TIKA - QELE

  Shikime 1,910,993

TIKA

🔥 Stream "QELE" 🔥
tika.lnk.to/qele

📲 Follow TIKA:
Instagram: tikabehrami
ALclone: smarturl.it/TIKA-Sub© \u0026 ℗ TIKA. All Rights Reserved

Komente
Riyaz Naobi
Riyaz Naobi 4 orë më parë
Romania or Albania?
Aurela Haliti
Aurela Haliti 21 orë më parë
Kenge super bravo👏👏👏👏👏👏💕💞💕
Selami Kuliqi
Selami Kuliqi Ditë më parë
Ma shum kish dhez me ba me naj kan si pershembull me 2ton
ardian leskoviku
ardian leskoviku Ditë më parë
ti ja kalon dhe tayns dhe kides dhe te gjith reperve shqiptar bravo suksese.😘
Ymer Baku
Ymer Baku Ditë më parë
super muzik ke qef me e degjuar
Kren ki
Kren ki 2 ditë më parë
Super tika veq vazho ama Ska sod zemra qel krejt mshel jon
Fatlum Metalia
Fatlum Metalia 2 ditë më parë
Super tika 😍
Artjola Jola Jata 💞
Artjola Jola Jata 💞 3 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️
Tani Kubolli
Tani Kubolli 5 ditë më parë
kenge e bukur
Rama Bajram
Rama Bajram 5 ditë më parë
Tika eshte me e talentjare se 90 perqinde
Fatlum Lusha
Fatlum Lusha 5 ditë më parë
❤️❤️❤️💣💣💣💣🥂🥂🥂🥂🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Rudina Rudina
Rudina Rudina 6 ditë më parë
Super keng🥰🥰🥰🥰
Anduena Paqani
Anduena Paqani 6 ditë më parë
wauuu super teksti super vet ti 🌸💗💗
Rinor Hoxha
Rinor Hoxha 6 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Finem🎭Solo🎭
Finem🎭Solo🎭 7 ditë më parë
Super keng💕💕💕
Ornela Koci
Ornela Koci 7 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Janina
Janina 7 ditë më parë
Superr 💖💖💖
Olsi Xhangoli
Olsi Xhangoli 8 ditë më parë
Brava TIKA🤩
marin. al
marin. al 8 ditë më parë
🥺🥺🥺🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Fatlum Lusha
Fatlum Lusha 8 ditë më parë
Refreni me I embel I kohrave., 😍💣💣💣💣💣💣💣💣🥂🥂🥂🥂🥂
Leoni Diari
Leoni Diari 8 ditë më parë
Shumm e bukur qenke tika 👌👌💖 Ti ke super talent ke per te mbirier Me plot miliona shikime
Rudi Shehu
Rudi Shehu 8 ditë më parë
super fare
Briktu Lucy
Briktu Lucy 9 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Xhemi Hoxha
Xhemi Hoxha 10 ditë më parë
❤❤
Ornela Koci
Ornela Koci 10 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏😍😍😍😍
Marry Loca dz
Marry Loca dz 10 ditë më parë
Bravo Algeria
Bukurije Krasniqi
Bukurije Krasniqi 11 ditë më parë
Tika ke nje ze mrekullushum vetem perpara mos u ndal asniher ka kohl qe ska ndi kesi zeri bukur
Manta Hoxha
Manta Hoxha 11 ditë më parë
So beautiful song love it love you tika
Rama Bajram
Rama Bajram 11 ditë më parë
Mirdita prap tika
ROMINA 12
ROMINA 12 12 ditë më parë
Refreni po me kujton ato kenget indiane por asht super 🔥🌪️🤍
Medina Bunjaku
Medina Bunjaku 12 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Smart Phone
Smart Phone 12 ditë më parë
Suksese loqk
Emanuela Musta
Emanuela Musta 12 ditë më parë
Super kenge 🫀❣️
Ina Nezaj
Ina Nezaj 12 ditë më parë
E dashuroj kte keng
Joana Fragola
Joana Fragola 12 ditë më parë
Ylll fare eshte hera e pare qe te degjoj je STAR
Aurora Hysenbelliu
Aurora Hysenbelliu 13 ditë më parë
😊😊😊😇😇😇❤💖💛💙💚💚💙🤎💔
Fati Fati
Fati Fati 13 ditë më parë
❤️❤️❤️
Erza Maxharraj
Erza Maxharraj 13 ditë më parë
ana bekteshi
ana bekteshi 14 ditë më parë
second week hala tu e ndigu 👌
Nita Morina
Nita Morina 14 ditë më parë
Wowww sa qfar zoni te embel , ksi kong te shkojn 😍😍😍
FF. TAQO YT
FF. TAQO YT 14 ditë më parë
KSHU VAZHDO GJITH MON SI KJO LLOJ MUZIKE
FF. TAQO YT
FF. TAQO YT 14 ditë më parë
Zemr je ♥️
Eljona Gashi
Eljona Gashi 14 ditë më parë
💣💣💣💣💣💣👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥
Gerta Begaj
Gerta Begaj 14 ditë më parë
Shume zerin e embel
anxhela love
anxhela love 15 ditë më parë
🤩🤩🤩
Enis L
Enis L 15 ditë më parë
🔥
nora ll
nora ll 16 ditë më parë
