“Krimi ka një kryeministër kukull”, Dritan Zagani: Ku ndryshon mafia shqiptare me atë italiane

  Shikime 7,778

Fax News Albania

Muaj më parëFollow Fax News Albania

Subscribe To Fax News on ALclone Channel HERE: alclone.info/match/XdF...

For more content from click HERE: www.faxweb.al/

Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/

Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv

Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
Adriatik Mustafaj
Adriatik Mustafaj Muaj më parë
Bravo zagani nderi i kombite 👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Arqile Konda
Arqile Konda Muaj më parë
Zagani zeri i DREJTESISE.!!
eduard kasa
eduard kasa Muaj më parë
ik o kokerr legeni shfrytezove rastin per strehim politik se te ishe burr i boje ball po ishe msu me saliun.
John Nika
John Nika Muaj më parë
Kryeministri nuk eshte kukull z zagani ai ka fut shqiperine ne boegj gati 4 miliard euro e po shet vendin tone turqise.
Isalume Arapaj
Isalume Arapaj Muaj më parë
Pse ke ikur ti zagan? Ike nga frika ,je i mencur se budallai nuk ka frike por pse ke frike ,sepse drejtsia e vertet duhet e depolitizuar dhe te ket siguri per te vepruar.
Petrit paja
Petrit paja Muaj më parë
Zagan. Per derisa ne shqiperi udheheq kupola e vjeter ka hakmarrje e krim. Shtetaret te botekuptimit te vjeter. Shtet pa pergjegjesi.
Luna Vlore
Luna Vlore Muaj më parë
Po ti o spiun i mutit se mban mend ca beje ne vlor kur ishe me antidrogen ,,bere lek atere o spiun mos harro te kaluaren tende
interist 123
interist 123 Muaj më parë
Me vjen pak keq per kete pocaqin gazetar se u ka sherbyer te gjitha sistemeve....po ky kanal ka ren me posht se syri i pim cekes krastes kim bythes e shum gozhapeve te sali kriminelit po dhe ju ai u paguan 😂🖕🖕🖕🖕
Mira Velaj
Mira Velaj Muaj më parë
ti je nje gazetar i mbaruar kush te mban ty ne pune
E L
E L Muaj më parë
Ha mut ha zagani.
Dik Diku
Dik Diku Muaj më parë
O zoteri rri aty mos u kthe me perte miren tuaje dhe familjes se ne shqiperi perfundon si ca e ca qe nuk jan zbardhur akoma menyra e vdekjes dosjet e tyre flen gjum neper arkiva. Mos u kthe sene shqiperi komandojne hijenat qe presin te shqyejne ndonje njeri. Te rujt zoti ty dhe familjen tuaj. Te pershendes. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Pit Bulls
Pit Bulls Muaj më parë
Kur polici bëhet Politikan pasi fitoi vizën pa afat për jashtë shtetit me sponsorizim të PD-së
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Muaj më parë
Po ua dha saliu saliu muti qe te vriteshin vvella me vella qeni saliu zagari ndyresirs
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Muaj më parë
Zagan zagan i hengesh mutin rames se kur ishte saliu jot thoshte qe iken ne drejtm te pa ditur prandaj po sa te jet saliu mafja e meta jan mafjet po nuk iken teter politika et te xhduken te ter jan hajdut dhe kreminela prandaj dunen futur ne butk
justiniani i madh
justiniani i madh Muaj më parë
Respekte z.Zagani. Qëndro atje ku je. Shqipëria është e zaptuar nga miqtë e Vuçiçit, morrat e kuq dhe zagarët e sorosit.
Nimet Beqo
Nimet Beqo 29 ditë më parë
NASTRADINI THA Ekstra ekstra larx. .. Nga shtëpia ime ! Rroftë zoti ! Që na ka lënë kokën MBI supe !
Flower M
Flower M Muaj më parë
