Shkarkimi i Ilir Metës: Gracka që u përgatit me duart e Lulzim Bashës!

  Shikime 69,639

Pamfleti Net

9 ditë më parë

Komente
Ylli Cullhai
Ylli Cullhai 13 orë më parë
Porta gjelber
Bos MILER
Bos MILER 4 ditë më parë
JO MOJ SE KA NGA LULI =AMA TAMA JA FYTI
Gianmarco 07
Gianmarco 07 6 ditë më parë
O zotni lironi karriget se ju zuri bytha kallo
Kyro D
Kyro D 6 ditë më parë
META ESHTE I DEGJENERUAR DHE I MPIKSUR KOMPLET! META DESHMITAR I PENDUAR I DREJTESISE DO TERHEQE ME VETE TE GJITHE ZAGARET DHE QENTE QE KANE VJEDHUR DHE PLACKITUR PASURINE E SHQIPERISE! ZAGARET JANE NE TIRANE DHE VERDALLE,MAJTAS DHE DJATHTAS! JAM I MENDIMIT TE FILLOJE VETINGU NE BASHKEPUNIM ME SPAK, PARTNERET STRATEGJIKE TE VENDIT 🇺🇸 DHE TE FILLOJE SA ME SHPEJT! ZOTI E BEKOFTE PRESIDENTIN BIDEN! ORGANET E DREJTESISE NE SHQIPERI KANE SHANSIN TE TREGOJNE DREJTESINE E DUHUR PER SHQIPERINE!
Martin Prendushi
Martin Prendushi 6 ditë më parë
Vendi po shkon drejt rremujes. Luftes. Do ta grine te huajt. Si gjithmone. Si shekuj e shekuj me pare. Fushe lufte.
Martin Prendushi
Martin Prendushi 2 ditë më parë
@InstegramSHQIP kam pa dynja me sy, por si kjo rrace nuk ka pare. Turp me qene shqiptar. Edhe vendet ish komuniste e dine rrugen e vet. Ne vazhdojme me poshtersina. Me pikatore.
InstegramSHQIP
InstegramSHQIP 2 ditë më parë
Ato Po bejne kto manuvra per mos me ndodh de stabilizim
Hondo Hondo
Hondo Hondo 6 ditë më parë
Edhe Rama se ka të gjat mbas qafe e ka se e ka mbushur kupën e cila tani ësht duke u derdhur dardha e ka bishtin mbrapa.
Muharrem Allani
Muharrem Allani 6 ditë më parë
X2
Vangjeli Ziu
Vangjeli Ziu 6 ditë më parë
Nje portal masjarenjsh...
Kritiku Live
Kritiku Live 7 ditë më parë
D.m.th kjo përkthehet se edhe Monika ja ka fut Ilirit 😂😂😂😂✌️
Ilir Krasniqi
Ilir Krasniqi 7 ditë më parë
Jo jo sasht as rama as ni nga ata deputet te degjinerum tkorruptum e bythzgjebosur qevjedhen kte popull e shkatrruan kte shtet. Dhe dogjen e perveluan kte tok te shenjte qe po ta kapesh nje grusht dhe nxjerr me shum gjak trimash herobj. Se gje tjeterqe sakrifikuan veten qe te mbijetojm. Nder shekuj.pra ky hero jo shqiptar i shqipetarve asht miku i madh i yni joen bieden qe do ti zhduk keta pleshta te rriçeruar
Ardo😉🇺🇸
Ardo😉🇺🇸 7 ditë më parë
O Lili tu krrujt shum bytha mbaje tani.
Thomas Moni
Thomas Moni 7 ditë më parë
Gjarperit kur i vjen ngordhja del ne rruge keshtu dhe Agushi i Skraparit sishte i kenaqur me ato qe vodhi vete por deshte te nxirte leke dhe me ate bucen qe ka ne shtepi Tani te pergatitet per burgun
Arben Rakaj
Arben Rakaj 6 ditë më parë
Buca para se te ngordh myt klyshet e vegjel i erdhi dita dil buca rrugve sta mba me se jan 30.000 truppa Amerikan ne shqiperi nga Vajti nuk shifet me ne xhiro buca
Daniele Demiri
Daniele Demiri 7 ditë më parë
A e shkarkuat hajdutin,qe prej kohè punon kunder shqiptateve dhe shtetit te vetè
Real M
Real M 7 ditë më parë
Edhe nese ka ndodhur keshtu si thoni ju,prape perfundimi me pelqen. Tregon se Rama jua fut edhe kur s'e ka ndermend.
