Ftesë në 5, U bë nënë 16 vjeç, historia prekëse e modeles: Na ndau vjehrra! 7 Qershor 2021, Pjesa 1

  Shikime 479,877

Top Channel Albania

Muaj më parë

Tema: Vetëm 23 vjeç dhe nënë e një djali 6 vjeçar, “sekreti” i Silvit, konkurrentes së “She’s on top” që i përloti të gjithë… Nga konflikti me familjen, divorci, problemet shëndetësore e deri tek rritja e një fëmijë e vetme.
Të ftuar: Silvi Pashollari
, autore & moderatore e , emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare
Gazetare: Adela Hysenllari

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALclone Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
Amus Amus
Amus Amus Ditë më parë
Bieta mos ka filluar te te kape menopauza para kohe mi xhan?
Saint Don
Saint Don 3 ditë më parë
Sa idiote dhe injorante kjo e ashtequajtura gazetare.
Arsen Coku
Arsen Coku 13 ditë më parë
Kijo prezantuse koti fare PA lidhije
Flamur Kyqyku
Flamur Kyqyku 15 ditë më parë
Njerzit kur jon semur ato shkojn ne mjek ti qe punove koke mos vet koke peshkaqen ka goja mos mashtro njerz qe te dojn kqyre amarin iki prob je femer mos fol kot vjerra kunati ti edi qe je tjua fot kot je ere ste shiten mashtrimet
Flamur Kyqyku
Flamur Kyqyku 15 ditë më parë
E semur punove bravo
Flamur Kyqyku
Flamur Kyqyku 15 ditë më parë
Per gjith qka ka zgjidhje po nuk esht vjerra problemi kurr
Flamur Kyqyku
Flamur Kyqyku 15 ditë më parë
Kurr vjehrra ste ndan pi djali veq vesi yt qe ki pas e ste len mu knaq kalxo qka dush shoqev telivizionit por kurr sun ja kalxon zotit
mari lena
mari lena 17 ditë më parë
Akoma në shqipëri martohen që 16 vjeç kalama 🤦‍♀️ ja pasojat,çojn rininë dëm kot
Eli
Eli 21 ditë më parë
Ktej thot tha babi im esht fmi per te luajtur me litar ktej thot me nderhynte vjerra.Pse sja more per msim fjalt e vjerres
valbona Bona
valbona Bona 21 ditë më parë
Sa pati nis Facebook thot 🤦🏻‍♀️
Doni Muja
Doni Muja 21 ditë më parë
Sa rren zot I madh pse moj goca rreni kaq shum
Sadbere Fazlija
Sadbere Fazlija 21 ditë më parë
Nenat e vjehrrat jane mbretresha duhet me mbajt secila vendin e vet shkon shume mire... Pse vjehrra thote nje mendim qenka e keqe e duhet me ju gjujt burrit mbi koke. A nena me i thene mendimet nuk i nijm bile.
Sadbere Fazlija
Sadbere Fazlija 21 ditë më parë
Mjer vjehrrat,nuset pa nder e respekt,vjehrra eshte nene dhe nuk ua done t'keqen. Nuset si vijn si mgjitore dojn me ba cop e grim te gjith familjen.dojn veq djalin hupi,te gjith, jam ketu une tash une e une jam nena e gjitheçka per ty...
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta 25 ditë më parë
Jo te gjitha vjerrat jane negative Po ashtu dhe nuset duhet mirkuptim ai eshte celsi Nje kritike te vogel ato thonjte a mundesh me i pre se kujdesesh per cunin dhe ato jane burim bakteresh
Tea Tea
Tea Tea 26 ditë më parë
o zoti i vraft kto vjrhrra se me vet burri vjehrren moti ishum da po nuk e ka vet se ajo a shum katil po zoti te zezat ja kthevt ne qika te veta qa ka dasht mu mem ba
the forbidden girl
the forbidden girl 26 ditë më parë
E re e bukur gjith jeten perpara. Vazhdo jeten hec perpara dhe mos e kthe koken mbrapa. Ska të keqe qe per të mir nuk vjen.
joana hodaj
joana hodaj Muaj më parë
kjo bieta shikojeni cik kur ka qen e ftuar roza lati sa paragjykuese dhe smirushe o zottttttt sh njeri i keq duket n shpirt
Enver Enver
Enver Enver Muaj më parë
Ggggg
Popcorn & Chill
Popcorn & Chill Muaj më parë
Cka ka kjo Bleta që Nuk mund të rri qetë 2sec 🤦🏻‍♀️
Plug Wrld
Plug Wrld Muaj më parë
Vjeherr katilesh!
