Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )

  Shikime 806,410

UnixMusic

27 ditë më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video By Max Production
#irkenchyka #maria #onima

Komente
maria gurra
maria gurra Ditë më parë
Maria left the chat😂🤷‍♀️
Ervis Shperdheja
Ervis Shperdheja Ditë më parë
Kenge shume e bukrur dhe pse nuk kam degjuar asnje nga kengete. Tua
Didine
Didine 2 ditë më parë
Can I use a song from your video clips, change it into picture and audio, dubbing it and put it on my channel?
Relaxing Mind
Relaxing Mind 3 ditë më parë
Teksti po duket qe eshte shkruar nga nje kosovar.
finemi ola
finemi ola 3 ditë më parë
Mua me quante maria 🤍
Tërnoci Madh
Tërnoci Madh 9 ditë më parë
ALgokomentari
Naseer Baluch
Naseer Baluch 9 ditë më parë
You are saying my name Maria😂😂😘😘love you from Balochistan Gawader
mimi I kiki siljanoski
mimi I kiki siljanoski 10 ditë më parë
😘😍😍😍😍💎
rexhi loli
rexhi loli 11 ditë më parë
Ah moj maria .bravo irkens.si gjithmon bukur
Nasir U
Nasir U 12 ditë më parë
❤❤❤
Mondi Kiptiu
Mondi Kiptiu 12 ditë më parë
Ndodhive inis iwvo si osvuqvodvusvusvfdouvw isvvsuvdvhsvuvs
Klevi Gaxha
Klevi Gaxha 12 ditë më parë
alclone.info/net/video/ZrV7mLGVkqiZeqU.html
Antonela
Antonela 13 ditë më parë
Like kush e degjon 1 here dhe i jep replay mijera here
Spensierato Anna Laura
Spensierato Anna Laura 13 ditë më parë
Non capisco nulla ... però è bellissima 😍
Xani Sula
Xani Sula 13 ditë më parë
Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle ne nje tjeter shtrat Per te kqijat qe m'bone ke nje medalje (a je) Jeto e lumtur aty ku je dhe pse vret nje tjeter ke nese kthehesh, te lutem mos kerko falje i vetem pa faje, kujtimet me vaje se Maria iku, vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Me le shpirtin mbushur ne lot sa kujtimet i kam un sot ti ne krahet e mi, tjeter mendoje ah Maria ti dashuri a ja vlejti kjo tradhti kurr s'e prita nje dite te me lendoje i vetem pa faje kujtimet me vaje se Maria iku vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë
Saleo Lumani
Saleo Lumani 15 ditë më parë
Nje super kenge me shum fjal prekse💔 😭 bravo Vella sukses👌 Maria maria du me dit ku je
maria dima
maria dima 16 ditë më parë
❤️😍e bukur kenga
Maria Ter-onisyanz
Maria Ter-onisyanz 16 ditë më parë
Shum mir 🇦🇱👍🏼
Mari
Mari 17 ditë më parë
🐇🐇
Maria Bardhi
Maria Bardhi 17 ditë më parë
Ketu jm po kthehem meqe me bere kenge😂💔
Ale Alesja
Ale Alesja 18 ditë më parë
shum e bukur nje hit i vertet😘😘😘dhe nuk esht mir te tradhetosh😒😒😒
Xhoi Alinj
Xhoi Alinj 19 ditë më parë
Per te gjitha ne qe e kemi emrin Maria ❤️
ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜ
ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜ 19 ditë më parë
❤️❤️
Hatixhe Metushi
Hatixhe Metushi 9 ditë më parë
❤❤❤❤
wnnalis cioov
wnnalis cioov 20 ditë më parë
Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐
Kat_ LOVES puppies
Kat_ LOVES puppies 20 ditë më parë
Maria ❤️the name has been extremely popular for centuries....Its my mother’s Name...❤️...The most beautiful name in the world...
