Greta Koci - Ku Gabuam (Official Video)

  Shikime 4,463,591

United Records

3 vjet më parë

Stream \u0026 Download 👉 smarturl.it/Kugabuam
Follow👉 smarturl.it/GretaKociProduced by: United Records
Lyrics: Eni Koci
Video : Black Fish Entertainment

Guitar: Shkelqim Dule
Hair \u0026 Make up:Gresa Kotri
Styling: Glam by Eni $ Greta
Aferdita Shehi
Regjia: Klaudia Shehi

Lyrics:
Malli më ka marr për një përqafim
Ku je ti, ku je ti
Zanin me ta ni ,si melodi...e shpirtit tim
E shpirtit tim

Se të huaj s'jena na
Ende një, jena na
E më shumë po't ndjej
Dhe pse më s'të kam.

Refreni:

Ku gabum ne, shpirti im
Në kët' rrugë pa kthim
Unë se di,jo une se di

Ku gabum ne shpirti im
E vramë një dashuri
Unë se di,jo unë se di

Për cdo ditë më mungon
Kujtimet ma shumë mi shton
Cdo nat' e gjat' qe kalon...
naaa nahhh

Sa kam vujt për ty,
Ne gabum të dy
Zemrën time ty ta dhash'
ty ta dhashë

Se të huaj s'jena na
Ende një, jena na
E më shumë po't ndjej
Dhe pse më s'të kam.

Refreni:
Ku gabum ne shpirti im
ne kët' rruge pa kthim
Une se di ,jo une se di
Ku gabum ne shpirti im
e vramë një dashuri

