Ky është i riu që shkoi në Mbrëmje të Maturës me nënën e tij - ATV

  Shikime 183,045

ATV

14 ditë më parë

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► smarturl.it/Subscribe
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © \u0026 ℗ ATV \u0026 Onair Media

Komente
14 orë më parë
Mos ik se mamaja dot smuret nga merzija hape duqan n Shqiperi
Nurije Baftiji
Nurije Baftiji 19 orë më parë
Sa bukur 🙏🙏 ashtu duhet te bekoft zoti ty dhe mamen tane 👍👍👍👍👍
Dritan Delibashi
Dritan Delibashi 22 orë më parë
Bravo ti je djal bravo të lumt.
Pranvera Petritaj
Pranvera Petritaj 22 orë më parë
Bravo ragazzo....
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja Ditë më parë
Lum kjo nënë , kjo paska djal ❤
Gilbert Kasnija
Gilbert Kasnija 3 ditë më parë
Bravoooo!!!
Cile Gjondrekaj
Cile Gjondrekaj 4 ditë më parë
Kushdo qe te bahesh ne jet, asht merit e priderve, jeta vazhdon ka vend elle per te tjeret
Flamur Deliu
Flamur Deliu 4 ditë më parë
Une kete plaken e kam par ne shqiperi
Dini Krasniqi
Dini Krasniqi 4 ditë më parë
E man ngat. Nanen deri sa t martohesh se ma jo
Foti Sula
Foti Sula 4 ditë më parë
bravo djale!!!!!
Eva Rriska
Eva Rriska 4 ditë më parë
Ik more me gjithe ..budalliqe .. per tu dukur
Qeriba Skendo
Qeriba Skendo 5 ditë më parë
Fal nenes , perkushtimit te saj arrin ate , qe pretendon......
Ferdinand Ajdini
Ferdinand Ajdini 5 ditë më parë
Lume ajo nene qe tw lind mor djale ,Hallall te qofte qumeshti i saj ,Eh ku ka si nena ,Vetem ajo qane e vuan per ty ,Te gjithe me interes ta kane sote ,pervec nenes ,Eshte ENGJELLI qe ka dhene ZOTI ne toke .
L M
L M 5 ditë më parë
Bravo 👏👏👏👏👏
Frange Marku
Frange Marku 5 ditë më parë
Zoti te ruajt o bir.kush respekton prindin,eshte i bekuar nga zoti.veprimi jote eshte i veqant,dhe shembull shume i mire per te gjithe te rinjt,qe per te mos thene fare, i kane harruar prinderit.paq jeten e gjate e te lumtur.zoti te ruajt zemer.❤❤❤❤
Mira P
Mira P 5 ditë më parë
Bravoooo endrra ime te shoqeroj djalin tim! 😍
Ardjan Gordani
Ardjan Gordani 5 ditë më parë
Hallall te qofte nuk ka gje me te shtrejt se nena e baba zoti ta shperbleft me te mira
Dacic Sk.
Dacic Sk. 5 ditë më parë
Bravo se 100% ma mir Nena se kush pra.
dritan dervishi
dritan dervishi 5 ditë më parë
Jane te pakt si puna jote.. Respekte edhe per nonen tate per edukaten qe te ka dhene. Respekte nga qyteti PEQINIT
dritan dervishi
dritan dervishi 5 ditë më parë
Bravo
femijet3
femijet3 5 ditë më parë
Bravo Sabit keshtu respektohet prindi e ke rinu nanen .Nana eshte gjithqka ne bote jeten nena ta ka dhene po ke dhen nje shembull per te gjithe femit qe kan ike dhe lan prinderit vetem . Bravo .Bravo .BRAVO.BRAVO Malsor keshtu jemi ne
Illyrian OfMallakastera
Illyrian OfMallakastera 5 ditë më parë
Bravo te madhe per veprimin qe ke ber nena eshte ajo qe te te ka dhen jeten e ajo eshte kremaria jote
Ndryshoje jeten
Ndryshoje jeten 5 ditë më parë
Shum bukur me kete veprim tanin Respekte duhete te gjithe ta ndjekine kete veper Respekte
Drane Vata
Drane Vata 5 ditë më parë
Nane e lumtun e nderime per djalin dicka shume emocionuese
Djellë Hasanaj
Djellë Hasanaj 6 ditë më parë
Nena eshte gjeja me eshtrejte ne bote te ka sjelle ne jete ai qe respekton nenen esht
Djellë Hasanaj
Djellë Hasanaj 6 ditë më parë
Eqesiit kane lindur nga nensduke marre bekimln etyre
Djellë Hasanaj
Djellë Hasanaj 6 ditë më parë
Irespektuar edhe0 nga zoti mos te0 harrojne we udheh
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi 6 ditë më parë
Bravo je një djalë i veçantë ,dhe një xhest shumë i bukur i paparë 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Suzana Lile
Suzana Lile 6 ditë më parë
Bravo biri !!!!
