Marjol Rrapaj - Bem baba te te ngjaj (Official Video HD)

  Shikime 240,979

ArkivaShqip

Muaj më parë

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Spotify: open.spotify.com/album/6zrVpE...
iTunes: music.apple.com/us/album/bem-...

Ork. Mario Bregu
Muzika. Marjol Rrapaj
Klarinet. Alban Berati
Kitare. Besmir Shani
Teksti. Krenar Seiti
Video. Argis Production

-----------
Sa huqe qe ke mor djal
Dit per dite me thot kjo nene
Nuk i ke len gje babait
Qe nga koka der ne kembe

Cte bej un i shkreti
Huqet dot si ndaj
E thot gjithe mileti
Bem baba te te ngjaj

Mos e ki merak moj nene
Se kam ngjar edhe nga ty
Kam ne vena gjakun tend
Ndaj nje shpirt kemi te dy

Komente
Lushi Baba
Lushi Baba 2 ditë më parë
Malli i pashuar me mungon shume e une huqet i kam si babaj
By Beauty
By Beauty 9 ditë më parë
Te lumt goja, super kenge por mbi te gjitha super kenge per te gjithe SUPER HERONJT BABALLARET!
Anxhela Sinani
Anxhela Sinani 10 ditë më parë
😘😘😘
Mimoza Peto
Mimoza Peto 12 ditë më parë
Aman na kepute telat CA Jan keto keng qe kendon sdi ti kendosh Marjol
Artur Kotorri
Artur Kotorri 15 ditë më parë
Super keng
Gert Vlore
Gert Vlore 16 ditë më parë
Bravo marjol rrapaj 👏👏👏
Blerta Blerta
Blerta Blerta 18 ditë më parë
Bravo bravo 👏👏👏👏👏
Fredi Mojallia
Fredi Mojallia 18 ditë më parë
TE LUMTE GOJA PER KENGET E TUA NE EMIGRANTVE NA KUJTON NENE DHE BABAN
Erjon Hasa
Erjon Hasa 18 ditë më parë
Suksese te metejshme 👏👏👏👏super keng 👏je njesh respekte
Vera Lici
Vera Lici 20 ditë më parë
Shum bukur ma kur e degjoi 😭 pse nuk e kam jam rrit jetime
Leon Muhametaj
Leon Muhametaj 20 ditë më parë
Super tekst po dhe kengetari respekte na mallengjeve .
Τατιάνα Ρυκη
Τατιάνα Ρυκη 21 ditë më parë
Te lumt goja 🌟🌟🌟🌟
Silvana Asimetaj
Silvana Asimetaj 21 ditë më parë
zeri jote eshte melodi per shpirtin tim ❤️❤️❤️
xhuli Xhuli
xhuli Xhuli 24 ditë më parë
Te lumte goja marjol nuk mbarojne fjalet per ty😍
lela Eglantina
lela Eglantina 24 ditë më parë
Te lumte bravo respekte
Ervis Rosania
Ervis Rosania 25 ditë më parë
👏👏👏👏💪🏻
Valbona Kodra
Valbona Kodra 26 ditë më parë
Shum prekese😢😢😢
Alberta Perfundi
Alberta Perfundi 27 ditë më parë
Shum kenge e bukur te mallengjen bravo Marjol
Lushi Kulla Kulla
Lushi Kulla Kulla 27 ditë më parë
Ah more marjol nuk ekan thene kot bem baba tete ngjaj tits lumte goja se ara nen aredo bjeri nuk do vei poshte dardhes respskte nga athina sarand alvania
可 Dj_いm04 Dj
可 Dj_いm04 Dj 28 ditë më parë
🥰Te kendoft Zemra e goja Marjol ,me kujtove 😞😭Vellan tim te vogel qe e mori zoti pran vetes🥺😞😭😭
Alisio&Roberto Dedej
Alisio&Roberto Dedej 28 ditë më parë
Grande canzone 👏
Hisense 1
Hisense 1 Muaj më parë
Bravo marjol te kendofte zemra na kenaqe me kenget e tua te bukura
Daniel Hoxhaj
Daniel Hoxhaj Muaj më parë
❣❣❣
Ervis Bracaj
Ervis Bracaj Muaj më parë
Halle ta befte zoti marjol rrapaj
Donika Belcka
Donika Belcka Muaj më parë
na mungon shume sukse
Xhesiana Bejdo
Xhesiana Bejdo Muaj më parë
Te lumte goja 👏super kenge!
Zana Zana
