Getinjo - Pare

  Shikime 1,302,150

2EURO MUSIC

Muaj më parë

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Video : Noar Krasniqi
Instrumental: PlugBeats
Getinjo - Pare


Komente
Irdi Hodaj
Irdi Hodaj 2 ditë më parë
Kjo kenge meriton Oscar 👏👏👏
A Tv
A Tv 3 ditë më parë
RRESPEKTE NGA KOSOVA
Tungatjetajuj
Tungatjetajuj 4 ditë më parë
Pse sosht nspotify kjo perl ?
Denis Kavaja
Denis Kavaja 5 ditë më parë
Hallall shok
Samche Imeri
Samche Imeri 6 ditë më parë
Getinjo few years earlyer Aedin sa shum t dua oj moj pare..
gaz veliqi
gaz veliqi 6 ditë më parë
Mesazh shum imir
Lusilavicishta
Lusilavicishta 10 ditë më parë
Super❤️👁👄😭
Lukas Llukas
Lukas Llukas 11 ditë më parë
Ti je gjigand
Bossi Droges
Bossi Droges 11 ditë më parë
Kte keng duhet ta degjoj pronari im😭
Alban 40
Alban 40 11 ditë më parë
Ama vet me s klas
Leon Art
Leon Art 12 ditë më parë
2PAC SHQIPTAR
Qemal Uku
Qemal Uku 14 ditë më parë
super kenge,me vjen keq qe esht e nenvlersuar
MaLA
MaLA 16 ditë më parë
Realitet e pares 💪🏻👊🏻
ALBANIA EAGLE
ALBANIA EAGLE 16 ditë më parë
Po hyri paria ne mes ka mbaru cdo gje..
Ylli Kola
Ylli Kola 17 ditë më parë
Bravo getting parka back giti faret
Tony hesapi
Tony hesapi 19 ditë më parë
Hallall getinjo I ke ra kokes ai leku poshter ka mor ne qaf gjith planetin
ARtty high
ARtty high 19 ditë më parë
Mos mkallxo ti mu per pare kur je tu vozit E class, edhe ore ma t shtrejt se E classa
Lyrics Bobi
Lyrics Bobi 20 ditë më parë
Brravo Geti te lumte me kete kenge i meriton 100M like♥️
salsanoofficial
salsanoofficial 21 ditë më parë
Shume e forte kjo kange shume e vertet super shume fjale tforta 🔥
aclacl
aclacl 21 ditë më parë
Getinjo meriton vendin e Parë
ele ktrical
ele ktrical 22 ditë më parë
legjend ka me ngel geti
Albjon Maklekaj
Albjon Maklekaj 23 ditë më parë
Kinh
frenk valley
frenk valley 24 ditë më parë
parja, sex, dhe fame jan deshira qe njeriu duhet ti kotrolloj.. controll your self dont give too lust.
Albert Gabriel
Albert Gabriel 24 ditë më parë
👑👑👑👑💸💸💸💸👑👑👑👑
Kristian Prendi
Kristian Prendi 25 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Valmir Bukoshi
Valmir Bukoshi 25 ditë më parë
Roman me 2000faqe ne 3 Minuta. 🙌🙌🙌
Edmond Dedvukaj
Edmond Dedvukaj 26 ditë më parë
Prej ksaj kang qe se ke ba per pare, tka dal ma e bukur se krejt ato komercialet (opinioni jem) rrespekt
mmpj twod
mmpj twod 26 ditë më parë
I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️
Kebab Trailer
Kebab Trailer 27 ditë më parë
Parja left the chat
Bobiras G
Bobiras G 27 ditë më parë
PARJA LEFT THE CHAT....
Le Lui
Le Lui 27 ditë më parë
Je i madhë Gentinjo 🤝 🇦🇱
NOTHING
NOTHING 28 ditë më parë
Schum fort amo hiq se paske mixu bro
Shpresa Hyseni
Shpresa Hyseni 28 ditë më parë
Duhet ta degjojne 7.7 miliard banoret e botes. Eshte marre si ka kaq pak klikime me nje mesazh gjigand qe mban nen vete. Te lumte Gentinjo 👏👏👏
doliio volay
doliio volay 27 ditë më parë
shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...
