Valon Berisha ft Xheni - Ne Gurbet (Official Video) 4K

  Shikime 4,635,132

Valon Berisha Official

Vit më parë

Text: Ejup Shabani
Muz&Ork: Xheni
Video: JehonaProduction
Diected By: Dario J.

Komente
Dashnor Maroshi
Dashnor Maroshi 43 minuta më parë
Shum keng e bukur
Shiki Gashi
Shiki Gashi 14 orë më parë
Nuk o nje muj po jane shume vjet 😭😭😭😭🥱😭😭
sabri ademi
sabri ademi 20 orë më parë
Zemra ju knoft ❤️
It's Me
It's Me Ditë më parë
Sa her e degjoj lot nga syri e zemra mdalin 🥺🥺🥺. Ahh mor kurbet na ndavee persgjalli 😭😭
Alma Elezaj
Alma Elezaj Ditë më parë
Ah mallkuar qoft ky kurbet si la njerzit ne vend te vet 😭😭😭.
Life Style
Life Style 3 ditë më parë
😭😭😭 no coment
Sami Sejdiu
Sami Sejdiu 4 ditë më parë
👏👏👏👏👏
Silvia Bernegger Zulfaj
Silvia Bernegger Zulfaj 5 ditë më parë
Sehr traurige lied gurbeti 😭😭
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani 6 ditë më parë
797
Filloreta Haradinaj
Filloreta Haradinaj 7 ditë më parë
O zot bre shpirtin ma kputi kjo kenge 😪😪😪
Geni Geni
Geni Geni 9 ditë më parë
Super super kang
Roza Apostoloska
Roza Apostoloska 9 ditë më parë
Kjo kenge do degjohet gjithmone me mall nga ne mergimtaret nje kenge shume e bukur pershendetje te dy kengetarve te mrekulushem.
Elsa Lisa
Elsa Lisa 11 ditë më parë
Përshëndetje a mundeni t'a bëni më këtë tekstin por të njëjtën qe i vendoseni tekstin për familje pse desha me javendos familjes shtimi nëse këni Muçi t'a bëni tekstin më kët muzik por disa fjal qe i thoni t'a bëni pak qe jan edhe për familjen . faleminderit dhe ditën e mir
FATMIRE ALITI
FATMIRE ALITI 12 ditë më parë
😥😥❤
Gjielina Giovacchini
Gjielina Giovacchini 12 ditë më parë
Shume shume bukur ta there zemren
Landi Bra
Landi Bra 12 ditë më parë
🥺👐🏻❤️
Elsa Lisa
Elsa Lisa 12 ditë më parë
Edhe nëse nukam vëlahut por quhet familje më lëshu këtë muzik . Se edhe është tëksti edhe për familje
Elsa Lisa
Elsa Lisa 12 ditë më parë
Dhe mund t'ja lëshoi vetëm familjes këtë muzik . Qeta degjoin . Karlit qe jan jo vetem për djemt të hallës apo djemt të xhaxhaitvë. Kështu krëit familjen qe kam edhe ata jan e kesaji pjesës ata qe ikam djemt hallës dhe gjëmt të xhaxhaitvë enë këtë pjesë jan të muzikes
Elsa Lisa
Elsa Lisa 12 ditë më parë
Kush ka vellahu lëshoja këtë muzik vellahu më vllaun degjonja se mashum është teksti për vellahun . Un qe s'kam vellahu kam vetëm një motër . Dhe mashum gjëmt hallës dhe gjëmt të xhaxhait .
Elsa Lisa
Elsa Lisa 12 ditë më parë
Kjo muzika vallahi vlen shum si për motren për motrën dhe për gjith familja kur naudau në rini qe erdhen Në gurbet dhe di kush në Zvicër dhe çashtu krëjit të ndarjë .po valën mëdegju në rrug kurr shkon në shtepi vendlindjes .Dhe kurr mrin t'a lishosh këtë këng dhe kurr e për çafon vllaun dhe motër. Familjën Shum gjëje interesant dhe ma shum emocion . Bëhet dhe nata nuk zë xhum sipas përçafimit vllahe më vllaun dhe më familje. Dhe familja qe është krëit në anën mban dhe ata as xhum nuk mund më bëj si pas familjes dhe emocion dhe kështu mëradh .😭😭😭😭😭😭
aktive aktive
aktive aktive 12 ditë më parë
Dit e re hallet e njejta🤔😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢 nuk ka dit qè se ndegjoj ket kèngè jo njè her por dersa tmè fiket tel pa bateri 😢😢😢😢😢😢
🍇LEA ANDERSON😻
🍇LEA ANDERSON😻 12 ditë më parë
Suksese ne te ardhmen edhe om keni bo me qajt me kete kenge sepse edhe vete jam large familjes po juve suksese
Ilir Shabani
Ilir Shabani 13 ditë më parë
Gurbet i zi mu kan i kishin than gurbeti bardh e kena lip na ka ra hise e shti duhet me majt shpirti me pervlohet per familjen.
