Melisa - Leje ( Official Video )

  Shikime 4,892,251

UnixMusic

16 ditë më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Komente
Vince Mcdonie
Vince Mcdonie 2 orë më parë
Fan watching here from Philippines!!!🇵🇭🔥✨
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff 2 orë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Majlinda Xhelilaj
Majlinda Xhelilaj 4 orë më parë
Pasi degjova kengen e Anes kjo mu duk si Rihanna Dora vetë Hahahah. O Zot ca mban kjo toke ,
Dori Ina
Dori Ina 5 orë më parë
Melisa na fal qe te shame 🙏🏻!!!! Tani qe degjova Ana Leshin duke kenduar ….. no comment!!!!
Mirjeta Istrefi
Mirjeta Istrefi 5 orë më parë
Kur e nin kangen e Anes e morra vesh qe Melisa koka talente😂
Princess Barbi
Princess Barbi 5 orë më parë
😍😍Beautiful song ,voice..❤❤👏👏🇷🇴🇷🇴🇷🇴💟💟💟
Genti Dauti
Genti Dauti 5 orë më parë
Melisa mu mos ma bo hallall si disave qe jan kthy pas ana 1 😂😂 (mke pelqy prej ne fillim)
Jonna Caushi
Jonna Caushi 5 orë më parë
Psh ! Je nje kengtare fantastike meritat i ka kenga anes❤️
Ina Zyferi
Ina Zyferi 5 orë më parë
Like kush degjoi kengen e Anes dhe erdhi ketu 😂😂😂
Vilson Dodaj
Vilson Dodaj 6 orë më parë
Me rob shpie edhe luli me çimin kendojn ma mir se ana
Jona Jona
Jona Jona 6 orë më parë
Kg sh e bukur
Perputhen Backstage
Perputhen Backstage 6 orë më parë
Na fal prz tkena ra n qaf kot paska me keq
Tiles Hop
Tiles Hop 6 orë më parë
Paulodabeast
Paulodabeast 6 orë më parë
Melisa jap fjalën “që unë nuk shaj më” pas dëgjova këngën e Anës Sinqerisht Paulo
Arlind
Arlind 6 orë më parë
Melisa na fal se masi e ngum anen ti je 100% ma e mira😂😂
alalal alalal
alalal alalal 6 orë më parë
Erdha nga Ana ! Nese ta propozon qunin qe ja ben autotune asaj, mos shko zemra, i yti me i mirë 👍
Mensur Hoxha
Mensur Hoxha 7 orë më parë
tash ja ka rrit Likat Ana ma shum Melises🧐😣
Brikena Skenderaj
Brikena Skenderaj 7 orë më parë
Te kenaqen veshet me Melisen, te degjosh Anen te cahen veshet , boboo ca dite sot muzika mori fund
Mateus Kokuja
Mateus Kokuja 7 orë më parë
E patem gabim per ty ne fillim...pasi degjuam kengen te anes, vari lesht, ti je nje kengetare pak e mir
Brikena Skenderaj
Brikena Skenderaj 7 orë më parë
Melisa vazhdo keshtu te duam shum 😘😘😘
Asi Inac
Asi Inac 7 orë më parë
Mbasi degjova kengen e Ana Lleshit ne kto momente u ktheva direkt e po degjoj kengen tende edhe dua te them: Nuk je aq keq sa e kisha menduar ke mundesi te behesh !😅
Coco St
Coco St 2 orë më parë
Yll esht haha
Orgesa Lita
Orgesa Lita 7 orë më parë
MELISAAA TE DUAMMMMM😇🦈 Pasi ajo kenga e anes ka lon nam... 🥺✨Love youuu
Coco St
Coco St 2 orë më parë
Hahahha edhe une per kete erdhe
color
color 7 orë më parë
Na çan veshet kta
Arev Arev
Arev Arev 7 orë më parë
Kenga jote eshte super o ❤💋
blackpink jenrose
blackpink jenrose 7 orë më parë
SUPER KENG❤
Dafi Safi
Dafi Safi 8 orë më parë
Para anes Melisa po duket si jlo
Et
Et 8 orë më parë
A me numeron ALclone mua qe nuk e kam hap videon,por qr jam futur vetem per te lexuar komentet?
