Klanifornia - Megi Pojani çmend laçjanin

  Shikime 622,564

RTV KLAN

21 ditë më parë

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALclone for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
ari Toni
ari Toni 6 orë më parë
oh nuk shifesh me kta thonjt..eh cben televizioni gjith kurvat u bon te famshme
Fier
Fier 22 orë më parë
Akoma rron kjo
Sefer Ilnica
Sefer Ilnica 2 ditë më parë
Vetem humor nuk esht ky
Ylli Mece
Ylli Mece 3 ditë më parë
Humor PA kripe vetem pordhe
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 3 ditë më parë
😅😅😅👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 3 ditë më parë
🤩🤩👏👏❤️😅😅🇦🇱❤️❤️
game tv
game tv 5 ditë më parë
O budall i dhe 2000 lek
Albin Ramushi
Albin Ramushi 6 ditë më parë
O VISJAN JE MË I MIRI A E DI SA MIRE E BEN BOSIM🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😎
Fidar Shkod
Fidar Shkod 6 ditë më parë
Visi & Megi ju shift kolera.Groshe ne panamera.
ff Kristi
ff Kristi 7 ditë më parë
Ca buzesh qija mor ropt.
Iris Lako
Iris Lako 7 ditë më parë
Po kjo me renkimet t ruaj nanj per n krevat me burrin apo ja dha t gjitha skecit se do mbushte xhepin
Albania Smile
Albania Smile 7 ditë më parë
Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem
Kristina Bruzdeilynaite
Kristina Bruzdeilynaite 9 ditë më parë
Me lot😂😂
Brajan Cuka
Brajan Cuka 9 ditë më parë
Do tfshihesh me 1 50 mij leksh hahah
Perparim Nabolli
Perparim Nabolli 9 ditë më parë
Limited e tedishen😂😂😂😂
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni 9 ditë më parë
Ju lumtë dora qëm shtypët like
marjana kotarja
marjana kotarja 10 ditë më parë
🤨😩👩🏻‍🎓👺👹👹👺🎀🙄
Nori Murati
Nori Murati 10 ditë më parë
Kete e kam mesuar permec se e nigjoj cdo sekonde.Dhe kam qeshur me lot😂😂😂😂😂😂
Nori Murati
Nori Murati 9 ditë më parë
Smund te regjistroem
Nori Murati
Nori Murati 9 ditë më parë
@Albania Smile a e kuptova por me vjen keq
Nori Murati
Nori Murati 9 ditë më parë
@Albania Smile pse
Albania Smile
Albania Smile 9 ditë më parë
Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem
Klementina Locin
Klementina Locin 11 ditë më parë
Haha 😊😊
elvi salkurti
elvi salkurti 11 ditë më parë
Humor burgu
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni 11 ditë më parë
Pava mi makin policie
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni 11 ditë më parë
E faleminderoj njanin se mka shtup like
Jo Ni
Jo Ni 12 ditë më parë
0 tcgvvvvv6
Jam Nga Mallakastra
Jam Nga Mallakastra 12 ditë më parë
Sa femer kare Kurv me patent nendetesje
Lanti Guci
Lanti Guci 12 ditë më parë
Humorhub
east man
east man 12 ditë më parë
Short film alclone.info/net/video/g7CLf5-8o3yjlqU.html&ab_channel=kossay Thanks
Altin Mansaku
Altin Mansaku 12 ditë më parë
As se ka haberin ku esht vorri bomit 😆
Vizion_Gaming
Vizion_Gaming 12 ditë më parë
hahahahahahah ultra instct pse si vut dhe at muziken e kishit myt krejt
Agon Gashi
Agon Gashi 13 ditë më parë
6:38 hahahahahahahahahaha lot
Arta Celaj
Arta Celaj 13 ditë më parë
Sa bukur i bëni kto.😂😂😂😂
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni 11 ditë më parë
Haaahaaahaa🤣🥰🥰të
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni 13 ditë më parë
Ju lumtë goja dora kamt dhe zemra
Klevis belgjik
Klevis belgjik 13 ditë më parë
Ca ben Panamera,shkalluan keto sot e din jeten vtm lek,makina te mira,ashtu perfundoin tera kur vin fundi ngelen rrugeve
Drita Tuka
Drita Tuka 14 ditë më parë
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahhahahaha
Idajet Gjyriqi
Idajet Gjyriqi 14 ditë më parë
Hej megi polaj pse ben si shtrrig je injorante pse e qmend laqianin sepse motrra jote eshte me yll se ti hej zoti madh sdi me knu ti me mire di me knu tajna aktore e keqe hahahahahajja😋😋😋
Olta Ballanca
Olta Ballanca 14 ditë më parë
bravo Franci e ki koll at vajze n edhe vajza tka kall ti po ti me shum
Ira Kerri IRA KERRI
Ira Kerri IRA KERRI 15 ditë më parë
Je katulik
pantera nera
pantera nera 15 ditë më parë
O kisha lacit
pantera nera
pantera nera 15 ditë më parë
Hahahahhahahahahah
pantera nera
pantera nera 15 ditë më parë
Hahahahhahahahahah
pantera nera
pantera nera 15 ditë më parë
Visi sa I fort eshte pz lot
pantera nera
pantera nera 15 ditë më parë
I madh ky pz
pantera nera
pantera nera 15 ditë më parë
Hahahahahahaha
Artiola Caca
Artiola Caca 15 ditë më parë
🤣😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅
Mashurk Bazike
Mashurk Bazike 15 ditë më parë
shpirti ime 🥰😍😍
Albania Smile
Albania Smile 7 ditë më parë
Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem
Henisa Vreto
Henisa Vreto 15 ditë më parë
Avash se do hash thonjt e tu ne vend te grosheve. :P
Lenci Kullolli
Lenci Kullolli 16 ditë më parë
Se kuptoj ku esht humori ktu. Ky visjani kot fare me shum ben reklam per makinat dhe veshjet se per humor vk.