Komente
Rauf Ağayev
Rauf Ağayev 2 vjet më parë
Türk varmı like atın sayımızı görelim
Салман Бокаев
Салман Бокаев 2 vjet më parë
Супер Атличнно спасиба вам за песню
Мажит Матекеев
Мажит Матекеев 2 vjet më parë
Milottimi my
Зульфия Абуова
Зульфия Абуова 2 vjet më parë
💃💃💃👍👍
Yaneida Rivas
Yaneida Rivas 2 vjet më parë
Me encanta 😉
Victoria Victoria
Victoria Victoria 2 vjet më parë
Me pelq 🌷⚘👏👏
Anar Baxsiyev
Anar Baxsiyev 2 vjet më parë
Love♥️♥️🌷🌷
АРЦАХ ЭТО 111% АРМЕНИЯ
АРЦАХ ЭТО 111% АРМЕНИЯ 2 vjet më parë
❤👍👌🇦🇲🇦🇲🇦🇲
Чёрная Кошочка
Чёрная Кошочка 2 vjet më parë
[ ❤👃 ❤ ] 👄
frits spaak oancea
frits spaak oancea 2 vjet më parë
Песня о любви ты привел меня в прекрасное место в мир теплых облаков наполнен воспоминаниями о тех днях когда твоя мелодия проникает в мои уши чувство всплывает в моей голове это как будто я во сне наполненный эмоциями, оставленный позади все эти драгоценные золотые моменты на этом особом месте выше и единственный способ туда добраться слушает ....., песню любви
Blerim Carri
Blerim Carri 2 vjet më parë
Ku je ti--- ku je ti
Nana Nonikashvili
Nana Nonikashvili 2 vjet më parë
super
Чёрная Кошочка
Чёрная Кошочка 2 vjet më parë
I LOVE GRETA GRETA KOCI
Манижа Хайдарова
Манижа Хайдарова 2 vjet më parë
👏👏👏👏👏👏💓👌
Айдана Канагатова
Айдана Канагатова 2 vjet më parë
😍😍😍😍😍😙
SONY HD KAMERA SONY HD KAMERA
SONY HD KAMERA SONY HD KAMERA 2 vjet më parë
🎧🎵💃😍🎵🎧
Timmi Guido
Timmi Guido 2 vjet më parë
Edhe un se kuptoj ku gabuam ne te dy.....ska kthim shum e veshtir.........
RadBrad
RadBrad 2 vjet më parë
Good girl 💋
faji mbet te ty tu luta
faji mbet te ty tu luta 2 vjet më parë
Zanin me ta ni
Alba Stoja
Alba Stoja 2 vjet më parë
Shume bukur
Luna Lunaki
Luna Lunaki 2 vjet më parë
Nqs e ka xhiruar klipin ne Bunkart gabim ai nuk eshte nje vend per tu xhiruar nje keng e rradhes nga nje kengetare e dyt
L L
L L 2 vjet më parë
супер
L L
L L 2 vjet më parë
обожаю эту песню
Emanuela Meko
Emanuela Meko 2 vjet më parë
Ku gabum ne shpirti im E vram nje dashuri 😕
Nuhi Karemani
Nuhi Karemani 2 vjet më parë
Shum kèng e bukur
Manuela Banaj
Manuela Banaj 2 vjet më parë
Je shum e bukur Greta Koçi 😍😍😍😘😘😘♥️♥️⭐⭐⭐🌟🌟🌟
shy_wolf 01
shy_wolf 01 2 vjet më parë
Greta e bukur
Sonia Lola
Sonia Lola 2 vjet më parë
Shum e bukur Greta dhe kenga
Faruk Hysenaj
Faruk Hysenaj 2 vjet më parë
Bravo greta krejt je behari
Emanuela Osman
Emanuela Osman 2 vjet më parë
😭😭😭😭😢😢😢👏👏👏👏👏💔💓💛❤💚💘💙💕💖💝💞💗🖤😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Anduel Kana
Anduel Kana 2 vjet më parë
17.7.18
Blerina Dumo
Blerina Dumo 3 vjet më parë
Greta je yll ❤❤❤❤❤❤
Ghfh Gghg
Ghfh Gghg 3 vjet më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Elena's Msp Welt
Elena's Msp Welt 3 vjet më parë
💑🆚👌👌👌👌👌
Phone Fix
Phone Fix 3 vjet më parë
super pjeshk je
enxhi sadiku
enxhi sadiku 3 vjet më parë
❤❤❤❤
ecem calik
ecem calik 3 vjet më parë
love this song
Kristijan Corovic
Kristijan Corovic 3 vjet më parë
A ja fal gabimin valle Greta????!!!!!
Kristijan Corovic
Kristijan Corovic 3 vjet më parë
Si mbretresha e debores po dukesh
Kristijan Corovic
Kristijan Corovic 3 vjet më parë
Greta kompliment per lukun por kush ka gabuar?????
QESH ALB
QESH ALB 3 vjet më parë