Badalli Nuhi Nuhi
Badalli Nuhi Nuhi 29 ditë më parë
Getinijo sakatinjo
noizy noizy
noizy noizy 29 ditë më parë
te lumte goja o vlla e ke qa kte keng 🙌
Laco Laco
Laco Laco 29 ditë më parë
Rrespekte vlla po ban hip hop bravo❤👌 Bravo edhe per kangen 👌🙏
Gabriell Koci
Gabriell Koci 29 ditë më parë
Thojna Zot faleminderit saher t'bojna pare A n'fakt parja osht dreqi që na qiti fare Parën nuk e boni Zoti po e boni idioti Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti ! #BravoGetinjo je nr 1 e veq kush lodhet me bo muzik ne 2021 se kjo keng eshte dhe do mbetet Hit 👍👌
abbsnn cose
abbsnn cose 28 ditë më parë
Ata qe kan ber disslike u ka djeg pak😂😂
NewWorld
NewWorld 29 ditë më parë
super tekst,realitet i goditur ,urime per kete teks
wnnalis cioov
wnnalis cioov 29 ditë më parë
Defenitivisht 👏👏👏👏👍
Axh3r A
Axh3r A 29 ditë më parë
edhe lapsit i vjen marre kur e kap Geti ndore..se mendon se seshte i denje per fjalet e kti mjeshtri
Zyrafete Kadrijaj
Zyrafete Kadrijaj 29 ditë më parë
Shum tekst i vertet per kohen e parshtashme
ema art
ema art 29 ditë më parë
o njerz lutnu per zot ta kem shneten familjen mes kqyrni me prek havajen me dor knaqnu me qata qe e keni elhamdulah i zotit tjemi te knaqur me ti me qat rrisk qe najke dhan mes ta keqpordormi ta kthejm shpinet ty familjes amin inshalla
wnnalis cioov
wnnalis cioov 29 ditë më parë
Bkr
ema art
ema art 29 ditë më parë
Rrespekt vlla keng me shum domethanje
D N
D N Muaj më parë
Po dalim nbitcoina krejt qr mos po bahet ma mire
bb4live inter
bb4live inter Muaj më parë
Parja tshtini me menu se je tu knaq po kurr su knaqe..kjo ishte fjala.ma.kuptimplot e tan kanges rrespekt
Mr. Man
Mr. Man Muaj më parë
shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...
Alberta Dodaj
Alberta Dodaj Muaj më parë
Getinjo 4years ago realizon kengen: O moj pare, duke I shprehur dashurine😂 Tani diss me kete 🥴🥴😬 Ndaje mendjen vella ben apo sben😜
Lejla Lejla
Lejla Lejla Muaj më parë
👏👏👏
Lejla Lejla
Lejla Lejla Muaj më parë
👏👏👏
Alfa Brooklyn
Alfa Brooklyn Muaj më parë
E ki myt krejt ket beat KING!!!!!
Vesel Albooz
Vesel Albooz Muaj më parë
Fakte 💯
ToniSadiku
ToniSadiku Muaj më parë
Kurgjo kunder kerkuj ama mos t qet muzika as 1 artist GETINJO e ka mshel per si vjet
Albanian UK
Albanian UK Muaj më parë
A din sa shum te du o moj pare o moj pare Tash kundra pares E le ba paren ti bac. Pa pare ste jep kerkush rendsi
Luan Keraku
Luan Keraku Muaj më parë
Ked e Verdetë është gedo😔🥺🤍👑🪐
des ist
des ist Muaj më parë
Getinjo Sot: parja tfliq Getinjo para pak vite: oh Sa shum te dua oh moj pare Kerkush nuk e mer qesi budall serioz
Meriton Kuchi
Meriton Kuchi Muaj më parë
Po nuk o to thon mos boni pare mesazhi o me pare ndryshoje jeten jo veten o stahor ti qifsha trut e peshkit qe i paske
Elisa_ tayna
Elisa_ tayna Muaj më parë
Bkr
Florent Rexhepi
Florent Rexhepi Muaj më parë
geti : a edin sa shum te dua o moj pare
