Nuk përmbahet Luljeta e Për'puthen +40! Shpreh hapur dëshirat e saj për marrëdhëniet intime...

  Shikime 270,137

TOP ALBANIA RADIO

2 muaj më parë

- - -
Luljeta Nallbani, konkurrentja e Për’puthen +40, një pensioniste 64-vjeçare. Jeton në Fier dhe është një zonjë pa komplekse. I pëlqen të udhëtojë dhe të bëjë palestër.

E ftuar në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio me Salsano Rrapi dhe Palomën, Luljeta zbulon dëshirat e saj seksuale.

www.topalbaniaradio.com
topalbania_...
topalbaniara...

Komente
Mimoza Jeschke
Mimoza Jeschke 15 ditë më parë
Respekt per ju Luljeta Burrat Shqiptar jan primitiv Nuk mund te them te gjith por shumiza jan injorant Por ka dhe femra qe jan primitive qe skan respekt per burrat dhe respekt pra mund te them qe ne Shqiperi jan te dyja palet njelloj
Xhekson
Xhekson 19 ditë më parë
Ja pra ktu e paska ofenduar luli ate taksistin mir e ka ai qe i paska ngel hatri ato tjerit jo luli nuk ofendon jo po kshu jo ashtu
Vjollca Bajro
Vjollca Bajro 22 ditë më parë
Me cudit nje gje ... zonja thote qe une skam dashe me u martu sepse me ka pelqyer te beje jeten vetem ashtu sic dua... dhe tani zonja thote me pelqen te martohem... une nuk kuptoj ... si lindi kjo idé zonja Luli ???
Dustan Alabaku
Dustan Alabaku 26 ditë më parë
Moj beqare e plerurav e shqipris moj budallaqe ti si burr po dukesh moj plak
Eglantina Aga
Eglantina Aga Muaj më parë
Boll se na çave koken ti plake
Marika Vokopola
Marika Vokopola Muaj më parë
Salsanua shkon me Lulin, nje moshe jane 🤳
Luziana
Luziana Muaj më parë
👏👏👏👏👏
Manjola Bacelli
Manjola Bacelli Muaj më parë
Eshte jeta jote luli shijoe ska cfare ju duhet te tjereve
Silvana Asimetaj
Silvana Asimetaj Muaj më parë
brava 🤩 complimenti per sinqeritetin 😍😍😍
Thomas Lawrence
Thomas Lawrence Muaj më parë
@Silvana Asimetaj Ua, pra më thuaj nga je ..?
Silvana Asimetaj
Silvana Asimetaj Muaj më parë
@Thomas Lawrence 👍👍🤩🤩
Thomas Lawrence
Thomas Lawrence Muaj më parë
Pershendetje si po ja dilni sot me siguri qe po kaloni nje dite te mbare.
Landi Dalipi
Landi Dalipi Muaj më parë
Salsano 🤣🤣😂😂😂😂
Flu tdu
Flu tdu Muaj më parë
Bravo je e vetmja grua shqipetare qe e jeton jeten tende si do ti ,e jo si duan te tjeret (Je tamam Njeri)
flu flu
flu flu Muaj më parë
Per te gjith ata qe nuk e njohin personalisht, Luli eshte realisht keshtu sic thot, kur e kam par per her te par ne Fier, nuk mund tju besoja syve qe nje personazh i till te jetonte ne Fier, u skandalizova me then te drejten, por duke e njohur, rastisem ne plazh disa her dhe nga komunikimi, ciltersia dhe humori, realisht me beri per vete.... dhe gjith fieraket e kan pranuar ashtu sic esht dhe e respektojn...
Kyro D
Kyro D Muaj më parë
YP XHIXHI ! Hajde emision “ EDUKATIV” hajde!!!
