Gold AG - Plumbi

  Shikime 595,657

Gold AG

fanlink.to/Plumbi

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - Plumbi

Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

Komente
Elton Kanani
Elton Kanani 6 ditë më parë
Të kendofte zemra o legjendë e vllait
A Regular guy
A Regular guy 7 ditë më parë
A pe shikon najkush komentet
Kid Dynamite89
Kid Dynamite89 7 ditë më parë
King je 👑
Besim Cocaj
Besim Cocaj 13 ditë më parë
Ani viq thot ik pi ti
Charles Rulfs
Charles Rulfs 15 ditë më parë
Gold behu nje kenge per palestina.
Tahir Küser
Tahir Küser 16 ditë më parë
Masallah Musica Balkani Kosovo Moj Turci Ponosne
Muhamed Aliju
Muhamed Aliju 18 ditë më parë
Kishe bo mir me knu nje keng per Albin Kurtin si shpetimtar i Kosovës nga hajnat . Po sdi ti je kengetar tani eki isuf Gervalla po etj. Etj. Po suksese .
krisald bobo
krisald bobo 20 ditë më parë
jemi Krenar me ty 👍🏼
Dan Talent Scout
Dan Talent Scout 23 ditë më parë
You really have the talent and skills.
Remzi Hasa
Remzi Hasa 25 ditë më parë
Gjigand je rrespekte
Rina Kola
Rina Kola 25 ditë më parë
8
Arben Memaj
Arben Memaj 26 ditë më parë
🇦🇱❤❤❤❤
Arben Memaj
Arben Memaj 26 ditë më parë
🇦🇱💪💪💪
Lindi Fejzullahu
Lindi Fejzullahu Muaj më parë
🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪
Adriatik Goxhaj
Adriatik Goxhaj Muaj më parë
Vetem Serbet i bej dislike kengeve te Gold💛😉
Granit Shala
Granit Shala Muaj më parë
Respekte nga kleqka
Anita Koldashi
Anita Koldashi Muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Sali Arifi
Sali Arifi Muaj më parë
Ma i madhi ne vend ka emer: Gold Ag 👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Rukie Bllaca
Rukie Bllaca Muaj më parë
Brravo gold
Eliot Hoti
Eliot Hoti Muaj më parë
Suksese🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱😃😃
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
Zemra te kendoft gjithmon, e Lavdi ju qoft te gjith Luftetarve te Kosoves qe dhan jeten per Liri 🇦🇱🇦🇱
bletavera Beta
bletavera Beta Muaj më parë
🇦🇱🇽🇰
Hal Cah
Hal Cah Muaj më parë
Kete kenge e ke kenduar me gjith zemer une e kuptoj q0e be klas te pare kenga pare pqe e degjova ishte liridona tek makina e babit te shoqes
Ãñğřý Ğìřļ
Ãñğřý Ğìřļ Muaj më parë
Vjen si plumbi ne kto male Nuk ka force o qe e ndal ❤💣 Respekte pa fund nga Shqiperia vetem shendet dhe suksese te uroj 🤗🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🤗
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
Shum keng e bukur, respekt per Arian agushin
doire aintu
doire aintu Muaj më parë
Allahu te rujt 🤲suksese o 💫💎🇽🇰
i pa fat
i pa fat 26 ditë më parë
Prsh bukuroshe
doliio volay
doliio volay Muaj më parë
Tknoft zemra je ma imiri❤️🇽🇰🇦🇱🇺🇸❤️
Nein Nicht
Nein Nicht Muaj më parë
Gjuja Albinit e thuj : Ruju mir mos luj/njollos Gjakun e derdhun - se heren tjeter t’vjen ma shpejt …. !
