Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone

  Shikime 154,965

Marjol Rrapaj

Muaj më parë

Teksti: Marjol Rrapaj
Muzika: Marjol Rrapaj
Zerat shoqerues: Adi Gllava
Klarinete: Alban Berati
Ork: Rino Boci
video: Rino Boci
Marjol Rrapaj--contakt: 0696603555

Komente
LDF FDL
LDF FDL 3 ditë më parë
Per te gjithe na ruajte zoti 🙏🙏🙏🙏🙏dhe me koken larete djema dhe per ata qe kane zili te pine uje🤣🤣🤣🤣
Aventurieret😏
Aventurieret😏 3 ditë më parë
Te kendofte zemra gjithmon
Klevi Qato
Klevi Qato 5 ditë më parë
Te kendofte zemra vlla
Hisense 1
Hisense 1 6 ditë më parë
Bravo marjol te kendofte zemra 👏👏👏👏👍👍👍
ELION PRO
ELION PRO 6 ditë më parë
O xhaxhi Marjol daja im Albani e ka mbiemrin Xhafa jo Berati
Natasha Malai
Natasha Malai 13 ditë më parë
Kendo O, Mario,kendo .Po nje kengeper ne gra e vajza krjo.Shpresoi qe do e besh .Te uroj gjithte mirat ne familje.
FIER I FIERI
FIER I FIERI 14 ditë më parë
Te kendofte ❤️ ooooooo💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎
manush rushi
manush rushi 14 ditë më parë
PO SLANICEN E HAROVE NJI LIKE PER GOCAT E SLANICES :p
Natasha Malai
Natasha Malai 15 ditë më parë
Maroi,Mario jovetem dj po ka dhe shume,e shume vajzaegra qe evuajn kurbetin.,jam larg po nje kafe te sinqert do t pija .
Engjellushe Paja
Engjellushe Paja 17 ditë më parë
Bravo Mbreti muzikës popullore 👑🎵🎶🎤🇦🇱👏👏
Natasha Malai
Natasha Malai 26 ditë më parë
Pranver e bukur pranver.Dal e rri ne ballkon vezhgoj natyren e bukur qe ti Stine me dhuron,,gjelberojn fusha e male,degjoj zogjte qe kendojne, vezhgoj flutrat ,qe fluturojn,dhe me ngjura ngjyra qiellin zbukurojne.Provoj te kendoj por talenti me mungon.Te lutem.Marioexoikto vargje dhe kendoi,se je talent I lindur.
Albi
Albi 27 ditë më parë
Te kendoft zemra vlla dhe sa me lart❤
Antoneta Duka
Antoneta Duka 29 ditë më parë
Donofrosa ,vendlindja ime, bravo complimenti Marjol
fatjon fejzulla
fatjon fejzulla 17 ditë më parë
Ca Po rs
Marjol Rrapaj
Marjol Rrapaj 29 ditë më parë
Ju falenderoi te gjitheve per komentet tuaja! Zoti ju ndihmofte!
FIER I FIERI
FIER I FIERI 14 ditë më parë
Ooooo te kendofte ❤️ oooooo 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎Me respekt Grisi
Tili Agalliu
Tili Agalliu 29 ditë më parë
Te kendofte zemra o ze bilbil Te pershendes nga Anglia
Marjol Rrapaj
Marjol Rrapaj 29 ditë më parë
Flm vella! Te uroi te jesh mire. Baba Tomorri ta ndricofte jeten!
Perparim Cepele
Perparim Cepele Muaj më parë
Suksese marjol. Tani radhen e ka roskoveci
Saba Bida
Saba Bida Muaj më parë
Te kendofte zemra
Ervina Sinanaj
Ervina Sinanaj Muaj më parë
Bravo
Jonnie Joni
Jonnie Joni Muaj më parë
Suksese shum bukur bravooooo respekte ju uroje suksese athina 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Nertil Hoxha
Nertil Hoxha Muaj më parë
Marjol Rrapaj me ben per dita qe degjoj kete keng e donofroses se jam vet nga donofrosa respekt te kendoft zemra gjithmon
Natasha Malai
Natasha Malai Muaj më parë
Ty tebekoft, Perndia qe kendon kte kenge.
Neshat Koxhaj
Neshat Koxhaj Muaj më parë
Kenge shume e bukur.Ju uroj shendet,jete kenge o MARIOL RRAPAJ.