Alekos Hysi
Alekos Hysi Muaj më parë
Po ky zoteria si qenka keshtu nuk paska as nje qime floku tullac dhe i vetetin tulla po u terbua se ka ftuar lulin se luli i cemende keta njerez luli je mu si bose zoti qofte me ty pershendetje nga greqia
LOYIZA LOYIZA
LOYIZA LOYIZA Muaj më parë
NJE FEMËR E SINQERTË DHE DOBRA.KA LEZET.HALLALL ZEMER SHUME DUAM TE JEMI SI TY.❤❤
lac ser
lac ser Muaj më parë
oj luljeta je nje zonje evertet bravo te lumt moshatareme ty jam ti je si zonje shum e mbajtur te hane mut inatqaret e ta ken zili
internet daja
internet daja Muaj më parë
Luljeta bravo vertet je vetvetja sincerisht bravo
Nota Poezie
Nota Poezie Muaj më parë
Sa i shkëlqen tulla Saksanos 😜
Lokman Manovi
Lokman Manovi Muaj më parë
Shum mir eshte pa komplekse
Bahrije Shijaku
Bahrije Shijaku Muaj më parë
Bravo zonj qenke me te vertet demokrate
Bardha Lukaj
Bardha Lukaj Muaj më parë
Kur lot mendesh plaka lot keq 😔😔😔😔😔
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj Muaj më parë
Moj.gjyshe.....akoma je adulishente.....😂😂😂...!!!
gxim krasniqi
gxim krasniqi Muaj më parë
lopa plak kjo me nuk e han banane si ta shef i bjen te fikt palestra i ka mbet ksej strevines
jaran jarani
jaran jarani Muaj më parë
KREJT KURVA E KURVANA JENI JU NGA SHQIPERIA
Jani Shuli
Jani Shuli Muaj më parë
Turpi me i math nè republikn e shipris
Fatmir Fatmir
Fatmir Fatmir Muaj më parë
ca behet o top chennel ca beni i vini gishtin kokes po kjo me kete goje lisho po shikojn femije youtube shikojn perputhen e degjeneruat rinine shqiptare me vjen shum keq .te pyet femija pse thot qe ju ndes llamba ca te thuash ???turp degjeneerrriiiiim
Degjenerusi Serial
Degjenerusi Serial Muaj më parë
Ka 2jav qe ka kaluar , iku nga mendorja 😂
Λαβντιε Υζειραι
Λαβντιε Υζειραι Muaj më parë
Zemer te pergezoj Sikur te ishin te gjithe njerzit kaq realist sic je dhe ti ,bota do ishte ndryshe Respekt per ty 🥰🥰🥰
Landa P
Landa P Muaj më parë
pika qe ste bie ty moj rrangalle
Domenika Velaj
Domenika Velaj Muaj më parë
THUA. EKAMBA. JETEN. TIME. TASHI. SIUBANE. 65. VJEÇE. TËKAPI. DASHURIJA. OMEDET. MAROJ. NJERZIMI. 😭😭😭😭😭😭
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj Muaj më parë
Pika juve qe I beni komplimente po ajo do zdo mosha ben te veten pa kmplekse ??????po ti vetem bukuri ske moj zonj po turp nga familja jote nuk te vjen qe po te degjon .vllezer motra niper ....po ti je e kohes se par moj luliiiiii
Laura Kasa
Laura Kasa Muaj më parë
Disgustoze, e shpifur
Rafaela Zeqiraj
Rafaela Zeqiraj Muaj më parë
Luli e paskemi ditelindjen ne te njejten dite moj,po mire moj une jam larguar 17 vjece nga Fieri nuk te kam njohur ty per sa kohe kam jetuar atje se tani vi rralle ne Fier
arbi beka
arbi beka Muaj më parë
Varet ne cilen lagje ke jetuar Rafaela. Se une per shembull e kam pasur ne lagje dhe e di qe Luli ka qene gjithmone keshtu realiste dhe moderne.
Thomas Lawrence
Thomas Lawrence Muaj më parë
Pershendetje si po ja dilni sot me siguri qe po kaloni nje dite te mbare.