Greta jepi me kembet e tua shum te bukur
Fitim Behrami
Fitim Behrami 3 vjet më parë
Taa Ha at Shpirt♥
Σοφια 5
Σοφια 5 3 vjet më parë
Zemer he ne yll I vertet ❤❤❤❤
Rasim Fetahi
Rasim Fetahi 3 vjet më parë
Shum mir veq kshtu vazhdo ti te du qummm♡♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Blerina Dumo
Blerina Dumo 3 vjet më parë
Greta je yll ❤❤💜💜💋💋
Adi Gjini
Adi Gjini 3 vjet më parë
nice
Arta
Arta 3 vjet më parë
The music is nice, nothing else xp
Alina Ionela Saic
Alina Ionela Saic 3 vjet më parë
Shum e bukur 😍😘
Mire Jeni
Mire Jeni 3 vjet më parë
Greta te lutem nese e sheh kete kendona ne qe kemi humbur nenat ose baballaret se ti I kendon bukur keto kenge se dhe ajo me enin dy motra e ke kenduar shum bukur se kur humbet nenen shyqyr qe na jep zoti moter te lutem po pate mundesi ma kendo nje kenge po ta kerkoj vetem ty dhe shkumbin ismailit se keni ze te veçante sidomos ne balada
Mire Jeni
Mire Jeni 3 vjet më parë
Shume e bukur bravo Greta bravo na kenaqe
j d
j d 3 vjet më parë
🙏🙏🙏🙏🙏Айтып койгулачы
j d
j d 3 vjet më parë
Кантип кочуруп алса болот
Xhoens Mc
Xhoens Mc 3 vjet më parë
Bravo greta
Islam__tjk karimov
Islam__tjk karimov 3 vjet më parë
👍👍👍
Dhurata Jaku
Dhurata Jaku 3 vjet më parë
😘😘
Kujtim Svirca
Kujtim Svirca 3 vjet më parë
Boll mire kendon GRETA ;)
j d
j d 3 vjet më parë
Как скачать эту песню 😍
Shkumbin Sadiku
Shkumbin Sadiku 3 vjet më parë
j d gde smo pogresili
Shkumbin Sadiku
Shkumbin Sadiku 3 vjet më parë
j d wehre from you?.
Maggie Koxhaj
Maggie Koxhaj 3 vjet më parë
Te gjitha kenget e tua jane te bukura
Janina  Nina
Janina Nina 3 vjet më parë
Super kong ... fenomenole ❤️❤️❤️💋
xhulja osmeni
xhulja osmeni 3 vjet më parë
super
Emiliano Starova
Emiliano Starova 3 vjet më parë
😍😍😍😍
Violeta Lisaj
Violeta Lisaj 3 vjet më parë
Super greta😇😊
zbyszek nieroda
zbyszek nieroda 3 vjet më parë
okey
alba boy
alba boy 3 vjet më parë
❤️❤️❤️
Laura Shala
Laura Shala 3 vjet më parë
🔥❤..
Petronela Trifu
Petronela Trifu 3 vjet më parë
👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👌👌👌zemer
Petronela Trifu
Petronela Trifu 3 vjet më parë
Bravo 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😻😻😻😻😻😻😻💖💖💖💖💖💖💖💖❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😽❤❤❤❤❤❤😽😽😽❤❤❤❤❤❤💎💎💎💎💎💎💎💎🙉🙉🙉🙉🙈🙈🙈🙈🙈🙈🤗🤗🤗🤗🤗🤗👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👌💃💑💑💑💑💑👸👸👸👸😍😍😍😍😍😍😍😍💖💖💖💖
ThinksFan Youtuber
ThinksFan Youtuber 3 vjet më parë
Kongë shumë e mirë!!!Shumë zo të mirë ki oj Gretë!!Veq vazhdo,suksese të mëtutjeshme❤️😍♥️💋😘
Majlinda Bakaj
Majlinda Bakaj 3 vjet më parë
3e DROIDI ¤●?●●, EE3 ÷×1!
Albina Albina
Albina Albina 3 vjet më parë
Bravo Greta kenge shume e bukur
Violeta Shelmishta
Violeta Shelmishta 3 vjet më parë
Greta je shum e bukur è shum gabime bejm te gjith
Nina Kalluci
Nina Kalluci 3 vjet më parë
bravo😍😍😍😍😍😍😍
E.D E.D
E.D E.D 3 vjet më parë
hahhahahah super e ke qit kangen greta te du shum nga dijana 😘😘❤❤❤💕💕
Babek Zeynalov
Babek Zeynalov 3 vjet më parë
supppper
Labinot Haliti
Labinot Haliti 3 vjet më parë
Qa po bon
flamur metkamberi
flamur metkamberi 3 vjet më parë
😞😵
Lirie Osmani
Lirie Osmani 3 vjet më parë
Shum bukur bravo
Anxhi_tahir
Anxhi_tahir 3 vjet më parë
Me mir ishe kur kendoje popullore po nejse
