Gold AG - Malli i vendlindjes

  Shikime 1,387,869

Gold AG

fanlink.to/MalliVendlindjes

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - Malli i vendlindjes
teksti e muzika: Gold AG
orkestrimi: Florent Boshnjaku
video: MProduction
pamjet n'Preshevë: Krenar Halimi
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushiKomente
android android
android android 9 ditë më parë
Kujt I mungon vendlindja
Valmir Kurtishi
Valmir Kurtishi 11 ditë më parë
❤❤❤
danqi Luan
danqi Luan 14 ditë më parë
JE MAI MIRI GOLD AG ZOTI TRUJT LIKE GJIT ON
Romina Arioni
Romina Arioni 22 ditë më parë
Kenge shume bukur pershendetje nga Italia
Naim Haxhimustafa
Naim Haxhimustafa 23 ditë më parë
po p00
Liridon Mehmeti
Liridon Mehmeti Muaj më parë
👍
Nejra Zeqiri
Nejra Zeqiri Muaj më parë
Kengetari me i mir se edhe un jom prej presheves
Nejra Zeqiri
Nejra Zeqiri Muaj më parë
U kon ne preshev sot per dit tbajramit
Bahrija Krasniqi
Bahrija Krasniqi Muaj më parë
Bravo Goldi RRespekt per ty 👏👏👏👏
deutsche maschiene
deutsche maschiene Muaj më parë
o Ky lidhje me patriotizem edhe me vendlindje nuk ka, per mi ja hjek ndalesen per vendlindje kendon per partin APN per luginen qi kryetari i ksaj partie direkt per beogradin punon dhe natyrisht qi ja ka hjek ndalesen, marre sput or gold ag
Saljihi Iljbere
Saljihi Iljbere Muaj më parë
Pershendetje nga Terrnoci i Madhe,Lugina e Presheves 👌,kenga fenomenale me ka mallengjue shume per Vendlindjen time
Robert Elezi
Robert Elezi Muaj më parë
Je i pa arritshme 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
jehona bytyqi
jehona bytyqi 2 muaj më parë
👏👏👏😪
maksi Biba
maksi Biba 2 muaj më parë
Respekt per ty.! Zoti te ruajte 🙏🙏🙏
Flutra - Flutra ?
Flutra - Flutra ? 2 muaj më parë
Mka mar malli oj preshev 💞💞💞💞
Kastriot Gjuraj
Kastriot Gjuraj 2 muaj më parë
I ke te gjitha te mirat o vella, por ke nje te keqe shume te madhe ti dhe shume si ti: Harron qe kenga e arti i perkasin kombit dhe jo fese! MOS HARRO SE KOMBI SHQIPTAR ka edhe katolike edhe ortodokse edhe te pafe sa te duash. Kurseji pak ato fanatizmat e tua dhe allahun neper kenge!
newStOrm ADEM
newStOrm ADEM 2 muaj më parë
Dashuria per Vendelindjen eshte gjithemon e kujtueshme e pa harrueshme. Edhe Shpyrti me dhem gjithmon per vendin tem. Suksese.
deutsche maschiene
deutsche maschiene 2 muaj më parë
o Ky lidhje me patriotizem edhe me vendlindje nuk ka, per mi ja hjek ndalesen per vendlindje kendon per partin APN per luginen qi kryetari i ksaj partie direkt per beogradin punon dhe natyrisht qi ja ka hjek ndalesen, marre sput or gold ag
Tara Veliu
Tara Veliu 2 muaj më parë
🔥✨
Jimmy Fetahu
Jimmy Fetahu 2 muaj më parë
T’lumte vallavi jem, je nje artist qe ma te mire se ti në estrad nuk ka, Ket koment e ki nga nje Gurbetqar, Poet (I njohur me kup dhe medale), Rapper po kam anulu muziken 2001 arsyja shendetit. Dmth ta njo ket pun, Të Lumtë.
NEWSFOR24 TV
NEWSFOR24 TV 2 muaj më parë
Mundesh me e sha mundesh mi thon cka tdush ama kenget e Goldit met vertet te prekin nzemer, ne shiptari jan vetem 2 artista qe te japin emozione ne keng edhe qe bejn keng me kuptim, GOLD AG dhe UNIKKATILI.. Ky esht mendimi im.. Respekt per te gjith 🤝
Vetim Korrani
Vetim Korrani 3 muaj më parë
👍 Rrespekt
Jetmir Ahmetaj
Jetmir Ahmetaj 3 muaj më parë
E thot kenga per Elez Isuf Ndreun . A po vini ju Req e Dardha se ketij hasmi jam tu i dal , sy per sy e ball per ball me tregues se ketu ka burra e na kendojn pushtet nepër kulla dhe ja mushim barkun me plumba , e ashtu e thot historia pas thirrjes se priresit te dibres , dy fshatrat e dibres ne kufi me Lumen , Req e Dardha e kaluan Drinin e zi burra e gra burrat me pushk e gratë me Sakica dhe fturq i dolen serbit sy ne sy e ball per ball , keto trima malsor si arusha Mali i dolen shkiaut sy ne sy e ball per ball , dhe vet historia thot Elez Isufi Arusha e malit .gjenerali me shajak ku shkoll të tij kishte pasur vetem malet .