Three SNAPS
Three SNAPS 12 ditë më parë
@Klassio Official hahahahahahaahahhahahahaha
Klassio Official
Klassio Official 13 ditë më parë
Po kari po
Bobi Boy
Bobi Boy 20 ditë më parë
Perfekt
gioyu comi
gioyu comi 19 ditë më parë
E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆
abbsnn cose
abbsnn cose 21 ditë më parë
Ah moj maria se na i more djalin me qaf hahah😭💔💔😂😂❤
gioyu comi
gioyu comi 21 ditë më parë
Spotify te lutem 😍
wnnalis cioov
wnnalis cioov 20 ditë më parë
Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉
KEJSI
KEJSI 21 ditë më parë
Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle në një tjetër shtrat Për te këqijat që m'bone Ke një medalje Jeto e lumtur aty ku je Dhe pse vret ti një tjetër ke Nëse kthehesh të lutem mos kërko falje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Më le shpirtin mbushur në lot Sa kujtime i kam un sot Ti në krahët e mi tjetër mendoje Ah Maria ti dashuri A ja vlejti kjo tradhëti Kurrë se prita një ditë të më lëndoje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë
Danica Randelovic
Danica Randelovic 21 ditë më parë
Marija,Marija
abbsnn cose
abbsnn cose 21 ditë më parë
торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 21 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤
Gegsi Gegs
Gegsi Gegs 22 ditë më parë
😔
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 1111
심심한스타일사미라
심심한스타일사미라 22 ditë më parë
킁킁...
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 1111
yuoop noke
yuoop noke 22 ditë më parë
E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 11111111
Elsa Sula
Elsa Sula 21 ditë më parë
Te mos harrojm kartolinat me marian hahahaha
Elsa Sula
Elsa Sula 21 ditë më parë
Nje nder telenovelat me te ndjekura me kujtohet qe dhe gjyshja ime qe ndjes past e ka pas pare
lorens albanese
lorens albanese 22 ditë më parë
je 1sh
SiNdItUrKu 🐅
SiNdItUrKu 🐅 14 ditë më parë
Pz
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 11111111
Kreku Kreku
Kreku Kreku 22 ditë më parë
❤️❤️❤️💋🥰🥰😘😘💞💕👍
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 1111
Denisa Popa
Denisa Popa 23 ditë më parë
🔥
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 11111111
This girl 🌜
This girl 🌜 23 ditë më parë
Awwh me ne fund nje kenge me emrin tim 😅✨
This girl 🌜
This girl 🌜 12 ditë më parë
@Merli Maria wa vertete😂
Merli Maria
Merli Maria 14 ditë më parë
Ke sa të duash 😂 moj
Fjorla Fjorela
Fjorla Fjorela 23 ditë më parë
alclone.info/net/video/ZbdkgLmx1amsl4c.html
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 11111111
Fjorla Fjorela
Fjorla Fjorela 23 ditë më parë
alclone.info/net/video/ZbdkgLmx1amsl4c.html
Agron Dolla
Agron Dolla 23 ditë më parë
E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 11111111
bilishu aliss
bilishu aliss 23 ditë më parë
Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 11111111
einfach ich M
einfach ich M 23 ditë më parë
From Germany 😍😍
Ana Ana
Ana Ana 24 ditë më parë
Super🥺🥺
Alexis Roach
Alexis Roach 24 ditë më parë
📌 18 + -S'E'X'--D`A'T"ING-------- Here ➭ XXCLUB.CYOU/ZZOUTO 4:04 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут
Maria Domi
Maria Domi 24 ditë më parë
Im Maria 😂✨bravo shum keng e bukur
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 11111111
Fjona Shaho
Fjona Shaho 24 ditë më parë
Cju ka gjet ku artisteve bre ? Vetem kenge po prodhoni . Bravo
Aldi Sy Bukuri
Aldi Sy Bukuri 24 ditë më parë
👌👌😍😍😍
finemi ola
finemi ola 24 ditë më parë
Rrofshe🙃🙃🙃
selma enii
selma enii 24 ditë më parë
na lodhe me kto kenge qe i ben tgjitha njelloj!
Gentjana Gjetdocaj
Gentjana Gjetdocaj 24 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Mari Olimbie
Mari Olimbie 24 ditë më parë
Maria Maria 🥰
Bensu Soral
Bensu Soral 24 ditë më parë
Sa vuajne kto kengetaret sot! Eshte nje kenge e cmuar e cila te tregon se ka njerze qe nuk te meritojne! Ahhh dashnia
Olidena Dena
Olidena Dena 24 ditë më parë
Ku Janë Mariat po vunë KY I shkreti
Manjola Caushi
Manjola Caushi 24 ditë më parë
Femra me emrin Maria vtm emrin eSenjtres kane se ne shpirt jane djalli vete
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 11111111
Rezarta Laçka
Rezarta Laçka 25 ditë më parë
Shume po shume fare e bukur ! Suksese dhe vec suksese o cun !
