Sali Berisha duhet të japë dorëheqjen - Monolog nga Ylli Rakipi në "Të Paekspozuarit" - MCN TV

  Shikime 76,943

Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit

16 ditë më parë

#yllirakipi #tepaekspozuarit #mcntv #saliberisha #lulzimbasha #partiademokratike

Komente
Krenar Troka
Krenar Troka 4 ditë më parë
Ty tka mbajt sala si legen o yll taipi
Poli Berdufi
Poli Berdufi 5 ditë më parë
Saliu te largohet per te miren e popullit,ai mban peng PD.Sala nuk zbret nga kali vet,duhet ta zbresin te tjere
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 5 ditë më parë
SALIU DUET TE JAPI DOREGJEN IK NA POLITIKA BASHA PO MORRE SALIUN NUKE COJNE PD VENDE SALIU ISHTE DY HERE PRESIDENTE DY HERE KRYEMINISTERIN SHQIPERISE SHKATRROJE VENDIN SHQIPERISE BRAVO YLLI RAKIPI JENI RRUGEN DREJTE 30 VJETE VRANE VODHEN BRAVO KENI FOLUR TAMEM 👏👏👏👏👏
Lize Marku
Lize Marku 6 ditë më parë
9
Shpetim Muci
Shpetim Muci 8 ditë më parë
O Ylli RAKIPI mos thuaj qe SALI Berisha RREZOJ komunizmin. A kishte sali Berisha forcë që të rrëzonte bustin e diktatorit. Në atë kohë kur Shqipëria ishte komunizem, nuk flisje dot një fjalë të keqe kundër komunizmit sepse të arrestonin të shpini në burgun e spaqit. E si na doli sali Berisha kaq i fuqishëm qe RREZOJ bustin jo jo jo. Ylli RAKIPI. NUK rrezoshe busti aq kollaj sa thua ti. POR sistemin komunist (. ISH SHOKU RAMIS ALIA KRYEMINISTËR.) DH ky njeri e këthevi sistemin e. PKSH. Ky njeri është Lidership. Që dha urdhër sa Liali Berishës. Azem ajdari dhe sindikatat e punëtorëve. Që sistemi i Komunizmit e kethevi në DEMOKRACI. SHQIPËRINË. PA URDHËR IN E KËTIJ kush kishte bythe të rrëzonte komunizmin në atë kohë. Sa te thoshnje një fjalë kundër komunizmit të vinte policia të arrestonte. E një herë (. O YLLI. RAKIPI.) Njerzit në kohën e komunizmit nuk Benje një pordhe dot sepse të vite të arrestonte policia. Dhe na është lider SALI BERISHA NA PASKA MUNDUR KOMUNIZMIN E PPSH. ESHTE PËR TË QESHUR O. YLLI RAKIPI SA HERË E KE THËNË. QE SALI BERISHA ESHTE LIDER QË THYEU KOMUNIZMIN ESHTE PËR TU QESHUR ME KËTO FJALË QË PO THUA 100 HERË ME NJE EMISJON.
Koplik Shkoder
Koplik Shkoder 8 ditë më parë
Bravo rrespekte shyqyr qe po tregon nje te vertet por kete e Kan marre vesh te gjith tashi!
geronimo geronimo
geronimo geronimo 8 ditë më parë
Qe Saliu e ka privatizu PD e kemi kuptuar po ti ku ishe deri dje o Ylli. Te gjith njelloj jeni edhe ju lajmet sipas interesit te xhepit i krijoni, edhe partite politike PD, PS, LSI. Te gjith nje llum,
Spartak Dede
Spartak Dede 9 ditë më parë
O RAKI KTHEJE ME UZO , SE TE KAZENE. TE .KA ZENE. TY POR E PIRA..JOTE..NUK MUND TE ZERE TE TJERET. HAJE CORBEN SE TE BEN MIRE , POR PER. VETEN TENDE.
Genc Tato
Genc Tato 9 ditë më parë
Luli i mire - 1 milion euro pasuri duke punu si perkthyes
MARTE Vladi
MARTE Vladi 9 ditë më parë
Edi Rama nuk e ka rrëmbyer po e ka fituar me punë
maku mak
maku mak 9 ditë më parë
PD u kriju nga studentet e 90-S Por u pushtu nga sigurimi shtetit
MAXI HUSKY
MAXI HUSKY 10 ditë më parë
EDI ramen e don i gjith populli shqiptar , sali berisha esht nje idiot i fliqt dhe i koruptum.tfala nga maqedonia
Fiks Fare
Fiks Fare 10 ditë më parë
Ylli Rakipi na habite , deri dje e doje Berishen me shum se Mark Marku hahahahahaa. ..ta beri me sy pushteti Rames dhe ty .