@Sifi Shanko Zagan apo zagar
Rakip Halilaj
Rakip Halilaj Muaj më parë
Mirë bëre që ike mor djal se do të kishin marë në qafë këlyshët e kuq,si Sajmir Tahiri e të tjer dhe o do të fusnin në burg në rastin më të keq do të vrisnin,por rri atje se je më mirë.
Sifi Shanko
Sifi Shanko Muaj më parë
O zagan ti je nji spiun e nji Legen asgje me shum .
Vlora Vlora
Vlora Vlora Muaj më parë
Ike o zagani i harove ti ca ke bere ne vlore
Flower M
Flower M Muaj më parë
@Vlora Vlora👍
Vlora Vlora
Vlora Vlora Muaj më parë
Zagarrrii
Flower M
Flower M Muaj më parë
Zagani apo zagar
Vlora Vlora
Vlora Vlora Muaj më parë
Na hape barkun ti o gazetar
Vlora Vlora
Vlora Vlora Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂 ore po ca ke me vlonjatet e ke nje hall
Vlora Vlora
Vlora Vlora Muaj më parë
Po.une jam krenare qe jam lab.po jo si ty o evgjit.grekut dhe saliut i kame qire motren dhe te tjerve me radhe.o letyr
Vlora Vlora
Vlora Vlora Muaj më parë
Mase je mesuare ti te hashe sapunin .se une te pikturoje karafilin ne balle o plere.
Taulant Bora
Taulant Bora Muaj më parë
e bete shqiperin si italia ju lumte
Moisi Guri
Moisi Guri Muaj më parë
Populli posa votoi për atë qeveri që ishte,krimi aty ishte, populli nuk e shikon,kur një popull nuk ka fe dhe gjuhën e shtrëmbëron,kjo është zotëri fatkeqësi e popullit.
Moisi Guri
Moisi Guri Muaj më parë
@Xhulio Bronxie kjo s'ka kuptim që të themi ska vrasje,kjo del që jeta ishte më e sigurt në diktaturën e Enverit pa fe me mohim zoti se tanku vriste vetëm Enverii, është rruga ku është futur populli shqiptar është e gabuar,askush nuk flehtë i ndërgjegjshëm, të gjithë marim pjesë kudo po fshehim të keqen në organizëm,pa u hequr e keqa nga shpirti kështu do ecim,ka forma shtetërore që i kap me vonë ,nuk di gjë se si funksionon,po shtetin e tyre e mbajnë ata që lindin në atë shtet,pastaj budalliqet ka , vetë shteti thotë që ka adresa fallco që ofendojnë e bëjnë presione shqiptareve ,ku poseduesit e andresave nuk janë shqiptarët po kanë emrat afërsisht si të shqiptarëve,ku di gjë unë,se kap dotë shteti t'a kap unë,unë di t'a kap po nuk më takon se duhet të kem organizatën t'ime,ka shumë.
Xhulio Bronxie
Xhulio Bronxie Muaj më parë
Ky.ashte.nje.moster.kryminister..qe.nuk.i.bahet.per.njerzit.qe.vriten.zi.ne.lufte. .zoti.i.njmofte.ta.heqin.nva.ajo.karrige.e.pa.mertume.
mati boc
mati boc Muaj më parë
Po pse o xhaxhi kryeministri u thot njerezve beni aksident
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 30 mln
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 9 mln
LAUGHING AT: BRYCE HALL
23:52
JJ Olatunji
Shikime 5 mln
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,6 mln
When Referees Lose Their Cool
11:35
BRUTAL TV
Shikime 25 mln
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 30 mln
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 9 mln
LAUGHING AT: BRYCE HALL
23:52
JJ Olatunji
Shikime 5 mln
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,6 mln
Binjaket Ismajli - Këngë Dasmash 2021
8:33
MProduction
Shikime 117 mijë
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Ronela Hajati
Shikime 1,7 mln
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 428 mijë
LEDRI VULA - DON MO
2:34
Ledri Vula
Shikime 8 mln