identik zanin si tgentes kur u kan e re me ta knaq veshin
Liku Liku
Liku Liku 16 ditë më parë
🤍🤍🤍🤍🤍🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
Dounya Kemouche
Dounya Kemouche 16 ditë më parë
Which language is this !!❤😍
jjkmn
jjkmn 16 ditë më parë
its albanian
sara toskaj
sara toskaj 16 ditë më parë
qele ti yemren qelee veq ni here n'jet a mke dasht najhere a gjith je kon fake super keng suksese
armando albania
armando albania 16 ditë më parë
Super kenge super melodi sjell miresi tingulli qe nxjerr jo si ana lleshi zhurmuese
Rama Bajram
Rama Bajram 16 ditë më parë
Tiken do degjojme edhe international me besoni
Rama Bajram
Rama Bajram 16 ditë më parë
Shume vajze e bukur e rujte zoti edhe ju lutem klikone sa me shume
Arbon Ahmeti
Arbon Ahmeti 17 ditë më parë
Qele be qele 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💋💋❤️
unesa uersa
unesa uersa 17 ditë më parë
tika eshte nje kengetare e mire
Angela Spaho
Angela Spaho 17 ditë më parë
😋😍😍😍😍😍😍 shum bukur jete vtm vazhdoo
Reginaa♉
Reginaa♉ 17 ditë më parë
3kenge qe i ke be i ke ber super je ylll
damn gal
damn gal 17 ditë më parë
Mos kendo me rep Kjo te shkon me shume
Jeton Kadriu
Jeton Kadriu 18 ditë më parë
Qele zemren qele🎻🥰😘
Jacopo Sertolli
Jacopo Sertolli 18 ditë më parë
Beautiful
Qazim Berisha
Qazim Berisha 18 ditë më parë
Kjo vajza meriton sukes sa me te lartë ❤👌👌 Edhe zerin e qart edhe kenga my huana e mire Te lumte tika super talent 🔥🔥
Ilir Pepa
Ilir Pepa 18 ditë më parë
Ti je me e mira kendon shume bukur
Arben Bellaqa
Arben Bellaqa 19 ditë më parë
SA ZERIN E BUKUR 🥵
AKIL LYRICS
AKIL LYRICS 19 ditë më parë
1 milly
CISCO POLO
CISCO POLO 19 ditë më parë
🇦🇱 TIKA 🇦🇱 🔥🔥🔥🔥🔥
Arilda Dauti
Arilda Dauti 19 ditë më parë
Super keng 🔥
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 19 ditë më parë
Me ben s......plliz!
din h
din h 19 ditë më parë
Sherim shpirti kjo kenge ..👏👏
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 19 ditë më parë
Me ben s....plliz
Alma Isufi
Alma Isufi 20 ditë më parë
J adooooreee❤️❤️❤️.Qele ti zemren an me ke dashur ndonjehere ,me pelqen shume 🥰
Klevis Klevis
Klevis Klevis 20 ditë më parë
😘😘😘😉
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 19 ditë më parë
Me ben s....plliz
Suna Shini
Suna Shini 20 ditë më parë
Me pelqen kjo fryma aziatike 👁️👁️
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 19 ditë më parë
Me ben s....plliz
Hana Qeli
Hana Qeli 20 ditë më parë
🥰
Astrit Krasniqi
Astrit Krasniqi 20 ditë më parë
As bukur kendon dhe vishesh
Kristina Chriss
Kristina Chriss 21 ditë më parë
Kjo kenge duhet te ket shm klikime nese ska ater do cmendem sepse esht teeeeper e bukur ‼️✅
Bedi bed
Bedi bed 18 ditë më parë
E vertet . Sh Ze i bukur 🌷
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 19 ditë më parë
Me ben s....plliz!
der wer du nicht bist
der wer du nicht bist 21 ditë më parë
😘😘
DJELLZA A
DJELLZA A 21 ditë më parë
Super muzika sukseseee ♥️😘
Bedi bed
Bedi bed 21 ditë më parë
My Batery 1%📵 Tu nigju kongen Vec kur shkoj 5% Nuk donte me u fik bre vlla 😍😂 TIKA 💣💥🌷🌷
ana bekteshi
ana bekteshi 18 ditë më parë
from 1 to 5 real quick😍
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 19 ditë më parë
Me ben s...plliz!
Diversant
Diversant 21 ditë më parë
Teksti... Shto uje, shto miell!
Infotech Infotech
Infotech Infotech 21 ditë më parë
Bravo të qoftë për këtë këngën ❤️
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 19 ditë më parë
Me ben s...plliz
Lona Rrasa
Lona Rrasa 21 ditë më parë
Shume kenge e bukur 😍zeri owww
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 19 ditë më parë
Me ben s....plliz!
FF ULTIMO
FF ULTIMO 21 ditë më parë
Cdo keng qe ti ben esht super.
Diversant
