Uniko - Kush e vrau Sonilen ne Torino? (Pjesa 6) - 14 Qershor 2021

  Shikime 513,412

RTV KLAN

Muaj më parë

SHIKO EDHE: KUSH E VRAU SONILEN? (PJESA 1) - www.youtube.com/watch?v=U0mKu...
SHIKO EDHE: KUSH E VRAU SONILEN? (PJESA 2) - www.youtube.com/watch?v=1DrIS...
SHIKO EDHE: KUSH E VRAU SONILEN? (PJESA 3) - www.youtube.com/watch?v=-dGjQ...
SHIKO EDHE: KUSH E VRAU SONILEN? (PJESA 4) - www.youtube.com/watch?v=MkSNl...
SHIKO EDHE: KUSH E VRAU SONILEN? (PJESA 5) - www.youtube.com/watch?v=uxQNL...

| Misteret e pazbardhura të kronikës. Çështjet më të bujshme të drejtësisë në vend. Që nga historitë më të fundit deri tek ato që tashmë janë harruar.Me dëshmi, intervista,pamje dhe dokumente të papublikuara më parë.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALclone for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Paola Mi
Paola Mi 10 orë më parë
O Zot si i ka ngjitur ato shkalle ajo nene 😭🥺😭🥺
Sani Krasniqi
Sani Krasniqi Ditë më parë
Okreshnike bravopo edhe emrine qe eki respekte per te xhitha zoti te rujte
Lani Lacionni
Lani Lacionni 2 ditë më parë
Ky spartaku shume i zgjuar bravo te qofsh or plak hallall
Desi Flaka
Desi Flaka 2 ditë më parë
Spartak me duket se paska ikur ne amerik vrasesi krimineli mos e ler kemba kembes
Leonora Sokoli
Leonora Sokoli 3 ditë më parë
Don Zoti e del e verteta 🙏🙏
Marcel Berat
Marcel Berat 4 ditë më parë
Cfr u be me kte ngjarje?
Edis Edis
Edis Edis 6 ditë më parë
Gjyna ai femi.dhe bravo emisjonit UNIKO ishalla zbardhet kjo ceshtje
Klevis Lulaj
Klevis Lulaj 7 ditë më parë
Ketu faj kan dhe vajzat qe martohen me lloj lloj njeriu dhe pranojn qe te perdoren dhe shfrytezohen nga meshkujt e tyre dhe fundi dihet pastaj....kushedi sa femra shqiptare te tjera jan ne kte rruge si sonila shkrete....por un doja tu thoja vtm dicka ktyre meshkujve ropqira...po sikur tju a perdornin motrren tuaj n kte rrug si do ju vinte ju or barbona...por kur nuk keni byth me punu me djers e me kriju familje mos i shkaterroni jeten femrave te shkreta se nuk e meritojne se femra esht gjeja me e shtrenjte ne kte bote qe na ka sjell zoti. ngushellime familjes dhe sonila qoft e xhenetit ndersa ai gabeli t kalbet n burg gjith jeten e ishalla e vret naj nji n burg.
Klevis Lulaj
Klevis Lulaj 7 ditë më parë
ai gabeli do plumin n goj ropqimi ben si i pafajshem ai e ka vrar fytyr qelbti
I think you choose
I think you choose 7 ditë më parë
cfare po ndodh me historin e soniles pse nuk nxirni nje pjese te shtate .. uroj mos te jete len pergjysem
Lano Vlore
Lano Vlore 8 ditë më parë
Po sikur ti ket mbaruar bateria telefonit e esht fikur
edi edi
edi edi 9 ditë më parë
Gjynah , dhimbje e madhe na boni me qa me lot , zoti te nimofte oj nan e zez . Ishalla zoti ju nimon sa ma shpejt me e maru ket pune e me shku cso gjo ne vendin e vet
Ledi Rama
Ledi Rama 9 ditë më parë
Ai e ka vrarë .....
