Top Arena/ Mevlani surprizë Antonelës në Top Arena / Antonela : je djali më romantik që kam njohur

  Shikime 496,427

Top Channel Albania

Muaj më parë

Top Arena është emisioni sportiv i dedikuar totalisht Kampionatit Europian 2021. Përgjatë një muaji ky program do të jetë shoqëruesi juaj në këtë maratonë sportive të futbollit europian. Të ftuar special, moviola, analizë e detajuar e çdo ndeshjeje, lojra të shumta, si edhe dinamikat në “Trotuarin e Natës” do të jenë pjesë e mbrëmjes suaj. Atmosfera e vërtetë sportive gjendet tek Top Arena.
Prezantues: Edi Manushi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALclone Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
hava buzra
hava buzra 7 ditë më parë
Sa te vlejti ajo surprize ne top arena o Mevlan ! Nuk u bere bashke jurre me Ledianen ! Po pse mor djale je kaq i lekundshem , jo i dashuruar ndaj nje femre po idhene pas .......Kjo te ja penalizuar
shqip gaming
shqip gaming 11 ditë më parë
Mevlani antonela 💗💗
Juljan Rama
Juljan Rama 29 ditë më parë
Kuvrat e perputhjes morn fam
bana lleshi
bana lleshi Muaj më parë
Bravo Mevlan 💍 shum bukur gjith Mon bashk me Antonelen jen shume shume te lumtur
Liena Liena
Liena Liena Muaj më parë
Ky mevlani veq po tallej me Ledianen, se ky menen ke Antonela e ka pas, kto shum fallco, shum tpa vler.
hava buzra
hava buzra Muaj më parë
Paske qene nje k... gomari o Mevlan! Ngele duke bere dhurata per bucen ! Qe te fulliqi para gjithe Shqiperise ! Bashke me mamane e saj ! Ti nuk je burre ,Iliaz dhe gomar!! Nese ti i pranon keto d me te vertete ko.. gomari del! Kush nuk ka percat aty!!!!!
Heini Müller
Heini Müller Muaj më parë
Paske dy Ftyra O MELVAN
Lela Kapllani
Lela Kapllani Muaj më parë
Seriozisht e kan këto aman s'ju ndan tv😏😒
Julind Nushi
Julind Nushi Muaj më parë
Kur e lexova top Arena mendova se kishte lidhje me sportin ..paska te beka me kto dhit te pa durueshme
lac ser
lac ser Muaj më parë
uau sa e paska shalen tea yyyyyyyh super pel
12345 123456
12345 123456 Muaj më parë
jo ledjana fajet normal jo valla hiq po bash mir e ka ajo ky si magar valla mevalni
Gezim Abazi
Gezim Abazi Muaj më parë
Te dolen breket o kare
Miranda Haka
Miranda Haka Muaj më parë
Top chanel duhet te nderroje logon nga TopChanel ne Chanel X e degjenerute fare televizionin lloj lloj mostrash te pa vlere te xhveshur dhe pa karakter. He more Manush nje tufe hijenash ke mbledhur rreth vetes por kujdes se duke pa keto shalegjata te xhveshura dhe pa te brendshme se mos po te bje infark dhe ike nga kjo dynja i perveluar o i shkrete 🤦‍♀️😂
Sara Jaupaj
Sara Jaupaj Muaj më parë
Boooooo edhe ktu do I shihnim kta .....per te ardhur keqe😢
koli rapaj
koli rapaj Muaj më parë
Mevlan Antonela ❤
Rrustem Avdyli
Rrustem Avdyli Muaj më parë
Se shpejti dobashkohen Antonela dhe Mevlani
Nora Larushku
Nora Larushku Muaj më parë
Ah mevlan sa i mir je
Laureta Fejzullau
Laureta Fejzullau Muaj më parë
E gjitha eshte nje show o njerez.Rriten klikimet rriten te ardhurat e ketyre .
Reio o sa e kercej kete leng Macoku
Reio o sa e kercej kete leng Macoku Muaj më parë
O Mevlan ta bëri mirë Lediana që të bëri mutin ti don si të do ty by....