Denisa Shehi
Denisa Shehi Muaj më parë
Ka te tilla vjehrra plot,por eshte Zoti lart qe i jep ate qe meritojne nje dite,ato e paguajne per cdo nderhyrje qe bejne te djali dhe nusja!Mos gezofshin nje dite te bardhe!
emi
emi Muaj më parë
Ju s'jeni mire nga mendt e kokes. Flisni per familje e vjerra kur ketu kemi te bejme gati me nje histori ne "limit" pedofilie. Nuk e di kur arrihet mosha e emancipimit ne Shqiperi ( vetem ne raste te veçanta), besoj 16 vjeç, por kjo ka ikur me pare e ai ka qene 23 vjeç...kulmi. Cfare bazash familiare pretendoni qe mund te krijonin? Njera femij e tjetri karabush e thoni a e ka fajin vjerra?! O zot cfare lexoj ketu "dashuri" qe 12 vjeç me arratisje...😳
Bobi Bobis
Bobi Bobis Muaj më parë
Kjo prezantuesja sa vk qenka
Aleka Qipo
Aleka Qipo Muaj më parë
Vjerra te ndyra..po e pesofehin ne vajzat e tyre plehrat
Dafina Dafina
Dafina Dafina Muaj më parë
Keq me vjen per ish bashkeshortin,sepse Silvi ka menduar qe e do ate djale dhe ai ka besuar se silvi e do
Cucina Mista
Cucina Mista Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣👏👏
Eduart Tanushi
Eduart Tanushi Muaj më parë
Ttyùuuiop0⁹⁸⁷⁵3¹
enxhi qato
enxhi qato Muaj më parë
Pse i ngec shiriti moderatores?
Kozeta Sefa
Kozeta Sefa Muaj më parë
She has been a bich
Besara Sara
Besara Sara Muaj më parë
Mas ta qofte zoti se ske ça i ban hic.....Po ishalla e ka njat fmi me jet se Zoti shef e pagun pa merak gjithkush ka me marr ça meriton.
Benita Syla
Benita Syla Muaj më parë
ndrrone prezantusen se katastrof
Astrit Sadrija
Astrit Sadrija Muaj më parë
Ju qe shkrun I per vjerr a ake I Nan ju a veq demek Po komentoj ku ka Nan se ja prish jeten e djalit ka monsi kjo shoqja ka flejt veq neper shoppinga
Dava Preci
Dava Preci Muaj më parë
Ka.vjerra.qe.bo.be.se.te.kan.shpirtin.ne.dore.por.ndarjet.i..Kan.per.kenaqesi.zoti.i.zbute.shpirtin. jerrave.lina.
Marsuela Tirane
Marsuela Tirane Muaj më parë
Histori koti E ca eshte kjo? Histori shine E zakonshme
Trolo Transunion
Trolo Transunion Muaj më parë
Kjo moderatorja shet mend ketu po ne fakt ndau burrin plak sa babai vet 🤣🤣🤣
Dimitris Dimas
Dimitris Dimas Muaj më parë
RESPEKTE TE LUMTE DJALIT MOS I FUT UREJTE PER BABEN KOHA DO TA TREGOJ
dominic manetta
dominic manetta Muaj më parë
Ca I keni gjith kta pedofila ne shqiperi edhe sthot njeri gjesikur eshte normale edhe kur ne US shof burra nga 30 vjec to u mundu tu gjujt nji 15 q16 17 vjece o ju shpelaft mortja juqifsha motrat po nuk kapet femija nate mosh edhe sikur te doj vet eshte turp mor idiota teenagers don’t know what they wanna eat for breakfast let alone make decisions for the rest of their life it’s pathetic n everyone looks at it like it’s ok no one says anything about that but that’s the definition of pedophilia
dominic manetta
dominic manetta Muaj më parë
Sa e paska pallen e hunes motra e dyta. Kjo eshte 23??? Duket edhe zero I trashe sikur eshte 40
gysi gysi
gysi gysi Muaj më parë
dava ruspie duket nfoto
Hyrie Laci
Hyrie Laci Muaj më parë
Po kjo nuk i ka pyetur prinderit deshi burr
semri ardit
semri ardit Muaj më parë
Aman se kjo po del me fol palidhje ik mej se ste besoj apask genjeshtare e keqe hajt se ke tall b...turp femer debile pise spot vjen turp aspak
Neri Nera
Neri Nera Muaj më parë
Eehh sa te kuptoj moj moter,jane me shumic ato familje pa kultur.
Liliana Saliasi
Liliana Saliasi Muaj më parë
Kjo me e bukura! ? Kjo eshte me e shemtuara
Ermi ermi
Ermi ermi Muaj më parë
Se ku e ka modelen kjo nje zot e di Shum e shumtuar.
Antoneta Nita
Antoneta Nita Muaj më parë
Bieta veq gazetare sje ok Nashta me vjedh burrat e tjerav te ec ama per tv sje kerkaaaaaa
Pranvera Skandaj
Pranvera Skandaj Muaj më parë
@Antoneta Nita jo une sja kam marr burrin kujt nuk po me djeg per vete e ke gabim ni burr kam e me ate dua te plakem
Antoneta Nita
Antoneta Nita Muaj më parë
@Pranvera Skandaj qa pot djeg ? Ja ki mor edhe ti najkuj burrin a hahahah
Pranvera Skandaj
Pranvera Skandaj Muaj më parë
Sju vjen turp si mund te flisni ashtu
Ikballe Cakolli
Ikballe Cakolli Muaj më parë
Moderatorja sa me ben nervoze me.ato gjeste me duar me te folur....
the forbidden girl
the forbidden girl 26 ditë më parë
Ajo ësht yll.