Shnajder Serjani
Shnajder Serjani 10 ditë më parë
Po te doje luli te te hape nje parti te re te quhet parti (SA.LU) partia sali luli dhe tna lere partine tone qe e kemi krijuar me gjak . PD nuk eshte prona askujt por eshte e jona e demokrateve. Pse me elbasan nuk vajti luli me salen ti dilnin balle banditeve po dolem me demokratet e vertet dhe po paguajme me gjak kush po e mbron pap leken qe i ngelen femijet pa baba dhe kushedi sa do rrijne ata femije pa baba. Tell lutem sa lu na lini me hadhin tone respecte demikrateve
Ivan Gjoni
Ivan Gjoni 10 ditë më parë
PD jan hajduta dhe vrases more ylli ska shans qe ta mari PD edhe kur te vdesi sala .
Xhuljan Hulio
Xhuljan Hulio 10 ditë më parë
Bravo 👏 je i madh
Gjergj Brunga
Gjergj Brunga 10 ditë më parë
,,,, E VERTET ,,,,,
Zef Tefa
Zef Tefa 10 ditë më parë
besoi se ylli rakipi kur don me dit din ma mir se kush do tieter ket monolog duhet ta bate dekada ma par do shifshim se ku do ishte shqypnia sot po eka nimue berishen né rrugen e ti kriminale
fatjon dule
fatjon dule 10 ditë më parë
Cne I erdhi goja ktit kulishit te sales kto I dinim me koh dhe ti I dije apo Jan prish interesat
Doni Isufi
Doni Isufi 10 ditë më parë
👏👏👏
Vasil Cani
Vasil Cani 10 ditë më parë
Eshte nje fjale e vertete qe ze shume vend . Rakipi fole drejt.
Osumi Osumi
Osumi Osumi 10 ditë më parë
I sherbeve me zll te madh duke mo e kuptuar sekush eshte Berishame gazeten Albania.!!Mbas 30 vje ve piken mbi I .!! Tanie mori fera uraten.!?
Fadil Tairi
Fadil Tairi 10 ditë më parë
Komunizmin nuk e rezoi partia Demokratike,por lejizja studentore ku benin pjes si:Majko,Fino,Meta,Rama,Hajdari...PD pastaj u themelua....
Feriz feriz
Feriz feriz 11 ditë më parë
Fituan bandat
Bonna Bona
Bonna Bona 11 ditë më parë
Bravo
blue beach
blue beach 11 ditë më parë
Berisha eshte diktator e komunist i qelbur se leshon ate zyre per rinine per njerez me shkolle per te ardhmen e vendit por jo kjo tregon se kush jane komunistat ne Shqiperi plaku Mere qe nga strofulla e tij e PD do te komandoje e te krijoje gjakderdhje ytttttt plehra politikan mashtrusa
Helloou Bitch
Helloou Bitch 11 ditë më parë
saliu nk duhet t largohet se ai esht lezeti ✌
Capricorn 17
Capricorn 17 11 ditë më parë
Ky esht burrmaskara.por berisha dhe basha duhet te largohen patjter.n.q.s.nji fije dinjitet nuk duhet te aarijn ti heqin me protesta.boll.deri ketu ishit.je masakrut p.d.
Ruzhdi Alitjaha
Ruzhdi Alitjaha 11 ditë më parë
PD,ka me Shku drei ne 10 deputet ne te ardhmen Sikur LDK e Is komunisti Jugossllav.edhe Sala komunist Jugossllav esht edhe ky nuk largohet nga politika se komunist asht...
Erion berdica2002
Erion berdica2002 11 ditë më parë
Sigurisht qe z.Basha nuk eshte si edi rama dhe nuk duam qe te fitojme zgjedhjet me metodat e tij.Ju z.Rakipi vazhdoni te shkruani e flisni per ramen si atehere kur me porosi te tij nga Vienae mbrojtet per hapjen e portes se liqenit artificial te Tiranes dhe ndodhen permbytje ne Tirane.Na e keni thene vete.NE NUK DUAM NJE KRYETAR TE P.D. HAJDUT E BLERES VOTASH si rama.
