Kthim në fole: Meta pret një letër, Basha gjen stresin

  Shikime 68,874

Pamfleti Net

13 ditë më parë

Komente
Sergej Kuci
Sergej Kuci 8 ditë më parë
Ca prisni me Rama thiri mendjes Europa ste fute ne Europe pa Arestuar keta kriminela qe zoti na shpetoj si ne dhe Kosoven se do na shisnin te Serbi prandaj Cia Amerikane i kuptoj dhe morì masat ska force ne bote te na pushtoje Rofte AMERIKA ROFTE NATYA ROFTE SHQIPERIA E LIRE
Kreshnike Hodaj
Kreshnike Hodaj 8 ditë më parë
Ik ILIR MET BISHT QENI ISHE BISHT QEN MBETE IK O IK O LIR MET SE TE ERDHI FLET
Kreshnike Hodaj
Kreshnike Hodaj 8 ditë më parë
Jo qe nuk ngriheshim na gremina po do na shtipnin koken sala meti kur do shpurren
Meri Buona
Meri Buona 8 ditë më parë
Niseni ne Skrapar kete bire....sekuestroni te gjitha pasurite e bera me vjedhje e Corupsion...lereni atje te ngordhe si bishe e zgjebosur. Bëtha e Nje maloku nga Skrapari kujton se Shqiptaret jane ne kohen e mesjetes te marrin sfurqe, cosa,lopata e sopata per te ruajtur Ali Babane e Krrabes...dhe Princeshen Moni qe gruan me çizme si huliganet e Anglise ne stadio kur humbin ndeshjen...Te gjith ne Kampin e Pushimit ne Reç andej nga veriu i Shqiperise. Ja u ka bere BE ja dhe State Unità AMERICA dhe dhomat VIP per ju o Derdimenet e Kombit. Merr dhe Saliun ate afer gjiton. Se edhe ne Gjirin e Lalezit ashtu afer ngjite i keni villat. Faqezeze te Kombit
Eduart Taci
Eduart Taci 9 ditë më parë
President hajdut.
Sali Rerza
Sali Rerza 10 ditë më parë
Te kesh jete te gjste z. Frroknje analize eshkelqyer e situates e vrane djalin e nenes per nje vote dhe e lane pertoke megjithese u kish sherbyer e pa falshme fatekeaesi per familjen
TOMA BERISHAJ
TOMA BERISHAJ 10 ditë më parë
Athua don zoti qe shqiptaret.dote kthehen me folen e paraarzve te tyre
xhulja xhulja
xhulja xhulja 10 ditë më parë
bravo shum sakt👌👏👏👏
Naim Cerkini
Naim Cerkini 10 ditë më parë
Edhe ky Rama eshte kriminel dhe hajdute posi edhe Berisha,Meta,Kryemadhi, Basha,Ruqi,Ahmeti e shume te tjere te cilet duhet burgosur dhe konfiskue pasuria.
Shqiponja Shqiponje
Shqiponja Shqiponje 10 ditë më parë
Problemi dhe fatkeqsia e shqiptarve asht se analistet janë të anshëm me njëren apo tjetren anë të kësaj klase politike të korruptuar dhe asnjë nuk mbron të drejtat e popullit,dhe a e dini pse sepse janë lepirsa dhe zagar Si puna e këti Frrok çupit që lehë terkohen që të mos preket oborri i edvinit e keni degjuar tu leh ndonjë herë në interes dhe për të drejtat e popullit??? Ky ktyshi kokë zhubrosur.