albina shahini
albina shahini 13 ditë më parë
Ma keput shpirtin kjo keng, qe kur dolem ne kurbet kurr nuk mujta me u qmall me njerzit e mi 😢😥😥
Elidona Kalaj
Elidona Kalaj 13 ditë më parë
Bekuar qoft kjo keng prsh gurbetqar
Redi Dervishi
Redi Dervishi 13 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔
Lucaj D
Lucaj D 14 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😥
Lumturije Ruzhdi RL
Lumturije Ruzhdi RL 15 ditë më parë
Ahgurbet teurrej
Lumturije Ruzhdi RL
Lumturije Ruzhdi RL 15 ditë më parë
Nashkoj jeta ngurbet 💞RL
Florianiiiii❤️🔱
Florianiiiii❤️🔱 18 ditë më parë
Shum kenge e bukur rssp vllai zoti ju rujt kudo qe te jeni❤❤🇦🇱🔥
Shpresa Zylfiju
Shpresa Zylfiju 19 ditë më parë
Suksese
Tironse PerJeté
Tironse PerJeté 19 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋🤲🤲🎼🎼🌎🌎🌎
OnyX AsFin
OnyX AsFin 19 ditë më parë
Shum kang seksi rape
Gresa Hoti
Gresa Hoti 20 ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻😞
Ena Sanza
Ena Sanza 22 ditë më parë
Brravo😢
Gent
Gent 23 ditë më parë
Kenge shume e bukur 👍🏼👍🏼 a esht ne spotify se nuk po e gjej?
gzimi gzim
gzimi gzim 23 ditë më parë
Jam ne gurbet 😭😭😭 ne gusht kysmet per pushim tuj numru ditet deri kur do nisem per kosov
Fatmire Thaqi
Fatmire Thaqi 25 ditë më parë
Sa keng e dhimbshme por e bukur dhe me nje te kenduar fantastike . Krenar me kengetaret tan shqiptar.
Remzije Isufi
Remzije Isufi 25 ditë më parë
RemiShiFlm❤❤❤❤
Iliriana Halabaku
Iliriana Halabaku 26 ditë më parë
😔😔😔 sucsesse super kang😔😔😔
Rijad Talla
Rijad Talla 26 ditë më parë
Ehh edhe une ne gurbet jam bashk me familjen time ne gjermani 😔😭
İlyas çoban
İlyas çoban 27 ditë më parë
Bravo süper parça süper düet 🤘👏👏👏👏
Sibel Market
Sibel Market 27 ditë më parë
Kto gurbetin kush po jabon politikane qeveria sepse spoqel fabrika sko pun sko pare
Sadete Sheshi
Sadete Sheshi 28 ditë më parë
Shum shum kenge e bukur bravo👏 syt me lot te mbushen kur e degjon🙏
Alba Raci
Alba Raci 28 ditë më parë
Na shkoj jeta tu e mashtru veten me pare. Ah sjem ka edim sa shpejt shkon kjo jete. Me malle te familjes..
