KENGE MOJ - Nata finale - 8 Qershor 2021 - Show - Vizion Plus

  Shikime 177,767

Vizion Plus TV

10 ditë më parë

www.vizionplus.tv
kengemoj
kenge_moj
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV

Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona.


------------------------------------------------------------------
Subscribe: alclone.info...

Komente
Anila Feto
Anila Feto 14 orë më parë
Na kenaqet bravo
Kristina Rudi
Kristina Rudi 20 orë më parë
Edhe drejtusja emisjonit na kenaqi burat e djemte me cicat perjashte Nje BRAVO te madhe meriton te jem si ty e heq fare ate cfarcaf qe e ke hedhur dil fresk fare Sa e bukur je alamet vajze vishesh skandal sa turp
Vjollca Mero
Vjollca Mero 2 ditë më parë
Nje dyshe fantastike Ju lumte goja Juli dhe Ervis👏🏽
arbereshi arbereshi
arbereshi arbereshi 2 ditë më parë
Ermira ylllllllll 🌹🌹🌷🌷🌷🌷😢😢😢😢😢😢😢humbën artistët, humbën,, Shqipëria loton për ju,, 🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
arbereshi arbereshi
arbereshi arbereshi 2 ditë më parë
Ermira si gjithmon,,, e mbrekullueshme, ylll që rrall do të vin, megjithse Shqipëria gjithmon nuk ka mungesën e artistëve, lindin perdit, kjo të paktën është trashëgimia jon kombëtare,,, 🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺kra yje që nuk shihen kurr jan pasuria më e çmuar jon kombëtare,,,,,
arbereshi arbereshi
arbereshi arbereshi 2 ditë më parë
Sa bukur kemi një pasuri që rrall e gjen në bot,,, ju lumt Artista këngëtar, orkerstrimi i mbrekullueshem, ju uroj shendet lumturi sukse kudo që të jeni,, ju pershendes nga Gjermania ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌷Maja si gjithmon shkëlqen,, te gjith të shkëlqyer,,, cfar pasurie që ka kombi yn,,,, 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
Be Ha
Be Ha 2 ditë më parë
Juliana dhe Ervis Behari ini të paparë!! Artistë të vërtetë!! Ju këndoftë zëmra❤️❤️❤️
Fatmir Kastrati
Fatmir Kastrati 2 ditë më parë
Jam i mrekulluar me orkestren! Bravo Quna!
erigent backa
erigent backa 3 ditë më parë
Ermira babaliu zeri i vecante bravo korca love u
erigent backa
erigent backa 3 ditë më parë
Aurel the best e ke qar fare pershendetje nga Australia👍👍👍😄😄
Alma Topi
Alma Topi 4 ditë më parë
Ermira babaliu yll kenget e saj emocionuese e adhuroj
Armis toska
Armis toska 5 ditë më parë
Era gjigandja e muzikes popullore
Vjollca Doraci
Vjollca Doraci 5 ditë më parë
Jeni te mire te gjithe bravo
mia mia
mia mia 6 ditë më parë
🌟🌟🌟🙌🙌🙌Era të lumt goja
puriziosa malkonso
puriziosa malkonso 6 ditë më parë
Kjo Juliana ja futi fushes
Elis Lamaj
Elis Lamaj 6 ditë më parë
ec te vdeksha albano kapllani krenaria e patosit bravo 👏👏👏👏
rudina rudina
rudina rudina 6 ditë më parë
Cdo nate e bukur me kengetare te shkelqyer por vecoj Aurelin per menyren si ben ndarjen karakterin dhe i jep kenges nuancat e veta kjo e ben artistin unik te ketij spektakli, gjigand aureli
Gona GoRoNo
Gona GoRoNo 6 ditë më parë
Na keni kenaq me ket emision fantastik.kto jan keng per te ndegjuar👍🏼bravo,ne qe jemi ne gurbet na hapet zemren❤️
Amela Kora
Amela Kora 6 ditë më parë
Shyqyr qe pame nje prezantuse orgjinale se te gjitha i ka mbytur botoksi Do na mungoje shumeee KENGE MOJ
Fitnete Haxhiu
Fitnete Haxhiu 7 ditë më parë
Jeni shume te mire Mua me vjene shume keq qe u mylle spitakli kenge moje Keni qene 8 muaj. Si yjet dhe si mbreteresha💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
Lindita Tringa
Lindita Tringa 7 ditë më parë
Bravo se na kenaqet.te vazhdoni te beni spektale te tilla.bravo.ose ju lumte alla Shqiptarce.💖💖💖💖💖🎵🎶🎤🌹🌹🌹🌸🌸🌸🍀🍀🍀🌼🌼🌼🌻🌻🌻🌺🌺🌺🌷🌷🌷🌷.bukur sh. bukur.❤❤❤👍👌.