Una Tina
Una Tina 16 ditë më parë
hahaha edhe me shoferin e furgonit te jesh do i ndash dy halle 😂😂😂
fatjon ballcaj
fatjon ballcaj 16 ditë më parë
Ta mendosh adoleshntet kan idhull megin
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda 16 ditë më parë
Loooot o visjan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ona Topi
Ona Topi 16 ditë më parë
Si haka qo
Ona Topi
Ona Topi 16 ditë më parë
👍👍👍👍👍👍👍 super🙂
besi besi
besi besi 16 ditë më parë
Haha
Edison Kurti
Edison Kurti 16 ditë më parë
👎👎👎👎👎👎
Pray for Albania
Pray for Albania 16 ditë më parë
Zero qeshje.
Xhorxho Berat
Xhorxho Berat 17 ditë më parë
Duhet qe te qeshnim..?? Se nuk e kuptova 😒🤔
M.H
M.H 17 ditë më parë
Lot😂😂😂😂
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 15 ditë më parë
STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
Servisi Servisi
Servisi Servisi 17 ditë më parë
o kish e lasit o kish e lasit ahhah
Servisi Servisi
Servisi Servisi 17 ditë më parë
policit: si je gjigand
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 15 ditë më parë
STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
Sara Muhametaj
Sara Muhametaj 17 ditë më parë
Njerzit vdesin per buk kta fshihen me lek🤦🏻‍♀️
bali shehu
bali shehu 8 ditë më parë
E kan bo per klanifornian
Krisi Krisi
Krisi Krisi 12 ditë më parë
@Mashurk Bazike 😂😂😂
Mashurk Bazike
Mashurk Bazike 15 ditë më parë
njerezit skan telefona ti rri e komenton ktu
Rubin
Rubin 15 ditë më parë
@HUMOR & INFO ec mor
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 15 ditë më parë
STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
hell boys
hell boys 17 ditë më parë
Hajde mr se t mar un t coj tek varri babit po kur t dalesh nga makina do dalesh me shal hap i thuj babit do behesh gjysh
Poxhani Fam
Poxhani Fam 17 ditë më parë
duhet ta merrni megin me shume
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 15 ditë më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
S T
S T 17 ditë më parë
Kjo e fryme si balon ne ftyr botoxi tu i shperthy
Esmeralda Doçi
Esmeralda Doçi 17 ditë më parë
humour pa lidhje
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 15 ditë më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
Deku’s Waifu
Deku’s Waifu 18 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 15 ditë më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
sefer goliq
sefer goliq 18 ditë më parë
Shkoj panamera😂😂
elhami bajrami
elhami bajrami 18 ditë më parë
Hahaha tu hapshin trut megii 👑❤️
LACJAN1 KD
LACJAN1 KD 18 ditë më parë
Kush po tpyt 🤣
Elvi Hoxhaj
Elvi Hoxhaj 18 ditë më parë
7:14 👮‍♂️ 😂😂
Fitim Xhauri
Fitim Xhauri 18 ditë më parë
palidhje
Agim Prifti
Agim Prifti 18 ditë më parë
Je njesh
Besir Ibraimi
Besir Ibraimi 18 ditë më parë
Ah porsheja e mir o hahaha
Alesia Hekali
Alesia Hekali 18 ditë më parë
Shum kot. Nuk te ben fare te qeshes. 🤢🤢🤢🤮🤮🤮😓
Kuspa Barjam
Kuspa Barjam 18 ditë më parë
Megi Pojani dhe franci jane te papare
Amor Amor
Amor Amor 18 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮🤮 kot kjo megi si trans
Alb4ever
Alb4ever 18 ditë më parë
Me ropshpie megi e haaa kariiokin me gjithe boxe lale
Lenxhi Xxxtentacion
Lenxhi Xxxtentacion 17 ditë më parë
O sulo ca bythe ka kjo iaiaiaiaia 😄😂😂
Servisi Servisi
Servisi Servisi 18 ditë më parë
o jo nuk ja saj fytin
Celular Line
Celular Line 18 ditë më parë
6:21 o tu hapshin trut😂🤣
Celular Line
Celular Line 18 ditë më parë