DD S
DD S 6 ditë më parë
E ty truejt i malli zot o bir e pac maturen me shnet e gzima po kush o bir te don si nana jot e tka than lumi nana per ty edhe ti e ke gzua nanen cit ka rrit per shkoll kjosh jet gjat
Jeton Avdulli
Jeton Avdulli 6 ditë më parë
Bravo respekt se nan esht shtylla eshtepis nan nuk ilthet fjala se te ka mbajt 9 muja ne bark
Drita Azizi
Drita Azizi 6 ditë më parë
Scheme bukur ke ber
Jani Ibrahimllari
Jani Ibrahimllari 6 ditë më parë
Pac fat ne jete or bir
Grigori Balliu
Grigori Balliu 6 ditë më parë
Ta bëft zoti allall or çun ke bër diçka të veçant qè të gjth e kan zili.tē lumt !!! Je shembull pozitiv!
latife lamaj
latife lamaj 6 ditë më parë
Bravo per rrespektin qe ke ndaj nenes se tash ka ardh kohe veshtir per prindrit nuk poi rrespektojn siduhet zoti inshallah ju bekon ne gjdo hap te jetes
Qefajet Sulejmani
Qefajet Sulejmani 6 ditë më parë
Ti qeke fmi Halla Allai te dhent jet e shndet🤲🤲
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 6 ditë më parë
BRAVO ZOTI TERUJT RRESPEKT PE NANEN SITKA RRIT
KEJSI
KEJSI 6 ditë më parë
😙😙
Zahrie Dardha
Zahrie Dardha 6 ditë më parë
Bravissimo je megjithmend i vecant hallall sherbimin e nenes 🙏🙏🙏🙏
Liman Kutelaj
Liman Kutelaj 6 ditë më parë
Bravo te qofte hallall qumeshti i nenes respekte
Rugova Dugaiva
Rugova Dugaiva 6 ditë më parë
Respekt vllaqko Zoti Te rujt vllaqko Nëna ësht me e mira Zoti Te rujt vllaqko 🇦🇱🇦🇱
Argyro Vasili
Argyro Vasili 7 ditë më parë
BRAVO!NJE DJALE SI TI CDO NENE DO TA DONTE .URIME PAC FATE.
Erlind Alidini
Erlind Alidini 7 ditë më parë
Bravo o mret te ruajt zoti 💪🤲
Xhezide Berisha
Xhezide Berisha 7 ditë më parë
BRAVO TE RUJT ZOTI TY EDHE NANES 🤲🤲🤲
Socoli Gjoni
Socoli Gjoni 7 ditë më parë
Kjosh jete gjate mor djale.mos nrysho
Joti Fatjona
Joti Fatjona 7 ditë më parë
Bravo nuk ka dhurat me te bukur per nje Nene Zoti ta shperblefte jeni nje shembull per ter rinin shqiptare 🙏🙏🙏🙏🙏
lac ser
lac ser 7 ditë më parë
Bravo djal e ke knaq nanen e ke lumturu nanen dhe veten kujtim jasht zakonisht i bukur shum i vecante nji BRAVO te madhe 😃😂😍❤💓💖💕👍
ijsvs dko
ijsvs dko 7 ditë më parë
😢😢😢😢😢😢😢te lumte bravoooooo
Kim, Gaxha
Kim, Gaxha 7 ditë më parë
👏👏👏👏👏💯👵👏👍👦🏆👍👏👍
Κωστας Φαρα
Κωστας Φαρα 7 ditë më parë
BRAVO TE QOFTE SE NENA E VERTETE NUK TE BEN HASHA KURRE ZOTI TE BEKOFTEJETE TE LUMTUR TE KESH
Arben Abdyrrezaku
Arben Abdyrrezaku 7 ditë më parë
Te. Lumt. Sabit. Je. Njish.
