Noizy - Party Turn Up

  Shikime 911,199

thisisnoizy

Instagram: noizy

Verse l:
I’m like look, ok, shif ca mendoj,
Sonte kom pi dhe nuk kam ca shpjegoj,
Femnat on me femnat dun loj,
Non stop e mbajn Noizy’n ngoj,

Noizy here Noizy there Noizy ktu atje everywhere,
Gocat here gocat there goca ktu atje everywhere,

Gwan tell em - ngjak sikur venem,
Kontroll mbi te sikur helem,
Sweet sikur melon,
Ngjyren si Nutella,

Chorus:
Party turn up when we turn up,
Tash coni durt nalt coni durt nalt,
Kena me pi mu bo krejt fucked up,
Spo ma nin ca thojn I’m living it up,

Edhe kerri n’tok dhe zheg per asfalt,
Edhe gazi n’fund ja dridhi dhe n’bark,
Edhe kjo ktu ngat dhe sapo u lag,
Edhe emrin sja di por yea we just fucked,

Verse ll:
X2
Man a shout boo inna ur head,
Sdi a m’kupton pse m’thirrin legjend,
I do this for love ktu puro talent,
Sjam kon un me fat un e bona Krejt vet,

X2
Femnat vijn vet parja si det,
Otr me qen o sa qef,
Ti smund em prek ai smund em prek,
Boll po lodhen po kta jan shum cekt,


Chorus:
Party turn up when we turn up,
Tash coni durt nalt coni durt nalt,
Kena me pi mu bo krejt fucked up,
Spo ma nin ca thojn I’m living it up,

Edhe kerri n’tok dhe zheg per asfalt,
Edhe gazi n’fund ja dridhi dhe n’bark,
Edhe kjo ktu ngat dhe sapo u lag,
Edhe emrin sja di por yea we just fucked,