Natasha Malai
Natasha Malai Muaj më parë
Mario.me fal qe te flas ne emer pa u njohur, por dua te them qe zeri yt eshte I vecante.Thuaj te verteten,vezen e pules se gjyshes e pi qe ne mengjes fshehurazi..
Valdete Rapo
Valdete Rapo Muaj më parë
Bravo kusho Te lumte goja suksese
Natasha Malai
Natasha Malai Muaj më parë
Faleminderit qe pergjigjesh .
Natasha Malai
Natasha Malai Muaj më parë
Miremengjes ,Mario ,jam duke degjuar kengen e Donofroses edhe pse qaj e degjoj disa here..Kalofsh nje fund jave te kendshme
EDI DURAJ
EDI DURAJ Muaj më parë
Bravo Marjol suksese suksese
Niku Kurti
Niku Kurti Muaj më parë
Po i afroeni kurjanit po deri ne cukalat keni ardhu 👌🏼
Lulzim Cela
Lulzim Cela Muaj më parë
Hereeeee pat nga kurjani ju🤣🤣🤣🤣
Daniel Aris
Daniel Aris Muaj më parë
🔥🔥🔥👌🏻👌🏻👌🏻
Ersida Shehu
Ersida Shehu Muaj më parë
Bravo si gjithmon me i miri marjol
Mixalis Kurra
Mixalis Kurra Muaj më parë
Shume bukur suksese marjol
Klodian Elezi
Klodian Elezi Muaj më parë
Te bekofte perendia ty o vlla respekte per kte ze magjik ! Na heq stres dhe sheron mall !!! Un nuk jam nga donofrosa por kur kendon ti un andej jam
Reio o sa e kercej kete leng Macoku
Reio o sa e kercej kete leng Macoku Muaj më parë
Sa lëkë do ore djalë të bësh nji këngë për Velmishin
Natasha Malai
Natasha Malai Muaj më parë
Mario me ne funde te vura 10 kur ju drejtove nenes ,Se nena eshte nje ne bote ,dhe nuk harrohet kurri.
Lubjana Hazizaj
Lubjana Hazizaj Muaj më parë
Super keng bravo marjol te kendoft zemra perher te pershendesim na rodosi
Natasha Malai
Natasha Malai Muaj më parë
Komplimenti atorit qe ka krijuar kengen.Ty more ,djal ,jeta te vafte kenge.
cico cico
cico cico Muaj më parë
Eshte edhe vet autori i kenges
Natasha Malai
Natasha Malai Muaj më parë
Marjo ,faleminderit qe I mer ne konsideracin komplimentet ,qe te bejne,.Fjalet e keges per ne qe jetojm jasht jan teper mallengjyse qe edhe na perlotin .Qence me fat ne kte jet.
Albion Domeri
Albion Domeri Muaj më parë
Te kendofte Zemra Marjol Je Mjalte Hallall
Flora Gjermeni
Flora Gjermeni Muaj më parë
Te lumte goja na kenaqe me kete kenge kaq te bukur.me shume mkengjim te madhe e degjonme edhe ne ne mergime nga greqia.te kendofte zemra gjithe jetes ta degnofte zoti te kthehen te gjithe birt e nenanave kudo qe jane neper bote..
Alim Gega
Alim Gega Muaj më parë
Shendet ne familje
Alim Gega
Alim Gega Muaj më parë
Bravo per kengen ilac per te sheruar zemrat e nenave te kendoft zemra deri ss te kesh frym si gjithmon me hite te bukra jet dhe pac
Bruna Xho
Bruna Xho Muaj më parë
Te kendofte zemra pac bekimin e zotit 🙏 po bej edhe nje per skrevan faleminderit Respekt.
