Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti (Official Video HD)

  Shikime 4,979,659

thisisnoizy

Produced by: Elgit Doda
Lyrics: Noizy \u0026 Elgit Doda
Mix Master: Marenglen Boja
Beat: Hazy
Video: Snatchy

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/5FiSXb...
iTunes: music.apple.com/us/album/ti-t...
AcromaxMedia.lnk.to/NoizyElgi...

Komente
vajza korçare
vajza korçare 10 minuta më parë
Ti je djalë Flori , kur ra tërmeti në Durrës ti ishe aty për të ndihmuar. Suksese Noizy.
TAYNA Queen
TAYNA Queen 30 minuta më parë
Like kush o O.T.R👑
MusicStudio
MusicStudio 48 minuta më parë
alclone.info/net/video/mLRqm57KuYajoGo.html alclone.info/net/video/mLRqm57KuYajoGo.html
Amelia Perdoda
Amelia Perdoda Orë më parë
Kush e ka vu re Geljanin ne videoklip.... 👇
Kristiano Blloshmi
Kristiano Blloshmi Orë më parë
Super💞
fouoii gyhh
fouoii gyhh 3 orë më parë
Shume bukur. Urime per kengen.
Donna Penzer
Donna Penzer 3 orë më parë
This song bangs
Ridi
Ridi 4 orë më parë
👏👏👏🥰🥰
Leo Leandri
Leo Leandri 14 orë më parë
Shum mir je tu ec me klikime
Cagatay Ulusoy.
Cagatay Ulusoy. 15 orë më parë
shihni videot e mija
fouoii gyhh
fouoii gyhh 3 orë më parë
Noizy like👍 Tayna comment ✍️
Valton Koldashi
Valton Koldashi 15 orë më parë
Falenderoj noizyn dhe elgitin qe ben nje keng kaq te bukur per shokun tim titin
Albion Meco
Albion Meco 15 orë më parë
ATA qe quhen titi duart lart
A B
A B 16 orë më parë
PSE NUK MA FAL NJE SHANC TI TI OO NANA
joni kejani
joni kejani 16 orë më parë
Njesoj si kenget e asaj Lulit
ing hzn
ing hzn 16 orë më parë
yunanlılar bu işi biliyor👏
Ervin Fr
Ervin Fr 17 orë më parë
Pershendes titin e big brodher 1 😂😂
Xhumi Spaho
Xhumi Spaho 17 orë më parë
po keto dislike pa kuptim ca I beni ...KY eshte SuperHiti I kesaj Vere...
Elmaid Dermyshi
Elmaid Dermyshi 17 orë më parë
O nojz o king a eshte e jote ajo makina dhe kenga ka dal super
Azar A
Azar A 19 orë më parë
das afro styleee 😍
Ermira Karaj
Ermira Karaj 19 orë më parë
bravo noizy ska asnje dite qe nukte degjoj kam prej 11 vjetesh qe te ndjek shume rreullisht
Titii
Titii 21 orë më parë
Lol
DIVA 4EVER
DIVA 4EVER 21 orë më parë
Ti ti ti je me I miri 🥰❤💯✌
cllevio serbiano
cllevio serbiano 21 orë më parë
Kush e shef kyt koment zoti I shtoft jeten
OP SUPREM@@%π
OP SUPREM@@%π Ditë më parë
Noizy like👍 Tayna comment ✍️
poku cami
poku cami Ditë më parë
ti ti ti 🇦🇱✌️
Ersa Enxhju
Ersa Enxhju Ditë më parë
Si e degjojne te tjeret: Ti ti, Je me e mira ti, ti.... Si e degjoj une:Titi, Je me e mira Titi...😅😂😂😂🤣
Kleo Zenunllari
Kleo Zenunllari Ditë më parë
Shume kenge e bukur
Kleo Zenunllari
Kleo Zenunllari Ditë më parë
Shume kenge e bukur
Mario Eni
Mario Eni Ditë më parë
Me kte keng i ke len fansat pa fjal Noyzi
Channel Shqip
Channel Shqip Ditë më parë
Astrit shkurt titi dedikuar ty
Klajdi Lile
Klajdi Lile Ditë më parë
👑💪🏻
Klajdi Lile
Klajdi Lile Ditë më parë
👑👑👑
Ina Subashaj
Ina Subashaj Ditë më parë
🤩
Alexi Malo
Alexi Malo Ditë më parë
Onanana 🤩🤗🤗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Marco Panos
Marco Panos Ditë më parë
Y lodh bisha duke ber vidjo me ferrari e lambo e duke i bler ka bler cadillac tashi
