Gold AG - Liri a Vdekje

  Shikime 814,190

Gold AG

fanlink.to/LiriaVdekje

teksti e muzika: Arian AGUSHI
orkestrimi: Alban FURTUNA
video: MPRODUCTION
piktura: Kastriot IMERI
galeria: Art GALLERY Prishtinë

ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.2020
Instagram | arianagushi

Komente
bletavera Beta
bletavera Beta Ditë më parë
A aa
Hal Cah
Hal Cah 5 ditë më parë
Mbreti I muzikes je
Nana Halilaj
Nana Halilaj 10 ditë më parë
HAXHIJA GJAKOV LUM ATA QE JAN VRA PER LIRI KUKU PER NE JEMI SI FEMI PA NAN
Toni Baca
Toni Baca 26 ditë më parë
Bravo te qoft kush ta ka inat aj eshte armik I shqipetarve
Nora L
Nora L Muaj më parë
Bravo bravo ke lindur per te kenduar trimave dhe shqiperise se madhe respekt per kete djale from USA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Flaka Musaj
Flaka Musaj Muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Besim Bajraktari
Besim Bajraktari Muaj më parë
Respekt per te Madhin ton Jashar Salihun
Naim Islami
Naim Islami Muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Arjon Hoxha
Arjon Hoxha 2 muaj më parë
Respekt per te gjithe ata qe luftuan per dheun e tyre❤❤❤❤❤❤❤❤
Scootergang
Scootergang 2 muaj më parë
Nice
I LL Y R I A N
I LL Y R I A N 2 muaj më parë
Amaneti i Atyre Burrav qe Punuan pa ndal per Lirin e Kosovës, është Shkel Amaneti dhe Gjaki nga keta Komandantat e Qujtur. Turp ju qoft qka i kane ba Kosovës. I Pavdekshem Jashar Saliu 🇦🇱
Gezim Zeka
Gezim Zeka 2 muaj më parë
Je nje kengetar qe nuk ke shok je njish
peja ks
peja ks 2 muaj më parë
Idnrjdj🌋💀🇦🇱❤
BIG ALBANIA
BIG ALBANIA 2 muaj më parë
MUHOVCI 🇦🇱
Syle Kelmendi
Syle Kelmendi 3 muaj më parë
Me i këndua Jashar SALIHUT ËSHTË KRENARI.
Musliman Elhamdulilah
Musliman Elhamdulilah 3 muaj më parë
🤩🤩🤩
Bukurie Potoku
Bukurie Potoku 3 muaj më parë
Te lumte
Nemo Mc
Nemo Mc 3 muaj më parë
Albanian is not a easy language
Musliman Elhamdulilah
Musliman Elhamdulilah 3 muaj më parë
LIRIA KA EMER O JASHAR SALIHU ❤❤❤ BRAVO GOLD AG ALLAHU TE RUAJT VELLA 😍❤
Aldrin Hamza
Aldrin Hamza 3 muaj më parë
😌😌
Ledian Samakova
Ledian Samakova 3 muaj më parë
Nl
Abas Shini
Abas Shini 3 muaj më parë
adem jashari
Bekim Gashi
Bekim Gashi 3 muaj më parë
ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir te lumt goja per kengen 👬👭👏👏👏👏
Brace Brace
Brace Brace 3 muaj më parë
O plako si nuk I bone I konge Skenderbeut mer dak .
Qazim Hajzeraj
Qazim Hajzeraj 4 muaj më parë
Te lumte o Arian po hije te ka kur i knone kaq mir historise: lavdi e perjtshme Jasharit te madh
Xhevat Ademi
Xhevat Ademi 4 muaj më parë
Mir shumë 🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱
Tirth Singh
Tirth Singh 4 muaj më parë
JAM KRENARE QË JAM KOSOVARE JAM KRENARE QË JAM SHQIPTARE JAM KRENARE QË JAM MBES KOSOVE JAM KRENARE QË JAM MBESA E DY LEGJENDAVE TË KOSOVËS....JAM KRENARE QË JAM MBESA E RAPSODIT DEMUSH NEZIRI MULLIQI JAM KRENARE QË JAM MBESA E KOMANDANTIT UÇK-SË HALIL KRASNIQI.....O ARJAN AGUSHI TY ZOTI TË RUJT FAMILJARISHT TË PERSHENDES NGA ITALIA..AH SE DESH HARROVA UNE JAM FEMER POR KY ASHT EMAILI I DASHURIT TEM I CILLI ASHT I HUAJ.