Taku Baxhella
Taku Baxhella 12 ditë më parë
O ylli sa i sigurt je ti se do ta beje berisha kete e para dhe luli pse ke dashur te jesh kukull loder neduart e tjetrit
aladin
aladin 12 ditë më parë
deri dje, po ky gazetar , ylli rakipi e quajti Z. Edi, Edi diarreja, sot e nderroi pllaken se po e sheh qarte rrjedhen e jetes...
aladin
aladin 12 ditë më parë
mire qe te erdhi goja o ylli rakipi. Me ne fund..., me mire vone se kurre. Ju, media beni nje pune te PISTE aty ne Shqiperi, po tani qe e pate qe e fitoi Z. Edi juve po ju zgjidhet gjuha...
Gero Gero
Gero Gero 12 ditë më parë
Shyqyr qe fole një her tamam o kok bole
Tina Bonheur
Tina Bonheur 12 ditë më parë
Pse nuk e hoqet me kohe ju kte sali berishen,qe sot te kishte votuar populli per Partine Demokratike pse e lat kaq vone apo keni pasur frike turp tju vije juve
Luli Shkullaku
Luli Shkullaku 12 ditë më parë
Pabesia ...zgjedhjet pa rival nepotizmi trashegimnia e partis mungesa e vizjonit ben ate qe populli te var bidonat ....po ska rivalitet do presim te rritet zaho.......
Gjergj Brunga
Gjergj Brunga 12 ditë më parë
🤙🖐🖐🖖👌
Artur Alushi
Artur Alushi 12 ditë më parë
Shumica e ketyre komenteve jan pa vende miqte e .Ky Rakipi ka ber namin kunder Rames dhe tashti e ktheu per interesat etij dhe nesre do mar ne intervist dhe edin duke i lepir bythen
Berti D.
Berti D. 12 ditë më parë
Demokracine e duam ,po nuk u futen ne burg 1 AI we hapi PIRAMIDAT DEPOT E ARMEVE GERDECCI 21 JANARIN ,,,,,CADRAT DJEGJEN E ZYRAVE TESHTETIT . ::::: CURCILLI KA THENE : E KALUARA E KEQE NUK DUHET ::::: HARUAR :::::: SEPSE AJO perseritet DHE SHQIPERIA NUK E DO ME KETE USA dheEU :: LIGHI MBI TE GJITHE NHELLOI
Isuf Disha
Isuf Disha 12 ditë më parë
Edhe nje roman te kishe shkrua per PD ne 5 minuta i the gjithça BRAVO Rakipi ,ne fakt ti je i math por nuk don.
Ymer Siqeca
Ymer Siqeca 12 ditë më parë
O Ylli!!! Jam shprehur qe ne 1994-en kur zuri me shkop gome ish te perndjekurit politike nga greva e urise. Sali Berisha nuk ishte domokrat por nje i emeruar nga blloku i kuq qe mos te kishte te djathte ne Shqiperi.
Berti D.
Berti D. 12 ditë më parë
Degjo O
Shefqet Hasimaj
Shefqet Hasimaj 12 ditë më parë
Komunizmin nuk e rrezoi Berisha, Komunizmi Ra sepse nuk patì Sukses Ekonomik, sot komunistet jan me mir se kurr fal Berishes,
Shefqet Hasimaj
Shefqet Hasimaj 12 ditë më parë
Berisha e kreu misjonin e Gorbacovit, tashti eshte mjaft I lumtur!!!!!
Artan Blloshmi
Artan Blloshmi 13 ditë më parë
Shyqyr qe fole nje her nje te vertet👏👏
niko correj
niko correj 13 ditë më parë
Ke të drejt plotësisht.