Kamberi Hisnije
Kamberi Hisnije Muaj më parë
Respekt o hero i gjalle ardian preshevari te lumte 👌👍
wnnalis cioov
wnnalis cioov Muaj më parë
suksese arianagushi 🔥🔥🔥🔥
doire aintu
doire aintu Muaj më parë
😍😍😍🇲🇦
sufjan maksuti
sufjan maksuti Muaj më parë
shume te mir e kishe qit ku e qite
doliio volay
doliio volay Muaj më parë
😍😍😍🇲🇦
Noku Toromani
Noku Toromani Muaj më parë
Bravo respekte 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰💪💪💪💪
Mujzin Demiri
Mujzin Demiri Muaj më parë
Te lumt te knoft zemra hallall te qoft
Luli Xhimi
Luli Xhimi Muaj më parë
respekte gold nga kumanova jam fans yt çdo këng e jotja më pëlqen
wnnalis cioov
wnnalis cioov Muaj më parë
Respekt ❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱UÇK 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️
Duk Goraj
Duk Goraj Muaj më parë
TË KËNDOFT ZEMRA ⭐⭐⭐⭐⭐ 🇦🇱🇬🇧🇦🇱
abbsnn cose
abbsnn cose Muaj më parë
Cdo kengetar ka vleren e tij. Gold AG do mbahet mend per kenget patriotike mbas 1990.Respekt
Besnik Hoti
Besnik Hoti Muaj më parë
Të knoft zemra or trim se na knaqe veq vazhdo kshtu 👏👏
Asidor Kurti
Asidor Kurti Muaj më parë
Trujt zoti je burr i vertet . Sa ma lart ishalla o zot🙏🙏 , respekte per ty ☝️🙌❤❤
Krasniqi Ali
Krasniqi Ali Muaj më parë
Shum keng e bukur, respekt per Arian agushin
Dashurije Kryeziu
Dashurije Kryeziu Muaj më parë
❤🤲
abbsnn cose
abbsnn cose Muaj më parë
nice videosI’m living for this video!!!!
Tërnoci Madh
Tërnoci Madh Muaj më parë
RRespekt nga Lugina Preshevës. Jemi njo Kombi don Bashkim. Kuq e Zi skena ngjyra tjera 🇦🇱♥️
aola wili
aola wili Muaj më parë
Bravo respect
SYLA USA
SYLA USA Muaj më parë
PO PO KURKUSH NUK PO DYSHON NE LUFTEN E TRIMAVE TE USHTRIS UQKS .PO QFAR U BA MA LUFTE THAQI ISA RAMUSHI KADRIJA LIMAJ SHKELEL ME DY KAMT NE GJAKUN E TRIMAVE VODHEN SHITEN TRADHTUN EDHE SLAN GJA PA BA DREI SA E GJUJTEN KOSOVEN EDHE POPULLIN E KOSOVES NE DY GUJT .HARAM JU KOFT QDO CENT QE E KAN MARR PA E MERITU .
أمازيغية أمازيغية
أمازيغية أمازيغية Muaj më parë
😍😍😍🇲🇦
Trupja_Hoxha ARIMSEB
Trupja_Hoxha ARIMSEB Muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Thomas Bruner
Thomas Bruner Muaj më parë
Bravo Goldi 😘😘😘
aola wili
aola wili Muaj më parë
Oo bbabb
Mitrovica Shqipria
Mitrovica Shqipria Muaj më parë
Respekt ❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱UÇK 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️
T.B.A Albo
T.B.A Albo Muaj më parë
Pse nuk bon keng per ahmet krasniqi ? A:ska vler a
Burim Rraqi
Burim Rraqi Muaj më parë
Dheu ju qoft i let Reshat e Zaim muqes dhe gjith deshmorve te kosoves lavdi.
Rexhe Kolgeci
Rexhe Kolgeci Muaj më parë
Sa her t'morra n'shej asniher se huqa kur plumbi qet plumba aj asht RESHAT MUÇAJ
Arton Hyseni
Arton Hyseni Muaj më parë
Kurr spo e dishe kush asht patriot pa e provue ,
dolita windo
dolita windo Muaj më parë
nice videosI’m living for this video!!!!