Zana Zana Muaj më parë
Si gjithemone kenge te bukra
Eviola Ferko
Eviola Ferko Muaj më parë
Bravo lum ti qe i ke afer te pershendes dhe suksese me keng te tjera
Merita Bickau
Merita Bickau Muaj më parë
❤🤩🎀
Gilta Pepa
Gilta Pepa Muaj më parë
Me mungojn shum prinderit na ndau kurebti shume keng prekse kur e degjova syt me lot mu mbushen 😭😭
Artemisa Hoxhallari
Artemisa Hoxhallari Muaj më parë
Bravo xhaxhi marjoli
T Tanushi
T Tanushi Muaj më parë
Me mungon shum Babi😭😭😭 syte me lot na u mbushen ty te kendofte zemra
Athine Athletine
Athine Athletine 19 ditë më parë
Qofshi shendoshe vlla edhe e kujtofshi gjithe mone babane me vjen gjuna
Simoskristo Kristo
Simoskristo Kristo 23 ditë më parë
Eh vlla te jesh mire familjarisht cti besh jetes keshtu esht. Te rroni e ta kujtoni
Diora Rroshi
Diora Rroshi Muaj më parë
Ju lumshin duart! Kur e degjova per here te pare u shtanga nga ky ze melodioz dhe nje tekst te mrekullueshem! Ju kendofte zemra! Keshtu vazhdoni gjithmone! Braaaaaavo!
Ersida Zotaj
Ersida Zotaj Muaj më parë
Tu lumt goja marjol rapaj gjithmon fjal te embla Dakin nga goja juaj suksese
Leonardo LEONARDO
Leonardo LEONARDO Muaj më parë
Je i madh
Mimoza Malka
Mimoza Malka Muaj më parë
Te lumt goja shum kenge e bukur 👏👏👏
Violeta Muca
Violeta Muca Muaj më parë
Me mungon shum babi im 😢😢😢😢😢😢ty te kengdofte zemra gjithmon
Frida frida
Frida frida Muaj më parë
Urime .bravo
Marko Toli
Marko Toli Muaj më parë
Bravo Loli
ermira haxhija
ermira haxhija Muaj më parë
Te lumte goja.kush do prinderit don dhe vetveten😍
Hack Noob
Hack Noob Muaj më parë
Të këndoftë zemra o Mariol shumë këngë e bukur
Adelina Agolli
Adelina Agolli Muaj më parë
Bravo shum shum Bukur
arben Selamaj
arben Selamaj Muaj më parë
Prindërit jan dritat qe ne ecim përpara një bravo per prindërit qe me sa mund na kanë rritur 💞♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Vali Vali
Vali Vali Muaj më parë
Marol Babaj jot eshte shkruam te lutem see pastaj do beje skolja.
Nertil Hoxha
Nertil Hoxha Muaj më parë
Shum e bukur kenga te kendoft zemra marjol respekt
Vaska Byzyka
Vaska Byzyka Muaj më parë
Bravo marjol te lumte goja shum bukur respekte
Linda Lindaa
Linda Lindaa Muaj më parë
👍👍❤❤👏👏
Rei Pashollari
Rei Pashollari Muaj më parë
Ai zotëria në vidio klip mos është Tomi nga Patosi i Vjeter?
Bruna S
Bruna S Muaj më parë
Urime per kengen na kenaqe shpirtin prindrite jan shume te shtrenjte per mua me mungojn shume ❤️❤️❤️❤️❤️Ahhhh ky kurbeti 🥲🥲🥲
Felleze Lamce
Felleze Lamce Muaj më parë
Bravo 👏👏 kenge shum bukur respekte per tè gjith prindrit
Mirela Bena
Mirela Bena Muaj më parë
Të lumtë goja Suksese të mëtejshme Marjol 🙏🙏🙏🙏na ka përshëndetur djali sot me këtë këngë Respekteeee 🙋
Monika Toma
Monika Toma Muaj më parë
Te lumte goja o 🌟 shume kenge e bukur 👏👏👏 Me mungon shume babi im i dashur 😢😢😭😭
Hasani Tr
Hasani Tr Muaj më parë
Te lumte goja o burr kenge shum e bukur lum ai njeri qe e ka fal zoti qe rrespekton nene e babe gneja me e bukir ne bote tropoja nga bergeni i norvegjise
