Mevli-Te doja (Official video)

  Shikime 784,819

Mevli Official

24 ditë më parë

✔️ Did you subscribe to MEVLI’’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

____________________________

🎵 Music by: STINE RECORDS
🎵 Audio Production by: STINE RECORDS
🎵 Lyrics by: STINE RECORDS
🎥 Video by: XL FILMS

✔️ Published by : ARKIVASHQIP

____________________________

🎤 Connect with ARTIST NAME :
Instagram ► mevlanshabaa

🎵 Connect with PRODUCENT \u0026 TEXTWRITTER :
Instagram ► stine_records

🎥 Connect with VIDEOMAKER :
Instagram ► xl.films

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4rYNf0...
iTunes: music.apple.com/us/album/te-d...

℗ \u0026 ©️ MEVLI Official . All Rights Reserved.

Komente
Leanra Keci
Leanra Keci 20 orë më parë
Mos u merzit nuk te meritonte askush aty nga gocat e perputhen fat ne jet ishalla me mir dhe me te thjeaht jo me kto piskat qe lyhen e shkruhen shohin vetem veten jo dashurin e mashkullit qe perpiqen per te🤲🙌🤗
Samanta Hasa
Samanta Hasa 5 ditë më parë
Bravo mevlan je një këngëtar super ti ndjek të gjitha këngët qe ti thur vazhdo kështu dhe ishalle pajtohesh me ledjanen sepse më pëlqen shum si çift me ledjanen me antonelen smunt të thoja asigje shpresoj që t'a bësh nënën të lumtur me gjithë respekt Samanta...
ALEXANDRA ALEXANDRA
ALEXANDRA ALEXANDRA 5 ditë më parë
MELVAN JE SUKSES!!!!!!
Kujtim Morina
Kujtim Morina 6 ditë më parë
Forca Mevlan 😙❤
ELEONORA ZENELI
ELEONORA ZENELI 7 ditë më parë
Jam mëse e sigurt se mbasi te kaloj ky inati juaj me njeri-t'jetrin ju do jeni perseri bashkë.... Ju kam shume xhan *Mevlani+Lediana* ❣️❣️❣️❣️❣️❣️⭐⭐⭐⭐✳️☘️🏠
Amarda Hyra
Amarda Hyra 8 ditë më parë
Bravo mevlani
Hope Aiden
Hope Aiden 8 ditë më parë
Team antonelaaaa
Altin Myzyri
Altin Myzyri 8 ditë më parë
Zemra
Amela Tusha
Amela Tusha 8 ditë më parë
O mevli e ke kenduar shume bukur💋💋💙💙
Edmont Shaska
Edmont Shaska 9 ditë më parë
Kenget e tua Jane shume te bukura Zoti. te bekofte bashk me Ledjanen . Ledjana mos e hub Mevlanin as ai ty .Respekte nga nje fansi juaj. DETROIT MICHIGAN SH.B.A
Valmira Poka
Valmira Poka 10 ditë më parë
Bravo Mevli
Ales Alea
Ales Alea 10 ditë më parë
Mevlan Nuse nuk gjete gjasme perpth pa gjo nuk dole u bere Kengetar
Astrit Myrtaj
Astrit Myrtaj 11 ditë më parë
Te kendoft zemra Mevlan se na kenaqe😍😍😍❤❤
Tictac100 K
Tictac100 K 11 ditë më parë
O mevlan Ku e ke bo ket kengen ne kavaj ke Gon kalaja se me than qe rrin ke Gon kalaja
FF TRUNKS
FF TRUNKS 11 ditë më parë
#55K
kj dj
kj dj 11 ditë më parë
Aq shum ja Kan modifikuar zerin ne studio, sa duket sikur po' kendon tjeter kush 🙄🙄🙄
Aldahysenaj gokgoz
Aldahysenaj gokgoz 11 ditë më parë
Kjo goca shum enteresante 👍
irwinkachi
irwinkachi 11 ditë më parë
Nivel fillim vitesh 90😅Te behesh vip te nje pseudoreality dashurie dhe njerëzit ta besojne eshte vertet dhe te qajne me keto palokenge eshte estrade por ca ti besh tashme jane fenomene botërore këto 😄
mungo miftar
mungo miftar 12 ditë më parë
Nuk eshte problem mevlan
Astrit Tollovina
Astrit Tollovina 13 ditë më parë
Mevlan je shume djale i mire po kjo kenge eshte e dale mode.
Ariaana Ziu
Ariaana Ziu 13 ditë më parë