Iam Kapo
Iam Kapo 8 orë më parë
Po
kevin cani
kevin cani 8 orë më parë
Melisa+Andi=kari n'pidh
Armanda Velia
Armanda Velia 8 orë më parë
Melisa je shum e mire 😘😘😘🥰🥰❤
Regina Shuli
Regina Shuli 8 orë më parë
Je shume e mire dhe shume e bukure
Igli Fetahu
Igli Fetahu 8 orë më parë
Kjo ska lidhje fare me muziken
Desa Aras
Desa Aras 8 orë më parë
Mu qetsuan pak veshet nga kenga e anes🤦🏻‍♀️
Anuela Dermyshi
Anuela Dermyshi 8 orë më parë
Sapo dgjova kengen e Ana1, melisa ke super ze 🥳
Coco St
Coco St 2 orë më parë
Agreed
Denisa Curaj
Denisa Curaj 9 orë më parë
❤🤩❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤❤❤💋edhe une kam nje shoqe qe e ka emrin melisa
Denisa Curaj
Denisa Curaj 9 orë më parë
Melisa des mase teje ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Mari Vlogs
Mari Vlogs 9 orë më parë
Ti je ylllllll
Adela Sherifi
Adela Sherifi 9 orë më parë
T’kena ra n qaf kot , na fal 😩
Coco St
Coco St 2 orë më parë
Hahahwhw
learn more
learn more 9 orë më parë
Ahahhahaha
xoxopurplebitch
xoxopurplebitch 9 orë më parë
Pas kenges se Anes vij ktu te qetesoj cik veshet pz😩💗
shqip video
shqip video 9 orë më parë
e kuptoni qe po i japim rendesi ketyre qe skan pas dhe nuk kan lidhje me fjalen VIP apo kengetar. thjesht ishin ca zorraxhi qe shkuan me gjet burre app grua gjoja. jan si ato tipat qe shkojn te "dua te bej te lumtur" po ata pse nuk kane fame????
Suela Ceka
Suela Ceka 9 orë më parë
😂😄🥰kenge shume e bukur 😘
glacier pubgm
glacier pubgm 9 orë më parë
Kuku baba hit (masi e nigova kingen e anes)😂
bernis x zin
bernis x zin 9 orë më parë
this sounds better than ✨ mejk the buri uork✨
Fatmira Dyrmishi
Fatmira Dyrmishi 9 orë më parë
Sa erdha nga kenga e anes dhe melisa po me duket si vece zela tn
Coco St
Coco St 2 orë më parë
Beyoncé
BOSS
BOSS 9 orë më parë
Mami:shikoje pak gjellen Melisa Melisa:ja se po qep pak getat per nje keng tjt Mami:😢
Just Random
Just Random 9 orë më parë
Pasi degjova kengen e Anes erdha te ky hiti i Melises
Coco St
Coco St 2 orë më parë
Me too
Lavdim Ajeti
Lavdim Ajeti 9 orë më parë
Linda Morina e Shqiperise. Dueti radhes Me kengen Mere Mere 😅😅😅😅
Seriali Me Fal
Seriali Me Fal 9 orë më parë
Ooo Zot Sa Budallenje Kemi Qene Qe E Kemi Ofenduar Melisen , Degjojeni Kengen E Re Te Anes , Kjo Qenka SUPERRRRR Hitt
Romina Gjoni
Romina Gjoni 9 orë më parë
erdha ktu pasi degjova kengen e Anes 1, Melisa na fal se te kemi ra ne qaf kot, na e ban hallall🙏🏻
Melita Colja
Melita Colja 7 minuta më parë
🤣🤣🤣
Coco St
Coco St 2 orë më parë
Edhe une erdha te qetsoj veshet
Klarida Sulaj
Klarida Sulaj 10 orë më parë
vallaj 1000 her kenga jote para anes😂pas teje vjen kenga e lulit Like :Ma jep sta jap😂
Elisa Aliu
Elisa Aliu 10 orë më parë
LIKE!!! kujt i duket kenga e Melises YLL,pas ndegjimit te kenges se Ana Lleshit......
