Yll Limani - A ki me rrejt

  Shikime 1,766,871

Yll Limani

29 ditë më parë

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/AKiMeRrejt
@Yll Limani- A KI ME RREJT
Music: Rrzon, Pllum, Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Rrzon & Pllum
Video by: Wonder
Directed by: Andi Gola & Yllka Mustafa

© 2021 ONIMA. All Rights Reserved.
YLLI on Instagram: ylllimani
#YllLimani #ONIMA #Akimerrejt

Komente
Vevo Albania
Vevo Albania 5 orë më parë
Presim ft ELVANA this summer #loti 💸
Mikel Toy Tv
Mikel Toy Tv 21 orë më parë
Awesome ...
Bleona.Elona Pajaziti
Bleona.Elona Pajaziti 2 ditë më parë
Suksese yll😊❤
FF REDIONI
FF REDIONI 2 ditë më parë
Jam varikars
Aida Durmishi
Aida Durmishi 3 ditë më parë
👍👍👍
Juljo Muka
Juljo Muka 5 ditë më parë
Perher qe nxjerr kenge te re ylli them kjo eshte me e mira....
Arnesa Gashi
Arnesa Gashi 6 ditë më parë
Valla mor Yll je ni kongtar mai mir gjeth i qet kenget e mira 💚
Biran Damla Yilmz Fans
Biran Damla Yilmz Fans 10 ditë më parë
💖💖💖💖💖💖💖yll si gjithmone❤❤❤❤💙💙💙💙💖💖like kush mendon keshtu😊😊
Lindia Lindia
Lindia Lindia 10 ditë më parë
Bravo ylli kjo keng me pelqen me shum se te tjerat😍😘😘😘
〽INNA**D〽
〽INNA**D〽 10 ditë më parë
Kon ki me thirr nese jo mu 🎶🎶💘😥😥
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 12 ditë më parë
Je artist i mencur jo si te tjeret sepse je ylli jon
Yo Yo
Yo Yo 12 ditë më parë
Ylli ja jep tregut shqiptar nje fryme te re, vetem vazhdo! ❤️🇦🇱
Klaudia Dhuli
Klaudia Dhuli 12 ditë më parë
Ek
Klaudia Dhuli
Klaudia Dhuli 12 ditë më parë
11 k
Just Meri
Just Meri 12 ditë më parë
Shkoni te kanali im dhe do te shikoni prapaskenat e kesaj kenge
Xhevat Berisha
Xhevat Berisha 13 ditë më parë
Super keng love
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri 13 ditë më parë
Nuk krahasohesh me asnje🥰🥰
Ajnure Jashanica
Ajnure Jashanica 2 ditë më parë
Krahasohet😊✌
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri 13 ditë më parë
Si gjithmon me i miri
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 15 ditë më parë
Kurajo ylli mos umerzit .oylli sa do te doja te takoja .jam nje fansa jote me pelqrn shum nuj di cfar te them per ty.
Fatime Matranxhi
Fatime Matranxhi 15 ditë më parë
👌👌👌
Ujala Latifi
Ujala Latifi 15 ditë më parë
👑👑👑
sokin jon
sokin jon 15 ditë më parë
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
Kristian Cela
Kristian Cela 15 ditë më parë
Filma me titra shqip 👇 alclone.info/match/Hu46oBec5B4g0ulBWPUNkg
Ada Satka
Ada Satka 16 ditë më parë
beautiful as always
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 12 ditë më parë
Me Ben s... Plliz
Ina Yzeiraj
Ina Yzeiraj 16 ditë më parë
Bravo ylli 👏👏😍
sokin jon
sokin jon 15 ditë më parë
Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.
