Pas një puthje, më në fund kemi çiftin e parë të deklaruar në program-Përputhen +40, 15 Qershor 2021

  Shikime 699,874

Top Channel Albania

Muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALclone Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
Jeta Ima
Jeta Ima 17 ditë më parë
O Zot gazi botes me ket shov mare more per shqiptar qka po bojn spo di qysh po mundeni mi kqyr keto sende ncncncnc
Enis Golis
Enis Golis 23 ditë më parë
Normal qe nuk e duan ilirin prinderit dhe fisi jot se ky eshte dore e zeze, kshu eshte mentaliteti shqiptare i gatuar
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 25 ditë më parë
Puthja ndikoj qe Albina Halilaj nga drenasi te largohet nga une rend ka gabue.Une romanin ja kam premtuar.Ajo stilograf te shtunen me ka dhuruar.lus t me shkruan ne viber mikja Albina.Kurr s mund te harroj.5.7.2021 poeti e shkrimtari Rrahimi.
Valbona Veliu
Valbona Veliu 25 ditë më parë
Mua me pelqejne njerezit qe percjellin pozitivitet dhe drite... jeta eshte shume e shkurter...
Enis Golis
Enis Golis 26 ditë më parë
Po kjo linda qe e quan veten biznesmene paska ngelur keq per nje burr me e gjet ne ket emision sa poshte paska rene kjo xheloze femer, gilberta & iliri ja vlen te jene bashke se nuk kane qene ndonjeher te martuar, sa banal e quan veten biznesmene ti thuash tjetrit me kete lepin atje ku ke peshtyre femer negative zero, kjo linda ka höre aty me shume per ti bere reklam biznesit vet se sa per te gjetur Partner, linda femer shume negative.
Endri Kllogjeri
Endri Kllogjeri 28 ditë më parë
Si e ka mjekrren iliri si vizimet e stadjumit elbasan arena
Rita Selimaj
Rita Selimaj 29 ditë më parë
Iliri eshte nje mashkull me shume edukat e shpresoj qe Gilberta te ja din vlerat , me sa duker aty , meshkuj si Iliri Jane te rralle. Uroj qe Iliri te kete nje te ardhme te.lumtur.
Drita Rungo
Drita Rungo 29 ditë më parë
gilberts samiu esht me autoritar per ty
Rudi Zavalina
Rudi Zavalina Muaj më parë
Si spesa te mbush te dy jeni 🤣🤣🤣
firdes troplini
firdes troplini Muaj më parë
Me pelqen si program Kur kam kohe e shikoj.Shikoj burrat shqiptare Qe kan mesuar te dhurojn lule (gentile)Dhe grate shqiptare kane arritur te vendosin dhe te thone ate qe mendojne .Te gjithe jane aktore sh te mire .Nga te gjitha une shikoj vetem Lindita eshte me e drejta dhe me e mira ,,shpresoj te fitoj Lindita ,ky eshte mendimi im 🌹👏
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Muaj më parë
berta kujton se iliri ka lek prandaj ju kthye po aq e ka berta 2ose 3 muaj pastaj idhet ne krahun tjeter
Tauliand sdi
Tauliand sdi Muaj më parë
Linda esht shum e drejt
Z M
Z M Muaj më parë
Duken bukur Iliri dhe Gilberta!
enkk iss
enkk iss Muaj më parë
Unë naj gjithmon kur merzit puthen n buz
enkk iss
enkk iss Muaj më parë
🥺🥺❤❤
enkk iss
enkk iss Muaj më parë
😘😘😘😘😘😘😘🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂
enkk iss
enkk iss Muaj më parë
😂😂😂
Lize Sumzaku io
Lize Sumzaku io Muaj më parë
Ti je dhelper shume e rrezikshme Linda ne shikojme me shume nga ekrani ndersa ju te dyja jeni shume ofenfeduese
Lize Sumzaku io
Lize Sumzaku io Muaj më parë
Dy femra ka ne +40 Lindita dhe Gilberta ❤️❤️
Gjemali Tanushaj
Gjemali Tanushaj Muaj më parë
Bravo ilir,i pelqej gilbertes aroma e veres ne buz te ilirit
Vin Örn
Vin Örn Muaj më parë
Linda na mbyti me jargë e përshtym 😂
Aleks kerciku
Aleks kerciku Muaj më parë
Ne fillim nje tha “Une s’’jam”
Mennt Kastrioti
Mennt Kastrioti Muaj më parë
Me vjen mir sepse shoqeria Shqiptare ka nje oratori kaq te lart ,me te vertete impresionuse ,kur ke parasysh se ndodhesh para audiences . A ka mangesi qe shfaqen Po ,por femra e ka natyren gjithmone te ndihet e perdorur dhe viktimizohet .
