Tani që ‘ëndrra’ e Ilir Metës po bëhet realitet

  Shikime 62,456

Pamfleti Net

Muaj më parë

Komente
aida subashi
aida subashi 11 ditë më parë
Ai del vetem me shkelma nga presidenca dhe nga politika
Leonard Pejo
Leonard Pejo 16 ditë më parë
Keto komente jane te teperta..! Po qe se eshte hajdut, te gjeje vendin qe meriton..!
Lek Toma
Lek Toma Muaj më parë
Ku me ikur pa sjedhur arin qe i ka vjedhur popullit Shqyptare
Kyro D
Kyro D Muaj më parë
Do perfundoje keq ky pijanec ORDINER! BURG DHE SEKUESTRO E PASTAJ SI SALVATORE!
Luiza Hasa
Luiza Hasa Muaj më parë
Te lumte pena Mero Baze,endrra e shwiprareve po realizohet, tani Iliri te beje realitet ato cka tha para zgjedhjeve, ato presin shqiptaret nga ai, si president
artur asameni
artur asameni Muaj më parë
Mos ju lutni ILIR METES por Lutuni para ZOTIT
Sergej Kuci
Sergej Kuci Muaj më parë
Ku Ka burni Ilir Merda eshte buri me i degjeneruar qe Ka nxjere SKRAPARI
Engjellushe Istrefi
Engjellushe Istrefi Muaj më parë
Lereni të shkretin se ka shum probleme?!
PATRICK LIKO
PATRICK LIKO Muaj më parë
Si punta e familjes metà ka shume familje te tjera.qe dihen se kush jan. Qe e Kan kthyer kete vend pronesi te Tyre. Shpresoi tek dreitesia americane Qe te spastroi politiken e vendi tone nga keta funderina
Jim Jimmi
Jim Jimmi Muaj më parë
Kaq veshtire qenka per ta rrezuar kete Pinguin 1meter e 50....! Prit prit Pamfleti,sepse nuk kemi hallin Europe's, por me shume kemi interes ekonomik, dhe kjo ekonomia shqiptareve u rendua fale korrupsionit aktiv nga te gjithe politikanet tash 30 vjet,dhe per te dalur te sigurte drejt bashkimit europian ka vetem nje rruge.....ate te konfiskimit te gjitha llogarive bankare te gjithe politikaneve pa perjashtim dhe keta miliarda euros ,te derdhen ne llogari te sigurimeve shoqerore dhe cdo shqiptari automatikisht ti lidhet e drejte pension pleqerie sepse kemi 30vjet qe ka me qindra e mijera shqiptare, ku nuk kane as nje dite te vetme te siguruar ,kjo fale politikave grabiqare si nga kampi demokrat dhe ai socialist e me rradhe.... Sindikatat e Punetoreve te denoncohet dhe pergjegjesit kryesor ti drejtohen qelive te burgut ,ku lejuan te blihet kjo Sindikate nga politika, realisht Sindikatat ne mbare Europen gjunjezojne qeverite kur shpallin greva te pergjithshme....
Angela Hasani
Angela Hasani 29 ditë më parë
@Titanic
Nana Braushi
Nana Braushi Muaj më parë
E ndjen veten pasha,angush floriri,se parate dhe floriri i vjedhur,keshtu te bejne,te ndihesh pasha,Por faqeziu nuk mendonte qe asgje ne kete bote,nuk eshte pergjithmone !!!!Dhe vjen nje dite e bukur ......dhe nuk eshte shume larg ...!!! Vafte ne ferr,familjarisht...
Hil Kallmeti
Hil Kallmeti Muaj më parë
Pamfleti JU iron SHENDET dhe here is Ekip jeni 1 ...what e Keith vendi...