Ti je super djal o ylll bote! Suksese te metejshme 😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
ramadan dashi
ramadan dashi 13 ditë më parë
Mevlan kengetari me i mire je ti
Risi Tusha
Risi Tusha 13 ditë më parë
Mevlani nje Keng super ishalla bashkohesh me ledjanen, ju e doni shum njeri tjetrin 😍😍nga kavaja jem dhe una
Jonald Mucaj
Jonald Mucaj 14 ditë më parë
This is the most beautiful song i have ever listen.👏👏👏👏
Zade Kadrija
Zade Kadrija 14 ditë më parë
O mevlan kwt keng te bukur jakikushtur Ledianes me shpirt eme zemer ijini dasht etekadasht nuk kin me mbwt nefetmi po me gji zemer meda Shuri perjet kini mekan apet pertanaheret ozot jubekaft ejubashkoft kto vargje pojavshkruj meshpirt emevaj kukam pas qef qeshtu mejupa pokam pasqef mejupa tanahwret sebashku zoti jubekoft judua megjith shpirt🙏🙏🙏🙏❤❤💐🇩🇪🇽🇰🇦🇱
Gostivar Gv
Gostivar Gv 15 ditë më parë
Cka mer vesh ti nga dashurija gjith kohes ne emision mbetee tu be debate me vajzat si popagall bejshe me gojen .Shkove ne emision te tallesh me gjith kurven e Milanos .Ledijana yll esht afer jush ju jeni rit nevrop po gabim e keni duket sikur jeni rit nje nje fshat te prapambetet malsoresh e prdore Ledijanen per publikun me ne fund deshe i paster te dalesh
Kristina Ekou
Kristina Ekou 15 ditë më parë
Je ma i miri mevlan je 1 i përputhen ❤❤🤗🤗🥀🥀☺️☺️☺️☺️
Ardiana Ardiana
Ardiana Ardiana 15 ditë më parë
Mos vuaj duke kendu per at se meriton boll ke hakat me xhdo forc me xhdo tmir po asaj siboet esgje mir sja vlen shih rugen tende ti meriton gjithcka☀💎
Dorina rina
Dorina rina 15 ditë më parë
Super
Goni Keci
Goni Keci 16 ditë më parë
Bravo per kengen,Zoti te bekoft prane familjes tende
Sarandi Saranda
Sarandi Saranda 16 ditë më parë
Po ti je femer qe do ledjanen ajo te beri legen po ti prap kenaqesh qe behesh ashtu mevlan me vjen keq je legen i lindur
Xhulion Hoxha
Xhulion Hoxha 16 ditë më parë
Kenge e bukur e kjo gjith kenget qe ke bere bravo te pergezoj je nje ze perfek i ikones shqiptare te pershendes nga nje fshat i Pogradecit ne kufi me Maqedoninë te shikonim si familje ne emisionin perputhen top channel je me i miri nga gjithë ne perputhen po
Ma Baj
Ma Baj 16 ditë më parë
Suksese super 😍👌👌
stamatis metua
stamatis metua 16 ditë më parë
Je ndar nga ledjana
kolim jone
kolim jone 16 ditë më parë
Mevlani asht maimiri zot tepast ne dur
Liljana G Stafa
Liljana G Stafa 16 ditë më parë
Mos vajto me per ledianen se nuk ja vlen se po i jep shum rendesi duke i kenduar boll nuk te meritoj thjesht te perdori skenari i saj ish cdo gje per tu ber e famshme
ALKUKES
ALKUKES 16 ditë më parë
O mevlo po e dhjas fare po shko gjej nuse e lej konget e dashnis se shko ve 50 vjeq
Shyhrete Xhema
Shyhrete Xhema 17 ditë më parë
Suksese mevlan keng shummmmmm e bukur edhe e mrekullishme❤❤❤❤👌👍👏❤❤❤❤❤❤❤❤😗😘😚😙😍
kolim jone
kolim jone 16 ditë më parë
Tlumt Mevlan na knache me kenget tua je nje djal I pa par lum nona qe tka rit
Briktu Lucy
Briktu Lucy 17 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
yasio bolo
yasio bolo 17 ditë më parë
Mevlani asht maimiri zot tepast ne dur
Xhevahire Doçaj
Xhevahire Doçaj 17 ditë më parë
Comenets 💋💋💋💋💋💋
ILE ILJA
ILE ILJA 17 ditë më parë