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 11111111
eli eli
eli eli 25 ditë më parë
Pershendes Marian time! ❤️❤️
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 11111111
Bledi Lamja
Bledi Lamja 25 ditë më parë
Maria esht emer i bukur por femrat i krenohen lekut jam blend lamja nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy esht ramazon mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn ka zot kush lendon zoti e lendoft perjet shif njeriun qe e ka zemren e paster se leku shkon edhe vjen por Robi qe humb nuk e gjen mo ciao Maria klodiana diana te gjith emrat njesoj Jan laviret ndahen pa motiv le puttane vano via kujtojn se do gjejn me mir kot nuk thon pac fatin e kurves por hiku koha kurves o zot ishalla vdes mallku qoft cdo njeri qe lendo nje njeri qe e do me gjith shpirt se ktu do lahen te gjitha gjinafet gabimet paguhen shtrenjt se esht jet e gjat
Adol G
Adol G 25 ditë më parë
Ps3 sja bon3 oh rrwzhdij3 hihohoi Kong 3 papam3 dakw kshw vazhdo s3 Cdo kong hit 3 k3
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 11111111
Zerina Burnazi
Zerina Burnazi 25 ditë më parë
Adhurim 😍❤👑👑👑👑👑👑👑👑
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 11111111
Zust Gaming
Zust Gaming 25 ditë më parë
Listening from Asia 🌏 Bangladesh 🇧🇩 💕
Patricia Korichi
Patricia Korichi 17 ditë më parë
From France 👋
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 11111111
bilishu aliss
bilishu aliss 23 ditë më parë
Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐
Maria Na
Maria Na 25 ditë më parë
Te del ne drite emri kur se pret 😂🌹
SiNdItUrKu 🐅
SiNdItUrKu 🐅 25 ditë më parë
Kush ju pëlqen më shumë: Maria e Malumës apo e Irkencit ?
QKSH NEWS
QKSH NEWS 21 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html 11111111
Sidorela Kamami
Sidorela Kamami 24 ditë më parë
Nrm qe ajo e Malumes eshte me e bukur 🙂
Marinela Leme
Marinela Leme 25 ditë më parë
Te dyja
Maria Meta
Maria Meta 25 ditë më parë
Haha ktu Jam flm per kengen ❤❤❤😘😘😘🤣🤣
VC West
VC West 25 ditë më parë
Spom pelqen
Stela Nabaj
Stela Nabaj 25 ditë më parë
👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏super
Bessa Ferizi
Bessa Ferizi 25 ditë më parë
Suksese 🎶🎶👏🏻👏🏻
Maria Ml
Maria Ml 25 ditë më parë
Faliminderit per kangen😂😂
Peter Johnssen
Peter Johnssen 25 ditë më parë
sa per dijeni , nuk shkarkohet tek kjo 👎🏼 kenga :)
ela ela
ela ela 25 ditë më parë
Edhe halla ime e gjen veten te kjo kg se e ka emrin Maria
Teresa Dobos
Teresa Dobos 25 ditë më parë
🖤🖤🖤
Entela Imeri
Entela Imeri 25 ditë më parë
Kenge super akoma pa e degjuar dhe njehere e surprizuar👏👏
bilishu aliss
bilishu aliss 21 ditë më parë
Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo
Muster Mann
Muster Mann 26 ditë më parë
Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo
Alabab Aka47
Alabab Aka47 26 ditë më parë
WoW
Arshan Batros
Arshan Batros 26 ditë më parë
İrkenc has no any bad song.This is really great as well shum fantastike kenge
Anisa Nisa
Anisa Nisa 26 ditë më parë
Si gjithmone kenget e irkencit jane hite bravo irkenc suksese te metejshme super kenge💥❤🎧🎶👊
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani 26 ditë më parë
🤒
Maria Marulka
Maria Marulka 26 ditë më parë
Ah kuku Mariaaaa❤🔥👏🏼
Sonila Naci
Sonila Naci 26 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍
Wolfi dardi123
Wolfi dardi123 26 ditë më parë
E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅
Ana Maria
Ana Maria 26 ditë më parë
🤪👌🤗❤
Elona Kallajxhiu
Elona Kallajxhiu 26 ditë më parë
Spotify te lutem 😍
Valericã Dãniluc
Valericã Dãniluc 26 ditë më parë
🙏♥️♥️♥️🥰
klevi hyses
klevi hyses 26 ditë më parë
E mer laskarhone di me knou ti pordhac!!
