Shaliani - Mungesa jote (Official Video 4K)

  Shikime 452,600

Shaliani

Dedikim per Milot Meken nga Vajza e Axhes Merita Dobraj

Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/mung...
Spotify: open.spotify.com/album/2ed82h...Official instagram: shalianii​
Official facebook: toli.tolii.7​


flowmusic.ent​

Lyrics : Shaliani
ProdBy :Vedat lushtaku
VIDEO : FlowPRODUCTION

Komente
LoveLifeBS
LoveLifeBS 5 ditë më parë
Beautiful 🌹😔
Vildane Shala
Vildane Shala 6 ditë më parë
Te kam pa 100 her ne gjuma te gjamia ne ponesh ❤❤❤
EM RE
EM RE 10 ditë më parë
Bravo ishallah ne gjenet vllau yt sy me lot mu mush 🥲🥲🥲
anxhela Nure
anxhela Nure 11 ditë më parë
Bravo tkoft boss
Lori Muça Domgjoni
Lori Muça Domgjoni 12 ditë më parë
Dhimbje shumë e madhe 😭😭😭 Më ka marrë malli për babin tim 😭😭😭🙏
Bekim Skenderaji
Bekim Skenderaji 13 ditë më parë
E more Shalian vella. Edhe une dikur e kam pas ni vella...!!!... ishalla kerkan zoti se len pa vella..!!!...🖐🖐🖐🖐🙏🙏🙏🙏
HYSA BLERIM
HYSA BLERIM 14 ditë më parë
Te lumt goja vlla. ❤
Florim Feta
Florim Feta 15 ditë më parë
Shalihani esheshte ylli jon faleminderit per kengen e milotit iahalla ne gjenet miloti 🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭
Marios Balotelli
Marios Balotelli 18 ditë më parë
ti vlla jo vet vetes ja ngre vlerat por krejt shqiptarve an e mban botes tan bojn sikur knojn po veq 2 luana ka kjo tok🇦🇱🇦🇱 gold ag&salian
Ergi Cuka
Ergi Cuka 19 ditë më parë
Kleo me mungon vella😭 te pershendes)
Albulena Xheladini
Albulena Xheladini 19 ditë më parë
Faleminderit 🤗 Amin In Shaa Allah 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Diloo S.
Diloo S. 23 ditë më parë
kujtim :(
Hamit Haxhiaj
Hamit Haxhiaj 24 ditë më parë
Ib ĺllllllĺĺ
Ahmet Forntite
Ahmet Forntite 24 ditë më parë
😪😪😪😪
Lutfi Sherifi
Lutfi Sherifi 27 ditë më parë
Ti je shalian ma i miri per keto këngë se prej qe je ke fillu per nanan per baben,per motren ,per vella ,veq vazhdo se shum talent ki 😘😘😘😘😘😘😘😘😇😇😇😇😇😇🤑🤑🤑
Jetmira Gjyriqi
Jetmira Gjyriqi Muaj më parë
Un nje vella kam dhe e kam gjall dhe i uroj jete sa me te gjat ishallah 🙏🤲 Por kjo kang te prek ne shpirt zemren ta ban me dhimt😥😥😥 Zoti te bekoft more artisti i kombit je nder kengetaret me te mir qe mundet te ket ne ket koh zoti te dhashte cdo te mir ishallah 🙏🤲 bashk me familje e ka kije ishallah 🙏 te pergezojme shum je super talent kenget e tua te gjitha kan nje kuptim nje domethanse zoti e allahu te bekofshin ishallah 🙏🤲 rrespekt per ty nga bijet e Tropojes 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Leila Schweiz
Leila Schweiz Muaj më parë
❤️🇦🇱❤️
mikea hiooi
mikea hiooi Muaj më parë
Agji jem me ka dek agji 20 vjet u dek 😭🥺💔💔
Ajshe Gashi-Cocaj
Ajshe Gashi-Cocaj Muaj më parë
allahu te rujt
Edison Hyseni
Edison Hyseni Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
Bravo krejt kanget e tua kan kuptim po kjo kang esht esht shum me kuptim Respekt 🤲🏼
saelroab Matai
saelroab Matai Muaj më parë
😭😭😭😭
mikea hiooi
mikea hiooi Muaj më parë
Oh bre qe dy jav mka dek djali i vllaut shum i ri e dhimta osht qaq e madhe sa qe nuk pershkruhet me fjal zoti jav shtoft gajretin krejtve kush e ka humb dikon ne familje 😢🥺😭
gioyu comi
gioyu comi Muaj më parë
Bravo krejt kanget e tua kan kuptim po kjo kang esht esht shum me kuptim Respekt 🤲🏼
bilinas mini
bilinas mini Muaj më parë
Sa rinia kan vdek kto kohet e fundit.😭😭😢😢ZOTI ne xhenet ishalla krejt.