Isalume Arapaj
Isalume Arapaj Muaj më parë
Po kete hall ka populli
Besa H
Besa H Muaj më parë
Linda je femer e mrekullueshme, nuk ka mashkull per ty aty , nuk ka nje femer tjeter si ti loqk je, ti je shum e matur 3 her mendon nje her flet, kjo gilberta ka mbetur ne moshen adoleshente akoma eshte 17 vjeq jukan bllokuar vitet
Bosi Bosi
Bosi Bosi Muaj më parë
Me pelqejn te dy jane bere per njeri tjetri bravo 👏👏👏
beyond infinity
beyond infinity Muaj më parë
Linda i paska me t peshtyra gjerat. Shume qytetare
beyond infinity
beyond infinity Muaj më parë
Linda je fshatare, me vjen keq. Tung 😉
beyond infinity
beyond infinity Muaj më parë
O Ilir o bob
Florida Abazi
Florida Abazi Muaj më parë
Kesaj lumadhes aq shum i pelqen vetja sa na hapi barkun
Mbaresa Jazaj
Mbaresa Jazaj Muaj më parë
Bravo urime
Arbër 2020
Arbër 2020 Muaj më parë
Qr kesaj Gilbertes duhet me i fut kacarrumin ne ne goje se nuk fiket duke qesh
Aferdita Shemuni
Aferdita Shemuni Muaj më parë
E shpreur.me ILirin .diemi me mir shok Gilberta ILiri jan beqar
Aferdita Shemuni
Aferdita Shemuni Muaj më parë
Kjo peshtymen e do ne surrat na neveriti emisjoni Arjan mbasi i bet nji vrejt ajo prap e pa edukat
Aferdita Shemuni
Aferdita Shemuni Muaj më parë
Bravo Arjani fjalori skandal
Genta Malevi
Genta Malevi Muaj më parë
Dy fallco si keto nuk kam pare.
Isi Dona
Isi Dona Muaj më parë
A sa jam knaqur me kete takim jau shtoft Zoti jeten bravo ashtu vazhdoni te buzeqeshur 🙏🏻💞💞💞💞💞💞💞💞💞
Lirie Hyseni
Lirie Hyseni Muaj më parë
ILIRE kombinon me Gilberten jane çift mrekullueshem
Sokol Hysen
Sokol Hysen Muaj më parë
💞
Fatma Anelli
Fatma Anelli Muaj më parë
Puntaten e dates 17ju lutem
marsi
marsi Muaj më parë
Gilberta:Une kam intuite te forte. Dhe tregon hunden. Nuk e dija qe intuita te rrinte tek hunda. Thua valle te jene qurret.
milano 1991
milano 1991 Muaj më parë
Burri botes te puth ti ke mendjen ke sallata 😂😂
milano 1991
milano 1991 Muaj më parë
Sa han moj gilberta 🥸
love nela mei ajla
love nela mei ajla Muaj më parë
Wow
F.F.E.E
F.F.E.E Muaj më parë
Kta jane si adoleshent..Kan filluar kto dashurit me kamera Po msojne edhe femijet e kopshti si dashurohesh , marin tel ne dore e cojne ne jutub dhe shikojne perputhen .Nej dit do bejne seks ne sy te kamerave. Zoti i ruajte mente e kokes. Kta jan shendosh jan ber si gicat han e pine neper resorande lluksoze. Gjithe kto shpenzime qe bejne kto ne emisjon , sikur tja u shperndanin familjeve ne nevoj do ecte para Shqiperija
Sibe Berberi
Sibe Berberi Muaj më parë
Fytyra armanit mbrapa 🤣🤣
Lek Dodaj
Lek Dodaj Muaj më parë
Une e shoh ma shum si arushan ilirin
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Muaj më parë
o berta shife mir ket ilirin mos u nxito
Rony Rag
Rony Rag Muaj më parë
7391
Elona Tabaku
Elona Tabaku Muaj më parë
Gilberta u deklaruar per ilirin se kishte hall mos ja merte lindita bukuroshja 🥰🥰
Ani Cani
Ani Cani Muaj më parë
Armandi dhe arjani 1 surrat fetyr kan ngjajn shum😂
Aneta Lica
Aneta Lica Muaj më parë
Moj Zonja Linda ti ishe ajo qe e zgjodhe cfar justifikimi eshte qe ty "te perdoren"shum e pa llogjikshme
Aneta Lica
Aneta Lica Muaj më parë
Jeni cift fantastik ishalla do perputheni♥️♥️
Minire Rekaj
Minire Rekaj Muaj më parë
Seka pas njata mend kjo gilberta eka xan kjo koh beqare iban vedit mesy tan tangardhek kap cat kapesh tesh kyt hamshorin😄😄😄😄😄😄😄
centrale bishtikalldremit
centrale bishtikalldremit Muaj më parë
Nuk ngelet me tjeter tani u deklaruat tani te shtrengoheni fort me njeri atrin
Grin Rexhepi
Grin Rexhepi Muaj më parë
Kshyre bre msusken QR.
