Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)

  Shikime 1,028,772

Shaliani

17 ditë më parë

Official instagram: shalianii​
Official facebook: toli.tolii.7​
flowmusic.ent​
Available on :
Spotify: open.spotify.com/album/66czIhaiwnSu7pZ3CiKau9
iTunes: music.apple.com/us/album/vendlindja-single/1565381929
Lyrics : Shaliani
ProdBy :Floriant Salihu
STUDIO : FLOWMUSIC
Ork :Vedat Lushtaku
VIDEO : FlowPRODUCTION

Komente
Anton Don Dara
Anton Don Dara 4 orë më parë
Kendofsh gjithmon!
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 6 orë më parë
🇽🇰🇦🇱👐🏽❤️
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 6 orë më parë
Ma i miri Shaliani! ❤️
Pashk Mrishaj
Pashk Mrishaj 7 orë më parë
Zemra te kendoft
Xh. Dardane
Xh. Dardane 7 orë më parë
Shum zo te bukur si Bilbil paske! e sidomos kur pe shoh bjeshken permas e njofta fill,
kobra720
kobra720 12 orë më parë
Te lumt Shaliani per ket text gjithmon ben projekte me vler dhe texte qe perfshihen gjitha perditshmerit e Shqiptaris!
Emanuell Gojani
Emanuell Gojani 13 orë më parë
Teper e mir edhe e vertet👍🏼
bowen voowy
bowen voowy 15 orë më parë
O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 17 orë më parë
❤️❤️❤️
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 17 orë më parë
🇽🇰🇦🇱👐🏽
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 17 orë më parë
❤️❤️❤️❤️
sofe ademaj
sofe ademaj Ditë më parë
euebondosrurbfisoehrurbufhsogrhuchos😢😢😢😢😭😭🥺🥺💋💋💋💌💌💌💌💋💋💝💖🦷🦷
sofe ademaj
sofe ademaj Ditë më parë
hrtni dyripwnyhso😔😔🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭
Gezim Lukaj
Gezim Lukaj Ditë më parë
Respekt shum kënge e dhimbshme
Fatmir SHAQIRI
Fatmir SHAQIRI Ditë më parë
Tekst video dhe kendim i bukur. Te lumt.
mikin lirou
mikin lirou Ditë më parë
Respekt se na knaqe me kto muzika
Sadik Bytyqi
Sadik Bytyqi Ditë më parë
Respekt
Bes Endis
Bes Endis Ditë më parë
A ban me dit prej cilit qytet je vlla ? Kam 2 djem 11-7 vjeq, e dojn me pas nje foto me ty, kur vim Kosov per pushime prej Suedie
Kosovar Kosovari
Kosovar Kosovari 2 ditë më parë
Pershendetje Shalian.pershendetje per te gjithe Krahinen e Llapit.pershendetje per Llapin e Zahirit.pershendetje nga Michigan USA.Goldi dhe ti Shalian po na beni te shuajme pak at mallë që kemi në shpirt.kur zemrave tona vetem pak i nevojitet.aq pak.nje fjali dhe ne qajmë.qajmë për atë qka e ndjejme permbrenda vetes tone ne shpirt dhe kthehemi per sado pake mbrama ne koherat e qerres me Kuaj dhe rruges se perbaltur por qe ishte koha ma e mire qe mund ta thote e ta doje njeriu sepse ishte jete e embel.jete me dashuri ne mes te vllau vllaut po sot qfare kemi.qfare ndjejme.asgja.pikerisht asgja.
Geldi Geldi
Geldi Geldi 2 ditë më parë
Te lumt ajo goj or djal vatani tana fjalet jan realitet me rrespek bafjar ndreka
Joe Shkreli
Joe Shkreli 2 ditë më parë
Spo pershatet hiq ky Repi md Refrenin, ma lezet kish pas krejt n Stil refrenit me knu
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 2 ditë më parë
Kanga shum e mir! 🇽🇰🇦🇱❤️
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 2 ditë më parë
Te Lumt O Djal Na Mbyten Vendet e huaja. Sa Jam Permallu
Hamdi Salihu
Hamdi Salihu 3 ditë më parë
Krejt boten me shetit si vendi yt as ni vend tjeter shpirtin sta flladit 😌 !