Dularo Gjura
Dularo Gjura 10 ditë më parë
Pse nuk vazhdon akoma ceshtja ...nuk besoj se e lat me kaq ..kush esht vrasesi
bato myftari
bato myftari 11 ditë më parë
Fytyre e keqe kapeni dhe vareni dhe ate plere tendjej te njejta dhimbje
Maria Maria
Maria Maria 13 ditë më parë
Prsh prind jemi vete larg qoft as hasmit mos ju ndodhte kjo tragjeti..,si gazetar me sa kam kumptuar , jeni i persosur per punen qe beni bravo , dhe jam e bindur qe do zbardhni drit , mbi pak erresiren do thoja,qe eshte..per Sonilen🙏 🙏Ngushellimet e sinqerta percjelle te prindrit e saj.😢,dhe femija duhet te shkoj te nen e Soniles ,Kreshniku me sa ndoqa emisionin te gjith ,kuptova qe ai nuk esht ,dhe nuk duhet ti besot femija i tij ne duart e tij per shum arsye ,qe te gjith pak a shum kuptojm..te pakten te rritet i lumtur ai femij i Soniles ,pran njerzve qe do ta bejn te lumtur ,dhe ata jan mema e Soniless..respekt per kete nene.👏😢
Linda Ibraimi
Linda Ibraimi 14 ditë më parë
Mos dini gje kur do dali pjesa tjeter e historis ? Pjesa 7 mezi e pres 🤕🤕
Florika Jorgji
Florika Jorgji 14 ditë më parë
Po e ndjek shum kte emision .Spartak coje deri ne fund ceshtjen e soniles se shof qe skeni hedh gje akoma .A e futen brenda Kreshnikun vrasesin e Soniles ??????
Lindita Zhutaj
Lindita Zhutaj 14 ditë më parë
Jenje Gazetar shum izoti ipregatitur bravo teqofte ty. kete Nene e forcofte zoti
Matt
Matt 15 ditë më parë
Bravo Spartak respect per ty dhe emisionin tend
vera simba
vera simba 15 ditë më parë
Po dukete qarte qe ai e ka vrare qe ne surrate dhe nga pergjigjet qe jepe futeni brenda tregone vete pastai ai paraziti👍
Digi Tek
Digi Tek 15 ditë më parë
Ai dukete qe genjen mashtrusi ishalla del e verteta per prindrite e per djalin
Toni Lika
Toni Lika 16 ditë më parë
Bravo mor spartak respekt per ty kshu na duhen gazetaret jo mu ba bashk me krimin e me plerat po lufto per at qe ti e ben me se miri bravo🙏🙏🙏
silvia guri
silvia guri 17 ditë më parë
Nuk do dhe shum ta mendosh se kush ka vrar Sonilen...TURP TE KET
silvia guri
silvia guri 17 ditë më parë
****kreshniku ka then qe dera nuk hapeshte sepse celsi ishte humbur?!
I think you choose
I think you choose 17 ditë më parë
pse nuk po nxirrni pjese te tjera ?
Daniel Aliaj
Daniel Aliaj 19 ditë më parë
Ju te italis kur veni ne shqipri thoni italia ka regulla ,ka ligje ktu ne shqipri nuk ka shteti.Aty ne itali qenka bangladesh prostituta ne mes te rruges njeres qe shesin drog,ky tipi thot nuk e jap telefonin,u gjet nje njeri i varur ne litar dhe policia nuk e rruan fare pytet e ema nese do te vazhdoj ceshtjen apo jo,shtet leshi 1000 her me mir ne shqipri se ne Itali
Glejdi Veseli
Glejdi Veseli 19 ditë më parë
PO TE VJEN..FUNDI..O KRESHNIK..KAQ..