Jetmir Ahmetaj
Jetmir Ahmetaj 3 muaj më parë
Respekte per luginën , nga Dibra vendi i heroit kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu , dhe nga Dibra e Elez Isuf Ndreut që me 1912 vrau , 12000 shkije ne luftën e qafë kolosnjanit te kujdesit dhe ne rrafshe te lures te Dibrës . Njeriu i cili udhëheqi Dibren e Lumen në betejat me heroike të shqiptarve pas betejave historike të Skënderbeut , ku si rezultat 12000 ushtar Serb e Rus me pretendimin të pushtonin Shqipërinë lan kockat ne mes Lumes dhe Dibres , dhe sot Dibranet dhe Lumjanet i thuren keng trimeris se Elez Isuf Ndreut ne krye te Dibranve dhe Islam Spahia ne krye te Lumjanve te Kukësit , por ne jemi shume krenar per vllezërit ton nga lugina e Preshevës qe kan sakrifikuar shume për liri .
Turi Ndreu
Turi Ndreu 3 muaj më parë
Bravo te qoft gold ag per cdo super Kenge qe ke bo Suksese te me tejshme Urime mbret
Muham Celular
Muham Celular 3 muaj më parë
Je yll shkelqen si yll 😚😚
ferite halili
ferite halili 3 muaj më parë
Ky djale eshte kengetari me i mire nder gjithe shqiptarine Bravo te pershendes nga Chicago
Ylber Prendi
Ylber Prendi 3 muaj më parë
Je i pazevensushem o artist. Pasha zoti e madh ti je Shqiptar i vertete. Deshire shume kam qe te takoj nje here. Te pershendes nga Shqiperia. Edhe djalin t'a rujte zoti dhe jete te gjatë, lumi ai per baben qe ka.
Bushmir Kush
Bushmir Kush 3 muaj më parë
Presheva , Kosove!!! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
blueibabygirl07
blueibabygirl07 3 muaj më parë
When I'm down I just go to my Albanian songs and damn they just lift my soul. Beautiful 🥰💖💞
blueibabygirl07
blueibabygirl07 3 muaj më parë
Zemra ime 💖🇦🇱🇽🇰🙏⚘💖😘 beautiful
Burim Kodra
Burim Kodra 3 muaj më parë
Edhe ky text fenomenal a.... Shum pom pelqen. E sa malli po na merr inshallah hajr e ban zoti. Respekt per ket keng tfort. Pershendetje gjith shqiptart ❤️
lyrics video
lyrics video 3 muaj më parë
Love
Jindobul
Jindobul 3 muaj më parë
😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💞💞💞💞💞💝💝💝💝💝💘💘
Amir Sahiti
Amir Sahiti 3 muaj më parë
Keng Plot emocion 🥺🥺❤️🇦🇱
Elion Aliu
Elion Aliu 3 muaj më parë
Bravo Gold Ag
Irena Elmazi
Irena Elmazi 3 muaj më parë
Sa herë që e dëgjoj edhe më shum mallëngjehem 🙏🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 komplimente dhe suksese të mëtejshme në këtë zhanër muzike që të përshtatet shum (nga nje Shqipëtare e Shqipëris së mesme)
Fitim Sejdaj
Fitim Sejdaj 3 muaj më parë
Shum mka prek kjo kang me dhimset god ag😔😔😔😔
Hafirk _04
Hafirk _04 3 muaj më parë
🙏🏼🇦🇱🇽🇰🇦🇱🙏🏼
suisse
suisse 3 muaj më parë
Ternovc❤️❤️🇦🇱🇨🇭
suisse
suisse 3 muaj më parë
😢😢❤️♥️
Fabiongaming7
Fabiongaming7 3 muaj më parë
Ff
Arton Rexha
Arton Rexha 3 muaj më parë
Oh pajth nane je taj.! 👏👏
Tim Retkoceri
Tim Retkoceri 4 muaj më parë
Pse nuk guxon me shkua ne Preshev???
