Po punonin tokën për të mbjellë pemë, banorët gjejnë një predhë të Luftës së Dytë Botërore në Vlorë

  Shikime 417

Fax News Albania

Muaj më parë

Gjendet një predhë luftarake e dyshuar e luftës së dytë botërore. Predha është gjetur nga banorë të fshatit Peshkëpi në Vlorë. Ka qenë një banorë i zonës ai i cili ka pikasur predhën në afërsi të tokave bujqësore. Predha e paplasur.

Banori që e ka gjetur thotë se ka qenë duke punuar tokën për të mbjellë pemë dhe në thellësinë 1.5 m ka ndeshur në predhën.

Predha është e rrezikshme pasi dyshohet të jetë e paplasur. Megjithatë as policia dhe as xhenierë ende nuknkanë shkuar në zonë.

Follow Fax News Albania

Subscribe To Fax News on ALclone Channel HERE: alclone.info/match/XdF...

For more content from click HERE: www.faxweb.al/

Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/

Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv

Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Deji
8:34
JJ Olatunji
Shikime 8 mln
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 95 mln
2022 Hyundai Tucson (2021) - PRODUCTION (USA Car Factory)
10:45
GommeBlog.it: Car \u0026 Performance
Shikime 8 mln
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Deji
8:34
JJ Olatunji
Shikime 8 mln
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 95 mln
Luana Vjollca - 1 Mije Vjet [Official Video]
2:55
Luana Vjollca
Shikime 105 mijë
Deji
8:34
JJ Olatunji
Shikime 8 mln
Binjaket Ismajli - Këngë Dasmash 2021
8:33
MProduction
Shikime 117 mijë
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Melinda Ademi
Shikime 4,9 mln
YouTube VS. TikTok Free Live Stream
56:14
FaZe Jarvis
Shikime 8 mln
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 428 mijë