Sa bukurë Shuumë Suksese edhe në Dashuri ⭐👌
Matilda Like
Matilda Like 18 ditë më parë
A u nda Lediana dhe mevli😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Hirmijet Memedi
Hirmijet Memedi 18 ditë më parë
Shume e bukur,te Ben me lot😢
yasio bolo
yasio bolo 17 ditë më parë
Shum autone
Stela Verca
Stela Verca 18 ditë më parë
Super këngë.😘😘😘 Të gjitha këngët e Mevlit janë super.❤❤❤
Ardiana Ardiana
Ardiana Ardiana 18 ditë më parë
Me antonelen shkoni cift te dii 💟💟☀☀
klajd noka
klajd noka 18 ditë më parë
Aman sa lek i pagun adminat qe me t fshi komentet negative se ta boj un me gjys cmimi
Teuta Daci
Teuta Daci 18 ditë më parë
Beautiful Song Mevlan Haroje ,Haroje 💔💔💔
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 18 ditë më parë
👍
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 18 ditë më parë
🤙
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 18 ditë më parë
💯
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 18 ditë më parë
😎
soiung toiue
soiung toiue 18 ditë më parë
Tlumt Mevlan na knache me kenget tua je nje djal I pa par lum nona qe tka rit
bana lleshi
bana lleshi 18 ditë më parë
Bravo Mevlan shume bukur 🇦🇱
Lize Deda
Lize Deda 18 ditë më parë
Zoti te nimofte ty ne karrjren tane Mevlane emocenuse kjo kage
Reni Koci
Reni Koci 18 ditë më parë
Respect
ΓΚΕΡΤΑ ΑΜΠΑΖΑΙ
ΓΚΕΡΤΑ ΑΜΠΑΖΑΙ 18 ditë më parë
Bravoooooooooooo je yll dhe kenga super yll
soiung toiue
soiung toiue 18 ditë më parë
Wowow🥺😳💖
bocoy noiu
bocoy noiu 19 ditë më parë
Shum autone
gerti nezha
gerti nezha 19 ditë më parë
Xfgs
Cela Hanife
Cela Hanife 19 ditë më parë
Sukse Bravo bello sei bellissimo davero
Esmeralda Kurti
Esmeralda Kurti 19 ditë më parë
Mevlan Shaba je ma i miri kengetar. Jena shume krenar me ty. Por nje kenge per kavajen tone kur do e nxjerresh
Lando Foleta
Lando Foleta 19 ditë më parë
super mevlo
bocoy noiu
bocoy noiu 19 ditë më parë
Un jam Gzimi dhe,pelqen shume qekjo
xhuljano duli
xhuljano duli 19 ditë më parë
29.05.2021 hala ngohet !!
Dava May
Dava May 19 ditë më parë
Ledjana vetem me nigjo une te kuptoje fare mire Pore une e ngjova kure Mevlanin kue tha Antonela per mue nuke ashte kure gja vetem si shoqe por mendou te lutem se Mevlani te Done me gjithe shpirte vetem kengen qe te kendon . Mua ma kepute shpirtin prandaj meduhu edhe nji here pyteni zemren tane Ledjana dhe ju uroje sa ma shpejt te Rregullohni ju pershendes nga Gjermania jepja edhe nji shance
Dallandyshe Dyshe
Dallandyshe Dyshe 19 ditë më parë
Je me i mire mevlan te rujt zoti❤️
Rock girl
Rock girl 19 ditë më parë
E para qe po bej koment je super melvi
Lyrics Girl
Lyrics Girl 19 ditë më parë
Lediana left the chat 💬
HIRAETH SERENITY
HIRAETH SERENITY 19 ditë më parë
Aman o Mevlan hiq dore se sje per kenge, i bon zbor Autotunes ti bashke me perputhasit tjere
anila elezi
anila elezi 19 ditë më parë
te lumy mevlan zoti te rujt ty me antonelen
Tauland Pazi
Tauland Pazi 19 ditë më parë
Njesh je Mevlan ✋✋✋
Rock girl
Rock girl 19 ditë më parë
👏👏👏shum e bukur kenga mevli te uroj gjith te mirat me❤ LEDIANA ❤MEVLAN❤
couple_rn_fp
couple_rn_fp 19 ditë më parë
Wowow🥺😳💖
Alexandra Take
Alexandra Take 19 ditë më parë
Vdes per kte Keng🥰🥰🥰🥰🥰