Oli Kaja
Oli Kaja Muaj më parë
Te kendofte zemra se na kenaqe
Nikonik Ni
Nikonik Ni Muaj më parë
Suksese Marjol kenget e tua jan qetesi shpirti👏👏👏
Marsela Dervishi
Marsela Dervishi Muaj më parë
Shum bukur
ANXHELIANO VELKAJ
ANXHELIANO VELKAJ Muaj më parë
Shum kenge bukur
Kristi Lera
Kristi Lera Muaj më parë
Te lumte goja bravvisimo
Vana Gk
Vana Gk Muaj më parë
Telumtegoja more djal ne e ke baba epac me jet seneve qe na kaikur nga jeta na mungon shummmm
Selena Gjata
Selena Gjata Muaj më parë
👏👏👏👏
Tina Metushi
Tina Metushi Muaj më parë
Seksese
Tina Metushi
Tina Metushi Muaj më parë
Seksese
Orgest Bardhi
Orgest Bardhi Muaj më parë
Lumë kush i ka prindërit janë thesari më i cmuar Të lumtë Marjol më kenaqe shumë bravo suksese👍👍👍👍👍🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌹🌹🌹🌹🌹
anna velo
anna velo Muaj më parë
Bravo edhe kêngë edhe mesazh , shumë bukur.
Kelment Jancari
Kelment Jancari Muaj më parë
Zeri me i bukur qe ekziston
odissea nikollos
odissea nikollos Muaj më parë
O flori na kenaqe te lumte goja
Nori Blloshmi
Nori Blloshmi Muaj më parë
Bravo artist fjal qe dalin nga zemra👌👌
Bleona Caushllari
Bleona Caushllari Muaj më parë
Te lumte goja na kenaqe me kete keng
Bledar Hoxhaj
Bledar Hoxhaj Muaj më parë
Te lumte goja file shum bukur kenga bravo👏👏👏
Eda Eda
Eda Eda 22 ditë më parë
Ne ore bledi ne shum bukur dhe ti kendon bukur me pelqejn kenget e tua bledi ju pershendesim nga korfuxi vella jasas🙋‍♀️🙋‍♀️
Flora Hasko
Flora Hasko Muaj më parë
Ah kurbet i shkreti kurbet edhe ne banesen e fundit nuk munda ti pershendes!!!!!!
Lushi Kulla Kulla
Lushi Kulla Kulla Muaj më parë
Te lumte goja ore djale te ruajte zoti et befte jeten drite sic ke dhekengen jotena prske jashte maze respekte ng athina sarand alvania
Flora Hasko
Flora Hasko Muaj më parë
Te kendofte zemra mor djale na perlote na mungonne shume prindrit !!!!!
Luftar Cili
Luftar Cili Muaj më parë
Bravo bravo ja vlene te beshe kenge per babane dhe per nenen je super kengetar .
Asllan Nazeraj
Asllan Nazeraj Muaj më parë
👏🏼👏🏼👏🏼
Dritan Tabaku
Dritan Tabaku Muaj më parë
i pacim me jet dhe shendet baballaret dhe nenat😍😍
Vace Zela
Vace Zela 19 ditë më parë
A
Oltjon Rabija
Oltjon Rabija Muaj më parë
E shkarkova akoma pa e degjuar
endrit shahu
endrit shahu Muaj më parë
Bravo te lumte goja👏👏
Ridi Leo
Ridi Leo Muaj më parë
Shum tekst super vella respect 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ina Ina
Ina Ina Muaj më parë
Ah sa më prekin këto këngët e tua unë jam kopja e babit me ka mare malli kaq shumë se di kur do vije dita qe ti takoj përsëri 😢😢
unknown 19
unknown 19 Muaj më parë
te lumte goja shendet prinderve kudo jane na falen jeten çerkojm me shume ?suksese
Gleni Shetiy
Gleni Shetiy Muaj më parë
Bravo marjo super kengtar yll je na kenaq me keto kenge
veiz caka
veiz caka Muaj më parë
Bukur të Lumt goja 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Bardha Tafa
Bardha Tafa Muaj më parë
Keng e bukur mallengjyese bravo suksese 👏👏