Eni Eni
Eni Eni 16 ditë më parë
Ke ki me dasht nese jo mu ? Mamin , babin
number one1
number one1 10 ditë më parë
😂🤣🤣lott
Elisa Cenokaci
Elisa Cenokaci 16 ditë më parë
8
Elisa Cenokaci
Elisa Cenokaci 16 ditë më parë
77
doire aintu
doire aintu 17 ditë më parë
🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊
seiom jvony
seiom jvony 16 ditë më parë
SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee
Jella Ensar
Jella Ensar 17 ditë më parë
Coming soon Yll Limani ft. Butrint Imeri 🔥🔥 Kush pe don ni bashkpunim🔥🔥💙🌍 Love you star edhe nsq e dëgjoj qiket kang tan diten nk merzitem o yll 💙🌍🔥🔥🔥💫💫👑😇🤞❤🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊
seiom jvony
seiom jvony 16 ditë më parë
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
Rovi Osmani
Rovi Osmani 17 ditë më parë
Eshte shumë e bukur s kam ca te them 🥺
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 12 ditë më parë
Me Ben s....
Nurie Muça
Nurie Muça 17 ditë më parë
Kur ty te degjoj te gjitha i harroj😇🍯
doire aintu
doire aintu 17 ditë më parë
Po sje bre veq ty🤔
Nurie Muça
Nurie Muça 17 ditë më parë
Zeri yt i embel,si qershi Me ben te ndihem me mire😘💖💜 YLLI THE BEST 😙🎶
mikea hiooi
mikea hiooi 17 ditë më parë
O ylllll kur do besh nje kenge happy mor djal se ngele vtm me kenge qe trg vuajtjen e dashnis 😀💞👏👏👏
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 12 ditë më parë
Me Ben s... Plliz☺
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 19 ditë më parë
Te them te verteten per ty o ylli nuk fo genjeja kurr .Un quhem klaudja jam nje fansa jote e marr e ke iden qe jam zen me kushutinjte per ty por ja vlen.te
blerim bardhi
blerim bardhi 19 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Enid Xhaferi
Enid Xhaferi 19 ditë më parë
Une e di çfare Yll Limani ka shtu...disa kile 😁
Ester Xhoel
Ester Xhoel 19 ditë më parë
💜💜🌸🌸
seiom jvony
seiom jvony 20 ditë më parë
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
ilda cangu
ilda cangu 19 ditë më parë
I am sorry why did you copy my comment
cutE &cutE
cutE &cutE 20 ditë më parë
Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.
yuoop noke
yuoop noke 19 ditë më parë
O sa e bkr kenga yll je
hoiy vinosa
hoiy vinosa 20 ditë më parë
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
yuoop noke
yuoop noke 19 ditë më parë
Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖
yuoop noke
yuoop noke 21 ditë më parë
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
ilda cangu
ilda cangu 19 ditë më parë
I am sorry why did you copy my comment?
Fatos Sulo
Fatos Sulo 21 ditë më parë
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
Bukurije Burjani
Bukurije Burjani 3 ditë më parë
@seiom jvony ¹½¹wwqwqwwwqwwwwwwwww¹wwq4qwrqwrqwqwwrqwwrqwrqqwqrwrqqwqrwqwrqqwrwrqwrqwqqwrqwrqwwrqwqwqqqwrqwrqwrqqrqrwwwwrqr
seiom jvony
seiom jvony 20 ditë më parë
🙈🙈🙈🙈🙈
Elio ambra
Elio ambra 21 ditë më parë
SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee
hoiy vinosa
hoiy vinosa 20 ditë më parë
😘😘😘😚😚
blerim bardhi
blerim bardhi 21 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Algira Hajrulla
Algira Hajrulla 21 ditë më parë
Ylli qe qkelqen me shum ne qiell 🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Imrane Rrustemi
Imrane Rrustemi 22 ditë më parë
Po sje bre veq ty🤔
kirsheta kirsheta
kirsheta kirsheta 22 ditë më parë
Love it ❤️
J-kup
J-kup 22 ditë më parë
nice
Amanda Jushi
Amanda Jushi 22 ditë më parë
O jet ti
꧂ Rovena ꧁
꧂ Rovena ꧁ 22 ditë më parë
Kur të pyesin për mu 😌 Ça ki me hek ça ki me shtu? 🤔 A ki me rrejt? 😛 Ti ti ki me rrejt 😤
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 12 ditë më parë
@yuoop noke me Ben s....pllizz
꧂ Rovena ꧁
꧂ Rovena ꧁ 20 ditë më parë
