Tik Tokset & Dj Sardi (ne Club) - Kosherja, 13 Qershor 2021 | ABC News Albania

  Shikime 143,053

ABC News Albania

Muaj më parë

KOSHERJA ‘shtëpia e re e humorit’ vjen cdo të dielë në ‘shtëpinë’ tuaj, nën regjinë dhe autorsinë e Altin Bashës. Ky program televiziv, nëpërmjet satirës, trajton dhe shigjeton problematika të ndryshme social-kulturore e politike, të cilat janë shqetësuese për cdokënd nga ne.Trupa jetëzuese e Kosheres përbëhet nga një staf i gjerë artistësh që janë profesionistët më të mirë të fushave, nga aktorët e talentuar të skenës shqiptare, të vjetër edhe të rinjë, të cilët me larmishmërinë e karaktereve tëë tyre dinamike, premtojnë shumë të qeshura me pickime reflektuese.Spektakli KOSHERJA është një konceptim i ri i humorit në Shqipëri, që vjen te ju me fytyra të reja, me karaktere të thelluara, dhe me imazhe vizive të pahasura më parë. Ju ftojmë të na ndiqni!

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: alclone.info

Komente
Oresti Tomorri
Oresti Tomorri 24 ditë më parë
Te 3 jeni ⭐⭐⭐👏♥️
Elida Kaiku
Elida Kaiku 24 ditë më parë
O sa tmire qe jeni ju rujt zoti ishalla 😂😂😂😂😂😂😂💙💙💙💙🧿🧿
A
A 23 ditë më parë
@Elida Kaiku Me cin po flas mi mona drodhe fare
Elida Kaiku
Elida Kaiku 23 ditë më parë
@A mati fjalet mire kur flet o tip se ke none vete kujdes me cin po flet
A
A 23 ditë më parë
Edhe ti debile si ato
Maribel Shima
Maribel Shima Muaj më parë
O zot jeni me te miret
Elii Anna
Elii Anna Muaj më parë
Hahahahaah
Sonila
Sonila Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
mina haj
mina haj Muaj më parë
u Zot sa te mir jeni 🤣🤣🤣💥💥💥
bella bella
bella bella Muaj më parë
Sa pa lidhje flet Besi flet dhe qesh vete
Kosovari
Kosovari Muaj më parë
Se është katnar prandaj
Meli Mason
Meli Mason Muaj më parë
Me bejn pershtypje kta tipat qe vijn me pa humor, e pastaj fillojn tu bo moral. Tubenustrafkulla...kur nuk jeni tipa humori, shkoni shifni naj dokumentar per jeten e nusepashkes
Elsa L.
Elsa L. Muaj më parë
Hahaha haha 😄😆🤣
Ana Maria
Ana Maria Muaj më parë
Fatkeqsi familjare: u martu.
Aurora Malsia
Aurora Malsia Muaj më parë
Nese doni te humbisni kg per arsye shendetsore dhe estetike, me ndiqni nga ky kanal ku po le komentin, Aurora Malsia. Pervec informacionit mbi dieten, do te postoj here pas here dhe keshilla mbi stomatologjine!
Diana
Diana Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂
Miranda
Miranda Muaj më parë
Hahahahahaaaaaaaaaaaa looooot
E askujt E askujt
E askujt E askujt Muaj më parë
🤣🤣sa ylll Sardi
mo 207
mo 207 Muaj më parë
😂😂😂
BLACK ALPHA
BLACK ALPHA Muaj më parë
Me looooooot😂😂😂😂😂😂
Glenis Sheqeri
Glenis Sheqeri Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Jurgina Merelli
Jurgina Merelli Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂 me lott
five stars
five stars Muaj më parë
E paske heq atë t'bërtitmen mi. E zeeeeezaaaaa😅 ktheju zakonit t'vjetër o bjondee
Rixhi Fier
Rixhi Fier Muaj më parë
O beso aman o lalo se je dhe djal I mir kam dhe respekt kur te shof ma shpifni me keto gjera qe beni....thjesh kuptohe qe i rezon vlerat vetes tate mor bur....vk me vjen per te vjell kur te shikoi ne kete faz se behesh bajat legen per dy lek ja rezon vlerat vetes....vetem humor nuk mund te quhet kjo....
Rixhi Fier
Rixhi Fier 23 ditë më parë
@Meli Mason vetem keti nuk mund ti thuash humor
Rixhi Fier
Rixhi Fier Muaj më parë
@Meli Mason ska lidhe me aktrimin dhe as me humorin vete humor nga ka tani ok
BLACK ALPHA
BLACK ALPHA Muaj më parë
@Meli Mason po pra
Meli Mason
Meli Mason Muaj më parë
Respektin mos e humb ti, esht aktor humori... Duhet ti boj dhe kto gjona
A
A Muaj më parë
Ma kot me ska na. E shpifen fare duke u veshur si gra ishalla rrezohesh dhe thy noj kome o Besi
Elida Kaiku
Elida Kaiku 24 ditë më parë
@A sdu muhabet vllajo notne e mire
A
A 24 ditë më parë
@Elida Kaiku Pastaj cfare thashe per e pacipe
A
A 24 ditë më parë
@Elida Kaiku Dashke muhabet shtoje dhe 36 vite 12 tes tate
Elida Kaiku
Elida Kaiku 24 ditë më parë
@A nuk jam moj kam emer ne radhe tpare por nga komunikimi dukesh 12 vjec i pacipe
A
A 24 ditë më parë
@Elida Kaiku ku e di ti ca moshe kam une moj
leone leone
leone leone Muaj më parë
e qeshura ktit me knaq mua
hedllo hellow
hedllo hellow Muaj më parë
Lot pz
f g
f g Muaj më parë
Hahaha po ti trangull hahaha lot
brunilda aliu
brunilda aliu Muaj më parë
bionda supet
Ensuela Hatija
Ensuela Hatija Muaj më parë
Hahahahahahahahahahahahahahaga hajde na rregullo dushin se po lahemi me uje te ftohte haahahahaha
zevegs gsgsh
zevegs gsgsh Muaj më parë
Zoti madh jeni te papar mezi pres 🤣🤣🤣🙏❤️
Xha Zu
Xha Zu Muaj më parë
Na kenaqet 😂❤️
Bela Malaj
Bela Malaj Muaj më parë
@Safije Kasneci ca ke then halla hyqlymyla😁🙄🙄🙄
Safije Kasneci
Safije Kasneci Muaj më parë
Nsknsmsnsnnowmwwms
AletnE
AletnE Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂
GASHI - Sleeping On My Left (Official Video)
2:37
Samanta - Cha Cha Cha (lyrics video)
2:28
GASHI - Sleeping On My Left (Official Video)
2:37
Samanta - Cha Cha Cha (lyrics video)
2:28
SOLO - ZIGZAG (prod. ARLENN)
3:00
SOLO
Shikime 769 mijë
BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE
3:07
Melisa - Inati (Official Video)
2:46
UnixMusic
Shikime 1 mln
Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor
3:04
Dhurata Dora
Shikime 8 mln