SHALIANI - FATI I JETIMIT (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

  Shikime 657,416

Shaliani

2 vjet më parë

Beats-Tannybeats
Muzik - Flowmusik
Teksti - Shaliani
Sponzor - Kurti bau
Montage - Shpetimhaj

Available on :
Spotify: open.spotify.com/album/7BbrF7...
iTunes: music.apple.com/us/album/fati...

Komente
Shehuu Shehuu
Shehuu Shehuu 21 orë më parë
😢😢😢😢😢
altin tola
altin tola 9 ditë më parë
Vazhdo kshu o vllai im e du kosoven
Egzon Alija
Egzon Alija 12 ditë më parë
😢😭😭😭😭😭😭😭😭
Albana Rrustaj
Albana Rrustaj 2 muaj më parë
Ty t’lumt Shum kam qef me i nije kangt tua t’vafte mare knofsh sa kofsh respecté s’mu me u nal loti émotions shum emocion texte t’ réalité realitet kompletzka lezet me i nije me i nigju dmth kush se kupto e gjon veten ne kto kang ☺️☺️🙂🤔🥲🎲🎲👏🏻🔥🕊🦅🇦🇱🇫🇷👌🏻🙏🏻🌷🥀🙋‍♀️👋🏻💥
Bekim Gashi
Bekim Gashi 2 muaj më parë
Shalian hallal te qoft se ti je me te vertet i pa shoq. Paq jet te gjat e te lumtur me t'gjith familien e dashamirt tu. Vazhdo se ja ki anen.👍👍👍👍👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪💪💪👌👌👌👌
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha 2 muaj më parë
Allahu e ruajt hoxhë Halil Kastratin 🤲 Allahu te ruajt e te shpërbleftë ty qe nuk e ke shfrytëzuar asnjë femen për këto arritje që i ke bere 🤲
Burim Kodra
Burim Kodra 3 muaj më parë
Fjala me dhimbshme ne bote esht "jetim" inshallah zoti I mbron e I ndihmon kudo qe jan. Respekt per ket keng kaq te fort. ❤️
Alban Maliqi
Alban Maliqi 3 muaj më parë
zoti mos e provoft askund pa prind... te lumt i nderum
Bajram Tatari
Bajram Tatari 4 muaj më parë
Bravo shumm mir
Toni Rks-Fr
Toni Rks-Fr 4 muaj më parë
ZOT i ladh meshiroj jetimat tan dhe udhezoj rinin ton
Mesa Mesa
Mesa Mesa 4 muaj më parë
🇵🇰🇲🇷🇹🇷🇧🇮🇧🇦🇦🇱🇲🇰🌹🏰🐼🐰🏡🏡
Mobi Shop
Mobi Shop 4 muaj më parë
Hoxha
Djellona Maloku
Djellona Maloku 5 muaj më parë
O te lumt goja hallall tkoft ❤❤👌👏👏
Mirsat Cekovic
Mirsat Cekovic 6 muaj më parë
😢😢😢😢🤲👍
almir mladi borac volimte
almir mladi borac volimte 6 muaj më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Ajshe Gashi-Cocaj
Ajshe Gashi-Cocaj 7 muaj më parë
qdo fjal e jotja asht ralitet allshu te rujt ty dhe familjen tande
esma power
esma power 7 muaj më parë
😥
Kristjana Bunjaj
Kristjana Bunjaj 7 muaj më parë
😢😢😢😢
Kijeva Kijeva
Kijeva Kijeva 7 muaj më parë
Zoti trujt mor vlla respekt afrim maloku
A A
A A 7 muaj më parë
Jam jetim pa faj kta e DIN veq Qeveria!!! 😢😢😢
Linda Berzati
Linda Berzati 7 muaj më parë
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Tebi Vrbovci
Tebi Vrbovci 7 muaj më parë
😢😢😢
trendafil bejtullahu
trendafil bejtullahu 8 muaj më parë
Jetimit zoti ja qel rruget herdo kur do
Aferdita Krasniqi
Aferdita Krasniqi 8 muaj më parë
Qeto jan keng me vlera kenget e shalianit edhe goldit na myten me keng te njejta nusja,dashurija tradhtia katastrof kjo eshte muzik e keng me vlera qka po ndodh ky po kendon bravo👍
Granit Berisha
Granit Berisha 8 muaj më parë
Rrespekt kang shum prekse 😔💔🙏🙏
Naim Sahiti
Naim Sahiti 8 muaj më parë
Te lumt i nderum rrespekt
Victor Bernard King, Jr.
