Varrosi - Flamma / Albanian Reaction / DISS Matolale, Big kik , Don Xhon, etj.

  Shikime 62,376

Eduibraj

2 muaj më parë

Varrosi diss Matolale, Don Xhon, Big Kik, Marin, S4mm, Meriton Mjekiqi
Pse i beri Matolale diss Noizyt?
Pse ju be diss Matolale?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Link to the original video: www.youtube.com/watch?v=GSxM7... --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Faleminderit per shikimin e kesaj videoje. Mos harroni Like dhe Subscribe!
Follow me on Instagram: eduibraj​​
Join my Discord Server: discord.gg/BshqwVmjpf​
Paçi e dhënçi: paypal.me/eduibraj​
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational, or personal use tips the balance in favor of fair use. No copyright infringement intended. ALL RIGHTS BELONG TO THEIR RESPECTIVE OWNERS*

Komente
Republic off Kosovo
Republic off Kosovo 2 muaj më parë
Eduibraj I vetmi ti qe ke ber clear Reaction Si Real Burr man respekt vetem next
Mastered Trap
Mastered Trap 3 ditë më parë
doruntina esht tayna
Besnik Ramadanaj
Besnik Ramadanaj 8 ditë më parë
Don xhon left dhe chat
Lindo Karaj
Lindo Karaj 13 ditë më parë
Since the beat starts yall need to knew thats a hard diss
『Mꌗ』 ʙᴏʏᴋᴀ
『Mꌗ』 ʙᴏʏᴋᴀ 16 ditë më parë
vendi ku jetojm bash me otr ska bythqima si mato me shok antidroga dhe otr mbreter
Phone Shop
Phone Shop 16 ditë më parë
OTR me zmr 😍🙈
Mario Xhai
Mario Xhai 18 ditë më parë
Ate me pop smoke e tha per don xhon se ai thot "the new pop smoke in the building"
Mario Xhai
Mario Xhai 18 ditë më parë
Ate te doruntines e tha per don phenom qe qe kenga e par e taynes me don phenomin
edison ramadani
edison ramadani 18 ditë më parë
shumicen e rreshtav e paske marr gabim se nuk jan krejt rreshtat per matolale
Kevin Lleshaj
Kevin Lleshaj 20 ditë më parë
Varrosi jau pshurr karrieren ktyre 😅😅😅
Koka
Koka 20 ditë më parë
Gjithmon me vllazni a thu se jom prej shkodre e ka për ekipin e vllaznis o plak
Enea Enea
Enea Enea 23 ditë më parë
Ngjo ket kengen- diinastia 18. Death city durres
Sami Matranxhi
Sami Matranxhi 23 ditë më parë
aty nuk e bere dorontinen dorontina te beni ty ja ka bo diss don fenom se ai k bo kenge ne dorontinen ndryshe tayna
Leardinjo paplekajjjjj
Leardinjo paplekajjjjj 25 ditë më parë
😅
Dardan Kolonja
Dardan Kolonja 29 ditë më parë
KING JE
IMMORTAL_DJALLI
IMMORTAL_DJALLI Muaj më parë
Ma i miri je
Sajmir Hysenbelli
Sajmir Hysenbelli Muaj më parë
Vazhdo me video je me i miri
Egli Eglisa
Egli Eglisa Muaj më parë
Mse nuk din don don xhonin pe nin grupin e karit
Sid the Sloth
Sid the Sloth Muaj më parë
Beat-hit em up
klajdi
klajdi Muaj më parë
Sa sheqer Ka thithur big varrosi te vidjoja qqqqqrrrr😂😂 respekt Bro💎
ᴇɢ
ᴇɢ Muaj më parë
Marin dis varrosi tmerr
andi dhe sadije Hebiballari
andi dhe sadije Hebiballari Muaj më parë
Dis mahmut feratit
GAMING GROUP
GAMING GROUP Muaj më parë
