Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)

  Shikime 358,779

Elgit Doda

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗞𝗹𝗲𝗮 𝗛𝘂𝘁𝗮 - 𝗗𝗶𝗸𝗲 𝗦𝗶 𝗧𝗶 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/KleaHutaDikeSiTi

____________________________

🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗞𝗟𝗘𝗔 𝗛𝗨𝗧𝗔, 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡


✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗞𝗟𝗘𝗔 𝗛𝗨𝗧𝗔 :
Instagram ► kleahuta

🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_b...

🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_pr...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ \u0026 © ELGIT DODA \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente
Elgit Doda
Elgit Doda 7 ditë më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/KleaHutaDikeSiTi
Paulo Henrique
Paulo Henrique 3 ditë më parë
💚🇧🇷🙌🏼🇦🇱
Sunny George Abhil
Sunny George Abhil 5 ditë më parë
Love from Germany, India ...🎉🔥
Erti Myrtaj
Erti Myrtaj 6 ditë më parë
Klea Bravo
Erti Myrtaj
Erti Myrtaj 6 ditë më parë
Klea kam nje djale qe quhet erti
Name Name
Name Name 7 ditë më parë
Kenge super
Margarita Thatcher
Margarita Thatcher 12 orë më parë
Klea ise Thea
Orgesa Lita
Orgesa Lita 13 orë më parë
Shikimi i sajj💕🤤🥺 suksese pafund dashuri🤍🥺😍👅
Laura sole
Laura sole 13 orë më parë
Brava, je e mrekullushme ti dhe zeri i yt !!
Gerta Hasa
Gerta Hasa 13 orë më parë
💓💓
Alden Jona
Alden Jona 15 orë më parë
2 fjal ka gjithe kjo kenga...perserit 100 her na lodhi🤦‍♂️
Maria Titi
Maria Titi 19 orë më parë
Kenge e bukur 😍😍
The Chamerian Girl 🇦🇱🇽🇰
The Chamerian Girl 🇦🇱🇽🇰 Ditë më parë
Ë-në e hëngri lopa!
Amelia Brata
Amelia Brata Ditë më parë
Me ne fund nje artiste nje kengetare pa silikon 👍😍
Toni T
Toni T Ditë më parë
më mirë shko në brazzers ndoshta dini edhe merrni para ma shume se sa ketu sdini e munoni me marr para
pa emer
pa emer Ditë më parë
A me duket mua apo eshte kolonja ne videoclip
Antigone Ramaj
Antigone Ramaj 2 ditë më parë
E perkryer ne te gjitha aspektet⭐
Paola Bleta
Paola Bleta 2 ditë më parë
Nje femer e bukur natural nje engjell elgit je me fat ju uroj vetem t mira e kesaj bote 🥰
icydomo
icydomo 2 ditë më parë
Klea esht princesh o lali
Xh. Dardane
Xh. Dardane 2 ditë më parë
Stili i veshjes dhe i Spotit shum i bukur i veqant. I shendosh, se na tranun me ato vetem desh menojn qe ja hypin vlerat vetes Me qen me Familje nuk je e lir me shiku muziken ne Yotub! shum shum bukur Komplimente
Xheni Beshello
Xheni Beshello 2 ditë më parë
Bravo femer natyrale ashtu si te ka be mami je shembull per te gjitha femerat qe ngelen Duke bere operatione plastike turp 😡😡🙉🙉🙊🙊
Xheni Beshello
Xheni Beshello 2 ditë më parë
Bravo klea zmr ❤👌si yll je dhe zerin e ke perfekt
Ela Dervishi
Ela Dervishi 2 ditë më parë
Kenge artistike dhe è thelle!!! Me duket sikur ajo lufta e vazhdueshme midis nje manipuluesi dhe nje personi te ndjeshem I cili vazhdimisht kerkon forcen per tu shkeputur dhe ne momentin kur nuk ja del... Prap e fal!!! Me duhet te shtoj se Klea nuk eshte vetem fizikisht e bukur por edhe shpirt I thelle dhe I mrekullueshem, ke qef ta shohesh😍😍
bb4live inter