Arben Sula
Arben Sula 10 ditë më parë
O frrok po kerkon prap komunizem a si
Diana Katundi
Diana Katundi 11 ditë më parë
Fjale me mend.Shqiperia Fitoi.🙋‍♀️🇱🇷
Malvin Kola
Malvin Kola 3 ditë më parë
🇦🇱🤝🇷🇺
NE PRITJE TESEVERTETES
NE PRITJE TESEVERTETES 11 ditë më parë
FRROK QUPI TE LUMTE GOJA. PO DO TI RRITET MENDJA EDIT " DHE HAJDE HIQE PREJ GOMARIT" SE NE ENVERI KESHTU BANI" I TUNDI PER 45 VJET. DUHET .. LIRI.. DIALOG.. DEMOKRACI.. DHE ZBATIM LIGJI.. JO NJANI I NANES .. E TJETRI ...I MJERKES ..... POPULLI DON , PUNE , QETESI, DHE ZBATIM TE LIGJIT NJELLOJ PER TE TANE..... META. KA MET NE KLAS PER PA BURRNIT E TIJA NJE DITE ME SALEN , NJE DITE ME EDIN , NJE DITE ME LULI N, TANI TE HAPE PUNE ME DRITAT E KUQE SE VETEM AJO I KA NGEL -( AMIN )🐱⛷E KAN MARR RRUGEN E MU/ T/ I / T
D C Dardani
D C Dardani 11 ditë më parë
Rama rri! 🌹❤️🇦🇱
Ermal Peça
Ermal Peça 11 ditë më parë
Rama esht mbret Jo tradhtar e vrases mashtrues kondrabandista gjak pirs
Alfred Gjinollari
Alfred Gjinollari 11 ditë më parë
Nuk ju lodh ; 1 - Ju takon për nivelin që pretendoni maksima : " Fenomeni e jo individi !" Pastaj - 2 - Ku e ke Fisnikërinë e thinjave që përbuz - palën tjetër në një shoqëri pluraliste !epo na plase , 3 - Pse detyrohet Ai Zotëria - jo trendi ! - të citojë vazhdimisht : Shqipëria e Shqiptarve ! ,dhe, 4 - na duhet një studim mbi mardhëniet ndërkombëtare : Adinistrata Shqiptare & Super fuqitë në vite ! sepse, 5 - Druem që USA - do ndahet më keq se parardhësit - tek luan 2 - fish me një Mikro-vend ! *) **************************** *) - Ju nuk ju lejon Statura akademike ta thoni - pa le ta analizoni !e më thjesht e miqësisht ,**) **) - krahaso çfarë i kërkohej Z.Berisha - me Liritë e Individit dhe, - Sot ato që i kërkohen Z.Rama ! ( mundet t'jua u listojë edhe një nx. i Talentuar në shkollë të mesme ! ************************ HAJREDIN PASHA / origjinale / Aziz Ndreu alclone.info/net/video/oaeMeLGWlqBuqKk.html *************************** Epo ky profil intelektuali : Luvdo të huajin e haja tëmën e sëmës tëndit !
Mimoza Iseini
Mimoza Iseini 11 ditë më parë
Hajdut komunist Do i villni te gjitha
Robert Tekiu
Robert Tekiu 11 ditë më parë
ILIR KUKUMJACKA DHE MACIJA. E BUKUR ZONJA MONA NE BURG DoVEN
Shpend Bajrami
Shpend Bajrami 11 ditë më parë
Politika në Shqipëri është shndrruar në një koshete grerëzash që nuk bëjnë punë tjetër përveç se hanë njëri tjetrin! Çuditem se si tash gjithë këto kritika për Metën përderisa erdhi në presidencë me votat e Ramës!!!
Google Rev
Google Rev 11 ditë më parë
Ilir Meta dorheqje të ka ik koha, dhe PD ikni të shduket nga politika.
edua Shqiperin
edua Shqiperin 11 ditë më parë
I mathe Frok Cupi u erdhi fundi i bandave dhe i kryminelve
Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka
Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka 11 ditë më parë
😭😭😭😭luli te vajtoj e te haj m... sa te doj ai esht mesu mos me pranu voten e pop se pranon humbjen e ka marr peng partin demokratike por sa te jet luli ska p d luli qurraveci👎👎👎👎👎🤣🤣
Al Hasan
Al Hasan 11 ditë më parë
Frok Cupi 👍👏 Atdhetar Demokrat, shqiptar i vertete , cdo koment i Tije, ,,,,, realitet, ,,.