Latta Security
Latta Security Muaj më parë
plake psikopate qysh ka shanc me u bo trend neper emesione kto palla
Andi 1
Andi 1 Muaj më parë
Sepse ti je me copa kari ne tru edhe nuk kupton qe flet kshu
Adriana Ana
Adriana Ana Muaj më parë
me pelqen shum kjo 😍😍
Bes Nik
Bes Nik Muaj më parë
Hahahahaha lot nga sqetullat per zotin Hahahahaha
Moon Safari
Moon Safari Muaj më parë
Me open minded kjo sees kept dy injorantet
Merfi Oxa
Merfi Oxa Muaj më parë
Shqipetaret gjithe budallenjte dhe imoralet i quajne te sinqerta
Geneva Ch
Geneva Ch Muaj më parë
I dua kto njerez pa komplekse dhe te drejtperdrej mbi te gjitha plot energji te lumt Luljeta
Renata Durra
Renata Durra Muaj më parë
Esht emir luljeta di lepa Brema esht
Sinankolloni Sinankolloni
Sinankolloni Sinankolloni Muaj më parë
Qenke nji zoom e bokure dhe nji Moshe me mua te peshendese nga zemra.
Sinankolloni Sinankolloni
Sinankolloni Sinankolloni Muaj më parë
Luljeta te pershendese dhe mendoje te takohemi per te mire dhe nji shetitje dhe Duke pier kafen e mengjesit. Nji zemer.
Sinankolloni Sinankolloni
Sinankolloni Sinankolloni Muaj më parë
Po tasha te percjelle edhe me ma shume kurajo se edhe une jam shigjetari dhe deshira ime do ishte nji takim kudo qe e lene ,ju pershendese .
Flori Mflo
Flori Mflo Muaj më parë
Plaka ka kaluar ne skleroze 🤑😛💩
Doci Blendi
Doci Blendi Muaj më parë
Merre ne Portokalli Salsano se nder te madh do ti benit ndjekesve te Portokallis 😄😁
Bledi Kurti
Bledi Kurti Muaj më parë
Je njesh
Ma T
Ma T Muaj më parë
Sa e mir je zonje ,shum elegante ne te folur ,te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat
File file
File file Muaj më parë
Ytt plakaruqe ndyr ..rrugace plak
Moza Hila
Moza Hila 2 muaj më parë
O Luli mos vdekshe kurre jetoje jeten ashtu dic do ti
Monda Baxhia
Monda Baxhia 2 muaj më parë
Luljeta me pelqen sepse eshte vertet e sinqert nuk mundohet te fshehi vetveten shpreh ate qe mendon edhe me teper bene ate qe do edhe per mua eshte fisnike sepse nuk ka prishur familje bravoooooooooo jeto jeten tende
Lindita Abilaj
Lindita Abilaj 2 muaj më parë
E papame pa kompleks
Piera Matteoni
Piera Matteoni 2 muaj më parë
Po ik moj , plake e shemtuar
Tirana Tirana
Tirana Tirana 2 muaj më parë
IK MOJ KURV PLAK ..
Ar Re
Ar Re 2 muaj më parë
Hahahahaah.... o Lulke mps vdeksh kurre ishalla
Fitt Nam
Fitt Nam 2 muaj më parë
Jezusi ne shqip .
Fitt Nam
Fitt Nam 2 muaj më parë
Jezusi ne shqip
Omi Omi
Omi Omi 2 muaj më parë
Kaq ta besh dhembin nuk .....🤣🤣🤣🤣🤣
Mira mira
Mira mira 2 muaj më parë
Bravo lulka
Pamuce Kalace
Pamuce Kalace 2 muaj më parë
Allah na fal si nje femije
Hell Yeah
Hell Yeah 2 muaj më parë
Mua me shkriu
Miranda TTT
Miranda TTT 2 muaj më parë
Aman sa fjale te pista folni 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Milan Tr
Milan Tr 2 muaj më parë
I kan hik pllumat ne pleqeri
luiza cani
luiza cani 2 muaj më parë
Bravo luljeta 🌺🌷🥀🌹🌸🌼👑⭐
Eglantina Toku
Eglantina Toku 2 muaj më parë
Ike moje putane ginjeshtare andje se po shkallone grate shqiptare buke eardhure
Miranda Muhametaj
Miranda Muhametaj 2 muaj më parë
O Luli ,mos e vri mendjen,jeto per vete si gjithmone, te uroj jete dhe shendet,pushime te gezuara kete vere ne Seman.