Victor Bernard King, Jr. 8 muaj më parë
Tyt lumt goja lumi aja djep set ka rrit ty Lumja aja none set ti ndigjon ketu fjal shume te fort met ta dha zemren
Dritan Nerguti
Dritan Nerguti 8 muaj më parë
Kjo kang esht per te gjith prindrit e pa pergjegjeshem qe i lan femit rrugeve???
Panjohur Njohur
Panjohur Njohur 8 muaj më parë
Bedri sa bukur knoke
zara zeneli
zara zeneli 8 muaj më parë
ooo 4 jetima i rriti edhe si lash kurrr edhe deri ne vdekje si lo ok je nishi brravoo
Blendi Avdiu
Blendi Avdiu 8 muaj më parë
Hiucj
rabit gashi
rabit gashi 8 muaj më parë
1
Liridon Loshaj
Liridon Loshaj 8 muaj më parë
Bh
Lorent Islami
Lorent Islami 9 muaj më parë
Shum e mir suksase
Lori Swiss
Lori Swiss 9 muaj më parë
Je shume kengëtar i mirë.Zëri yt,tekstet shumë emocioiese.Suksese.Të gjitha këngët e tua më pëlqejnë dhe më kanë bërë të qaj.
Orchidea Blu
Orchidea Blu 9 muaj më parë
Kjo keng me qa 100/100 Pse nuk vazhdon te kendosh me shum sepse kenget I ke te bukura dhe reale? 😢👍
Nexhdet Qufaj
Nexhdet Qufaj 9 muaj më parë
O zemra te kendofte gjithmone.
Edvin Datja
Edvin Datja 10 muaj më parë
Je i pa pare, bravo
CALI FORNIA
CALI FORNIA 11 muaj më parë
Add your music to Spotify please
Adria Ahmeti
Adria Ahmeti 11 muaj më parë
💝💝💝💝💝💝💏💏💏💏💏💋💋😭😭😳😳😳😳😳😭😭😭😭😭😭😳😳😳💔💔💔💔💔💞💞💞💘💘💘💝💝💝💝✋✋✋✋👍
Shebnem Daka
Shebnem Daka 11 muaj më parë
Shum keng e mir ka shum jetim edhe pa dasht jan edhe asi qe i braktisini fmin pak pik turpi
Eltoni
Eltoni 11 muaj më parë
Mi ndimu jetimit edhe te tjerve ne qabe ski qa me shku.kta ne jetimore jekin shum respekt
Nexhdet Qufaj
Nexhdet Qufaj 11 muaj më parë
Zemra te kendofte gjithmone.
Sefer Meha
Sefer Meha 11 muaj më parë
Respekt
Gjergj Elez Alia
Gjergj Elez Alia 11 muaj më parë
I kam Hi renë këngëve ,të gjitha më e mira se tjetra.Textet , Muzika,Zëri , Spotet gjithçka Perfekt.Vazhdo se do arrish kulmin më shpejt se Reperët tjerë, një bashkëpunim me Arian Agushin (Gold ag)do të ishte një Injeksion Turbo në karierën tënde .Në secilën këngë deri më tash Lotët rrjedhin automatikisht. Të uroj suksese në të ardhmen. Mërgimtari Therandas Gjermani.
Lumturije Ruzhdi RL
Lumturije Ruzhdi RL 11 muaj më parë
Hallall qoft naprek meket kang
ilir pashkaj
ilir pashkaj 11 muaj më parë
👌👍👋👋👋
Arsim Ferizi
Arsim Ferizi Vit më parë
Ky e kendon realitetin gjithmon ☝️
Sulo Aliu
Sulo Aliu 8 muaj më parë
7yy
Vali Loni
Vali Loni Vit më parë
Te lumt
Omer Elezi
Omer Elezi Vit më parë
inshaallah do allahu me hy edhe ti ne xhenet bashk m ato qe ti shpreson
Alles Baba Ferlind
Alles Baba Ferlind Vit më parë
mke prek shum 😪😢
Ramiz Synaj
Ramiz Synaj Vit më parë
Teksti super Hallall te koft
Ediisonna Abazaj
Ediisonna Abazaj Vit më parë
👏👏
Erda Behrami
Erda Behrami Vit më parë
Tash pe kuptoi se vetem ti meriton Like pa fund kto jan kang te realitetit.Zoti te rujt po kang te mirq breeeee Hallallllllllll
Garib Simnica
Garib Simnica Vit më parë
Hallall tkoft per ket kang
Lisa Kosov
Lisa Kosov Vit më parë
Oh zot cili prinder kah loj me la femin denoje AMIN o ALLAH 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Astrit Muhaxheri
Astrit Muhaxheri Vit më parë
Aje perime jetim
Dafina Bytyqi
Dafina Bytyqi Vit më parë
Te lumt goja !