Itz_siba
Itz_siba 20 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭
Florie Hashani
Florie Hashani 20 ditë më parë
Qe duhen prova nuk diskutohet a kush e vrau Sonilen veq ta vesh gishtin ne kok kuptohet ,po ska shtet se ket maskara duhet varrur e jo burgosur👹
gianni curti
gianni curti 22 ditë më parë
Pse nuk keni vazhduar me hetimet?keni regjistruar 6 emisione dhe hoqet dore kaq papritur? Apo keni nje cmim dhe ju?
Eva Polisi
Eva Polisi 22 ditë më parë
Kur Do dali pjesa 7
Sabri PREKAZI
Sabri PREKAZI 22 ditë më parë
Te lumt spartak je yll dhe ne duhet te kontribojm te gjithë te paguajm Avokatin te kushton sa te doj hapeni nji gjirollogari qe te kontribojm te gjithë me dhimbje nga zemra Fam. të Soniles
kurt 004
kurt 004 23 ditë më parë
Si ka mundsi te jet i lir kreshnik muti ket sekuptoj ne nje shtet europian sidomos italia nje vrases nje kriminel te lihet i lir ket se kuptoj sika mundsi shteti mos me dhen sim karten e sonlies ska nevoj me dhen kreshniku shteti duhet me dhen pa epyetur kreshnikun kjo spome hyn ne kok me vjen keq dicka po zihet
kurt 004
kurt 004 23 ditë më parë
😭😭😭ta keput shpirtin loqka vogel ajajja edhe nan zeza ska forc te ngjitet shkalve 😭😭😭
Zejdush Ramadani
Zejdush Ramadani 23 ditë më parë
Derri vet e kaber qdo fjal gnjen
Kevin Peleshka
Kevin Peleshka 23 ditë më parë
E vravt zoti ate tipin nqs ka vra grun e vet dhe mbulohet keshtu 🙏
Creazy Music
Creazy Music 24 ditë më parë
Po te kishte guxim te hapte at telefon kreshnikut do ti dilnin fjalet duke kercnuar gruan e tij duke i thene ku ke len ato para ose do ta pesosh nga shoket e mi.
Edmir Fejzaj
Edmir Fejzaj 25 ditë më parë
Babai Soniles duhet ta mari zvarre ate jevgjitin tja shkerdhej ropte
Edmir Fejzaj
Edmir Fejzaj 25 ditë më parë
Ore atij Kreshniku do qir ropte se ai eshte fajtor per gjithcka qe ne fillim
Ilir Gjergji
Ilir Gjergji 26 ditë më parë
Ai maskara e kavrare qysh e ka ber ket vrasje e gruas dhe la jetim femijen si ka fytyre qe te shoh femijen kur kerkon nenen e vet, ai te arrestohet pepara se te arratiset se do jet vone qelbesiri
Zejdush Ramadani
Zejdush Ramadani 26 ditë më parë
Ket derr duhet Me zhduk
Kosova Kosova
Kosova Kosova 26 ditë më parë
Siq po shihet kreshniku qenka vrasesi
Jasin Vejseli
Jasin Vejseli 26 ditë më parë
Zbulimi esht i qart aj maxhupi e ka vra vet aj duhet te pritet me shilet edhe ta shtish krip po genjen nsi nje her dhot kina shit veten pastaj thot jo kina shit drog 😡
Φλωρα Λατιφι
Φλωρα Λατιφι 27 ditë më parë
Gabimi me I madh.i shqiptarve ti japin gocen 18 vjece NJ 37 vjecarit nuk di gje por 100 per100 ai e ka fain duket ke e folura me te dredhur maskara
Luli Tabaku
Luli Tabaku 28 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭
Μαρια marsida
Μαρια marsida 29 ditë më parë
Ee po ai duket qe ne fytyre ca m.. Është ka qen xhelozi ai dhe e vrau se sonila ishte si kukull barbei eky është sikur ka dal na kazani plehrave
Kacakuu kacakuu
Kacakuu kacakuu 29 ditë më parë
Spartak te uroj shendet dhe shum respekt. esht nje dhimbje e madhe .e drejta dote dal shum shpejt .respekte perty.vella she per Avokaten qe dota ndjek ceshtjen e soniles.