Βαλεντίνα Tv
Βαλεντίνα Tv 7 ditë më parë
Klarinetisti dhe saksafonisti me i mire qe kam degjuar deri me sot 👏👏👏👏❤❤❤❤
skyler cela
skyler cela 7 ditë më parë
Na kenaqet shpirtin na shtuat jeten zoti ju bekofte te gjitheve
Evisa Bogdani
Evisa Bogdani 7 ditë më parë
Supper!!!! Sa bukur te ridegjosh zerin e mrekullueshem te Ermira Babaliu.
Merita Okse
Merita Okse 7 ditë më parë
Eranda ke qene. Je dhe dote mbetesh po ajo capkene. Na kendofsh 100 vjet. Qofsh e bekuar dhe e gezuar. Eranda dhe Klea dueti shum i mir e i bukur
Erida Kabashi
Erida Kabashi 7 ditë më parë
Kishte vite pa u bere nje spektakel me vlera! Dhe ky ishte i tillle:qe te kenaqte shpirtin! Meritoni nje bravo te madhe dhe uroj te rikthehet sepse jam e sigurte kush e ka pare & degjuar e ka shijuar shume!
Souzana Dervishaj
Souzana Dervishaj 7 ditë më parë
Te gjitha netet e Kenge Moj ishin fantastike njera me e bukur se tjetra. Ju falenderoj pa fund.
lirim nuredini
lirim nuredini 7 ditë më parë
Komplimente për orkestrën!e përkryer
Sylejman Ahmeti
Sylejman Ahmeti 7 ditë më parë
Mos na harroni. Respekt.
Ermira Osmani
Ermira Osmani 7 ditë më parë
Ermira Babaliu ze I vecante
Dhurata Rinxhi
Dhurata Rinxhi 7 ditë më parë
Juljana kendo kenget e vendit tend te kan lezet e ndeze atmosferen
Dhurata Rinxhi
Dhurata Rinxhi 7 ditë më parë
Vetem 1 petrit lulo e kendon mengadale valleno
Vjollca Mero
Vjollca Mero 7 ditë më parë
Ju lumt goja se na relaksuat me kete emision kaq te bukur qe nga prezantusja Klea Huta dhe te gjithe kengetaret dhe orkestra fantastike bravo 😘
Mimoza Mara
Mimoza Mara 7 ditë më parë
Ju lumte goja te gjithve do na mungoni shume klea je e pa artshme bravo pershendetje nga larg 💖
Kadife Lusha
Kadife Lusha 7 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmon se na kenaqe♥️♥️
Miranda Rexha
Miranda Rexha 7 ditë më parë
Remzie Osmani super si gjithmone
Kozeta Seiti
Kozeta Seiti 7 ditë më parë
Bravo Juliana ..ju lumte goja na kenaqet BRAVO JULIAN
Atifete Islami
Atifete Islami 7 ditë më parë
Na knaqet, te jashtëzakonshëm të gjith këngëtaret,shëndet suksese gjithmon
Marieta Beti
Marieta Beti 7 ditë më parë
Ju kendoft zemra na kenaqet
meme TV
meme TV 8 ditë më parë
Remzie Osmani mbreteresha e muzikes popullore ju kendoft zemra gjithmon bashk me Nexhat Osmanin
KALIPSO XHIXHA
KALIPSO XHIXHA 8 ditë më parë
NJE MREKULLI JENI ME TE MIRET JA ARRITET QELLIMIT NA KENAQETE BRAVO US
Leo Begaj
Leo Begaj 8 ditë më parë
Bravo te gjithve artistave te mbrekullueshm qe na dhuruat kete kenaqsi ne gjith kete perjudhe te veshtire edhe pse une edhe shume shqiptare jemi jashte atdheut tone u ndjem sikur ishim aty bashke me ju ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Pranvera Spaho
Pranvera Spaho 8 ditë më parë
Emissioni me i bukur Ju lumte goja te gjitheve na kenaqet!
