SHALIANI - Eh moj Kosovë (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

  Shikime 1,553,903

Shaliani

3 vjet më parë

Avaliable on:
Spotify: open.spotify.com/album/4sOaw6...
iTunes: music.apple.com/us/album/e-mo...

Komente
Fata Bikliqi
Fata Bikliqi 4 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍😇😇🤲🤲🤲♥️
altin tola
altin tola 9 ditë më parë
Nuk ka dit qe nuk i degjoj kenget e vllait tim nga kosova 1000 tu beft dita .un jam nga shqipria e du kosoven te bashkohemi ne shqiprin e madhe moter e vlla jemi jet te gjat gjith shqiptarve
Islam Mahmuti
Islam Mahmuti 12 ditë më parë
Em myte me qeto Kong Respekt vlla
Marta Lushaj
Marta Lushaj 12 ditë më parë
Pershendetje nga Perendim Paq Sukses
Ervis Shurbi
Ervis Shurbi 21 ditë më parë
yes
Lila Bytyci
Lila Bytyci Muaj më parë
Pershendes nga: 🇮🇹
Lum Xhebexhia
Lum Xhebexhia Muaj më parë
¹1goldi
Aty Ketu
Aty Ketu Muaj më parë
Trojet tona jan tlan me gjak, brez pas brezi jan percjell me kang, poezi dhe me tregime. 🇦🇱👍🇽🇰
Mesa Mesa
Mesa Mesa Muaj më parë
Selam respekt melodis ikona melodis Kosova zoti🌷🌹👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇹🇷🇵🇰🇲🇷☝️🕋☝️Mačedoni 👍👍👍👍🆗🆗
Jehona shabani
Jehona shabani Muaj më parë
❤❤🤍
Hata Shala
Hata Shala 2 muaj më parë
🙏😢😢😢😢😢😔😔🙏🙏🙏🙏
Enes Sherifi
Enes Sherifi 2 muaj më parë
Na ke ber me qar vlla hallall nuk nenes
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha 2 muaj më parë
Allahu te ruajt dhe te shpërbleftë 🤲 Inshallah bahet mir ne ket Kosovën tonë të dashur 🇦🇱🇽🇰🤲
Rizan Thaqi
Rizan Thaqi 2 muaj më parë
RRESPEKT
JEPI KAPËM
JEPI KAPËM 2 muaj më parë
eeh more zot si se kujtuan kurr "politikanët tan" kurr kët avaz të trisht nga 99-ta po para sysh kishin vetëm parat dhe të zezat
Xiaomi Redmi 9c
Xiaomi Redmi 9c 3 muaj më parë
Jo kosovë,o Dardani ose Shqipëri🇦🇱
Blerta Krasniqi
Blerta Krasniqi 3 muaj më parë
Zgmbddydm
Amra Qarkaj
Amra Qarkaj 3 muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱
Jak Palokaj
Jak Palokaj 3 muaj më parë
👍🏻✌🏻👐🏻
faruk kurbogaj
faruk kurbogaj 3 muaj më parë
🤲🏻👌🤲🏻👌🤲🏻
Liridona Pantina
Liridona Pantina 3 muaj më parë
Po😭😭😭💔
Valmir Juve
Valmir Juve 4 muaj më parë
Ec more se jon pshtu ata qe dulen neper Hungari.