Mami Babi
Mami Babi Muaj më parë
O Mevlan haram lulet qe ja cove asaj sh sh nuk i meriton ajo esht e perdalme
Kunrije Hasani
Kunrije Hasani Muaj më parë
Shum e bukur Antonela
servis 88
servis 88 Muaj më parë
Sa mir do ishte qe vajzat e perputhjes dhe djem t te dali lakuriq ne emisjone se u ka lezet se keshtu e fitoj me shum fam si antonela qe del me nje fuston te shqyer
Aqif Lala
Aqif Lala Muaj më parë
Kjo lediana na doli m baxhell se antonela
Sonila Doqi
Sonila Doqi Muaj më parë
Mevlan Antonela esht nje vajz shum e mir
Egzon Sejfiu
Egzon Sejfiu Muaj më parë
Waaaa
samuel lolol
samuel lolol Muaj më parë
Nuk mund ti bashkojmë dy persona mezor,nëse Zemrat e tyre nuk flasin për njëri-tjetrin.Mendoj që Mevlani dhe Antonella nuk e shofin të jenë bashkë.Edhe pse ne kemi dëshirë ti shofim bashkë kta e dijnë më mir sesa ne.
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
🤩🤩👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️🌍🌎💪💪💪
Plisi Dardan
Plisi Dardan Muaj më parë
A jeni te gjithe te bindur se i teri emisioni perputhen ka qene aktrim
Flora Nikolli
Flora Nikolli Muaj më parë
Antonela. Mevlan ❤💋
Sanije Hidraliu
Sanije Hidraliu Muaj më parë
Shkon me ledianen me shume @antonelaberisha eshte injorante🙄🤮🤮🤮🤮🤮
Sanije Hidraliu
Sanije Hidraliu Muaj më parë
Ik moj 😷😷
Ismail Rexhepi
Ismail Rexhepi Muaj më parë
E kjo eshte ajo deserti..at lojen e amoralitetit qe e lozen ne perputhen tash do shperblehen varesisht nga kontratat qe I kane bere ..fundin e keni me humnere
Γαρύφαλλα Παρασυρη
Γαρύφαλλα Παρασυρη Muaj më parë
Bravo mevlan mos ju ndaj antoneles po e ndjek medhurata antoneles bravo mevlan antonela shklqen para syve te tu
aj Ib
aj Ib Muaj më parë
O Manush po kta donin tu perputhnin,e jo te luanin futboll,çpun kan kta aty,ska me lezet emisioni.
Arjan Cupi
Arjan Cupi Muaj më parë
Sa fallso asht antopordha ka marr fun ky kanal me antopr hiceni nga ai program sa jeni ne koh
Nomi Sinani
Nomi Sinani Muaj më parë
Kjo ngjan 50 vjece
Nomi Sinani
Nomi Sinani Muaj më parë
Gjith te ndershmit
adrian zocker
adrian zocker Muaj më parë
Omevlan antonela shum e mir
Seli Seli
Seli Seli Muaj më parë
DJALI MA I MIR MEVLANI
Paris
Paris Muaj më parë
Gjithcka e planifukuar ..aman akoma besoni ne keto njohje ?jane te gjithe miq !
