MatoLale - FLAK (Official Video)

  Shikime 1,722,699

MATOLALE

16 ditë më parë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing


Listen and watch the latest song from MatoLale.

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeMATOLALE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/MatolaleFlak

____________________________

🎵 Produced by: 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜
🎵 Rec. by: 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 \u0026 𝗕𝗟𝗔𝗖𝗞𝗢𝗨𝗧 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖
🎵 Beat: 𝗕𝗥𝗔𝗬𝗔𝗡𝗦𝗕𝗘𝗔𝗧𝗦
🎵 Lyrics by: 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘
🎥 Video by: 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘 :
Instagram ► matolale

🎵 Connect with 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 :
Instagram ► edlirbegolli

🎥 Connect with 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► maxproducti...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

℗ \u0026 © MATOLALE \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente
MATOLALE
MATOLALE 15 ditë më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeMATOLALE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/MatolaleFlak
Denver Lacasadepapel
Denver Lacasadepapel 12 ditë më parë
(っ◔◡◔)っ ♥ MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI ♥
Denver Lacasadepapel
Denver Lacasadepapel 12 ditë më parë
(っ◔◡◔)っ ♥ MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI ♥
Denver Lacasadepapel
Denver Lacasadepapel 12 ditë më parë
(っ◔◡◔)っ ♥ MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI ♥
Denver Lacasadepapel
Denver Lacasadepapel 12 ditë më parë
(っ◔◡◔)っ ♥ MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI ♥
Denver Lacasadepapel
Denver Lacasadepapel 12 ditë më parë
(っ◔◡◔)っ ♥ MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI ♥
Rejsi zeka
Rejsi zeka Orë më parë
Flak
VINI TV
VINI TV Orë më parë
Qr ky o bes prem mos e ngjoni
Onkel 410
Onkel 410 2 orë më parë
Vk
Levi Aga
Levi Aga 15 orë më parë
shka mar pdhr
Vasilika Zika
Vasilika Zika 19 orë më parë
Matokari
kelsidr
kelsidr 20 orë më parë
Nuk i vjen cik zor nga vetja ktij kur shef vidjoklipin 🤦‍♀️🤦‍♀️
Romi Struga
Romi Struga 23 orë më parë
1shhhh!!!
No name
No name Ditë më parë
spr keng kot
Katina Kuçi
Katina Kuçi Ditë më parë
Mato je i papar per zotin 🤪💞💖💖
Katina Kuçi
Katina Kuçi Ditë më parë
Po kujdes moj goc se ja bere spat matos
Flori Shkembi
Flori Shkembi Ditë më parë
🔥🔥🔥👏👏
gjermanisht
gjermanisht Ditë më parë
A ka insta bjondja
FLORDI
FLORDI Ditë më parë
alclone.info/net/video/i9l8oq2zzaJsmGI.html
Carpe dieme
Carpe dieme Ditë më parë
Mato, mos ngatrro muziken me porno .. vk ke dislike nga un sepse ska kuptim as teksti.. bythqimlliqe jan kto
Ester Vezi
Ester Vezi Ditë më parë
Super keng bravoo super klip 👌👌👌😍😍😍😍🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Cristina Crist