Coco St
Coco St 2 orë më parë
Hahahah po
Sunset 🌇
Sunset 🌇 10 orë më parë
Te nderuar miq &miqe paragjykuam kot Melisen .Ju ftoj te ndiqni kengen e re te Anes nese deshironi gjak nga veshet
Riselda Kalaj
Riselda Kalaj 9 orë më parë
Legjenda thote qe kush degjoi kengen e anes humbi degjimin per gjithe jeten 🥴
BOSS
BOSS 9 orë më parë
ahahahhahahahahahaha
Emilia Mezini
Emilia Mezini 9 orë më parë
Ajo ishte katastrof germadh ca thu
Kejsi Evisa Sinanaj
Kejsi Evisa Sinanaj 10 orë më parë
😘😘🥰😘
Emanuel Islami
Emanuel Islami 10 orë më parë
Kush erdhi ktu pas kenges se Anes 😂 super hit qenka kjo🤪🤪🤪
Noizy_fp
Noizy_fp 36 minuta më parë
Unn😂
Coco St
Coco St 2 orë më parë
Bravooooi
Angela Marko
Angela Marko 5 orë më parë
HAHAHAHAHAHA
ilirjan kolgjini
ilirjan kolgjini 7 orë më parë
Une
Majra Guri
Majra Guri 8 orë më parë
Une🤣🤣
Kristi Panxhi
Kristi Panxhi 10 orë më parë
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😙😙😙😙😙😙😘
Kristi Panxhi
Kristi Panxhi 10 orë më parë
Grlfukxfkfk
Marisol Sefa
Marisol Sefa 10 orë më parë
🥰🥰
Jessie D
Jessie D 10 orë më parë
Melisa , pasi degjuam kengen e Anes , te kerkojme zyrtarisht NDJESE ..
Ariola Ramadhi
Ariola Ramadhi 17 minuta më parë
000
ermal sota
ermal sota Orë më parë
Melisa ka ze per muzik Ana esht kot
Petro Mataj
Petro Mataj Orë më parë
Ĺa5u 3
Coco St
Coco St 2 orë më parë
Une erdha te rregulloj psikologjine ketu pas traumes qe Jakob’s Kur degjova kengen e Asaj tjetres
Sara Lala
Sara Lala 4 orë më parë
Zyrtarisht
Tzeni Vask
Tzeni Vask 10 orë më parë
The kiss in the end.... 😂 Without meaning! 🤢🤢
Emanuela Sterkaj
Emanuela Sterkaj 11 orë më parë
Hahhahahah kjo a lule menyra se si kendon ana 1 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Dion Čenaj
Dion Čenaj 11 orë më parë
Jo leje veq skele
Refat Papa
Refat Papa 11 orë më parë
Kur thoshte fatjoni per ket qe ka qen e lidh me andin po nuk degjonte njeri
arilind beqiri
arilind beqiri 11 orë më parë
Me kapi diarrea sa degjova kte kengen
Vjollca Rrucaj
Vjollca Rrucaj 11 orë më parë
Ajo është ❤️ për mua
Jose MG
Jose MG 12 orë më parë
Great song! I love Albanian music 🇪🇦🇮🇨
Kledisa _Lyric
Kledisa _Lyric 12 orë më parë
Love melisa🥰
Gent Xhaja
Gent Xhaja 16 orë më parë
Bravo Andi 👍👍 Edhe ti Melisa ke talent për muzikën 💖💖💖💖🌹👍🌹🌹🌹💓💓Kështu vazhdo 💓💓💓💓♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Yllza Elshani
Yllza Elshani 16 orë më parë
My eyes:reading comments. My ears:listen song My mouth: sing song🙈
Giannis Kaberis
Giannis Kaberis 16 orë më parë
Bravo melisa suksese dhe nje duet bashk
Elli J
Elli J 17 orë më parë
Kjo eshte hit edhe pike!!!🔥
Bela Ina
Bela Ina 17 orë më parë
Bravo bravo SHum mir bravo
Armanda bajrami
Armanda bajrami 18 orë më parë
Melisa e perferuara. E. Imja
Ersi Ersi
Ersi Ersi 19 orë më parë
Shum vk kjo
The Arcade
The Arcade 19 orë më parë
Dhe tha Ahqipja kta ka mundsi te futen per te gjet burr/gru e do dalin te tere kengetare
benard corbaxhi
benard corbaxhi 19 orë më parë
bukur
CAPX FF
CAPX FF Ditë më parë
O Kjo byth kuqja flok kuqja si eke kjo vrk
Juli Laci
Juli Laci Ditë më parë
Arsyeja qe ka gjet BE per tmos hap negociatat.
Riselda Kalaj
Riselda Kalaj 9 orë më parë
Futu degjo kengen e anes dhe do kuptosh pse BE do na mbyll deren pergjithmone🤣
Denada Capi
Denada Capi 16 orë më parë
Hahahahahahahahahahhahq
Manjola Xhemollari
Manjola Xhemollari Ditë më parë
Shum e bukur muzika
Dionis Zerva
Dionis Zerva Ditë më parë
A eshte reale kjo?