Ariel Elezi
Ariel Elezi 19 ditë më parë
Mos kendo mo o njish se po na dhemb barku💩💩💩
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi 20 ditë më parë
Lediana Super ⭐️
Be Uvejsi
Be Uvejsi 20 ditë më parë
Meshum Autotune se ss zeri real thua qe nuk kendon mevlani
Gezim Brunga
Gezim Brunga 20 ditë më parë
Un jam Gzimi dhe,pelqen shume qekjo
Klodi Mali
Klodi Mali 20 ditë më parë
respekte na hamburgu ✌☝️
Marias Youn
Marias Youn 20 ditë më parë
Kush po kendon qet ka mar ty Mevlan nspot se qeky zeri yt nuk esht shum ka dallim prej kengeve tjera tuat
andrea Sariu
andrea Sariu 20 ditë më parë
Asgje nk keni dashur vec fames dhe te krijoni muzik kot palidhje
Aurora Gjini
Aurora Gjini 20 ditë më parë
Mevli-👑👑
Xhevahire Doçaj
Xhevahire Doçaj 20 ditë më parë
♥️♥️❤
Jam Illyropian
Jam Illyropian 20 ditë më parë
Gjith deshtaket e Europes ne muzike dhe art kthehen ne Shqiperi e bohen te famshem 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Leonel Bukri
Leonel Bukri 20 ditë më parë
Kavajsi mutit, u bo ky
asioe kiou
asioe kiou 20 ditë më parë
👏👏👏shum e bukur kenga mevli te uroj gjith te mirat me❤ LEDIANA ❤MEVLAN❤
markel cenko
markel cenko 20 ditë më parë
Ca lesh kenge esht kjo aman
Denisa Elezi
Denisa Elezi 20 ditë më parë
👏👏🥰🥰🥰
Ariol Brittany
Ariol Brittany 20 ditë më parë
Its Great Mevlan
Emiljano Dushku
Emiljano Dushku 20 ditë më parë
Kan dal llafe qe je lidh me Ana Kaurin?
asioe kiou
asioe kiou 20 ditë më parë
Kush i pelqen LEDIANA te kometoj
Thisis Soni
Thisis Soni 20 ditë më parë
10 8TOR 2018 💔 V
Pranvera Seferi
Pranvera Seferi 20 ditë më parë
O zot sa mir kenga jep shum emocion
Pranvera Seferi
Pranvera Seferi 18 ditë më parë
Jooo esht e mire
Taulant Kasaj
Taulant Kasaj 18 ditë më parë
Muzik varrezash
aiatje atjektu
aiatje atjektu 20 ditë më parë
Vetem kengetar sje o Mevli mund te jesh aktor i mire por jo kengetare
Inis Sini
Inis Sini 20 ditë më parë
❤️❤️
Elona Leka
Elona Leka 20 ditë më parë
Me knu ske za hic prz te rrofte emri qe more ne perputhen
Ibadete Latifi
Ibadete Latifi 20 ditë më parë
💥💥
Luiza Luiza
Luiza Luiza 20 ditë më parë
Gabove o mevlan Antonela do te kishte ber te lumtur. Kerkoi asaj shancin e dyte.
Erzan Qejvani
Erzan Qejvani 20 ditë më parë
O mevlan je me i miri o ledjana qaike bo mevlanit bre 💔💔💔💔💔💔
Anxhelina Mema
Anxhelina Mema 20 ditë më parë
Shum bukur kenget e tua mevlan bravo
saフmo7ondon
saフmo7ondon 20 ditë më parë
Zeri si i stines...fut zerin tend o mevlo
Albert Bertii
Albert Bertii 20 ditë më parë
Mentor kurtishaj versioni 2😂😂
Klodi klodi
Klodi klodi 20 ditë më parë
I ka qi ropt me at autotonen 👎
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 3 mln
Mevli - Love Story (Official Video 4K)
3:15
Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)
3:05
KIDA x SAMRA - LILA
3:19
KIDA
Shikime 6 mln
Stuhi shiu dhe breshëri në Elbasan
0:45
Ora News
Shikime 45 mijë
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 236 mijë
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 349 mijë
I WON
8:02
FaZe Jarvis
Shikime 4 mln
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 4,1 mln
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 116 mijë