Skender Gashi
Skender Gashi 8 ditë më parë
Shum keq jam msuar qdo te marte tju ndegjoj prap doti perseruti kto keng kaq te bukra te paharushme keng te zemres un dote ju them nja dy fjal juve stafit i uroj shendet se jeni te pa zavendushen keni qen fantastik te pa lodhshum ju uroj suksese dhe ju pershendes nga canada 🇨🇦
Elona Merkaj
Elona Merkaj 8 ditë më parë
Bravo se na kenaqet, ju lumte goja 🥰🥰
Flora Beharaj
Flora Beharaj 8 ditë më parë
Na kenaqet pa mase, kengetare te mrekullueshem, orkester e mrekullueshme ❤️❤️❤️❤️ Bravoooo
Margarita Thatcher
Margarita Thatcher 8 ditë më parë
Ise qiriaaaaaa zonje
Margarita Thatcher
Margarita Thatcher 8 ditë më parë
Ermira e Kam mbushur telefonin vetem me kenget e Tua sa here I degjoj me renqethet mishi je kengetarja me e talentuar e shqiperise aj lovvvvvvvvvv Pershendetje nga athina
robert tatani
robert tatani 8 ditë më parë
bravo👌
Etleva Mucollari
Etleva Mucollari 8 ditë më parë
Yll Ermira Babaliu.
M L
M L 8 ditë më parë
Perzgjedhje shume e goditur e kengetarve pjesmarres, te gjithe te nivelit shume te larte megjithese nje kritike qe nuk kishit marre nje kengetar/e nga shqiperia e mesme qendron dhe duhet marre parasysh sepse kenget e shqiperise se mesme kendohen ne dialektin autokton.Kengetaret ishin perkrahes te njeri tjetrit, kjo me pelqeu me shume se gjithcka. Pergezime dhe merrini ne konsiderate dhe kritikat.
Mrs. MM
Mrs. MM 8 ditë më parë
Bravo Juliana dhe Ervisi me kenget nga jugu ⭐️⭐️
Armand Dervishaj
Armand Dervishaj 8 ditë më parë
Emisioni me i goditur kohet e fundit nje bravo e madhe 🙏👏👏👏
Mimoza Picari
Mimoza Picari 8 ditë më parë
Ermira Babaliu unike ..magji.
Emiljano Dervishllari
Emiljano Dervishllari 8 ditë më parë
Visi nuk eshte normal
Kliton Topalli
Kliton Topalli 8 ditë më parë
Zemra ju kendofte se na kenaqet bravo vizjonit
drilon suedi
drilon suedi 8 ditë më parë
Aurel bilbili i kenges me kulture ne te kenduar dhe mbizoteron skenen ne siguri te plote bravo gjigand nga diaspora💫💫💫💫
Ana Dhori
Ana Dhori 8 ditë më parë
Mos beni ndasime ndm artisteve kot se koti nuk ishte nje gare por kenaqesi per ne.bravo i qofte cdo kengetari per zerin dhe kenaqesin qe na kane dhene.