Jonida Muka
Jonida Muka 2 muaj më parë
Si ska turp mjer ata njerzit e kesaj qe shikojn kete plaken la nam turp .martohu moj po qenke kaq qeflie pupu ma shpifin keto plaka qe bejn si te reja ne kete mosh i kan ikur plumbat
Emilia Emi
Emilia Emi 2 muaj më parë
A te hengert mortja moj luli
Flora Hilaj Veliu
Flora Hilaj Veliu 2 muaj më parë
Jeni shume te mir
kbpnlalb
kbpnlalb 2 muaj më parë
Mund ta pushoni Palomen me ate telefonin idiot?
kbpnlalb
kbpnlalb 2 muaj më parë
Paloma qepe se ngele duke uleritur
mbarime saliaj
mbarime saliaj 2 muaj më parë
Bravo luljeta pretendime te zjarrta pske e dashke 40 vjec partnerin , lum ai djal 40 vjecar qe do te ket ty 👏👏
File file
File file 2 muaj më parë
Ti moi
Sanije Gächter
Sanije Gächter 2 muaj më parë
Zonja luljeta ti je nje fember e mbrekullushme Ti je e apure jenje gruha qe enje jete Bravo🤩🤩🤩🤩
Lata Saraci
Lata Saraci 2 muaj më parë
Te urojm Luljeta +65
Filloreta Dhamo
Filloreta Dhamo 2 muaj më parë
O pika Ty vetem mburresh .pir sallamin ate te besh
Haki Gashi
Haki Gashi 2 muaj më parë
Jo eka qe un e dua ke shenime jam une ta baj te gjitha
Haki Gashi
Haki Gashi 2 muaj më parë
Un te kisha pas grue je e sinqert jam 62 vjet te marr bravo
Haki Gashi
Haki Gashi Muaj më parë
@Doci Blendi une kam rrespek ndaj lules asht e sinqert nuk dua mu rekla mue jam kosovar me ka pelqye ani pse asht e moqm ash vitale dhe e dua vetem qe nuk genjen rrespekt nuk dua fam se e kam famen dua fatin ne fatksi 044 187 393 jam Kosovar rrespekt klb
Doci Blendi
Doci Blendi Muaj më parë
@Haki Gashi beje kerkesen
Haki Gashi
Haki Gashi Muaj më parë
@Doci Blendi flm per thirrje
Doci Blendi
Doci Blendi Muaj më parë
Hajde ne Perputhen mor Haki
Vjollca14121956 Pepa Mitku
Vjollca14121956 Pepa Mitku 2 muaj më parë
Ma scusate vetëm muhabet seksi ban 😂🙉🙉
ching ching
ching ching 2 muaj më parë
🤣🤣🤣😂Bura kafenesh 😂😂
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 2 muaj më parë
O luli bravo te qoft po ktu ne itali 65duken sh te reja zemer
Sali Rerza
Sali Rerza 2 muaj më parë
Cfar flet moj. Luli ne 1985 ti ke qene 29 vjece perse genjen kaq shume. Djemte atehere kane qene shume te mire po ti ke qene nje vajze qe djmte nuk donin te lidheshim me ty
kbpnlalb
kbpnlalb 2 muaj më parë
Tha me perpara
Enver Sulejmani
Enver Sulejmani 2 muaj më parë
Beato te. Be qejf dheu do e tresi.