Ola Ola
Ola Ola Muaj më parë
Lat nam me kto titulla ...modele po nga u be modele kjo se doli sfiloj dy her ne pasarel lat nam Sinqerisht
Fatbardha Marku
Fatbardha Marku Muaj më parë
Askush nuk te ndan nese dashuria mes ciftit eshte e pathyeshme.
Plug Wrld
Plug Wrld Muaj më parë
Kur e ki burrin budall e vepron qysh ti thot familja, nuk guxon me kan vetvetja … ta bin punen mu nda…
Play Points
Play Points Muaj më parë
Un kam qen 14 kur kam ik diferenc 7 vjet vajza me lindi 17 vjeq djali 21 vjeq kam nje jet te luntur gati 20 vjet probleme nuk kam pas shiqir Zotit pdandaj vjera mos nderhini ne mes te dashuris
Dhmhtra Kuriai
Dhmhtra Kuriai Muaj më parë
👍👍👍👍
Dhmhtra Kuriai
Dhmhtra Kuriai Muaj më parë
Μακριά και αγάπη μενη η πεθερά
Laorent Miha
Laorent Miha Muaj më parë
I bukur fustani nates I moderatores
Visa Lalaj
Visa Lalaj Muaj më parë
Mos umrz shpirt ti je si kukull ta kesh me jet eshendet djalin ai esh gjysma jote esh jeta jote esh gjithcka qe ke sje as epara as efundit ja shum cifte te ndar emua enjejta situat ato vjerrat eliga ihng kanceri qe shkatrojn fatin edjalit dhe te nuses dua te them qe ka hyr zili xhelozi po ka zot lart do uvij fundi enjrz te ligj mos umrz zemer ti je vajz ezgjuar eshkathet ecilter ke djalin ke ter boten femija esh shpirti ishpirtit ton pa femi ska jet po jemi me fat kemi djemt tane pasuria jon ata jane behu efort eec me kokn lart pa njrz ete paragjykojn cenojn ate pun kan po cdokush edi vet ku ipikon pika ne shpi cdo kush idi vet hallet eveta buzeqesh gjithmon forca jon me emadhe jan femijet tane 🙏🙏❤❤❤😘😘
H A
H A Muaj më parë
Po duket qe problemi kryesor ka qene pa pjekuria e kesaj vajze. Kjo nuk ka qene e pjekur per martesë. 16 vjeqare nuk je grua por femij pa marrë parasysh se kjo eshte mundu me lu rolin e gruas.
Ar Novak
Ar Novak Muaj më parë
Nuk eshte pjekuria po hunda e madhe qe kan dhe e fusin kudo po te them nga experjenca duhet perhere te jesh gati per luft kur te futin hundet pritja se nuk ti fusin me por nenat e cunave duhet te jene e gezuar kur nusja i kujdeset per cunin jo te bej budalluqe
Ida Terziu Balla
Ida Terziu Balla Muaj më parë
Problemi kryesor ishe Nena xheloze per djalin.Nese je nene ke vend ne shpirt per cdo femije Jo me per nusen e djalit.Por keto nuk jane nena .sepse kur pranon nusen e djalit 16 vjece qe eshte femije nese nuk di te besh mire mos bej keq.Lotet e femijeve numerohen ka Zot.Mjere ata nena qe shkaterrojne familje.
free at last
free at last Muaj më parë
Per ju qe nuk besoni qe kete e ka ndare vjerra , pse ju duket cudi? Ne kulturen tone vjerra ankohet nga nusja qe diten e pare dhe ju mos na beni si te ndershme kur i kunderviheni kesaj . Pse u martua 16 vjec , po ai djali pse e mori gruan 16 vjec , Po ju sa vjec jeni martuar vete apo nenat tuaja i keni pyetur sa jane martuar? Une kam vuajtur per vete , edhe para se te shkoja per te lindur i kam shtruar darken asaj dhe vajzes se kunatit ! Nje gjelle sa isha shtatezane nuk ma beri dhe nje pale papuce per femijen nuk i beri meqe ishte pleqeri !
free at last
free at last Muaj më parë
@emi po te lexosh prape komentin tim te pare e ke aty pergjigjen per sa normale me duket mua, po te jetosh ne USA 23 vjecar qe shkon me nje nen 18 vjec quhet pedofil per tere jeten. Po ja qe jemi ne Shqiperi dhe kjo eshte normale , e them sepse e njoh kulturen tone! Hajt tani me ler rehat se nuk kam nerva te merrem me e lagu se lagu
emi
emi Muaj më parë
@free at last sipas teje te duket normale ty qe nje 23 vjecar ti hedhi syte nje 15 vjeçare? Koke bosh eshte ai jo ajo, shkruajta nje e "mitur" jo nje i "rritur". Une nuk jetoj ne shqiperi po kam motren atje me vajzen ne ate moshe. E te siguroj qe e mendon si une! Po te ishin me te rritur ndoshta i kishin keto probleme por ndoshta edhe jo, ku i dihet jetes. Fakti eshte qe do i shikonin me nje sy ndryshe e mbase e kalonin.
free at last
free at last Muaj më parë
@emi nje i rritur me nje koke bosh? Jam e sigurte qe ti nuk jeton ne Shqiperi prandaj dhe ke kete mendim . Une them qe edhe me te medhenj te ishin prape keto probleme do kishin !