Ymer Bejleri
Ymer Bejleri 13 ditë më parë
Ke folur ashtu sic esht po deri dje ke folur steprapthi
Zana Thanasi
Zana Thanasi 13 ditë më parë
Eshte e para here qe te ndegjoj te flasesh si burre I forte por Edi Rama fitoi me merte
Violet Violet
Violet Violet 13 ditë më parë
Ka shum demokrat qe nuk votojn asni parti dhe jan te zhgenjyer nga pd
Kroki
Kroki 13 ditë më parë
PPSH shkatroi Shqiperin me bindje se eshte tu be te miren per Shtetin Sali Berisha shkatroi Shqiperin me deshir per ta shkatruar Shtetin
André Cela
André Cela 13 ditë më parë
Lider demokrat roje e note ne koperativat buqsore hajde democrazia hajde kesaj i thone qe ne shqiperi behen te gjithcka jeriu ben jeri dhe ijorance zoti giornalista
Kuti Samsung
Kuti Samsung 13 ditë më parë
Bravo gjigand gjigand gjigand
Fadil Gjana
Fadil Gjana 13 ditë më parë
Bravoooo ZYlli per keto qe fole sote .te kame share dhe kritikuar gati 2 vjete.sepse e dija ne qfar e gjendje eshte PD. por ti me shoket tuaj shume vone e keni kuptuar.sepse ju keni partiak interessash .jo per demokraci te kulluar
Jakov Sollomoni
Jakov Sollomoni 13 ditë më parë
BERISHA ESHTE HAJDUT ,KRIMINEL E VRASES SPIUN I SERBEVE SEPSAE EDHE GRUAN MUMJE E KA jUGOSLLAVE qERROHUNI MASKArenje nje here e pergjithmone
Gezim Delilaj
Gezim Delilaj 13 ditë më parë
Sali Berisha eshte tja beshe gjyqin ne mes te tiranes
Tessi Mus
Tessi Mus 13 ditë më parë
Hahahahahaha 👏👏👏👏👏👏😂😂😂😂😂😂😂
Sotiri Gkika
Sotiri Gkika 13 ditë më parë
Para zgjedhjeve RA...KI...P. Pas zgjedhjeve YLL...I.
Dona Donika
Dona Donika 13 ditë më parë
Ai se me vjen ndot ti ze emrin ,duhet te jepte dorheqje qe atehere kur dha urdher te perdorej arma per te shtypur protestat paqesore te shaiptarve per te drejtat etyre dhe me von vijon shperberja e shtetit me hapjen e depove te armatimit etj etj
nastradini max
nastradini max 13 ditë më parë
Ku ishe me pare ti o koqe kanari qe flet si i vjeli pas kofinit ti je nje reaksionar qe ske parti pa ide ashtu siç eshte pd ku te dal qyli sipas teje kur lind djale eshte i imi kurse vajze i thua mbaje je i neveritshem._________________________genova ________________________italy.
Xhelo Sejko
Xhelo Sejko 13 ditë më parë
Here pare qe bie dakort me kte budallain
Kastriot Katsi
Kastriot Katsi 13 ditë më parë
Per her te par te degjova te flasesh me korektesi dhe pa ekstremitet.Si duket ke marr leje nga partia te flasesh pa doracka dhe pa mllef per kundershtaret politike."BRAVO"
Aleks Burgaj
Aleks Burgaj 13 ditë më parë
Po nuk jep dorheqje ai gjelbanik si kriminel duhet puashkatuar por ka disa shtasa shqipetar si e done prape
Agron Bardho
Agron Bardho 13 ditë më parë
Akoma del ne ekranet TV. Ike ike Nuk je per kete pune
jurgen troka
jurgen troka 13 ditë më parë
SHIKO NE KAMERA O YLLI
Al Hasan
Al Hasan 13 ditë më parë
Bravo Z Rakipi kesaj radhe ke folur si duhet.
Albgrid
Albgrid 13 ditë më parë
PD është partia e shqipëtarëve, nuk e krijoj Saliu o plerë! E krijuan shqiptarët pasi u vranë me mijëra njerëz në komunizëm, edhe këtë parti të shqiptarëve e bleu Saliu në 90 duke asgjësuar çdo lider të PD gjatë gjithë kësaj kohe!
Albgrid
Albgrid 13 ditë më parë
Ankohen demokratët për vjedhjet kur Saliu dhe Luli vodhën zgjedhjet, bashkinë e Tiranes, Shqiptarët, KQZ Mediat edhe e bëri Arben Ristanin deputet të PD. Edhe kujtoni se shqiptarët do e harrojnë se kush plera janë akoma përballë, edhe që sot kanë vjedhur vetë edhe akuzojnë të tjerët!