bb4live inter 2 ditë më parë
Kang relaksuse..tlumt
Klodjana Gjiko
Klodjana Gjiko 2 ditë më parë
Ti je yll I bukur shum Klea, complimenti per gjithcka, je super e talentuar dhe per mendimin tim je femra me e bukur jo ne Shqiperi por ne gjith boten 🌹🌹🌟😍😍❤️❤️🌹🌟🌟
Rama Bajram
Rama Bajram 2 ditë më parë
Jam nga kosova nuk munden te ndalem se degjuari respekte te madhe per ty
romeo shkurti
romeo shkurti 2 ditë më parë
qenka grisur pak dhimbja 😝😝😝
Elena Xotza
Elena Xotza 3 ditë më parë
Super kengeeee❤️😘 urime
Keti V
Keti V 3 ditë më parë
gladiator's scene vibes on the first part of this clip
Ina Ina
Ina Ina 3 ditë më parë
E kuptoj qe esht sh kollaj t besh lek si kengetare por hiqni dore kur skeni talent se na i bete veshet gjak🤦🏼‍♀️
Paulo Henrique
Paulo Henrique 3 ditë më parë
🙌🏼💚🇧🇷
Ginga Tringa
Ginga Tringa 3 ditë më parë
Se kisha fare parasysh Klea Huten si kengtare e kisha degjuar si emer …Po shum artiste e forte yll …Qy sot nje Fans me shume 😍😍
Neldi Xhizdari
Neldi Xhizdari 3 ditë më parë
Qetesi !
lili shyta
lili shyta 3 ditë më parë
Na lodhen kengetaret e riparume me nderhyrje kirurgjike: jane bo gjithe njesoj. Kjo duket natyrale.
Xhevdet Berisha
Xhevdet Berisha 2 ditë më parë
E keshtu kur ke mjeshtri e njejt 🙂
Alma Red Blooms
Alma Red Blooms 3 ditë më parë
❤️❤️
Aries Gurl
Aries Gurl 3 ditë më parë
E kuptoi dot kush perse flet kenga? Mos eshte dashuruar me nje burre te martuar sipas tekstit?
Meri Mataj
Meri Mataj 3 ditë më parë
Un te kam djekur qe e vogel kishe ambicie shume AQ sa dukeshe Pak arrogante por martesa me njeriun e duhur te ka bere me te mire mbaresi te kesh
Y Y gamer
Y Y gamer 4 ditë më parë
“My Father is not having any job" “I want to do something for my Father" “But ALclone is not giving me views" “Ya I am worse than others...🙏 😭😭😭😭😭🙏🙏......
Arjet Lita
Arjet Lita 4 ditë më parë
Prite 5 vjet po ja paska vlejtur🥺🥺❤
Elena Zhopi
Elena Zhopi 4 ditë më parë
🌷💟
Angel Angel
Angel Angel 4 ditë më parë
Ti je Yll femer ! Te shkon cdo gje qe sjell🤍
eniola
eniola 4 ditë më parë
👏👏👏nuk jam si ti ❤❤❤prap te fal
Pranvera Vera
Pranvera Vera 4 ditë më parë
Bravoooooo je shume e talentuar dhe e more gjithashtu😍😍😍😍😍😍😍
lora sinaj
lora sinaj 4 ditë më parë
Super video , Shyqyr qe dikush doli ndryshe dhe super keng bravooo 😍
MY LIFE
MY LIFE 4 ditë më parë
bravo klea
sala yas
sala yas 4 ditë më parë
o zot u ben te gjith kengetar ketu...
Enkeleida Xhengo
Enkeleida Xhengo 4 ditë më parë
me kete ze te mrekullushem na mahnit klea eshte kengetarja ime e preferuar edhe une emirin klea e kam e ndek gjithemon kenge moj klea sa here qe vjen ne studjo je shume e bukur dhe ke ze te mrekullushem te perqafoj forete klea
A A
A A 4 ditë më parë
Pokahondas
Mos fol kot se flet kot
Mos fol kot se flet kot 5 ditë më parë
Sa kukull eshte kjo Klea❤
Teuta Myftari
Teuta Myftari 5 ditë më parë
Fantastiche, ylllll
M.H
M.H 5 ditë më parë
Vajza më e bukur shqiptare! Yll yll yll!
danoTAROT ❤️‍🔥
danoTAROT ❤️‍🔥 5 ditë më parë
♥️♥️♥️
Amilia Caushaj
Amilia Caushaj 5 ditë më parë
Nuk ngopesh se degjuari kete keng super muzik melodi cdo gj 🤩😍🥰😍🤩🥰😍
Shawki Boukef
Shawki Boukef 5 ditë më parë
What a wonderful song.i love you Albania from Algeria 🇩🇿