Vlora Bajrami
Vlora Bajrami 4 muaj më parë
🎴🎴🎴🎴🦌
Ardenisa Hyseni
Ardenisa Hyseni 4 muaj më parë
o shaljanë
Toni Rks-Fr
Toni Rks-Fr 4 muaj më parë
Ma merr mendja qe 70 % te personave qe kan ndegju kenget (spotet) tua prej fillimit,dhe qa nuk ka mujt mu duru pa qajt...?pershendetje per ty Z.Shaljani perzemersisht nga gyrbeti
sasss gjej
sasss gjej 4 muaj më parë
suksese shum kang te bukura ke bravo
Djellona Maloku
Djellona Maloku 5 muaj më parë
Bravo te lumt suksese ❤❤👏👏👏
Emran Buzaku
Emran Buzaku 5 muaj më parë
q++°°°
Gazmend Syla
Gazmend Syla 6 muaj më parë
Kit rrugë e kam kaluar edhe une
Nafa Nafa
Nafa Nafa 6 muaj më parë
Bravo 😢😢😢😢😢
Kastro Bitri
Kastro Bitri 6 muaj më parë
Hallall Shalian sonte ti degjova te gjith kenget nuk u pendova qe te degjova kaq ore e them ore se i kam degjuar 2 apo 3 here,bravo vlla veq Zoti te dhasht shendet dhe ti pruft punet e mbara.
Bahrija Krasniqi
Bahrija Krasniqi 6 muaj më parë
Bravo shaljan 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏🙏
Milot Hoti
Milot Hoti 6 muaj më parë
Na ni njeri pe dojna mu kan si Rugova bravo bree
Gjevalin Nokaj
Gjevalin Nokaj 7 muaj më parë
Shum i mir Por Pse e Perzini Fen ne Kang. Ti je Shum i mir. Po me Pelqejn kenget, por me Kuran Ti Nuk duhesh me kendu. Veq Vazhdo me kendu por Pa Fe Te perzime. Bravo 👏 kenge Te qemllume
Erion Limani
Erion Limani 7 muaj më parë
Wh
argjent krasniqi
argjent krasniqi 7 muaj më parë
Ti djal e paske pas hallall gjirin e nënës! Bravo 🙏🙏🙏
Lule Hasani
Lule Hasani 7 muaj më parë
Po mos bre Adem Jasharin e patën se gjithë jetên prej politikajve kanē ikë popolli shkret,çfar ish presidenti I atëhershit e të sodit,gjithë për fyt e familjet e veta kan mendu veç. RROFSHIN E GJITHË JETËN I PAÇIM,VLLEZËRIT-MOTRAT E UÇK 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Love Audi
Love Audi 7 muaj më parë
"Na ni njeri pe dojna mu kon si Rugova„
lah ismajli
lah ismajli 7 muaj më parë
pop
Aferdita Krasniqi
Aferdita Krasniqi 8 muaj më parë
Lum kosova qe ka ksi djemsh si shaljani edhe goldi🤲👍👍
Ana lia
Ana lia 8 muaj më parë
Po ma I miri Allahu e shperbleft
Alfa
Alfa 8 muaj më parë
Shaliani edhe goldan ag kon me u kan legjenda tgjalla gjith e pergjitmojn qi ksishne kang patriotike
Qendrim Hasani
Qendrim Hasani 8 muaj më parë
Suksese bro
Naim Sahiti
Naim Sahiti 8 muaj më parë
Tlumt vllaqko rrespekt
Demir MTXShH SHAJNE
Demir MTXShH SHAJNE 8 muaj më parë
Shume mire n’a kenaqe me keto keng te mira Bravo te koft veq perpara 🤲🤲👍👍
Peter Fato
Peter Fato 8 muaj më parë
Si i Madhi Z.Hero Ibarahim Rugova Kundin njihere ne 1000 vjet Faliminderit Z.President👍💓💞👍
Aurel Sejdiu
Aurel Sejdiu 8 muaj më parë
Te lumt sa i bukur je 🥰🥰💗
Angelina Thaqi
Angelina Thaqi 8 muaj më parë
B
Gona Ahmeti
Gona Ahmeti 8 muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥
Elena Kurti
Elena Kurti 8 muaj më parë
Fjal ne vend te lumt❤
Liridon Loshaj
Liridon Loshaj 8 muaj më parë
Fhj
Beka
Beka 9 muaj më parë
E moj Kosovë kështu është kur i qetë në krye analfabetët dhe me fat ju qoftë vuajtja
Julia norvegji
Julia norvegji 9 muaj më parë
PERZOTE TE LUMT GOJA BRAVO
Adelina Rashiti
Adelina Rashiti 9 muaj më parë