Gjakova 20
Gjakova 20 Muaj më parë
Gilberta shum injirante edhe mendje madhe shum iliri prap shum me i mir kjo ka deshir te jep urdher si ne shkoll 🤮
Albina Balaj
Albina Balaj Muaj më parë
Seq ka kjo gilberta diqka mas asja buzqeshje seq ka por do ti dali dej ne fund te emisjonit kur se ky dashi iliri lop fare pa qime ne kok gilberta zbuloje ftyr e na ma se nanlodhe
Sonila Doqi
Sonila Doqi Muaj më parë
👏ilir ❤️gilberta u deklarun ishalla rc mar e te ltur si cift
Selman Kadra
Selman Kadra Muaj më parë
Sa bukur qifshi gjithmone bashke dhe ne lumturi😘
MAKSIM DEMIRCANI
MAKSIM DEMIRCANI Muaj më parë
Ka koh qe e bojne ket pune pa merak.
Smile At Predator
Smile At Predator Muaj më parë
GLIBERTA SA LEZET KE KUR QESH
Florinda Toma
Florinda Toma Muaj më parë
Gilberta shko shum me Ilirin
Buljeta Rapaj
Buljeta Rapaj Muaj më parë
Fillimi i Telenoveles Verore ku: Linda “left the chat”
Brikena istrefi
Brikena istrefi Muaj më parë
Linda nuk ke humbur asgje shiqyr qe hoqe qaf e ilirin se nuk e duroj dot ishalla dalin te ty se jan te pa durushem
naun bera
naun bera Muaj më parë
Gilberta tipike zarbe qe zgjedh 1 budalla per t'a shkelur me kembe, veçse qylaxheshke e madhe 🤮 n'a hapen barkun
adlesirg imales
adlesirg imales Muaj më parë
Jeni ber bashk vetem se ju do publiku !
Sazan Coku
Sazan Coku Muaj më parë
Bravo gylberta
Bleart Bexheti
Bleart Bexheti Muaj më parë
Mesuese sikur iliri e adhuron alkolin pak si shum kujdes gilberta
Shpresa Amin
Shpresa Amin Muaj më parë
Gilberta & Iliri = Mevlani dhe Lediana, Lindita & Linda = Antonela.
Suzana Lile
Suzana Lile Muaj më parë
Kishte lezet . Nje dialog i thjeshte plot ndiesi . . Te zgjuar te sjellshem . .!
Tani tr
Tani tr Muaj më parë
Nuk jam nga ata tipa qe nuk gezohen kur dy persona lidhen,perkundrazi,por ne kto lidhjet e perputhen nuk i besoj,sepse besoj qe bohen per show per audience,dhe mendoj qe lidhjet serioze ndertohen jasht ,mundsisht dhe pa ren ne sy te njerëzve,pastaj kta i shikoj te gjith qe bohen romantik te mdhenj,besoj qe po te ishin kaq shum do ishin me bashkshortet respektive ose minimumi sic e perseris do i ndertonin lidhjet jasht,per mu ktu ska burra,por bura,sic nuk ka dhe Femra,ne kuptimin e plot te fjales, kto jan flluska sapuni
Enkelejda Habili
Enkelejda Habili Muaj më parë
Gilberta e Iliri nuk do jene bashke,,,Gilberta eshte Tea por gjyshe.Njeriu qe qesh.Ne fund do jene te dy VETEM.Kjo gilberta vec e zgjuar nuk eshte,sic thote.nuk di si paska mbaruar nje shkolle mesuesie?
Brian Dior
Brian Dior Muaj më parë
Jan idealisht per njeri tj,fundja jane te dy te pa martuar me par.
