Rati ft. Anila Mimani - Kam me tprit (Official Video) | Prod. MB Music

  Shikime 1,100,654

MB Music

16 ditë më parë

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Muma \u0026 Mbmusic
Video: ND Film Pro
Make Up: Rozana Cepele
Special thanks: Royal Palace Besjon

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_b...

Follow Rati on:
►Instagram: ratioriginal

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: anila_miman...

Follow Muma on:
►Instagram: mumaofficial

Follow ND Film Pro on:
►Instagram: ndfilmpro

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4vyLOh...
iTunes: music.apple.com/us/album/kam-...

Komente
Une Ajo
Une Ajo 14 ditë më parë
Me ne fund nje keng e duhur per ta degjuar me familjen ...se ngelem Duke degjuar perpara nese thon ndonje budallik se po' se degjove te vjen shapka pas koke pa' kuptu 😜😜
Brunilda Nuhu
Brunilda Nuhu 11 orë më parë
Qqq
Tamara Peci
Tamara Peci Ditë më parë
0182u8wjhrwwhqk2ow92hfwh
Blerina Vrapi
Blerina Vrapi 3 ditë më parë
😅😂😂😂😂🙈🙈 e syt xixa aaaaaaah fishekzjarreee 🤣🤣🤣🤣
Une Ajo
Une Ajo 7 ditë më parë
@Lida Lida Ata te Perputhen si kuptova ndonjeher un ....vajten per njohje apo per tu ber kengetar 🤔😜😂 po Mesa po shoh paskan shkuar per tu ber kengetar ....vitin tjeter do vej edhe un te Perputhen te behem kengetare u pa' puna ..😜😜😜😜
Lida Lida
Lida Lida 7 ditë më parë
@Une Ajo mbase se beson ne momentin qe degjova kengen kisha te te njejtin mendim si juve per zotin dhe kur e lexova thash uaaa..po shyqyr degjuam nje keng te hajrit na kish mar malli ti shohim kengetaret e vertet na mbyten kengetaret e perputheve.
Ajshe celina Hoxha
Ajshe celina Hoxha 18 orë më parë
Shum bukur keng respekt nga Rumani🇦🇱🇷🇴
Bct Mlr
Bct Mlr Ditë më parë
Saluti da Verona Bravoooo 🥰😍😘
Lorenc Dervishi
Lorenc Dervishi Ditë më parë
🔥🔥🔥🔥Super kenge
eva plasa
eva plasa Ditë më parë
Sa e bukur na kthehu sh vite pas 💚🦋Suksese !!!
Elona Qejvanaj
Elona Qejvanaj 2 ditë më parë
Super keng ,,si te gjitha anila❤️❤️❤️❤️rati
Rexhina Salla
Rexhina Salla 2 ditë më parë
💖💖💖💖💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟🌟😘😘😘😘😘😘😘💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟
Александр Кузьмин
Александр Кузьмин 2 ditë më parë
Доброго дня.
vittoria marku
vittoria marku 3 ditë më parë
Like subito zemra ju knofte ❤❤
Ale Alesja
Ale Alesja 3 ditë më parë
nje muzik shummmm e bukur👏👏👏🤩💞
Anduena Duqeja
Anduena Duqeja 4 ditë më parë
Bravoo anila....rati super star si gjithe mon me zerin e bukur ti pik ballkanas urime rati pergjithe monnnn
Albano Baleno
Albano Baleno 4 ditë më parë
Shume e bukur
Merrushe Perteshi
Merrushe Perteshi 4 ditë më parë
❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🔥🔥🔥🔥
bleona sula
bleona sula 4 ditë më parë
A e din kush ku ndodhet ky lokali?
Marsela Hoxha
Marsela Hoxha 4 ditë më parë
Duet shum super.. Keng fantastic. 👏👏👏👏👏👏👏🥰🥰🥰
Vjollca Tafa
Vjollca Tafa 4 ditë më parë
Bravo super kenge super kengetare te dy jemi rrit me kenget juaja🤗🤗🤩🤩🤗🤗🤗
Erjon Gashi