Cristina Crist Ditë më parë
Kjo e klipit veq kocka paska 🤣🤣
SILVA TATANI
SILVA TATANI 2 ditë më parë
Shume kenge ebukur👍🌟💞
Ff Krimineli
Ff Krimineli 2 ditë më parë
Po ky kari ka rreshkit
OTR “ on top on the wrest “
OTR “ on top on the wrest “ 2 ditë më parë
Ti qifsha ropt
Erwis wi
Erwis wi 2 ditë më parë
Imagjino t,pagush bilet per kta lloj e me i degju 🤦🏻‍♂️
Izet Kruci
Izet Kruci 2 ditë më parë
RRKR
Agagah Jjklaal
Agagah Jjklaal 2 ditë më parë
Grupi left the chat🤣🤣🤣🤣
Esekel Ibi
Esekel Ibi Ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Bashkim Hallulli
Bashkim Hallulli 2 ditë më parë
Imagjio gjendjen e kameramanit😜😂😉😜
CalmaCalma
CalmaCalma 2 ditë më parë
Sa i ngjan njeres kjo goca 🙈
BESI
BESI 2 ditë më parë
Mori fam nga noizy tash bo hite🤣😉
GB МУСЛИЕВ
GB МУСЛИЕВ 2 ditë më parë
1:13 😅😅😂😅😂😅
Hyre Hoxha
Hyre Hoxha 2 ditë më parë
CA o kjo keng vari lesht
Mateo Salih
Mateo Salih 2 ditë më parë
qi re qie
Klajdi Karavidha
Klajdi Karavidha 2 ditë më parë
Te lumte
fT__DOGANIERIA
fT__DOGANIERIA 2 ditë më parë
Ik o plaakk
FF BROTHERS
FF BROTHERS 3 ditë më parë
bro ja ke bo mut qe i ke bo noizy diss
kelvi kk
kelvi kk 3 ditë më parë
i ke qr ksaj longe
Sevi Gjata
Sevi Gjata 3 ditë më parë
Kush ma thot tekstin e kenges??
Seriale Turke Shqip
Seriale Turke Shqip 3 ditë më parë
rpt a kan familje kto vajzat a ju qr ca bote ka ardh del vajza e huj ncncn
HB Kennel
HB Kennel 3 ditë më parë
That was a garbage from the beginning to the end
3⃣3⃣3⃣ London
3⃣3⃣3⃣ London 3 ditë më parë
Grupi kape pak ket timin
Albomedy Tv
Albomedy Tv 3 ditë më parë
Do ngrihet ky po e majti kshu 🧨🧨
erald noj
erald noj 3 ditë më parë
Energji e shkume dam
FaZe branko
FaZe branko 3 ditë më parë
i kere kar me xhunga
Lusi murataj
Lusi murataj 3 ditë më parë
Bravo
Kujtim Lame
Kujtim Lame 3 ditë më parë
Hajde Mato hajde topi kete radhe nuk goditi mullaret e nje plaku si Mere Fizi qe po jep shpirt po shtepine e tij 😂😂😂😂😂😂😂😂😂👍👍👍👍✋✋✋
TAYNA Queen
TAYNA Queen 3 ditë më parë
Sa kenge e shemtuar💩💩💩💩💩
Ali Seferi
Ali Seferi 3 ditë më parë
Je shum vk
Alvjor Hasfatija
Alvjor Hasfatija 4 ditë më parë
vetem rreper nuk osht ky
N K
N K 4 ditë më parë
Talent 0%
Football Golaso
Football Golaso 4 ditë më parë
Ajo futet nclub Aty e gjen per i nat I bo senet krejt vet Ka fitu si npartizan Thoba saj o shum e madhe Un e thirri elefant Nuk ka nevoj per njeri Gjith njerzin e hallakat Ajo ska nevoj per lek Ndor man nji patek ... O kuku ca ke me hek Ajo drreqin e fut shishen Dhe pastaj e nxjerr vet E keqe kuku me det Kur e shef ti merr ment Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt,posht Se ajo esht flak x13 Se ajo esht flak x13 E ka nez flak,plak Thoben e ka cu posht-nalt I bo senet per inat,inat Esht e veshur me dukat,dukat I gjen mrapa dy-tre veta I do levizjet e shpejta Aty ku e zen e enjtja Jo nuk ka me zon e premtja Ajo duket si bitcoin E kto tjerat po duken centa Canta me LuisViton Dhe i ka fjalet shum Emm nji sekond O grupi o grupi hajde kape kte hajde Ajo futet nclub Aty e gjen per i nat I bo senet krejt vet Ka fitu si npartizan Thoba saj o shum e madhe Un e thirri elefant Nuk ka nevoj per njeri Gjith njerzin e hallakat Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt,posht Se ajo esht flak x13 Se ajo esht flak x13