njomza Basha
njomza Basha 4 muaj më parë
🔥🔥❤️❤️
Klod Lami
Klod Lami 4 muaj më parë
Respekt pafund per Shqiptaret autokton Lugines Presheves UÇPMB atyne qe dhan gjithqka per tu bashku me Kosove e Shqipni por do vjen dita qe do bashkohemi gjith NUK JENI KURR VETEM PASHA ALLAHUN KURR . Ju pershendes biri i Dibres nga Torino. #SHQIPNI_ETNIKE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
KOSOVO IST KOSOVO
KOSOVO IST KOSOVO 4 muaj më parë
🇽🇰🇦🇱🕌🕋❤🖤💙💛
albert skhalla
albert skhalla 4 muaj më parë
Si gjithmone prek me keto tekste te rujt Allahu vlla
amarildo dida
amarildo dida 4 muaj më parë
Kur s'je nga Presheva por një lot rrjedh se je zemër shqiptare dhe plagët e padrejta te historisë janë të ngulura thellë në shpirt. Faleminderit Gold AG 🇦🇱
Fljorim Zendeli
Fljorim Zendeli 4 muaj më parë
ahh vendlinjee
Bahrija Krasniqi
Bahrija Krasniqi 4 muaj më parë
Bravo Goldi 👏👏👏👏
AutochThonous
AutochThonous 4 muaj më parë
Hallall t'qoft 🤝
Kaltrina Sinani
Kaltrina Sinani 4 muaj më parë
Shko ne gjermani e ke bekemit agjit
Sonila Profka
Sonila Profka 4 muaj më parë
Nese je tu ma besu Kqyre at vend, dhe merr frym njihere per mu 😢😭sa vargje prekese
Valbona salihu
Valbona salihu 4 muaj më parë
Zoti te rujt o Zemra e Kosoves ti je lexhent shpirtin na knaqe🤲🤲🙏🙏
enzo
enzo 4 muaj më parë
Kur vina prej gurbetit hala pa hy ne bujanoc i vjen era atdhe ndihesh se je ne tokat shqipe ah sa shum mka mar malli vec kush asht larg vendlindjes e kupton 🥺🥺
Shyrete Arifi
Shyrete Arifi 4 muaj më parë
njiher ka lind nona ksi djali ska kerkun bravo gold lum nona qe te ka lind qe spe jarron vendlindjen zoti ta rrit djalin e ishalla bohet si babi
Baki Kosova
Baki Kosova 4 muaj më parë
Respekt per presheven kosova .
lejla kasa
lejla kasa 4 muaj më parë
Respekt për goldin
Florian Rexhepi
Florian Rexhepi 4 muaj më parë
o respekte per ty o arian agushi lum nana qe tka, se kta tjert na qiten faren me tulifar muzike
The Albo
The Albo 4 muaj më parë
Ni mall ni dashuri ni tokë Shqipëri ❤️🇦🇱
Zejnula Jashari
Zejnula Jashari 4 muaj më parë
BILAC
Rilinda Afeti
Rilinda Afeti 4 muaj më parë
¹?■ ld#*mmmmmm*l#ls*@ ö B Ä!1111111++qQY
Bredi
Bredi 4 muaj më parë
Gold vlla tu realizoj deshira qe te vish ne lugin dhe ne vendlindjen tande ne preshev shpresoj qe t takoj ne bujanoc ose ne preshev kur t vi nga gurbeti sepse rrespektin mat madh e ke prej meje dhe je me i miri nuk kam mashum fjal met pershkru🙏🙏🙏❤❤
Lindita Zogu
Lindita Zogu 4 muaj më parë
Shumë e bukur te lumt zoti te rujt🤲👍❣️
Morena Anelli
Morena Anelli 4 muaj më parë
❤❤😥😥
Al Pekato
Al Pekato 4 muaj më parë
🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱
A.b B.a
A.b B.a 4 muaj më parë
😍😍
TheArianight
TheArianight 4 muaj më parë
O ti Soti e din Sa me mungonë Gjakova Voratë e zemres time Era e dimnitë Fjaltë e rugovesë Andratë e rinisë
Fatjon Lushka
Fatjon Lushka 4 muaj më parë
Te lumt o Arjan agushi qe se harron vendlindjen me kengt e tua
OneTime
OneTime 4 muaj më parë
Persh edhe nga USA,gold faleminderit per ket keng je artist me vlera ashtu si Gold
KOSOVAR
KOSOVAR 4 muaj më parë
Ti kom ngu shum kongt amo si i ke hi fejes qeshtu fell um ke dal prej zemres se gjith ti kam ngu kangt patriotike amo me fe je KA e tepron pak falu per veti e boni KREJT per veti zoti ty ta din e jo hallki po nejse
Jasmin Bilali
Jasmin Bilali 4 muaj më parë
😢👍
FreeStyleShqip
FreeStyleShqip 4 muaj më parë
Malli vendlindjes nuk pershkruhety
Ylber Azemi
Ylber Azemi 4 muaj më parë
Shum kong e prekshme per atë që ësht larg Vatanit.