Erjon Gashi 4 ditë më parë
ju lumt 👌👌👌👌👌
Erjon Gashi
Erjon Gashi 4 ditë më parë
qfar zani
Maltina Bela
Maltina Bela 5 ditë më parë
💖💖💖💖
Gazagrando Lika
Gazagrando Lika 5 ditë më parë
Ska ma tven ma tbkr se malsia madhe shkoder pranaj jau ka zbukuru video klipim edhe ju ka ba dhe ju si tlam ai ven …
aurel Shani
aurel Shani 5 ditë më parë
Vemd shum i bukur ku esht ber ky vidjoklip ?
Mimoza Martini
Mimoza Martini 5 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍🤍🤍
Bianca Boca
Bianca Boca 6 ditë më parë
Love from Romania 🇹🇩
Englantina Toska
Englantina Toska 6 ditë më parë
Aaaaa sa bukur 😍😍😍.Ska si te jete ndryshe kur kendojne dy 🌟🌟 dhe dy 🤍🤍👏👏👏Ju lumte goja e ju kendofte ♥️🥰
Avdije Puka
Avdije Puka 6 ditë më parë
Shum bukur bravo anila diva shqiptare sa si ty mezi te pritem suksese
benny aliaj
benny aliaj 6 ditë më parë
Ju lumte goja
ROYAL PALACE BESJONI
ROYAL PALACE BESJONI 6 ditë më parë
YJE JENI . NJE BASHKPUNIM I MREKULLUESHEM . KENAQESI ME JU DEGJU . KJO KENGE TE JEP QETESI SHPIRTERORE . BRAVO GJIGANDI I KENGES SHQIPTARE RATI .
eioshen boboi
eioshen boboi 6 ditë më parë
Kjo kange Edhe nje teke raki 👌🏻 Nice 😊
Marjol Shahu
Marjol Shahu 6 ditë më parë
Shyqyr nje kenge persembari i kuptohen fjalet ju lumte
John Mayr
John Mayr 6 ditë më parë
Gjithe kjo pamje e bukur, me nje KLIP 2K!! Sa Kot!
eioshen boboi
eioshen boboi 6 ditë më parë
Bravo shum embel 👍🏻
oiuet souiu
oiuet souiu 7 ditë më parë
Shume e bukur kenga bravi 🌟🌟❤❤
TheKristinemarku
TheKristinemarku 7 ditë më parë
Superrrrrrrrrr wow 💪💪💪❤❤❤❤
matilda Lila
matilda Lila 7 ditë më parë
👌👌👌🔥🔥🔥
oiuet souiu
oiuet souiu 7 ditë më parë
Bravo na sollet nje dicka te bukur pershendetje
Pashke Vathaj
Pashke Vathaj 7 ditë më parë
Shum bukur 😂🤣
Trendafil I kuq
Trendafil I kuq 8 ditë më parë
Ku ndodhet kjo ndertesa ?
ROYAL PALACE BESJONI
ROYAL PALACE BESJONI 4 ditë më parë
NE KOPLIK MALESI E MADHE
leti repere
leti repere 8 ditë më parë
zjarrrr na knoqet me ket kong 💙
Geraldina25 25w
Geraldina25 25w 8 ditë më parë
O ratiiii osa kong e bukur suksese o lal
David Delaj
David Delaj 8 ditë më parë
Kjo kange Edhe nje teke raki 👌🏻 Nice 😊
sehhi vooty
sehhi vooty 8 ditë më parë
Amazing video man
Ruzhdi Gjana
Ruzhdi Gjana 8 ditë më parë
Kenge fantastike!!gjithmone bashkepunim I frutshem Rati&Anila SPEKTAKULARE 👏👏👏
Elona Dine
Elona Dine 8 ditë më parë
👏👏👏👏👏
sehhi vooty
sehhi vooty 8 ditë më parë
👍👍 bravo
Paris
Paris 8 ditë më parë
Super 🥰
Fatbardha Mema
Fatbardha Mema 8 ditë më parë
Dy zera te mrekullueshem fantastik na kenaqet kenge shum e bukur ❤️❤️
sehhi vooty
sehhi vooty 8 ditë më parë
Ju a falt zoti jeten te dyve o yjet ✨✨❤️❤️💎💎💐💐💋💋
Klajdi Karavidha
Klajdi Karavidha 8 ditë më parë
Ju lumte
Sofiana Kushi
Sofiana Kushi 9 ditë më parë
Bravo shum embel 👍🏻
foopyu nooui
foopyu nooui 9 ditë më parë
Zeri i mrekullueshem Anila je perle 🔥🔥🔥🔥🔥
Briktu Lucy
Briktu Lucy 9 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
foopyu nooui
foopyu nooui 9 ditë më parë
Lumt
Negi Ushe