@yuoop noke E vërtet 🙂
yuoop noke
yuoop noke 21 ditë më parë
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
Ergisa Elezi
Ergisa Elezi 22 ditë më parë
😍❤️
Xhulo Bera
Xhulo Bera 22 ditë më parë
Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖
Florjan Pata
Florjan Pata 23 ditë më parë
O sa e bkr kenga yll je
Eri Velia
Eri Velia 23 ditë më parë
o yll je yll fare kush mendo kshu hit kenget e tua bravoo
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 12 ditë më parë
Mr Ben s....plliz
lule lulee
lule lulee 23 ditë më parë
Ma vdiqet me kto keng
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 12 ditë më parë
Me Ben s.....plliz
lule lulee
lule lulee 23 ditë më parë
🙈🙈🙈🙈🙈
elizabeta thaqi
elizabeta thaqi 23 ditë më parë
😘😘😘😚😚
elizabeta thaqi
elizabeta thaqi 23 ditë më parë
Yll limani shum të dua
Erjola Ibi
Erjola Ibi 23 ditë më parë
Bravo je yll i vërtet 😍😍
miri miri
miri miri 24 ditë më parë
🌹🌹. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Armida 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹. Vllaca 🌹🌹.🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Kur te pyesin per mu qa ki me hek qa ki me shtu a ki me rrejjjt
Fjona Shaho
Fjona Shaho 24 ditë më parë
Vidioklipi shum nice .
M. Morina
M. Morina 24 ditë më parë
Krejt do qesi kanga te lodhta i qete KY!
Jona Jonajona
Jona Jonajona 24 ditë më parë
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤩😘🤩😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘love yll linani e ke zonin sum te bukur🤩🤩
abbsnn cose
abbsnn cose 24 ditë më parë
Bravo yll Je një artist i mrekullueshëm Ky do të jetë hiti jot i rradhes
Bensu Soral
Bensu Soral 24 ditë më parë
Sa i vecante eshte Yll_Limani shume pak kengetare dhe shume pak kenge kane origjinalitet! Te gjithe ata qe vuajne nga dashnia e kuptojne. Yll suksese zmr!
Klea
Klea 24 ditë më parë
Kur t pyesin per mu Ca ki me hek ca ki me shtu❤💙
Elis Coku
Elis Coku 24 ditë më parë
Yll ke emrin yllje vete🥰🥰
babygirl 2021
babygirl 2021 25 ditë më parë
Kjo kenge me jep Argjentina ramosaj vibe do ishte bukur te kishin nje bashkpunim bashk❤❤❤🔥🔥🔥
Bleta TV
Bleta TV 25 ditë më parë
Ylli nuk zhgënjen asnjeher! Bravo👏👏👏
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 12 ditë më parë
Me Ben s.....plliz
Petrit Petrit
Petrit Petrit 25 ditë më parë
Mimiri ylli liman
B A
B A 25 ditë më parë
0:51kon ki me thirr nëse jo mu kon ki me dashtë nëse jo mu 😍
Raima Ismaili
Raima Ismaili 25 ditë më parë
😍😍😍😍😍
Giulia giuliana
Giulia giuliana 25 ditë më parë
Brvvvvvv ky versjon është përfekt duhesh ky ndryshim 🤩🤩🤩
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 12 ditë më parë
Me Ben s....plliz
Ilire Demaj
Ilire Demaj 25 ditë më parë
Kenget te cilat po i kendon edhe kjo e te tjerat jane te mrekullueshme.Jeni nje kengetare i papare qe sot ne muziken soul eshte veshtire te gjindet sepse te tjeret kendojne per komercializem.Te te rrosh njeqinde vite.❤️
REXHEPAJ FLAMUR
REXHEPAJ FLAMUR 25 ditë më parë
👍👍
Sara Moccia
Sara Moccia 25 ditë më parë
Vabbè grande cambia grande
Sara Moccia
Sara Moccia 25 ditë më parë
La tua mamma dal medico cambiate Adda No io questo perché sorridi la vita Un amico così mi hai trovato tanti amici di tutti Non ci dicono male tu no sono sicura di questo periodo lettura di non è vero
Esmeralda Kaci
Esmeralda Kaci 26 ditë më parë
Hajd shko pra gjej ma mire 👋
Bora Ahmet
Bora Ahmet 26 ditë më parë
⭐️⭐️⭐️⭐️
Jella Ensar
Jella Ensar 26 ditë më parë
Kur me pyesin per ty u them se je ma i miri a e kuptove tani💙👑
Era Cuka
Era Cuka 26 ditë më parë
Super 😍😍😍❤💓😙😙🌟
Anita Cela
Anita Cela 26 ditë më parë
Super 👏👏
Seveljana Mushi
Seveljana Mushi 26 ditë më parë
Super super keng , bravo ylli vazhdo keshtu...
