Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )

  Shikime 2,304,287

StineRecordsOfficial

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗦𝘁𝗶𝗻𝗲 𝘅 𝗠𝗲𝘃𝗹𝗶 𝘅 𝗚𝗿𝗮𝘇𝗶𝗮 𝘅 𝗝𝘂𝗹𝗶 - 𝗝𝗲𝗻𝗮 𝗢𝗻𝗲 ( 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼 )

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubStineRecords
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/StineMevliGra...

____________________________

🎵 Produced by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦
🎵 Beat/Instrumental by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦
🎵 Lyrics by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗫 𝗚𝗥𝗔𝗭𝗜𝗔
🎥 Video by: 𝗘𝗦𝗧𝗜𝗔 𝗙𝗜𝗟𝗠

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 :
Instagram ► stine_records

🎤 Connect with 𝗠𝗘𝗩𝗟𝗜 :
Instagram ► mevlanshabaa

🎤 Connect with 𝗚𝗥𝗔𝗭𝗜𝗔 :
Instagram ► grazia__off...

🎤 Connect with 𝗝𝗨𝗟𝗜 :
Instagram ► aventuratej...

🎥 Connect with 𝗘𝗦𝗧𝗜𝗔 𝗙𝗜𝗟𝗠 :
Instagram ► estiafilm

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/350PuQo

____________________________


℗ \u0026 ©️ STINE RECORDS \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente
StineRecordsOfficial
StineRecordsOfficial Muaj më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubStineRecords 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/StineMevliGraziaJuliJenaOne
Elidon Jaku
Elidon Jaku 27 ditë më parë
Stine mos te vi keq po grazia ktu i ka dhan lezet muzikes pa grazia zdel gja kanga 🤣
Ajet Kurtaga
Ajet Kurtaga 29 ditë më parë
Je ylle
nezia rushani
nezia rushani Muaj më parë
👍🏻👍🏻👍🏻
Katerina Aliaj
Katerina Aliaj Muaj më parë
Jeni1 11111 super☝️👌👌👌👌👍
Melisa♡
Melisa♡ Muaj më parë
🤗😏❤❤❤❤❤❤💞💞💞💞💞💋💋💋💋💋😘😘😘😘😍😍😍😍
Hyre Hoxha
Hyre Hoxha 2 ditë më parë
O mevlo o dashuri
danqi Luan
danqi Luan 3 ditë më parë
JENI MAT MIRT JULI
Kledia Roci
Kledia Roci 3 ditë më parë
Bravo mevlan
Petrit Doda
Petrit Doda 4 ditë më parë
O mevlan 🍬🍬🍬🍬
Esheref Seli
Esheref Seli 4 ditë më parë
bravo bos ju falenderoj te gjithve❤❤👌👌
Eneda Gogoli
Eneda Gogoli 4 ditë më parë
🔥🌍💙
Selim Balla
Selim Balla 5 ditë më parë
Je 1 plako nesti bosi
Elidon Jaku
Elidon Jaku 5 ditë më parë
Brava Graciela
Tropoja Tropoja
Tropoja Tropoja 5 ditë më parë
Te lumte Mevli dhe Juli jeni te shkelqyer 😍😍
Rukita Kapidani
Rukita Kapidani 6 ditë më parë
💌💝💖💓💞💕💔❣🖕
Fatima Luka
Fatima Luka 6 ditë më parë
O mavlan bashkou me lendian sa m shpeit jam fanzia e jui
Kujtim Morina
Kujtim Morina 6 ditë më parë
O bos i Kavajes 💪💪💪💪💪💪💪💪❤❤
Calvin MotorSport
Calvin MotorSport 6 ditë më parë
Sikur ta kishte bër Stine vetem këtë këngë do ishte super
manjola tabaku
manjola tabaku 7 ditë më parë
Coplimenti jeni të gjithë mire🥰🥰🥰🥰
Eri Enri
Eri Enri 7 ditë më parë
Mevlani■•}~♧0292~}~♡{\
Ded ndreu
Ded ndreu 7 ditë më parë
o Jul kot Mevlan bravo
Alfred Pupa
Alfred Pupa 8 ditë më parë
Shum bukur
Tirana Ime
Tirana Ime 8 ditë më parë
O boss je njesh njeshi I korahve o njshii me I mir ne bot 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑
Ibrahim Kokoshi
Ibrahim Kokoshi 9 ditë më parë
Jeni të mrekullueshëm zoti ju ruajte te gjithëve
Musli Markaj
Musli Markaj 9 ditë më parë
KALLET VENI KALLET VENI KTU ME PELQEN MUA !!😂😂😂😂😅😧😣😡😬😅
Artan Sopaj
Artan Sopaj 10 ditë më parë
Hallall shum mir e keni ba
besi uruci
besi uruci 10 ditë më parë
Bravo👏👏👏
Valjeta Baqaj
Valjeta Baqaj 10 ditë më parë
Jeni one
Flora Gjoka
Flora Gjoka 10 ditë më parë
Super ju lumt bravo ju çoft
Eljan Stafa
Eljan Stafa 10 ditë më parë
Sikon videon e nuk vejn like, mah