Negi Ushe 9 ditë më parë
Bravo na sollet nje dicka te bukur pershendetje
Stella stellina
Stella stellina 10 ditë më parë
Ju a falt zoti jeten te dyve o yjet ✨✨❤️❤️💎💎💐💐💋💋
Efi Krtl
Efi Krtl 10 ditë më parë
Sa bukur kjo kenga 🥰🥰 Ku esht ky vend kaq i mrekullueshem ♥️
Laureta Rexha
Laureta Rexha 9 ditë më parë
Rruges Shkoder - Koplik .
Samanta Berisa
Samanta Berisa 10 ditë më parë
👏👏💃
john gotti
john gotti 10 ditë më parë
kombinim fantastik, zeri brilant, muzika fantastike, teksti me popullor nuk behet me, bravo
Eldri Kalesha
Eldri Kalesha 10 ditë më parë
🤗😘👍
Eldri Kalesha
Eldri Kalesha 10 ditë më parë
👍👍 bravo
Solo Comps
Solo Comps 10 ditë më parë
Ropt a osht besjoni ky 😂🔥🔥🔥🔥
Mirela So
Mirela So 10 ditë më parë
Anila asht talent 👏👏👏
Aida Salla
Aida Salla 10 ditë më parë
Super keng 👌😍
Lorenc Ruko
Lorenc Ruko 10 ditë më parë
Fantastike 👌👌👌
Matilda Cela
Matilda Cela 10 ditë më parë
Amanda Topi
Amanda Topi 10 ditë më parë
❤💣💣
Erion Ngjeliu
Erion Ngjeliu 10 ditë më parë
ka lezet kto Jane konge jo kto qe bojne tani pa lidhje fare
Flora Gjoka
Flora Gjoka 10 ditë më parë
Lumt
Flora Gjoka
Flora Gjoka 10 ditë më parë
Bravo ju limtu
Bolia Fops
Bolia Fops 10 ditë më parë
New Besjoni Koplik Malesi e madhe.bravoooo
Anita Cela
Anita Cela 11 ditë më parë
Jeni te mrekullushem, super 👏👏
Xheraldo Velaj
Xheraldo Velaj 11 ditë më parë
Super si gjithmon jeni artista sukseseeeee 👏👏👏
Sel sofia Murrizi
Sel sofia Murrizi 8 ditë më parë
@Xheraldo Velaj asgjë i dashur thjesht ashtu e vura per momentin
Xheraldo Velaj
Xheraldo Velaj 8 ditë më parë
@Sel sofia Murrizi ca ka per te qeshur ?
Sel sofia Murrizi
Sel sofia Murrizi 8 ditë më parë
😂
SHQIPERI ETNIKE
SHQIPERI ETNIKE 11 ditë më parë
👏🇦🇱👏🇦🇱👏🇦🇱
yaliso gioouy
yaliso gioouy 11 ditë më parë
Na kenaqet me ket melodi dhe super text,ju lumte zjarrrrrrrrrrrrrr!!
Tiana Loca
Tiana Loca 11 ditë më parë
Bravo🎉🎉🎉👍🏻
Almeda Tolgahan Efehan
Almeda Tolgahan Efehan 11 ditë më parë
KAM ME T'PRIT Teksti👇 Anila: Eh sa ditë më thuj sa ditë.. Unë ty kam me t'prit Rati: Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr vajzën më të mirë Anila: E sa të du po duket ashiqare...po ashiqare E unë me kaq nuk kam për t'a lon e...nuk kam për t'a lon e Rati: E bojna hare...e bojna hare Një mahall kena me djeg E bojna hare...e bojna hare Kam me t'pas unë ty për jetë REFRENI / Anila Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr djalin më të mirë REFRENI / Rati: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me të prit Krejt shoqninë kam me të thirr Po marr vajzën më të mirë Anila: Sytë e t'u kur i pashë unë e dija...unë e dija Zemra ime nuk është më e imja...s'është më e imja Rati: E bojna hare...e bojna hare Një mahall kena me djeg E bojna hare....e bojna hare Kam me t'pas unë ty për jetë REFRENI / Anila: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr po marr djalin më të mirë REFRENI / Rati: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr vajzën më të mirë
yaliso gioouy
yaliso gioouy 11 ditë më parë