Blerim Kadiri
Blerim Kadiri 7 ditë më parë
Respekt i madhe realizimin e tgjitha deshira qe ke do i realizosh
Lirie Beshiri
Lirie Beshiri 7 ditë më parë
Zoti te rujt vella per ket gjest te bukur Allahu qoft me ty gjithmon Amin zoti vec te mira te sjellt kudo qofsh 🤲🙏🤲🤲🤲
mark spaqi
mark spaqi 7 ditë më parë
HALLALL
rita marku
rita marku 7 ditë më parë
Bravo 👏👏👏👏👏
Mirela Misku
Mirela Misku 7 ditë më parë
Braviiii👍👍
Leta Vlore
Leta Vlore 7 ditë më parë
Allall usmeti i saj more djal ,zoti të bekoft, bravo
Navere Lala
Navere Lala 7 ditë më parë
Te bekofte zoti or Djali i kesaj None qe e ke thyer akullin e Rinis qe se kan e piken e turpit xhvishen lakuriq se po bejne nje feste Shkolle qe kane mare me djersen e prinderve ky djale ka bekimin e zotit per zgjedhjen e Banes setij Bravo
Arber Kastriot
Arber Kastriot 7 ditë më parë
Te perqafoj o djale dhe te fali zoti miresi e begati per kte veprim e per kto fjale. Je nder njishat me te mire ne bote. Te lumt NANE LOKJA PER KTE DJALE. SA ME SHUME JETE QE TA SHOHESH TE REALIZUAR KTE DJALE.
antoneta hofstetter
antoneta hofstetter 7 ditë më parë
Lum nèna qè e ka, bravo te qoftè, èshtè gjest shumè i rallè
Sara S
Sara S 7 ditë më parë
Bravo or djal Zoti te bekoft👏👌
Mimi Mimi
Mimi Mimi 7 ditë më parë
E past nena kyt djal🌼❤
Valentina Gorishova
Valentina Gorishova 7 ditë më parë
👏👏👏👏
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj 7 ditë më parë
BRAVO O DJALE BRAVO..PERSHENDETJE NGA VLORA..
Dete Muratos
Dete Muratos 7 ditë më parë
Ohhh wow ❤️❣️ bravo
bert latifi
bert latifi 7 ditë më parë
Je tregu ma evropian dhe ma i civilizum se te gjithe bashkemoshataret . Bravo . sinqerisht rrespekte . Keto mediat na kane krijuar idene se te rinjte nuk i rrespektojne prinderit . Zoti ti lehtesofte punet .
liljana bombaj
liljana bombaj 7 ditë më parë
BRAVO DJAL NËNA SVENDËSOHET ME ASGHË NËBOT
Jeta Ima
Jeta Ima 7 ditë më parë
Bravo t koke djal hallall te lum ju ke jep mesim atyne qe nuk kujdesen per prinder ti ke jep nje mesim te mir edhe pse asht plak nuk duhet te kemi turp prej atyne qe na kan sjell ne jete 👍👍👍
Pjulu
Pjulu 7 ditë më parë
Perqafoje nenen edhe fshija lotin nese e gzon nenen e gzon edhe Zotin Zoti te shperblefte bire
Marin Bajrami
Marin Bajrami 8 ditë më parë
Të lumtë djalë! Lumturia në zemrën e nënës zbret parajsën në tokë!
Plug Wrld
Plug Wrld 8 ditë më parë
Bravo!
North Albania
North Albania 8 ditë më parë
2019 ka qen kjo
Petro Be
Petro Be 8 ditë më parë
Shum mir patriot
Jakup Jakup
Jakup Jakup 8 ditë më parë
I 'lazdru'çdo të thotë??
Mirela Lela
Mirela Lela 8 ditë më parë
Bravo zoti te bekoft me te mirat ishalla 👏👏❤
a sota sota
a sota sota 8 ditë më parë
Bravo. Si nena nuk ka.
Νορι Κριπα
Νορι Κριπα 8 ditë më parë
Bravo
N. Veseli
N. Veseli 8 ditë më parë
Nuk ka nji gje me te tmerrshme per vendin qe rinija ajo me e shtrenjta e vendit te iki. Gje qe kunder keti fenomeni shume negative nuk ka asnji inizjativ qe dikush te ndaloj.kete fenomen.....! Shtrohet pytja kuj i duhet nji gjje e tiil qe vendi te zbreazet nga rinija????? Kur dihet qe nuk ka vend me te bukur ne Ballkan e me gjere....!
Mergim Alshiqi
Mergim Alshiqi 8 ditë më parë
Po qisi evladi kur te kish respekt edhe suksese per kete qun
adelinagilli
adelinagilli 8 ditë më parë
Respekt pa fund per kit djalosh🥰
Catarina Catarina
Catarina Catarina 8 ditë më parë
Rrnofsh 100 vjer.