🤣😂🤣🤣😂🤣😂😂🤣😂
Ismail Qemali
Ismail Qemali 18 ditë më parë
Hahahahahaha
Lorena Lorii12
Lorena Lorii12 18 ditë më parë
Hahaha e madhe esht kjo megi 😂😍😍😍
Kujtim
Kujtim 17 ditë më parë
E madhe esht 💉💉💉
Stefan Disho
Stefan Disho 18 ditë më parë
Femer me vk skam pare ne jeten time 😔😔😔😔
Divin Codino
Divin Codino 5 orë më parë
@dilara rexhepi dilara kerko "dmk-vari k" e shpjegon mire te kenga
dilara rexhepi dilara
dilara rexhepi dilara 11 ditë më parë
Qka esht vk
Stefan Disho
Stefan Disho 14 ditë më parë
@Idajet Gjyriqi po femer vk skam pare
Idajet Gjyriqi
Idajet Gjyriqi 14 ditë më parë
Hahahhaha femra spaske par ti stefan
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 15 ditë më parë
ADMINISTROJ NJE KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
GE Ni
GE Ni 18 ditë më parë
Pfuu far e keqe. Eshte ber shqiptarja si me qen Burdello Rumanie
Illyrian King
Illyrian King 18 ditë më parë
janë mësuar "kta" në rrugët e Italisë... shumë ndërrime të punës që kishin!
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni 11 ditë më parë
Je çmend me kto rrug të Italisë 🤣🤣🤣 bana shaka
Fredi Technology
Fredi Technology 18 ditë më parë
Te keqen e mendjes moj rehatlliku te ka tkurrur mendjen 🤣🤣🤣
Bledar Luta
Bledar Luta 18 ditë më parë
Jeni tpapam pershendendje Astiri nga gjermania
Julian Fier
Julian Fier 18 ditë më parë
O ropt e moter makina era pordh thot visjan 🥺🥺🥺🥺🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Julian Fier
Julian Fier 18 ditë më parë
Ska bo sex zmra qeka pas ftoht 😹😹😹😹😹
laureta derhemi sokoli
laureta derhemi sokoli 18 ditë më parë
E shkreta,,po pyesja veten kush ishte kjo fytyre plastika. Mjere rinia c'modele ka sot.
Sara Tamara
Sara Tamara 18 ditë më parë
Na e shpifet 🤮
Andi albania03
Andi albania03 18 ditë më parë
Fix si keto fshatarkat qe duan xhiro me makina te mira.
Rei iOS
Rei iOS 18 ditë më parë
7:11 makina qe u fut n qender😂
Gezim Stroka
Gezim Stroka 18 ditë më parë
Tu qesh me lot
Arti Maka
Arti Maka 18 ditë më parë
O kisha Laçit 😂😂😂
Thomas Carlsa
Thomas Carlsa 18 ditë më parë
Do i kishte shiju ma shum grosha sikur tkishte cop mish kari mrena
Thomas Carlsa
Thomas Carlsa 18 ditë më parë
Shum vari karin femer kjo.ka munges te theksuar kari
Numi basha
Numi basha 18 ditë më parë
Me Panamera Baci.. Pik Gjaksor Laçjani je...
Saimir Canaku
Saimir Canaku 19 ditë më parë
Tanom kartore kshu esht wdhe nw realitet ajo
Daniel Hysi
Daniel Hysi 19 ditë më parë
Une thash ca kishe, a je kore?
Biku Laq
Biku Laq 19 ditë më parë
Ty megi e din vet ne rresht te vufshin gjith lacianet kurse ty robsh tan laci qift qa ke me gjith gjinin
Nona Xp
Nona Xp 19 ditë më parë
O kisha lacit deka
Survivor Trailer | 12/05/2021
1:22
SKAI.gr
Shikime 313 mijë
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 125 mijë
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Klanifornia - Eva Murati super hajdute
04:28
Portokalli, 2 Maj 2021- 2 Policat ( Makina e trafikantit )
06:04
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 947 mijë
Klanifornia - Laçjani dhe Sara Kolami
06:20
Survivor Trailer | 12/05/2021
1:22
SKAI.gr
Shikime 313 mijë
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 125 mijë
Rich Jail vs Broke Jail / Stupid Life Hacks in Prison
10:02
If Everything Was Like Among Us 9
11:58
Shiloh & Bros
Shikime 5 mln
Sen Çal Kapımı 2. Sezon Teaser
1:15
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,3 mln