emi
emi Muaj më parë
@free at last secili ka historine e vete e asnjeri s'po kerkon t'ju japi mend. S'ka shtepi pa halle... edhe ata qe shtiren sikur i shkojne gjerat shkelqyer, genjejne. Nderhyrja ime ishte per dicka tjeter e lidhur me moshen e me mentalitetin qe e permende edhe ti. Qe eshte e veshtire te ndryshosh nje shoqeri te tere jam shume e vetedijshme po ama s'duhet ulur asnjehere koka. Me irriton fakti qe ketu nga komentet kalon kjo situate si diçka normale e fillojne diskutojne per fajin e vjerres dhe raportin me nusen. Une e shikoj si problemin e fundit per tu diskutuar. Ketu problemi kryesor eshte se nje e mitur sebashku me nje koke bosh lozen lojen e krijimit te familjes pa e kuptuar ende se cfare ishte. Po as kesaj se gjores nuk i ve faj se eshte viktime. Fajin e kane prinderit e saj, qe si duket kane menduar vetem te rrisin nr e kalamanjve pa ditur si rriten, fajin e ka ai pseudo burri i saj qe ne moshen 23 vjeçare shkon e i hedh syte nje te miture 15 vjeçare dhe e prinderve te ketij qe e kan mbeshtetur duke vajtur e kerkuar doren. O zot i madh! Kam femijen tim kaq e mbesat e kur e mendoj... 😤😱
free at last
free at last Muaj më parë
@emi po kur keto epoka te ndryshme jetojne ne nje shtepi ,ti mendon qe nje fjale burrit dhe cdo gje u zgjidh! Nuk mund ti jap zgjidhje kesaj gjeje me nje koment por shumica e komentuesve jetojne jashte shtetit dhe kane harruar se si eshte mentaliteti i familjes shqiptare . Per te dhene mend jepni te gjithe ,por une jam ne gjendje ta kuptoj intelektin e personit qe thote : Deshe burr dhe tani mbaje,apo po ta marrezh vjerren me te mira e te shikosh , apo doni qejf ju po nuk ka , apo po te deshi burri nuk ka rendesi, apo tregoji burrit qe ne filling edhe keshtu nuk ke probleme! Qe te gjitha Qe te gjitha jane 0 me bisht , te rinjte kane te drejte ta gezojne rinine e tyre dhe prinderit nuk duhet te behen pengese, jo me te arrijne sa ti ndajne ! I kam pare te tera se jo qe jam femer vete por kam plot qe njoh dhe kane te njejtat probleme ne familjet e tyre! Kam degjuar edhe nena qe nuk duan tja dine nese femijet ndahen , perkundrazi mezi presin ! Nje shprehje thote : Per inat te nuses me vdekte djali ! Une e besoj kete femer pse eshte ndare , me e keqja eshte se ajo nuk gjen dot fjale dhe nuk ka fjale te shpjegoje ambjentin toksik qe te mbushi mendjen e te tjereve .
viola
viola Muaj më parë
Sipas mendimit tim po del me shendetshme jetesa ne bashkesi familjare kurr nuk ka pas ndarje kaq shume po e mrrni martesen si loje e jo si diqka si te shejte
lord alt
lord alt Muaj më parë
Kosovare cte tha mendja kosovaret ku shkojne gra gjejme..uh matufa.
Besim Peci
Besim Peci Muaj më parë
⅙0⁰⁹ B und ou
lulja ime
lulja ime Muaj më parë
po na qe i kem 90% vjehrrat nshpi e na perzihen nqdo pun nfmi krejt qka na vendosum per jet duhet mu merr parasysh mendimi i vjehrres😭 mjer per mu qe jom tu kalu teper dit tkqija 😣😣😓
Ella Ella
Ella Ella Muaj më parë
@Shpresa Xh si mundem te ju kontaktojnse edhe e imja ma ka ka nxi jeten gjithmon por prap
Shpresa Xh
Shpresa Xh Muaj më parë
Jam martuar me Dashuri dhe kam 30 vjet jasht por dhe pse 2000 larg sikur e kisha perdit ne shtepi mund te them na e nxiu jeten
lulja ime
lulja ime Muaj më parë
@E.E Lk ani prit thuj kusherires derisa tja fillon edhe dhuna edhe ateher ki arsye me u nda 😩😩 mjer per neve qe i kemi shpi
E.E Lk
E.E Lk Muaj më parë
Sa te kuptoj moj shoqe ,kam nje kusherire qe eshte ne te njejten pozicion ,kur duhet ti marr leje vjehrres per te ik te prinderit ,edhe telefonin jà kontrollon me thote mos me shkruaj naj gja se me shohin telefonin ,nje cop djathe po ta mari me e hanger do tja xaje ne fyt se duhet te haje qfare te ti jap ajo ,po fajin e ka burri se nuk vendin gruas se vet te pakten me ka then qe burri e don nuk perdor dhun etj .por qe nuk i ban ze nanes ,se di qa te tham perdit mendoj per te ajo duron jam mire thot burrin e dua
Ella Ella
Ella Ella Muaj më parë
Te kuptoj shum mir se un ni her ne vit shkoj dhe me tmerronnn psiqikisht
Burim Strumcaku
Burim Strumcaku Muaj më parë
😣😢
Ndoca Monda
Ndoca Monda Muaj më parë
Ke lindur 16 vjeç ?? Po ty ta ka fajin nena jote jo vjehrra. Moj vajze te besh seks 15 vjeç ta ka fajin familja jote. C pret ti 16 vjeç te kuptoj vjehrra kur nuk te kupton mami jot. Kerkoje te vetja goce se i ke hip kalit heret. Turp te kesh qe flet per vjehrren keq ! Ti dhe keto viktimat e tjera qe te mbeshtesin. Se ate burrin qe doje ti ajo e ka lindur e rritur. Beni sikur ju keni rrritur dhe burrat tuaj. 16 vjeçe te rrije ne shtepine tende e ti vije mend shkolles.