Dimiter Michalari
Dimiter Michalari 5 ditë më parë
Shum bukur respekte shum keng relaksuse
Houcine Beka
Houcine Beka 5 ditë më parë
I loved the song even though I didn't understand it
Madi Shima
Madi Shima 5 ditë më parë
Femer e bukur natyrale👏👏👏
majlinda pulaj
majlinda pulaj 5 ditë më parë
Yll ,drite
Aurel & Enxhi
Aurel & Enxhi 5 ditë më parë
Me ka fiksuar kjo melodia ❤❤
Erlind Hysa
Erlind Hysa 5 ditë më parë
Super super kenge💋❤❤❤
Just albania
Just albania 5 ditë më parë
Kënga super . Por ja ke dëmtuar tagjine atij që ka tokën aty . Shpresoj t'a kesh paguar 😁
Just albania
Just albania Orë më parë
@Marselina Karaj thjesht të pyeta
Marselina Karaj
Marselina Karaj Orë më parë
@Just albania eee ca te duket ky ty🤦🏻‍♀️😂
Just albania
Just albania Ditë më parë
@Marselina Karaj po ndonjë rrjet social ke
Just albania
Just albania Ditë më parë
@Marselina Karaj i bera
Marselina Karaj
Marselina Karaj Ditë më parë
@Just albania beje back😁
Niki
Niki 5 ditë më parë
Yll Klea! ❤
nora qirici
nora qirici 5 ditë më parë
Zeri nuk esht kushedi se cfare se rregullohet me playback e me teknologji por Klea esht goca e televizionit me bukuroshe dhe e talentuar qe e vogel ...dhe tani nje shembull I bukurise natyrale...Bravo Klea keshtu vazhdo mos u tundo nga plastika dhe silikoni se me e bukur se je nuk do behesh...suksese dhe per kengen
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos 5 ditë më parë
Klea je e bukur dhe kenga shum e bukur dhe me preku se nuk gjen kollaj forcen ta mbash larg njeriun qe ke dashur duhet pak koh .....urime te rrujt zoti .......❤❤❤❤👋👋👋👋🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Joyy Izm
Joyy Izm 5 ditë më parë
👑💙
Sunny George Abhil
Sunny George Abhil 5 ditë më parë
Love from Germany, India ...🎉🔥
Melisa Lleshi
Melisa Lleshi 6 ditë më parë
Nje vajzë e bukure!!!!❤ Dhe shume e thjeshtë ❤
Choco Jumbo
Choco Jumbo 6 ditë më parë
Sa e ëmbel që eshtë..klea je më e bukura mos ndrysho kurrë..❤❤
Edison Shehu
Edison Shehu 6 ditë më parë
🍅🍅🍅
Amanda N
Amanda N 6 ditë më parë
Nje nder mete bukurat femra shqiptare dashuri ti 🥰🍒🍒🍒🍒🍒
Mario Garbi
Mario Garbi 6 ditë më parë
Të paktën kuptohen fjalët,jo si ca që nuk din ça këndojnë,respekte klea dhe sa më shum këngë,👌👌👌⭐⭐⭐⭐
Andri Krahysa
Andri Krahysa 6 ditë më parë
ni leksion per ato qe vet keng nuk bejn po pasarela gucci e versace e makina me qera per kte ke nje respekt suksese
Jonida Mehmeti
Jonida Mehmeti 6 ditë më parë
Klea po s kishe nje ide tenden po duhet ta vidhje me patjeter kengen ?
Ki Pi
Ki Pi 6 ditë më parë
Cudownie ❤️😁😊😊
Alice Nike
Alice Nike 6 ditë më parë
Bukuri femrore , tekst , muzike , ritem , pejsazh . Cdo me ?! Perfekt ; sa na iku mendja me ca pseudo kengetar 🤦‍♀️🤦‍♀️
Frosina Troka
Frosina Troka 6 ditë më parë
Ke nje ze fantastik nuk lodhesh kurr duke dgjuar kenget e tua💫💫
Ela Hysa
Ela Hysa 6 ditë më parë
Sa e bukur super Super 🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Afiz Berisha
Afiz Berisha 6 ditë më parë
perfekt👌👌
warda sonia belmehboul
warda sonia belmehboul 6 ditë më parë
🇩🇿💕🇩🇿💕🇩🇿💕🇩🇿💕🇩🇿💕
ALBANA HAXHILLARI
ALBANA HAXHILLARI 6 ditë më parë
Sa mahenitese KLEA HUTA 🧡