Nikos make akwie Takis
Nikos make akwie Takis Ditë më parë
💔💔💔🗣🤡🧟‍♂️🥷🖕💔💔💔💔
Lubjana Kellezi
Lubjana Kellezi Ditë më parë
Shume e mira 😍😍😍
LEDI
LEDI Ditë më parë
summer hit❤️❤️😍🔥🔥
Florjana Voci
Florjana Voci Ditë më parë
❤❤👌👌👌😍😍
FLORDI
FLORDI Ditë më parë
alclone.info/net/video/i9l8oq2zzaJsmGI.html
Isjana Kiptiu
Isjana Kiptiu Ditë më parë
Ti ti jemëemir ti ti
TAYNA Queen
TAYNA Queen 2 ditë më parë
NOIZYYY JE MA I MIRI TI😀😊😊😊😊😊💜💜💜💖💖🎤🎤🎤🎤🎤🎤
Ana Maria
Ana Maria 2 ditë më parë
🇹🇩😉❤
albania
albania 2 ditë më parë
E adhuroj kete kengen, ta kenaq shpirtin🥰🥰
Elvi DeeJay
Elvi DeeJay 2 ditë më parë
Like = Record man Comment = Legend For 🇦🇱
Elvi DeeJay
Elvi DeeJay 2 ditë më parë
alclone.info/net/video/p7Z0YJ7Vt3iwk38.html
Dea Manaj
Dea Manaj 2 ditë më parë
titi!! love love!!
George
George 21 orë më parë
👉👉alclone.info/net/video/hrOVhbCVx4Ccm38.html
bodoti qwiu
bodoti qwiu 21 orë më parë
Shum e bukur e dëgjoj çdo ditë
Bills the destroyer
Bills the destroyer 2 ditë më parë
Noizy and his gay friend Elgit Doda
Merita Djellaj
Merita Djellaj 2 ditë më parë
Super bravo je💫💫💫💫💥💥💥
Greta Rossignoli
Greta Rossignoli 2 ditë më parë
Da italiana ti adoro ❤️🇦🇱
Valbona Katros
Valbona Katros 2 ditë më parë
Jeni me te miret kenga yll
Numi basha
Numi basha 2 ditë më parë
ELGITI KINGI..
Nedrete Murseli
Nedrete Murseli 2 ditë më parë
🤙🇦🇱🍀
Chris gamer
Chris gamer 2 ditë më parë
Ti je sum e mbukur
Dea Kaca
Dea Kaca 2 ditë më parë
Titi
Ptao Tom
Ptao Tom 2 ditë më parë
KUSH MENDON QE NOIZY FT ELGIT DODA E DJEGIN GJITHMON😎 LIKE COMENT
Anduela Laho
Anduela Laho 2 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
xhelozja
xhelozja 2 ditë më parë
TITi (JE MA I MIRI) ❤️ NOIZY 💣⚡
Rima Ributyte
Rima Ributyte 2 ditë më parë
Very nice song 🙂
DeeJay PajTim
DeeJay PajTim 2 ditë më parë
Le te marrin shembull ata te perbythen se si behet muzike 😂
Ptao Tom
Ptao Tom 2 ditë më parë
💖💖💖💖💖💖💖💖
MANJOLA CUNI
MANJOLA CUNI 2 ditë më parë
Noizy Eglit super bravi !!
Artan Likaj
Artan Likaj 2 ditë më parë
Ti Ti hiti i veres 🔥🔥🔥🔥
Erald Bajrami (What's up)
Erald Bajrami (What's up) 2 ditë më parë
Kenge shume e bukur dhe pa sharje
Frank Tomasello
Frank Tomasello 2 ditë më parë
O JU QIFT TITI NBYTH
Hello It'sMe
Hello It'sMe 2 ditë më parë
Qitash e vrejta Geljanin😂
Hello It'sMe
Hello It'sMe 2 ditë më parë
Qfar konge e mir 😻Ti tiiii je ma i/e miriiiiii/miraaaa ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Vilma Dhiari
Vilma Dhiari 2 ditë më parë
Bravoooooooo te dyveeeeeeeeeeeeee👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
kushtrim buduri
kushtrim buduri 2 ditë më parë
O quni iqmu karit o zdral se nkt.loj jam ganibal ne arfsha portofolin ta kum iq at ti edin me fustan blu nmal o bal moti kam qen teti po ti se di edin ejota ngolem qtakum desh ryqke edhe nokun mir se du donje e ferizait se sma dhen po ti je legen po tripat e tu si mar as pr baz mor legen raku mor katunati dibrs
Artjola Jola Jata 💞
Artjola Jola Jata 💞 3 ditë më parë
Ta haj loqken be
Jonida Bregu
Jonida Bregu 3 ditë më parë
Ddpdkdmsms♥️
Rinor Lezi
Rinor Lezi 3 ditë më parë