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
2007 💔 😭😭😭inshallah zoti te ka shperbly ne xhennet e takohem nje dit vlla im 🤲
Hehdhdhd Hehdhdbd
Hehdhdhd Hehdhdbd Muaj më parë
Nul
Houcine Moufakir
Houcine Moufakir Muaj më parë
Bravo Bravo
mmpj twod
mmpj twod Muaj më parë
Suksese dhe te deshiroje qdo mir ne jete ty i nderuar
gioyu comi
gioyu comi Muaj më parë
Allahu t rujt inshallah 🤲❤
Bajram Dullaj
Bajram Dullaj Muaj më parë
Pls.. 1 Duete me Gold Ag ft Shaliani.. Ka me dheze pa dyshim se jeni 🥇🥇🇦🇱🇦🇱
bilinas mini
bilinas mini Muaj më parë
I madhi zot t'rujt gjithmon ne Jete!! 🙏
aola wili
aola wili Muaj më parë
Suksese dhe te deshiroje qdo mir ne jete ty i nderuar
tea bara
tea bara Muaj më parë
Me ka marre malli dhe mua per vellain tim qe ka shum vjet e kam hum😥😥😥😥😥
Vahid Shaqiri
Vahid Shaqiri Muaj më parë
Qe 22 vjet pa vllaqko inshallah ne gjenet takohemi 🤲🤲🤲
Nazar9yo YT
Nazar9yo YT Muaj më parë
alclone.info/net/video/mdWAoqzOxKdnpKE.html
Albanian Blood
Albanian Blood Muaj më parë
ah bre ma.kpute shpirtin me bane me kajt se edhe un ekam.hup vllaun tem binjak 😔e nuk la dhimt ma te madhe
aola wili
aola wili Muaj më parë
😪😪😪mka mar malli dhe mu per vllain tim 😪😪 te lumte goja broo respekte shum keng 😪
Sadete Qoshja
Sadete Qoshja Muaj më parë
Te lumt shum kenge e dhimsur , 😥kush e ka zemren te thyer nga kto dhimbje zoti ja letoft 🙏😥😥🇦🇱
mmpj twod
mmpj twod Muaj më parë
Te lumt sukses shum e dhimbeshme .😢 qa kisha pas qef me dit kush jan qata 81 racista te 81 dislike qe ikan bo
Aida Morina
Aida Morina Muaj më parë
😭😭❤️❤️🤲
dolita windo
dolita windo Muaj më parë
Respekt vlla per ty veq vazhdo 👌
abbsnn cose
abbsnn cose Muaj më parë
Oh bre qe dy jav mka dek djali i vllaut shum i ri e dhimta osht qaq e madhe sa qe nuk pershkruhet me fjal zoti jav shtoft gajretin krejtve kush e ka humb dikon ne familje 😢🥺😭
Dema Kastrati
Dema Kastrati Muaj më parë
Oh bre qe dy jav mka dek djali i vllaut shum i ri e dhimta osht qaq e madhe sa qe nuk pershkruhet me fjal zoti jav shtoft gajretin krejtve kush e ka humb dikon ne familje 😢🥺😭
Artur Vukaj
Artur Vukaj Muaj më parë
Keta 100 dislike qe kan ba kan mendue se aty shkarkohet kenga 😀
dolita windo
dolita windo Muaj më parë
🥺🥺🥺🥺🥺😭😭
doliio volay
doliio volay Muaj më parë
2007 💔 😭😭😭inshallah zoti te ka shperbly ne xhennet e takohem nje dit vlla im 🤲
abbsnn cose
abbsnn cose Muaj më parë
Respekt per ket Kengetar, e ka zerin shume te mire.