convict convict
convict convict Muaj më parë
Allahu shmatrrovt kta njerzi kqi si prishin jeten e tjerve o qllahu vravt kta fllqisira zemer lig po shum janr ba o ti vjeherr si ke ndq kta zoti te fut ne zjarr oj shtrig keqe
Lonna
Lonna Muaj më parë
Degjojini prinderit o femije se asnje prind nuk i do te keqen femijes se vet!
Kreno kren0
Kreno kren0 Muaj më parë
Edhe ne psikologji esht e ditur qe ska gje qe ju len trauma dhe pasoja femijeve sa prinderit e vet. Jo me qellim, se asnje prind s'ja do të keqen femiut...po ja qe lejm trauma te femijet.
Barbi
Barbi Muaj më parë
Mos ja fut, ka prind qe i kan myt fmin e vet,nana qe si kan lind i kan gjujt n borllog fmin,ka baballar qe sherri i kurvave i kan lan fmin me dek uni,tu dal kafev tu u pijav,ka tulifar prindi. Nese hin ka ana pozitive gjithmon ka ane negative,duhet mi permend dyjat. Dikush qe ska prind?? Kon me ndegju.
Anila Memishi
Anila Memishi Muaj më parë
Kjo qenka totalisht budallacke, dhe + thot qe nuk ju ve "shume " fan prinderve !!!! Po prinderut nuk kane faj qe ti ke ikur nga ato per nje njeri qe e ke takuar ne shitore ! Me te vertet nuk qenke normal!
Alketa Sinani
Alketa Sinani Muaj më parë
Nuk duhet paragjykuar kurre asnje njeri per ate cka ka kaluar ne jete
Aro Dalip
Aro Dalip Muaj më parë
aq te mira keto femra saa 16 mendjen per burr
Edona
Edona Muaj më parë
Une per vete se besoj shum histirin e saj kur flet duket fallco
no name
no name Muaj më parë
O silvi na trego e ke me azizin fmin apo me enverin? Ish valltare esht
Ilma Ismaili
Ilma Ismaili Muaj më parë
Shiko nese te ishte fallco si histori Ajo do kishte komunikim me ish bashkeshortin e Saj do kishte foto etj. Po femra shqiptare vuajne shum Jo vtm nga mashkulli qe ka mentalitetin qe Jan superiore por nga vete femra
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala Muaj më parë
ZOTI tè ndihmoftè !!!! Sa keq !!!
Alma Lulja
Alma Lulja Muaj më parë
Ec moj aty ne vend ti ndihmoje mamit vrapove pas qejfeve te tua , ashtu si paske len dhe burrin per aresye qe skane pasur lidhje me ju te dy. Egoiste
Alma Lulja
Alma Lulja Muaj më parë
@Ertjola Cekani po pra dhe mami e semure
Anna Anna
Anna Anna Muaj më parë
Shpresoj ta provosh,sepse nuk eshte e vetmja qe ka pasur kete situat!!
Ertjola Cekani
Ertjola Cekani Muaj më parë
Po t vesh re ka qen 15 16 vjec. Ska dit ca ka bere thot. Egoiste je ti qe skupton
Ester Ester
Ester Ester Muaj më parë
Mos gjyko mor vajzuke , se vec prej te mirave nuk ik kerrkush 🤪
no name
no name Muaj më parë
Aman sa gazetare koti qe je moj Bieta je shume e sforcuar pak me e thjeshte e mos leviz me kembe e duar se historite i ke te mira por ti nuk durohesh 🤷‍♀️
Nelas G75
Nelas G75 Muaj më parë
Kshu perfundoni kur filloni dashurickat qe 13 vjec e skeni tru per shkolle..
Une dhe ti😌🧸❤️
Une dhe ti😌🧸❤️ Muaj më parë
@BASHA__F keshtu eshte e verteta👉👈
BASHA__F
BASHA__F Muaj më parë
@Une dhe ti😌🧸❤️ te drejt ke prz 😅🤝
Une dhe ti😌🧸❤️
Une dhe ti😌🧸❤️ Muaj më parë
Okj ne te rinjte e sotem qe i vazhdojme qe tani po prinderit tane qe fejoheshin qe 14 vjec pa deshiren e tyre.Keshtu edhe mami eshte fejuar 14 vjec dhe femijen e pare e ka lindur 16 vjec
Joy Sena
Joy Sena Muaj më parë
Ne pergjithesi vjerrat kosovare kane qejf te nderhyjne te djali dhe nusja! Jane posesive, duan te bejne ligjin! Dhe burri degjon nenen per respekt dhe ndan nusen per hater te familjes! 😱Plus kane qejf te ta marrin dhe femijen si pa te keq! Nuset nga Shqiperia si duan fare! Jane xheloze ndaj nuses dhe e quajne nusen sikur ka ardh per skllave e jo per djalin!
