Prishja e banesave në Ksamil, flet banori

  Shikime 38,670

Fax News Albania

10 ditë më parëFollow Fax News Albania

Subscribe To Fax News on ALclone Channel HERE: alclone.info/match/XdF...

For more content from click HERE: www.faxweb.al/

Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/

Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv

Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
Dritan Delibashi
Dritan Delibashi 3 ditë më parë
Bravo.
Arber Kastriot
Arber Kastriot 4 ditë më parë
Nga na ke dale ti nga fieri ne ksamil?
Parid Kruci
Parid Kruci 6 ditë më parë
Mir jaban rama uban nertimet paplan
Beqir Fetishaj
Beqir Fetishaj 6 ditë më parë
Popo fiks fare votoini prap car t futme i keni bo vetes votoni prap meshnet votuesve 😲😲😅😅😅
Fredi Proga
Fredi Proga 6 ditë më parë
VIRUSI ME I RREZIKSHEM I SHQIPERISE ESHTE VIRUSI SERBOGREKORUS PS,PD,LSI KETA BASTARDE,HAJDUTE,KRIMINELE,INJORANTE,KANIBALE,TRADHETARE,KANE SHKATERRUAR KANE VRARE KANE PERDHUNUAR SHQIPERINE DHE CDO SHQIPTARE DHE KANE PERZENE NE KETO 30 VJET 2,5 MILJON SHQIPTARE PO VAZHDOI KY VIRUS SHQIPTARET ZHDUKEN SI KOMB DHE KOMSHIJNTE KENAQEN ME ZHDUKJEN E POPULLSISE SHQIPTARE QE TE MAARRIN TOKEN ME TE PASUR NE BOTE SHQIPERINE.
Alfred Ndoi
Alfred Ndoi 6 ditë më parë
Mir ju ka ber te mesoheni me ligje dhe jo rrumpall ligj dhe fund
Niko Brada
Niko Brada 6 ditë më parë
Makina targa Grece Po edhe policia
Πετρος Μιτο
Πετρος Μιτο 8 ditë më parë
Po si spranon njeri qe banesa pa leje
Luli Osmani
Luli Osmani 8 ditë më parë
Dakort shko e fol me fakte e prova Dhd jo mr fjale
Taulant Bora
Taulant Bora 9 ditë më parë
ku i gjetet pronat keni lene tokat neper fshatra dhe i jeni versulur detit dhe doni te mirni toka akoma te prishen te gjitha dhe atyre politikanve
Ardiana Taka
Ardiana Taka 9 ditë më parë
Si i beni prishjet e ndertesave nje jo nje po ??? MASKARENJ !!!
Selman Arifi
Selman Arifi 9 ditë më parë
Shkau ne Maqedonij prishte shtepiat e Shqiptarve .Shqiptare ne Maqedoni ishin ne pron te vete po i forti fiton .Jo i drejti i drejti humb .Kur shkon te presesh Lisa shikon at te drejtin ta presesh e jo at.te shtremun.Kjo.asht turp pas 20 vitesh tju prishen ndertimet ku ka qen shteti ma para ti ndaloj ndertimet.Shum qitetar posedojn leje ndertim po.tash jan te pa vleshem .Ku gjindemi ne kohen e Enverit .Jan dhan Leje te fallcifimkuar si qe bante Shkau ne Maqedonij me Shqiptaret.Po shqiprija asht mbi 100 vite Shtet ende si kan zbatu Ligjet e Urbanizmit.Deri sa nuk e ke shtepin ne Skic Shteti Ligjerisht ka te drejt te prish.Un jetoj ne Gjermani po deshe te ndertojsh nj objekt ketu duhet shum dokumentacione prej.shtetit.Ne gjith Shqiptaret nuk i zbatojm Ligjet pse nuk kemi shtet te sigurt.Sejcili punon me koken e vet e tash kapemi koken me dor .Zoti te.mbaren ja dhasht popullit Shqiptar se sikur.ja kemi nis do jesmi ne rug te Botes .