Pajtim Jashari
Pajtim Jashari Muaj më parë
e si u bot te famshem kot
Lirie Biti
Lirie Biti Muaj më parë
Trandafila dashurije eh mir Mevlan as ti vet se din ca don deshe me vazhdo si Iljazi po ta prishi planin Antonela qe hoqi dor hap syt tani nje vajze qe te pershtatet se e meriton
Esmeralda Deliallisi
Esmeralda Deliallisi 29 ditë më parë
po dhe ky kete donte te hynte ne tv
Ariela Ibi
Ariela Ibi Muaj më parë
Po si nuk na u ndan njeher kta perputhasit aman pz
Ergi Prifti
Ergi Prifti Muaj më parë
Bravo Mevlan tamam nie sjelljje prej xhentelmeni rruget tuaja jane ndare por shoke te mire do jeni gjithmon duan apo zduan disa Antonela&Mevlan jeni yje
sara sara
sara sara Muaj më parë
Edhe pastaj ia ka fajin lediana ktij
Alketa Shehu
Alketa Shehu Muaj më parë
Ky kanal esht ber si b................o me vjen keq
Gazi Floriri
Gazi Floriri Muaj më parë
jeni nii tuf perversash froca dhe bisexa jeni burdello e shoqeris shqiptare sa te hapen doganat nga virusi dhe o burra kush ne gjermani kush holland te venet e punes
Flamur Xeka
Flamur Xeka Muaj më parë
Te gjith pabrek na knaqdt
Gjyste Kelaj
Gjyste Kelaj Muaj më parë
Dy triumfaritoret e Perputhen .Marrosen fansat dhe me ne fund kape dhe tv .me te ndjekur .Nje zhenjim i madh pwr rinin e mrekullueshme e me shume vlera ,qe po marrin rruget e botes ,me rezultage te shkelqyera e qe nuk mund te jene "talente "per kto media qe jane ozupua nga kto moderatore ,qe dhe gjuhen shqipe e flasin me gabime .E dua te bukuren ,me buron nga shpirti ,por nuk mund te shof te lakuriqosurat qe kane pushtuar ekronet .T'me falin disa qe ruajne etiken dhe jane me shume vlera ,por eshte minorance .
Seli Seli
Seli Seli Muaj më parë
Ne nji emision Lediana ka than nuk kthehna te Mevlani ma Un nuk di pseja permend emrin Mevlani asaj si Mushk Mevlan je djal yll pajtou me Antonelen shpirtnisht t ka desht
antoneta
antoneta Muaj më parë
Me u pajtue me antonelën thua se sa i hyp njani i zbret tjetri .
Lirie Biti
Lirie Biti Muaj më parë
Yll jan gocat
Elina sxizaa
Elina sxizaa Muaj më parë
Top arena apo top baxhellash
Elina sxizaa
Elina sxizaa Muaj më parë
Ke mbaruar si njeri mevlan shaba
I don't care I love it
I don't care I love it Muaj më parë
Kta te top chanelit edhe ne frigorifer dhe ne shtrat do e kene 1 nga kta te perputhen. Smunet ma top chanel pa kta sdin ma cfare gjerash interessante me kriju, Jane ba si bordello, smun e shohesh nje program rehat se te del nje per tyre gjithmone, vec te studioja e lajmeve kan me pa i vu.
Elbas Ani
Elbas Ani Muaj më parë
Mos u shit si kapedai oh MEVLAN SHABA krejt fajet poja gjun Lendjanes ....po ti prap mas ksaj te pa ftyres ANTONELES po qysh po ke ndergjegje me puth bre ...kurse kta 💯💯para teje ekan shkerdhy ...ETI PRAP TE AFER SAJNA...SKA FAJ LEDJANA SE POT SHEH SE AJO ASHT 💎💎💎💎💎💎
anxhela love
anxhela love Muaj më parë
BRAVO ME VLAN
Moza Mitre
Moza Mitre Muaj më parë