Daniela Ela
Daniela Ela Muaj më parë
Pse o zot jan kto njerz kaq te lig pf ju denoft zotu
Lili Lili
Lili Lili Muaj më parë
Sekretare🤣🤣🤣
Neino
Neino 4 ditë më parë
Tmerr 🤯, na ndihmoftë i madhi Zot n‘edukimin e fëmijëve🤲🏻
Lili Lili
Lili Lili Muaj më parë
Na e hape barkun na bane me vjell per brrylash
Lili Lili
Lili Lili Muaj më parë
O zot qa tmerri sektetare me 8 vjet shkoll ?
no name
no name Muaj më parë
@Ολγα Μla. jo ska as sekretare as valltare po ska pse rren o shok a shoqe ca je te thot kam punu valltare e jo me rrejt per vemendje. Po esht mesu silvi esht buke e vjeter per rrena e trillime
Ολγα Μla.
Ολγα Μla. Muaj më parë
@no name pse ka gje te keqe te punosh secretare....!!!!!!
no name
no name Muaj më parë
Po valltare ka punu csekretare zezaaa
Ολγα Μla.
Ολγα Μla. Muaj më parë
O Lili Lili mos je gje na Ana e burit ti qe flet me kaq uretje se ty ste ka bere gje pse kaq ligesi ndaj ksaj vajze
Anda Ashiku
Anda Ashiku Muaj më parë
C lidhje ka fatkeqsia me ate qe thua ti ajo flet shum paster
Lili Lili
Lili Lili Muaj më parë
O zonj ti se ke dasht se per vjehrren esht kollaj po thuj ti se dengla ke
Borana Mukja
Borana Mukja Muaj më parë
Njeriu nuk mund te rrije tere kohes ne stres vetem prej vjerres, nje jete kemi dhe duhet te jete te pakten e qete jo vetem probleme.
David Martin
David Martin Muaj më parë
Amar Omar Qfar. Qobaneshe
David Martin
David Martin Muaj më parë
Omar osama bin la den
βερα
βερα Muaj më parë
Vetem 23 vjec esht kjo ?🤔
Lumturi Hajdari
Lumturi Hajdari Muaj më parë
Duket me e madhe
viola
viola Muaj më parë
E degjova interviste me vemendje vertet eshte per te ardhur keq.Ta prishesh familjen per shka se te kshillon vjehrra si me mbjte rregull ne shtepi kjo nuk do komen .dhune nuk paskan ushtru as burri e as vjehrra . Te njejten situate e kam edhe vet por une e marre si kshille ate qe me thote vjehrra .Me dhimbeset djali qe rriitet pa baba me te vertet paske bere mekat te madh.
Km Mm
Km Mm Muaj më parë
Tre motra e dy vllezer o gazetare
Ni B
Ni B Muaj më parë
Jan disa vjehrra ta shkatrrojn jeten nusses edhe djalit.. Mue me vjen keq per te dyt edhe per ish Burrin e saj sepae edhe aj sigurisht ka qen iri dhe skadit se ku usht... Nkit rast. Vjehrat shkatrrojn shum jet djemve nussev dhe femijet e Tyre. Po kaniher edhe pa dije se shohfin tej ku shkojn. Shum gjunaf. Po ka shum shummm raste kshtu sidomos ne kosov. 😔
Nafa Nafa
Nafa Nafa Muaj më parë
Si nuk te vie turp te dalesh ne tv pyfffffff
Kei Kei
Kei Kei 15 ditë më parë
Po kjo ska bere ndonje turp ,pse mos te dali ne tv ?. SKA pyll pa derra si ne Kosove dhe ne Shqipri .Xhelozija e nenave se po ju merr nusja djalin .
Albiola Toska
Albiola Toska Muaj më parë
Po crendesi ka… u bon tfamshme plakat ne tv e jo mo gocat e reja 😂 leji moj tshijojn jeten e vet
Nafa Nafa
Nafa Nafa Muaj më parë
Aka ndihmu dikush qeka dal tv se besoj vetem ka tregu veten se osht e gabim vet paska lyp burri eja te flasim por kjo paska mendjen hava
Albiola Toska
Albiola Toska Muaj më parë
Si nuk te vjen turp te vjrllesh vrer mbi jeten e dikujt ? Apo se ke problem te komentosh negativisht 😠 se aq te papune jeni vetem te fusni hundet ke jeta e te tjereve
Mimi A
Mimi A Muaj më parë
🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Nafa Nafa
Nafa Nafa Muaj më parë
Ti shoqe se paske dasht burrin ktu vjehrra spaska dor mos genje
Akssa Begolli
Akssa Begolli Muaj më parë
Shum bajatic dhe injorante trregohet ne emision me vajzat nese keshtu je sjell sja vlen
Bahrije Zeqiri
Bahrije Zeqiri Muaj më parë
M habit fakti pse zvicrra nuk t lypi kuakjo vajz se pare se mej ba 18 vjet ,booll paska ditë si u (NDA) po ti pse nuk e more burrin ,babain e Amarit n zvicerr nuk kishe pas pun me vjehrren Hiq, pajtohuu mojj pr Djalin ,poedhe familja jote ta paska mbush mendjen mu nda
Bruna
Bruna Muaj më parë
ska jet pa vuajtje , po nuk jam dakort te leshe ate qe do se vjerra apo dikush futet cdo gje rregullohet ne kalimin e kohes . mbase cdo vajze e do burrin pa njeri po te mendojme kur kemi nena vet ! te uroje sukses e pse te kam ndjekur .
