Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

  Shikime 3,142,084

Mevli Official

Muaj më parë

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► mevlanshaba
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► aventuratejulit
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► stine_records
✔️ Connect with Estia FILM :
estia_film
✔️ Connect with GRAZIA:
grazia__official
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Komente
Denisa Curaj
Denisa Curaj 9 orë më parë
Sa kenget e bukura i ka mevlani o kengetari je shummmm i mir 💋💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋💋❤❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋mevlan çift me led
ritushi ritushi
ritushi ritushi 10 orë më parë
Zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥😘😘😘
anxhela love
anxhela love 17 orë më parë
🤩🤩🤩
Seen Seen
Seen Seen 23 orë më parë
Cuna tradicional shqiptar , lum gocat qe do I marin , mashAllah ju rujt zoti shqipe . Pershendetje nga Londra .
Artur Memiu
Artur Memiu Ditë më parë
Suksese jeni me te miret publiku ju don shuum
Violeta Ceka
Violeta Ceka Ditë më parë
Shume bukur Mevlan dhe Juli, por rripin e sigirimit djema, jeta eshte e bukur dhe e dashur, kujdes, kujdes!!!
Denis otr Selala
Denis otr Selala Ditë më parë
Kenge shme e bur
FF REDI
FF REDI Ditë më parë
O jul rripi i prishur apo jo
Bardha Mavriqi
Bardha Mavriqi 2 ditë më parë
Shum keq juliii
a alb
a alb 2 ditë më parë
Vetem floket e Julit me acarojne shum 😣😂😂
Bleona.Elona Pajaziti
Bleona.Elona Pajaziti 2 ditë më parë
Mevlan ❤ Ledjana
Bleona.Elona Pajaziti
Bleona.Elona Pajaziti 2 ditë më parë
Suksese mevlan jul
Sonila
Sonila 2 ditë më parë
Super keng
Xhoena Hoxha
Xhoena Hoxha 2 ditë më parë
🥰😊😚😚😚😚🤑🤩🤩🤩😘😘😍
Ardiana Makaj
Ardiana Makaj 2 ditë më parë
Mevlani rich
Tirana Ime
Tirana Ime 3 ditë më parë
O Mevli guti nje te qir asaja Bores Ne mes te programit
Cela Hanife
Cela Hanife 3 ditë më parë
Juli je super kengetare sukse vellla
ST BRUDA
ST BRUDA 3 ditë më parë
Urime! 50K SUBSCRIBERS
Sibora Gashi
Sibora Gashi 3 ditë më parë
❤@aventuraejulit❤@mevlanshabaoficil❤❤
SILVIO HAMETI
SILVIO HAMETI 3 ditë më parë
kjo kenga thyen rekord ne playlist time e ngjoj 20 her ne dit 😂😂😂😂😇😇😇
eni toska
eni toska 3 ditë më parë
Sa like shkojne per melanin dhe julin
Kleosamuel1 Kleosamuel1
Kleosamuel1 Kleosamuel1 4 ditë më parë
Ghhgkfjf
Brunilda Hamza
Brunilda Hamza 5 ditë më parë
Super keng 🥰dhe kengtar shum simpatik 🤗😆🥰suksese te dyve
Visar Kalludra
Visar Kalludra 5 ditë më parë
Pika e djalit mevlan i lezetshem i embel dhe i sinqert ja arrite fund krejt met dasht se e meriton krenohu asnjanin se dojm sa tdon publiku se je real dhe i lezetshem ata qe ta keqperdorin kto tmira qe ti ka fal Zoti kan mi ra pishman po ti mos u kthe se ki me gjet mire prej Zotit
Vjolca Elmas
Vjolca Elmas 5 ditë më parë
Juli je shum i dashur Mevlan bravos ♥️
Irisa Amelia
Irisa Amelia 5 ditë më parë
Ky Juli me shkrin duke qesh pz😂😂
shqiprim Bytyqi
shqiprim Bytyqi 5 ditë më parë
O ku jeni bossat jeni shum te mir
Vilma Dhiari
Vilma Dhiari 5 ditë më parë
Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂
Eron Kadriu
Eron Kadriu 5 ditë më parë
ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter
Klevis Mateo
Klevis Mateo 5 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Klevis Mateo
Klevis Mateo 5 ditë më parë
Faleminderitshumeshumeyll
Klevis Mateo
Klevis Mateo 5 ditë më parë
Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi
Klevis Mateo
Klevis Mateo 5 ditë më parë
Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk
xhulia bajollari
xhulia bajollari 5 ditë më parë
💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩
Zanarabja Zanarabja
Zanarabja Zanarabja 6 ditë më parë
P
lina kalo
lina kalo 6 ditë më parë
Bravooooo mevlan
Albioni Bossi
Albioni Bossi 6 ditë më parë
Mevli ka zë te omël 😍😎
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit 7 ditë më parë
👍
Eljesa Qaja
Eljesa Qaja 7 ditë më parë
Aaaaaaa juli sibon
Anna23 Anna23
Anna23 Anna23 7 ditë më parë
Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan
Seldi Seldi
Seldi Seldi 7 ditë më parë
O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑
Antonio Godaj
Antonio Godaj 7 ditë më parë
On fire juli
Roksana Roksana
Roksana Roksana 8 ditë më parë
Dayfske
Klevis Beqiraj
Klevis Beqiraj 8 ditë më parë
Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓
Elsida Rrucaj
Elsida Rrucaj 8 ditë më parë
Lum si ti mevli
blerim bardhi
blerim bardhi 8 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Andrin Hoxha
Andrin Hoxha 8 ditë më parë
Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine
Adis Dauti
Adis Dauti 8 ditë më parë
Ytyy56655h0
Kanina Kanina
Kanina Kanina 9 ditë më parë
Vazhdoni kështu
egi egushi
egi egushi 9 ditë më parë
😁😁😁👌 Shum te mir
Constantine The Great
Constantine The Great 9 ditë më parë
2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣
Bledi Shaho
Bledi Shaho 9 ditë më parë
Nevlan Juli jeni me specialet
Donika Zana
Donika Zana 9 ditë më parë
Mevlan ledjana mevlan antonela
Lume Memini
Lume Memini 9 ditë më parë
😍😍😍
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 9 ditë më parë
😎
Selavdi Nevzadi
Selavdi Nevzadi 10 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
Hello Bro
Hello Bro 10 ditë më parë
Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .
Edi Kukeli
Edi Kukeli 10 ditë më parë
Super
Bleonë Bilalli
Bleonë Bilalli 10 ditë më parë
Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._
Samsung Eljon
Samsung Eljon 10 ditë më parë
Start janzoa
Violeta Violeta
Violeta Violeta 10 ditë më parë
Esht keng shume e bukur
Reshat Ruci
Reshat Ruci 10 ditë më parë
Qq
Kela Alla
Kela Alla 10 ditë më parë
Shumë bukur
Vlore Vlore
Vlore Vlore 10 ditë më parë
Jeni te papar kshtu vazhdoni
HUMOR 2021
HUMOR 2021 10 ditë më parë
Shikoni flokë e julit në minutën e 2
Eminemin Behluli12
Eminemin Behluli12 10 ditë më parë
O juli shikoi pak floket
Alba Hyskajysyyahsh
Alba Hyskajysyyahsh 10 ditë më parë
Hahhahahahhahaha
Rea Tenezhdolli
Rea Tenezhdolli 10 ditë më parë
👏👏👏👏😍
Lani Malka
Lani Malka 10 ditë më parë
Bravo çuna
Mina Stasi
Mina Stasi 10 ditë më parë
Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi
Sibora Gashi
Sibora Gashi 10 ditë më parë
Bravo Mevli❤
Cim Ibrahim
Cim Ibrahim 11 ditë më parë
Cuna varikarsa julit si falet
Nazmi Kallo
Nazmi Kallo 11 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Shuke Doci
Shuke Doci 11 ditë më parë
Super
saimiri fier
saimiri fier 11 ditë më parë
O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha
Enkelejda Pjeci
Enkelejda Pjeci 11 ditë më parë
👏👏👏👏👏
don xhon fann
don xhon fann 11 ditë më parë
Super keng
erkida mhilli
erkida mhilli 11 ditë më parë
Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani
Keli Llojku
Keli Llojku 11 ditë më parë
Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏
ST BRUDA
ST BRUDA 12 ditë më parë
#50K
Ilda Hoxhaj
Ilda Hoxhaj 12 ditë më parë
Super
Ela Tatej
Ela Tatej 12 ditë më parë
,.tvvfvv
Yo Yo
Yo Yo 12 ditë më parë
Kot fare.
Johnny Johnny
Johnny Johnny 12 ditë më parë
se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben
Korc Korc
Korc Korc 12 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂
Enea Albajrami
Enea Albajrami 12 ditë më parë
Gabime
Alma Fetahaj
Alma Fetahaj 12 ditë më parë
ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Kevi Xhebraj
Kevi Xhebraj 12 ditë më parë
Ddsmfndnfm
Nazmi Hidri
Nazmi Hidri 12 ditë më parë
Super
Altin Almadhi
Altin Almadhi 12 ditë më parë
Yll te dy ju lumt goja
Ardjana Mena
Ardjana Mena 12 ditë më parë
♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰
Mani Hoxha
Mani Hoxha 12 ditë më parë
Shume kenjg e bukur 😜😍😘
Altin Deda
Altin Deda 13 ditë më parë
Bukur shum my shqipe 🇦🇱
Besjan Avdo
Besjan Avdo 13 ditë më parë
Bravo juli mevli
Rinora Metaj
Rinora Metaj 13 ditë më parë
Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️
Arbiensa Shahini
Arbiensa Shahini 13 ditë më parë
Juli i kapet emocionet
Selca Edonis
Selca Edonis 13 ditë më parë
Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom
BONA KEVIN
BONA KEVIN 13 ditë më parë
MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj 13 ditë më parë
So zjarr eshte vertet
Imarius Cili
Imarius Cili 13 ditë më parë
Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft
Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE
02:30
Mevli Official
Shikime 2,9 mln
Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K)
03:41
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 1,6 mln
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
02:59
AlbanSkenderajMusic
Shikime 508 mijë
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 947 mijë
Vellezerit Lleshi - Per'Puthen (Kenge Humori 2021)
03:29
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)
03:05
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 1,6 mln
If Everything Was Like Among Us 9
11:58
Shiloh & Bros
Shikime 5 mln
ALIE REVEALS SECRET Identity Underneath Her Wig
18:53
Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus
1:24:29
Alev Alev 27. Bölüm Fragman
1:06
Alev Alev
Shikime 894 mijë