Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

  Shikime 36,642,740

thisisnoizy

Vit më parë

Muzika: Otr Records
Teksti: Noizy

Director: Fatlum Nerguti \u0026 Endi Hoxha
Video by: Cinematic \u0026 Nd Film Production
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/skan...
Spotify: open.spotify.com/album/5c9rLu...
Deezer: www.deezer.com/en/album/10445...


Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume,
Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve,
Mund te Isha atje si pjes e atynve,
Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre,

Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje,
Per krejt nacot mren ne qelie,
It's all love though sonte si dihet,
Jom n'qef dhe pse po m’perzihet,

Jena shum plot kallabllak,
Ambienti me dritat e ulme n'max,
Cunat me hoodies qe duken pak,
Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat,

I Sukses'shem adresa e sakt,
Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap?
A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt?
A Po don perqafim mbase nihesh rehat,

Boni pak ven per jashtoksorin,
Vi I nxeht nga laboratori,
Jena super charged me bo hip hop,
Jom rude as fuck dhe nuk di me stop,

Chorus:
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

Rap2:
Boni pak ven per jashtoksorin,
Vi I nxeht nga laboratori,
Jena super charged me bo hip hop,
Jom rude as fuck dhe nuk di me stop,

Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit,
Kena stil - so sick - I’m so sick,
Jom banal - dhe flas ca fjal skandal,
Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal,

Boom boom boom on and on and,
Fuck all night till the early morning,
Kta po mthojn qe ta ulim zonin,
Na e qesim varrosin te ballkoni like,

Ha ha vec per inati,
Kundra ligjit kundra djallit,
Djeget veni Kur na hym mrena,
I’m like fuck the police se ja thejm sirenat,