E ka per Meritoni Bik kikun Mato Cllevio Don xhoni
NINJAT YT gaming
NINJAT YT gaming Muaj më parë
Beati esht i kopjum nga 2pac hit em up megjithse se e ka bo me lidhje jo thjesht tu kopju kot se 2pac i boni diss tgjith rreperat qe i kan bo diss na 6 ose 5 vet ndersa varrosi po bem te njejten prandaj ja ka kopju beatin se edhe mund te gjente vet por ishte vetem simbol qe loja mbaroj e fitun betejen
NINJAT YT gaming
NINJAT YT gaming Muaj më parë
Kur varrosi thot i duket vetja si big sepse nje rreper amerikan qe e ka emrin notorious big edhe ai thot qe esht playboy edhe varrosi thot se atit i duket vetja si big
Lorenxo Oshafi
Lorenxo Oshafi Muaj më parë
Aty ku thot nuk e bone doruntinen e ka fjalen qe nuk i dhe ti fam taynes po ajo ta dha ty
anxhelo anxhelo
anxhelo anxhelo Muaj më parë
i ka qir ropt ka shpjegu qe te gjithen 😂
Elvir Beluli
Elvir Beluli Muaj më parë
5.21, nket pjes e ka me k albo
Daris Skenderi
Daris Skenderi Muaj më parë
Bravo eduibraj
Jajajakajakak 1
Jajajakajakak 1 Muaj më parë
Doruntine do thot veni i keq i mashkullit
DiniX 13
DiniX 13 Muaj më parë
Nuk e bone Dorentinën,Dorentina tboni ty E ka fjalen për Don Phenom në rastin e këngës tpar të Taynes
ff master
ff master Muaj më parë
Marini ka qen te otr
ff master
ff master Muaj më parë
E ka per don fenom
Mariglen Gjana
Mariglen Gjana 2 muaj më parë
Je njish
FF GANGSTA
FF GANGSTA 2 muaj më parë
O Eduibraj a mundesh te me besh ni reklam plis
Gert
Gert 2 muaj më parë
E ka per ekipin e vllaznis 👍🏻
Lindi Kraja
Lindi Kraja 2 muaj më parë
Bone reaction noizy freestyle
Lindi Kraja
Lindi Kraja 2 muaj më parë
Bone reaction marin -tmerr
Nekit Beqiri
Nekit Beqiri 2 muaj më parë
A do ta nxjerresh kengen e noizyt
mercureal
mercureal 2 muaj më parë
Shume primary school rhymes ky tipi
mercureal
mercureal 2 muaj më parë
Po flet per Nje Tayna aty , Dorontina quhet dhe e solli tipin Don Phenom ne skene...
U N I K A T I L          T B A
U N I K A T I L T B A 2 muaj më parë
(• • ) (💘)
TP Seb
TP Seb 2 muaj më parë
Mesa duke varrosi e Ka par mir filmin 8mile 😂 ngelen Duke kopju real rep God keta luener. Plus qe mu kujtu disi we I beri Eminem MGK 😂
Gervin Tv
Gervin Tv 2 muaj më parë
Pse ske hedh me vidio o njish
Laden Hoxha
Laden Hoxha 2 muaj më parë
Bro I think me kte Hey Macarena mduket se e ka me K Albo. Apart from that you’re doing great 👍🔥
Eduibraj
Eduibraj 2 muaj më parë
e vertet vlla
*
* 2 muaj më parë
Neser do i besh reaction kenges se noizyt (sikur ta dija) 😂
Eljos Toska
Eljos Toska 2 muaj më parë
👊😎😎
Esli TV
Esli TV 2 muaj më parë
urime per 4000 ndjekes
Fakte Reale
Fakte Reale 2 muaj më parë
Kjo video ka kapur rekorde ne kanalin tend bravo plak❤️
serjan aliaj
serjan aliaj 2 muaj më parë
Dorentina ja ka ba diss don phenom
Renis Ndoja
Renis Ndoja 2 muaj më parë
po ai ayy macarena a nuk osht diss per k akbo ?