noel kacidhe
noel kacidhe Muaj më parë
Te kendofte zemra
Αλεξανδρα Γκικα
Αλεξανδρα Γκικα Muaj më parë
Bravo Bravo shume kenge e bukur
Lavdosh Lulaj
Lavdosh Lulaj Muaj më parë
Shume bukur kenge e arrire...te urojm sukses
Romeo Yzeiraj
Romeo Yzeiraj Muaj më parë
😭😥🙏🙏🙏🙏
Matilda1988 Potsi
Matilda1988 Potsi Muaj më parë
Shum bukur bravo ❤️❤️👏
Vasiliki Plaka
Vasiliki Plaka Muaj më parë
Bravoooo Marjol...Super Keng...Fjalet e kesaj kenge te Gjitha Nenat e thon ke Femijet..sidomos te Djemt...Shum e vertet...e themi e thon miletii Hahahaha... Bravoooo.te Kendoft ❤️
alketa gjata
alketa gjata Muaj më parë
Bravo Marjol si gjithmone me kenge te bukura, po kjo me preku ne shpirtt me mungon babi im 😢😢😢😢
Leo Nardi
Leo Nardi Muaj më parë
Buongiorno marjol❤️ rrapja je 🌟bote ❤️🌍🇦🇱bravissimo shumë bukur respekte 👏👏👏👏👏 tè falte zoti jete respekte pa find 🤗🤗🤗🤗👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌
GANSTER ILIA
GANSTER ILIA Muaj më parë
Te lumt goja marjol
Mariglen Shenaj
Mariglen Shenaj Muaj më parë
Bravo shum kenge e bukur respekte 👏👏👏👏
Ilda Baba
Ilda Baba Muaj më parë
Bravo...lume kushe i Rrespskton prindrit..Prindrit eshte thesari me i cmuar ne bote..🌹🌹🌹🌹
Serxho Metani
Serxho Metani Muaj më parë
0000
Xheraldo Velaj
Xheraldo Velaj Muaj më parë
Super si gjithmon sukseseeeee 👏👏👏
Idajet Kollcaku
Idajet Kollcaku Muaj më parë
Super Kenge bravo suksese o bilbili jugut
Nuntina Bachi
Nuntina Bachi Muaj më parë
Te lumt goja Marjol na kenaqe shpirtin me kete kenge !!👌zoti te bekoj.🙏🏼🙏🏼
Daniela Merkaj
Daniela Merkaj Muaj më parë
Bem Nen te ngjaj o zot sa e bukur kenga te lumt goja Marjol ❤❤
Ledio Fisheku
Ledio Fisheku Muaj më parë
Te lumte goja dhe te kendofte zemra o bilbili i Myzeqese...Na kenaqe shpirtin!!!!!! 👏👏👏❤❤❤
Mehmet Shehu
Mehmet Shehu Muaj më parë
Super kenge respekte Marjol
Rei Marra
Rei Marra Muaj më parë
Te kendofte zemer 👍👍👍👍👍👍
Elsen Pro (Remix)
2:50
Sero Pro Official - Topic
Shikime 125 mijë
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 28 mln
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 236 mijë
Marjol Rrapaj - Nene me fal (Official Video HD)
3:49
Elton Qeraj - Nipi Gjyshit I ka ngjare (Official Video HD)
5:32
Marjol Rrapaj- Neser do shkoj ne kurbet.
4:13
Marjol Rrapaj
Shikime 373 mijë
Marjol Rrapaj - PREMTIMI- (live)
3:52
Marjol Rrapaj
Shikime 291 mijë
Vojsava Alia - Xhane Moj Vito
3:52
Vojsava Alia
Shikime 705 mijë
Ylli Baka - Detet Blu (Official Video 4K)
3:22
ArkivaShqip
Shikime 491 mijë
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 28 mln
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 236 mijë
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Melinda Ademi
Shikime 4,7 mln
Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen
2:51
Dafina Zeqiri
Shikime 821 mijë
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
2:59
YouTube VS. TikTok Free Live Stream
56:14
FaZe Jarvis
Shikime 8 mln
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 4 mln