Po I plasi ledjanes se u sos dynjaja.per bura ajo doe mare dhe 100 here me te mire.se KY gomari.po mire ja beri keti budallit ce deshte ajo do Bure ta kete per vete nuk do Bure per.te tjerat ledjana eshte flori vajze e vendosur jo siky Bure rospi
Sefer Knap
Sefer Knap Muaj më parë
NO KOMENT SE KUPTOJ TOPIN
Luli Ymeraj
Luli Ymeraj Muaj më parë
Akoma del ne tv kjo karakurva antonela na e veshtiret tv pz
Manuela Murataj
Manuela Murataj Muaj më parë
Mevlani eshte njesh
Sabahete Duka
Sabahete Duka Muaj më parë
Bravo Mevlan
Nadire Broli
Nadire Broli Muaj më parë
e pastjaj ka faj ledjana pse nuk ja bone nje buqet ma te modhe se shum rrespktohen kto me shal perjashta se oto qe kan kerakterin e fort dhe dashurin me te sinqert
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj Muaj më parë
@florika varfaj jo cne vetem cicat edhe tangat neper tik tok. Shikoje cik mire
florika varfaj
florika varfaj Muaj më parë
Pse Ledjana nuk i nxori te gjitha perjashta aman mos na hap barkun
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj Muaj më parë
Jo te drejte ke ti se ledjana si nxjer cicat e shal jashte. Ik o mos me hap barkun me gjithe ate
zazi sadiku
zazi sadiku Muaj më parë
Jo top Arena po top perputhen shum emisjon palidhje sidomos me kto dyja Antonela Tea shum larg jan me sport ne prezentim Antonela nuk ke ven per aty 😤😤😤😤😤😤😤🤮🤮🤮🤮🤮🤮🐄🐄🐄🐄🐄🐄
Ramiz Murataj
Ramiz Murataj Muaj më parë
Phu nanen tanve
Limoza Hoxha
Limoza Hoxha Muaj më parë
🙈🙈🙈😱😱😨😨😫😫😠😠😈😈👿👿😓😓👹👹👺👺
Eljona Shehu
Eljona Shehu Muaj më parë
Kjo atonela ska ze 😂😂😂😂😂per emisin 🤮🤮🤮🤮🤮
Safije Kasneci
Safije Kasneci Muaj më parë
JjwuwhwhjqiibkBjhhkabbajjubbammmnj7237okwbjiv778hnksud😉😉😗😗😗☺😇😗🤪💋❤❤😗😗☺😗
Safije Kasneci
Safije Kasneci Muaj më parë
Hw
Safije Kasneci
Safije Kasneci Muaj më parë
Vwhhwhyunnbahamnbshs7wwbwvuv nuk.mjsnk😉☺🤐😘💕💋💋☺🤪🤐🤪😜😛🤤😴🥵🤧😎😎😮💋💯💥❤
Safije Kasneci
Safije Kasneci Muaj më parë
Bbbbjbjubqvhjhcjve nkabwwbwvw
Gostivar Gv
Gostivar Gv Muaj më parë
Antonela ke haru Atdheun mos tka mungu puthja atdheut
Stela Ormenaj
Stela Ormenaj Muaj më parë
Kt bejn cmos qe te jene ne qender te vemendjes 😒😒
Landi Arapaj
Landi Arapaj Muaj më parë
Na Keni care trapin me keta te perputhen qe sdin te flasin
Number 1
Number 1 Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂
Lumturi Meko
Lumturi Meko Muaj më parë
Mos e ngateroni mirsjelljen. HE IS A REALLY A GENTLEMAN .
Ervis Balla
Ervis Balla Muaj më parë
Yes!
E H
E H Muaj më parë
Sa vrer nxjerrin njerzit ne komente, ata sdo shahen me njeri-tjetrin vetem se do mileti, iku emisioni mbaroi, jane shok do rujne respektin, sdo ju bejn qejfin juve per cdo gje 😅
Tan Nat
Tan Nat Muaj më parë
@E H komenti Shume I bukur .Njerzit nganjehere marrin kot duke sulmuar me arsye e pa arsye .Emisionin e perputhjes e Kane ndjekur te gjithe pa i detyruar askush pasi mund te ndjekesh emisione te tjera televizive ndersa ftesat qe u bejne neper emisione ketyre personazheve behen se jane produkt I ketij televizioni . Nuk eshte se u bene te famshem njerez qe nuk kane asnje talent ,pasi kjo fame nuk zgjat Shume dhe veren tjeter jane te harruar Le ta shijojne famen kete vere e meritojne dhe publiku duhet kuptoje se eshte nje emission argetues dhe jo per te realizuar deshirat e publikut