Blerim Avdyli
Blerim Avdyli 4 muaj më parë
Si gjithmon ma imiri prej ma te mirve 🇦🇱🇦🇱
Chuck Norris
Chuck Norris 4 muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭
jasin Azizi
jasin Azizi 4 muaj më parë
Gold aga baba
ALBANIA EAGLE
ALBANIA EAGLE 4 muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Blerim Ahmeti
Blerim Ahmeti 4 muaj më parë
Bravo krenar me gjeneralin ton gjithmon
Flamur Myhypaj
Flamur Myhypaj 4 muaj më parë
A te duhen luftetar a do armiku arratine te mar ne do Botes ti vesh zjarr shko e mer 10 Kosovar ka thene I madhi theofan stiljan noli lavdi adem jasharit dhe gjithe trimave qe dhane jeten per clirimin e Kosoves Lavdi dhe nder ne Breza e Breza nder shekuj
valerie vokshi
valerie vokshi 4 muaj më parë
Lavdi gjith deshmorve te kombit shqiptar,,sa per goldin 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱i pa zavendsushem
Rifat Rufa
Rifat Rufa 4 muaj më parë
💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓
Granit Grand
Granit Grand 5 muaj më parë
pse nuk i thoni Dardani po serbisht Kosov? krejt bota i thot Gjermanis Germany ata i thuan vetes Deutsch vendit Deutschland Kroacis po ashtu Hrvatska i thuan kroatet te tjeret Kroaci tuuuuuu sa te prapambetet krejt emrat shkinisht
Argjenda Rrahmanaj
Argjenda Rrahmanaj 5 muaj më parë
Gjithmon liri ka emer UÇK deri ne vdekeje ❤🤲🇦🇱🇽🇰🖤🌎
Leonit Ademaj
Leonit Ademaj 5 muaj më parë
Gold je e for mos o nal 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Seladin Dalipi
Seladin Dalipi 5 muaj më parë
🥰💯💯💞💕💘👍💫
Ledi Kortoçi
Ledi Kortoçi 5 muaj më parë
🇦🇱🇽🇰❤
qe sh
qe sh 5 muaj më parë
liri ka emèr o jashar salihu😰😰💙💙
Nexhat Kabashaj
Nexhat Kabashaj 5 muaj më parë
Like kush a me holding kingin
Dardan Deqani
Dardan Deqani 5 muaj më parë
Nuk vdes paja ni eren liri Deqanit Qekjo fjal ma bon zemren mal
jakaj nest
jakaj nest 5 muaj më parë
E te knoft zemra .se bash je taman atdhetar i shqipes .bravo
blerim kelmendi
blerim kelmendi 5 muaj më parë
Nw eb
EUS
EUS 5 muaj më parë
dul Linda Morina me knu a 🤦🏻‍♂️ , Heronjt e denj kombetar mund te kendohen vetem ata qe e ndiejn veten SHQIPTAR e jo si Linda Morina me u Fal Gjamijave muj me knu per Arab ma shum ti atyne qe ju bon rrekllamen fetare
Guxim Kertoci
Guxim Kertoci 5 muaj më parë
Je me I miri ne bote
Krume Banane
Krume Banane 5 muaj më parë
Like kush mendo se gold ag esht kengateri ma i mir ne shqiperi🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍👑
Gentian Arifi
Gentian Arifi 5 muaj më parë
N zjerrm kan ku kalll ata qeta kan bo disslike
doire aintu
doire aintu 5 muaj më parë
لاتحتك بس 😂😂😂😂♥️
Domenik Syla
Domenik Syla 5 muaj më parë
100000000€
Best Music
Best Music 5 muaj më parë
alclone.info/net/video/oJN8gdiYpYiQa6E.html BROTHERS SHQIPERI KOSOVE
hoiy vinosa
hoiy vinosa 5 muaj më parë
Qisi djem nanash I vyn kombit ton qe e fol dejcin e venit ton tlumt
Armand Fejzullari
Armand Fejzullari 5 muaj më parë
Allahu te ruajt o vllau jone se na knaqe zemrat dhe shpirtin me kto kenge te mrekullueshme. Kur do vije ajo dite tia besh dhe kushtosh nje kenge legjendes dhe heroit te paharrueshem Tahir Mehes.