Samira Hoxha
Samira Hoxha 8 ditë më parë
Bravo te qoft se sot ka ra respekti nga fmit turperohen se urriten po' harrojn qe rriten me sakrificat eksaj none bravo bravo mir djal duhet te jet nje shembull per te gjith te rinjt
Edmond Rozani
Edmond Rozani 8 ditë më parë
Bravoooo
Lucy Pashai
Lucy Pashai 8 ditë më parë
Ta bëftë Zoti mbar jetën ty
Lucy Pashai
Lucy Pashai 8 ditë më parë
Bravo
Ermira Kasa
Ermira Kasa 8 ditë më parë
Nje emozion i papare te lumt edhe un jam nenen kam nje djale te mrekullushem edhe se eshte riture ne itali eshte i mrekullushm
G Master
G Master 8 ditë më parë
ZOTI T RUJTË DJALO
Vangjelina Boci
Vangjelina Boci 8 ditë më parë
Eke ber nenen me te lumtur ne bot ♥️
Vangjelina Boci
Vangjelina Boci 8 ditë më parë
Bravo 👏 shoqe do gjesh si nana ska te jesh i lumtur♥️♥️
K M
K M 8 ditë më parë
Te bekoftë Zoti o Djalë për respektin që meriton Mamaja të pergezoj nga larg💖👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧💐💐👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧💖
Dava Preci
Dava Preci 8 ditë më parë
Hallall.
Violtsa Sevo
Violtsa Sevo 8 ditë më parë
bravo ju uroj suksese kudo qe te shkosh sepse vec mamaja te done pa hile ..te lumte per ate qe ke bere ..e bere maman me te lumtur ne bote !!!
Amc Amc
Amc Amc 8 ditë më parë
Bravo.Zoti te bekoft.
Batina Toska
Batina Toska 9 ditë më parë
Bravo djal,shoqe ka plot por nën një është,të lumt
Auto body repair Clear coot
Auto body repair Clear coot 9 ditë më parë
Bravo Zoti te Shpebleft Qeky osht Islam Te pershendes Nga Kosova 👏
Nastradin Hoxha
Nastradin Hoxha 9 ditë më parë
Hallall të qoftë! Familja nuk krahasohet me asgje tjeter.
L.A ks
L.A ks 9 ditë më parë
Ooo sa mir. E ke be edhe nanen tane krenare. Lum nana qe te ka. Paqi jet te gjat 🤲🤗
donka monka
donka monka 9 ditë më parë
Te lumt djal hallall cka do qe ben per nanen edhe zoti ka me ta dhen te maren.. Krejta ki mej mbri por sa ta kie gjall kushtoja nanes sa ma shume se dikur secilli ka me than skam ba sa ish dasht me ba ☺
Gonxhe Balltiq
Gonxhe Balltiq 9 ditë më parë
Shum gjest i bukur nga ana e djalit urime maturen sepse matura eshte pjekuri dhe ate pjekuri te sukseshme e ka arritur me perkrahjen, dashurin, sakrificen e nenes dhe nena e guximshme per hir te lumturis te djalit ka ber nje hap shum te te sinqert dhe e pergezoj ket nene me ambicije per shkollim dhe arsimim qe eshte shembulli me i mire per shoqerine 👏🌹🎉😍🌸
Muhabije Hoxha
Muhabije Hoxha 9 ditë më parë
Te lumt, u gezofshe perjet bashke me Nenen 💐
dhurat Kolonjari
dhurat Kolonjari 9 ditë më parë
Bravo per respektin per nene suksese sa, me shum ne jete
Ledian Koci
Ledian Koci 9 ditë më parë
Ty o djal te ruajt allahu dhe ta shperbleft allahu te fmit e tu 👍
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
Vjehrra habitet kur nusja ja beri kete gjest 2021
10:12
Shpërthen Blerimi "Në Pranga"
34:35
Kojshia Show- Dr.Shefqet Krasniqi (Hoxhe)
1:03:55
KojshiaShowOfficial
Shikime 81 mijë
Legendary Penalty Kick Moments
8:40
Score 90
Shikime 5 mln
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 182 mln
Awkward moment! 😳😅 #prank
0:10
Bugworkout Sport in Russia
Shikime 6 mln
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
DULLA - FAKTE (Official Video 4K)
3:32
ArkivaShqip
Shikime 755 mijë
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57