Shema Shema
Shema Shema Muaj më parë
😥😥😥😥😥😥😥💔eh Zoti ja falt xhenetin vllaut tem me mugon pa fund 😥😥😥😥😥😥😥😥😥zemra e motres
Senad Fusha
Senad Fusha Muaj më parë
Allahu t rujt inshallah 🤲❤
Marie el
Marie el Muaj më parë
I madhi zot t'rujt gjithmon ne Jete!! 🙏
Muhamed Muhamed
Muhamed Muhamed Muaj më parë
Kush mun mem gjet kunetaket te keti shaljanit dua tindihemoj
doliio volay
doliio volay Muaj më parë
Respekt !!!
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
Gjithçka ne tekstet e kengeve tua eshte realitet
laskin riubn
laskin riubn Muaj më parë
Te lumt sukses shum e dhimbeshme .😢 qa kisha pas qef me dit kush jan qata 81 racista te 81 dislike qe ikan bo
Azis A
Azis A Muaj më parë
Respekt vlla përr ket muzi
Leos Leos
Leos Leos Muaj më parë
😪😪😪mka mar malli dhe mu per vllain tim 😪😪 te lumte goja broo respekte shum keng 😪
cqvio doli
cqvio doli Muaj më parë
Ma erqethe trupin me kete kang 🥲 ju bashkofte Allahu n xhenet!
laskin riubn
laskin riubn Muaj më parë
Te lumt sukses shum e dhimbeshme .😢 qa kisha pas qef me dit kush jan qata 81 racista te 81 dislike qe ikan bo
Minire Sulejmani
Minire Sulejmani Muaj më parë
😭😭😭😭
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
Te lumt sukses shum e dhimbeshme .😢 qa kisha pas qef me dit kush jan qata 81 racista te 81 dislike qe ikan bo
Sh i
Sh i Muaj më parë
Motra dhe vllezer, te Allahit jemi dhe te gjith 1 dit dot kthehemi tek Ai Krijusi gjithsis. Nga zemra ju shprehi te gjithve ngushllime dhe shpresoj te bashkoheni ne jeten e perhershme.
dolimi jotoo
dolimi jotoo Muaj më parë
REST IN PACE #TALLMAN❤🖤
Jonny Gashi
Jonny Gashi Muaj më parë
Shum Rezepte nga Egzon Gashi
cqvio doli
cqvio doli Muaj më parë
REST IN PACE #TALLMAN❤🖤
Hisnije Veliu
Hisnije Veliu Muaj më parë
🥺🥺🥺🥺🥺😭😭
misuyy fong
misuyy fong Muaj më parë
Respekt per ket Kengetar, e ka zerin shume te mire.
dolimi jotoo
dolimi jotoo Muaj më parë
Kengetari im i preferuar respekte vlla
Fatmire Mehmeti
Fatmire Mehmeti Muaj më parë
E dhimbshe smundja per nji muaj ma mori vajzen e motres u prefshin ne paqe ne parajs 🙏
Leonard Hasametaj
Leonard Hasametaj Muaj më parë
Respekt !!!
