Greta Koci - Trendafilat (Official Video)

  Shikime 660,602

United Records

Muaj më parë

Stream/Download 👉 smarturl.it/Trendafilat
Follow👉 smarturl.it/GretaKoci
Instagram 👉 gretakoci1
Facebook 👉 GretaKociOfficialPage
Music & Lyrics: Edlir Begolli
Hair & Makeup: Elona Balaj
Styling: Dejzi
Video by: MAX Production

United Records © 2021
#GretaKoci #Trendafilat #AlbanianMusic

Komente
Randika Maduwanthi
Randika Maduwanthi 4 ditë më parë
Fire
Shpresa Shalsi
Shpresa Shalsi 5 ditë më parë
🌹🌹🌹💋💋💋💋🍁🍁🍁🍁🍁🍁👀
Leo leo Leo
Leo leo Leo 7 ditë më parë
Lov you Gerta 🌹🌹🌹🌹
avni rama
avni rama 7 ditë më parë
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)(350) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) aaaaaaaaaaaaasssssssss :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
sander gjonaj
sander gjonaj 7 ditë më parë
👍
Ornest Rrema
Ornest Rrema 8 ditë më parë
Shum muszik e bukur
Flora Gjoka
Flora Gjoka 10 ditë më parë
Te lumt sa her e degjoj kete kenge kenaqem
Rino Givens
Rino Givens 12 ditë më parë
greetings from SERBIA
Moira Ademi
Moira Ademi 12 ditë më parë
Kenge superrrrr....❤❤❤❤❤
Tanjum Dola
Tanjum Dola 13 ditë më parë
Gorgeous!! 🤍🤍
El Za
El Za 14 ditë më parë
Je fantastike
mimi sinani
mimi sinani 14 ditë më parë
Ti je trendafil🌹❤
varo Ana
varo Ana 15 ditë më parë
Super melodia. Bravo !
Vlora Labit
Vlora Labit 16 ditë më parë
Edhe pak edhe pak edhe pak, sa tja bej tak brenda ne tafllak. 😉
OLIGISA HALILI
OLIGISA HALILI 16 ditë më parë
LOVE YOU
OLIGISA HALILI
OLIGISA HALILI 16 ditë më parë
O GRETA SA BUKUR E KHE BO SHUM BUKUR
Dilara 3157
Dilara 3157 17 ditë më parë
❤❤
Zegjine Satka
Zegjine Satka 17 ditë më parë
Je si shpirt moj Greta 🥰🥰,kënga shumë e bukur ❤️❤️
Erlis Rama
Erlis Rama 18 ditë më parë
Ghutsjueyy3hj
Constantin Amariutei
Constantin Amariutei 18 ditë më parë
Love Albanian music. Greta Koci, respect frome România. 💖💖💖💖💖💖
Rud Wat
Rud Wat 20 ditë më parë
Cool, greetings from Canada!
Romeo Qerama
Romeo Qerama 20 ditë më parë
Mos u merr me politike mo meru muzike se je number 1 dhe je naturale pa books e silicone Para dhe mbrapa
D V
D V 20 ditë më parë
o yll
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 20 ditë më parë
🤩🤩
Gnoli Gnola
Gnoli Gnola 21 ditë më parë
Me ne fund 1 kenge ne dialekt tone..
Ergi Hoxha
Ergi Hoxha 21 ditë më parë
E mire eshte,, me pelqen. 16 vjeçe akoma eshte..
Elona Lleshi
Elona Lleshi 21 ditë më parë
Bravo 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
Mikel Mekshi
Mikel Mekshi 22 ditë më parë
Super super super kenge GRETA 🥰🥰
Fitore Dobra
Fitore Dobra 22 ditë më parë
Wunderbar! Grüße von Fifi
Fitore Dobra
Fitore Dobra 22 ditë më parë
Dankeschön!
