GJESTI - U HALITE

  Shikime 6,099,084

GJESTI

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/UHalite

Text - GJESTI
Mix \u0026 Master - Massive Production
Producers - Granit Gashi \u0026 DARDDY
Recording - Albos
Styling - ETNIK SHALA
SCENOGRAPHY \u0026 IDEA - Gzim Blakaj
MUA - Zhlonbeauty
Video : XL FILMS

Booking Manager: +383 49 444 229

Connect with Gjesti
gjestt

🎵 Listen:
Spotify: open.spotify.com/album/4miN1l...

🎵 Buy It On:
iTunes: music.apple.com/album/1567115...

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE I:
Munesh me m’sha
Munesh me m’kesh
munesh me m’paragjyku
po s’je n’trup tem me kuptu
Sa-sa
Sa pom dhem mu
qysh bre pak
nuk t’ka ardh marreeee
Ma le lotin
n’fa-qe -qe
n’faqe-faqe

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE II:

Edhe harro
qe kurr en njet
as ty as hijen tane
Se kom ma
kaj-kaj

Eh...eh
spo muna mu
majt, majt, majt
Ty qe t’deshta
po duhna me t’sha
shajt-shajt

Se shum
provokative-ve
kurr su ngive-ve
Me mene t’fmive-ve
kurr su rrite...Hmm

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu,pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde

Komente
Dardan Omer
Dardan Omer 13 minuta më parë
Te lumte gjest shum mire kendon😍❤
Silira Shaqiri
Silira Shaqiri 10 orë më parë
Dhefshi😂
Luti Guri
Luti Guri 12 orë më parë
Super gjesi je i papar
Petrit Sokoli
Petrit Sokoli 14 orë më parë
😭😭😭😭
Adelina kuqi
Adelina kuqi Ditë më parë
🎼🎵🎶👏
Arjesa Mataj
Arjesa Mataj Ditë më parë
Kjo ejemja eprfrura dhmplqen shum Love love 😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
Ela Gjidia
Ela Gjidia Ditë më parë
Kjo kenga me e bukur qe kam degjuar ndonjeher bravo gjesti
festim maqastena
festim maqastena Ditë më parë
Shkun dy vjet Si dy net E njejt hala o gjendja po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra ti je halit Amo dije t’kom mrena se zemra se lejka Pa mu, pa mu pa mu, mu kerkun nuk mete pa mu, pa mu pa mu,mu dashni sun gjete se u halite, u halite u halite,mir qe u binde VERSE I: Munesh me m’sha Munesh me m’kesh munesh me m’paragjyku po s’je n’truo tem me kuptu Sa-sa Sa pom dhem mu qysh bre pak nuk t’ka ardh marreeee Ma le lotin n’fa-qe -qe n’faqe-faqe REFREN: Shkun dy vjet Si dy net E njejt hala o gjendja po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra ti je halit Amo dije t’kom mrena se zemra se lejka Pa mu, pa mu pa mu, mu kerkun nuk mete pa mu, pa mu pa mu,mu dashni sun gjete se u halite, u halite u halite,mir qe u binde VERSE II: Edhe harro qe kurr en njet as ty as hijen tane Se kom ma kaj-kaj Eh...eh spo muna mu majt, majt, majt Ty qe t’deshta po duhna me t’sha shajt-shajt Se shum provukative-ve kurr su ngive-ve Me mene t’fmive-ve kurr su rrite...Hmm REFREN: Shkun dy vjet Si dy net E njejt hala o gjendja po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra ti je halit Amo dije t’kom mrena se zemra se lejka Pa mu, pa mu pa mu, mu kerkun nuk mete pa mu,pa mu pa mu,mu dashni sun gjete se u halite, u halite u halite,mir qe u binde
Arbenita AM
Arbenita AM 2 ditë më parë
Shumee e miree👌🥰🥰
Fatos Xhani
Fatos Xhani 2 ditë më parë
Super 🙏
Linda Qarri
Linda Qarri 2 ditë më parë
of oj for me
Eljona Gashi
Eljona Gashi 2 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡⚡⚡⚡
ilire sherifi
ilire sherifi 2 ditë më parë
Brravo 💔😂😂
D O R E N T I N A
D O R E N T I N A 3 ditë më parë
O ky osht talent ejj
Giuseppe De grandis
Giuseppe De grandis 3 ditë më parë
Elda zemer..... miss you
Ardit Islami
Ardit Islami 3 ditë më parë
Kujna i pelqen konga i hift sorra nboth
Gazment Brahimllari
Gazment Brahimllari 4 ditë më parë
Kjo kenge me pelqen shume😍😍😍😍😍😍😍😍😗😗👌👌👌👌👍👍👍👍👏👏👏👏🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐
Nida Dullaj
Nida Dullaj 4 ditë më parë
kengetar i mrekullueshem🥺🥺
Hagc Gavvsgsb
Hagc Gavvsgsb 4 ditë më parë
OZOT SA EBUKUR
Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari
Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari 4 ditë më parë
E di edhe un jam e thyer
Al_flor Game
Al_flor Game 5 ditë më parë
Kjo kenga eshte ma e mira ne bot ska me te mir se ku muzikant gjejsi
Robert Mustafaraj
Robert Mustafaraj 5 ditë më parë
O zot sa te bukur e ke zerin
Festim Kastrati
Festim Kastrati 5 ditë më parë
Qeyrudacjbjfkid
Shqipe Shira
Shqipe Shira 6 ditë më parë
😒💓
Ana Kungulli
Ana Kungulli 6 ditë më parë
😍😍😍😍
TheWitherBoy 396
TheWitherBoy 396 6 ditë më parë
Wow ca kenge me e bukura ne bote
Aulona
Aulona 6 ditë më parë
Se zemra se lejka❤🥺
Erisa Duda Erisa duda
Erisa Duda Erisa duda 6 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏🌝
doliio volay
doliio volay 6 ditë më parë
His voice omg 🥺😍
Festim Kastrati
Festim Kastrati 6 ditë më parë
❤dkbhd
Hagc Gavvsgsb
Hagc Gavvsgsb 6 ditë më parë
Kjo kenge me Ben per te qare
Enriko Braci
Enriko Braci 6 ditë më parë
Shukn 2 vjet si 2 net me mamin tat se ishte shum e shpifur
Erzan Qejvani
Erzan Qejvani 6 ditë më parë
Bravo je me i miri 😇😇😇😇
doliio volay
doliio volay 6 ditë më parë
alclone.info/net/video/i9l8oq2zzaJsmGI.html
Ana
Ana 6 ditë më parë
Like pa arsye se e meriton☺✌
niddg viiut
niddg viiut 7 ditë më parë
The Albanian vibe is crazy😱😱 🇳🇱❤️🇦🇱🇽🇰
Hagc Gavvsgsb
Hagc Gavvsgsb 7 ditë më parë
Me. Te vertete Ben nje keng ne vit por iben super bravo te qofte
ArtoneBoSS
ArtoneBoSS 7 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤
Shyrete Shahinaj
Shyrete Shahinaj 8 ditë më parë
3r2
niddg viiut
niddg viiut 7 ditë më parë
alclone.info/net/video/fZmoduCYlHuFe5k.html
gioyu comi
gioyu comi 8 ditë më parë
Kjo këng ësht një ndër këngët mëtë mira gjer tash të 2021👏🏻😭😔
Serjan Hysaj
Serjan Hysaj 8 ditë më parë
😊
Serjan Hysaj
Serjan Hysaj 8 ditë më parë
Najs je o gjest
sokin jon
sokin jon 8 ditë më parë
Tayna: "ehhh👿" Gjesti:"hmmm🤤" Meh:wtf😂☠️
Meri Tozaj
Meri Tozaj 8 ditë më parë
shum e bukur kjo kenge
gioyu comi
gioyu comi 8 ditë më parë
🥰
Hysnije _sh
Hysnije _sh 9 ditë më parë
Kang shum prekse😔 e bukur shum🇦🇱🇽🇰
FLORDI
FLORDI 9 ditë më parë
alclone.info/net/video/i9l8oq2zzaJsmGI.html
sokin jon
sokin jon 8 ditë më parë
uau ca zeri mrekulli
Hasim Ademi
Hasim Ademi 9 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Gjystina Marku
Gjystina Marku 9 ditë më parë