bilishu aliss
bilishu aliss 5 muaj më parë
T Rujt Zoti Vlla❤️ Liria Ka Emer🇦🇱
Elita Aliu
Elita Aliu 5 muaj më parë
O knofsh gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💓💓😘😘😘
hoiy vinosa
hoiy vinosa 5 muaj më parë
8 Pronaret Qe U Hengren Nga Kafshet E Tyre Shtepiake 👇 alclone.info/net/video/rcmanpfTqayIqn8.html
Ajshe Dervishaj
Ajshe Dervishaj 5 muaj më parë
👍🙏
Zuho Halfm
Zuho Halfm 5 muaj më parë
Shqipe per jet 🇦🇱👐🏻
Hãmđí official
Hãmđí official 5 muaj më parë
Like krejt Gold Ag ( Arian Agushi )👍👍 Liri a Vdekje 👈🙏🙏🙏🇦🇱🇽🇰
bilishu aliss
bilishu aliss 5 muaj më parë
Sa like shkojn per Arian Agushin,
Beharlakna 1
Beharlakna 1 5 muaj më parë
Trujt zoti vlla😍
doire aintu
doire aintu 5 muaj më parë
Comments are back!!
Francais&Albanais Vice
Francais&Albanais Vice 5 muaj më parë
Flm per kangen e kushuar time gold te dua shumme
miko foin
miko foin 5 muaj më parë
Like prej qetash tfala nga shkupi🇦🇱
Visar Zeqiri
Visar Zeqiri 6 muaj më parë
MITROVICALI HAVER NA KA NI ZANIN KREJT EVROPA RESPECT ..TAVNIK MY HOOD GG
Joma Tech
Joma Tech 6 muaj më parë
So while crisis come's up .Bitcoin climbs lol 😆 Now i say crypto is better than stock investing in crypto should be in every wise individual to do list .
gezim bunjaj
gezim bunjaj 5 muaj më parë
Jurut.zoti.ovazen.tamare.kuci.gezim.
Wrecked
Wrecked 5 muaj më parë
@Joma Tech what has that to do with this song?
Joma Tech
Joma Tech 6 muaj më parë
Investments are the stepping stones to success, investing is what creates wealth.
Eduart Kurti
Eduart Kurti 6 muaj më parë
i pa pam je njish
miko foin
miko foin 5 muaj më parë
Gjithmon ne nje vryme i bie ti
alida flus
alida flus 6 muaj më parë
O goldin ma i miri je ishalla zoti trun nga gjdo e keqja💯❤️🤲
elidon gjoka
elidon gjoka 6 muaj më parë
Super
lulzim tolaj
lulzim tolaj 6 muaj më parë
Lavdi per gjeneralin
Rilind Gashi
Rilind Gashi 6 muaj më parë
Gold Ag je nish shiko dashuria per presheves e lugina
Shtepia Degjenerimeve
Shtepia Degjenerimeve 6 muaj më parë
8 Pronaret Qe U Hengren Nga Kafshet E Tyre Shtepiake 👇 alclone.info/net/video/rcmanpfTqayIqn8.html
Besmira Qerkini
Besmira Qerkini 6 muaj më parë
🔥🔥🔥💥
Pretty Girl
Pretty Girl 6 muaj më parë
Sa like shkojn per Arian Agushin,
Admir Imeri
Admir Imeri 6 muaj më parë
Kush është me GOLD AG like 👇
seiom jvony
seiom jvony 6 muaj më parë
This is actually brilliant
matrix matrix
matrix matrix 6 muaj më parë
Gjithmon ne nje vryme i bie ti
king & king
king & king 6 muaj më parë
53👎 spijuna rop*ira paska shqiperia eee
Arian Kryeziu
Arian Kryeziu 6 muaj më parë
brawoo king na knaqe zemren🇦🇱❤
Edvini Tirane
Edvini Tirane 6 muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇦🇱
seiom jvony
seiom jvony 6 muaj më parë
Kto qe kan dhan dislike jan serb 100% Like kush menon njejt
Danjel Shehi
Danjel Shehi 6 muaj më parë
Kengetari ma i mir shqiptar te knoft zemra
Mirsada Jukni
Mirsada Jukni 6 muaj më parë
Like kujte i pelqen kenga
UrLocalMemeDealer
UrLocalMemeDealer 6 muaj më parë
Gold ag- ABEJA . A vjen najher ky hit???