Fitore Dobra
Fitore Dobra 22 ditë më parë
Ja gerne ! Ich mag auch
Giovanni Aidala
Giovanni Aidala 23 ditë më parë
👏🏻🎶🎶🎶❤❤❤🙏🏻🔥🔥🔥🔥✌🏻
maroje kralj
maroje kralj 23 ditë më parë
Love Albanian music From croatia ♥️
Fatbardha Zharri
Fatbardha Zharri 18 ditë më parë
Cvhvjvgkjufuuifififufufufuufufufufufigihkhkhkkgogogoyoy0yohkh9hohohkhoohogoyohohkhkhohgohoh9hkhohohohohohphohp hphhoohohohlhhh
Aziz Zeneli
Aziz Zeneli 23 ditë më parë
Respekt ju Lumt shum kng me domethanje shum e njerit i ka ndodh kjoja
Tamerlan Gasanov
Tamerlan Gasanov 23 ditë më parë
👍
Ailsa Ni
Ailsa Ni 23 ditë më parë
Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽
Gleda Masha
Gleda Masha 23 ditë më parë
Greta je yll . Ke qene dhe do mbetesh superstar shqiptar👑🔥❤️🇦🇱
Lirika Sh
Lirika Sh 23 ditë më parë
Fantastike
Ani Anni
Ani Anni 23 ditë më parë
eli fara dyte eshte kjo fiziku gretes nuk do ndryshoj kurre
Flutura Selimi
Flutura Selimi 24 ditë më parë
Tekst super si vete Gerta
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt 24 ditë më parë
I love this song Supporting you from Austria 👏
Ailsa Ni
Ailsa Ni 23 ditë më parë
Sa bukur😍❤
Lusha Lusha
Lusha Lusha 24 ditë më parë
superrr
Orsida Hoxha
Orsida Hoxha 24 ditë më parë
super e shkelqyer kenge me melodi me kuptim me tera te mirat te kenaqet shpirti kur e degjon
Xhuljana xheka
Xhuljana xheka 24 ditë më parë
Super keng ❤❤
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci 24 ditë më parë
Sa bukur😍❤
Gabriel Grigoras
Gabriel Grigoras 25 ditë më parë
...
Gabriel Grigoras
Gabriel Grigoras 25 ditë më parë
...G... .
Jonita Kosumi
Jonita Kosumi 25 ditë më parë
Bravo 👏🏻
Paul Qendro
Paul Qendro 25 ditë më parë
Bravo Greta ! A very nice song & great Performance .
qopoy dnon
qopoy dnon 25 ditë më parë
Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽
dondon257 has123
dondon257 has123 25 ditë më parë
Bravo Greta je zeri me i mire per mua suksese ne jete
Naze Kaja
Naze Kaja 26 ditë më parë
Super 💖
Melinda Shala
Melinda Shala 26 ditë më parë
Eeeee Trandafilat 🌹🌹🌹🌹
anxhela love
anxhela love 26 ditë më parë
Yll je
ema elena
ema elena 26 ditë më parë
A jam e vetmja qe kur ni kang e Greta Kocit veq kcej 😂😂😂😂
yasio bolo
yasio bolo 26 ditë më parë
SKE NE VOJ PER TRANDAFILA .. JE VET TRANDAFIL KUKLA MU 🌹🌹🌟🔥🔥💖🥰
Kosovari 09
Kosovari 09 11 ditë më parë
Ça është kjo kukla mu ,shkruaj shqip jo greqisht
Μirada Lezaj
Μirada Lezaj 26 ditë më parë
💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
pioggia pioggia
pioggia pioggia 26 ditë më parë
Love.it 😍❤👏
Gabriel Grigoras
Gabriel Grigoras 27 ditë më parë
...
Krvavi Balkan
Krvavi Balkan 27 ditë më parë
O zemra yo are amezyng trendafile.
Monika Spaqi
Monika Spaqi 27 ditë më parë
Qetsim per veshet kjo kenge💫 yll i pa shuar je Greta❤️
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt 24 ditë më parë
Waiting ...🌹🌹🌹
TONIEL TONI
TONIEL TONI 27 ditë më parë
❤️🔝
kolim jone
kolim jone 27 ditë më parë
Greta si gjithmone me hite ❤🥰🥰🥰
Leda Vathaj
Leda Vathaj 27 ditë më parë
Shum bukur bravo 😘
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi 27 ditë më parë
💙💙💙💗💗🌷🌷🌷⚘
Menofit Menofit
Menofit Menofit 27 ditë më parë
Omg I really want this In Eurovision same song
Geri zoga super Hit
Geri zoga super Hit 27 ditë më parë
Super 👏👏👏👏
Rony Ron
Rony Ron 27 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏Suksese..
Mari Ja
Mari Ja 27 ditë më parë
Sa i du kenget e tilla taman SHQIP vertet pa asnje fjal te husj as pa Reper tu ciceru
qopoy dnon
qopoy dnon 25 ditë më parë
Balkan music is verry different....(perfect)👏
Serxho Vlore
Serxho Vlore 27 ditë më parë
Bravo greta super keng 👏👏👏👏👏
TN
TN 28 ditë më parë
Love you 😘
VIP NIKLA
VIP NIKLA 28 ditë më parë
🌹🌹
Bacalu IRY
Bacalu IRY 28 ditë më parë
Nice! I love it...
Herkula KS
Herkula KS 28 ditë më parë
greta si zemer je
Ana Drenova
Ana Drenova 28 ditë më parë
Suksese zemer .
Dylan America
Dylan America 28 ditë më parë
E kompletuar si artiste . Gati per Eurovision 👏👏
Arbër 2020
Arbër 2020 26 ditë më parë
@Dylan America ne kemi talente te muzikes pafund qe kendojne live e s'po i japim mundësinë jo me kesaj qe vec per keng s'ka lidhje po shyqyr jane sdudiot me i eliminu mangesite
Dylan America
Dylan America 26 ditë më parë
@Arbër 2020 pse ca ka?
Arbër 2020
Arbër 2020 27 ditë më parë
😂😂😂😂 me ca veshi degjon me ca syri sheh
sara rossi
sara rossi 28 ditë më parë
👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋💋
El Za
El Za 28 ditë më parë
Je super
Edi Lyte
Edi Lyte 28 ditë më parë
Greta pas kaq shum kohesh bravo 👏
ny london
ny london 28 ditë më parë
akoma 16 vjece esht greta koci
Kadrie Rinxhi
Kadrie Rinxhi 28 ditë më parë
Ka kenget me te reja . E jotja eshte me e bukura 🤩🤩🤩🤗🤗👏👏👏👏👏👏
im Unike
im Unike 28 ditë më parë
PO ME NE FUND BERE KENGE TE HAJRIT SI PERPARA SUKSESE GRETA
Eljona Dalina LATIFI
Eljona Dalina LATIFI 28 ditë më parë
😆😆😆🥺🥺💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥
Adem jashari
Adem jashari 28 ditë më parë
Mir shum po video nuk osht 4K ish duk memir me video 4K
Raimonta Ntomprenia
Raimonta Ntomprenia 28 ditë më parë
Bravo Greta🥰 Si gjithmon kenget e tua jane shum te bukur a Suksese🥰
Jola Tushaj
Jola Tushaj 28 ditë më parë
Hiti I veres🤗🤗
Skullk13
Skullk13 28 ditë më parë
SKE NE VOJ PER TRANDAFILA .. JE VET TRANDAFIL KUKLA MU 🌹🌹🌟🔥🔥💖🥰
Fatbardha Zharri
Fatbardha Zharri 18 ditë më parë
Bbnjnknknknkknlvcfdsfjkkjjjjhhhhhhhhhhhhjvvjgkjgjgkkgkkhkhkkklllkk
Fatbardha Zharri
Fatbardha Zharri 18 ditë më parë
Vvvg vhjjo
Fatbardha Zharri
Fatbardha Zharri 18 ditë më parë
F
ceza noeli
ceza noeli 28 ditë më parë
Te lumt
QKSH NEWS
QKSH NEWS 28 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html ..........
KEJSI
KEJSI 28 ditë më parë
Shum e dua nje bashkepunim me Dhurata Doren se do ishte hit
QKSH NEWS
QKSH NEWS 28 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html ..........
*Stella*
*Stella* 28 ditë më parë
Ale le le trandafilat 🥀kur ma dhe ..,veq ma more zemren 💔e u zhduke se di pse....😭❣️🎶...
Erjon
Erjon 19 ditë më parë
@*Stella* 🌹🌹🎶🎶🎶💎💎💎🌹🌹🌹🌹🌟🌟🌟🌟🌟🎶🎶🎶🎶💎📞
lule lulee
lule lulee 27 ditë më parë
@*Stella* di pende io ho solo risposto al messaggio precedente tutto qui
*Stella*
*Stella* 27 ditë më parë
@lule lulee po per qa thu ti 😂😂😂😂
lule lulee
lule lulee 27 ditë më parë
@Jakup Jakup mase se kish per trendafilat ajo🤣🤣🤣🤣
QKSH NEWS
QKSH NEWS 28 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html ..........