A bravo
Albert King
Albert King 9 muaj më parë
Pavarsia edhe shteti nuk ju bon milionera grahni bothes punoni pa Pune ska kurgju asgje nuk vjen nga qielli 😉😉😉🤔🤔🤔🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Dyli bytyqi Dyli bytyqi
Dyli bytyqi Dyli bytyqi 10 muaj më parë
Shaliani
CALI FORNIA
CALI FORNIA 11 muaj më parë
Add your music to Spotify please
Fatmir Kabashi
Fatmir Kabashi 11 muaj më parë
si muj mi marr kengat tua nderun mi ngu ne studio temen
Kosovare Sherifi
Kosovare Sherifi 11 muaj më parë
Respekt tkstet e tua ingoj 100her ne dit sbohen bajat kurrr,,,i Komplimente
L M
L M 11 muaj më parë
Ahhhhh Vujtjet e KOSOVARVE. e TROJEVE SHIPTARE😭😭😭😭😭😭
lenci hamolli
lenci hamolli 11 muaj më parë
100% tekste prekese edhe muzike, jo porno apo makina luksoze apo lek e pislleqe. Kjo quhet muzike. Bravo bravo! Suksese pafund!
Kameraj Gani
Kameraj Gani 11 muaj më parë
Eh Moj Kosov ❤️❤️❤️❤️
Vali Loni
Vali Loni Vit më parë
Nga Granit duraku
Vali Loni
Vali Loni Vit më parë
Te lomt
Ibro Ibro
Ibro Ibro Vit më parë
RESPEKT PER KET KONGTAR PER SINQIRITET
Sinan Krasniqi
Sinan Krasniqi Vit më parë
Ato ce i kan dhon dislike ksaj kenge osht shka.. me kujtohet kur vinin kosovaret ne kukes.. isha 5 vjeq dhe lot si lum derdhsha kur i shifja vllezerit dhe motrat kosovare si vuajshin😥😥
Blendi Moreejjj
Blendi Moreejjj 25 ditë më parë
edhe naj dit skamet met asni rini besoo su met mej etu kosov o vllaqko
Sinan Krasniqi
Sinan Krasniqi Muaj më parë
@EDILSELMANI IMPRESA EDILE 🇦🇱🇽🇰
EDILSELMANI IMPRESA EDILE
EDILSELMANI IMPRESA EDILE Muaj më parë
bravo
Nexhdet Qufaj
Nexhdet Qufaj Vit më parë
Zemra te kendofte gjithmone.
Liridona Gashi
Liridona Gashi Vit më parë
🇦🇱🇽🇰
Fane Berisha
Fane Berisha Vit më parë
Shum keng e bukur delni para qeveris e kendo ket keng e kfille parlamentin se te gjith jon te torbuar veq per veti zoti i denoft
Gjergj Elez Alia
Gjergj Elez Alia 11 muaj më parë
Edhe GoldiAg me veti +Diaspora Verës kur të vjenë edhe Populli Shqiptar të gjithë para Qeveris Protesta edhe mos me u largu derisa të bjerë Qenefia Koti dhe Presidenti të shkojë më Pension me ato merita që i ka .Mërgimtari Therandas Gjermani
Samir namani
Samir namani Vit më parë
Te rujt zoti me familje
Rina Shala
Rina Shala Vit më parë
Ti dhe GOLda ag
donjeta gashi
donjeta gashi Vit më parë
😢😢😢
Bedrid Luma
Bedrid Luma Vit më parë
Qekjo politik e shkatrroj kosoven shum te rinj neper gurbet mu nda prej familjes a ka ma keq
Blerim Dume
Blerim Dume Vit më parë
Respekte vlla 💪💪
elhami Miftari
elhami Miftari Vit më parë
Hallall tkoft shaljan nr 1 je gjithmon knofsh kso kang realitet
zymer elshani
zymer elshani Vit më parë
Bravo te uroje shum perpara kret te mira 👍👍👍
Illyrian Albanesi
Illyrian Albanesi Vit më parë
Shum keng e mir...nje kong me golld AG ju lutem..👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱
COVID 19
COVID 19 Vit më parë
Me Ibrahim Rugovën e paske prishë Shalian: Adem Shehidi ia ka kthye nderin dhe krenarinë Shqiptarit, Ibrahim Rugova me injorimin e Ademit dhe UÇK-së dhe me puthjen e dorës së hasmit tonë, PAPES, dhe me ndërtim kishash e katedralesh e ka poshtërue tej mase Shqiptarinë!