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj Muaj më parë
MJER SHQIPERIA NE KETE PRESIDENT.UUUUUU KU JEMI NE NE KETA POLITIJAN
Lavdie Nuraj
Lavdie Nuraj Muaj më parë
RR GG
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras Muaj më parë
Nuk ka shqiptare qe nuk do te crrenjosi korupsionin ne Shqiperi. Pa meshire kundra njereve qe nuk meshiruan fukarallikun e pa pare te njerexve te varfer ,te gjithve tu meren parate e vjedhura
H H
H H Muaj më parë
PO MERO BAZE , MER PARANE PER TE LEXUAR GAZETAT NESER NE MENGJES ?? PO NUK THUMBOI, INFORMACIONI RRETH LOJRAVE TE SITUTES ,, NUK SHITEN DRUNJTË E KERCUNJE E MERO BAZE ?? DHE NE I MARIM PER TE SIGURUAR ARDHMEN,, SE NA I DO TE MIREN MERO BAZE ? PO KËSHTU KA SHKRUAR PËR NJE SHEKULL , ? PO KAQ NAIVE , TE JESH , PSE NUK PO SHKRUAN PER GRAMOZ RUÇIN ,SPARTAK BRAHO , FATMIR XHAFAJ ? IKJA E GRAMOS RUÇIT , U BE SIKUR , DËSHIRA E MADHËRISHËM, PER TE THEN DORËHEQJEN ? PO U NGOP ME PARE, ME PASURIRA KOLOSALE, SI VET DHE E SHOQJA ? KETO "KULAÇE TE VJETRA ,NUK I PERMEN MERO BAZE ? NE JEMI TIFOZAT E KAZANEVE TE PLERAVE , QE BEJNE HALLATKE ME PUBLIKUN.?, PYETENI MERO BAZE , SA PAGUHET $$ PËR KETO POEZI DASHURIE ? I BEN YZMET PARASE , SE KETO FJALE, "KURANI " NA IPOTIZON TRURIN? DHE NE AMIN O HOXHË ? PO KUSH ESHTE BERE MERAK PER SHQIPERINE, DHE SOT E KËSAJ DITE.? SERVILAT MBUSHIN XHEPAT , POPULLIT I MPIHEN DHEMBET ?
Francesco Besniku
Francesco Besniku Muaj më parë
1 KG AR I KAN VU UNAZEN NE STOMAK PER ZVOGLIM SE KA NGREN SHUM.... HAAAAAAAAAA
VANGJEL NACI
VANGJEL NACI Muaj më parë
Akoma jashte eshte ky ky ska me vlere kush eshte ky
Marko Laci
Marko Laci Muaj më parë
Duhet kalbur ne burg ilir hajduti
Bunjamin Haklaj
Bunjamin Haklaj Muaj më parë
Kapoor pa pende
Agim Lleshi
Agim Lleshi Muaj më parë
Shume e saket!!!
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli Muaj më parë
MEKUJTOHEN SHOKTE E BABS ETE GJYSHIT KURSHKOSHIM MEHOL MEATA SI XAPTEJN VENDIN TON MARSHIN ARM NEDOR PER MENA FRIKDU NE
Blendi Topuzi
Blendi Topuzi Muaj më parë
Ky ilir paraziti do plumbin ne lulet te ballit
Bujar Nallbani
Bujar Nallbani Muaj më parë
Nji morr qe vetem eshte zvarritur me thonj ne majat e pushtetit... nji ndyresire e pa karakter... nji horr dhe hajdut ordiner... nji vrases injorant e frikacak. Tani erdhi ora e llogarise....
arjan frani
arjan frani Muaj më parë
Ky asht maskara.
Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura
Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura Muaj më parë
I'm o HAJDUT e volle. Shqiperine ne burg e ke vendin o Ilir Floriri...
Sotiri Gkika
Sotiri Gkika Muaj më parë
Parrulla e Enverit:" Ne njeren dore kazmen,ne tjetren pushken.Parrulla e Metes:" Ne njeren dore cfurkun ne tjetren kushtetuten".
Marije Bisha
Marije Bisha Muaj më parë
Te lumte goja
Kreshnike Hodaj
Kreshnike Hodaj Muaj më parë
Ky si ata qen qe i ka zen tejna akoma flet akoma del ne 📺 ky pler ilir meta jne fytyr e poshter akoma jasht esht nuk ka vent ne bukrk apo ska drejtesi ne shqiperi ?