KEJSI
KEJSI 28 ditë më parë
A le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën,e u zhduke s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum, nuk fle Zemër Më ka marr malli,s'ta them dot sa shum O zemër Po më mbyt mu kjo mërzi Por un jam vetëm E du ta di ku je tani Ku?Ma thuj,ta di Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un pa ty dit e nat Se nuk mundem,jo Un nuk mundem,mo Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un s'e di edhe sa Se nuk mundem,jo Pa ty A le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën e zhduke,s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum,nuk fle 2x Le le lej le,le le le,lej,le le Lej le le lej le 3x Zemër Me ty,jo,dot nuk mbaj mëri se të kam zemër Të du ma shum se syt e mi Mos më lër vetëm Pa ty kam frik,çdo nat e dit Jo,mos ik,o shpirt Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un pa ty dit e nat Se nuk mundem,jo Un nuk mundem,mo Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj,un s'e di edhe sa Se nuk mundem,jo Pa ty A le le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën e u zhduke,s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum,nuk fle Le,le le le lej le,le le le lej le,le le Lej le le lej le
QKSH NEWS
QKSH NEWS 28 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html ..........
Adem Guce
Adem Guce 28 ditë më parë
❤️
QKSH NEWS
QKSH NEWS 28 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html ..........
Fation Gjergji Dj
Fation Gjergji Dj 28 ditë më parë
Bravo👏👌
QKSH NEWS
QKSH NEWS 28 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html ..........
Fjori F.kiosia
Fjori F.kiosia 28 ditë më parë
Super like pa e degjuar...🙏❤️👑🌟
QKSH NEWS
QKSH NEWS 28 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html ..........
Vlora S
Vlora S 29 ditë më parë
❤️❤️❤️
QKSH NEWS
QKSH NEWS 28 ditë më parë
alclone.info/net/video/r62oqLeck3Zpaqk.html ..........
Lumturije Baftiu
Lumturije Baftiu 29 ditë më parë
Bravooo
Lediana Abazi
Lediana Abazi 29 ditë më parë
Bella canzone brava Greta😍😍😍😍😍😘😘😘👏👏👏👏
Meti Meti
Meti Meti 28 ditë më parë
Keng shum hit Nuk ngopesh tuje nedegjuar Greta💫💫💫💫💫je P'shen letaa
Greis Hana
Greis Hana 29 ditë më parë
Edhe pakkkk edhe pakk edhe pak...kjo pjesaaa super fare.
Majko Feçanji
Majko Feçanji 29 ditë më parë
Alelel trëndafilat kur mi dhe🙈
Gledja bukur
Gledja bukur 29 ditë më parë
Me pelqen kenga, zeri veshja gjithçka. Bravo
Ludjana Cota
Ludjana Cota 29 ditë më parë
Best singer🌹
EMJ
EMJ 29 ditë më parë
Bukur!!!
Greta Koci - Dola n'penxhere
03:01
United Records
Shikime 3,1 mln
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
02:59
AlbanSkenderajMusic
Shikime 508 mijë
Emanet 179. Bölüm | Legacy Episode 179
58:54
Greta Koci - Kolazh Jugu (Official Video)
06:18
United Records
Shikime 1,8 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
Greta Koci feat. Genc Prelvukaj - Nuk ka dashni
03:17
Elvana Gjata - Kunadhe
02:33
Elvana Gjata
Shikime 3,4 mln
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
SHAZAM TOP SONGS 2021 🔊 SHAZAM MUSIC PLAYLIST 2021
2:11:49
Hall - Música Eletrônica
Shikime 4,7 mln
Mateus Frroku & Eli Fara - Copa Copa (Official Video)
03:36
Mateus Frroku Official
Shikime 27 mijë
Emanet 179. Bölüm | Legacy Episode 179
58:54
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Yll Limani - A ki me rrejt
3:07
Yll Limani
Shikime 1,7 mln
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
2:59
AlbanSkenderajMusic
Shikime 380 mijë
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46
thisisnoizy
Shikime 4,7 mln