😍
Anita
Anita 11 ditë më parë
Zera te embel
Bruno Bru
Bruno Bru 11 ditë më parë
Kengetare njishe
Bujaras Kodër Bujaras
Bujaras Kodër Bujaras 11 ditë më parë
💚👑👑
D V
D V 11 ditë më parë
Kapo lavoro complimenti
Paola Bellantonio
Paola Bellantonio 11 ditë më parë
Bravissimi mi portate coraggio
Skifteri London
Skifteri London 11 ditë më parë
Keta jan artist suksese
Njomza A
Njomza A 11 ditë më parë
Shum bukur 🥰
Nevila Vogli
Nevila Vogli 11 ditë më parë
Sensuale
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza 12 ditë më parë
Zeri melodioz na kanaqi shpirtin!
Agjenci Udhetimi
Agjenci Udhetimi 12 ditë më parë
O ju lumt goja te dyve, o zot na knaqet me kengen ca zerash qe kane bilbila jane e qajne kengen , edhe duam prp duet nga ju
Marsida Llapi
Marsida Llapi 12 ditë më parë
Anila cfare zani te bukur e te ambel te qeteson shpirti 👏👏 just beautiful amazing
Aida Corka
Aida Corka 12 ditë më parë
E kam mare djalin me te mire Ai me do shum
Alketa Pajaj
Alketa Pajaj 12 ditë më parë
😍
Greta Myrtollari
Greta Myrtollari 9 ditë më parë
Super Anila
Braund Cakmashi
Braund Cakmashi 12 ditë më parë
Sa bukur Hiti ketij viti dy zera te embel dhe relaks veshi..Ju lumte goja..❤💙
Megi Vuciterni
Megi Vuciterni 12 ditë më parë
🧡🧡🧡🌹🌹🌹🌹🌹
Dyshi
Dyshi 12 ditë më parë
Sa keng e bukur plot jete dhe embelsi...super fare 👌👌💥💥💣💣💣💣
Violeta ruka
Violeta ruka 12 ditë më parë
Je e embel si bakllava ju lumte goja❤💥
Artan Plaku
Artan Plaku 12 ditë më parë
Bravo 👏👏👏
Mateo Hallajbej
Mateo Hallajbej 12 ditë më parë
Ikuhaaaaa
Ervis Tartori
Ervis Tartori 12 ditë më parë
Shum e bukur sidomos anila mimani me zerin e embelm
Vana Balla
Vana Balla 12 ditë më parë
Super na knaqet zemren o gjiganda te kenges
The real Elsa
The real Elsa 13 ditë më parë
Anila Mimani 😍 zeri yt relax Te ishte bashkepunim me Altin Sulkun do dilte super por gjithesesi Congrats 🎉🥰
Justi Ina
Justi Ina 13 ditë më parë
Sa e bukur kenga Dhe vidio 👏👏👏👏👏
Loreta Lori
Loreta Lori 13 ditë më parë
Beautiful song anila dhe rati the best 🤗🤗🤗
klodian zenelaku
klodian zenelaku 13 ditë më parë
🏆
claudio kondi
claudio kondi 13 ditë më parë
Braviiiiiiii shum bukur te 2 me pelqen shummmm
ArianaLili Sharli
ArianaLili Sharli 13 ditë më parë
Ju lumte goja
Kefsere Ajeti
Kefsere Ajeti 13 ditë më parë
Ju lumt👌
Eduart Arapi
Eduart Arapi 13 ditë më parë
Bravo 👏👏😍
Ty tka rritur nana
2:27
DJ Gimi-O - Topic
Shikime 997 mijë
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 8 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 740 mijë
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 4 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Mimoza Shkodra - Largohu
3:19
Mimoza Shkodra
Shikime 787 mijë
Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)
3:05
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 8 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 740 mijë
Dafina Zeqiri - JAPA
2:47
Dafina Zeqiri
Shikime 6 mln
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 427 mijë