No Name No Name
No Name No Name 7 ditë më parë
Valla per shqiprijen imazh I keq per tkeq ne gjith boten ,e tur pruan sidomos jav marun qefin erbit e rusit e gjith kundeshtarve ne evrop.talenti
ILLYRIAN KINGDOM
ILLYRIAN KINGDOM 7 ditë më parë
Ilir Meta Eshte Kriminel Sikurse Berisha Dhe Basha.
Rubijan Kaja
Rubijan Kaja 7 ditë më parë
Po ku ka Luli aq tru mo amani
Nebi Deda
Nebi Deda 7 ditë më parë
Pamflet prostitut media
Ardian Koci
Ardian Koci 7 ditë më parë
Metës po i pëlqente vehtja ,kujtonte se ishte më i fortë se Amerika, miu më i fortë se Luani.Rri more mi rehat dhe mos e kruaj shumë së të dhëmb pastaj.
Arben Rakaj
Arben Rakaj 6 ditë më parë
pore ka menduar se esht duke ber brockulla me dhadhen jo me Amerikan hajde like hajde ato edin edhe sa her vete ne banjo like hajduti te erdhi fundi
Alblend
Alblend 7 ditë më parë
Po pasi e kishte share luanin dhe mburrur veten para kafsheve te tjera, miu, një ditë takon luanin dhe i shfajsohet..., pi nganjehere dhe s'di ç'flas ... Fiks e ke 😁
memi
memi 7 ditë më parë
Ska asgje te re. Dihet se bandat heret apo vone veterrenohen,kur populli eshte ne koma
Gazi Floriri
Gazi Floriri 6 ditë më parë
epo kokat e tyre hengshin dhe piken e hajrit mos e befshin
Sabit Sadiki
Sabit Sadiki 7 ditë më parë
Kjo mund te jete nje shenje e mire nese presidenti shkarkohet vertet per cka bere dhe jo per te treguare dhembet a per te mbuluare te zezat e tyre me gabimet e dikujt. Do zoti futemi realisht ne rruge te mbare.
Arben Kulli
Arben Kulli 8 ditë më parë
ORE NJEREZ AKOMA NUK E KUPTONI SE RAMA BASHA JANÈ TÈ PÈRZGJEDHURIT E PERENDIMIT PÈR TA PASTRUAR POLITIKÈN SHQIPTARE PÈR TA QLIRUAR SHQIPERINÈ NGA OLIGARKIJA KRIMINALITETI KIRRUPSJONI POLITIK..
dauti dauti
dauti dauti 8 ditë më parë
Burg burg per jet familjarisht
Arsim Rrafmani
Arsim Rrafmani 8 ditë më parë
Zoti, fillimisht të merr mendjen, pastaj floririn!
Real M
Real M 7 ditë më parë
Mendjen ia pat marre vite me pare. Qe atehere kur filluan ta therrasin Ilir Floriri. Ka me keq sesa te te harrohet mbiemri ???!!
Al Hasan
Al Hasan 8 ditë më parë
Ket her ua futi amerika pa ndier. . Ket her keta ndyrsira e te pa ngopur jua futen vetes tyre. Kete ngjarje populli shqiptar duhet ta festoi cdo pervjetor.
Moisi Guri
Moisi Guri 8 ditë më parë
Jo jo në malin e shenjtë duket sikur mua më duhet po as unë nuk e dua po e shenjta të ndihmon .
Tragic
Tragic 8 ditë më parë
Bravo i qofte lulit nese e ka bere kete por se besoj se ka kaq tru
Maliq Veseli
Maliq Veseli 8 ditë më parë
Ju sjeni normal .Çka ka lidhje shkarkimi i Ilirit me Bashen .Meta i korruptuar hajdut e çka jo tjeter sikur e mbroni dhe iu vjen keç po a jeni nveti o portal.Per nje njeri te tilë çka ka met ardh keq o popull i mjer duhet largue nga ky post çe moti jo me prit hapat amerikan po vetë shqiptaret djhet largue nga postet ne shtet, kushdo poft ai.
Deti D
Deti D 8 ditë më parë
KY PAMFLETI VETEM ME RREJT POPULLIN PORTAL I BLERE NGA DROGAXHIU JO ME KOT KA PRONAR SAJMIR TAHIRIN
Bristol UK
Bristol UK 8 ditë më parë
Ku ha pyka lulushi, ai esht ne gjum se ka iden ca po behet rreth tij
Isa Meleqi
Isa Meleqi 8 ditë më parë
O pamflet me aq m.... sa hani ju Shqiptaret duhet te ishin vrare me njeri tjetrin mos percani njerzit o kryeplera nuk di se kush ju paguan o r.... q.....