kozma ngjela
kozma ngjela Muaj më parë
Te bekofte zoti edhe ty se ke ze te shkelqyer me respekte nga large 👏👏👏👏
Entela Agalliu
Entela Agalliu Muaj më parë
👌👌👏👏🙏🙏
Linda 1973
Linda 1973 Muaj më parë
Ku bie ky donofrosi qenka fshat i bukur
Dinny andreea
Dinny andreea Muaj më parë
alclone.info/net/video/qqSoiNKVu5mspnM.html ju pershendesim donofrosar
Arber Cobaj
Arber Cobaj Muaj më parë
Bravo marjol rrapaj ke nje ze brilant na kenaqe me kenget e tua te uroj suksese te pa fund te persh nga italia
Aleksander Xhaxho
Aleksander Xhaxho Muaj më parë
Bravo shume kenge e bukur
Geri Dervo
Geri Dervo Muaj më parë
RESPEKTE GJIGAND ! PO PER TEPELENEN TONE DO ENXJERESH NO NJE KENG RESPEKTE VELLA TE PRSHD 🇬🇧❤⚘
Agim Xhelaj
Agim Xhelaj Muaj më parë
Bravo marjol super kenge sa me shum kenge te bukura prsh nga suku 👏👏👏👏👏🙏🤩🤩🤩
Marko Toli
Marko Toli Muaj më parë
Bravo Loli , oh loli o Vella ! O burri i dheut, na krijo nje keng per Kuqarin tone ?! Te lutem,se eshte si eshte ! Atje jemi rritur .Faleminderit,
Fier Fier
Fier Fier Muaj më parë
Bravo 🧿🧿🙏🙏
Artian Beqiraj
Artian Beqiraj Muaj më parë
Shum bukur ju lumt goja zoti ju bekoft jeni artista
Artur Kalemaj
Artur Kalemaj Muaj më parë
👏 👏 👏 👏
Ermira Shehu
Ermira Shehu Muaj më parë
O ylli Myzeqes Zoti te beft Mbret♡
Ermira Shehu
Ermira Shehu Muaj më parë
🤗
Luftar Cili
Luftar Cili Muaj më parë
Urime urime pere kengen .ska rendesi qe sjame na donofrosa .pore ibene kenger shume te bukura respekte .jame fanse pere kengete qe ncjere per dite te degjoje dhe kenaqem shume
kamela Shehaj
kamela Shehaj Muaj më parë
Ti je shtim jete.
Aferdita Topaj
Aferdita Topaj Muaj më parë
Te lumte goja 👏👏👏👏👏
Nikonik Ni
Nikonik Ni Muaj më parë
Suksese Marjol Rrapaj
cico cico
cico cico Muaj më parë
Respekte Marjol flm vella Keng e merituar 🙏🙏🙏🙏 do e beje kengen e bukur se je e nip vet ne fshat 😂😂😂
Hekuran Avdiu
Hekuran Avdiu Muaj më parë
Super keng Bravo 🇦🇱🇦🇱🙏🙏
Boss Men
Boss Men Muaj më parë
Respekte cunat e Donofroses
Boss Men
Boss Men Muaj më parë
Shume bukur qenka kenga te lumte goja Marjol Rrapaj
@1231
@1231 Muaj më parë
Bravo fshati im
Irena Irena
Irena Irena Muaj më parë
Te lumt goja keng e merituar per ate fshat, suksese
flori Selamaj
flori Selamaj Muaj më parë
Po skrevavin o marjol që urrite e ke harruar fare o nipçe
Aferdita Abedinaj
Aferdita Abedinaj Muaj më parë
Super👏👏🔥🔥🥰
veiz caka
veiz caka Muaj më parë
Bukur 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Klevis belgjik
Klevis belgjik Muaj më parë
Marjol te lumt bravo ❤❤❤❤❤
Englison Qose
Englison Qose Muaj më parë
Super bravo .
Vasiliki Plaka
Vasiliki Plaka Muaj më parë
Bravoooo Shum Keng e Bukur..thurur Drenovices Marjol Rrapaj Super.. Te Lumt Goja.. Suksese..
Sonila Malushi
Sonila Malushi Muaj më parë
Shum bukur zemra te kendoft po fisim kam kengn .ske Sherim or djal 👏👏👏👏👏
Dea Dea
Dea Dea Muaj më parë
Zemra te kendoft Marjol ,ke nje ze te Mbrekullueshme, Suksese dhe lart e me larte 🖐🖐 pershendetje nga Gjermania
Nertil Hoxha
Nertil Hoxha Muaj më parë
Te kendoft zemra marjol Rrapaj
Merita Bickau
Merita Bickau Muaj më parë
Te kendoft zemra te pershendes nga londra
Merita Bickau
Merita Bickau Muaj më parë
❤♥️
File Metohu
File Metohu Muaj më parë
Bravo
dhurata Nuriu
dhurata Nuriu Muaj më parë
Super kenge vendlindja ime donofrose.❤❤shume bukur Marjol Rrapaj.