denisa peto
denisa peto 10 ditë më parë
Kete muzk ek bere shum te bukur
Alda Gjikola
Alda Gjikola 10 ditë më parë
Shum e bukur
Dora
Dora 11 ditë më parë
Juli zerin me te mirin!
NewWorld
NewWorld 11 ditë më parë
super hit,urime mevlan dhe juli 👍
Anxhelo Kovaci
Anxhelo Kovaci 11 ditë më parë
Super sidomos zeri nuses stine 💖💖
Mirjana Pashaj
Mirjana Pashaj 12 ditë më parë
Je ylll mevlan
Sino Ymeri
Sino Ymeri 12 ditë më parë
Shume kenge e bukur
Jonida Cara
Jonida Cara 12 ditë më parë
Super
Eneda Gogoli
Eneda Gogoli 12 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
enes boss sadiku
enes boss sadiku 12 ditë më parë
Shumé kenget e miré
Mirela Kumara
Mirela Kumara 13 ditë më parë
Mevlan teper autotune... Icik asht okay po jo te na mysesh..
Lokman Manovi
Lokman Manovi 13 ditë më parë
Bravo Mevlan djali je artist
Lumnije Salihu
Lumnije Salihu 13 ditë më parë
Kjo qika pe ndreq kongen 😍
Seli Seli
Seli Seli 13 ditë më parë
Bravo Mevlan djal i mrekullushem
Gentian Gjokpali
Gentian Gjokpali 13 ditë më parë
bravo mevlo
Mandi Herri
Mandi Herri 14 ditë më parë
po juli balerin esht ktu
Eksida Oshafi
Eksida Oshafi 15 ditë më parë
Kjo është kenga ime e preferuar.
Eksida Oshafi
Eksida Oshafi 15 ditë më parë
Kjo është kenga ime e preferuar
Din Cenaj
Din Cenaj 15 ditë më parë
Kg shum e fort po ama goca super ze ka dhe shum talent bravo suksese qe te tre🔥🔥🔥🔥🔥
Leda Pici
Leda Pici 15 ditë më parë
Siete fantastici...👍👍
Mersiano Gjordumi
Mersiano Gjordumi 15 ditë më parë
Jeni shume te talentuar 🥳👑🎊🎊
Kristina Ekou
Kristina Ekou 15 ditë më parë
Shumë bukur muzika juli mevlani 🥀🥀🤗🤗 zjarr mevli ❤
sara sinani
sara sinani 16 ditë më parë
Grazia super ze ❤️
Joni Hoxhaj
Joni Hoxhaj 16 ditë më parë
Shume e bukur
Elsid_Kuka@%$
Elsid_Kuka@%$ 16 ditë më parë
Super kenge na jena njo wow beatifull song number one
Sueba Suebabacova
Sueba Suebabacova 16 ditë më parë
Super grazielaa 🙌🙌🙌🙌
Johana Callaku
Johana Callaku 16 ditë më parë
Shume e bukur kenga😘
vini hyka
vini hyka 17 ditë më parë
ZJARR FARE
Artush Djartush
Artush Djartush 17 ditë më parë
Nice music song
bosa jemi
bosa jemi 17 ditë më parë
👆👆👆☝️☝️☝️
Elson Gjoka
Elson Gjoka 18 ditë më parë
Kjo goca tjeter nivel...👍
Mirsad Rakaj
Mirsad Rakaj 18 ditë më parë
Grazia i jep lezet kanges se kto tjert kot!
Ergesa Rrustemi
Ergesa Rrustemi 18 ditë më parë
Shum mir e bukur kenga ❤❤👄💋
Kujtim Pashaj
Kujtim Pashaj 18 ditë më parë
JENI ME TE VERTET NUMBER ONE . STINE GRAZIA MEVLI JULI NA KENAQET ME KET SUPER KENG. GRAZIA QERSHIA MBI TORTE . SUKSESEEEEEEEE
Lize Deda
Lize Deda 18 ditë më parë
Te kendofte zemra Mevlane zoti te dhashte nje nuse si kure je vete pershendetje
Lokman Manovi
Lokman Manovi 19 ditë më parë
Bravo Mevlan je i pakapshem me gjith dibranin dhe Julin
Gentii Gentiii
Gentii Gentiii 19 ditë më parë
jeni me te mirt
Kristina Ekou
Kristina Ekou 20 ditë më parë
❤❤❤
Naim Kica
Naim Kica 20 ditë më parë
Fenomenal
Fjorentina Muca
Fjorentina Muca 20 ditë më parë
Super keng Mevlani yll fare
Elona Mucici
Elona Mucici 20 ditë më parë
Shume keng e gjetur Vetem 97 se duam mooooo
Mer Lizi
Mer Lizi 20 ditë më parë
Bravo Mevli
Aga Mimoza
Aga Mimoza 20 ditë më parë
Te uroj Urime dhe fat te uroj nga larg por me zemer jam ne shqipri time urime sukses e
bora bora
bora bora 20 ditë më parë
