Shaliani - Mergimtari (Official Video 4K)

  Shikime 1,551,643

Shaliani

11 muaj më parë

Official instagram: shalianii

Official facebook: toli.tolii.7


flowmusic.ent

Avaliable on :
Spotify: open.spotify.com/album/2IbgUR...
iTunes: music.apple.com/us/album/merg...

Lyrics : Shaliani
ProdBy :Floriant Salihu
Ork : Vedat Lushtaku
STUDIO : FLOWMUSIC
VIDEO : FlowPRODUCTION

Komente
Florjan Gashi
Florjan Gashi 3 ditë më parë
Te mira
Sevdije Imeri
Sevdije Imeri 6 ditë më parë
Ermal Fejzullahu ft. Gena - Ajo Hiti i vares dhe e dimrti
altin tola
altin tola 9 ditë më parë
Jam nga shqipria e du kosoven time vazhdo kshu o vllai im bravo 1000 dita tu boft bravo bravo bravo shqipri e madhe do ishte ni gzim shum i fort i jashtëzakonshëm
Trankila
Trankila 10 ditë më parë
kush e ka bo dislike ka probleme me tru
Klindi Trimi
Klindi Trimi 2 muaj më parë
😎❤🇦🇱🇽🇰
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha 2 muaj më parë
Allahu ju ruajt e ju shpërbleftë 🤲
Dardan Kurteshi
Dardan Kurteshi 3 muaj më parë
Oooooo 1 je edhe kime ka gjith 🥰
Arjanit Morina
Arjanit Morina 3 muaj më parë
Ssr
Melihate Presheva
Melihate Presheva 3 muaj më parë
Secila ma e mira
Melihate Presheva
Melihate Presheva 3 muaj më parë
Shume e mire kenga 💙
Pranvera Spahija
Pranvera Spahija 3 muaj më parë
👌👌🥂
Leonita Bitiqi
Leonita Bitiqi 3 muaj më parë
bravoooooooooo👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👐💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Ramadan Lika
Ramadan Lika 4 muaj më parë
gurber
Free Fire02
Free Fire02 4 muaj më parë
Shalian o
shkelzen sadiku
shkelzen sadiku 4 muaj më parë
Shummmmmmmmmmm. E mirrrrrrrrrrrrrrrrr 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Petrit Mulaku
Petrit Mulaku 4 muaj më parë
ah kosov he shpirt
ზზ B.A.B.A La Bestie ზზ
ზზ B.A.B.A La Bestie ზზ 4 muaj më parë
Ehh Toli
Mesa Mesa
Mesa Mesa 4 muaj më parë
Selam 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇵🇰🇲🇷🇹🇷🇧🇮🇧🇦🇲🇰🌹🏰🐼🐰🏡🐥🐥
Djellona Maloku
Djellona Maloku 5 muaj më parë
Te lumt super kang shum e bukur suksese ❤❤🥰🥰👏👏👏
Albi S
Albi S 5 muaj më parë
He is such a brainwash... !!!!
ramiz Abdiu
ramiz Abdiu 6 muaj më parë
Do të ishte ni super Hit, 100%
Flãmingø_ Cøcœs
Flãmingø_ Cøcœs 6 muaj më parë
sa mir tlumt zemra
Albana Krasniqi
Albana Krasniqi 6 muaj më parë
Banje ni kwng me.goldin do ishte perfekt te dy bashk
Nezir Latifi
Nezir Latifi 6 muaj më parë
7yeĺ
Shqiponja Shqiponja
Shqiponja Shqiponja 6 muaj më parë
Valllahun zor bẻ😭😭😭😭
Sabahat Ademi
Sabahat Ademi 6 muaj më parë
Hej
Sabi Maraj
Sabi Maraj 6 muaj më parë
Bukur..
DRITAN Perkoxha
DRITAN Perkoxha 7 muaj më parë
Te kendoft zemra shalian 👌👌👌
Emre Emre
Emre Emre 7 muaj më parë
Këndofsh gjithmon Shalian respekt për mërgimtarët tanë i rujt zoti !♥
DRITAN Perkoxha
DRITAN Perkoxha 7 muaj më parë
Te kendoft zemra shaliani ti dhe gold ag jeni me te mirt 👌👌👌
Anton Don Dara
Anton Don Dara 7 muaj më parë
Shala🙌❤️
Illyrian Albanesi
Illyrian Albanesi 7 muaj më parë
Redpekt per ket kang.....🇦🇱🇦🇱
The Human
The Human 7 muaj më parë
Halal shum kenge e bukur 🤴
Aferdita Krasniqi
Aferdita Krasniqi 8 muaj më parë
Goldi edhe ky mat mirt deri me tani keng Me kuptim 👍
Dr Ze
Dr Ze 8 muaj më parë
Pershendetje nga München 😢😢😢😢suksese ne jeten tone ishalla
t.v. 45
t.v. 45 8 muaj më parë
Oshaljan mir po ja thua , bravo bukur po kendon ., pershendetje nga shala e pjeter mehmet shpendit 🇦🇱🇦🇱🇹🇴suksese te metejshme