Mario Dibrani
Mario Dibrani Vit më parë
Per çdo fjal qe ke than n’ket kang zoti ta ktheft me t’mira ty ene tan shqiptarve🇽🇰❤️🇦🇱
Zekije Sinani
Zekije Sinani Vit më parë
Zz
Gloria Thartori
Gloria Thartori Vit më parë
Respekt per ket burr
Dita Dita
Dita Dita Vit më parë
Valla me kajt um bani qeky text se kur pis shoh kto video zemra pom plas sa gjyna bre ky popull kosovar
Sadik Thaqi
Sadik Thaqi Vit më parë
TE LUMT VLLA
Eduard Trifuni
Eduard Trifuni Vit më parë
Edhe kta po ata ma mir
Eduard Trifuni
Eduard Trifuni Vit më parë
Hata ma mir he ki bo halli nones 💋💋
Mevlude Maqastena
Mevlude Maqastena Vit më parë
Muzika e buker
Cocina Marroquí Con Olaya
Cocina Marroquí Con Olaya Vit më parë
لم استطيع فهم الكلمات ولاكن فهمت الصور ،المسلمين مظلومين عند البشر ولاكن حقهم عند الله سبحانه وتعالى،😭😭😭
Habibe Murtezi
Habibe Murtezi Vit më parë
Tè lumt per gjith kto fjal tmèdhaja hallaall qdo fjalt ejotja👏👏👏👏👏👏
Remington
Remington Vit më parë
Respekt i nderuar, text i bazuar ne jeten reale!
adifete palloshi
adifete palloshi Vit më parë
😪😪😪
gent bajrami
gent bajrami Vit më parë
Interesi i ka rrok met madhe ki pasunije kryvendi je po nukie fshis mas dere kuku per neve mazamakeq
Halit Kastrati
Halit Kastrati Vit më parë
❤RESPEKT KOSOV❤
Bulqiza Foto Video
Bulqiza Foto Video Vit më parë
Bravo me të vërtetë këngë 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🙏🇦🇱
Lisa Kosov
Lisa Kosov Vit më parë
Eh ty BRAVO për kit kang kaq te mir me kujtove kufit kur kam emigru keshtu😭😢
Lisa Kosov
Lisa Kosov Vit më parë
Qe 6 vite kam emigru po ma mir se kosov nuk Asht jeta me jetu atje ska pun ska pare ska shtet politikanat veq Për veti poplli po vun
ISA SHEHU
ISA SHEHU Vit më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Have Gjukaj
Have Gjukaj Vit më parë
Kjoe kongea vlenea prear shqiprea
lulzim haxholli
lulzim haxholli Vit më parë
shum fjal me vend
Albion Blakaj
Albion Blakaj Vit më parë
Fort ju kish shku me bo ni konge bashk me @gold ag my favorite tol shaliani and gold ag❤️❤️❤️🖤🖤🖤
Tringa Dervishi
Tringa Dervishi Vit më parë
Bravo te lumte
Shaliani - Mungesa jote (Official Video 4K)
2:52
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 182 mln
Valon Berisha ft Xheni - Ne Gurbet (Official Video) 4K
5:34
Gold AG - SHQIPTAR (Official Video)
8:01
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 182 mln
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,5 mln
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57