Bronx Man
Bronx Man 4 ditë më parë
Matolale - flakk Teksti : Eeeeeem Ajo futet nklub aty e gjen per inat I bo senet krejt vet ka fitu simpatizank Th*ba saj shum e madhe un e thiri elefant Nuk ka nevoj per njeri gjith njerzin e hallakat Ajo ska nevoj per lek ndor e man nji patek Jo mo ska fillu o i zi o kuku qa ki me hek Ajo dreqin e fut nshishe dhe pastaj e nxjer vet E tkeqen kuku medet kur e sheh ti merr mendt Ajo th*ben e qon posht nalt x3 Se ajo osht Flak x13 Se ajo osht Flak x13 E ka nez flak plak th*ben e ka qu posht nalt I bo senet per inat inat Esht e veshme me dukat dukat I gjen mrapa dy tre veta i do levizjet e shpejta Aty ku e nzen e enjtja jo nuk ka me zon e premtja Ajo duket si bitcoin e kto tjerat duken si centa Chanta me louis vouitton dhe i ka fjalet shum Mmmm 1 sekond o grupi o grupi hajde kape kta hajde Ajo futet nklub i aty e gjen per inat I bon senet krejt vet ka fitu simpatizank Th*ba saj shum e madhe un e thirri elefant Nuk ka nevoj per njeri gjith njerzin e hallakat Ajo thoben e chon Posht nalt x3 Ajo thoben e chon Posht nalt x3 Se ajo osht Flak x13 Se ajo osht Flak x13 Se ajo osht flak flak flak flak Like per legenden #MATOLALE Mfalni per gjdo gabim qe e kam ba Rrespekte bronx ktu❤👑
Basri Kozhani
Basri Kozhani 4 ditë më parë
Hallall ju koft se e pasni dridh 🤚🙌🙌
Basri Kozhani
Basri Kozhani 4 ditë më parë
Ku qe pasni kalll skan faj amirikant 👊🤌🤌🤌
Koka
Koka 4 ditë më parë
A nk boni dot pa ndrru dialekt jqj Lejini shqiptarët e kosovës të këndojnë në dialektin e tyre mër burrë Vtm nji G Up nk e ka ndrru theksin vtm e ka shtu oreksin.
Erald Nuredini
Erald Nuredini 4 ditë më parë
ca lloj pije pin ky mo qe osht kaq energjik
Njinja Boy ⚔
Njinja Boy ⚔ 4 ditë më parë
Bravo Pjeshke 🍑🍑 😄 shaka
Igli Igli
Igli Igli 4 ditë më parë
🤦🏻‍♂️
MeMySelfAndI
MeMySelfAndI 4 ditë më parë
"O goupi o goupi ajde kape ket" rr-ja 🤣🤣🤣🤣
Brisena Rama
Brisena Rama 4 ditë më parë
Kujt i plq like
Denada Leka
Denada Leka 4 ditë më parë
Po kur po bojn fame ato sorrat e perputhen e jo mo Cunat e Tirones qe duhet tkishin marre me kohe kshuqe kenga sado komercial tjete flakkk ka me u bo msakte flakkk e bo clubin 😉 thjeshte ne paragjykimin kemi tparin si popull normalisht urrejm njoni tjtrin nvend me e ndihmu 🙄
Renato Dalipaj
Renato Dalipaj 2 ditë më parë
Shko nxire dhe ty bythen o leka
A ALB B
A ALB B 2 ditë më parë
@Denada Leka E vertet
Mirlind Terakaj
Mirlind Terakaj 4 ditë më parë
Hahajahhaaha mashum views kana e akreput edhe e msusit baby baby si ky