Mini 8nu
Mini 8nu Muaj më parë
njiqind vjet ne politik sikur ky vend ska me burra o zot cfar behet keshtu
Alblend
Alblend Muaj më parë
Nuk ka me burra me sa duket, teper pak për ti vënë shpatullat vendit. Njeri sheh korrupsionin e vjedhjet, tjetri turkun, tjetri serbin apo grekun, mbaruan..!
Refail Dhandili
Refail Dhandili Muaj më parë
Mero të ka dalë boja që je kthyer diametralisht në krahun tjetër , me sa duket je me këdo që është në pushtet nga të cilët nuk ke dalë i humbur ! Ta kuptojmë hallin , më mirë prano që je militant në çdo parti por kurrë nuk mund të quhet gazetar , aq më keq investigativ , o Merro !
Azem Hoxhalli
Azem Hoxhalli Muaj më parë
Ke mali me gropa ti bej e nje yrje te re pa dritare ilir legenit
King Lion
King Lion Muaj më parë
Iikja ik ky ti qohet ka....🤣🤣🤣🤣
Vlora Vlora
Vlora Vlora Muaj më parë
O Mero baze sa qime floku ke ne koke aqe mente ke fjashko skeni mese te merreni ua bene mire Rama
Brace Brace
Brace Brace Muaj më parë
Zhdukeni ket fundrrine serbo ruse armiq te kombit.
Zari Pelingu
Zari Pelingu Muaj më parë
Leter e djegur
outdoor fun
outdoor fun Muaj më parë
Akoma me kete hajdutin e FLORIRIT mereni ju ky osht i MBARUAR kart e djegur
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj Muaj më parë
Pamflet mos e trazoni Ilirin se gjynaf eshte..lereni rehat.ju lutem
Jahja Nameti
Jahja Nameti Muaj më parë
O Bilbil Veshaj , shkrimi I Mero Bazes duket qe me shume te ka djegur ty se sa Ilir Meten.
Mila Buxheli
Mila Buxheli Muaj më parë
Meqë Rama fitoi 74 mandate, Meta nuk ka çfarë pret më. Të mbajë fjalën e të largohet si burrat.
Ervin XX
Ervin XX Muaj më parë
Problemi eshte se nuk eshte Burre, por plere
Halil Agaliou
Halil Agaliou Muaj më parë
Ti pam flet po na can trapin shum me kete karagjoz apo nuk keni cfar te thoni dhe mereni akoma me funderina
Bilbil Veshaj
Bilbil Veshaj Muaj më parë
Zoti Baez, je bere njesoj si z Murrizi por ti ke qene pene e holle qe kishe qejf te lexoje shkrime e tua????,. Pse perfundove keshtu? apo pune interesi !?
D V
D V Muaj më parë
Ftyr e keqe ca kerkon nga ky hajdut
VANGJEL NACI
VANGJEL NACI Muaj më parë
Shum i shemtuar sic eshte ashtu dhe e katandisen vendin
balozi20
balozi20 Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣.... Kjo ishte e fort Mero... Te lumt pena dhe dora.... 🤣🤣🤣... Puna e Likes, nxori fruta.... 🤣🤣✌️✌️
Capital T - Buzeqeshje (Prod. BO Beatz)
2:42
Edicioni i Lajmeve  - 29 Korrik
13:10
Pamfleti Net
Shikime 18 mijë
Funny Penalty Kicks
8:36
AshStudio7
Shikime 10 mln
Edicioni i Lajmeve - 29 Korrik (Kosove)
7:09
Pamfleti Net
Shikime 6 mijë
Capital T - Buzeqeshje (Prod. BO Beatz)
2:42
Samanta - Mala (naBBoo RMX)
2:13
Samanta
Shikime 67 mijë
2TON - QIKA
2:25
2TONoffical
Shikime 3,6 mln
Sinan Hoxha - Se le baba (Official Video 4K)
3:33