eli
eli Muaj më parë
Shum gabim pse duhet te flisje keq ne publik per gjyshen e vet lere se do i njohi vet femija .
Melissa Media
Melissa Media Muaj më parë
@Barbi shum flm shpirt zoti trujt un spo paragjykoj asnji un ju lash zotin siper sot kam dy vajzat si drita te edukuara te shkolluara dhe si du zotit gje tjeter vec ti kem mir pa tjerat spo kan renci hic per mu te persh gjith tmirat
Barbi
Barbi Muaj më parë
@Melissa Media lutu te zoti,te ndimon, se gjithqka ne kete bot kthehet qado qe bon,ishalla rriten vajzat tua me shendet e kan fat ne jet, jeta ne shum gjera ka sprova po duhet me kon e drejt ne jete.Ti lufto per femijet tu,qe mos me pas munges taskujt ❤️. Me vjen keq per rastin tend,por asnje vjeherr nuk osht e mir.Te pershendes ❤️
Melissa Media
Melissa Media Muaj më parë
@Barbi nena e ksaj kjo ishte fmi kur u martova un me vllain e ksaj sot po ris dy goca vet pa ndimen e assunta as nuk dine me ja dit per gacat e mijA 13 vite qe as ftyren sva kan par
Barbi
Barbi Muaj më parë
@Melissa Media kjo ta ka bo ty a
Melissa Media
Melissa Media Muaj më parë
Epo zoti esht i madh te njejten me bet dhe mu ju mi lat dy gocat jetime me baben gjall ne moshen tende isha dhe un slat gje pa ber derisa me ndat e shikon bota retullohet
Elona Salaj
Elona Salaj Muaj më parë
po c'pyetje po i ben kjo Bieta cllogjik munde te ket nje femije 16 vjece ky eshte krime vajza ka qene minorene por normalishte gjithe keto veshtiresi ja vlejne kure shikone engjellin e saj🙂
Kasandra❤️
Kasandra❤️ Muaj më parë
Shum pak degjova historin ne she's on top por dua te them dicka : Je femra me e fortt dhe bravoo ! Vjehrra nuk te behet kurr si nene por te pakten te dij vleren qe je pjes e trungut te saj ... dhe e anasjellta per 'nuset ' qe nuk i duan vjehrrat 😒
ana ana
ana ana Muaj më parë
@Shpresa XhShum faleminderit E dashur🤲😍🥰
Shpresa Xh
Shpresa Xh Muaj më parë
@ana ana te uroj vetem te mira🎉
ana ana
ana ana Muaj më parë
@Shpresa Xh E dashur me vjen shum keq por nuk behet asht nusja e djalit esht si vajza e shpis vjerra ime thot gjithmon vajza nxorra vajze prita un kam 10 vite martes nuk kemi kemi ber 10 fjal me ka ndimuar shum me femijet i kemi rritur bashk cdo gje qe bejm e bejm bashk kudo qe shkoj nuk me dilet nga shtepija pa vjerren ne edhe ne market shkojm bashk shkojm shum mir falenderoj zotin shum per familjen qe mka fal
Shpresa Xh
Shpresa Xh Muaj më parë
Paskeni pas fat goca se une per vehte jo vjehrra ishte betu qe s'me donte si mjaftoi kaq por hyri si gjarper ne Familien time i futi helmin te gjtheve ndersa une jetoja larg se sdija asgje 30 vite dhe nuk u lodh gruja
Vita Kola
Vita Kola Muaj më parë
@ana ana gezohem shume eshte fat dhe eshte gjeja me e bukur te kesh nje mardhenie te shendetshme me familjen e dyte 😍
Leta viola
Leta viola Muaj më parë
Zoti te bekofte qenke nje vajz artiste e thjeshte,e zgjuar🙏
elaa ela
elaa ela Muaj më parë
Te bespj qe tla nda vjehra sepse dhe mua njesoj me ndau vjehra e kam mallkuar
Viola Collaku
Viola Collaku 14 ditë më parë
po pse?