Kurr su msove me knu
Erjona Rina
Erjona Rina 3 ditë më parë
Shume bukur. Urime per kengen.
Rudolf Gjata
Rudolf Gjata 3 ditë më parë
💖💖💖💖💖💖💖💖
Orgito Dalipaj
Orgito Dalipaj 3 ditë më parë
super kenge
kolicani eper
kolicani eper 3 ditë më parë
TREGOVU KETYRE LESHAVE SE GJALL JE TY 😉
Efi Lamaj
Efi Lamaj 3 ditë më parë
Falma zemren ti ti ..pse sma jep nje shanc ti ti . ❤ A ...
Gambino Gambino
Gambino Gambino 3 ditë më parë
Dz 🇩🇿🇩🇿
Liridon Mehmeti
Liridon Mehmeti 3 ditë më parë
👍
TAYNA ZEMRA IME
TAYNA ZEMRA IME 3 ditë më parë
Cila mendoni se o me e bukur Like: TiTi Cm:Pa muuu A thu ca kishe bo ti pa mu? TiTi je ma e mira TiTi.
Leo Leandri
Leo Leandri 22 orë më parë
Te dyja
LASICILIANA
LASICILIANA 3 ditë më parë
top song 😍
N.G.T
N.G.T 3 ditë më parë
🔥🔥🔥
Leo Leandri
Leo Leandri 3 ditë më parë
Ja kalove dhe tion wyan qe e kishte bo 1 dit para bravo
Say_Kitty
Say_Kitty 3 ditë më parë
Dachte einfach summer cem
Nico Nico
Nico Nico 3 ditë më parë
Ka sa po i blen klikimet o no i zi?
Gjithqka Shqip
Gjithqka Shqip 2 ditë më parë
Klikimet I vlejn ata shka kan nevojë, kti shka I ha raki me ba klikime, 5milion në bank njeri hahaa
Gjithqka Shqip
Gjithqka Shqip 2 ditë më parë
Hahahahahahaahhaha
Leo Leandri
Leo Leandri 3 ditë më parë
Nuk i ble noizy o boss 4 mln shikime 72k like
Ornela Tsanai
Ornela Tsanai 3 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍Summer Hit!!!
Klajdi Lile
Klajdi Lile 3 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Klajdi Lile
Klajdi Lile 3 ditë më parë
👑👑🙌🏻🙌🏻🔥🔥
Klajdi Lile
Klajdi Lile 3 ditë më parë
Dy kinga
Klajdi Lile
Klajdi Lile 3 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
Klajdi Lile
Klajdi Lile 3 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Klajdi Lile
Klajdi Lile 3 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Klajdi Lile
Klajdi Lile 3 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Klajdi Lile
Klajdi Lile 3 ditë më parë
Djeg
Klajdi Lile
Klajdi Lile 3 ditë më parë
E keni
Klajdi Lile
Klajdi Lile 3 ditë më parë
👑👑👑👑👑👑
Klajdi Lile
Klajdi Lile 3 ditë më parë
Hit hit
Doni Hajdari
Doni Hajdari 3 ditë më parë
😎
Δούκισσα Μπαρμπι
Δούκισσα Μπαρμπι 3 ditë më parë
❤️
Third Eye
Third Eye 3 ditë më parë
Kush osh ai qe perqafohet aty neper gur.... supercrax
Leo Leandri
Leo Leandri 3 ditë më parë
Albert hysaj
Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)
2:55
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 349 mijë
Mimoza Shkodra - Largohu
3:19
Mimoza Shkodra
Shikime 783 mijë
Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)
3:27
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46
Noizy feat. Raf Camora - Toto
3:29
thisisnoizy
Shikime 77 mln
Mandi & Liri Ketit - E Bukura dhe Bisha
3:56
Liri Ketit
Shikime 10 mijë
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 349 mijë
Mimoza Shkodra - Largohu
3:19
Mimoza Shkodra
Shikime 783 mijë
Cam Tavanlar 1. Bölüm
1:58:30
Cam Tavanlar
Shikime 3,2 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 949 mijë
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 4,6 mln
Mimoza Shkodra - Largohu
3:19
Mimoza Shkodra
Shikime 783 mijë