Arta Allushi
Arta Allushi Ditë më parë
Keng shum e bukur 😍😍😍
Besie Visha
Besie Visha Ditë më parë
Bravo Melisa se je e shkathet lume Andi qe te ka. je yll fare
Music Records
Music Records Ditë më parë
alclone.info/net/video/odqZgK6yuIB-l6k.html ELITA 5 ME FAL REMIX
Ergys Gila
Ergys Gila Ditë më parë
Hxugsgfydhggysthgsudhh♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💖yushsnnsnnznnans
Brahim Krasniqi
Brahim Krasniqi Ditë më parë
Mashalla po shkoshi qift
mimoza belishaku
mimoza belishaku Ditë më parë
bravo shume kenge e bukur Melisa
Adriatik Kololli
Adriatik Kololli Ditë më parë
Wejden e Kosoves
Antonio Pescia
Antonio Pescia Ditë më parë
00000 komente per kengen Turp se qysh i prano ky ALclone kto zhulaqet
suzi koci
suzi koci Ditë më parë
Bravo Melisa Suksese 🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🐚🦋🦋🦋
Fabjan Durres
Fabjan Durres Ditë më parë
Sa zili te kan moj Melisa ashtu vaxhdo zemer
butriors_BI
butriors_BI Ditë më parë
Si i behet kur te ndahen kta?! *Se kshu nuk bon, nuk boon*🤦‍♀️😶
Albanian AL
Albanian AL Ditë më parë
Kemi faj ne karet qe ju japim fam ju u qr
Joelr Guooltti
Joelr Guooltti Ditë më parë
Delaware State Representatives Paul Baumbach and Michael Smith sent letters to commemorate World Falun Dafa Day, May 13, 2021. Letter from Delaware State Representative Paul Baumbach State Representative Paul Baumbach stated in his letter, “Millions all around the world will stop and celebrate the anniversary of this ancient meditation practice. On this day we will remember the thousands that have suffered for their beliefs in this practice as well as the millions that have benefited around the world from the teachings of Falun Dafa. “Practitioners of Falun Dafa have been active during the COVID-19 pandemic by offering exercise instruction and guided meditations. Members of Falun Dafa are major members of our community and great contributions to Delaware.” Letter from Delaware State Representative Michael Smith What is Falun Dafa? Falun Dafa (also known as Falun Gong) was first introduced to the public by Mr. Li Hongzhi in Changchun, China in 1992. The spiritual discipline is now practiced in over 100 countries and regions worldwide. Millions of people have embraced the teachings-which are based on the principles of “Truthfulness, Compassion, Forbearance”-and experienced uplifted health and well-being.
Violeta Musai
Violeta Musai Ditë më parë
Edhe ti melisa kengen leje
Lyrics Girl
Lyrics Girl Ditë më parë
Dolen fjaltet e Fatjonit 😂👌
selina Shala
selina Shala Ditë më parë
Shum kenga e mir bravo melisa ju uroj gjitha te mirat ty dhe andit😘😘
Suela Kovarik
Suela Kovarik Ditë më parë
Boll na cat koken se prej nesh behen te famshme dhe plus shyqyr doli një cift nga emisioni dhe dy me te miret pamvarsisht qe aty nuk ja lejuan. Te paktën duan njeri tjetrin. Fitore dashurisë . Kenga nuk eshte e keqe.
fouoii gyhh
fouoii gyhh 16 orë më parë
atij, te gjitha te verteta , por nuk donte ta ulte nje femer aq poshte , po skgj se ra vet posht kjo. Une nuk e di se si kto lloj njerzish dalin neper televizione.
Vera Alimehmeti
Vera Alimehmeti Ditë më parë
melisa je super 💜💜me andi
Melisa fan Fan page
Melisa fan Fan page Ditë më parë
Love you
Etleva Kociu
Etleva Kociu Ditë më parë
Bravo Melisa
Solo Fort
Solo Fort Ditë më parë
Nuk e ke bo mir kur ke than leje leje leje
BC ERI
BC ERI Ditë më parë
❤❤❤
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
02:59
AlbanSkenderajMusic
Shikime 507 mijë
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
2:48
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 17 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 28 mln
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
03:46
thisisnoizy
Shikime 4,7 mln
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
02:48
2TONoffical
Shikime 10 mln
Mateus Frroku & Eli Fara - Copa Copa (Official Video)
03:36
Mateus Frroku Official
Shikime 26 mijë
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
2:48
Ardian Bujupi - PANAME (prod. by OSTER)
2:58
OfficialArdianBujupi
Shikime 896 mijë
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 10 mln
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
Shikime 2,1 mln
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46
thisisnoizy
Shikime 4,7 mln