LIVE Rezultatet e zgjedhjeve 2021 ne Shqiperi/ Perditesimet e fundit Tv Klan News

  Shikime 126,542

TV Klan LIVE

18 ditë më parë

Rezultatet paraprake te zgjedhjeve parlamentare 2021 ne Shqiperi
Per te rejat e fundit vizitoni www.tvklan.al
#KlanNews #ShqiperiaVoton #Zgjedhje2021
UBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALclone for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
soiung toiue
soiung toiue 13 ditë më parë
Is this the albanian tv?
Rock girl
Rock girl 15 ditë më parë
Is this the albanian tv?
Ariana Cullhaj
Ariana Cullhaj 16 ditë më parë
O Ilir Meta akoma ke fytyr e del e flet? Ik shpejt.
Ariana Cullhaj
Ariana Cullhaj 16 ditë më parë
Vazhdo, vazhdo Edo. Rregullo Shqiperine dhe ne me ty jemi. 👍👍👍👍
aleks kallos
aleks kallos 16 ditë më parë
kruje para mbrapa hahaha
Rock girl
Rock girl 15 ditë më parë
Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔
aleks kallos
aleks kallos 16 ditë më parë
tani kruje luli hahahaha
soiung toiue
soiung toiue 13 ditë më parë
Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔
aleks kallos
aleks kallos 16 ditë më parë
shtypi krimbat edi
soiung toiue
soiung toiue 12 ditë më parë
Hyni ne komente tani o njerez😂😂😂😂
aleks kallos
aleks kallos 16 ditë më parë
maloket per cobejn jane me dhi dhe sale hahahaha
soiung toiue
soiung toiue 12 ditë më parë
Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔
aleks kallos
aleks kallos 16 ditë më parë
iliri ne litare
aleks kallos
aleks kallos 16 ditë më parë
iliri eshte katastofe per vendin ik zhduku MALAKA
aleks kallos
aleks kallos 16 ditë më parë
maloku malok mbetet hahaha
Corina Niculescu
Corina Niculescu 16 ditë më parë
Is this the albanian tv?
Antonio Maria Macri
Antonio Maria Macri 16 ditë më parë
God, why i this on italian tendencies?
Marjana Didi
Marjana Didi 17 ditë më parë
Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔
Never Up
Never Up 16 ditë më parë
Futu te news 24
Linda 🌺
Linda 🌺 17 ditë më parë
Hyni ne komente tani o njerez😂😂😂😂
Linda 🌺
Linda 🌺 16 ditë më parë
@Never Up filloi prap 😂
Linda 🌺
Linda 🌺 16 ditë më parë
@Fabi filloi prap, 🤣
Fabi
Fabi 16 ditë më parë
tek news 24😃
Fabi
Fabi 16 ditë më parë
@Linda 🌺 se kapa liven😭
Never Up
Never Up 16 ditë më parë
@Linda 🌺 iku lajvi
Survivor Trailer | 12/05/2021
1:22
SKAI.gr
Shikime 313 mijë
Germany 4K - Scenic Relaxation Film With Calming Music
1:00:18
Austria 4K - Scenic Relaxation Film With Calming Music
1:00:32
Norway 4K - Scenic Relaxation Film with Calming Music
1:00:56
Survivor Trailer | 12/05/2021
1:22
SKAI.gr
Shikime 313 mijë
Duaja e fuqishme e Elvis Naçit per nate Kadri
8:42