Dyke Mehaj
Dyke Mehaj 6 muaj më parë
Respekt...vepres dhe punes ...te madhit Profesor..Jashar Salihut..Shum kënge e bukur dhe e merituar. I lehtë i qoftë dheu i Kosovës, Gjithmone do të jeshë ne zemrat tona. Ndësa ty Gold AG...Zoti të bekoftë,..qe e ke knu kët Burrë tmadh të Kombit🙏
Martina Gomez
Martina Gomez Muaj më parë
1:60 C.H.A.N.C.E T.O W.I.N I.P.H.O.N.E 💓 CLICK HERE : alclone.info/net/video/aZugp9qZ1G5rk4s.html !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1620625743
N. Z (Lacoste1985)
N. Z (Lacoste1985) 6 muaj më parë
Tlumt Krenari e Shqipes!
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas 6 muaj më parë
Te qoft hallall gjiri i Nanes Vella Shqitar i madh kurr mos e ndal Penden dhe kangen Djali i madh i asaj toke Respekt Vella
arilea krasniqi
arilea krasniqi 6 muaj më parë
Like nese je shqiptar
Izdt Hasimi
Izdt Hasimi 6 muaj më parë
Bravo Golt
Halil Jasharaj
Halil Jasharaj 6 muaj më parë
Respekt perjetshem o Jashar Salihu
ajshe kallaba
ajshe kallaba 6 muaj më parë
suksese arianagushi
BIG ALBANIA
BIG ALBANIA 6 muaj më parë
Muhovci
xx ergyss
xx ergyss 6 muaj më parë
Kto qe kan dhan dislike jan serb 100% Like kush menon njejt
Nedill Salihi
Nedill Salihi 6 muaj më parë
Like kush e ndegjon ket Kenge te mir bravo goldi per kengen rrespet per jashar salihi .
lina baliu
lina baliu 6 muaj më parë
i love you GOLD AG je njesh LOVE YOU
??
?? 6 muaj më parë
👍 i n’deruari Golde
Kamberi Hisnije
Kamberi Hisnije 6 muaj më parë
Vallah golld nuk po i harron Asnjehere luftetaret e lirise po sa urime te mira ki nga familjart e ktyre luftarve zoti te ruajt shum nga qdo e keqe te lumt golld👌🤲
Myrvete Idrizi
Myrvete Idrizi 6 muaj më parë
👌👍🙏💯💯💯💯💯💯
Albo_ Shqiptar
Albo_ Shqiptar 6 muaj më parë
🇽🇰🇦🇱❤️
EL shqipe
EL shqipe 6 muaj më parë
shqiptar1OTR follow ne twich
Luli Lucky
Luli Lucky 6 muaj më parë
Gold Ag je shqiptare flori zoti te bekofte
L10 kingz
L10 kingz 6 muaj më parë
🇦🇱 Lavdi deshmoreve te kombit Ngoni shok e ju vllazni se shpejti do ta bejm një shqipni
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 363 mijë
Cam Tavanlar 1. Bölüm
1:58:30
Cam Tavanlar
Shikime 3,5 mln
DULLA - FAKTE (Official Video 4K)
3:32
ArkivaShqip
Shikime 776 mijë
Kenga qe beri me lot Elvis Naçin
3:36
n'Kosove Show
Shikime 1 mln
Gold AG - Babë e djalë (Official Video)
3:04
Cam Tavanlar 1. Bölüm
1:58:30
Cam Tavanlar
Shikime 3,5 mln
DULLA - FAKTE (Official Video 4K)
3:32
ArkivaShqip
Shikime 776 mijë
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 686 mijë
Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen
2:51
Dafina Zeqiri
Shikime 853 mijë
Luana Vjollca - 1 Mije Vjet [Official Video]
2:55
Luana Vjollca
Shikime 105 mijë