Flamur Jakupi
Flamur Jakupi 3 ditë më parë
Afrim Idrizi e ka myt refrenin tlumt vllaqko 💪❤
Ledian Trena
Ledian Trena 3 ditë më parë
Hallall tkoft Shelian edhe 500 her me ndegju ket muzik nuk um gerditet muzik mat mir hala kush ska bo gjith pona bon me lot Ne sy o vlla krejt qe jem ngurbet jem tvujtur e te mbushur me mall per at vendlindje gjdo mengjes e gjdo mbramje gurbetqarit i shkon mendja a sikur tisha kon nvendlindje 😭 bravo loqkoman respekt shum shum shum per Ty
mikin lirou
mikin lirou 2 ditë më parë
Respekt nga zvicra, oh kosov te dua pa fund❤️❤️❤️
Zuzaku Avdil
Zuzaku Avdil 3 ditë më parë
respekt nga gjermanija
Peter larsson
Peter larsson 3 ditë më parë
Du te shoh nje bashkpunim me Gold Ag 👑👑
Peter larsson
Peter larsson 3 ditë më parë
Brravo ALLAHU dhasht jet gjat e na knaq zemrat me kto keng ,bravo per tekstin. Kenget e tua kan vler ❤
Gianni Topalli
Gianni Topalli 4 ditë më parë
Ze bilbili text esht qe te len ps text
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 4 ditë më parë
Respekt nga zvicra, oh kosov te dua pa fund❤️❤️❤️
Sufjan ademi
Sufjan ademi 4 ditë më parë
Respekt se na knaqe me kto muzika
Alban Halimi
Alban Halimi 4 ditë më parë
O shum mlelqejn kenget tua respekt o vella
Lulzime Hysaj
Lulzime Hysaj 4 ditë më parë
Ky asht talent taman din me pru tabanin e shqiptareve ne thelb edhe pse jena te shperndame neper bote,.suksese
emine thaqi
emine thaqi 4 ditë më parë
Veq ai qe osht larg e ndjen kit muzik munges per vendlindje e per familje edhe nese nuk shkon 100 vjet prap vendi yt nuk harrohet i njeh gjdo cep e gjdo rrug🥲🥲❤️Bravo shalian Na ke kthy nkoh Tvjetra kur dashnia u kan pa interes❤️❤️
emine thaqi
emine thaqi 4 ditë më parë
@Ask to seduce Miss Kshtu e ka jeta e gurbeqarit kan me vdek krejt dashurit tonne skemi memujt me kan ngat tynve
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 4 ditë më parë
Ni loke e jemja kurrr su gzu kur kemi marr rrug per Zvicerr 😔 edhe jete ka ndrru me mall tonin. Edhe pse shkojm pushime ajo nuk esht me 😔😔😔
Alban Muqkurtaj
Alban Muqkurtaj 5 ditë më parë
Zemra te knofte o trim 👌👌
NIKO DANI
NIKO DANI 5 ditë më parë
Shaliani ban Rap,te tjert bërlloqe1️⃣
Gjevalin Nokaj
Gjevalin Nokaj 5 ditë më parë
Te Lumt O Djal Na Mbyten Vendet e huaja. Sa Jam Permallu
Loni Diari
Loni Diari 5 ditë më parë
Kush edhe ky tjetri kengetar
Sahit Maksout
Sahit Maksout 5 ditë më parë
Të lumt sa bukor ke këndu ❤
maroni
maroni 5 ditë më parë
Respekt nga zvicra, oh kosov te dua pa fund❤️❤️❤️
minij hooi
minij hooi 5 ditë më parë
Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.
Zili Tafciu
Zili Tafciu 5 ditë më parë
Shum e bukur
Labinot Berisha
Labinot Berisha 6 ditë më parë
🙏🙏🙏🙏
jeta jeta
jeta jeta 6 ditë më parë
Sa her e ngoj ket kang lot me sy mi mbush😢😢 te lumt kendofsh gjith jeten.🤲
Joanna
Joanna 3 ditë më parë
2000000 Klikime per 1 Jav ki per mi ba se gjith her sa her qe Del Muzika prej teje Shaliani neve Gyberqarve 2 Vjet na Kthen temas jetes Respekt
Qendrim Maroshi
Qendrim Maroshi 6 ditë më parë
❤🥺🇦🇱
minij hooi
minij hooi 5 ditë më parë
Na ktheve femijerin 😭na ktheve kohen si vendlinja nuk ka Kosoven e kem ne zemer 🇽🇰❤️😭
Bilal Roberto Carlos
Bilal Roberto Carlos 6 ditë më parë
Je numer 1 sdi pse nuk e ban një bashk punim me AG se dyt njehit keni mendimet
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 6 ditë më parë
🇦🇱👐🏽❤️💪🏾
Fitore Beqolli
Fitore Beqolli 6 ditë më parë
Ni loke e jemja kurrr su gzu kur kemi marr rrug per Zvicerr 😔 edhe jete ka ndrru me mall tonin. Edhe pse shkojm pushime ajo nuk esht me 😔😔😔
Emily An
Emily An 6 ditë më parë
O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱
driton morina
driton morina 7 ditë më parë
👏👏👏🙏
Arsim Jashari
Arsim Jashari 7 ditë më parë
T lumt goja
Resl Asllani
Resl Asllani 7 ditë më parë
respek vlla 💥💯
NIKO DANI
NIKO DANI 7 ditë më parë
Nuk ta pata borxh bre 😭
Emily An
Emily An 6 ditë më parë
Vec shume suksese edhe shendet t'e uroj! As qe diskutohet LIke pa e degjuar fare sepse ti nuk zhgenjen, respekte!