Avni Tocila
Avni Tocila 11 ditë më parë
Populli shqipetare eshte nje popull i zgjuare dhe punetore po keta qener e kane mbajture me dhune por populli ja u tregoj vendin i hodhi ne rruge tani i takon trejtesise ti mblethe dhe ti veri mbase hekursve
Pjeter PA
Pjeter PA 10 ditë më parë
Bh uiufs
ToTo Gery
ToTo Gery 11 ditë më parë
Po' ikni me kto prralla . A jeni nterezi ju apo jo ? Frrok cupi 100 vjec do na tregoj historit vk . Po' ikni se jeni Bo vk si top qenefi
Mimoza Iseini
Mimoza Iseini 11 ditë më parë
Po si keni goje flisni Ska ligj dka shtet zoterojne bandat hajdutet . Ju komunistet ckomb keni more Ju dkeni as Zot as dhe
ToTo Gery
ToTo Gery 11 ditë më parë
@Power Dinami e E ke mar racionin e sufllaqes ti vllai ? Ske faj kshu ka shku kjo pun po' gjithsesi per mu nuk esht problem se un jetoj n Firenze o njish po jeni tamam sikur me qon te thashethemet e lagjes . Po ja keni shpla trunin shqiptarve me historira te tipit Kodi i da vincit . E kupton ku jeni o sufllaqet e shqipris ? N Vend qe ta kundershtoni cdo qeveri qe vjen , beheni pal me cdo lloj politikani tkuq t Roz blu tzi gri jeshil Cfardo lloj tipi , te tipit gjuzi basha spiropala e Lsira e vk qe Jan aty npolitik , po' cohu o sufllaqe per vete Jo per mu se mu sme han fare me ardh aty ne ate lloj shteti qe e keni dhjer me nje mut JU , TGJITH PUSHTETET BASHK , SE JENI PLERA , TE PAMGOPUR JEMI RRITUR TGJITH PO JU JENI TPANGOPUR QE DHE JASHTEQITJEN TJA HANI SHQIPTARVE E MU BASHK , E PRAP JENI T PANGOPUR . Llogarite nivelin tat t inteligjences , barazim me Frrok qupin e madh , ish 80 leksh i kohes qepes . Pjestim per Eni vasilikoqi her tale balla plus Tom rroshi . Po' ik o barbon se se meriton ti e llumi si ju trinjt e sufllaqeve qe un tju mbush Trurin me JASHTEQITJEN time . Ik e futu me naj rrobaqepsi se aq doni ju o DELE
Power Dinami
Power Dinami 11 ditë më parë
Shiko te kanali i sy qenit se te topi shikojme ne.
ss divizion
ss divizion 12 ditë më parë
* HAJDUTI, KRIMINELI, BANDITI, VRASËSI, TRADHTARI, PRO-RUSI...... KOMANDANT SUPREM I FORCAVE TË ARMATOSURA SHQIPTARE !!!!!! O ZOT, LARGOJENI O VËLLEZËR SE U BËMË GAZI I BOTËS..... HUDHENI NË DETË LE T’A HANË PESHKAQENËT * ⚔️🇦🇱⚔️
Dile Hoxha
Dile Hoxha 12 ditë më parë
Ti Ofrok eke ne terezi si duket po populli nuk ka buke me henger keto duhen zdukur te gjithe se vetem per xhepat e tyre kane menduar
Myzejen Radoniqi
Myzejen Radoniqi 12 ditë më parë
Po si nuk i vjen turp f Dhe ngruhet aty ato dy gishta te shkrete ngelen ik ik
Toni Sosa
Toni Sosa 12 ditë më parë
Fusni burk keto legena
Trip cosi
Trip cosi 12 ditë më parë
i MADHI Fork CUPI RESPEKT 🇦🇱👍
Arber Vajkali
Arber Vajkali 12 ditë më parë
Stresi në mos gaboj është ai që dogji Tiranën? E dogji sepse ju dogj shpirti për të riun që u vra nga një polic i papërgjegjëshëm. Biri i një banditi në shërbim të kryebanditit Sali Sërboviç ,(Sali Lushajt), qënka akoma në aktivitet? Si është e mundur? Ai eka vëndin në burg; zëmërgjërësia e drejtësisë tonë është e pallogjikëshme , është e papranushme. Ky bandit e bir banditi është dhe mbetet një person përherë i rrezikshëm për shtetin dhe shoqërinë.