Enada Topalli
Enada Topalli 3 vjet më parë
bravo greta fantastike
Enada Topalli
Enada Topalli 3 vjet më parë
bravo greta fantastike
kleida dogjani
kleida dogjani 3 vjet më parë
super kenge :).
leonita Pervetica
leonita Pervetica 3 vjet më parë
Je shum e bukur
Endri File
Endri File 3 vjet më parë
kjo keng me sheron shpirtin
Spartak Hoxha
Spartak Hoxha 3 vjet më parë
Zeri fantastik, kenga e bukur, lei molto femmina.
RĂZVAN ionut SOKA
RĂZVAN ionut SOKA 3 vjet më parë
🙄🙄🙄😏😏😏😚😚😘😘🤗🤗
martin memaj
martin memaj 3 vjet më parë
Te knoft zemra shpirt
Megisa Samsung
Megisa Samsung 3 vjet më parë
betim g😂😂😂😂
Megisa Samsung
Megisa Samsung 3 vjet më parë
dashuriiii
Nurije Zenuni
Nurije Zenuni 3 vjet më parë
Super keng😍😍😢😢
genci genci
genci genci 3 vjet më parë
Super keng dhe Greta super e bukur
Xhilda Rama
Xhilda Rama 3 vjet më parë
Ti je nje perle e vertet. Nuk kam fjale per ty si karakter dhe per ate zerin tend qe po cmend gjithe shqiptarine.
ganja Kola
ganja Kola 3 vjet më parë
Ku gabum ne, shpirti im Në kët' rrugë pa kthim Unë se di,jo une se di Ku gabum ne shpirti im E vramë një dashuri Unë se di,jo unë se di Për cdo ditë më mungon Kujtimet ma shumë mi shton Cdo nat' e gjat' qe kalon... naaa nahhh Sa kam vujt për ty, Ne gabum të dy Zemrën time ty ta dhash' ty ta dhashë
Kushtrim Otr
Kushtrim Otr 3 vjet më parë
Lyrics: Malli më ka marr për një përqafim Ku je ti, ku je ti Zanin me ta ni ,si melodi...e shpirtit tim E shpirtit tim
Sidi 012
Sidi 012 3 vjet më parë
Greta je me e mira,pa diskutim.
Shaip Bahtijari
Shaip Bahtijari 3 vjet më parë
Bravoo. Blee. Loskaa😂😻😻😻
Kela Kela
Kela Kela 3 vjet më parë
Shume bukur Greta❤❤❤❤❤❤👑👑👑👑👑👑👑👑
Annabell Berisha
Annabell Berisha 3 vjet më parë
Shum shum shum mir❤
Bledar Luta
Bledar Luta 3 vjet më parë
Jes Greta po e ndje shum dhimbjen
L'albanaise xe
L'albanaise xe 3 vjet më parë
🍒🍒🍒
chikita chiki
chikita chiki 3 vjet më parë
Shum keng e mir
Greta Koci ft Gold Ag " Mas Miri" ( Official Video)
3:22
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 351 mijë
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 686 mijë
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,6 mln
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 5 mln
Greta Koci - Dola n'penxhere
3:01
United Records
Shikime 3 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Greta Koci ft Gena - Si më parë
3:49
United Records
Shikime 3 mln
Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
UnixMusic
Shikime 9 mln
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 866 mijë
Erik Lloshi - Afer Vetes (Free Music)
1:02
Free Music
Shikime 30 mijë
Erik Lloshi - Afer vetes
3:29
ErikLloshiOfficial
Shikime 9 mln
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 351 mijë
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 686 mijë
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,6 mln
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 5 mln
Ergys Shahu ft. Petro Xhori - Fustani bardhe
3:09
ErgysShahuOfficial
Shikime 166 mijë
2TON x XHAVI - MALLI
2:23
2TONoffical
Shikime 473 mijë
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 428 mijë
TIKA - QELE
2:49
TIKA
Shikime 2 mln