Sali Ajvazi
Sali Ajvazi Muaj më parë
hallall tkoft O gold ag bravo
Martin Mar
Martin Mar Muaj më parë
👐👐❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Shqipe Zeqiri
Shqipe Zeqiri Muaj më parë
Me i miri kengtar shqiptar
Danissa S
Danissa S Muaj më parë
Shum respecte 🙏🏻 every song unforgettable👌🏻🤴🏻
miko foin
miko foin Muaj më parë
suksese arianagushi 🔥🔥🔥🔥
Ron Bozhlani
Ron Bozhlani Muaj më parë
Te pershendes nga gjermania
Ron Bozhlani
Ron Bozhlani Muaj më parë
Oo bbabb
Loren Balaj
Loren Balaj Muaj më parë
Ban kang per doberdelanin🇦🇱🇦🇱
Tv Zemrar
Tv Zemrar Muaj më parë
VJEN SI PLUMBI NE KTO MALE NUK KA FORC O QE E NDAL DJAL MAT MIR E KAN NANA AT KOSOVES JA KA FAL ❤❤❤❤❤❤❤
miko foin
miko foin Muaj më parë
fshese nuk dim te bejm vet,....vl
ida Shanja
ida Shanja Muaj më parë
Urime kenge shume e bukur 🙏
Arsen Elezi
Arsen Elezi Muaj më parë
Bravo Gold Ag për kënget supër qe nxjerr të pëshëndesim nga greqia . B
Afrim Hasanmetaj
Afrim Hasanmetaj Muaj më parë
Bravo bac zemra tknoftt
ema art
ema art Muaj më parë
Rrespekt vlla per ty lum nana qa ka rrit hallall un t zotit mahshalla
danqi Luan
danqi Luan Muaj më parë
ZOTI TRUJT GOLD AG
Arifaj Besnik
Arifaj Besnik Muaj më parë
Respekt per ty o I nderuar Arian
Atdhe Kroni
Atdhe Kroni Muaj më parë
🇦🇱🇽🇰🥇
Antonio Kaja
Antonio Kaja Muaj më parë
Per Shqipni e per kosov shpirtin jam gati ta jap 🇦🇱🙏🙏🙏🙏
Getuar Krasniqi
Getuar Krasniqi Muaj më parë
Shumë këngë e mirë.Suksese Gold Ag.💛👍👍
Lermo Elezi
Lermo Elezi Muaj më parë
Ta falt zoti shpirtin GOLD AG 😊❤
Fidan Batusha
Fidan Batusha Muaj më parë
Respekt per qdo deshmor qe dha jeten per atëdhe🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰💪 tlumt goja GOLD
Gjakova 20
Gjakova 20 Muaj më parë
ShuM kenge e bukur ju falem shum vllezer po sot kerkush nuk do me ni per ata qe na kan sjell sot lirin ka shum djem qe as emri si permendet po ishalla zoti ne xhehnet e ishalla na kan bo hallall 🙏🙏🙏🇦🇱🇽🇰🇨🇭
Uresa Elshani
Uresa Elshani Muaj më parë
😍❤😘
SHQYPTAR Albania
SHQYPTAR Albania Muaj më parë
oooo duhet te preparona ne degat e "SHKENCAVE", dhe te arsimohna ne krejte drejtimet, se kena ngel ma analfabetat dhe me te prapambeturit ne kontinentin europian......ka maru lufta o shoq, patjeter duhen rrespektuar "DESHMORET" por kur eshte teper esht teper,.....dite per dite me kenga patriotike, behet bajat edhe ajo pune, ....duhet mi rrespektu me vepra deshmoret duke preparur shtetin dhe popullin,.....dhe jo vec me kanga. Jemi ne shekullin 21, te tjerit ne fushen e shkencave jane shum perpara, ne asnje shkop fshese nuk dim te bejm vet,....vl
Suad Iseni
Suad Iseni Muaj më parë
Golg AG hajt te lutem nje këngë per Bekim Berishen ABEJA
Xhuljano Dauti
Xhuljano Dauti Muaj më parë
Ky eshte kengetar shembull...edhe jo kengetar qe nxjerrin vec femna..makima ene lek...Zoti t rujt Preshevali...Golg Ag..
Meti Romantik
Meti Romantik Muaj më parë
Eu ta lumsha synin po bukur mi paske thur keto vargje për ket dëshmor 👏👌, edhe pse u mbushen plot 22 vjetë tash me 16 qershor 1999 kur u futem n-Deçan tuj këndu dites se çlirimit te Deçanit, kuuurr skom me harru qfar lumturije ishte se i këndonim lirisë me pushk nkrah rreshti drejt si qiri, komandant Abdyli na printe, po ku ka ma knaqsi si kja bre kurr jo edhe nëse gjith pasurin e Zvicres e kamë, nuk muj ta arrij at lumturi si atëherë sa i pata mbush 20 vjetë me 9.6.99. Kur u futem nçender te Deçanit ishin kon bo rresht ata civil robnim qe kishin mbet te ngujuar nëpër podrume, na këndonim këngë patriotike e ata na brohoritshin me duartrokitje e çanin me lotë nga gëzimi kur na shishin lulet e lirisë, ah jetë o jetë po