FATJONA Haradini
FATJONA Haradini 7 ditë më parë
Suksese ne te ardhmen shalian 👏👏👐
BRUNILDa Ziu
BRUNILDa Ziu 7 ditë më parë
👏👏 te lumte qe ben kenge per kohet e femijerise qe si harrojm kurre por qeverite e popullit ton ben qe te ikin gjithe rinia ku te mundem fatkeqesi me te madhe nuk ka me 😢nga New York respekte
Florent Shala
Florent Shala 7 ditë më parë
Ma i forti toli
Mergim Bossi
Mergim Bossi 7 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥💪💪💪❤️
Bujar Shabani
Bujar Shabani 7 ditë më parë
Moti ska kajt veq sot mke mush plot merzi ma kujtove kohen e 16 vjetve ne gurbet mallkum
adeline sylaj
adeline sylaj 7 ditë më parë
Na ktheve femijerin 😭na ktheve kohen si vendlinja nuk ka Kosoven e kem ne zemer 🇽🇰❤️😭
soinhu foitu
soinhu foitu 6 ditë më parë
botes ,ne dhe te huaj ,duke pasur mall gjithshka😢💔. Rrespekte per ty Shalian suksese te metejshme.
It's me
It's me 8 ditë më parë
Oh Shalian pasha zotin 100 000 klikime nga nena ime i ki 😅😂
Elvana Kurti
Elvana Kurti 8 ditë më parë
BRAVO MA I FORT PER KENG EDHE MA TMIRA /😍😘😘😘😍😗
Gani Shaqiri
Gani Shaqiri 8 ditë më parë
Big ups from the albania , we love you here 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Selman Parallangaj
Selman Parallangaj 8 ditë më parë
Kenga ma e mir Respekt
Emily An
Emily An 7 ditë më parë
Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 8 ditë më parë
THIS LOOK AWESOME!!
Sofije Zeneli
Sofije Zeneli 8 ditë më parë
👌😍
Agime Vrenezi
Agime Vrenezi 8 ditë më parë
Veq per para hallall zoti te rujt shaljan
lenci hamolli
lenci hamolli 9 ditë më parë
Vec shume suksese edhe shendet t'e uroj! As qe diskutohet LIke pa e degjuar fare sepse ti nuk zhgenjen, respekte!
Maja pogba
Maja pogba 9 ditë më parë
Krejt boten me shetit s'ta flladit shpirtin si vendiinda jote. Shume e vertet
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 8 ditë më parë
233 dislike pse?
Dorian Ju
Dorian Ju 9 ditë më parë
Te lumt 🥲
Atdhe Kroni
Atdhe Kroni 9 ditë më parë
Ai qe ka ndjenja e kupton mire kete keng !
Bes Neziri
Bes Neziri 9 ditë më parë
Bravo vlla hallall te koft per kto fjal me ven qe i thu fjal shume prekse. I vetmi kengtar qe shpreh realitetin ne ven ton. Hallall te koft 👏🏻 ma ke thy shume zemren me ket kang 💔😢😢
Joanna
Joanna 9 ditë më parë
bravo lum nont xhitka bu
Adriatik Llozi
Adriatik Llozi 9 ditë më parë
❤❤❤👏👏👏👏👏🤲
Joanna
Joanna 9 ditë më parë
Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr
Marta Lushaj
Marta Lushaj 9 ditë më parë
Zemra te Knofte e Zoti te Ruajte me Krejte Familjen Pershendetje nga Italia💯👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib 9 ditë më parë
Rama ik
Arlind ibraimi
Arlind ibraimi 9 ditë më parë
Prshendetje nga Zvicra Respekt shaliani
vegim neziraj
vegim neziraj 9 ditë më parë
Bravo🙏🇦🇱
soinhu foitu
soinhu foitu 9 ditë më parë
Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.