Maria
Maria 26 ditë më parë
Maria e kam emrin 🥺
Fatbardha Gjepali
Fatbardha Gjepali 26 ditë më parë
Beje nje kenge me emrin Brisilda te lutemm
Genti pana
Genti pana 26 ditë më parë
🔥🔥🔥
Mari Ja
Mari Ja 26 ditë më parë
Ja ku jam 🙋‍♀️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💃💃💃💃
its me
its me 26 ditë më parë
❤️❤️❤️
Bledi Lamja
Bledi Lamja 26 ditë më parë
Mos e bofshin piken e hajrit femrat qe lendojn ka zot Pak rensi ka si e kan emrin te gjitha njesoj Jan ja bledi nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy kush lendon do lendohet nje dit nje femer qe esht msu le nji mer nji ashu i shkon Jeta laviret ndahen pa motiv largohen nga nje njeri qe e do me gjith shpirt o zot ishalla mos pafshin dit te bardha kurr njerzit qe lendojn se esht ramazon zoti i mallkoft njerzit e poshter qe nuk kan ndienja per asnji e ke qa kte kongen Kong shum prekse
Ecaterina Maria
Ecaterina Maria 26 ditë më parë
😍❤️
Altea Gogo
Altea Gogo 26 ditë më parë
super voice😍 thnx 4 this song😘 Even my mom's name is Maria and this perfect song is like a present for her.❣
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 26 ditë më parë
Maria krasniqi maria gjinai Maria lleshai ngojeni kit kange loqka ❤❤❤
arki fetarA
arki fetarA 26 ditë më parë
Si gjithmonë like pa e ngu. Përfundimisht ti as një herë nuk zhgënjen. Du me tpa tek kënga magjike prap.
pretty girl 🐅
pretty girl 🐅 26 ditë më parë
Maria Maria du me dit ku je 🥰🥰🥰
Alma Saliaj
Alma Saliaj 26 ditë më parë
🔥🔥🔥❤❤
I Love You Albania
I Love You Albania 26 ditë më parë
Pershendetje nese mundesh klikoje profilin tim dhe ma be nje subscribe te lutem zoti te ruajt🙏🙏😘🙏.
Alfred Shala
Alfred Shala 26 ditë më parë
Like akoma pa ngju
Granit Dakaj
Granit Dakaj 26 ditë më parë
👍
Floreta Karici
Floreta Karici 26 ditë më parë
Cdo emer esht ber muzik, vec emri Lori jo 😝
Besnik Shala
Besnik Shala 26 ditë më parë
Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)
03:27
UnixMusic
Shikime 1,9 mln
Chinese Rocket Falls to Earth - LIVE COVERAGE
7:38:20
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
Shikime 15 mln
Jazz Restaurant - Cool Music 2020
3:03:28
PMB Music
Shikime 2,8 mln
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
Shikime 1,6 mln
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
02:59
AlbanSkenderajMusic
Shikime 508 mijë
Chinese Rocket Falls to Earth - LIVE COVERAGE
7:38:20
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
Shikime 15 mln
BARABULA - Fortune
0:22
BARABULA
Shikime 29 mln
Bugworkout moment #shorts
0:15
Bugworkout Sport in Russia
Shikime 11 mln
Mucize Doktor 62. Bölüm 2. Fragmanı
0:44
Mucize Doktor
Shikime 1,9 mln
Coke and Mentos Explosion! #shorts
0:22
AnthonySenpai
Shikime 101 mln
Emanet 178. Bölüm | Legacy Episode 178
59:25
GUESS The AMONG US *QUIZ* (HARD EDITION)
14:26