toijg avnnr
toijg avnnr Muaj më parë
Ty t rujt zoti ,kongt tua jan qetsim per zemrat tona👑
ESna Ona 27
ESna Ona 27 Muaj më parë
Ik se nuk e degjoj deri ne fund nuk duroj dot😥😥
misuyy fong
misuyy fong Muaj më parë
Rrespekt nga MATEÇI- KUMANOVA nji duet me gold ag jeni të pazevdsueshem te dyt
Erjon Kodra
Erjon Kodra Muaj më parë
😓😭😭😢🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪💪💪💪
Fatmire Vucaj
Fatmire Vucaj Muaj më parë
a set vlla sa ma ka marr madhi qofsh lule in xhehnet ishalla bashkohna vetem kush e provon e din dhimjen kur humb nje njeri te dashur
Lule Zefi
Lule Zefi Muaj më parë
Ju knoft zemra
toijg avnnr
toijg avnnr Muaj më parë
Kush e paska Ba dislike, skoka Shqiptar as ndjenja Spaska ! Super kang Shalian Suksese ❤️
Uvejsa Rejan
Uvejsa Rejan Muaj më parë
Te lumt sukses shum e dhimbeshme .😢 qa kisha pas qef me dit kush jan qata 81 racista te 81 dislike qe ikan bo
Aty Ketu
Aty Ketu Muaj më parë
🇦🇱👍🇽🇰
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo Muaj më parë
Kush e paska Ba dislike, skoka Shqiptar as ndjenja Spaska ! Super kang Shalian Suksese ❤️
IDE IDE
IDE IDE Muaj më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭mka marri malli more vlla ftyren tande du me pa 7 vjet pa vellan jemi na por ene para syve na rrin 😭😭😭😭 zoti sabrin kush uka sprovu dhe inshalla nxhenet bashkohemi 🤲🤲🤲🤲🤲🤲😭😭
Geldi Bos
Geldi Bos Muaj më parë
REST IN PACE #TALLMAN❤🖤
Anisa Gashi
Anisa Gashi Muaj më parë
💞💞😗😗
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo Muaj më parë
2007 💔 😭😭😭inshallah zoti te ka shperbly ne xhennet e takohem nje dit vlla im 🤲
Danjel Shehi
Danjel Shehi Muaj më parë
Kengetari im i preferuar respekte vlla
zuygj bnsv
zuygj bnsv Muaj më parë
Keng qe madjek shpirtin qe 10😭Dit VLLAU mkandru jet flm shum per kto fjal qe ike shkrujt per VLLA
2021🥰
2021🥰 Muaj më parë
Ngushllime allahu nxhenet vllaun
Dion Lastrati
Dion Lastrati Muaj më parë
Hej shum bokur
Edi Tershalla
Edi Tershalla Muaj më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Luli Xhimi
Luli Xhimi Muaj më parë
Rrespekt nga MATEÇI- KUMANOVA nji duet me gold ag jeni të pazevdsueshem te dyt
Ana Celmeta
Ana Celmeta Muaj më parë
😭😭🥺😩😢😞😫😿
Muhamed Muhamed
Muhamed Muhamed Muaj më parë
Sa ko te kerkoj kontakt met ndihemu sujeta me ra
Muhamed Muhamed
Muhamed Muhamed Muaj më parë
Zuygj bnsv a ki kontakte meket shaljanin
zuygj bnsv
zuygj bnsv Muaj më parë
😭😭😭😭😭
Rvve Duio
Rvve Duio Muaj më parë
Kush e paska Ba dislike, skoka Shqiptar as ndjenja Spaska ! Super kang Shalian Suksese ❤️
Rahmani Alejna
Rahmani Alejna Muaj më parë
🤲♥️🇦🇱
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri Muaj më parë
Suksese
Rvve Duio
Rvve Duio Muaj më parë
Polo♥️♥️♥️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙍🙍🙍🙎🙎🙎🙎🙎💯💯🤳🤛❤️❤️❤️❤️💋💋♥️♥️🖤💜💙💙💞💕💋💔
Rita Hajdari
Rita Hajdari Muaj më parë
Respekt per ket Kengetar, e ka zerin shume te mire.