SABIT Ismaili
SABIT Ismaili 10 ditë më parë
😭😭😭😭te lumt per kengen bravo suksese nket keng e ndjej veten te përshëndes Nga Tetova
Jim Byl
Jim Byl 10 ditë më parë
Ti je nr 1 qdo keng e jotja e veqant per zemrat e shiptarve ku do qe jan Respekt 🙏🏻🙏🏻
Xhemsi Da
Xhemsi Da 10 ditë më parë
👍👍respect bravo 😭
soinhu foitu
soinhu foitu 9 ditë më parë
Bravooo.
Ab bd
Ab bd 10 ditë më parë
😂😂🤮🤮🤮🤮
Hello Bro
Hello Bro 10 ditë më parë
233 dislike pse?
flamur murseli
flamur murseli 10 ditë më parë
respect👍👍
Xhelal Bytyqi
Xhelal Bytyqi 10 ditë më parë
Konga
Xhelal Bytyqi
Xhelal Bytyqi 10 ditë më parë
Shum emire
Avdi Dreshaj
Avdi Dreshaj 10 ditë më parë
Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr
Snko Vdves
Snko Vdves 10 ditë më parë
bravo lum nont xhitka bu
Kosovo 2018
Kosovo 2018 10 ditë më parë
👍👍🥲
Visit Albania
Visit Albania 10 ditë më parë
👈🇽🇰🇦🇱👐
Mensur Braha
Mensur Braha 10 ditë më parë
Sa her endegjoj me përmallon ike textet nr 1 Te pershendes nga zemra shalian Nga gjermania e mallkume🙄😪
Joanna
Joanna 10 ditë më parë
Zoti te rujt presim edhe me shum keng nga ty se sikur na qmall kur i degjojm kenget tua suksese
fatmir C1
fatmir C1 10 ditë më parë
Zoti trujte 🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Edonit Lipovica
Edonit Lipovica 10 ditë më parë
💕💕❤️❤️
Nobody Burgen
Nobody Burgen 10 ditë më parë
Uh... I don't speak this language. I don't even really listen to music. ... Why was this reccomended to me? ...Help.
Nobody Burgen
Nobody Burgen 10 ditë më parë
@Joanna nuk e kuptoj shqipen
Joanna
Joanna 10 ditë më parë
shum njerz e harojn vendlingjen e vet sepse atyre ju duket me I mir qyteti se sa ati ku eshte rrit😔
Kujtim Zymeri
Kujtim Zymeri 10 ditë më parë
Bravooo.
Mirishah Shkembi
Mirishah Shkembi 11 ditë më parë
Te lutem a ban ni kong per babin e vdekur
Altinn Krasniqi
Altinn Krasniqi 11 ditë më parë
💔
Liridon Liridon
Liridon Liridon 11 ditë më parë
Suksese . Toli Shalihani💪🇦🇱
Arjeta Sallauka
Arjeta Sallauka 11 ditë më parë
Na knaqe zemrat me muzike dhe tekste! Te lumt 🍀
Driton Zogaj
Driton Zogaj 11 ditë më parë
Respekt
bofooit gojo
bofooit gojo 11 ditë më parë
M'ke kthy mbrapa në kohë 🙏🏻👏👏👏😢
Face To Face With Floyd Mayweather
14:07
Logan Paul
Shikime 6 mln
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 125 mijë
ANISA - PERFECT (PROD. BY RZON)
2:47
DJ Gimi-O x Habibi [Albanian Remix]
2:18
DJ Gimi-O
Shikime 1,2 mln
Shyhrete Behluli - Erdh Bajrami (Official Video) 2021
03:13
Adem Ramadani - hitet me ilahi
1:24:44
Produksioni XIMI
Shikime 1,2 mln
Albrim Llapqeva  - Tash ka nis me ardh pranvera (Cover)
03:19
Shaliani - Dikur kena pas Dashni ✔💔
03:03
Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleve
03:25
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
Shikime 1,6 mln
Face To Face With Floyd Mayweather
14:07
Logan Paul
Shikime 6 mln
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 125 mijë
ANISA - PERFECT (PROD. BY RZON)
2:47
DJ Gimi-O x Habibi [Albanian Remix]
2:18
DJ Gimi-O
Shikime 1,2 mln
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 7 mln
Hercai 69. Bölüm (FİNAL)
2:28:29
Hercai
Shikime 3,7 mln
ALIE REVEALS SECRET Identity Underneath Her Wig
18:53