Eduibraj
Eduibraj 2 muaj më parë
pr k ablo esht
Gr1VU02 Kosovo
Gr1VU02 Kosovo 2 muaj më parë
5:30 e ka pas me K-ALBO jo me matolale
kosova 02
kosova 02 2 muaj më parë
Suksese bro vetem vazhdo👑❤
Esli TV
Esli TV 2 muaj më parë
me vidjot me duket se do e besh sa here shkon 3000,4000,5000 ss
Nekiii Beqiri
Nekiii Beqiri 2 muaj më parë
Super diss otr
gold.agfansat
gold.agfansat 2 muaj më parë
Don xhoni Mafia bone video
Berat Fejzuli
Berat Fejzuli 2 muaj më parë
Shom i fuqishem der n bole
Erkan Shkjau
Erkan Shkjau 2 muaj më parë
Per pjesen ej makarena si rrin e trrash zanin ja ka ba kalbos
SOLti
SOLti 2 muaj më parë
Edu Da Best!!!
Ibri Osman
Ibri Osman 2 muaj më parë
Bej vidjooooooo ????????? 😔😔😔😔😔😅
ProfesoriTv
ProfesoriTv 2 muaj më parë
O zemra je i madh prz edhe thu do i përkushtohem ALclone-it dhe ke nja 10 vjet pa bo video 😅
Malesia Tuz
Malesia Tuz 2 muaj më parë
Malli kalon nga Mali i Zi (shteti)
Endri Mani
Endri Mani 2 muaj më parë
EJ bro a mundesh me e bo reaction këngën e rre të Don xhonit tlm Sepse ti i bon shum fort .
Dario Vesholliu
Dario Vesholliu 2 muaj më parë
E ti palla tjtr si rri tu trash zonin “Hey makarena” spo trem asnjonin diss K-ALBO
Ibri Osman
Ibri Osman 2 muaj më parë
O pse nk po ben me vidjoooooooo 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️😔😔😔😔😔😔😔
samuel samuel
samuel samuel 2 muaj më parë
Ja qi ropt matolales gjonit black big kig mos i boni mos dissa grupit otr se ju a qim mmamt 🖕🖕🖕 OTR ME ZEMR 👌👌👌👌👌👌☠☠
Kujtim Vladi
Kujtim Vladi 2 muaj më parë
Marini i ka bere diss sepse tek kenga e tij block lifei ka thene noizyn ( qysh po fol per bad ti je plagos
Alperet Alla
Alperet Alla 2 muaj më parë
kur thu dissi me i fuqishem mos harro baben e dissave Viktor Paloken or kopil, ci ke kta varrosa
Luis Musaku
Luis Musaku 2 muaj më parë
5.03 diss K ALBO JO MATOLALE
Shkodran ELEZI
Shkodran ELEZI 2 muaj më parë
Eduibraj bravo. Shum ma mire pe kuptoj dissin
FF ERNI28
FF ERNI28 2 muaj më parë
Eyy makarena - KALBO
Arben Gjergjai
Arben Gjergjai 2 muaj më parë
Super 👌👏
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 2 muaj më parë
Finemi te klipi i kenges big dady qe e ka ber varrosi te sekondi 00:30
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 2 muaj më parë
Noizy ft dulla coming soon
Esli TV
Esli TV 2 muaj më parë
te bera ss vajte 9 me bej dhe ti mua plz
Stars Noob
Stars Noob 2 muaj më parë
Trash song
ALKANO ELezI
ALKANO ELezI 2 muaj më parë
Doruntinen e Ka thon per Don phenom sepse Ka thon qe si e Ka Bo rrepere taynen-doruntina
adrian LAZRI
adrian LAZRI 2 muaj më parë
vllaznia asht skuader futbolli shkoder ma shok
Agron Agron
Agron Agron 2 muaj më parë
Bravo VARROS,origjinal i tipit TUPAC.RESPEKTE.