O. Bani
O. Bani 8 ditë më parë
Ju kendofte zemra na kenaqet , nuk mund te vecoj asnje te gjithe ishiin SUPER ♥️
Hatice Selimi
Hatice Selimi 8 ditë më parë
majaaa prefekte🤩te lumte
Vjola Shabani
Vjola Shabani 8 ditë më parë
Nje nate madheshtore, nje mbremje qe nuk harrohet, bravo e madhe produksionit, orkestra e madhe te palodhurit, te talentuarit artista te vertet sidomos Ervis qe I bie me shprirt klarinetes dhe saksofonit, ju lumte na kenaqet me artistat e vertet
Marjeta Pelari
Marjeta Pelari 8 ditë më parë
O Maya o vajza labe me e mira kengetare dhe veriun e qave fare si shqiponja neper male.I love you so much ❤💖👏👏👏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱
lola rrapaj
lola rrapaj 8 ditë më parë
Ooo Maya Alickaj ,O ylli i shqiperis o zeri me i bukur ne bote,po na cmend fare me kto kenget e veriut,mezi te presim ne New York,i love you Queen👏👏👏👏👏🧿🧿🧿🧿♥️♥️♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Sweet Onyx
Sweet Onyx 8 ditë më parë
Hiqjani mikrofonin kesaj Majes……per at zot
Aless
Aless 2 ditë më parë
@Sweet Onyx o idjot mendo njeher pastaj shkruaj
Sweet Onyx
Sweet Onyx 5 ditë më parë
@Spata 1 vec vwten fulliq ti. E Majen fute dhe ne krevat po seshe je i lire
Spata 1
Spata 1 5 ditë më parë
Jo majes mikrofonin po ty se e ki gojen plot mut e vynë edhe Ma me ta mbushë ti grko mongol ship fols o mos na flliq gjuhen.
Albanian Stars
Albanian Stars 7 ditë më parë
@sweet Onyx ik tani se nuk do merremi me ty, se nuk jemi ne kategorine tende ! Ik gjej "shoket"e tu nqs ke dhe keto lloj komentesh bej per ndonje tjeter!
Albanian Stars
Albanian Stars 7 ditë më parë
@Sweet Onyx Per ate ke ti nevoje se ti je "manget nga trute" flet budalleqe (meqe vete e nise i meriton keto pergjigje)
ljani
ljani 8 ditë më parë
Ky show duhet te vazhdon pa fund,,mban gjalle muziken tradicionale ,Shqipetare,popullore apo argetuese,shohim artista te rinj dhe artiste qe kemi nostalgji ti ndegjojme perseri ,me njii orkester ne nji skene fantastike
Naeldo Dokaj
Naeldo Dokaj 8 ditë më parë
Pershendetje nga Kanadaja! Urime Kenge Moj. ERVIS BEHARI you are the best. Na kenaqe pa fund. Dueti me Julianne super fare. Ju kendofte zemra gjithe jeten tuaj. Nje nate finale shume e kendshme, Plot dashuri.
Aless
Aless 8 ditë më parë
Nuk ka si Maya je e mrekullueshme 💘💘💘💘
Aless
Aless 8 ditë më parë
Maya qershia mbi torte🍒🍰
Zulfi Saliu
Zulfi Saliu 8 ditë më parë
Urimet me te perzemerta te gjithe juve qe "KENGE MOJ" na solli aq shum caste te bukura dhe plot emocion. Te gjitha emisionet kan qene nje ARKIV DHE TESTAMENT shum i pasur per te gjithe artin muzikor shqipetar sepse emisione te ketilla zor se do te perseriten me...RESPEKTE PER TE GJITHE NJE NGA NJE...(tetovari, Oslo; Norvegji).
Velidemino Velidemino
Velidemino Velidemino 8 ditë më parë
ju lumte goja ,bravo.