E H
E H Muaj më parë
@Erin mysllinj e mendoj se nje emision i tille qe u pa aq shume , pervec ca kam shkruar me siper, i beri mire dhe mire popullit se nxorri disa mesazhe 1- mos te lidhen shpirterisht me personazhe televizive 2- mos te besojne asgje qe duket ideale (si rasti ciftit Tea -Andi qe personalisht si besova kurre se idealja nuk eshte asnjehere reale)
E H
E H Muaj më parë
@Erin mysllinj Reality show eshte ku ka 30% rekomandime produksioni per pjesen televizive dhe 70% tru te konkurrenteve. Strategjite i kane bere vet konkurrentet ne koken e tyre, askush tjeter. Keni mesuar fjalen “skenar” e s’pushuat me qe atehere, te pakten dhe termin perdoreni si duhet. Perse te mos u kerkohet opinion njerzve te zakonshem? Ata jane njerez te zakonshem qe u ben imazh publik per shkak te programit. Eshte vet Manushi qe e degjeneron programin, marrim rsstin e djeshem, shume mire mund ta kishte pyet Mevlanin me gjate rreth sportit apo ekipeve, po eshte ai qe fut skenare funderrinash ende,ne nje emision sporti, sepse diskuton gjera qe nuk kane aspak lidhje me sportin. Mua me funderrine me duken diskutimet e Blendi Manes dhe Erjola Docit sesa vete emisioni Perputhen. Shume dakord qe ne emision pati dhe ka funderrina ashtu sic ka njerez qe paraqiten vlera njelloj si ne jeten reale se fundja ky eshte dhe programi, nuk eshte qellimi me klasifiku personazhet ne negative dhe pozitive, por me paraqit lloje te ndryshme karakteri, secili me vlerat e anti-vlerat e veta sic i ke dhe ne jeten reale. Publiku pastaj ,edhe pse siperfaqesor, sepse ata nuk i njeh fare, ka dal kunder atyre funderrinave qe quan ti dhe ka mbeshtetur ata qe nuk ishin te tille. Ne ate program ka perplasje karakteresh njerezore e behet dallimi qarte mes atyre qe shesin dinjitetin per show, tejkalojne limitet e kufinjte dhe atyre qe ruajne karakterin nga fillimi deri ne fund.
Gostivar Gv
Gostivar Gv Muaj më parë
Cka deshe ti te nxjerin per ket sa vrer nxori kjo ne emisionin perputhen cka nuk beri kjo shkaku ofendimeve qe beri ne emision kjo e sulmon publiku se nuk e don publiku ne ekran
Erin mysllinj
Erin mysllinj Muaj më parë
E H ... nese mund te quhet emision aty ku dilnin keta ... edhe ne shtepi publike ka me shume transparence dhe sinqeritet keta jane fundurina pa pike morali ,principi,apo dinjitet qe shesin jo trupin dhe shpirtin e tyre per fame te perkohshme po edhe familjen bejne skenare dhe hiqen sikur jane reality show ...Ska asgje te keqe qe keta aktore dy lekesha bejne skenar por kur filllon tallavaja qe keta merrnin pjese duhet te thuhej qe cdo personazh,ngjarje,dhe situate eshte fiktive dhe ishin ne rregull ...apo harrova une keta jane vipa halesh pa asnje talent apo dhunti...🤧🤧🤧🤧 qe promovojne njerin tjetrin dhe dalin ne top leshi cdo dite qe ka dhene Zoti per te folur se sa te sukseshem jane dhe u kerkohet dhe opinion madje...Per tema te ndryshme kulmi ...