Albert Silaj
Albert Silaj 29 ditë më parë
Ai duket qe esht monster Edhe gomarin si jepia ati jo me vajzen ati tipi Do djegur me benzin fis predha 🤔
Armand Musollari
Armand Musollari 29 ditë më parë
Gjeja qe me habit me shume eshte se si ka mundesi qe hetuesit italian nuk po hetojn Kreshnikun, nuk i kane sekuestruar telefonin. Mendoj se do jet nen pergjim per nje hetim me te gjere qe perfshin droge dhe prostitucion. Sa per largimet qe deklaron ska ku shkon jane bllofe.
Bujar Muharremi
Bujar Muharremi 29 ditë më parë
bash ne at vend ku po thuj ju kam jetuar 2 vjet dhe une bash mir eke pa tuj dal ne rrug at vajz po qudit pse po ban pytje kush e vrav kush kame vra qaj qe eke detyru me dal ne rrug qaj eke vra burri i vet kekush tjeter
Teute Morina
Teute Morina Muaj më parë
He killed her definitely, no question about it!!
Alessia Lui
Alessia Lui Muaj më parë
Ma scusa avvocato perché la procura non ha tolto già il bambino a suo padre ? Come mai la procura non chiede i tabulati telefonici la lettura dei messaggi si su WhatsApp Facebook ecc.... che vergogna
Helloou Bitch
Helloou Bitch Muaj më parë
po m cudit se shteti italian duhet me koh ta kishte zgjidh kete ceshtje .... un besoj shum te shteti italian qe nk e len m kaq ceshtjen dhe shum shpejt ka per ta zgjidh kete ceshtje
Alketa Allmuca
Alketa Allmuca Muaj më parë
Mi dispiace però si vede quando parla lui mi sa che lui l'ha ammazzato la sua moglie perché una persona quando vedevo uno che è morto non chiamo la sua famiglia ma Chiama subito la polizia ambulanza mi dispiace però quello è troppo furba Eh ma tanto lui andate fino alla fine del fondo questa storia
kreshnik cani
kreshnik cani 29 ditë më parë
Impara a parlare e scrivere bene l'italiano poi cerca di giudicare a me. A me ce gia chi mi giudica☝
Helloou Bitch
Helloou Bitch Muaj më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭
Bisha I Bregdetit Lukovë
Bisha I Bregdetit Lukovë Muaj më parë
Cmut shtet italjan jan ai eka vrar gabeli dhe femijn te pjeses po do thot vareni nga koqet qenin
Ο Θεός Είναι Μεγάλος
Ο Θεός Είναι Μεγάλος Muaj më parë
Ç'faj ka Engjelli I Vogel o zot 😟na u coptua zemra 😢😭
kristel selmani
kristel selmani Muaj më parë
Kjo esht vertet nje histori tragjike.me vjen shum keq per femijen e vogel urgjentisht shteti italian tja marrin djalin e tja sjellin nenes se soniles.ky esht vrases edhe pik.ky e ka detyruar me dal ne rruge
Fatmir Hodo
Fatmir Hodo Muaj më parë
Te lutem spartak si baba i dy femijeve ju lutem per ate zot nxirja fundin ksaj ceshtje dhe autori te ver para drejtesis ,mos te ndodhin me te tilla gjeara na kta langaraqer 😭😭😭
Jori Doci
Jori Doci Muaj më parë
Pse nuk perfshihet policia Italiane ne kte ngjarje???? Pse femija eshte vetem me babain??? 😓😓🥲🥲🥲o zot sa kam qar me ate nene e djali sa I vogel ngeli pa mamin e tij. O shpirti vogel. Ca Po kalon ai femije e nuk kupton tani. O Kreshnik po te vjen fundi o plehre
Elgert Palloj
Elgert Palloj Muaj më parë
Ky moster duhet varur bastardi
Aurora Idrizi
Aurora Idrizi Muaj më parë
Sa Kam qar per ket fmi si percfonte gjyshen zmr Vogel I mungonte shum nena u dukt o zot ndihmoje kete femi Mos vuajn
suzi koci
suzi koci Muaj më parë
O zot jepi force kesaj nene te mjere Spartak deri ne fund ndiqe kete histori
Electrical Power Academy
Electrical Power Academy Muaj më parë
Per 30 minuta e bej ta zgjidh une ceshtjen. Mjafton tme sillni kreshnikun perballe dhe me lini vetem.