Bruna Malaj
Bruna Malaj Muaj më parë
Super text
Bruna Malaj
Bruna Malaj Muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
John
John Muaj më parë
Super kenge. 😍 Dhe ska dit qe se dëgjoj ket këngë 😍❤️ . Dhe. Mezi po pres të dali ne stori e ista dhe fb si këngë 😍
caush boduri
caush boduri Muaj më parë
Nje mesazh me nje te verterte e hidhur👏👏👏👏👏👏👏👏👏
GILI - VI
GILI - VI Muaj më parë
Histori e vertet me fakT🙏🙏🙏💪💪🇦🇱
Jorgen Tresa
Jorgen Tresa Muaj më parë
O djeg🔥
Valentin Pergjoka
Valentin Pergjoka Muaj më parë
E ke myt vlla...qa na bani kjo pare i bani tgjitha kto qe thua ti edhe ma shume
mikea hiooi
mikea hiooi Muaj më parë
Kjo kenge eshte me plote kuptimin e fjales "ART"
Oznek Official
Oznek Official Muaj më parë
feat with Doza mc
pashk sokoli
pashk sokoli Muaj më parë
gang mat mir bot nuk kam ni ma shum po sillet parja sesa globi
Besnik Hebibi
Besnik Hebibi Muaj më parë
Kush eka bo dislike ja qifsha 12 mi nana
Orest Kubolli
Orest Kubolli Muaj më parë
Iku UNIKKATILI erdhi GETINJO
mikea hiooi
mikea hiooi Muaj më parë
1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real
berat beluli
berat beluli Muaj më parë
Shum e vertet realitetin eke than bravo
miko foin
miko foin Muaj më parë
Amazing song 👏
fitim haziri
fitim haziri Muaj më parë
bravo getinjo shum te fort e paske bo qit muzik
Kastriot Tërvoli
Kastriot Tërvoli Muaj më parë
Keng me kuptim zmra
Jul Kind
Jul Kind Muaj më parë
Respekt. Je I madh. E vertet. Kush ka pare
Ismail Qemali
Ismail Qemali Muaj më parë
Wow! Nuk degjova as nje fjal te pavertet, vetem realitetin 👏👏😥
miko foin
miko foin Muaj më parë
Halla koft
MilimetriOfficial S-14
MilimetriOfficial S-14 Muaj më parë
hallall per kto fjal e ishalla i thirrin menjes SHQIPTART me rrespektu njoni tjetrin ma shum se me e vra se na hongri dreqi ne shqiptarve tu vra per pare
XArdian
XArdian Muaj më parë
Respekt kerjt
sokin jon
sokin jon Muaj më parë
REAL TALK👏
Albin Etemi
Albin Etemi Muaj më parë
A osh qeky qaj qe thojke a e din sa shum te dua o moj pare - per ty krejt tzezat i boj 🤐🤷‍♂️
MyidolRikiS
MyidolRikiS Muaj më parë
Ktu nuk ka thon qe nuk e don paren, po thjesht që se qka po t'shtin me bo për pare..
melinda ademi_fp_
melinda ademi_fp_ Muaj më parë
😑pa pare ti sdo e kishe nxjerr kengen
gioyu comi
gioyu comi Muaj më parë
Melisa:1 dit 1.2 m Getinjo:1 dit 300 k Kshu vlersohen artistet e vertet ☹💔
Faby Sel
Faby Sel Muaj më parë
1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real
sokin jon
sokin jon Muaj më parë
👐 super broo
Elvis Shijaku
Elvis Shijaku Muaj më parë
Big shaq-chicken shop ... super mix ke ba 👏👏👏@getinjo 👑
deep hause
deep hause Muaj më parë
Njeriu teksteve me i madhi
Ledi Ledi1
Ledi Ledi1 Muaj më parë
Nuk din me ngju keng shqiptaret kjo esht super geng
Ledi Ledi1
Ledi Ledi1 Muaj më parë
@gioyu comi o yll
gioyu comi
gioyu comi Muaj më parë
A e din sa shum te dua o moj pareee ???