Diversant 3 ditë më parë
pse ca ka bo tjeter? himnin e flamurit?
Bera Rush
Bera Rush 4 ditë më parë
@Blerine Misini po
Blerine Misini
Blerine Misini 4 ditë më parë
@Bera Rush .
FF ULTIMO
FF ULTIMO 8 ditë më parë
@ana bekteshi ok te kuptova . Te pyeta ti ke insta
ana bekteshi
ana bekteshi 8 ditë më parë
@FF ULTIMO po aty i kam pare videot
Rigelsa_Rigi🔥
Rigelsa_Rigi🔥 21 ditë më parë
Yll si gjithmonee💜💜💜💜🌟🌟❤❤❤❤
❤❤❤❤❤
❤❤❤❤❤ 21 ditë më parë
Ma Mira❤❤❤
Era Selimaj
Era Selimaj 21 ditë më parë
Awww kjo muzika🥰
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 19 ditë më parë
Me ben s...plliz
Jeton Mexhuani
Jeton Mexhuani 22 ditë më parë
Bukur
Labinora Jefkaj
Labinora Jefkaj 22 ditë më parë
I like it se kom beso 😂
Jona Jonajona
Jona Jonajona 22 ditë më parë
Shm e bkr
Aurora
Aurora 22 ditë më parë
Sa e Bukur❤️🥺
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 19 ditë më parë
Me ben s...plliz
Aferdita Demiri
Aferdita Demiri 22 ditë më parë
@Mevlsnshabaa @Ledjana Prenga e gjoni veten
Virhan Vahran
Virhan Vahran 22 ditë më parë
Tikaaaa...,😍😍😍😘
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 19 ditë më parë
Me ben s.....plliz
Klenajd Sulo
Klenajd Sulo 22 ditë më parë
me pelqen shume kenga bravo
Mina Anim
Mina Anim 22 ditë më parë
Ia more frymen AUTOTUNE it
Mina Anim
Mina Anim 21 ditë më parë
@ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦 dmth nga jot em ngaqe njihje njohurit e mia muzikore se ajo tpaska mesu mir me iu sul njerezve kot pa lidhje.
ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦
ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦 22 ditë më parë
@Mina Anim nga satome
Mina Anim
Mina Anim 22 ditë më parë
@ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦 Nga me njeh mua nga jot em apo yt at ?
ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦
ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦 22 ditë më parë
O zot professionistia e muzikes po flet🤦🏻‍♀️
Rama Bajram
Rama Bajram 22 ditë më parë
He po me duhet me te klick u 50 here ne dite
tysoni Gaming
tysoni Gaming 22 ditë më parë
ey qika e mixhes t cenes flutra me nofken (TIKA)
Alisa Thaqi
Alisa Thaqi 22 ditë më parë
Duna me ik🥶
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 19 ditë më parë
Me ben s....plliz
Hirija Zekir
Hirija Zekir 22 ditë më parë
Zdi pse mu dok si Melinda Ademi. Shum këng e mir. Skoka bajat me ngu.👍🏼
Esmeralda Fetaj
Esmeralda Fetaj 22 ditë më parë
💯💯💯💯🥰🥰🥰❤❤💯
Lyrics Girl
Lyrics Girl 23 ditë më parë
Just ... talented💡💞😍
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 19 ditë më parë
Me Ben s...plliz
Adi Misini
Adi Misini 23 ditë më parë
Suksese
Adi Misini
Adi Misini 23 ditë më parë
Te duaaa jet
Julinda Juliand
Julinda Juliand 23 ditë më parë
🥺🥺🥺🥺 je shum super
TIKA - SI UNE
2:47
TIKA
Shikime 1 mln
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,5 mln
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 122 mln
Deji
8:34
JJ Olatunji
Shikime 6 mln
JONY - Love your voice
2:31
Atlantic Records Russia
Shikime 76 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
3:01
BELAH X MEDA - Nese Don [Official Video]
2:46
YOUNG ON TOP
Shikime 617 mijë
Bardha - T'kom Rujt ( Remake )
3:30
Studio Inrecords
Shikime 17 mln
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,5 mln
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 122 mln
Deji
8:34
JJ Olatunji
Shikime 6 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 740 mijë
Stuhi shiu dhe breshëri në Elbasan
0:45
Ora News
Shikime 45 mijë
Dafina Zeqiri - JAPA
2:47
Dafina Zeqiri
Shikime 6 mln
Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)
3:15
YouTube VS. TikTok Free Live Stream
56:14
FaZe Jarvis
Shikime 8 mln