Rosy rosè
Rosy rosè Muaj më parë
Autori dihet tani u zbulua dhe shkaku
Lostreacab 1312
Lostreacab 1312 Muaj më parë
Kush normal njeri ri ne banesen ku te kan vrare gruan ose eshte berr nje krim VETEM VRASESI
Unlike Son
Unlike Son Muaj më parë
Nuk pyet loti per burra 😓😓😓
gentiii
gentiii Muaj më parë
Bravo Spartak ..
Ergi Flavia
Ergi Flavia Muaj më parë
ta keput shpirtin kjo ngjarje
Ada adushe
Ada adushe Muaj më parë
E shikon ajo ska dashur te punoj , edhe ky mostra e ka mbytur me litar , sepse ajo ska dashur te bej ate pune te flliqur , vareni kete mostren me litar mo , se ky e ka vrar , mjer ajo nene si qante e nipi qe e perqafonte , ndiente eren e nenes se vet 😭😭😭 Duket ai genjeshtar mashtrus , do i shkreti te punojin per te , fytyr salduari, pse se hap tel ai , e di qe do ti dalin te pa larat , sepse ai e ka vrar 😡😡😡😡
Ada adushe
Ada adushe Muaj më parë
E ka vrar ai mostra , po nuk e thot , legeni
Elmira Sakiri
Elmira Sakiri Muaj më parë
Ky burr e vrau gruan askush tjeter mos e zgjasni me shum , nga grindja e tepert dhe Problemet e ka vrar dhe telefonin e ka zhduk aj
Hey Giada
Hey Giada Muaj më parë
Po si policia nuk ka prova apo hetime si uvra eka mbyllur si ceshtje jo tha avokatja ska nje leje qendrimi hetimi duhet te behet te zbardhet
Niazi Shehu
Niazi Shehu Muaj më parë
Po mereni ate kreshnikun dhe thyejani brinjet me shufer hekuri ca prisni ,merjani femijen atij krimineli.ca e pyesni do na i japesh apo jo femijen .
Gena Llani
Gena Llani Muaj më parë
E ke ber ti o plerrrrrr duket fytyra jote fytyr krimineli ke
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu Muaj më parë
Ai kurva e ka vrar qartë fare
Xhulio Berberi
Xhulio Berberi Muaj më parë
Kur mund te publikohet pjesa tjeter ?
Dona Dona
Dona Dona Muaj më parë
Ahhhh moj Nane mjera ti 😭😭😭😭😭
Vasili Metaj
Vasili Metaj Muaj më parë
O te vdes nena per ty O engjell O shpirt
Vasili Metaj
Vasili Metaj Muaj më parë
E vrafte zoti ate dore qe e beri E ndau nga biri dhe prinderit Bravo e madhe per ate avokaten qe e ka mare persiper ceshtjen Bekime nga i madhi zot marte dhe ajo Gjyshe e shkrete mbeti shkalleve nga emocioni nga dhimja nga humbja Jepja djalin Kreshnik pse heziton?
Inna In
Inna In Muaj më parë
O zot sa kam qa,as nuk ja dal ta shikoj te gjithë.... ,zoti ja lehtësonte dhimbjen🙏
Sonila
Sonila Muaj më parë
😭😭😭😭😭😭😭o zott sa e dhimbshme kjo histori.