Souzana Ka
Souzana Ka 11 ditë më parë
👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
leana messi
leana messi 12 ditë më parë
Basha ik🤣🤣🤣🤣 Rama të lumtē ....suksese 👏👏👏 dhe punë të mbarë .
fatmir gjini
fatmir gjini 9 ditë më parë
Te iki ram pith ropve vet? Dhe kar te mbare rames
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri 12 ditë më parë
Gjymca e Banditeve dot zhduken. kurse gjymca jan Ne PS.Shqiprij.
Renato Resuli
Renato Resuli 12 ditë më parë
Humben shpellart 😅
Mercedes w124
Mercedes w124 12 ditë më parë
kisha në pyetje për ju të kanalit PSe s'jep një detaje nga personat politikan që i gjykoni të flasin dhe ne ti ngjojm apo flet ti çfar të vjen në mendje
Flat Earth
Flat Earth 12 ditë më parë
Te gjith jemi domokrat, dhe e duam demokracin. Ne vitin 1991 te gjith ishna nji dhoj fukarej. sote pas 30 vitesh, pjesa e madhe e Pupullit u ba ma fukara, pjesa e Parlamendit dhe Presidenca qe ështe dretesija e jetes tone, u ban miljon injera. Lind pytja: Populli per keto votoj, apo ta ndame domokracine te gjithe nga pak njari me tjetrin. Sote Populli ështe i dhollur dhe i merzitur. Pote pytet Populli per keto mafjoz kam shkurt, deshira e ti ështe ti shikoje ne qengelin e peshkut lart mbi Toke.
Spiro
Spiro 12 ditë më parë
Shpetuam nga lloxhurat , nga hajdutet, nga mafia politike, qe na morren pasurite , na lane te varfer,, dhe ne gjyqe qe kemi vajtur, nuk fituam asnjegje , nga pasuria jone, qe na i kane lene gjysherit, e stergjysherit! E zoti madhe , ti zhduke keto mbeturinat e shqiperise, politikanet, lloxhurat!
ilir mhillaj
ilir mhillaj 12 ditë më parë
Frrok Qupi ore pleher kelysh komonizmi na rrosh k.... lori keto llafe
Vera Vera
Vera Vera 12 ditë më parë
Thyfshin qafen qe se len gjigandi rehat qe po punon rofsh
Teuta Shameti
Teuta Shameti 12 ditë më parë
Me se kushedi nuk dalin me ne faqe te dheut
FOR LIFE
FOR LIFE 12 ditë më parë
Amin Amin Amin
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 12 ditë më parë
PRIT LERE ILIRIN FRROK KOHA TREGON VETETEN
lul prenrecaj David Prenrecaj boossi Düsseldorf
lul prenrecaj David Prenrecaj boossi Düsseldorf 12 ditë më parë
Albanien gehört zum Albanien Nicht Amerika Präsident gehört zum Albanien Ist eine gute Präsident
Fatmira Gjinollari
Fatmira Gjinollari 12 ditë më parë
Frroku e ka nga pervoja e vet se si sigurims ka vojtur shume si duket nga konkurenca po si duket ka qene me i zoti e ja ka dale
Lek Toma
Lek Toma 12 ditë më parë
Rusi po i pret meten bashen salen Kryemadhin sipas nje serbi ne holand do kerkojn azil politik o ne beograd o Rusi o ne koren e veriut, po kujdes mos tu ikin
Lek Toma
Lek Toma 12 ditë më parë
Metà ka Deshur te pres koken shwyptareve me shpata Arit hahaha me shta lopata. Po do shkoj n Burg
Selim GASHI
Selim GASHI 12 ditë më parë
Sa me shpejt keta hajdut kriminel te futen perjetsisht ne burg.