elisabeth qerimi
elisabeth qerimi 4 muaj më parë
Valla na kish mor mali
miko foin
miko foin 4 muaj më parë
❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona
lenci hamolli
lenci hamolli 4 muaj më parë
Like pa e degjuar fare sepse nuk kisha asnje dyshim se do te ishte nje super kenge si gjithe te tjerat Gold Ag, suksese edhe respekte.
miko foin
miko foin 4 muaj më parë
👏 👏 🥳
alida flus
alida flus 4 muaj më parë
❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona
miko foin
miko foin 4 muaj më parë
Bravo Gold per ty ska asnje fjal
Sunaj Osmani
Sunaj Osmani 4 muaj më parë
Gold ag 🤩🤩😘😘❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰
miko foin
miko foin 4 muaj më parë
O vwlla me bone me qajt ai malli yz ma i madh se uji i detit gjarpit e gjakut me ta ndalu vendin ku ke lind zoti asht i madh
Spider Channel MP3 II قناة العنكبوت إم بي ثري
Spider Channel MP3 II قناة العنكبوت إم بي ثري 4 muaj më parë
❤️❤️
Elidona Avdiaj
Elidona Avdiaj 4 muaj më parë
Like kush mendon se goldi esht me i miri👑👑😍
Drilon Sabedini
Drilon Sabedini 4 muaj më parë
Plancher doudou 👍🏻👍🏻👍🏻🇽🇰🇽🇰🇽🇰gode
alida flus
alida flus 4 muaj më parë
Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi
yuoop noke
yuoop noke 4 muaj më parë
❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona
doliio volay
doliio volay 4 muaj më parë
❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona
rijad alimi
rijad alimi 4 muaj më parë
I madh je o vlla tfala kumanova
Hasime Mahmutaj
Hasime Mahmutaj 4 muaj më parë
🇦🇱🙋‍♂️
Vlore Hajdari
Vlore Hajdari 4 muaj më parë
🇽🇰🇦🇱🇮🇹
yuoop noke
yuoop noke 4 muaj më parë
momentalisht ka pe degjoj ket kang pom kthen shum me koh permas
Arif Zylyf
Arif Zylyf 4 muaj më parë
Njerz si ti ka nevoj parlamenti i shqipris (patriota) e jo tradhtar si kta qelbsirat e sotem qe jan tu na coptu si popull.. Urime Gold AG si gjithmon knon keng shum tbukra, zemra mqan per atdhe sa her qe ngjoj kto fjalt e tua ❤️❤️
doliio volay
doliio volay 4 muaj më parë
Hallall tkof spo di qka met shkru ma shum i madh je ♡♡
Rudina Marku
Rudina Marku 4 muaj më parë
Shum e ndier kjo keng si gjithmon patriotike👏👏👍😘
Festim 003
Festim 003 4 muaj më parë
Burr i fort je 🔥😘🇦🇱🇽🇰
Ridvan Saygili Saygılı
Ridvan Saygili Saygılı 4 muaj më parë
Maşallah maşallah 🧿
Egzon Spahiu
Egzon Spahiu 4 muaj më parë
Bravo Gold per ty ska asnje fjal
Doris Bushi
Doris Bushi 4 muaj më parë
👏 👏 🥳
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas 4 muaj më parë
O vwlla me bone me qajt ai malli yz ma i madh se uji i detit gjarpit e gjakut me ta ndalu vendin ku ke lind zoti asht i madh
Loris Delijaj
Loris Delijaj 4 muaj më parë
👌👌🙏🙏🙏🍀😢🇽🇰🇩🇪
doire aintu
doire aintu 4 muaj më parë
Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi
Mevlude Vuniqi
Mevlude Vuniqi 4 muaj më parë
Soti te rujt bach me vla
omer omer
omer omer 4 muaj më parë
🇦🇱😓😪😭
Amina Bekteshi
Amina Bekteshi 4 muaj më parë
♥️😭☺️😔😘😘
Gold AG - Sofra e nanës
4:06
Gold AG
Shikime 3 mln
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 428 mijë
Gold AG - Sokoli
3:39
Gold AG
Shikime 5 mln
Shaliani - Mungesa jote (Official Video 4K)
2:52
Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleve
3:25
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 428 mijë
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 4,4 mln
Deji
8:34
JJ Olatunji
Shikime 8 mln
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Måneskin - Beggin' (Lyrics/Testo)
3:34
Vibe Music
Shikime 7 mln