Flori Asllani
Flori Asllani 9 ditë më parë
Ik ore se e zut tere rreren e s’ke ku kalon Le nam, ju jeni per burg
Eni Zeneli
Eni Zeneli 9 ditë më parë
Ik te shkerdhefsha rracen katunar muti mir jua bon rama pilleropsha zaptusa
Blandi Bosi
Blandi Bosi 9 ditë më parë
Po vejini me tritolin qropt lironi dhe rrugen se i bohet msim ktit shtet bythqirash
Irene Orologgio
Irene Orologgio 9 ditë më parë
E lan te paret te lir te dytet bejn vetem detyren
Enklet Bullari
Enklet Bullari 9 ditë më parë
Mire e bejn ia dhate peshkun 200 milek braces ju haide gjejeni tani
Altin Hasani
Altin Hasani 9 ditë më parë
Mir ju behet o njerez ropqira qe shisni veten me 2 pako makarona tju qi ropt tja u prishi keshtu e doni ju
Tirana Midhje
Tirana Midhje 9 ditë më parë
Votoheni prap,jepjani dhe mandatin e 4.se me kemb ka me ju shkel,ku krueminister ropqir.ku ja kalon Enver Hoxhes,,ooooo milet.
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova 9 ditë më parë
Po ti o legen te qifte Gomari ropte ju doni ENVERIN tu qije pragun.. .
Ze Ver
Ze Ver 9 ditë më parë
NUK TE VJEN TURP QE E QUAN KRYEMINISTER NJI HALE TE TILLE ? AFGANISTAN DO TA BEJE SHQIPERINE MILIARDERI/PLACKITES I SURRELIT
Luljeta Ga
Luljeta Ga 9 ditë më parë
Ik zhdukuni kane zbrite ne ksamil gjithe fshataret e tepslenes dhe slane gje pa shkateruar te prishen te gjitha te lirohet deti per popullin
Ardian Koci
Ardian Koci 9 ditë më parë
Thotë zotria urdhëri është për zaptusit e rinjë,jo dhe të vjetrit. Çfarë ndryshimi ka i vjetri nga i riu nuk e kuptoj.
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 9 ditë më parë
BABLOKU KATHAN SHUMHER SKENIPA GJA AKOMA
Andreas Braholli
Andreas Braholli 9 ditë më parë
Hahaha ju bleu edi drogaxhiu dhe tani do ju mare te gjitha mos votonit asnje parti as edhe një lloj kriminel hajdut politikan..po mos qerohen këta kriminela politikan nuk ka për te ecur Shqipëria
Aferdita bezhani salaj
Aferdita bezhani salaj 9 ditë më parë
Jo mos i prishni rrethojeni dhe mos iprishni jepni njehere llogari qe i keni ngritur me djerse .
Timo Asimeti
Timo Asimeti 9 ditë më parë
Çfar mekate kini bere o popull, ini rritur me vuajtje po plakeni me vuajtje, ini gjithmon t'pa kenaqur, u'meruat more.
Ze Ver
Ze Ver 9 ditë më parë
MILIARDERI/HOMOSEKSUAL I SURRELIT,,SHKATARRUESI I PASURISE 30 VJECARE TE POPULLIT SHQIPTAR
Moisi Guri
Moisi Guri 9 ditë më parë
Mos e shisni tokën.