Liam Syla
Liam Syla 8 ditë më parë
Vizion plus,me thënë të drejtën nuk ju shohim,biles edhe per këtë spejtaklin pa dashje ju kam kap në natën e madhe të vitit të ri dhe na bëtë për vete dhe skam për ta harruar kurrë sa bukur e kishit përgatitur,keni një bravo shum të madhe,edhe mbrëmë ju ndoqëm,shpesoj të vazhdoni përsëri,me këtë program kuptuam që ekzistoni😀na kishte mar malli për një program të tillë,një bravo dhe shum duartrokitje mjeshtrat e orkestrës,duhet të largonim pak lajmet dhe historitë e trishta që japin shum kanale tv,ju mirëpresim përsëri,punë të mbarë
Elvisa Sula
Elvisa Sula 8 ditë më parë
Aureli me Ermiren ishin te pa pare❤❤❤❤❤
edem edem
edem edem 8 ditë më parë
Ju lumte te gjitheve be vecanti orkestra shume bukur
Zylyf Sula
Zylyf Sula 8 ditë më parë
. Lllllllllllllllllllpppppppppppppp
Brunilda Shebip
Brunilda Shebip 8 ditë më parë
ju lumte goja te gjithve jeni te mbrekullushem na kenaqet shpirtin yje jeni por Klela e zbukuron te gjithe skenen.
Alban fier
Alban fier 8 ditë më parë
Jet e shendet ju dhent zoti kemi nevoj per kto emisone
Alban fier
Alban fier 8 ditë më parë
Eee ervis behari o sherbet orkestra me e mir ne bot 🔥🔥
Semii Semii
Semii Semii 8 ditë më parë
Remzie osmani nexhat osmani matmiret jeni❤️❤️🌟🌟
Rudina Marku
Rudina Marku 8 ditë më parë
Spaska nje nga shqiperia e mesme qe te kendoj kenget e tyre,por paska ngel ti kendojn korçaret,apo kto i kendojn te gjith se dhe drejtuesit jan korçar🤷‍♀️👎😤
M L
M L 8 ditë më parë
Mire e the po kujt ja the 😂
majlinda hoxha
majlinda hoxha 8 ditë më parë
Super si gjithmon Ervis Behari ! Shkelqen ! 👏👏👏👏
Golden Sonic
Golden Sonic 8 ditë më parë
Bravo te gjith.Bravo Klea Eranda.
Enkelda Tahirka
Enkelda Tahirka 8 ditë më parë
ERMIRA. AUREL. Na kenaqet jeni te mbrekullueshm.👌👌
FOR LIFE
FOR LIFE 8 ditë më parë
Ju lumte te gjifheve pa perjashtim.Jeni krenarija e NANES SHQIPERI .TElumte dhe ty moj e bukra e dheut KLEA .ZOTI JU NDIHMOFTE GJIFHMONE.JU PERQAFOJ TE GJIFHEVE
Luci Sema
Luci Sema 8 ditë më parë
Bravo ooo na kenaqet. Mezi pres të riktheheni. Na mbushni zbrazetit e dites
Moza Kita
Moza Kita 8 ditë më parë
super spektakel ...te gjithe kengetaret super na kenaqet ...uroj qe treshja fantastike ADI PANDI BLEDI te vazhdoje me keto programe kaq te bukura qe per fat te keq jane te vetmet ne televizionet tona ...BRAAAAAAAAVOOO dhe FALEMINDERIT NGA ZEMRA TE GJITHVE ...