Jene Cela
Jene Cela Muaj më parë
Sa kam qa me kte kenge me kujton motren qe me ka vdek ne moshen me te bukur 30 vjec e un isha 20 eshte shum e ren 😭😭😭
Halit Krasniqi
Halit Krasniqi Muaj më parë
Agji jem me ka dek agji 20 vjet u dek 😭🥺💔💔
Igbale Krasniqi
Igbale Krasniqi Muaj më parë
2007 💔 😭😭😭inshallah zoti te ka shperbly ne xhennet e takohem nje dit vlla im 🤲
e o
e o Muaj më parë
Bravo
nicht name
nicht name Muaj më parë
😥😥😥
Besnik Agushi
Besnik Agushi Muaj më parë
Edhe pse Zoti hala nuk me ka provu me Familje as ne Vlla e as ne Moter por kjo keng met vertet syt mi mbushi lot . Zoti te rujt ty se i ke kenget me mesazhe te mira faliminderit e Rrespekt per ju Shaljani
Dr Ze
Dr Ze Muaj më parë
😭😭😭😭😭
DRITON LEKAJ
DRITON LEKAJ Muaj më parë
Miloti esht ne gjenet po neve o ka na mungon shum 😭😭😭
Rinor Tolaj
Rinor Tolaj Muaj më parë
Ty t rujt zoti ,kongt tua jan qetsim per zemrat tona👑
Albulena Xheladini
Albulena Xheladini Muaj më parë
E pata te vetmin vella 😓 💘
E♥️M
E♥️M Muaj më parë
💯💯💯🙏🙏🙏🙏♥️♥️🌹🌹💐🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋♥️♥️♥️🕋🕋♥️♥️♥️💐💐🌹🌹🙏🙏💯💯💯🙏🌼👻
E♥️M
E♥️M Muaj më parë
Polo ♥️ vlla Pokemon go best for the attached document 📃📃📃☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️ to be home for your
E♥️M
E♥️M Muaj më parë
Polo♥️♥️♥️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙍🙍🙍🙎🙎🙎🙎🙎💯💯🤳🤛❤️❤️❤️❤️💋💋♥️♥️🖤💜💙💙💞💕💋💔
☆ Baby_Jote ☆
☆ Baby_Jote ☆ Muaj më parë
🥺🥺🥺🥺🥺
Dorian Ju
Dorian Ju Muaj më parë
Ahmore vlla shum jom merzit per ty i miri motres ishallah not bot knaqna me ty se ktu shum shpejt shkove 😭🤲🏼
bilinas mini
bilinas mini Muaj më parë
allahu te rujt
Nexhmije Ahmpppeti
Nexhmije Ahmpppeti Muaj më parë
Bravo veq vazhdo
Visar Bajqinovci
Visar Bajqinovci Muaj më parë
Respekt vlla per ty veq vazhdo 👌
Atird Atird
Atird Atird Muaj më parë
I ke prekur shum njerez me kte keng, secili kemi dikend qe na mungon, njejt edhe un kam vllaun qe me ka ndru jet para 4 viteve Faleminderit per kte keng
2021🥰
2021🥰 Muaj më parë
Shum e vëretet edhe un po qajë bashkë me këngë dy vëllëzër më kan ndrru jet inshalla nxhenet na bashkon zoti 🙏🤲
Lirim Arifi
Lirim Arifi Muaj më parë
Me mungon vëllau im 😭😭😭😭 respekt per ty shaliani Allahu te rujt
Ediljona Cervanaku
Ediljona Cervanaku Muaj më parë
Nuk mundem me e përshkruar dhimbjen që përcjell kjo keng
Drita
Drita Muaj më parë
Kush jane ata budall qe ja kane bo unlike??
Cali Nebiu
Cali Nebiu Muaj më parë
Brawo suksuese
Corona Virus
Corona Virus Muaj më parë
Brravo king je shailand suksese