hey hey
hey hey 2 muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👏
Dona Toli
Dona Toli 2 muaj më parë
Haaaa te lumte Luli je e sinqerte
Zana Zana
Zana Zana 2 muaj më parë
Mos e rruj Luljeta mos haj per njeri
justin bieber
justin bieber 2 muaj më parë
Kurva
perie goxhaj
perie goxhaj 2 muaj më parë
Paloma flet pa lidhje fare le qe mendjen se ka fare aty ngeli me tel n dore harron qe esht n emisjon
Inxhi Tafa
Inxhi Tafa 2 muaj më parë
Hahahahah sa e papar ylll fare
Behare Vila
Behare Vila 2 muaj më parë
Je drit, je ylllll shum e sinqert,,Zoti te dhente c,do te mir ne jet💥💥💥💥💥😛😛😛👌👌👌😘😘😘🙏🙏🙏🙏😋😋
Arber M
Arber M 2 muaj më parë
Dikush qe e ndjen veten gjynahtar le tshkoj ta iq ket nênën shpirti direkt nxhenet🤣
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. 2 muaj më parë
Bravo Luli,un jam pak ma e vogel se ty,nje brez jena.
Piera Matteoni
Piera Matteoni 2 muaj më parë
Aman o liljete se na plase! Po cfare palestre ben ti . Me ate plenc qe ke. Te shohesh te zhveshur ta cpif. Kembet e holla , barku si thes. Pastaj pse nuk thua qe nuk gjete dot burre , pasi . pervec se ishe e degjeneruar, ke qene edhe e shemtuar, qysh e re.
Anna Anna
Anna Anna 2 muaj më parë
Luljeta ke pjerdhur nga trute,,te erdhi dita te maresh ne dore televizionin o perendi
Mimoza Panxhi
Mimoza Panxhi 2 muaj më parë
Shum njeri i sinqert e i drejtperdrejt pa komplekse bravo
Edison Fier
Edison Fier 2 muaj më parë
shoh ca debile te mbaruara na kenaqe i thon kjo esht nje femer e degjeneruar as pleqt nuk e qin me
Inxhi Tafa
Inxhi Tafa 2 muaj më parë
Jo ajo është super yll
Mirela Nikolli
Mirela Nikolli 2 muaj më parë
Bravo. Luli je yll zemer, Mos u drezo tregoju te gjithve se do vijn ne moshen tuaj dhe pyet si ju. Duket te tj.
rexhi loli
rexhi loli 2 muaj më parë
/
Tefik Berberi
Tefik Berberi 2 muaj më parë
yt
Maria Q
Maria Q 2 muaj më parë
E sakte burrat jane bere me keq se grade shumw thashetheme
Filloreta Dhamo
Filloreta Dhamo 2 muaj më parë
O Zot plakaruqe e dreqit .ka luajtur nga ment
Eda Eda
Eda Eda 2 muaj më parë
Po filloreta mos duroft me kjo ska as turp e mos u fryft ishalla megjith keta qe i nxjerin ne televizor
Larry 28
Larry 28 2 muaj më parë
😂😂😂😂😂sallamiiiiiiin o t'u shtofte jeta moj Luli 😅😅😅😅😅
Naxhije Hoxha
Naxhije Hoxha 2 muaj më parë
luljeta bravo je shum e mir
Rozeta Kucana
Rozeta Kucana 2 muaj më parë
O yll je
Bosnaa Bosanceros
Bosnaa Bosanceros 2 muaj më parë
Kjo pja nxjerrka yndyren .idhit
Binjaket Ismajli - Këngë Dasmash 2021
8:33
MProduction
Shikime 117 mijë
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 139 mln
Bombat e fundit të Shqipes… (urojmë)
32:06
TOP ALBANIA RADIO
Shikime 68 mijë
'Tequila Quizz'-i i Palomës
5:56
TOP ALBANIA RADIO
Shikime 1 mijë
perputhje + 40
4:42
Muhamet Bizhga
Shikime 20 mijë
Binjaket Ismajli - Këngë Dasmash 2021
8:33
MProduction
Shikime 117 mijë
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 139 mln
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 686 mijë
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 247 mijë
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 2 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 394 mijë
Dad and funny prank over Nastya. #shorts
0:14
LIKE NASTYA SHORTS
Shikime 7 mln