Ze Ver
Ze Ver 9 ditë më parë
GJITHSESI DO TIA SEKUESTROJE MILIARDERI/HOMOSEKSUAL I SURRELIT,,
Τιμολέο Σομο
Τιμολέο Σομο 9 ditë më parë
Keni ndertuar pa leje ,,,shum mir ben Shteti tja u prish mos te lej asgje,,,,
Ckemi mir Mir ti mir
Ckemi mir Mir ti mir 9 ditë më parë
Ee far e flliqur greke
Dash Stafuka
Dash Stafuka 9 ditë më parë
Medet perty shoku qe ke punuar ne greqi nje jet kaq vite po kta jan qeveri hajdutash te gjith paparjashtim te gjith nga 1991 deri ne ditet e sotme po ne shipri jetojm 🤫
Gjergj Kastrioti
Gjergj Kastrioti 9 ditë më parë
Ashtu e meritoni o popull bastard🤮
Gjergj Kastrioti
Gjergj Kastrioti 9 ditë më parë
Aq mirë jua bëjnë o të degjeneruar njerëz🤮
Gjergj Kastrioti
Gjergj Kastrioti 9 ditë më parë
@Edi Sina e kujt i plasi...as më vjen keq aspak,më keq tjua bëj.
Edi Sina
Edi Sina 9 ditë më parë
pse i shan ato i ka ron halli
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ 9 ditë më parë
Haaaaaa çfar komentesh çdo gjè me politikèn Dhe kur vriten njeres pse mè pe perseri politika !!!🤣🤣🤣🤣
Antigoni Marga
Antigoni Marga 9 ditë më parë
Po po , hani hani se votat jua dhate .T' ju rroje , e gezofshi deri ne 2030 drogen mbare Shqiperise .
Flamur Xeka
Flamur Xeka 9 ditë më parë
Iker mut ska pa leje masi ven tbotes ik bakti shif ngjo mso
Klark Rama
Klark Rama 9 ditë më parë
O vlla mos bo ndertime pa leje se ta ptishin bahesh i paknaq cdo qever me ardh ligj esht ligj ka hik koha e sali berishes
Deltari Illyria 🇦🇱
Deltari Illyria 🇦🇱 9 ditë më parë
Keto prishje shpish,edhe restotantevet,behen per arsyje te ikin sa me shum shqiptar nga vendi i tyre...Kjo eshte Politiker e flliqet
arjan frani
arjan frani 9 ditë më parë
Prit se jeni akoma heret,do e masakrojn kte popull.mir e keni.
Alban fier
Alban fier 9 ditë më parë
Vet e votuat te pith t kurves te veni votoheni prap
Artur Aliu
Artur Aliu 9 ditë më parë
Po' ku I gjete ti more laluc.. Qe erdhe ne Ksamil.. Je I ardhur.. Sje I Zoti atij vendi.. Il fshij bythen me gjethe fiku ne.. Rroskovec.
Shofer Kamioni
Shofer Kamioni 9 ditë më parë
Pa lej nuk ka
Stelio Kuci
Stelio Kuci 9 ditë më parë
Hapur fare nuk prishin ato qe jan ndertuar tani per votimet qe kan bllokuar rrug e plazhe ,se jan te partis, prishin te vjetrat qe ja ndetuar para 20 vitesh dhe jan larg detit votoni diktaturen akoma tani e tregon surratin Edvini
Roza Roza
Roza Roza 9 ditë më parë
Sa keqe qe po me vjen 💥 Kure e ka pronen e tija Token perse ja prishin 💥 Cdo te thote e ka pa leje toka e tije nuke eshte 💥😏😔
Roza Roza
Roza Roza 6 ditë më parë
@Land Gaxholli ju mire e keni pore duhen ta kuptojne te gjithe 💥 Se ja edhin fajen Rames Ligji eshte ligje ne cdo vende te botes si e theksoni dhe ju Urbanistika eshte Urbanistike se cdo gje behete me Projekte 💥 Pore kaqe kuptojne dhe shprehen💥 Pereseri ju prsh dhe te keni nje Mbremje te Bukure 🙋‍♀️
Land Gaxholli
Land Gaxholli 6 ditë më parë
Po pra po edhe ne token tende nuk nderton dot ne asnje vend te botes perendimore pastaj ne vende te botes 3 po nderton edhe behet favelas ashtu si eshte bere edhe tirana ne 30 vjet
Roza Roza
Roza Roza 6 ditë më parë
@Land Gaxholli Prsh prandaj dhe une e theksova po te jete prona e tyre 💥
Land Gaxholli
Land Gaxholli 6 ditë më parë
Shko provoje nje here te ndertosh ne token tende pa leje ne cilin vend te duash te botes perendimore dhe e shikon ca te gjen per prishje as nuk diskutohet por mer edhe nje gjobe nga ato qe te rrenojne jeten pastaj nderto pa leje po munde
Edi Elezi
Edi Elezi 9 ditë më parë
Ik ore pirdhu dhe pa leje dhe flet
interist 123
interist 123 9 ditë më parë
Votoni heren tjeter partit non grata 😂 me SALI kriminelin serb ne krye 👉🖕🖕👿
Pal Marinaj
Pal Marinaj 9 ditë më parë
Nuk keni par gjej akoma
Ze Ver
Ze Ver 9 ditë më parë
MILIARDERI /HOMOSEKSUAL I SURRELIT
qemal hoxha
qemal hoxha 9 ditë më parë
Paskan Ardhur Jorgot....