djellza lika
djellza lika Vit më parë
qato disliket jon ato kurva elapera qe egjejn veten nket keng
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱 Vit më parë
Zoti i mallkoft ata qe abortojn femijet ose i braktisin femijet .😢😢😢😢
Sara Peqani
Sara Peqani Vit më parë
Oooo zemra pom themm hallall koft
Ferdi Bylbyli
Ferdi Bylbyli Vit më parë
😥😥😥😥😥😥☝️👍👍☝️🖕🖕🖕
ergys Celaj
ergys Celaj Vit më parë
Super keng te pershendes
Vehbi Behrami
Vehbi Behrami Vit më parë
bravo nje bashkpunim me gold ag
Elmira
Elmira Vit më parë
👍💗💗
Bylbyl Kortoci
Bylbyl Kortoci Vit më parë
Suksese ne jet je nje kengtar i shkelqyer bravo
Irena Balliu
Irena Balliu Vit më parë
👏 shum e vertet zoti na dhent shendet se si prinderit kurr ne jet skemi me gjet 😥😥
Bahrija Krasniqi
Bahrija Krasniqi Vit më parë
Valla mir eke se sa femije vujn se ika lan prindrit ishalla zoti idenon kita person 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Linor Demiri
Linor Demiri Vit më parë
Respekt keng me shum kuptim sa femija rritet me kto ndjenja 😢
Lisa Kosov
Lisa Kosov Vit më parë
💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Lisa Kosov
Lisa Kosov Vit më parë
BRAVO e RESPEKT
Moler Moler
Moler Moler Vit më parë
Bravo shum bukur
Ferdi Bylbyli
Ferdi Bylbyli Vit më parë
🇽🇰🇦🇱🇹🇷☝️😥😥😥😥😥😥
IMMRO Pm
IMMRO Pm Vit më parë
♥️♥️♥️♥️
Lokmann Jaija
Lokmann Jaija Vit më parë
Të lumt edhe pse skam njohuri për prej ardhjen tande
Ali B
Ali B Vit më parë
O Zot O Zot Bravo se ka valla edhe keshto veq muzika met myt hiq pa kang se le ma kanga suksese veq vazhdo
Erblin Zeqiri
Erblin Zeqiri Vit më parë
Respekt
Rom Berisha
Rom Berisha Vit më parë
Mos e provofte zoti asnje femi nbot me e lan jetim 😢😥😓😓
Khalid Mahmood
Khalid Mahmood Vit më parë
🇵🇰🇹🇷🇽🇰🇦🇱🇧🇦🇵🇰
lika Lika
lika Lika Vit më parë
Suksese i nderum💥💥💥💥💥
lika Lika
lika Lika Vit më parë
Suksese i nderum💥💥💥💥💥
Lendrit Gashi
Lendrit Gashi Vit më parë
Ozot bre far kang piqet shum shum tmira
AS Tore
AS Tore Vit më parë
A mund men tregu se prej kuj e ka ky reper lejen me pordor video te keti femis te Par ne klip qe e qun JETIM, Kurse ky femi ka NEN BAB Dhe BABLOK. Asht kollaj me pordor ksi video. Po a asht BURR ky reperi edhe me Ju ndihmu njerzive te varfur, qe ka nevoj per qdo ndihm. Hajt ta shikojm se qka do komentoje ??