Fatmir Lamaj
Fatmir Lamaj 8 ditë më parë
Hahah Shko e vish opingat e skraparit e blej nje gomar te forte ne vend te mercedezit se atje as makinat nuk vene
EQUILIBRIUM衣⚖️
EQUILIBRIUM衣⚖️ 8 ditë më parë
Meta e shtriu kemben me shum se jorgani qe kur u hodh kundra sh.b.a-ve ne mbrojtje te Berisheviçit dhe thirjes per kryengritje si ne mesjet me cfueqe e sopata
Vangjeli Ziu
Vangjeli Ziu 6 ditë më parë
Pirdh se lirohesh..ka idjoter si ju
Xhemil Zylali
Xhemil Zylali 8 ditë më parë
I pari President ne Shqiperi rrezoet Palaco Kriminel , hajdut Skraparlli I Qelbur . Qe Shqiperi Dhe Kombin e Turperoj Para Botes. Por perfundoj me Turpin qe kombi doteshkruaj ne Histori. Nji Trathar Gjak Pores. Lavdi KOMBIT qe poipastron, Mbeturinat.
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova 8 ditë më parë
Pasurit ti merrni tani se jane gjaku i popullit dhe lini teatret o ropsha te TV.
Ena Sena
Ena Sena 8 ditë më parë
Jam me ramen po liken e kena flori boll ma keni shqetesu se do ju kthehet me liken, naj her te semurit i vijn mendimet e ati
Ena Sena
Ena Sena 8 ditë më parë
Flori likja biden ka shok shum e shok pak pranej asht shqiptar me zemer mason me emer, vec se ac i paprekshem por si akili edhe nthemer.
Ena Sena
Ena Sena 8 ditë më parë
Pamfleti a ke mendu per reciprocitetin. Seguro?
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 8 ditë më parë
Kjo gazetare me kte ze mi nevrikos nervat e boleve
Ganimete Siqeca
Ganimete Siqeca 6 ditë më parë
@Real M 😅😅😅😅
Real M
Real M 7 ditë më parë
Pse nuk thua ti se të bëka nder ?!
Besnik
Besnik 8 ditë më parë
ILIR META SE KA BER DORHEQJEN SE DO TE FSHIHET DREJTESIS
Kole LAMI
Kole LAMI 8 ditë më parë
Gjithqa kan qen ne dijeni te gjith si e si ta shkatrrojm shqiperin te gjith jan per burg zoti ja theft qafen nji sahat e me par o ZOT
Ena Sena
Ena Sena 8 ditë më parë
Naj dit do mytni familjen nga fjalt e botes
Ena Sena
Ena Sena 8 ditë më parë
Po sa namet ja jepni tjetrit pa pas i kontakt te kec me te thjesht me fjalt e kundershtarit
Lido Tilo
Lido Tilo 8 ditë më parë
Gropen ja hapi saliu,metes jo luli kush e pyet luin akoma nuk ju mbushet mendja ju qe aty vendis vetem saliu dhe askush tjeter lulushi esht vetem nje cop kukull
altincenolli
altincenolli 8 ditë më parë
Populli se kupton akoma, ose i duket e cuditshme qe kjo eshte dita e pare e Democracise.
Bujar Nallbani
Bujar Nallbani 7 ditë më parë
Kishin formuar Berisha-Agush Meta e te gjithe naskarenjte e tjere shtetin paralel... nji shtet per popullin dhe nji shtet per te paprekshmit qe dikur nga corape-brekgrisur... u bene miliardere duke vjedhur popullin. Dhe tani ska mee... erdhi ora e llogarise nga zullunet qe kane bere.
Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)
3:12
Anxhela Peristeri
Shikime 204 mijë
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 68 mijë
Cam Tavanlar 1. Bölüm
1:58:30
Cam Tavanlar
Shikime 3,2 mln
LEGENDARY Moments By Ronaldinho
7:01
iLance7i
Shikime 21 mln
Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)
3:12
Anxhela Peristeri
Shikime 204 mijë
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 68 mijë
Cam Tavanlar 1. Bölüm
1:58:30
Cam Tavanlar
Shikime 3,2 mln
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Melinda Ademi
Shikime 4,7 mln
2TON - AKTORE
2:38
2TONoffical
Shikime 6 mln
AZET - FREIGANG (prod. by Lucry & Suena)
2:50
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 311 mijë