Albina
Albina 8 muaj më parë
🇩🇪🇦🇱🇽🇰
Dina Albert
Dina Albert 8 muaj më parë
Brravo shaliani mos na mungofsh kurr me zanin tend te lumt goja
Naser Llashtica
Naser Llashtica 8 muaj më parë
Brravo shum bukur👍👍
Bedrush Selmanaj
Bedrush Selmanaj 8 muaj më parë
F FDFTRTRFR. dd
Ganimete ༆༆༆
Ganimete ༆༆༆ 8 muaj më parë
🤩🤩😀
Gona Ahmeti
Gona Ahmeti 8 muaj më parë
🤝👏👏👏👏💥💥💥💃💃💃💃
zara zeneli
zara zeneli 8 muaj më parë
brravoooooo ishalla ki fat 🙏🙏
Florent syla
Florent syla 8 muaj më parë
Je 1
nikoll gega
nikoll gega 8 muaj më parë
Tol shaliani o te rujt zoti se na knaqe shpirtin veq perpara vazhdo o gjigand
Sedat Dati
Sedat Dati 8 muaj më parë
O Shaliani bane ni Keng me Gold Ag se bashk e kallni kret..ooppaaaa kallle..flm shum per ket keng..💕💕👌
KnaquTv O Daj
KnaquTv O Daj 8 muaj më parë
Shum suksese, shum keng te qelluara..
Historia Shqiptare
Historia Shqiptare 8 muaj më parë
Rrespekz per kengen po qe 5 vjet fli ngoj skam shti menzi spo pres me shku ne ks me hanger fli prej nanes tem ❤️❤️❤️
SHQIPËRIA ETNIKE
SHQIPËRIA ETNIKE 8 muaj më parë
T'lutem një bashkëpunim me GOLD AG 👐!!!!
Xhemsi Da
Xhemsi Da 9 muaj më parë
👍👍
Have Gashi
Have Gashi 9 muaj më parë
🇽🇰🇳🇴🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤💘💓💕💖💝🖤💜💛💚💙💞💗❤💘💓💕💖💝🖤💜💛💚💙💞💗💞💘💕💓💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
ALPASLAN54 ALPEREN
ALPASLAN54 ALPEREN 9 muaj më parë
🇽🇰🇹🇷🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇹🇷👍👍🇦🇱👍
Argjent Zaide
Argjent Zaide 9 muaj më parë
😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😭🥰🥰😭🤣
Maria Smith
Maria Smith 9 muaj më parë
Je nr 1 Ks ! Shume mire kendon dhe kendon shume paster dhe keng te bukrra 👍👍👍👏👏👏 Na kendon nji keng per neve Kosovarve ne Angli 🇬🇧)))
Vlora Krasnici
Vlora Krasnici 9 muaj më parë
Bravo kenga me emir te lumt👍
Shebnem Daka
Shebnem Daka 9 muaj më parë
Qishtu kendon shqiptari te lumt vlla kenga shum e mir
Agnesa Ismaili
Agnesa Ismaili 9 muaj më parë
Tlumt be shalianni trujt zoti rrespekkt
Zeneli Nezir
Zeneli Nezir 9 muaj më parë
😀😀😀👍👍👍👍👍
toni toni
toni toni 10 muaj më parë
Ja paske ftof Ramushit 😂😂😂 shum e mir kanga bravo
Juventus Juventus
Juventus Juventus 10 muaj më parë
Po shtohen reperat e kuturum po ndahen nga llumi me fjal banale
Diamant
Diamant 10 muaj më parë
Perfect 🇦🇱🇽🇰
Nysret Gashi
Nysret Gashi 10 muaj më parë
Sivjet smujta me shku bre 😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔
Besha Mani
Besha Mani 10 muaj më parë
Super kang bravo
Taulant Morina
Taulant Morina 10 muaj më parë
Qe 5 vite nuk kam qen kosov ju pershendes te gjith nonat dhe babat ton ju pershendes nga amerika tampa florida rrespkt per te gjith
Sh Hergaja
Sh Hergaja 10 muaj më parë
te lumt 🥰👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Cukovic Samir
Cukovic Samir 10 muaj më parë
11
perla Gold
perla Gold 10 muaj më parë
Sa kenge e bukur e thjshte po shum e bukur brravo 🥇
Eriol Avdullahu
Eriol Avdullahu 10 muaj më parë
😍😍😍😍😍😍😍😍😎
Besim Hulugrica
Besim Hulugrica 10 muaj më parë
Shum mir 👍🏻👍🏻👍🏻
Afredita Berisha
Afredita Berisha 10 muaj më parë
Te kendoft zemra more zot sa shum me ka marr malli me ardh ne kosov qe 7 vjet nuk jam kan 😭😭😭✈️✈️✈️ty te kemdoft zemra gjith mon 🙏🏻❤️🙏🏻🔥🔥🔥🔥⭐️⭐️⭐️🤗🤗🤗🌟🌟🌟🌟🌟😘😘🤴🍇
Ismet Bajraktari
Ismet Bajraktari 10 muaj më parë
Respekt per shalianin per textet e bukura qe iki 👌
Perparim Dafkudeejay