Komente
51-Sharookh Naseer
51-Sharookh Naseer 2 muaj më parë
B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 Clickhere : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1
tut jonathan
tut jonathan 2 muaj më parë
𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ 18cams.xyz 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^
1124 2114
1124 2114 3 muaj më parë
Shif ça menoj😉🥵👑👑
Hussain Murk
Hussain Murk 7 muaj më parë
I love this!!! Love from uk manchester pakistan !!!!
CISCO POLO
CISCO POLO 9 muaj më parë
LOVE THE VIDEO MY BRO!!! 👑🇦🇱🦅🇦🇱👑
Rovena
Rovena 10 muaj më parë
🔝🔥😍🔝😍🔥🔝😍🔥🔝😍🔥
ÍM PÂBŁÔ
ÍM PÂBŁÔ 10 muaj më parë
Party turn up 2
Visar Visi Krasniqi
Visar Visi Krasniqi 10 muaj më parë
Krejt shqipe 🇦🇱 ne USA🇺🇸 ka respect per NOIZY 💯🔥
1124 2114
1124 2114 10 muaj më parë
OTR me sen o sa qef👊
1124 2114
1124 2114 10 muaj më parë
Masterpiece❤
1124 2114
1124 2114 11 muaj më parë
14 vjet n'maj estrades
1124 2114
1124 2114 11 muaj më parë
Epoka💯❤🐐
1124 2114
1124 2114 11 muaj më parë
🐐💯❤🔥
Sulkja Gerian
Sulkja Gerian 11 muaj më parë
🔥🔥🔥
tiku milan
tiku milan 11 muaj më parë
Legjend 👌✌
tiku milan
tiku milan 11 muaj më parë
The best rigels rajku👌👏
ArtZ A.
ArtZ A. 11 muaj më parë
Underrated song. 💥💥💥
Mario Vokrri
Mario Vokrri Vit më parë
Vhhoohohl
Arbër Zajmi
Arbër Zajmi Vit më parë
Hit
Ramdan Lyon
Ramdan Lyon Vit më parë
Mo shum like mo shum fat
1124 2114
1124 2114 Vit më parë
Masterpiece
Ο.Φ.Η ΘΥΡΑ 4444
Ο.Φ.Η ΘΥΡΑ 4444 Vit më parë
OTR
Endri 1
Endri 1 Vit më parë
👌🏻🔥
1124 2114
1124 2114 Vit më parë
Vibe🔥🔥🔥
CORONA is not here
CORONA is not here Vit më parë
UMG (on behalf of OTR Records)
Leonardo Bosco
Leonardo Bosco Vit më parë
Solamente una parola: emozionante.
Esad Hoxha
Esad Hoxha Vit më parë
Qysh e ki numrin
Esad Hoxha
Esad Hoxha Vit më parë
A e ngje Albin
Esad Hoxha
Esad Hoxha Vit më parë
Noizy esht ma i forti ne bot
Esad Hoxha
Esad Hoxha Vit më parë
Une jam Fatlindi
Elona Jaupi
Elona Jaupi Vit më parë
Mbret👑♪♥💪
Luciano Mullai
Luciano Mullai Vit më parë
Bomb 🌋🌋🌋
Humor Shqip
Humor Shqip Vit më parë
alclone.info/net/video/jNumZJ_Ep6iLm50.html
sara haxhia
sara haxhia Vit më parë
upus100♥♥♥♥♥♥♡♥♡★★★★★☆★☆
Rei Daci
Rei Daci Vit më parë
🔥🔥🔥
The Real Deal
The Real Deal Vit më parë
E vetmja kong e albumit liked on my youtube playlist ✌️
LIEN Graphics
LIEN Graphics Vit më parë
For Lyricvideo, Logos, Flyers, Brochures and more contact and subscribe me here : alclone.info/match/pZZPHreSRmnBLYXmZQ2bPA
Atlant Qato
Atlant Qato Vit më parë
Bravo noizyyyyyyy😎😎😎😎😎😎😎😎🏰⚡
danj
danj Vit më parë
TV SHQIP --> www.tvneshqip.com/
Ilyrian Bloodline
Ilyrian Bloodline Vit më parë
The magic is back 👑
Mondi Toli
Mondi Toli Vit më parë
👌👌👌👌
Ada Dani
Ada Dani Vit më parë
First noizy Otr me qene o sa qef
Your god .
Your god . Vit më parë
Wooooow NOIZY ME I MIRE LIKE ETHE SUBSCRIBE PER KINGUN TONE SHQIPTAR🔥🇦🇱🔥👌👌🔥
Arbër Z9
Arbër Z9 Vit më parë
🥰🥰
Kleda
Kleda Vit më parë
😆✌😆✌😆
Kleda
Kleda Vit më parë
😁✌😁✌😁✌😁😁✌
Kled Aliaj
Kled Aliaj Vit më parë
Like kush i boni like hala pa e ngu🔥🔥🔥
Thoma Gjoshaj
Thoma Gjoshaj Vit më parë
🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨
Thoma Gjoshaj
Thoma Gjoshaj Vit më parë
🌊🌊🌊🌊🌊🌊
Blervi spahiu
Blervi spahiu Vit më parë
Edhe kerrin n tok dhe zheg per asfalt Edhe gåzi n fund na dridhet ne Bark Like 🤙
Mario Loshi
Mario Loshi Vit më parë
👌
Joana Avdolli
Joana Avdolli Vit më parë
Super kenke Noizy Lin Koli Varosi gjith njesha durt nalt
rikondo tv
rikondo tv Vit më parë
femra te mira me byth
Hysen Cani
Hysen Cani Vit më parë
Je Njish
Thoma Gjoshaj
Thoma Gjoshaj Vit më parë
✨✨✨✨✨✨
Me thirr Kinge
Me thirr Kinge Vit më parë
hajde otr
Blervi spahiu
Blervi spahiu Vit më parë
Like ata qe e duan noizyn dhe kenget e tij ose koment 💝
calid saad
calid saad 2 muaj më parë
➡️ livegirls19. com ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1618778800
Thoma Gjoshaj
Thoma Gjoshaj Vit më parë
🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘
Thoma Gjoshaj
Thoma Gjoshaj Vit më parë
⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡
BS News
BS News Vit më parë
Killing this
Ηλιας Κατσελη
Ηλιας Κατσελη Vit më parë
Kur del video klipi o Noizy
Ηλιας Κατσελη
Ηλιας Κατσελη Vit më parë
O Noizy
Θάλεια Θ.Κ
Θάλεια Θ.Κ Vit më parë
Corona time
Ergi HENA
Ergi HENA Vit më parë
Noizy:like Finem:comment
Thoma Gjoshaj