Chorus:
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

Komente
Elidon Jaku
Elidon Jaku 5 orë më parë
Nuk kan besu se noizy behet me i madh repist ne europ
Etleva Isaraj
Etleva Isaraj 6 orë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 shiprar o ca thu
Arsen Vrioni
Arsen Vrioni Ditë më parë
2021
Blerant Cake
Blerant Cake Ditë më parë
SA. E. Mir. Kenga
Ina Shehu
Ina Shehu Ditë më parë
JE SUPER
crigga
crigga 2 ditë më parë
besu
Albanaise 69
Albanaise 69 2 ditë më parë
Je king 🥰
Kelinda Sheti
Kelinda Sheti 2 ditë më parë
Je më I miri
Ari 1912
Ari 1912 2 ditë më parë
RAF Camora - 500 PS Ndegjone këngën origjinalë
Brunilda Gjeli
Brunilda Gjeli 3 ditë më parë
G9
tomor ymeraj
tomor ymeraj 3 ditë më parë
2021 ka ktu ?👍👍
DENIS PGG
DENIS PGG 4 ditë më parë
Pershendet
DeeJay PajTim
DeeJay PajTim 5 ditë më parë
Padyshim Noizy eshte rapperi nr 1 ne Shqiperi
VenisD
VenisD 5 ditë më parë
2021🚀
SONI444 PLAYHARD
SONI444 PLAYHARD 6 ditë më parë
2021 naj njoni
teuta deda
teuta deda 6 ditë më parë
kong per henshota
Jola Jola
Jola Jola 6 ditë më parë
shumbukur😍🤩😘💋❤😍👹👺😻💏💋👙
Leoni233
Leoni233 6 ditë më parë
Kush e shikon ne 2021
Servis Pogradec
Servis Pogradec 6 ditë më parë
Po
Lumasaku
Lumasaku 7 ditë më parë
🔥👌🔥👌🔥👌🔥👌🔥
Kreshnik Berisha
Kreshnik Berisha 7 ditë më parë
Ti o noizy i ngjan fiks maringlenit
Kleo Ibraj
Kleo Ibraj 7 ditë më parë
Finem solo jan bretë
Fjordi Canaliaj
Fjordi Canaliaj 9 ditë më parë
🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘
Erald Krasniqi
Erald Krasniqi 9 ditë më parë
Eshte ndonjeri qe mund te me thot si mund ta gjej kengen e noizyt jetoj me shok
Gabriel Ferzaj
Gabriel Ferzaj 10 ditë më parë
Lllgt,hx
Gabriel Ferzaj
Gabriel Ferzaj 10 ditë më parë
Lllgt,hx
Islam Cani
Islam Cani 10 ditë më parë
Noizy ti je i kengetari im me i mire
I am_ loren
I am_ loren 11 ditë më parë
2021 akoma ngjohet😍
Michalina Pietrzyk
Michalina Pietrzyk 11 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Eljando Belba
Eljando Belba 12 ditë më parë
Otr me te te medhenj se kurr
Μάριος Ο.
Μάριος Ο. 12 ditë më parë
Love Albanian song from Greece🇬🇷🇦🇱❤
FF WANTED
FF WANTED 13 ditë më parë
1:39
Nelsi Bg
Nelsi Bg 14 ditë më parë
Un kam besu tek ty por hatersat te kan urrejtur like kush mendon te njejten gje si un😉👍👍
Gojart Thaci
Gojart Thaci 14 ditë më parë
Resepekte otr 👌
Cryz
Cryz 14 ditë më parë
Shqiptare like this comme🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Adelina kuqi
Adelina kuqi 15 ditë më parë
🇦🇱🤝🇽🇰🎶🔥🔥🔥
ig: jusuf.289
ig: jusuf.289 15 ditë më parë
2021
MC Kresha
MC Kresha 15 ditë më parë
Elaaaaa reee Noizyyyyyyy
ALB MAFIA 1312
ALB MAFIA 1312 16 ditë më parë
NUMBER ONE BRO ❤️👑🇦🇱
Flavjo Ndoj
Flavjo Ndoj 16 ditë më parë
2021?
enjoyTHEsilence
enjoyTHEsilence 16 ditë më parë
Translate?
Gamingplay01
Gamingplay01 17 ditë më parë
NOIZY OTR MA I MIRI
Gamingplay01
Gamingplay01 17 ditë më parë
🚀🚀🚀🚀🚀🚀😍😍😍🔥🔥❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
MATEO HOXHOLLI
MATEO HOXHOLLI 18 ditë më parë
Kush e degjon 2021
Lindi London
Lindi London 19 ditë më parë
Ky eshte hit
Leon Bojni
Leon Bojni 19 ditë më parë
2021💠
Giulio Geshteja
Giulio Geshteja 20 ditë më parë
Sono anch’io albanese e comunque noizy spacca wow!🇦🇱
Ali Ulcay
Ali Ulcay 20 ditë më parë
Nice music 🤫
Ardit Selimi
Ardit Selimi 20 ditë më parë
OTRFORLIFE
Shaip Leci
Shaip Leci 21 ditë më parë
NOYZI
Natalia
Natalia 21 ditë më parë
I LOVE YOU NOIZY FROM GREECE❤🇬🇷🇦🇱
ylli beshiri
ylli beshiri 21 ditë më parë
na keni ca karin jo don kari jo finemi jo kari jo pidhi.. ky osht baba per muzike , ju fut karin tgjithve 💪💪💪
Jim Kallimopoulos
Jim Kallimopoulos 22 ditë më parë
🇬🇷Ελλάδα🤝Αλβανία🇦🇱
FF FLORI
FF FLORI 22 ditë më parë
Kush e degjon akoma ne 2021 Super hit 👌👌👑👑❤️❤️
Denard Dine
Denard Dine 23 ditë më parë
Noizi bosi finem kari
leah Sultafa
leah Sultafa 23 ditë më parë
jam nente vjev dhe kjo kenge me pelqen shum
leah Sultafa
leah Sultafa 23 ditë më parë
kenga ime preferuar super keng
Cristina Manuzzi
Cristina Manuzzi 23 ditë më parë
NOIZYYYYYY 😈👅
Laura Hoxha
Laura Hoxha 24 ditë më parë
"Gjithçka eshte e shkrume"
Cristina Manuzzi
Cristina Manuzzi 25 ditë më parë
Grande NOIZY
BLUEFACE BABY
BLUEFACE BABY 25 ditë më parë
Kush o 2021 ktu
mika_ktu
mika_ktu 26 ditë më parë
Kush e dgjon ket keng n 2021 Un ter diten I LOVE NOIZY 🤩🤩
Jko!o! Himmk
Jko!o! Himmk 26 ditë më parë
Has is💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👓👓👓👓👓
Elvin Muca
Elvin Muca 28 ditë më parë
Aao
PsychoKostantinos YT
PsychoKostantinos YT 28 ditë më parë
the video its perfect if you agree +1
MissTO
MissTO 29 ditë më parë
🇱🇹🇱🇹
Κλεβιν Ματρατζίου
Κλεβιν Ματρατζίου 29 ditë më parë
Mpro kar
albina terziu
albina terziu Muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Sara Kashari
Sara Kashari Muaj më parë
Je i mahnitshem
Kosovali Gaming
Kosovali Gaming Muaj më parë
2021
Mikli Baba
Mikli Baba Muaj më parë
te qi ropt noyzi
le tuan
le tuan Muaj më parë