Perparim Dafkudeejay 10 muaj më parë
Super 👏
0699807136 Ilir1234
0699807136 Ilir1234 10 muaj më parë
Bravo
Naim NURAJ
Naim NURAJ 10 muaj më parë
Wow shum mir
Faton Hasani
Faton Hasani 10 muaj më parë
Bravoooooooo nje muzik shum e mirrrrr te Lumt...
Naim Rashiti
Naim Rashiti 10 muaj më parë
shum kang e mir
leonisa kodraliu
leonisa kodraliu 10 muaj më parë
♥️♥️
Linda Atashi
Linda Atashi 10 muaj më parë
Ooooo Zoti jem qfar kange shpirtin me ta prek teperrrrrrr me pelqej bravoooooo😥😥😥😥😰😰😰😰😰😫😫😫😫
Gashi Drita
Gashi Drita 10 muaj më parë
Bravo 🥰🥰
Armend Kongjeki
Armend Kongjeki 10 muaj më parë
Te lumt si gjdo her kongt me kuptim
naza naza
naza naza 10 muaj më parë
👌👌👌👏👏👏👏👏💥💥💥
Trimi Bytyqi
Trimi Bytyqi 10 muaj më parë
mos ndryshofshe niher je ma i miri
Vjollca Kulli
Vjollca Kulli 10 muaj më parë
Zemra te kendoft 🤲🤲
Vjollca Kulli
Vjollca Kulli 10 muaj më parë
🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Elona Bitiq
Elona Bitiq 10 muaj më parë
Do kang Gold ag ja ka mar veq qka me ba
Adonis Beka
Adonis Beka 10 muaj më parë
Reperi me i mire ne kosov
chding zuure
chding zuure 10 muaj më parë
Legjendd e gjall je nip 🥰
Baba Plak
Baba Plak 10 muaj më parë
GOLD AG VERSION 2, PS: NICE BRO!
Zeka Ragip
Zeka Ragip 10 muaj më parë
Qenke REPER i mirë të uroj suksese
Shkurte Molliqaj
Shkurte Molliqaj 10 muaj më parë
Bukur👏vetem permalluse😢👍
Albert King
Albert King 10 muaj më parë
Ani fli leng per goje po me shkon prej marsi nuk kom henger en gusht vi Hahaha 😂
chding zuure
chding zuure 10 muaj më parë
Shum kang e bukur Faleminderit “ SHaljan “ I pershendes gjith shqiptaret anekend botes e posaqerisht gurbetgjit ( mergimtaret) Ju dua shum Te gjithve 🇽🇰🇦🇱👐🏻❤️💪🏻😎
Eagle Power
Eagle Power 10 muaj më parë
per ata qe japin disslike 🖕🖕🖕🖕🖕🖕 lirisht le t pirdhen fuck of bitches
Valbona Sogojeval
Valbona Sogojeval 10 muaj më parë
Bravo Shalian keng shum e qelluar respekt suksese gjat gjith jetes 👏 👏 👏 👏
Dgdgd Dgdgdg
Dgdgd Dgdgdg 10 muaj më parë
Gabim qe se ke marr ramushin me ta knu refrenin 😂😂 respekt shum kang prekse
Music& Movies
Music& Movies 10 muaj më parë
shum respekt nga Anglia
lorian ademi
lorian ademi 10 muaj më parë
I fort je vlla vetem te para edhe me Goldin njo me bo qeter sdu ♥️
Fatime Zhuniqi
Fatime Zhuniqi 10 muaj më parë
Suksese toli shum e mir te lumt👏
Goni Osmani
Goni Osmani 10 muaj më parë
veq inataqort ja bojn dislike ksai kange.pfff
Polishes123 Polishes123
Polishes123 Polishes123 10 muaj më parë
❤❤❤❤❤❤❤bravo ❤❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Sala Musliu
Sala Musliu 10 muaj më parë
👌👏🏻
Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen
2:51
Dafina Zeqiri
Shikime 821 mijë
Cam Tavanlar 1. Bölüm
1:58:30
Cam Tavanlar
Shikime 3,2 mln
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 68 mijë
KIDA x MOZZIK - PP
6:31
KIDA
Shikime 72 mln
Shaliani - Dikur (Official Video 4K)
3:05
Shaliani - Gabim (Official Video HD)
3:26
MUBI Production
Shikime 1 mln
Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen
2:51
Dafina Zeqiri
Shikime 821 mijë
Cam Tavanlar 1. Bölüm
1:58:30
Cam Tavanlar
Shikime 3,2 mln
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 68 mijë
Awkward moment! 😳😅 #prank
0:10
Bugworkout Sport in Russia
Shikime 6 mln
LEDRI VULA - DON MO
2:34
Ledri Vula
Shikime 8 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 740 mijë
Shaliani - Mungesa jote (Official Video 4K)
2:52