*Stella*
*Stella* 6 ditë më parë
Ma thuaj tiiiiiiii___☆ nuk jam si tiiiiiiii........🎶🎶🎶🎶🎶😔...... ☝️🎶🎶🎶🎶🧿🧸🎴
dita afer
dita afer 6 ditë më parë
bravo klea yll 🌺👑
Aurel & Enxhi
Aurel & Enxhi 6 ditë më parë
Clipi i xhirruar ne Permet🌹???
Donika Sharka
Donika Sharka 6 ditë më parë
Me thuj a do ta doje dhe ti dike si ti suksese
Anxhela Jonuzi
Anxhela Jonuzi 6 ditë më parë
Super keng edhe Klea yll🙏🙏🙏❤
Marina Thanou
Marina Thanou 6 ditë më parë
Wow 🤩 amazing song.Klea is very good singer and actress.I love ❤️ this song on 🔝
Fouad Mahbub
Fouad Mahbub 7 ditë më parë
love from Bangladesh 🇧🇩❤️❤️
Bossy Bella
Bossy Bella 7 ditë më parë
Femer e kompletuar nga te gjitha anet yll talent dhe mbi te gjitha familjare. Nje rol model positive per adoloshentet
ema elena
ema elena 7 ditë më parë
BIG ARTIST🔝🥀
Mariam Ksh06
Mariam Ksh06 7 ditë më parë
Bravooo Klea🤩 nga🇲🇦 big respect 🇦🇱🇽🇰❤️
Gentian Karanxha
Gentian Karanxha 7 ditë më parë
✌🏻
Redi Shima
Redi Shima 7 ditë më parë
Esht shum YLL origjinale pa asnje nderhyrje
klea OTR❤️
klea OTR❤️ 7 ditë më parë
Suksese o bukuri! Na kenaqe shpirtin! 🔥🔥❤️❤️❤️😍😍❣️❣️❣️💘
Xhuli Coku
Xhuli Coku 7 ditë më parë
Bellissima canzone brava
Alma Zaimi
Alma Zaimi 7 ditë më parë
Nje yll i bukur!
Fier Fier
Fier Fier 7 ditë më parë
Bravo klea huta 👏👏❤😘
Name Name
Name Name 7 ditë më parë
Super kenge
Eriselda Ymeraj
Eriselda Ymeraj 7 ditë më parë
Kleaaaa Te kam ndjekur tek Kripmjalzat atje ke qen e preferuara ime Dhe tani Akoma me shume te pelqej ..Je shume e mire ❤❤❤❤
Raimonta Ntomprenia
Raimonta Ntomprenia 7 ditë më parë
k🌺L🌺A Je nje yllll❤️
anxhela ergest
anxhela ergest 7 ditë më parë
Super ❤️😘👑👑👑👑👑👑👑
Shawki Boukef
Shawki Boukef 7 ditë më parë
Waw I love it from Algeria 🇩🇿❤️ big love to all Albaniab/Kosovo
Gjystina Baba
Gjystina Baba 7 ditë më parë
Brava zemer
Kat_ LOVES puppies
Kat_ LOVES puppies 7 ditë më parë
Thjeshtesia bukuria…God Bless Her …Kange sa e bukur aq dhe e amel ❤️
Teuta Tuta
Teuta Tuta 7 ditë më parë
Amazing... Love it 🥰
Massi Zatout
Massi Zatout 7 ditë më parë
Belle musique ☺️ From to algeria 🇩🇿
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
blackfishofficial
Shikime 108 mijë
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm
2:23:23
Sen Çal Kapımı
Shikime 1,6 mln
Grido - SJE KON ME MU (Prod by TH£ZOO)
2:49
OfficialGrido
Shikime 108 mijë
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 4 mln
Ergys Shahu ft. Petro Xhori - Fustani bardhe
3:09
ErgysShahuOfficial
Shikime 141 mijë
Samanta - Emnin Tem (Official Video)
3:03
Semi Jaupaj - Jetike (Kenga Magjike 2021)
3:19
Semi Jaupaj
Shikime 643 mijë
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm
2:23:23
Sen Çal Kapımı
Shikime 1,6 mln
Grido - SJE KON ME MU (Prod by TH£ZOO)
2:49
OfficialGrido
Shikime 108 mijë
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 311 mijë
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
blackfishofficial
Shikime 102 mijë
Stuhi shiu dhe breshëri në Elbasan
0:45
Ora News
Shikime 45 mijë
DULLA - FAKTE (Official Video 4K)
3:32
ArkivaShqip
Shikime 755 mijë
Dafina Zeqiri - JAPA
2:47
Dafina Zeqiri
Shikime 6 mln
Çukur 4.Sezon 39.Bölüm
2:30:11
Çukur
Shikime 4,3 mln