Xhani Xhani
Xhani Xhani Muaj më parë
Me parë do ta zbuloni ju vrasesin se shteti italian,🤔
Violeta Hyka
Violeta Hyka Muaj më parë
Bravissimo Spartak je vertet nje kreatur spetakolar vazhdo nxirri te verteten atij ndyresires maskarAit Je i perkryer Kemi shum besim tek ty Te lumt
Plaku dhe Deti
Plaku dhe Deti Muaj më parë
Ne fillim nuk kisha dyshime te ky kreshleshi por tani jam i bindur se ky moster e ka veare ishalla po te has naj dite ne rruge do te palloj shpulla o ordiner muti
Plaku dhe Deti
Plaku dhe Deti Muaj më parë
Ehhh nan e shkerte vetem zemra e saj e di cfr dhimbje po kalon qe po tja hapesh rrezik e ka copa copa😞
Fabiola Live
Fabiola Live Muaj më parë
Nuk kam fjale ....😢😢😢💔💔💔💔❣❣❣
Fatmira Ago
Fatmira Ago Muaj më parë
Cfare prisni akoma merreniburrin futja dru dhetregon vete ai maskaraji qe ka lote krokodilit
Marios Gkikas
Marios Gkikas Muaj më parë
O zot sa e prekshme
Gramoz Jashaj
Gramoz Jashaj Muaj më parë
Ke te drejt te gjeshe te verteten e cupes p Po ky kreshniku nuk hi ben pershtypje fare si kur nuk ka ndodhur gje gjei te verteten
Gramoz Jashaj
Gramoz Jashaj Muaj më parë
Do ta gjei spartaku te verteten
methasa metasa
methasa metasa Muaj më parë
Bravo Spartak 👏👏👏👏
Ina Hykaj
Ina Hykaj Muaj më parë
Shum keq o zot e ndimoni nenen e shkret sa kam qar 😪😪😪😪
Desara Sara
Desara Sara Muaj më parë
Avukate e keni me te mire se eshte nga fieri edhe una e kam avukate Tim persone per dokumetat
Desara Sara
Desara Sara Muaj më parë
Spartak Sonia kishte dy nr tele se un e kisha shoqe Sonia me mungon mostra 😭😭😭😭🙏🙏
Kristina Xhamaj
Kristina Xhamaj Muaj më parë
dretësi dhe vetëm drejësi
Emiljo King
Emiljo King Muaj më parë
Ky qenka moster ky e ka vrare
SHQIPERI ETNIKE
SHQIPERI ETNIKE Muaj më parë
Zoti e DENOFT kyt dhander qe nxjerr GRUAN VAJZEN MOTREN E DIKUJT TË PUNOJ NE RRUG TURP TË KEN MENDIMI IM KY QELPSINA KRESHNIKU MUNT TA KEN BA KYT VRASJE DHE GJITH FAJET AI E KA I PA BES SI KUR TA BANTE KUSH MOTRES TI SI I ISHTE DUK O QELBESIR ZOTI TË DENOFT ISHALLA NJERIU EDHE PA BUK RRIN SHKO PUNO NË NERTIM E GRUAN NANEN E FMIS NUK NXIRRET NË RRUG TI MERITON XHAXHIN ENVER E MET PESHKATU O I PA FTY SE JA SHKATRROVE FAMILJEN VAJZES SE SHKREJT DHE JETEN JA MORRE 😥😡
Zegjine Satka
Zegjine Satka Muaj më parë
Ore pse i bini vërdall ai e ka vrarë dhe pik !!
Marsida Beli
Marsida Beli Muaj më parë
Nga menyra si flet dallohet qe e ka bere ky sepse ska ku shkon te shkoj drejtsia ne vend sa me shpejt
Uniko - Kush e vrau Sonilen ne Torino? (Pjesa 5)
1:26:19
Ronaldinho: 14 Ridiculous Tricks That No One Expected
10:02
Samanta - Cha Cha Cha (lyrics video)
2:28
Melisa - Inati (Official Video)
2:46
UnixMusic
Shikime 1 mln
Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm
1:50:02
Aşk Mantık İntikam
Shikime 3,7 mln