Luiza Cani
Luiza Cani 8 ditë më parë
Ju qe na kenaqet ne Ju kenaqt i madhi Zot O mos beni naze Ju presim dhe ne tjeter sezon(version jugu😆)👋👋👋👌👌👌👌👏👏👏
Rudina Marku
Rudina Marku 9 ditë më parë
Bravo tv plus jeni me te miret
Graciela Ponoci
Graciela Ponoci 9 ditë më parë
🎷🎷🎺🎺🎻🎻🎻🎼🎵🎵🎼🎵🎼🎶👌👌👌👌👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥🕺🕺💃💃🕺💃🕺💃💃💃
Liljana Cekrezi
Liljana Cekrezi 9 ditë më parë
Me kishin munguar kenget e Ermiras, po dueti me Aurelin ishte Super intrepretim...kombinim dhe intrepretim fanstatik.O Zot sa me kini pelqyer ne kete duet ! Bravooo Aurel, bravooo Ermira....🌹🌹♥️♥️👏👏👏👏👏
Mimoza Sadushaj
Mimoza Sadushaj 9 ditë më parë
Mu renqeth mishi Ermira Babalıu Aurel sa bukur sa bukur nje bravo te madhe te gjirhe Artisteve na kenaqet pa fund.
Zana Thanasi
Zana Thanasi 9 ditë më parë
O Visi ti vec muzik te paste shtepija jote AQ bukur I vjen dhe AQ bukur kendon dhe e gjithe orkestra super se kur eshte orkestra e more edhe kengetari del shume more.
Rosa Shtini
Rosa Shtini 9 ditë më parë
Orkestra fantastike👍 ju lumte cuna ju lumte na kenaqet 😍👏👏
jetan callaku
jetan callaku 9 ditë më parë
E madhe Juliana Pasha ! As njer mos harroni vend lindjen ! Edhe pse jemi larguar 22 vite . Kimi mall për vend lindjen. Guri Bardhë!
Mirjeta Xhafa
Mirjeta Xhafa 9 ditë më parë
Lezeti I mbremjes, pa dyshim e mrekullueshmja Ermira Babaliu. Super spektakel!
TikTok Dances
TikTok Dances 9 ditë më parë
Juli-Ervis duet fantastik,na kënaqët, shkëlqyet 💎💎👏👏
Miliana Calamani
Miliana Calamani Ditë më parë
🎻🙏🎂🎻🐱🥂
ilir luca
ilir luca 9 ditë më parë
Per mu keni qen nje nga emisionet me te bukura keq na vjen qe u mbyll por super i knoq jam nga muzika qe kane perfomu te gjithe kengetaret nga cdo cep i Shqiperise ,Kosoves Maqedonis per mu jane super te gjithe sidomos dhe orekstra .Dhe shpresoj qe te riktheheni perseri se na e do shpyrti pak muzik shqip .URIME TE GJITHEVE
Alb Lami
Alb Lami 9 ditë më parë
Vetem nji Remzie Osman ka skena, si per ze si per veshje, si burrnesh, laraskat tjeta me gjoksin perjasht me te ardh turp me i pa.
Shpresa Kotini
Shpresa Kotini 9 ditë më parë
"Kenge moj ,kenge moj" ky program kurre mos mbaroj,keshtu te vazhdoj! Faleminderit me zemer te gjithve ju uroj shendet e suksese!
Flutura Larti
Flutura Larti 9 ditë më parë
Te lumte goja kenge fantastike Ervis Behari ,Kenge super bravo bravo Suksese 👏👏👏👏
Nurie Thomo
Nurie Thomo 9 ditë më parë
Nje bravo te madhe per te gjith keta kengetar
BELAH X MEDA - Nese Don [Official Video]
2:46
YOUNG ON TOP
Shikime 473 mijë
Aurela Gace - Nata Vlonjate (Kenge Moj)
15:49
Aurela Gace - Therret Prizreni (Kenge Moj)
7:35
Aurela Gace
Shikime 396 mijë
Kenge Moj - Nata finale - Vizion Plus
1:38:09
Vizion Plus TV
Shikime 138 mijë
BELAH X MEDA - Nese Don [Official Video]
2:46
YOUNG ON TOP
Shikime 473 mijë
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 116 mijë
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 4,1 mln
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,5 mln