Matilda Haxhiu
Matilda Haxhiu 15 ditë më parë
@Flamur Kyqyku qetesoju se sikur ka nuse te mira ka dhe te keqija
Flamur Kyqyku
Flamur Kyqyku 15 ditë më parë
Tash mendon per telivizionin jo mo per at dashnin qe per te ike lan gjith un sju kuptoj mos kalxoni istorin ndaju qe ki qef sene tjera edhe ik kto qe kalxon ti si kur ti qesesh tortes kryp ste ka faj as komshija e leje ma vjerra
Matilda Haxhiu
Matilda Haxhiu Muaj më parë
@Ella Ella As mos u merzit, se nuk te kane merituar ❤❤❤
Ella Ella
Ella Ella Muaj më parë
Edhe mua mka shkaterru familja e burrit ohh zott jam shum keqqq
Leila Ismaili
Leila Ismaili Muaj më parë
Dhe une 15 vjece ika u bera nenne 16 vjece e 2 jav sot jam 23 dhe kam dy vajza eshte e njejta histori por eshte jete e trishtueshme
emi
emi Muaj më parë
15 vjeçe ike e u bere nene ne 16? 😳😳😳😳 Shpresoj qe yt shoq te kete qene ne te njejten moshe me ty se vallahi ketu ka histori qe duheshin denoncuar ne polici.
Laureta Ramadani
Laureta Ramadani Muaj më parë
@Anila Memishi y
Hoxha Irma
Hoxha Irma Muaj më parë
Qyqa, aq e Vogel? Wow
o b ba
o b ba Muaj më parë
pse e trishtueshme?
Anila Memishi
Anila Memishi Muaj më parë
Djal*
leone leone
leone leone Muaj më parë
kjo tha 5 fmi gazetarja 4 motra e dy djem😂😂😂😂
Rina17
Rina17 Muaj më parë
Nashta ka menu edhe 5 e kjo o e 6😂
Lia Tusha
Lia Tusha Muaj më parë
Edhe un ate nuk po kuptoj
Sonila
Sonila Muaj më parë
Haha 😅😅😅😅🤣😅🤣
Shqiponje K
Shqiponje K Muaj më parë
😅🤣🤣🤣
Albana Demaj
Albana Demaj Muaj më parë
Gjynah
Adelina Gashi
Adelina Gashi Muaj më parë
Ket semundje e kan 70% e vjehrrave shqiptare FATKEQESISHT!!!
Amus Amus
Amus Amus Ditë më parë
@Pantera bianca edhe vjehrra ka qene nuse nje dit..sic ka mallku me shpirt vjehrren e vet kur ja ka be borxh ashtu e mallkon dhe nusja kur i shkaterron jeten! Kshuqe te kuptoje nusja vjehrren meqe nje dit “do behet vjehrre vet” , apo vjehrra nusen se e di ca ka hequr dikur kur ka qene nuse vet 😉
refitaj mattia
refitaj mattia 17 ditë më parë
@Vesa Guri ⁶
free at last
free at last Muaj më parë
@Shpresa Xh ashtu eshte por ne te shumten e rasteve vajzat jane te parat qe ndezin sherrin , dhe ne disa raste kur nuk kane djalin te sakte apo kur vete nuk kane qene nuse me te mira pse duhet te kerkojne nga nusja te pamunderen? Respekti eshte reciprok, po ma bere do ta bej, ndryshe do te respektoj por kurre nuk do te afroj !
Shpresa Xh
Shpresa Xh Muaj më parë
@free at last nqs flasim per vjehrrat ato kan vajza ,duhet te jemi ne vajzat ti flasim nenave tona kur shohim padrejtesi se dhe nuset jan vajzat e dikujt ,te falenderoj .
free at last
free at last Muaj më parë
@Shpresa Xh koment i sinqert ky i joti. Nuk eshte mire te arrijne ne ate pike, femije me te paren ,femije me te dyten dhe prape nena e pakenaqur!
Flaka Aber
Flaka Aber Muaj më parë
Aty ku ka dashuri askush smunt te te ndaj kurr E them nga pervoja personale😉
samuel lolol
samuel lolol Muaj më parë
Vajza duket shumë e dashur dhe e sinçertë,por për fat të keq të sajë gabimi i saj që u bë shumë e re Nënë me një person që nuk ishte ideali i sajë.Sa i përketë Vjehrrave mund të them se jan disa lloje Vjehrrash që ta shkatërrojnë jetën,por janë edhe disa nga to që të duan,por janë shumë të pakta.Njeriu nuk duhet të dorëzohet sikurse nuk është dorëzuar kjo vajza dhe duhet vazhduar Jetën.
elena elena
elena elena Muaj më parë
Ca idjote. Fillon e shan meshkujt shqiptar idjotja.. po te kishe degjuar vellezerit, s'do ishe ne kete pike sot. S'paske pas tru as kur ishe 16 vjece, as s'paske tani. 16 vjece s'duhej te kishe qene e lidhur fare, jo me te kryeje marredhenie. Nuk jane te prapambetur vellezerit, por jeni ju qe doni te fluturoni me presh ne 🍑 dhe nuk mendoni asgje. Pasojat me te medha i vuan femija jot qe rritet pa baba.
Vinz - Dominicana (Official Lyrics Video)
2:33
Vinz - Dominicana (Official Lyrics Video)
2:33
Samanta - Mala (naBBoo RMX)
2:13
Samanta
Shikime 67 mijë
Dafina Zeqiri - HAPPY BIRTHDAY
3:04
Dafina Zeqiri
Shikime 1,6 mln
Sinan Hoxha - Se le baba (Official Video 4K)
3:33
Alban Ramosaj - Shpirto
2:46
AlbanRamosaj
Shikime 447 mijë