Nikolaos Zadia
Nikolaos Zadia 2 muaj më parë
vllazni per ekipin o vlla 😜
bigbody benzo
bigbody benzo 2 muaj më parë
Ai si trash zanin edhte k albo edhe ai qe e ka mbiemrin mahmuti eshte illmill
Dior Emiri
Dior Emiri 2 muaj më parë
o Edu thot gjithmon me vllaznin a thu se jom prej shkodre ngaqe Shkodra ka ekip Vllaznin n futboll😜😂
CISCO POLO
CISCO POLO 2 muaj më parë
👑 VARROSI & NOIZY 👑 🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥
Besir Emini
Besir Emini 2 muaj më parë
Jo bro hej makarena e ka per don phenom
Dori Komedi
Dori Komedi 2 muaj më parë
you killed this bro💥💥💥
Aldo Ndoka
Aldo Ndoka 2 muaj më parë
E ka edhe me k albo o bish ..makarena
MC KRESHA
MC KRESHA 2 muaj më parë
Jo vllai sesht me i fuqishem sepse akoma se kalon kush dissin e Hysenit te Unikkatiltit🔥🙂
Laden Hoxha
Laden Hoxha 2 muaj më parë
O G po flet per diss hyssen harrove Legendary Kresh me Hall of fame 😅🔥🚀🚀
Eduibraj
Eduibraj 2 muaj më parë
asnji diss nuk ka per ta kalu
Luis D
Luis D 2 muaj më parë
React to en music petrol bomb, buss it down, Nuk a tu ma ni, Cinderella
Kujtim Vladi
Kujtim Vladi 2 muaj më parë
Hey macarena e ka per k albo
Kujtim Vladi
Kujtim Vladi 2 muaj më parë
Doruntina ngaqe i ka ra me dor you know what i meant boi
Kujtim Vladi
Kujtim Vladi 2 muaj më parë
@Eduibraj zemra kosovaret i thone doruntina
Eduibraj
Eduibraj 2 muaj më parë
doruntina, jo doriana vlla
Isuf Karaj
Isuf Karaj 2 muaj më parë
If people share this channel he will get to 10k soon
Eduibraj
Eduibraj 2 muaj më parë
❤❤
Gang Member
Gang Member 2 muaj më parë
Je sh i vogel me bo reaction ti sja ke iden ke qef po nuk ja ke iden mvjen sh keq se as nuk e ke kuptu
hiti hit
hiti hit 2 muaj më parë
Hey makarena nuk e ka me maton
ALBANIA SHOW
ALBANIA SHOW 2 muaj më parë
O lali smerr copuright ti
Eduibraj
Eduibraj 2 muaj më parë
respektoj rregullat
alonso dine
alonso dine 2 muaj më parë
doruntina quhet ndryshe tayna edhe ne fillim tayna ka bere kenge me don phenom[columbiana]edhe varrosi i thot qe nuk e bere ti taynen te beri ajo ty
Llajfet e shqiptarve
Llajfet e shqiptarve 2 muaj më parë
Cllevios i rruan karin varrosi
Enea Hoxha
Enea Hoxha 2 muaj më parë
Vllaznia nuk esht ekipi i futbollit te shkodres?
Albjon Tafili
Albjon Tafili 2 muaj më parë
Ate hey makarena e ka bo per kalbon
Erti Duraku
Erti Duraku 2 muaj më parë
Disi ma ifort 2021
RNTV_
RNTV_ 2 muaj më parë
Fire🔥🔥
Lalilali Lalilali
Lalilali Lalilali 2 muaj më parë
E ka me marinin edhe don xhonin se ata po bejme stilin e diorit
Sumeja Alija
Sumeja Alija 2 muaj më parë
O sun ja dalin me grupin OTR kot e kan i ka mbyt krejt ❤
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 311 mijë
Kuruluş Osman 63. Bölüm
2:11:20
Kuruluş Osman
Shikime 2 mln
Legendary Penalty Kick Moments
8:40
Score 90
Shikime 5 mln
FULL Uncut "Aang vs. Fire Lord Ozai Final Battle" 🔥| Avatar
13:51
Big Kik | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin
38:59
Gjoni Black
Shikime 656 mijë
PROVO MOS QESH - Bashke me HenriTV
14:27
Eduibraj
Shikime 7 mijë
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 311 mijë
Kuruluş Osman 63. Bölüm
2:11:20
Kuruluş Osman
Shikime 2 mln
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 122 mln
Kuruluş Osman 63. Bölüm
2:11:20
Kuruluş Osman
Shikime 2 mln
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 427 mijë
Çukur 4.Sezon 39.Bölüm
2:30:11
Çukur
Shikime 4,3 mln