Gjergj Brunga
Gjergj Brunga 13 ditë më parë
KY NDJEK SHEMBULLIN E ENVERIT : POR KURRE SASHTE I AFTE SI XHAXHI ,,,
Edison Nothorius
Edison Nothorius 13 ditë më parë
Po' keni te drejte 💯👌 veste ne Shqiperi do Zoti 🙏🙏🙏 Amen amen Edo e do populli mos ja keput kote kedo te veme ty comuniste
Safet Veizaj
Safet Veizaj 13 ditë më parë
O legen rakipi ,e ktheve pllaken tani ,a cfar ban leku,trego sa te dha rama o bythqir.Popull qe genjehet me 50 mije lekshe,te degjenerum.
Bes Bau
Bes Bau 13 ditë më parë
JU LUMTE ZOTI RAKIPI 👍👍👍JENI MODERATORI ME I MIRE NE SHQIPERI.. NDOSHTA DHE ME I MIRI NE GJITH BALLKANIN.. JU LUMTE DHE ZOTI JU BEKOFT 👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱SALIU E SHKATROJ SHQIPERINE DHE CDO GJE TE SHENJTE SHQIPTARE.. DUHET TE ZHDUKET NGA POLITIKA SHQIPTARE..
Spartak Dede
Spartak Dede 13 ditë më parë
NJE .PRALLE QE DUHET TE NA I TREGOSH DY HERE NE DITE , NJE HERE NE . MENGJES KUR SA NA DEL GJUMI , DHE HEREN EDYTE NE DARK ,PARA SE TE BIEM PER GJUM , QE TE FLEME REHAT .....NGA MENGJEZI NE DARK DHE. NGA DARKA NE ZABAH... PEALL QE. TE LEHTESON , GJUMUN NE 24 ORE. BRAVO.....RAKI PI , LAFONTEN I KOHRAVE MODERNE. NA KENAQET, ME .PERALLAT E BUKURA PER TRUSTET E LULELAKRES ,PD,PS,LSI E DREQI ME BRI. DHE BREHTI DO JU KET ZILI PER. KET REKLAM QE BENI TANI NE KETE DEREXHE. .....SHQIPERI
Lefter Qalliaj
Lefter Qalliaj 13 ditë më parë
JES .
Playboy TV
Playboy TV 13 ditë më parë
Bravo kefol shum mir
RTSH SHQIP
RTSH SHQIP 13 ditë më parë
Shyqyr që fole një herë siç duhet
Halim Bregu
Halim Bregu 13 ditë më parë
Sot ke Folur Tamam si Gazetar Kjo eshte Fjala Juaj e Mbar Ky Duhet te Jet Modeli i nje Gazetari Jo Gjithmon Andej nga Era ta Mari
Renato
Renato 13 ditë më parë
Je fol si BURRAT BOLL ME ME POLITIKEN E VJETER ✌️✌️✌️✌️🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪👍
Meri Minga
Meri Minga 13 ditë më parë
O ylli rakipi tani pe Sabaun ti per sali berishen qe te ike
daku08
daku08 13 ditë më parë
Fiks fare
Ilir Vlora
Ilir Vlora 13 ditë më parë
Rakipi kjo deklarate behej nje muaj para jo tani mgjth me mire vone se kurre
kol popaj
kol popaj 14 ditë më parë
Kurre nje here tjeter nuk ke fole drejt vetem sot
Ahmet Malevija
Ahmet Malevija 14 ditë më parë
Po kerkon dicka qe nuk mund te ndodhe
Stelio SS
Stelio SS 14 ditë më parë
PD ka per te fituar kur te largohet berisha , basha dhe gjith matrapazet e vjeter.
nik paradiso
nik paradiso 14 ditë më parë
Bravo ai esht ber me Keq se enver hoxha
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar 14 ditë më parë
Me ne fund e the o ylli
Fabiola Live
Fabiola Live 14 ditë më parë
Bravo 👏👏👏👏.Hera e pare qe te deggjoj.me kenaqesi. Kjo eshte e verteta.
Glen80 Elezi
Glen80 Elezi 14 ditë më parë
Kur ka ngel monologu per nje karrocier kooperative.!!!