AJLA AKI
AJLA AKI 26 ditë më parë
Te dua shumë 💗✌️
Endi
Endi 26 ditë më parë
Kryevepra te vuajtjes ben ti o vlla kengetar si ti u shtofshin o zoot artist si ti I duhen vendit
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 12 ditë më parë
Me Ben s.... Plliz
Lene Stenaj
Lene Stenaj 26 ditë më parë
Super keng bossi e super kengetar asht nish 💞💞💞💞❤❤❤❤❤😍😍😍🤩🤩🤩😘😘
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 12 ditë më parë
Me Ben s.... Plliz
Tatlim_0
Tatlim_0 26 ditë më parë
Mer zot cjan kta rob kshu kopjac fare 😏😏😏😏😏 Bon butrinti nji kong m'ke rrejt shko kopjon ky a mke rrejt😒KOPJAC😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏
Ylli Ramadani
Ylli Ramadani 26 ditë më parë
O zot,shpirt😘😘❤🎼🎼🤗🤗🥰😘😘
Ylli Ramadani
Ylli Ramadani 23 ditë më parë
@Yllza Ramadani Jo jo mos u tut ti.😜🤪🤪
Yllza Ramadani
Yllza Ramadani 24 ditë më parë
Cka ki ??Mos vdiqe😂😂
Sindi Xhelilaj
Sindi Xhelilaj 26 ditë më parë
😍😍😍
Gruddy
Gruddy 27 ditë më parë
Ay theweeknd wanna be 💀
Arnesa Gashi
Arnesa Gashi 27 ditë më parë
❤️❤️
Klea Hoxhaj
Klea Hoxhaj 27 ditë më parë
Je i mrekullueshem.❤❤❤❤
Elton Burgu
Elton Burgu 27 ditë më parë
Bukur.
Elton Burgu
Elton Burgu 27 ditë më parë
MELISA.
Val hurricane
Val hurricane 27 ditë më parë
Si text femiesh ne clas te pare🤣🤣🤣🤣
Florind Berisha
Florind Berisha 27 ditë më parë
shum e bukur👏👌❤️
Tuana Maxhuni
Tuana Maxhuni 27 ditë më parë
🤙😍
The Last Lyrics
The Last Lyrics 27 ditë më parë
Ramadan Mubarak yll limani 🤗🥰
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 12 ditë më parë
Me Ben s..... Plliz
Armjona Tashi
Armjona Tashi 27 ditë më parë
Super kenge sic ka emrin eshte ⭐⭐
Blerand Qamili
Blerand Qamili 27 ditë më parë
Kejt mut e ke bo me qato voice efekt a qa jan 🤷‍♂️ zanin e ki perfect me zor e prish 🤷‍♂️❤🔥
DON XHONI - MAFFIA
02:49
DON XHONI
Shikime 10 mln
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 7 mln
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 2,2 mln
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
02:59
AlbanSkenderajMusic
Shikime 507 mijë
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
Elvana Gjata - Kunadhe
02:33
Elvana Gjata
Shikime 3,4 mln
GJESTI - ALO
02:46
GJESTI
Shikime 10 mln
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
Shikime 68 mln
Mateus Frroku & Eli Fara - Copa Copa (Official Video)
03:36
Mateus Frroku Official
Shikime 26 mijë
GJESTI - U HALITE
02:49
GJESTI
Shikime 2,2 mln
Yll Limani - Harrom (Official Video)
04:39
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 7 mln
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 2,2 mln
FAKE RAT PRANK ON MY MOM 😂 #shorts
0:16
Topper Guild
Shikime 22 mln
Çka ka shpija - Sezoni 7  Episodi 28
36:48