Beqir Xheladini
Beqir Xheladini 28 ditë më parë
Brravo t’lumt na ke pervlu me ket kang un qe 8 vite pi baj sesht pun mu drejtu me letra na myte kejt me ket kang Brravo tlumttttt
Miru Dani
Miru Dani 28 ditë më parë
Keng e papar super.super
Jeton Thaqi
Jeton Thaqi 28 ditë më parë
a
Festa Rusi
Festa Rusi 28 ditë më parë
Ooo zot 10 hère ne dite e degjoj kte kenge❤️❤️
esma Thaqi
esma Thaqi 29 ditë më parë
Ishalla mafal zoti ni vlla
Taulant Krasniqi
Taulant Krasniqi Muaj më parë
Kenga shum e mirë Suksese bro
Arev Arev
Arev Arev Muaj më parë
U kenaqa tuj qajt😭😭😭😭😭😭😭😭😭
ONLY DADDY
ONLY DADDY Muaj më parë
Baba je
taki fitias
taki fitias Muaj më parë
pershendetje gjithe gurbetqarve i kom disa fjal rreth gurbetit ju lutem gurbeti eshte kancer i shpyrtit simptomat i ka dhimbjet i ka dhe deri sa je i ri ky kancer nuk te mundon shume por kur ti afrohesh moshes se shtyer ateher ky kancer te mundon aq shume sa qe as bashkimi me te afermit e familjes nuk ta sherron ket semundje
RKS ZAHIR PAJAZITI
RKS ZAHIR PAJAZITI Muaj më parë
Veq ata Qe Jan ne gurbet e perjeton shum rend dhe gjithmon e ka mendjen me Ba Pare dhe mu kthy pran familjes ishalla jau jep zoti ju shtohet pasuria dhe bereqeti e ju bahen punt mir e ktheni pran familes ishalla dhe mu nai her don I madhi Allah me shtohet breqeti dhe kthena pran familes tem Qe me mungojn shum😔😞
Bardhe Lucia
Bardhe Lucia Muaj më parë
Nje kenge shum e bukur dhe reflektuese per te gjith🥰🥰
Isme Bashotaj
Isme Bashotaj Muaj më parë
O e ndegjoj 20 her ne dit kurr bajat nuk bahet kjo këng po edhe shfryhna tu qajt bre shpirti naj dogj neper vënde te huja allahi na nimift kah jan Gurbetgji Amin
shkelqim vata
shkelqim vata Muaj më parë
Fatkeqesisht te gjithe keshtu jemi😭😭
Bleona Xhilaj
Bleona Xhilaj Muaj më parë
Edhe mua aq me ka mar malli per te gjith mezi e pres at dit ti takoj bravo per kengen👏👏🥺🥺😭😭
JM
JM Muaj më parë
T’lumt goja o djema. Respekte nga Londra❤️
Doris Ndreu
Doris Ndreu Muaj më parë
Ekam gjzgjin ne gjermani ka 7 vet qe sekam pa
Doris Ndreu
Doris Ndreu Muaj më parë
Kam plas tu qajt 😢😢😢
IRMA doci
IRMA doci Muaj më parë
Me mungojn vellezerit e mi dhe dy motrat qe jan ne kurbet 😪😪❤❤❤❤❤❤ u ben vite 🙏🙏
Marsel Buci
Marsel Buci Muaj më parë
I lumt goja genga ma e bukur
Erjon Teta
Erjon Teta Muaj më parë
Marshalla
Jeta Jeta
Jeta Jeta Muaj më parë
😭😭😭
Marigona Ylli
Marigona Ylli Muaj më parë
Kurgja skemi bae jemi hup ama krejt me femit e familjet jemi shperda do kosov eh 😭😭😭😭😭😭💘 💔❣👨‍👩‍👧‍👦☝️🤲🙏😭😭😭😭😭😭😭
Erion Rasim
Erion Rasim Muaj më parë
😥😥😥🇩🇪🇽🇰
Mariglen Buci
Mariglen Buci Muaj më parë
Edhe un ne gurbet jam me mungojne shume te gjithe njerzit qe kam atje
Mariglen Buci
Mariglen Buci Muaj më parë
Ato qe kan bo dislike rracen va dhjefsha sa kam qajt pz 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Noku Toromani
Noku Toromani Muaj më parë
Super keng 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Qendrim Kabashi
Qendrim Kabashi Muaj më parë
Ah Gurbet bre qe 3 vjet se kam pa familjen 😔
Nedzo Krasnici
Nedzo Krasnici Muaj më parë
Nje bravo e madhe per kengen!