Eri Erisa
Eri Erisa Muaj më parë
Ty per te tere te punon zemra moj barxhell
Meriton Bajrami
Meriton Bajrami Muaj më parë
e shkreta Tea,gjithe ate transformim dhe lojera per fame nfund mvje antonela edhe ia merr prej duarsh.Haahahah
andi
andi Muaj më parë
o njerez nese se keni kuptu akoma antonela tea etj kane fillu pune ne tch nese sdoni mi pa ndrroni kanal po boll u ankut se aty keni me i pas se jane punesu tash
Tan Nat
Tan Nat Muaj më parë
Per 1 muaj emission sportiv jane punesuar pastaj gjithsecili vazhdon jeten e vet
Sh Amer
Sh Amer Muaj më parë
e po ky esht aj ,qe tjeter qysh fol ,tjeter qysh vepron Me ni fjale shum Diplomat je Mevlan jooo blloka tshpis po me kan si Ledjana blloka t'blindun ti kisha ba e sa per ket dhin Antonela Femer e prisht komplett mashkullin Romantik ta ka pa krejt Bota ty gjakovarin e ktu mu bahesh e dishme veq zgerdhihesh tu nxifshin ato vjet keq pp e meriton se dikuj pp din m3 ja nxi jeten femer toto completo e shpifur cofsh
Ali Pasha
Ali Pasha Muaj më parë
Sa vk jan kta për fam o zot emision me vk skam par
Anxhi M
Anxhi M Muaj më parë
Mevlani super king deri ne momentin qe tha jam me Gjermanine😂
Sllavica Papa
Sllavica Papa Muaj më parë
NE KETE EMISION SHIKON ME SHUME MASKA SESA FYTYRA TE VERTETA
Tan Nat
Tan Nat Muaj më parë
Eshte veshtire te njohesh fytyren e vertete
Erin mysllinj
Erin mysllinj Muaj më parë
Sllavica Papa ke shume te drejte por puna eshte se Maska ka vetem nje forme te caktuar maskat e ketyre fundurinave ndyshojne forme cdo sekonde...
zzz zzz
zzz zzz Muaj më parë
Aman ore Manush me keto vajza do besh show jezus lord
C Alb
C Alb Muaj më parë
Mevlani eshte pjese e TCH ashtu si Antonela, Tea, Shqipja, Ana 1-2, Riniani etj. E fton Manushi jo Antonela edhe Riniani erdhi dje qe eshte dhe i lidhur dhe ju pergjigj pyetjeve te Antoneles pavaresisht se ka dal me te. Antonela punon aty dhe do i bej interviste te gjitheve qofte edhe Mevlanit, nuk ka lidhje fare me arsyetimin qe beni ju.
Ni B
Ni B Muaj më parë
Perfekt antonela kta ta kam deshiru nga shpirti! Se tmrrish ti kshtu.. Ke qen shum e drejt lutem se edhe kjo deshir te plotsohet te bahesh bashk me Mevlanin ishalla more zot 🙏💐👑❤️
Milaim Rugovaj
Milaim Rugovaj Muaj më parë
Valla personat e perputhen edhe kto emisionet tjera.kurrfar emisionesh.me falni ne shprehje po sillen si pordha nepef tlina ne mes veti sen tjeter hiq fare.
Mevlyde Shala
Mevlyde Shala Muaj më parë
Jan taku dy gocat mat paftyra Tea dhe antonela Ama shum te ulta
Maida's Channel
Maida's Channel Muaj më parë
😍😍😍
Ermal Cullhaj
Ermal Cullhaj Muaj më parë
pse do qaj mevlani per ledjanen mir ja bon mushkes
Elbasan Morina
Elbasan Morina Muaj më parë
Na keni lodhur aq shum me Kta perputhen nuk e di antonela nuk eshte fare per prenzantuese nuk i shkon po te ishte ana -2 ok tjetra eshte si e keni vec per klikime nuk edi ju top ka po shkoni si tv
Florindo Hysa
Florindo Hysa Muaj më parë
Ti sdo bllok o mevlan ti do me shum se nje bllok harrojini mevlanin dhe ledjanen tanu
Xhani Xhani 🌼
Xhani Xhani 🌼 Muaj më parë
Jo po pret ledjanen deri te ndahet prej burrit
Anida Sadiki
Anida Sadiki Muaj më parë
Why does Tea always wears blue lol that is so annoyin🥴😑
Elsa
Elsa Muaj më parë
@blerina kola djalli vishet me te kuqe po lere ca thot ariani 😂
blerina kola
blerina kola Muaj më parë
Arjani e ka then Djalli vishet me blu..