Tony Montana
Tony Montana 4 ditë më parë
Ritmi kanges te STEFLONDON 16 SHOTS 😟👎👎👎
Ana Maria
Ana Maria 4 ditë më parë
Flakkkk pra😍😍😍
Pal Mema
Pal Mema 4 ditë më parë
Shum bukur bravo e rrespekte per ty une
Sindi Hida
Sindi Hida 5 ditë më parë
Or fis derr
A_L forever
A_L forever 5 ditë më parë
👍👍super
ARDDIS Gaming
ARDDIS Gaming 5 ditë më parë
nje minut heshjte per familjen e gocave 🙂🙂
KPT 2
KPT 2 3 ditë më parë
Po e drejt po sikur te jene p,,,,,,,e as nje minut heshtje
x.venomi 17
x.venomi 17 5 ditë më parë
Ma shum i ka dhez akrepit *bejbi bejbi* se ty
Ae True
Ae True 5 ditë më parë
❤️❤️❤️😍😍😍💋💋💋💋💋
Ae True
Ae True 5 ditë më parë
Ahhahahhahahha
Kleart Orgen
Kleart Orgen 5 ditë më parë
Flak
Francesko Hamiti
Francesko Hamiti 5 ditë më parë
Ksaj i thon muzik bythe 😂
King King
King King 5 ditë më parë
va
Stivi Sonja
Stivi Sonja 5 ditë më parë
Kush i pelqen kete kenge kometoni
Antonio Lici
Antonio Lici 5 ditë më parë
Rrespekte per unikkatilin
erik boli
erik boli 5 ditë më parë
si jeni mir
Sasha Bejaj
Sasha Bejaj 5 ditë më parë
❤❤❤
Albi Silaj
Albi Silaj 5 ditë më parë
Hhah
lorenzo stefa
lorenzo stefa 5 ditë më parë
America latine e ka vjedhur regetonin nga Albania...Mos kopjoni o njisha ju duket vetja gengsta ... meso klarineten se rapi eshte per kalamaj...
Leli Leli
Leli Leli 5 ditë më parë
O matolale o trap
Klea
Klea 5 ditë më parë
Po ti qe kendon pse nuk e ke nxierr bythen se vtm ti ke ngel pa e nxier😂😂😂😂
anisa shehu
anisa shehu 5 ditë më parë
Teksti ju lutem s
Lyrics Girl
Lyrics Girl 5 ditë më parë
Mvje keq per prinderit e vajzave ne klip🙏
Valbona Allajbej
Valbona Allajbej 5 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
PE PERANDORS
PE PERANDORS 5 ditë më parë
Super këng
zinizin_edit
zinizin_edit 5 ditë më parë
Un i rash me dore me ket konge 🤣🤣
Shkodra98
Shkodra98 6 ditë më parë
Vrl kot
Afrim Manxharaj
Afrim Manxharaj 6 ditë më parë
Matolale
Afrim Manxharaj
Afrim Manxharaj 6 ditë më parë
Je kok shteti
Albania City
Albania City 6 ditë më parë
1M. Views 23k like...
Ersi Kushi
Ersi Kushi 6 ditë më parë
sja kalon noizyt ti mar
Kristjan Kosuri
Kristjan Kosuri 6 ditë më parë
Sigurisht do te rrahin varrosi ty.
xhg 10
xhg 10 6 ditë më parë
1 milion flak flak🔥🔥🔥🔥🔥
TAYNA Queen
TAYNA Queen 2 ditë më parë
@xhg 10 sepse Noizy eshte me i mire se matoo
xhg 10
xhg 10 3 ditë më parë
@TAYNA Queen as ty ste pyti kush sa ka bo noizy😂😂
TAYNA Queen
TAYNA Queen 3 ditë më parë
@xhg 10 nuk te pyeta per dullen thashe per Noizyn
xhg 10
xhg 10 3 ditë më parë
@TAYNA Queen matolale per 1 jave 1 milion ndersa Dulla per 1 jav 664 k😜
TAYNA Queen
TAYNA Queen 3 ditë më parë
1 milion per 6 dite😂😂😂ndersa noizy per 1 dite 1M
dcoog anml
dcoog anml 6 ditë më parë
Muzik ma kari 😂😂😂
TheDragon Boy
TheDragon Boy 6 ditë më parë
Kenga me skandale
TheDragon Boy
TheDragon Boy 6 ditë më parë
@dcoog anml jam vajze o legen