the songs nice but what he does with his voice is so unnecessary
Medina Sulo
Medina Sulo 9 ditë më parë
💜💙💚💛🧡💟💗👸❤️💯
Kujtim Lamaj
Kujtim Lamaj 10 ditë më parë
😍
Admir Lama
Admir Lama 10 ditë më parë
Suksese Gjesti 🙏🙏🙏🙏💪💪💪💪💪💪💪
Infotech Infotech
Infotech Infotech 10 ditë më parë
alclone.info/net/video/fZmoduCYlHuFe5k.html
Ebubeker Ali
Ebubeker Ali 11 ditë më parë
Kengtari jem i preferum ti je gjith ke me konnn🤍💪💪
Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari
Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari 11 ditë më parë
Po me te vertet dhe eshte nje nga kendaret e mia te preferuar
Melihate Presheva
Melihate Presheva 11 ditë më parë
I gsis0 y1❤❤❤❤
Daniela Asmadhi
Daniela Asmadhi 11 ditë më parë
Kjo muzik te jep jete dhe me kujton një person shum te rensishem qe e dua shum..
sara xhepa😍
sara xhepa😍 11 ditë më parë
🥰
Simina Covaci
Simina Covaci 11 ditë më parë
😍😍😍
Juliana Pumo
Juliana Pumo 12 ditë më parë
ÇFARE DO ME THËNË U ..... HALITE ...... A KA NDONJE KOQEVARE TE MA SHPIEGOJE SE NE SHQIPTARET KETE GJUHE ARABE NUK E KUPTOJMË..... 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡
Shabane Elezi
Shabane Elezi 12 ditë më parë
uau ca zeri mrekulli
Adnan Maqi
Adnan Maqi 12 ditë më parë
Shum zanin e mir brehhh ashtu edhe vet❤😘😗
Mira
Mira 12 ditë më parë
🇦🇱❤🇷🇴
Karolina Mietkiewicz
Karolina Mietkiewicz 12 ditë më parë
🇦🇱❤🇵🇱
FF MARAJAN
FF MARAJAN 12 ditë më parë
💔😔
JuSt PsYcHo
JuSt PsYcHo 12 ditë më parë
SAD
Albion Olluri
Albion Olluri 12 ditë më parë
Kënget me te mira I bejne vetem dy veta : 1 BEBE dhe 2 GJESTI . I love you so much. Your songs is very nice.♥♡♥♡♥♡♥
Andy Hoda
Andy Hoda 12 ditë më parë
Talentin nuk ka nevoj rreklamojsh te trgon veprat e para me ne fund doli te kendoft zemra 👐👐⭐⭐⭐⭐⭐
Mirela Pengu
Mirela Pengu 12 ditë më parë
Super kenge
yuoop noke
yuoop noke 13 ditë më parë
Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝
Elisabeta Qira
Elisabeta Qira 13 ditë më parë
🙂🥺👍👍👍👍👍
bilinas mini
bilinas mini 14 ditë më parë
halite,mir qe u binde #GJESTI #uhalite #ONIMA
sigrida ciku
sigrida ciku 14 ditë më parë
sa kengetar i mir un e ngjoj per dite zoti te bekofte
Gazment Brahimllari
Gazment Brahimllari 14 ditë më parë
Kjo kenge eshte e mrekullueshme 👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍
yuoop noke
yuoop noke 13 ditë më parë
Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥
Carpe Diem
Carpe Diem 14 ditë më parë
Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝
Rifat Zulfaj
Rifat Zulfaj 14 ditë më parë
Bravo koft qisin kange me zemer si ti qe eknon nuk ka je yllll
Fadili MurTi
Fadili MurTi 14 ditë më parë
Te lumt goja😀
Video Interesante
Video Interesante 14 ditë më parë
Cfare do të thotë U HALITE?
Fabian Burina
Fabian Burina 14 ditë më parë
🎶❤gjesti
Agim Likaj
Agim Likaj 14 ditë më parë
Kjo keng te ben per te qare🥺🥺😔😭😭
Flamur Dauti
Flamur Dauti 14 ditë më parë
Ai qe e ka ber e keqe kenga ai spi njeka kenget
Flamur Dauti
Flamur Dauti 14 ditë më parë
Veq vazhdo shum mir 💪💪
Eltina Zenel
Eltina Zenel 15 ditë më parë
super hit
Lutfije Bislimi
Lutfije Bislimi 15 ditë më parë
bebe boss je te dua nga diamant bislimi
Elma Elma
Elma Elma 15 ditë më parë
🔥🔥🔥
Armando Aliu
Armando Aliu 15 ditë më parë
Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥
Vjollca Balla
Vjollca Balla 16 ditë më parë
Ky është një nga këngëtaret më të mirë në Shqipëri 🤗🤗💥
Tik tok star
Tik tok star 16 ditë më parë
Zeri yt 💜💜💜💜💜👌👌
Sina Mobishd
Sina Mobishd 16 ditë më parë
Bravo Gjesti ma Mir be bot
Rijad Kasamaj
Rijad Kasamaj 16 ditë më parë
Ky eshte nje kengetar super
Arian Topalli
Arian Topalli 16 ditë më parë
Un
elmedin jusufi
elmedin jusufi 16 ditë më parë
😢😢🥰💔💘
FF LIDER
FF LIDER 16 ditë më parë
Pse nuk del ne top list kjo kenge!!!
Tuana Gerbeshi
Tuana Gerbeshi 16 ditë më parë
Keng ma e mira ne bot
vini hyka
vini hyka 17 ditë më parë
SUPER
Alesia Avdulaj
Alesia Avdulaj 17 ditë më parë
Ash nje kang shum e bukur
Maz B
Maz B 17 ditë më parë
His voice omg 🥺😍
Ken Nechee
Ken Nechee 17 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
minivere kallaba
minivere kallaba 17 ditë më parë
bravo👏🏻👏🏻👏🏻
rima pireci
rima pireci 18 ditë më parë
E paska pas femnen e fort KY gjesti perqata hiti fort
Ambra Kruti
Ambra Kruti 18 ditë më parë
Shume e bukur kjo kenge
Liridoni Rama
Liridoni Rama 18 ditë më parë
00
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
3:01
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 68 mijë
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 4,5 mln
Lannex - Bylbyl
2:34
Lannex
Shikime 6 mln
JONY - Love your voice
2:31
Atlantic Records Russia
Shikime 76 mln
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 3 mln
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
Shikime 21 mln
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 68 mijë
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 4,5 mln
AZET - FREIGANG (prod. by Lucry & Suena)
2:50
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 92 mln