mdoket si po i përjetoj prap ato emocione te përziera, ata robnim ka kishin drek bukë ndisa vende, na thojshin hajdi te na secili për veti kishin qef mej dhonë bukë çlirimtarit sa shumë ishim te untuar, na kishin përgadit motrat nënat tona me tana tmirat ne atë shkrum e hi, qfar shije buka gishtat dojsha mej honger nga urija, ani n-liri gjdo kafshatë buke është e ëmbël, kurr se harroj atë ditë te 16.06.1999,. Ah qjemi dal fare krejt, u prish dynjaja bablok na ka honger DREQI, Tuj thy komt njerzimi veq mas INTERESI. Lavdi dëshmorëve Me respekt luftari i lirisë ushtar i Gardes Kombëtare "Shkelzen Haradinaj" brig. 131 Jusuf Gërvalla, jam i sfiduar nga 4-5 prita te armikut, një shumë e rëndë n-Kufi te Trekëndëshi n-Bogiqe n-Bjeshken e mallkuar te Belegit me 24 maj 1999 aty mu vranë rreth meje shumë shokë bashkluftar te idealit, 15 mbeten te vrarë e 12 te plagosur rëndë, i migruari qe moti Meti 💪UÇK💪Strellc Zvicër. 🇦🇱🤝🇽🇰🤝🇨🇭
Xheline Mushniku
Xheline Mushniku Muaj më parë
A te lumt goja o bukurosh sa e dhimbeshme kojo konk per ato qe ran deshmor per Kosoven 🤲🤲🤲🤲😢😢😢😢🥺🥺🥺🥺❤❤🤴🤴
Besnik Prenga
Besnik Prenga Muaj më parë
Te lumt goja dhe zemra.Respekte nga Gojani i Madh Mirditë
Urka Jahi
Urka Jahi Muaj më parë
Respekt per kang po masi e permene gallushen aty edhe ni strof ka vy per xhavit sylaj
Ensar Idrizi
Ensar Idrizi Muaj më parë
Rrespekt Gold per ket kang vec tkisha lut bone edhe nje kange tjeter si "History" pa fjale banale Tlumte vec vazhdo ❤
altin tola
altin tola Muaj më parë
Bravo
Ernoha Fusha
Ernoha Fusha Muaj më parë
E paske qa'💥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💥💥
Bjusilda Dibra
Bjusilda Dibra Muaj më parë
Te knoft zmr gjith jeten
KleaAjanJon Bytyqi
KleaAjanJon Bytyqi Muaj më parë
❤🇦🇱😘
Kushtrim Rramani
Kushtrim Rramani Muaj më parë
Ahh bre arian...♥️♥️♥️♥️
yutube 2021
yutube 2021 Muaj më parë
Zemra tknoft o bossss kang patrijotike si Perher.. 🙏 🙏 🙏 Zoti trujt mor djal.. Je I papam 💙 Lum shpia we tka... Ishalla ishtu t bahet ai qingji Vogel kangtar si Baba I vet.. Zoti ta rujt 🙏 💖 💖 💖
Selman Jusufi
Selman Jusufi Muaj më parë
Te kendofte zemra o vlla 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍👍👍
Xhevdet Qafleshi
Xhevdet Qafleshi Muaj më parë
Ti nuk di ndryshe te lumt AG
Ballist
Ballist Muaj më parë
U Ç K ❤️
Naim Logja
Naim Logja Muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌👑👑
fatoss locco
fatoss locco Muaj më parë
SELAM NGA LIKOVA
Ramize Jerliu
Ramize Jerliu Muaj më parë
Lum Nona qe te Ka bravo
A Regular guy
A Regular guy Muaj më parë
Pse more nuk po mar asni like🤔🤔🤔🤔
Shyhret 123
Shyhret 123 Muaj më parë
Gold AG ❤👌👊💪😂🔥🔥🔥🇽🇰🇦🇱👏👏
Gjeo Metri
Gjeo Metri Muaj më parë
të kem Patriot Këngëtar Rrespekt 👐🏿
Marigona Ylli
Marigona Ylli Muaj më parë
🇦🇱👐🌷👸🌷👐🇦🇱🙋‍♀️🌏🤴⭐👌👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Endi Hoxha
Endi Hoxha Muaj më parë
👑👑👑👑👑
Artan Xhafa
Artan Xhafa Muaj më parë
Gold je ma i miri ne gjith trevat Shqipetare 👏🏻💪🏼🇦🇱rrespekt pa fund 🙏🏻
Lumi Muja
Lumi Muja Muaj më parë
🇦🇱👑🎧🎼🎶🎵
BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE
3:07
STRESI - Po foli i fundit (Prod by Enes Qosa)
6:22
Gold AG - Sokoli
3:39
Gold AG
Shikime 6 mln
Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleve
3:25
STRESI - Po foli i fundit (Prod by Enes Qosa)
6:22
#TPL BM (OTP) - London View (Music Video) | Pressplay
2:50
Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm
1:50:02
Aşk Mantık İntikam
Shikime 3,7 mln
Samanta - Mala (naBBoo RMX)
2:13
Samanta
Shikime 67 mijë
Butrint Imeri - Dujem
2:42
AVD Digital
Shikime 14 mln
Kalp Yarası 4. Bölüm💔
2:11:36
Kalp Yarası
Shikime 1,9 mln