Should do a little more charity to help those in need. thank you Read it all, it's very good for you, please share. The first thing to do is to be filial to your parents and to your ancestors. Join hands, economic development, economic development in poor countries, Prevention of epidemics of SARS-CoV-2, corna virus, covid-19. Live according to the law, live according to traditional customs, join hands to contribute to the fight against disease prevention and cure for everyone, Donate money and donate food for people in need, try to benefit everyone people, build and repair houses, build schools, build hospitals, build more bridges and roads, build more temples when needed. Help people in need. Do good deeds a little more, Should be vegetarian, Do not do harm to people. Work diligently, study and develop the economy. When you reach adulthood, you should have a legal family. You should have one or two children. No abortion. You must be faithful. Donate food, build and repair. repair houses, build roads, build bridges, build schools, build hospitals, build temples, build houses for the needy Love others, Love children, do not hit children, do not threaten others, Parents should teach children to study hard. Parents should teach their children how to work. Live must respect others, Live peacefully, live must be equal, live must yield to each other, You have to cut down on TV time, cut down on computer time, cut down on phone time, focus on work, focus on work, focus on exercise, stay healthy, develop develop the country and help poor countries. Live frugally, save natural resources, Plant a lot of trees, plant a lot of food crops, plant a lot of fruit trees, plant a lot of crops, develop all economic sectors. Waste needs to be handled properly. If you have a sad time, you should find a way to end suffering that the Buddha taught. Learn Buddhism, propagate Buddhism. Ancestor Worship, Ancestor Worship. Worship the Buddhas. Worshiping Bodhisattvas. Worship the gods. Worshiping the Saints. Propaganda of Buddhism. Buddhist propaganda
Rex_gamer
Rex_gamer Muaj më parë
Respect from italy
Nike hott
Nike hott Muaj më parë
40M 🚀🇦🇱
Qemal Sinani
Qemal Sinani Muaj më parë
2021
PSÝĆHØ ĞÌŘŁ
PSÝĆHØ ĞÌŘŁ Muaj më parë
2021 someone here this song is on fireee💪
Valbona Cinga
Valbona Cinga Muaj më parë
Rai
Enxhi Dragoti
Enxhi Dragoti Muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👏😮
giacomo abruzzini
giacomo abruzzini Muaj më parë
0
Vissy Vissy
Vissy Vissy Muaj më parë
E ndimini shum nojzin
Loni
Loni Muaj më parë
P
Τζενη Τζενακι
Τζενη Τζενακι Muaj më parë
Bravoooo noizi
edison nexha
edison nexha Muaj më parë
super
Valdet Baliu
Valdet Baliu Muaj më parë
Kush e gjon ket kang ne 2021 ??❤
Suela Iljazi
Suela Iljazi Muaj më parë
I love you noizy
Anastasia Pistone
Anastasia Pistone Muaj më parë
KY and I will be in the office tomorrow
Bode Ridvan
Bode Ridvan Muaj më parë
Super kenge
Mohamed Mahjoub
Mohamed Mahjoub Muaj më parë
Mut
Mohamed Mahjoub
Mohamed Mahjoub Muaj më parë
E una merda sai
Leah Loopy
Leah Loopy Muaj më parë
Summer vibessss🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
luli luljeta
luli luljeta Muaj më parë
me ritem
Olgert Harrunaj
Olgert Harrunaj Muaj më parë
Noizy👑👑👑👑👑
Albi bulcari
Albi bulcari 29 ditë më parë
0
Albi bulcari
Albi bulcari 29 ditë më parë
00
Albi bulcari
Albi bulcari 29 ditë më parë
00000
Albi bulcari
Albi bulcari 29 ditë më parë
00
Albi bulcari
Albi bulcari 29 ditë më parë
00
Diamant Baruti
Diamant Baruti Muaj më parë
Noyize
Τανια Ακριβιαδου
Τανια Ακριβιαδου Muaj më parë
Βλάκες μόνο Ελλάδα🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷
J z
J z Muaj më parë
Respect from Manchester , England 🔥🔥🔥
Know No Name
Know No Name Muaj më parë
You habe to hear raf camora primo
Nori Murati
Nori Murati Muaj më parë
Te lumt.Kjo kenge me frymezon👌👏👏👏👍✌
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO Muaj më parë
o noyzi me mer dhe mua ne mal
Glidona Kupe
Glidona Kupe Muaj më parë
sa emitr as agoi ggrngga
Rrushi polisi
Rrushi polisi Muaj më parë
Dggfzxxxxcccckghnm
Klajdi Daci
Klajdi Daci Muaj më parë
🤑🤑🕶🕶🤑🎎🎎🧨🧨🧨🧨🧨🧨🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇺🇲🇹🇿🇹🇿🇨🇩
Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet)
3:01
thisisnoizy
Shikime 12 mln
Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA
2:59
YouTube VS. TikTok Free Live Stream
56:14
FaZe Jarvis
Shikime 8 mln
2TON x XHAVI - MALLI
2:23
2TONoffical
Shikime 473 mijë
Cam Tavanlar 1. Bölüm
1:58:30
Cam Tavanlar
Shikime 3,5 mln
Noizy feat. Raf Camora - Toto
3:29
thisisnoizy
Shikime 78 mln
Mozzik - Madonna (prod. by Rzon)
3:06
Geasy/Majk/Onat - Vamos (Official Video HD)
3:00
BABASTARSchannel
Shikime 22 mln
Noizy - 100 Kile [Prod. ELGIT DODA]
3:33
thisisnoizy
Shikime 42 mln
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 5 mln
YouTube VS. TikTok Free Live Stream
56:14
FaZe Jarvis
Shikime 8 mln
2TON x XHAVI - MALLI
2:23
2TONoffical
Shikime 473 mijë
Cam Tavanlar 1. Bölüm
1:58:30
Cam Tavanlar
Shikime 3,5 mln
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 5 mln
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Ronela Hajati
Shikime 1,7 mln
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 5 mln
Awkward moment! 😳😅 #prank
0:10
Bugworkout Sport in Russia
Shikime 19 mln