Elsa
Elsa Muaj më parë
Tea iu lepi topit me shume se cdo pjesmarres tjeter aty
Erin mysllinj
Erin mysllinj Muaj më parë
Because tea is fake has hell Anida Sadiki 🤣🤣🤣
Donika Mazaj
Donika Mazaj Muaj më parë
Vetem keto do shofim I pame 9 muaj , ska me interes
MīT ' ĒVĀD StuĐio
MīT ' ĒVĀD StuĐio Muaj më parë
Manush sna tregove pse duhen perputhsat ne Top Arena , apo jane ne mode per momentin😂😂😂😂😂pak shtrenjt e kane cmimin per ate qe ofrojne...po avash çalash do behen edhe kta
Valerio Italy
Valerio Italy Muaj më parë
Po sa bajat jeni ba me kto plehra
Myrvete Beqaj
Myrvete Beqaj Muaj më parë
Perfundimisht topi nuk shikohet me bravo dhe manushi kish ngel i mbl9dhe dhe ti nje dor ....😐😐😐😐😐😐
Florindo Hysa
Florindo Hysa Muaj më parë
O mevlan dhe pastaj ja rrasni fajin ledjanes ju
antoneta
antoneta Muaj më parë
Turp të keni të dy antonela të ka thënë ti sje burrë e ti i vjen me lule e puth pastaj thua smë don ledjana ajo sështë si ju të dy .
MīT ' ĒVĀD StuĐio
MīT ' ĒVĀD StuĐio Muaj më parë
Alesias i paska ngrire bizeqeshja.....zemer zgjidh edhe ti vendin e duhur per te bere nje fustan gala me permasat e tua, mund te dukesh nje Kim Kardashian Shqiptar🇦🇱
Sh Amer
Sh Amer Muaj më parë
qysh e ka shti shkretin Lule me ble
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ Muaj më parë
dava rrusepia😠😡
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ Muaj më parë
@Leo leo Leo e mina
Leo leo Leo
Leo leo Leo Muaj më parë
@ĎÊŇΊ hahahha boba dhe granata
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ Muaj më parë
@Leo leo Leo ehh bomba ju rente😠
Leo leo Leo
Leo leo Leo Muaj më parë
@ĎÊŇΊ zjarrin e kan pak keto
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ Muaj më parë
@Leo leo Leo 😂😂😂😅😅po e kisha ne kuptimin qe i vun zjarin putanat kti vendi jo trans po jan si shimpaze😠
ana Hoxha
ana Hoxha Muaj më parë
Të gjith goca e përputhen i veshin fustanet me një kom🤣
Shpresa Malaj
Shpresa Malaj Muaj më parë
Po te nxjeri sa me shume kofshet e sidomos tea ????ylll i vdekur💩
Elvis Shahu
Elvis Shahu Muaj më parë
@Maj Maj A nuk.thojn se xhelozija dhe përplasja jan pjes e dashuris së fort edhe madhe 😉🙂
Maj Maj
Maj Maj Muaj më parë
@Elvis Shahu epo ta marrin qe e ke te dashurin xhelloz 🤣🤣
Elvis Shahu
Elvis Shahu Muaj më parë
Thojn që diamantin duhet ta fshehim
Maj Maj
Maj Maj Muaj më parë
Per me tregu shalen🤣🤣🤣🤣
KkkTeli
KkkTeli Muaj më parë
Edhe nje emision sportiv ste len rehat te shofesh do dalin edhe ktu parazitet e perputhen.
Esmeralda Deliallisi
Esmeralda Deliallisi 29 ditë më parë
po kur u bene shoqe keto
Franc Xhaferi
Franc Xhaferi Muaj më parë
Hahahahahhahahahaahhahahaaahava
Alba Xheka
Alba Xheka Muaj më parë
Ndro kanal mund te ndiqni Hygerta Sakon tvsh super emisjon
Erin mysllinj
Erin mysllinj Muaj më parë
Hallall ta befte zoti per komentin tamam Shushunja jane
MUZIK ALBANIA HIT
MUZIK ALBANIA HIT Muaj më parë
O mevlan kur e ke më fyt nga do i kthesh sytë
MUZIK ALBANIA HIT
MUZIK ALBANIA HIT Muaj më parë
Nga antonela apo lediana
Marsel Marsel
Marsel Marsel Muaj më parë
C lidhje kane Mevlani, antonela ,tea me futbollin ku e thone dhe vet qe nuk i ndjekin
Tan Nat
Tan Nat Muaj më parë
Pervec Edi Manushit asnje s,kane lidhje me futbollin