Bilbil Veshaj
Bilbil Veshaj 12 ditë më parë
Froku si mbyllet goje e shqyer kemi nje jete qe na can by....e megjithate either vazhdon blla blla note edited., qetesojeni she cojeni te pushojne se nuk duhet me.
Edi Shkoza
Edi Shkoza 12 ditë më parë
Mire e ke ti o Frok por e keqja eshte se ata jane te gjithe me njeri tjetrin ortak ne vjedhjen e Arkes se Shtetit me Miliarda Euro te cilat jan Borxhe qe do i paguaj Populli Shqiptar e eshte shume veshtire se ja din çelsat e sekretet njeri tjetrit ata te 3 Partit 30 vjeçare PS PD e LSI .
Gjergj Mjeda
Gjergj Mjeda 12 ditë më parë
Ku e gjeten. Kete coban injorant skraparlli, qe e vune president, nje person pa edukat e pa minimin e kultures,...
Mira Luli
Mira Luli 12 ditë më parë
frroku i lig foli. E do SHQIPERINE, si familjen e tij, te shkaterruar dhe nen pushtetin e spiuneve. Njeriu me imoral i fushes se gazetarise, i cili merrte merita, duke spiunuar koleget e tij dhe gazetari servil i komunisteve, gazetes zeri i popullit. Ai eshte nje felliqsire dhe jashteqitja e ndenjur e kombit, qe nga koha e komunizmit. Vjen ere, qe te qelb me mijra kilometra larg.
Gjergj Mjeda
Gjergj Mjeda 12 ditë më parë
Zonje kaqe te veshtir e keni te shikoni realitetit, e bashke me te te ardhmen, c'è fare fitoni ju nga nje hajdut president dhe gruaja e tij injorante... me titullin qesharak qe mban... Doktor.. dikush duhet tju hap syte njerz e...
Lorenc Sina
Lorenc Sina 12 ditë më parë
O po ngelet tu permend pranga dhe vetem pranga.! Po kur do ti shofim me te vertete?
Hat Ashiku
Hat Ashiku 12 ditë më parë
FROKU. ESHT. ZBIRRO. I. EDIT
Marije Bisha
Marije Bisha 12 ditë më parë
Ju lumte goja
Tom Baker
Tom Baker 12 ditë më parë
Ë more rrok çupi ti je stalinist je komunist je kundër kombit shiptar
Bes Bau
Bes Bau 12 ditë më parë
Kta Maskarenj duhet te Burgosen sa me shpejt.. Meta, Berisha, Basha, Gazmend gay Bardhi Vrasesi i flliqt dhe PDja duhet te Udhehiqet nga Njerez te ndershem..
Al Hasan
Al Hasan 11 ditë më parë
Goditja qe moren me 25 prill esht akoma me e rende se burgu .populli i injoroj keq keta hajduta .
Sotiri Gkika
Sotiri Gkika 12 ditë më parë
Shyqir qe ka njerez qe shprehin lirisht mendimet. Respekt per ju.
Rakip Halilaj
Rakip Halilaj 12 ditë më parë
Ju të pamfleti vetëm me Frrok Çupin merreni,dhe pallavra merreni.
Xhulio Bronxie
Xhulio Bronxie 5 ditë më parë
.
Selim GASHI
Selim GASHI 12 ditë më parë
@Rakip Halilaj Ooo Rakip bej.. Megjithese gadi te gjithe jane analfabet, i kan punet keshtu si i kan, ohhh te mjeret ata, ohhh te mjeret na!!!