Gjeto Macaj
Gjeto Macaj 14 ditë më parë
Sali berishes nuk i falet qe nuk i shperblej te presekutuamit por po i shperblen rama shu kan dek pa i marr leket sales nuk i falet qe vandosi 8 vjet shperblim per te pushkatuarit si e gjukoni ju ...mendoni per ket shtres ....qe kan met jetima
SUPPORT INFO
SUPPORT INFO 14 ditë më parë
Me ne fund të gjithë Sufllaqexhijte komente pozitive per Ylli Rakipin (Kadriun) apo nuk quhet me Kadri ky?
ardian kryemadhi
ardian kryemadhi 14 ditë më parë
Ķe te drejte! Jam emigrant dhe demokrat i 90-91 po nuk do votoja pd pikerisht per kete.
Gj.Kastrioti
Gj.Kastrioti 14 ditë më parë
Po ta kishit thënë më përpara këtë për saliun ai ndoshta nuk do të ishte më aty, prandaj jeni të gjithë fajtorë që një fantazëm antidemokratike dhe antishqiptare ekzistonë edhe falë fajëve të juaja!
Lirjan Avrami
Lirjan Avrami 14 ditë më parë
Deri die e mbroje o legen burr tani na pranoke realitetin
Bobi Vlor
Bobi Vlor 14 ditë më parë
Kur akuzon ramen e shajn komunistat e shkerllym
Kastriot Voci
Kastriot Voci 14 ditë më parë
Qa bani ju per udjenc pupupu ta kishe salen aty nuk fo ma
Besnik
Besnik 14 ditë më parë
PO SHYQYR QE FOLE NJEHER TE VERTETETN PE SALI VRSESIN
Luan Shehu
Luan Shehu 14 ditë më parë
Luli dogje shqiperin per Salin
leli tropi
leli tropi 14 ditë më parë
Pasi u dakortsove me Ramen...
Shqipetar Atdhetar
Shqipetar Atdhetar 14 ditë më parë
Shume vone e ke kuptuar o Rakipi! Ku ishe para zgjedhjeve? Kur dashit i bien koqet nuk i afrohen me delet!!
Arber Vajkali
Arber Vajkali 14 ditë më parë
Po a do të japin këta dorëheqjen? Nuk e kanë atë kulturë , atë dinjitet, nuk kanë aspak dhëmshuri , dashuri dhe respekt për popullin e tyre. Ata shqipëtarët i kosiderojnë si dele.Saliu , çifti Meta, por edhe Basha( edhe pse është disi më ndryshe nga ata) nga varfanjak janë bërë të kamur , bëjnë një jetë komode. E gjitha kjo në saj të pushtetit . Hiqeni nga mëndja se japin dorëheqjen. Përsa i përket akuzës se Rama me bandat ka blerë dhe vjedhur votat është një avaz i vjetër dhe ishëmtuar që s'të bën nder ty dhe të tjerëve që e thonë . Z. Rakipi , nuk e kuptoni që bëheni qesharak? Tallet Shqipëria me ju.
Lido Tilo
Lido Tilo 14 ditë më parë
Dikur e ka then namik hoti qe vetem plumbi e zbret saliun nga kali po ne s besonim
Arber Vajkali
Arber Vajkali 14 ditë më parë
Z. Rakipi! Bëre një monolog interesant. Kishte aty shumë dritë e shumë hije.. Të kërkosh sot mbas 30 vjetësh dorëheqjen e Saliut është shumë e vonuar. Ky njeri duhej qëruar nga politika që në vitin e zi 97 që ti e të tjerë si ti i shërbyet me shumë zell. Është përgjegjësi qëndror për shkatërrimin dhe çuarjen e Shqipërisë drejt katastrofës më të madhe në histori. Morali qytetar dhe njerëzor kërkon ( ashtu si kudo në botën e qytetëruar) , humbësit duhet të japin dorëheqjen.
DOPIO PITE - Episodi 6 | NGOP.TV
40:09
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
Shikime 15 mln
Highlights: Man Utd 2-4 Liverpool
1:30
Liverpool FC
Shikime 3,5 mln
Murrizi ironizon deklaratat e Metes
18:29
RTV KLAN
Shikime 102 mijë
Opinion - Debati Nano - Berisha (31 janar 2002)
2:13:29
DOPIO PITE - Episodi 6 | NGOP.TV
40:09
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
Shikime 15 mln
Highlights: Man Utd 2-4 Liverpool
1:30
Liverpool FC
Shikime 3,5 mln
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. Bölüm
2:12:06
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Shikime 4,5 mln
BARABULA - Fortune
0:22
BARABULA
Shikime 29 mln