teksti Juli cfare do te thoshje po te behesha milioner(me lek)Cfare do te thoshje po ta nisja nga fillimi dhe njer?(pa lek)Cdo gje qe ndertova po te prishej nje dit...per ekperience jete nuk do isha merzit . MEVLI kallet veni ,kallet veni Cuna goca si termeti jeni ber per marshallah do bejm qef ne der n'saba n'Itali po behet nami knon Hamburg,Amsterdami n' Kom Tirana ,n'Kom prishtina londra , zvicra e Athina . STINE Hajde ti lali ,benzin do ta fali le t kaloj orari ooo s'munda t'gricet e nisem nga zero tani miliona miliona e nisem nga hici tani bojna ca dojna hajde ti ke babi..... ref GRAZIA 2× si me pare si pa pare kur je n'klab ti kalle, kalle, je one ,je one, je one, je one ,je one ,je one .
DRITA BELULI
DRITA BELULI 20 ditë më parë
😍😍😍😍❣
Arsen Coku
Arsen Coku 20 ditë më parë
Shum bukur 🇦🇱🇦🇱👏🏻👏🏻👏🏻🌟
J. Ç
J. Ç 20 ditë më parë
Best song ever 2021 summer hits
Anna Gjishti
Anna Gjishti 20 ditë më parë
O zot Juli sa I mir🥰
Albania Albaniaa
Albania Albaniaa 20 ditë më parë
O Zot Ca zëri Stine super
Hilmije Krasniqi
Hilmije Krasniqi 21 ditë më parë
Bravo mevlani me zerin briliant.je njish suksese MEVLAN KAVAJA.
zekirja kashtanjeva
zekirja kashtanjeva 21 ditë më parë
jeni tfort veq perpara
Xhemile Shurdhaj
Xhemile Shurdhaj 21 ditë më parë
Nraovo mevlei sei Bello ma ance juli un ragazzo bravo
Alan Lumani
Alan Lumani 21 ditë më parë
Sa bukur këndon Juli
Rape Azra
Rape Azra 21 ditë më parë
Juli I mbledh paret me fshes nuk I fshije floket e veta
Marjo Bregaj
Marjo Bregaj 21 ditë më parë
Pershendetje mevlan
l-m zrl
l-m zrl 21 ditë më parë
Bukur
Ervis Tartori
Ervis Tartori 21 ditë më parë
Super kenge mevli suksese
l-m zrl
l-m zrl 21 ditë më parë
One
Etlir Shabani
Etlir Shabani 21 ditë më parë
Super
marjana Llusha
marjana Llusha 22 ditë më parë
🔥🔥🔥💥💥
Eni Tafa
Eni Tafa 22 ditë më parë
SUPER KENG
Danjel Ismaili
Danjel Ismaili 22 ditë më parë
te 4 ju jeni one zerz ilov
Egerta Velija
Egerta Velija 22 ditë më parë
Vajza bravo super ze ja vlen te degjohet 😊😊
TheDragon Boy
TheDragon Boy 22 ditë më parë
Bravo Stine per mbeshtejnen qe u dhe kengetareve te rinj..jeni zjarr cuna💥💥💯💯💯💯💣💣💣💣
Manjola Struga
Manjola Struga 22 ditë më parë
Super kenge👌👌👌👌👌🧿🧿🧿🧿🧿🧿😍😍😍😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Donika Lamaj
Donika Lamaj 22 ditë më parë
Super
Silva Cakalli
Silva Cakalli 22 ditë më parë
Shum bukur stine mevlani jeni te pa par
Era N
Era N 22 ditë më parë
Grazia lezeti! Sh vone ke kendu moj vajze!
ROAN FF
ROAN FF 23 ditë më parë
O mevlan vazhdo prap je me i miri💎💎💎💎👑👑💪💪
Yllka Deda
Yllka Deda 23 ditë më parë
Ti e meriton je njeri I vecant
Mauri Zio
Mauri Zio 23 ditë më parë
Grazia numero 1 ! Migliore voce in Albania 🇦🇱🇮🇹
Besnik Ndoj
Besnik Ndoj 21 ditë më parë
Gracie
l-m zrl
l-m zrl 23 ditë më parë
Permeti eshte
Alma Koci
Alma Koci 23 ditë më parë
Bravo kusho. Nesti from Dibra.jeni njisha 👏👏👏👏👏🤩🤩🤩🤩🤩
Dionis Zerva
Dionis Zerva 23 ditë më parë
Po pse me nuanca sllave?
Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)
2:55
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 4 mln
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Mevli - Love Story (Official Video 4K)
3:15
Binjaket - Mandi Nishtulla | Episodi 17 - Vizion Plus
1:34:27
RONY - 🇦🇱 SHQIPTAR 🇦🇱
2:47
RONY OFFICIAL
Shikime 1 mln
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Ronela Hajati
Shikime 1,6 mln
Stuhi shiu dhe breshëri në Elbasan
0:45
Ora News
Shikime 45 mijë
Grido - SJE KON ME MU (Prod by TH£ZOO)
2:49
OfficialGrido
Shikime 108 mijë
DULLA - FAKTE (Official Video 4K)
3:32
ArkivaShqip
Shikime 755 mijë
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 4 mln
Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)
3:15