amore Arce Award
amore Arce Award Muaj më parë
Shum e bukur ❤❤⭐⭐⭐💫💫💫💫👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏
Mira Xhaferaj
Mira Xhaferaj Muaj më parë
Marjol të lumtë goja dhe pac jetë të gjatë si gjithmon shkëlqen me këto këngët e t'ua bravooooo ooooo
Paviola Hoxhaj
Paviola Hoxhaj Muaj më parë
Marjol super,eshte kenga e 2 e re ne you tube qe po degjoj per ne ketu ne angli vertet na plagoset me keto kenget se vertet jemi ketej po mendjen andej e kemi,te pershendes Marjol edhe gjith shqiptaret ketu ne angli
Donaldo Dogani
Donaldo Dogani Muaj më parë
Te kendoft zeri gjithmon o bilbil I myzeqes
Nida Canai
Nida Canai Muaj më parë
Mbrekulli zeri jot,,,te kendoft zemera ter jeten tende❤
Eri Bufazi
Eri Bufazi Muaj më parë
Shum këng e bukur bravooooooooooooooo Marjol 👍👍👍👏👏👏👏👏👏
Krenar Mata
Krenar Mata Muaj më parë
Super kenge Donofrosa vendlindja ime 🙏🙏❤❤
Bad boy
Bad boy Muaj më parë
Te kendoft zemra o marjol rsp
Leonardo LEONARDO
Leonardo LEONARDO Muaj më parë
😥😥🇬🇧 resp
Dea Alushaj
Dea Alushaj Muaj më parë
Kenge normale,ka bere edhe kenge me te mira
Kelment Jancari
Kelment Jancari Muaj më parë
Sempre numero 1 .ti vogliamo tanto marjol 😊😊😊😊
Behar Shahu
Behar Shahu Muaj më parë
Bravo super....suksese Mariol rrapaj 🎼🎵🎤🙏🙏🙏 Te persh nga gjermania 👋👋
zyber vrapi
zyber vrapi Muaj më parë
Bravo marjol të kendofte zemra
Lulzim Kapaj
Lulzim Kapaj Muaj më parë
Shum bukur 👏👏👏👏
Fijoneda Zijaj
Fijoneda Zijaj Muaj më parë
Shume bukur bravo🌟🌟
sandri xhaxho
sandri xhaxho Muaj më parë
Bravo fshati im me I mrekullushem
Albania Albania
Albania Albania Muaj më parë
Donofrosaaaaaaaaaaaa
Nikolin Akulli
Nikolin Akulli Muaj më parë
Shkum bukur marjol
Sokol Ramaj
Sokol Ramaj Muaj më parë
Urime gjithmon per ty marjol djali .te kendoft zemra si gjithmon .te rujt zoti se bashku me familje🙏🙏🙏🙏respekte
Miri Mecka
Miri Mecka Muaj më parë
Te kendofte zemra Mariol
Bledar baxhija
Bledar baxhija Muaj më parë
Shume bukur thx njish
Vaska Byzyka
Vaska Byzyka Muaj më parë
Bravo o marjol te lumte goja respekte
Nentor Sinjari
Nentor Sinjari Muaj më parë
Te pershendes re mjeshter te kendof zemra ...po kendon per fshatin tim 🙂🙂🙏🙏
Hekuran Hoxha- (kujtim nga Meridjani)
5:09
Marjol Rrapaj
Shikime 35 mijë
Vojsava Alia - Xhane Moj Vito
3:52
Vojsava Alia
Shikime 1,1 mln
ENCA - RAKIA (Official Video)
3:13
Dedikuar- FILE FILAJ nga vellai TONI& motra LOLA
4:59
Elton Qeraj - Nipi Gjyshit I ka ngjare (Official Video HD)
5:32
Marjol Rrapaj- Neser do shkoj ne kurbet.
4:13
Marjol Rrapaj
Shikime 410 mijë
Ergys Hyka Dy zemrat e babit Ergi dhe Leandra
4:20
Elite Production
Shikime 194 mijë
ENCA - RAKIA (Official Video)
3:13
JETSKI WAX PRANK!! 🤣 - #Shorts
0:44
Julius Dein
Shikime 216 mln
Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora
3:03
Aurela Gace
Shikime 1,2 mln