Thoma Gjoshaj Vit më parë
🎭🎭🎭🎭🎭🎭🎭🎭🎭🎭🎭🚓🚓🚓🚓🚓🚓💰💰💰💰💰💰💰💰💉💉💉💉💉💉
Ledion Shoshi
Ledion Shoshi Vit më parë
❤️❤️❤️❤️❤️
Lori Derjaj
Lori Derjaj Vit më parë
🙆‍♂️☝️💪
ludovikable
ludovikable Vit më parë
Looks like you going down noizy not your best
Abdulla Selmani
Abdulla Selmani Vit më parë
Hit
jon ke
jon ke Vit më parë
Po ti me qive dhite, ke vjedhur melodine e akcent - how deep is your love... je mjeshter per kete pune
Arbër Z9
Arbër Z9 Vit më parë
Shum Larg Reperave tjer💯💯💯💯🦾
Rene64 Official
Rene64 Official Vit më parë
The best album love it ✌🏻❤
Andi Andi
Andi Andi Vit më parë
Super keng
TINO FrCity
TINO FrCity Vit më parë
EDHE KERRI N'TOK DHE ZHEG PER ASFALT EDHE GAZI N'FUND JA DRIDHI DHE N'BARK!! Rraket 🚀🚀🚀
d1 o91s
d1 o91s Vit më parë
Ju lutem dua te rris kanalin me beni subcribe jua kthej direkte
Alen Tosku
Alen Tosku Vit më parë
🔥🔥🔥
MD PRODUCTION
MD PRODUCTION Vit më parë
Hyr ne linku dhe kenga esht me videoclip alclone.info/net/video/pqWJaciUzaebZp0.html
Bela Banushi
Bela Banushi Vit më parë
Like kush o OTR
Ledjon Ndreu
Ledjon Ndreu Vit më parë
SUPER HIT per 1 dit 4 keng ♡♡♡♥♥♥♥♥
Nikita Hoxha
Nikita Hoxha Vit më parë
Eke mbyt nice king 👑👌
Olsi Alla
Olsi Alla Vit më parë
king
Blackml
Blackml Vit më parë
Ka plas muzika😅😅
Kuq_e_zi_je_ti Dardania
Kuq_e_zi_je_ti Dardania Vit më parë
Prejt Albumi vetem tek kjo kenge me pelqen
El Eli
El Eli Vit më parë
na plasi kari ne per kerin tend e famen tende
Miralem Osmani
Miralem Osmani Vit më parë
Mad song
Michael Lazri
Michael Lazri Vit më parë
The best song of the album Non stop replay
vasantha senan
vasantha senan 2 muaj më parë
WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : livegirls19. com !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1618745512
Mario
Mario Vit më parë
Like nqs mendon se esht kenga me e bukur qe noizy ka ber kte 5 vjecarin e fundit
bern makiola
bern makiola Vit më parë
Albumi ma i bukur mas te 1 parit
Vini Official
Vini Official Vit më parë
Noizy it’s legend
Mersime Sinani
Mersime Sinani Vit më parë
❤😍
serxhio
serxhio Vit më parë
Kush esht rreperi me i mir ne shqipri Noizy lile Koment finem
Jennylyn Ouas
Jennylyn Ouas 2 muaj më parë
B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G -L-o-V-e-S-e-X-----۞------------ livegirls19. com 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618819419
Stephania Monjaraz
Stephania Monjaraz 2 muaj më parë
۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 livegirls19. com 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618748825
Klodi Balliu
Klodi Balliu Vit më parë
Facchin stres🤬
Zinzin Tafi
Zinzin Tafi Vit më parë
Hajde me boni ne youtube mua subscribe ata qe jan OTR i keni te gjitha albumet te noizyt 👑👑❤️❤️
Klevis Bengu
Klevis Bengu Vit më parë
ket tip muzike e bo ma smiri nojz big likee 😉
Ronaldo Sula
Ronaldo Sula Vit më parë
King Noizy👍👍👍👍👑👑👑💣
OTR Love
OTR Love Vit më parë
Noizy 👑 gjith koment 👌🏻
The Red EaGle
The Red EaGle Vit më parë
little noizy can't hurt you , little noizy isn't real Little noizy : (killer face)
Francesko Madhi
Francesko Madhi Vit më parë
Gjytyryma
xoxo xls mls
xoxo xls mls Vit më parë
Ja ke qr o Noizy
Loku Loku
Loku Loku Vit më parë
Ky o hiti albumitt
Darkyy
Darkyy Vit më parë
Kjo kenge duet videoclip🔥
Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA
2:59
Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet)
3:01
thisisnoizy
Shikime 12 mln
Kuruluş Osman 63. Bölüm
2:11:20
Kuruluş Osman
Shikime 3,4 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 394 mijë
Noizy - Lost Angels
2:28
thisisnoizy
Shikime 618 mijë
Passi
2:45
GELO - Topic
Shikime 4 mijë
Noizy ft. Varrosi - Who want something
2:47
Noizy - Party turn up
2:48
thisisnoizy
Shikime 5 mln
Noizy - Mendjen e madhe
2:06
thisisnoizy
Shikime 1 mln
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 761 mijë
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 5 mln
Noizy - Best friend
3:27
thisisnoizy
Shikime 586 mijë
Kuruluş Osman 63. Bölüm
2:11:20
Kuruluş Osman
Shikime 3,4 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 394 mijë
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 95 mln
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 5 mln
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Ronela Hajati
Shikime 1,7 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 775 mijë