bülent m
bülent m Muaj më parë
🇹🇷🇦🇱
Festa Rusi
Festa Rusi Muaj më parë
E pa zevendesueshme eshte kjo kenge😥😥😥😥
Dritan Barnard
Dritan Barnard Muaj më parë
E cna e bone mishin kokerr 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👏rrespekte 👏
Silvana Meta
Silvana Meta Muaj më parë
Sa e bukur kjo kenge sa her kam koh te lire e degjoj kurbeti na dogji per sé gjalli me mungon pa fund vendi im dhe familja ime dhe gjith te afermit e mi 😥😥😥
Gjergj Tolaj
Gjergj Tolaj Muaj më parë
4 vite pa i taku... Malli qe djeg si vullkan zemrat e te gjitheve..😢😢😢
Luan Islami
Luan Islami Muaj më parë
Respekt djem Valon & Xheni për kët këng, 13.06.2021
Servete Kastrati
Servete Kastrati Muaj më parë
Shum e vertet dhe e dhimshme edhe unqe 3 vite sikam pa teafermit e mir bash met shi me kajt kush asht ngurbeti edin vleren
Armata Veriut
Armata Veriut Muaj më parë
Mezi po pres daten 13 gusht qe t shkoj te prindit qe kam 7 vite qe si shof 😞😞😢
Göksan Sahiner
Göksan Sahiner Muaj më parë
Selamlar türkiyeden ❤️❤️❤️
podayva1980
podayva1980 28 ditë më parë
@Neliz Sarigüney haber gelmiyor yardan
Göksan Sahiner
Göksan Sahiner Muaj më parë
@Neliz Sarigüney bilmiyomki 😂
Neliz Sarigüney
Neliz Sarigüney Muaj më parë
Bunun türk versiynu varrdiiiii hayingisiuii
Bujar Gurguri
Bujar Gurguri Muaj më parë
👍🥇🦅🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🍻🤝🍻🇦🇪👍👏👏👏👏👏👏
Klevisa Marini
Klevisa Marini Muaj më parë
He gurbet prsh me kete kg te gjith shqiptaret me kete kg 😥😏😥😏😥😏
RKS 4EVER
RKS 4EVER Muaj më parë
😢😢😢❤
TRIMI
TRIMI Muaj më parë
Shume kenge e mire ju lumte goja 🤍
erita dulaku
erita dulaku Muaj më parë
un e ndegjojj gjith ditn agja im esht ne gurbet
Elona Vidhani
Elona Vidhani Muaj më parë
I miss my family🇦🇱
B S
B S 3 ditë më parë
Hi Me to i miss my Family aswell,, you are right 100%
Shpresa Gashi
Shpresa Gashi Muaj më parë
Shum keng e bukur gyrbetqaret allhu i rujt jarabi 😊
esma Thaqi
esma Thaqi Muaj më parë
😘😘😘💓💗💖💝💝💜❣💕💌
Shyrete Hoxha
Shyrete Hoxha Muaj më parë
Kam qaj me za te lart me ket muzik qe skam kajt kur me ka vdek baba
Shyrete Hoxha
Shyrete Hoxha Muaj më parë
O zot sa kam kajt
Gani Thaqi
Gani Thaqi Muaj më parë
Po na mungojn shummm vllezrit tan motrat shummm prekse po qajm bashk me kengen
Rano Malikova
Rano Malikova Muaj më parë
Ah ne gurbet😢😢
Albulena Tahiri
Albulena Tahiri Muaj më parë
100 her ndit me ngu sum bohet bajat !!!
FINEM SOLO GRUPI K.P.T 👑👑
FINEM SOLO GRUPI K.P.T 👑👑 Muaj më parë
SA SHUM KAM QAR ME KTE MUZIK AKOMA PO QAJ MOTER PSE IKE SOT NE GURBET ME MUNGON
afrim kulla
afrim kulla Muaj më parë
Jam shum i lumtur qe i kam por jemi shum larg astrit kulla gentjan kulla qe i dua shummmmmmmmmmnn 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
afrim kulla
afrim kulla Muaj më parë
😭😭😭😭😭😭 me mungojn shum vllezerit e mi qe i dua shummmmmmmmmm
Florida Gega
Florida Gega Muaj më parë
🥺🥺😥
Krasniqi Kurtish
Krasniqi Kurtish Muaj më parë
Respekt nje keng me kuptim te bukur. Diaspora ka mbet per shum vite ne gurbet.Por ndryshime do te ket edhe ne ks sepse investime po ka tash te mas. Dhe investimet hapin vende pune dhe evropes mia ba lamtumir.
Surprize per dasmen e vllait !
16:11
Studio LUIANA
Shikime 806 mijë
Sef Duraj - Malli i mergimtarit
3:22
PolifoniaAV
Shikime 11 mln
STRESI - Po foli i fundit (Prod by Enes Qosa)
6:22
Samanta - Mala (naBBoo RMX)
2:13
Samanta
Shikime 67 mijë
Meda - Shamija e beqarit (Official Video 4K)
4:00
Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe
5:06
Shyhrete Behluli
Shikime 3 mln
Rita ft. Fidan - T'kam per qefi (Official Video)
3:11
ProduksioniARBONI
Shikime 267 mijë
BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE
3:07
Smail Puraj - Bama hallall moj nane (EuroLindi & ETC)
4:03
STRESI - Po foli i fundit (Prod by Enes Qosa)
6:22
Samanta - Mala (naBBoo RMX)
2:13
Samanta
Shikime 67 mijë
Capital T - Buzeqeshje (Prod. BO Beatz)
2:42
Samanta - Cha Cha Cha (lyrics video)
2:28
Vida Kunora - Nusja e Vjehrra
3:16
Vida Kunora Official
Shikime 182 mijë