b berisha
b berisha Vit më parë
@AS Tore ne rregull po te kuptoj po te gjith aktoret qe dalin ne video kang apo filma zdon te thot se personalisht behet fjal per to ki djalu i vogel esht nje aktor qe esht pershkru se si po na ndodh ne ket koh. Rrespekte
AS Tore
AS Tore Vit më parë
@b berisha Pa keqkuptim konga esht e bukur shum. Se kum ngu vetem 1 her Po shum me shum,. Edhe kongot te tjera super Jon. Po me pengoj qe e keni pordor djalin e dajos tem ne Video qe folot por jetima vetem qekjo me pengoj pak.. E por Ty si kongtar te uroj ma shum muzika te mira dhe sukses ne karieren tende. Te pershendes
b berisha
b berisha Vit më parë
AS Tore " eh more vlla a smundesh me ngu kangen dy her me kuptu me bukur e me pas shkru nje koment te mir esht vetem shembull kjo keng te lutem mos keqkupto keshtu sepse ki tregon se qysh osht koha tash" vllau vllan se don nje koment i mir nuk te poshterson ✋
LionKing Bru
LionKing Bru Vit më parë
AS Tore aj fmi ne klip qujet aktor mos aj mund te jet dikush tj nji video tjeter mos nxjerrni pretekste edhe te gjanat e mira, ti nise ndihmen e te varferve nga vetja mos drejto gishtin nga tjeret se 4 i ke nga vetja. Respekt. ✌️🙏🏻
DARTEKS TREJD-KOMPANI
DARTEKS TREJD-KOMPANI Vit më parë
gold ag numer 1 shaliani numer 2 reper mat mir ne shiptari
Albina Duraku
Albina Duraku Vit më parë
Hallall te qoft qdo kafshat e bukes se vertet je nje super yll💥💥💥💥💥
Shpresa Ukaj
Shpresa Ukaj Vit më parë
😢😭🇦🇱🇩🇪😭😭🙏🙏
Valbardh Dibra
Valbardh Dibra Vit më parë
Ty te lumt goja mar burr dheu po shum zemra vret ne jet kjo kang bravo te qofte
Pajtim Voci
Pajtim Voci Vit më parë
realiteti ne kosov
Lashi Jani
Lashi Jani Vit më parë
vlla sa zemra ke prekur me kete keng😢😢😢 fal zotit prindrit ikam jam rritur per mesmiri por ....kjo kong te prek shum te uroj suksese vlla zoti qoft me ty 🙏🙏🙏🙏
Hyrije Azemi
Hyrije Azemi Vit më parë
ZOTI TE BEKOFT PAQ SUKSESE EQDO TE MIRA NJET BRAVO YMER TE GJAT PA VREjte ihatashum per muzik vlla ☝️⭐⭐⭐👏🌠
Elmira
Elmira Vit më parë
Brravo nje super keng super intepetim fmija jan nje gja shum e shtrejt 💗💗💗🌟
Luan Meta
Luan Meta Vit më parë
Keng shum errinqetheese
Luan Kastrati
Luan Kastrati Vit më parë
ke te drejte
xufa loshaj
xufa loshaj Vit më parë
😢😢😢😢😢😢😢😢
Bamirës për Allah
Bamirës për Allah Vit më parë
☝️👏🤝
Besarta Besarta
Besarta Besarta Vit më parë
O Zotttt
Ditasuper keng Rexhaj
Ditasuper keng Rexhaj Vit më parë
Bravooo
Blend Ahmeti
Blend Ahmeti Vit më parë
Zdi qa met than.veqq zotii ju ndihmoft allahu se zor valla pa prinder😣😭😭😓😓
Sami Peci
Sami Peci Vit më parë
Respekt
Cafe krosi
Cafe krosi Vit më parë
Bravo respekte ishalla zoti ti nimon thashe zoti ta keshe ni grue fisnike se sot zor eshet me xhet pesnike femen po ti je ni tipi çi kije qefe fen pe shihete bravo
Shqipja Begaj
Shqipja Begaj Vit më parë
Keng e qelluar
Shqipja Begaj
Shqipja Begaj Vit më parë
Keng e bukur
Shqipja Begaj
Shqipja Begaj Vit më parë
Keng ma me ven kurr spaskn ni me tvert fjal m ven
Nderim Poga
Nderim Poga Vit më parë
Shum nice I ke konget 👏👌
Shaliani - Mungesa jote (Official Video 4K)
2:52
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Ronela Hajati
Shikime 1,6 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 349 mijë
Valon Berisha ft Xheni - Ne Gurbet (Official Video) 4K
5:34
Gold AG - SHQIPTAR (Official Video)
8:01
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Ronela Hajati
Shikime 1,6 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 349 mijë
Mimoza Shkodra - Largohu
3:19
Mimoza Shkodra
Shikime 783 mijë
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,5 mln
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 182 mln
YouTube VS. TikTok Free Live Stream
56:14
FaZe Jarvis
Shikime 8 mln