Arlind Vishaj
Arlind Vishaj Muaj më parë
Kno ti kno
I am shkodran albanian
I am shkodran albanian Muaj më parë
E ke nje bravo asnje fjale qe e ke then ste bie ne tok ky esht realitet dhe pse ti e ke perkthy ne keng dhe nje her bravoo te qoft je njeri nga rap artistat ma te mir
Sadije Bunjaku
Sadije Bunjaku Muaj më parë
Halla koft
Gerta Begaj
Gerta Begaj Muaj më parë
Super mesazh super tekst 👏👏
King Balû
King Balû Muaj më parë
King Je 👑👑👑🙏
leart dauti
leart dauti Muaj më parë
Yeah E vërtetë, parën e dojna kejt Amo parja Nejse spo foli, [?] Yeah, yeah [Verse 1] Thojna zot faleminderit saher t'bojna pare A n'fakt parja osht dreqi që na qiti t'fare Parën nuk e boni zoti po e boni idioti Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti E për pare t'don i joti, t'don femra, t'don shoki Me pare i padituni bohet ma i forti Parja ka vler edhe nese e mlon llomi Ma shum po sillet parja sot, sesa globi Çka skom bo për pare po e di që osht e keqe Parja m'shtini me nejt me njerz që i kom bezvesе Parja t'shtini me shti shumë drog nëpër kese Parja t'shtini mе prish vetën, me ja ngul tjerve Parja t'shtini mu bo nervoz e mi bërtit nanës Parja t'shtini mu bo pis me ja kthy fjalën babës Parja t'shtini mos me ja dit vlerën asni vajzës Ti bon qadush për pare nuk e ki pikën e marrës Chorus] Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a po e kuptoni? Ferri o ntok, njeri parja e pruni (Yeah, yeah) [Verse 2] E spo di ku me ja nis sa tkqija i boni parja Parja osht arsyja pse dikun nodh percarja Mes gjakut, fisit, shoqnis u thyn ligjet Parja hini n'mes e qiti njerin prej kikës Parja t'shtini ty mu bo shpiun me shti llafe Parja t'shtini mu bo mut me hangër mut pa fakte Parja t'shtini me bo luft me harru fjalën "paqe" Parja t'shtini me menu që je tu u knaq po kurr su knaqe Parja t'shtini me mar n'qaf njerin mos me lon t'qet Miliona pare lojn miliona njerz pa jet Kur ta kshyrsh osh veq ni flet, shit E për kët flet o njeri jeta u shit Lumturia, u fik, dashnia u shtyp Mjalta u bo guri, u shëndrru n'kryp S'ka lidhje ku beson, n'xhami ose n'kryq Parja tka bo me harru kush o Zoti yt Chorus] Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni
Nafi Qovanaj
Nafi Qovanaj Muaj më parë
SHUM RESPEKT PER GENTINJON SHUM PE NDEGJOJ KANGEN BRAVO TE LUMT
Violeta Rangjelovikj
Violeta Rangjelovikj Muaj më parë
Shummm real njeri je
Violeta Rangjelovikj
Violeta Rangjelovikj Muaj më parë
Zemerrr jeee
Violeta Rangjelovikj
Violeta Rangjelovikj Muaj më parë
Bravo geti
Trimi Bytyqi
Trimi Bytyqi Muaj më parë
👐 super broo
malvina abdiu
malvina abdiu Muaj më parë
Another level ⬆️
abbsnn cose
abbsnn cose Muaj më parë
I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️
Leonit Berisha
Leonit Berisha Muaj më parë
A e din sa shum te dua o moj pareee ???
toni toni
toni toni Muaj më parë
o bro shum te forte paske qit rrespekte per ty
Vinz - Dominicana (Official Lyrics Video)
2:33
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 4,4 mln
EVER B - CA PO BON (prod.by Nurteel)
2:29
Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor
3:04
Dhurata Dora
Shikime 8 mln
Butrint Imeri - Dujem
2:42
AVD Digital
Shikime 14 mln
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 4,2 mln
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46
Marin - #MeekMeek (prod. by Rzon)
2:53
MarinOfficial
Shikime 17 mln
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
EVER B - CA PO BON (prod.by Nurteel)
2:29
Arilena Ara ft. Noizy - Murderer
3:28
Arilena Ara
Shikime 3,4 mln
Sinan Hoxha - Dasma cunit (Official Video 4K)
3:46
Vida Kunora - Nusja e Vjehrra
3:16
Vida Kunora Official
Shikime 182 mijë