Alea Tola
Alea Tola Muaj më parë
Tea&Andi Gilberta&Ilir Histori e perseritur
Antonella Brunetta
Antonella Brunetta Muaj më parë
Si mand te jete kjo fjal me ka perdorur ashte ofendim i madhe kjo fjale ju nuk kenifjetur bashke atehere Mund te thuashme ka perdorur turp te kesh Linda qe perdor kete fjalor te keq edhe Arjani Gaboi shume rende keto fjale te ndyra nuk duket te perdorur aq ma keqe ne kete program
Vilma Halilaj
Vilma Halilaj Muaj më parë
Linda gjdo dit e me bukur po behesh
Erlinda Naka
Erlinda Naka Muaj më parë
Sa ti nxirrte ndonje te re Armandua u deklaruan me mire , mblodhen mendjen,,😉
Agron Hajdaraj
Agron Hajdaraj Muaj më parë
Sa te qeshur e te bukur qe jan bashke shpersoj te jen te vertet
frosine hoxhaj
frosine hoxhaj Muaj më parë
Iliri shum I dashuruar me këtë, po kjo plot me dënglat
Diana Zelia
Diana Zelia Muaj më parë
Deklarat për 2 javë ik o dreqer se late name me këto lojra femish të jenë të vërteta ku ka më bukur se dashuria por dashuria Seshte lodër si e beni ju
Ketty Andrei
Ketty Andrei Muaj më parë
Na e shpife. Moj
Eroll Berati
Eroll Berati Muaj më parë
O sami mos lesho more prej dore nigo se pari zemren tonde pastaj popullin se syri popullit she shum larg
Ketty Andrei
Ketty Andrei Muaj më parë
Ok moj. Grua debile
Ketty Andrei
Ketty Andrei Muaj më parë
Na e shpifet
xhoni bravo
xhoni bravo Muaj më parë
Si i mban buzet gilberta kur e puthi iliri 🤣🤣🤣lot
Diana Zelia
Diana Zelia Muaj më parë
Gilberta mos fol për lindën se linda është më e mira nuk është nga ato që futet në mes të çifteve fain e ke vet ti që të pëlqen vetja mbaje inat linda është e sinqert e zgjuar dhe e edukuar dhe kur bën gabim e pranon por ti mos e mba kokën shumm lartë se ja si e ule veten prapë te iliri shkove
Bali Katanja
Bali Katanja Muaj më parë
Jeni nji cif prefek iliri dhe gelberta ❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋
Shpresa Kerci
Shpresa Kerci Muaj më parë
Gilberta bente sikur se donte atë puthje me Ilirin por po e shijonte shum
Shpresa Kerci
Shpresa Kerci Muaj më parë
Gilberta ishte yll
Shpresa Kerci
Shpresa Kerci Muaj më parë
U trashgofshit💞
Zade Kadrija
Zade Kadrija Muaj më parë
Bravo o Arjon konomi se kam respekt shum perty jenji njwri shm mekaraktwr te fort se ikshillon do keshilla sejaban metevertet ifolin dofjal palidhje duhet medi se jan ne emisjon 🇩🇪🇦🇱🇽🇰
Roel Vrapi
Roel Vrapi Muaj më parë
Migeli Da gjej Me Dashuri Eshte 5 Vjec 🎀🎀
Roel Vrapi
Roel Vrapi Muaj më parë
Ilir mo e le modhen e mir Me Respekt Gjyshja Migelit Berat
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Muaj më parë
Gilberta t fln qe na gzove sot❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Muaj më parë
Pra duhet te sillesh si hipokrite,ne nje kohe ku je e vrame thelle????
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Muaj më parë
Apo duhet me ba sikur ska ndodh gja??
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Muaj më parë
Per mu 1_ duhet te distancohesh,normal edhe inati ste kalon aq shpejt
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Muaj më parë
Po ju baj 1 pyetje,kur t bahet 1 pabesi si duhet me u sjelle?????
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Muaj më parë
Po lexoj 1 koment rreth inatit qe mbajne njerezit
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Muaj më parë
Apo ke ba sikur skupton
STRESI - Po foli i fundit (Prod by Enes Qosa)
6:22
Shpërthen Blerimi "Në Pranga"
34:35
Times Of Albania
Shikime 172 mijë
STRESI - Po foli i fundit (Prod by Enes Qosa)
6:22
Arilena Ara ft. Noizy - Murderer
3:28
Arilena Ara
Shikime 3,4 mln
Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor
3:04
Dhurata Dora
Shikime 8 mln
Capital T - Buzeqeshje (Prod. BO Beatz)
2:42