Rakip Halilaj
Rakip Halilaj 12 ditë më parë
@Selim GASHI pse more selim hej qofsh me jet qfar të bëra ty,se ka një vit që i ndjeki asnjë fjal nuk u është bër realitet,pastaj edhe ata që janë analfabet duan të flasin.
Selim GASHI
Selim GASHI 12 ditë më parë
Ooo Rakip Halilaj; Ti na qenke nje analfabet, api jo ?!! Me mire mos fol fareee!!!
Rrok Kasneci
Rrok Kasneci 12 ditë më parë
Frrok kam nje pyetje per ty Cfare pune ke bere ti para viti 90 Kujt i ke sherbyer nga Klasa trete fillore e deri ne vitin 1990??????
rage mp3
rage mp3 12 ditë më parë
@Rrok Kasneci Në këto 30 vjet të ashtu qojtura demokraci vetëm vjedhje vrasje baltosje për njëri tjetrin po shoim përditë se rregulla dhe ligje .....një nënë ika bërë vetëm ndërrojnë qimen ..ne që vojtëm para vitev 90 nuk përfituam as njëgjë .këta që nahiqen si shpëtimtarët e kombit julëshuan pushtetit si hienat kërmës janë bërë milioner me nga 4 vjet nëpushtet ....
Rrok Kasneci
Rrok Kasneci 12 ditë më parë
@rage mp3 Po e vertete nga gazeta Zeri i Popullit tek RILINDJA DEMOKRATIKE E tani perseri ne origjine 70%e shqipetareve kane akoma ne vena gjakun dhe ndjenjen e BOLSHEVOZMIT dhe nuk mund ta perqafojne Demokracine
rage mp3
rage mp3 12 ditë më parë
Duet të pyesish salën se kanë qënë në një org .partie ....
Lule lule
Lule lule 12 ditë më parë
Turp ju koft juve morre shkerdhaqt e trathtart e kombiniert shqipetR
Lule lule
Lule lule 12 ditë më parë
Ju as keni ligj me gjyksa me poplici i ken ves te lidhur me .afi si mund tju Duron populli keshtu mo si nuk po zgjohet populli ni her e per gjith mon mos neju dhon vota paraja sasht as gje vete. Kur jan zgjedhjet i mashtroni popullin e varfur e tani i leni pa kafshaten e bukes
Lule lule
Lule lule 12 ditë më parë
Vrasje Tortura hajni drog se as ni pik morali nuk bu ka mbet
Lule lule
Lule lule 12 ditë më parë
Hajt o ilir meta jep dorheqje ti ton ata zakart e vjeter si jeni ne at parlament se ska gja pej buve ju jeni ton nisjani pej sali berishes edi ram kristaqit ju jeni ton kri inkl typik hajna marre ju qoft more rebela turp turp se veq hajni ka pas e drog
Rabie Nuko
Rabie Nuko 12 ditë më parë
Frroku foli👍👍
Edmond Shallvari
Edmond Shallvari 12 ditë më parë
E megjithate nuk ofendohet keshtu 39% e shqiptareve.
Fatmir Ceka
Fatmir Ceka 12 ditë më parë
Edhe ju po merreni me shkrimet RROT HUPIT O pamfleti patëm një farë besimi tek lajmet që jepni po mos jepni shkrimet e sahan lëpirsave siky që citova më lart
Murrizi ironizon deklaratat e Metes
18:29
RTV KLAN
Shikime 102 mijë
MSC Grandiosa Cruise in 2021
17:01
Cruise Passion
Shikime 2,1 mln
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Kuruluş Osman 58. Bölüm
2:15:57
Kuruluş Osman
Shikime 2,6 mln
Intervistë me shokun tim, Albinin!
04:17
Pamfleti Net
Shikime 8 mijë
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Kuruluş Osman 58. Bölüm
2:15:57
Kuruluş Osman
Shikime 2,6 mln
SIDEMEN FOOTBALL DARTS
13:25
MoreSidemen
Shikime 2,3 mln
Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus
1:24:29
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 125 mijë