DJAL NGA SHQIPERIA
DJAL NGA SHQIPERIA 9 ditë më parë
Tè pakten kam ikur nga shqiperia dhe plot 25 vjet rresht qe nuk votoj oligarket e 30 viteve qe jan ber si uqrit Me vjen keq per popullin e thjesht se ky din sezi EDI shpellari po' detyron njerzit qe tè ikin.pse veni né votime o njerez per kriminelet.
DIVINE ULTIMATUM *********
DIVINE ULTIMATUM ********* 9 ditë më parë
Vetem po te kesh emigruar ne afganistan do i thoshe kto muhabete plako....se ktej ns perendimi ska shans te ndertosh apo te beshe shtesa pa leje neper parqe,bregdet,ne tok bujqsore apo kudo......
Fghu Ttyy
Fghu Ttyy 9 ditë më parë
Kush te tha ty o zoteri qe te ndertosh ne rrug, nuk jam socjalist por ky po ja fut kot, hapni rrugen se nuk esht pron private se i qr fare Shqiperis, do qr sales qe ju la te hidhni kollona skeni faj ju
Rexhep Sadikaj
Rexhep Sadikaj 9 ditë më parë
Mir ju bajn kjo esht zdhja qe bat kur lyp kshu w gjan
Djana Shima
Djana Shima 9 ditë më parë
Mire ju a bejne vete e zgjodhet Ps
Papo Bala
Papo Bala 9 ditë më parë
@Crypto Cardano As une nuk kam nevoj per sufllaqe e tullumba shoku se edhe une jashte jetoj.Pas ca vitesh emigration u ktheva ne 2003 ne shqiperi per te bere shkollen e larte.E gjeta shqiperine me rruget cope cope,pa drita,pa uje,me rroga mizerabel.Nuk them se saliu eshte burre i mire,perkundrazi ka shume mekate por kurr erdhi ne pushtet ne 2005 filloi ti rregullonte disa gjera.Shtroi rruge pa fund,rrogat i dyfishoi,problemi me dritat u zhduk,krim kishte por jo ne keto nivelet e sotshme,u liberalizuan vizat etj.Po te jete per ndertime shif ca I ka bere tiranes ky kryeminister sa ishte kryetar bashkie apo dhe pasardhesi i tij sot.Ti mendon se aty ku po prishen nuk do ndertohet prape,do ndertojne vete ata politikanet me miqte e tyre e do bejne komplekset e tyre.Po i bien popullit te thjeshte qe te zaptojne vete tokat.Qe kur kan ardh keta komunistat ne pushtet vetem te prishin dine se asnje gje nuk kane bere,vetem ngri taksa,ngri cmime,korrupsion,droge,krim,largimin e popullit.Ne 2016 pas 13 vitesh u detyrova te emogroj prape dhe shyqyr zoti qe mu dha mundesia.Pra keta po largojne ca peshq te vegjel qe kane zaptuar tokat per ti zaptuar peshkaqente e medhenj.Kur ti marrin peshkaqente e medhenj cmimet do jene si te folie marine,30.000 leke shezlloni me i lire,5000 leke ora e parkimit,5000 leke nje bidon uje e 200 euro nata per nje dhome.Keshtu do behet i gjithe bregdeti dhe njerezit e thjeshte nuk do ti afrohen dot me.