dcoog anml
dcoog anml 6 ditë më parë
Ik mër kar
itskill
itskill 6 ditë më parë
Po ti nje pler je o MATOKARIL🤞👀 OTR DERI VDEKJE ❤😎🇦🇱
Eneo Binjaku
Eneo Binjaku 3 ditë më parë
Vec OTR 👌👌👌
Ajo Esht Flak Flak
Ajo Esht Flak Flak 6 ditë më parë
😍 super kong o grupi e ke djeggg
Sara Shpati
Sara Shpati 6 ditë më parë
Ajo futet nclub Aty e gjen per i nat I bo senet krejt vet Ka fitu si npartizan Thoba saj o shum e madhe Un e thirri elefant Nuk ka nevoj per njeri Gjith njerzin e hallakat Ajo ska nevoj per lek Ndor man nji patek ... O kuku ca ke me hek Ajo drreqin e fut shishen Dhe pastaj e nxjerr vet E keqe kuku me det Kur e shef ti merr ment Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt,posht Se ajo esht flak x13 Se ajo esht flak x13 E ka nez flak,plak Thoben e ka cu posht-nalt I bo senet per inat,inat Esht e veshur me dukat,dukat I gjen mrapa dy-tre veta I do levizjet e shpejta Aty ku e zen e enjtja Jo nuk ka me zon e premtja Ajo duket si bitcoin E kto tjerat po duken centa Canta me LuisViton Dhe i ka fjalet shum Emm nji sekond O grupi o grupi hajde kape kte hajde Ajo futet nclub Aty e gjen per i nat I bo senet krejt vet Ka fitu si npartizan Thoba saj o shum e madhe
marina agolli
marina agolli 6 ditë më parë
otr me zemer po te jesh I forte ik ne noizy dhe do te qi ne byth keshtu thuaj matolales noizy eshte me I forte dhe te ka nje grusht👊 otr me zemer❤❤, otr for life👌,noizy forever, varrosi dhe lil koli forever, otr pergjitmon noizy te dua shum noizy_otr, on top of the rest, on the run❤❤❤
Michael Jessi
Michael Jessi 6 ditë më parë
Skap mo ky pa noizyn . Kaq e pati
si hana
si hana 6 ditë më parë
Imagjino t ishte Megi Pojani n videoklip
Xhulian Tako
Xhulian Tako 6 ditë më parë
Mendova se do ishte super hit po ktu ska asgje tjetr vec. Byth 😭
hotgirlkler
hotgirlkler 2 ditë më parë
po për byth esht bet
Elvis Hidaj
Elvis Hidaj 7 ditë më parë
Hallalll lale super
BIG C I T Y
BIG C I T Y 7 ditë më parë
Kurgjo e re, rreper qe i kendo bythve te femrave si krejt tjeret.
sehhi vooty
sehhi vooty 7 ditë më parë
me vjen keq per prinderit qe pan vajzat e tyre te klipi:( (hahahaha)
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 4,1 mln
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 92 mln
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
4:23
MarinOfficial
Shikime 12 mln
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 3 mln
MatoLale "Dybala" (Prod. 23Z)
2:45
MATOLALE
Shikime 6 mln
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 4,1 mln
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 92 mln
Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)
3:12
Anxhela Peristeri
Shikime 204 mijë
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 236 mijë
2TON - AKTORE
2:38
2TONoffical
Shikime 6 mln
TIKA - QELE
2:49
TIKA
Shikime 1,9 mln
Kuruluş Osman 63. Bölüm
2:11:20
Kuruluş Osman
Shikime 2 mln