Crypto Cardano
Crypto Cardano 9 ditë më parë
@Papo Bala ti lexon apo jo? Shembullin më Saliun e bëra për ndërtimet, sepse ai ja nisi edhe të tjerët spaten kurr guxim ta ndalin këtë katastrofë që është bere. Sa për Bosat si ka prek njeri deri më sot qimen e flokut e jo ti preki ky, se Bosat janë gjithmonë me pushtetin nuk janë budallenj. Sufllaqet e tullumbat bëji me shokët e tu qe ke rreth e rrotull, unë e kam len vendin që i vogël e ska asnje interes më politikën aty sepse jam koshient që e kanë bere Mut atë vend, sigurisht me ndihmën e një pjese të popullit qe nuk ndahet dot na tifozllëku.
Shpresa Xh
Shpresa Xh 9 ditë më parë
Uaa flasin Shqip keto se thon jemi Jorgo te gjithe apo kur eshte fjala per prona behen shqiponja 😁
Papo Bala
Papo Bala 9 ditë më parë
@Crypto Cardano O sufllaqexhi se e ky rroptqiri drogaxhi e ka bere shqiperine lule.O qorr po nuk e shikon se si eshte katandis vendi,vrasje per dite,policia totalisht jashte funksioni,varferi,papunesi,cmimet ne maj.Pse nuk prish dhe ato te bosave ky drogaxhiu antishqiptar apo per te pasurit lejohet.Pse i prish pikerisht ne fillim te sezonit apo per te shkaterruar turizmin.Ptuuu o letyra se ca si puna juaj po e shkaterrojne ate vend,akoma merreni me saliun.
Crypto Cardano
Crypto Cardano 9 ditë më parë
Normal qe mirë ja bëjnë nëse ska leje, ca lidhje kan partitë. Ca lidhje ka partia, nëse është pa leje duhet ta bëj këtë punë çdo qeveri që është në pushtet. Po politika të neve është kështu si është sepse ka militante qorra si zotrote që nuk shikoni përtej hundës tuaj dhe e doni rrumpalle siç e bëri Saliu në 92.
gjergj kastrioti
gjergj kastrioti 9 ditë më parë
Mir ju ka ba votoni prep me 100€ si shit voten o turq po ju hap kropen
Ze Ver
Ze Ver 9 ditë më parë
SUPER
Nona Trendy
Nona Trendy 9 ditë më parë
Pritni pritni se do e shikoni qe do flini poshte urave nga shteti qe i shitet voten mire e ben Ed drogaxhiu
Barut Flaka
Barut Flaka 9 ditë më parë
Mesjet
serpentis sapiensa
serpentis sapiensa 9 ditë më parë
Popull mut ishalla edhe vorret ja u prishin...
Ksamil,shemben 10 objekte pa leje
1:35
RTSH Gjirokastra
Shikime 775
Legendary Penalty Kick Moments
8:40
Score 90
Shikime 5 mln
Amazing Skill of Fried Dumpling Master - korean street food
13:42
🐘 Watch How A Mama Elephant Wakes Her Baby Elephant Up *LIT*
4:54
SBS TV동물농장x애니멀봐
Shikime 49 mln
Mimoza Shkodra - Largohu
3:19
Mimoza Shkodra
Shikime 783 mijë
Kuruluş Osman 62. Bölüm
2:10:02
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 949 mijë
DULLA - FAKTE (Official Video 4K)
3:32
ArkivaShqip
Shikime 755 mijë