Fifi - Zogo (prod.by BiniDiez & Apollo)

  Shikime 12,256,552

FIFI OFFICIAL

2 vjet më parë

smarturl.it/ONIMA

Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
fanlink.to/ZogoDigitalStores

Written by: Fifi
Remake of oj Zogo
Music : BiniDiez \u0026 Apollo
Sax : VisShkodrani
Director: Fatlum Nerguti
Insta: Cinematic.albania
ImageDirector: MirandaDupi
M.U.A : Sageri
Hair : BeautybyBro

Special thanks to :
Bashkia e Tiranes
Prosound

Follow fifi on :
~ Instagram:
fifi.offici...
~ Facebook:
m. fifi.Official.FR/

Komente
Leticia 22
Leticia 22 3 ditë më parë
🥰
Babo
Babo 4 ditë më parë
Sipi
sigrida ciku
sigrida ciku 9 ditë më parë
Fifi je nje kengetare e zonja je e vetmja kengetare qe i kendon lenget me zemer
Ergys Gila
Ergys Gila 9 ditë më parë
Hgdhhchxjh m hdi💙💙💙💙💙💙💛💛💜🎤🎤🎤🎤🎤whxkxg💍💍💍
Dorina Iljas
Dorina Iljas 17 ditë më parë
🥰🥰
Marjeta Hyka
Marjeta Hyka 20 ditë më parë
Fifi je si shpirt, dhe adhuroj pa mase karakterin tend te shkelqyer, ti ske nevoj per reklame zemer je vetvetja. Ky perpunim eshte i shkelqyer, presim kenge te tilla perseri nga ty. Te dua shume 😘🌸💖💐🥀
Elisabeta Suçi
Elisabeta Suçi 28 ditë më parë
Super🇦🇱
Eljana Buci
Eljana Buci Muaj më parë
Je shume e mire fifi
Liridona Hajdari
Liridona Hajdari Muaj më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💐💐💐💐💐
Fjorela Xhelo
Fjorela Xhelo Muaj më parë
Do dalesh me mua nod nje xhiro
Fjorela Xhelo
Fjorela Xhelo Muaj më parë
Do dalesh me mua nod nje xhiro
Marjana Kovaci
Marjana Kovaci Muaj më parë
Uhhnjj
Arita Vranovci
Arita Vranovci Muaj më parë
Te lumt goja!♡
Ferite Cara
Ferite Cara 2 muaj më parë
Dhfjf
Fitnet Beshiri
Fitnet Beshiri 2 muaj më parë
Bretresh je !
Edison Behari
Edison Behari 2 muaj më parë
G gcftthhedcihxc joo ktu vl je BBF hi
Arjanaalfredi Arjana
Arjanaalfredi Arjana 2 muaj më parë
Haha
vllaznim krasniqi
vllaznim krasniqi 2 muaj më parë
1234567890
vllaznim krasniqi
vllaznim krasniqi 2 muaj më parë
098876 123123467890
Sara Vathi
Sara Vathi 2 muaj më parë
😘😘😘😘😘😘🙂🙂😘🙂🙂
Klodian shqipe
Klodian shqipe 2 muaj më parë
Shum këngë e bukur dhe jo porrmografi, por art
Lodra Askujt
Lodra Askujt 2 muaj më parë
Plus qe ke zerin me te bukur qe un adhuroj je dhe kinge
Edi Korca
Edi Korca 2 muaj më parë
Ke nderin qe kendon ken keng dhe mir e ke kendu
Karina Tahiri
Karina Tahiri 3 muaj më parë
Wow 🥰🤩😍🤗🤗🤗
Racha Traikia
Racha Traikia 3 muaj më parë
🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿
klea sahini
klea sahini 3 muaj më parë
🇦🇱 always blessed 🖤
Roza Roza
Roza Roza 3 muaj më parë
2,3,2021 👋
Roza Roza
Roza Roza 3 muaj më parë
Si ⭐ Yll je ⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Arberie Kastrati
Arberie Kastrati 3 muaj më parë
Bravo je Ma e mira fifi
ARMEND neziri
ARMEND neziri 3 muaj më parë
I am currently working
DURU NİSA
DURU NİSA 3 muaj më parë
Hë ëçzup të ishte një eksperiencë shumë njerëz
sonila xhelaj
sonila xhelaj 3 muaj më parë
InlkkElamynnxä
I’m Kloe 2
I’m Kloe 2 3 muaj më parë
Krenare qe jam shqipe ❤️💋🇦🇱
Tuana Grajqevci
Tuana Grajqevci 3 muaj më parë
😘😘😘😘
Χριστιάνα Αλικάι
Χριστιάνα Αλικάι 3 muaj më parë
Shume bukur te duame ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Elida Kaiku
Elida Kaiku 3 muaj më parë
Superrrrr🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Fifi yll boteeeee
diar Amiti
diar Amiti 4 muaj më parë
😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅
Mario Mara
Mario Mara 4 muaj më parë
🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕😅
Sabit Selmani
Sabit Selmani 4 muaj më parë
Diamant je ti... ❤️❤️❤️ Nga Tetova
Matilda Rama
Matilda Rama 4 muaj më parë
💋💋💋♥️♥️♥️♥️♥️
Matilda Rama
Matilda Rama 4 muaj më parë
Sume bukur
Vildane Red
Vildane Red 4 muaj më parë
Bravos 😘Fifi na kenaqe 🔥💃🎵
Pajtesa Krasniqi
Pajtesa Krasniqi 5 muaj më parë
👄👄👄👄👄
Melina Christidi
Melina Christidi 5 muaj më parë
That is what a love abaut albania there are All One Familie
Melina Christidi
Melina Christidi 2 muaj më parë
@Ganimete Demiri ?!?!
Ganimete Demiri
Ganimete Demiri 2 muaj më parë
Olkgldl
FF NOEL Gaminریال
FF NOEL Gaminریال 5 muaj më parë
Kot fare
Anisa Stafa
Anisa Stafa 5 muaj më parë
Je një zë i mrekullueshëm të dua😍😘🤗
Kastro Bitri
Kastro Bitri 6 muaj më parë
Ke nje ze super ah sikur ta kendoje si origjinalen dmth popullore pa kete shtesen qe i ke ber,gjithsesi je si rrush shum bukur.
Anuar-Visar Islami
Anuar-Visar Islami 6 muaj më parë
♡♡♡♡♡♡ star ♡♡♡♡♡♡♡♡◇♡♡◇◇♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
ff leo FF leo
ff leo FF leo 6 muaj më parë
Fifi te dedua shume 😘😘😘😘😘😘
S63AMG S63AMG
S63AMG S63AMG 6 muaj më parë
Bravo zemer te dua edhe pse jam mashkull
Gashi Mirdita
Gashi Mirdita 6 muaj më parë
Sa bukur je she shum e bukr kanga te lumt
Rizan Saramati
Rizan Saramati 6 muaj më parë
🇦🇱🎍🏆😋
Selim Pireci
Selim Pireci 6 muaj më parë
👏👏👏🎤🎵
Shpresa Malaj
Shpresa Malaj 6 muaj më parë
Ju per falenderoj nje kenge e mrekullueshme.Per ne qe kemi lene tiranen e per ate bulevard qe e shetitem me degada e lame tere rininine tone mbatapa eshte e dhimshme.Po kur shikojme njerz te mire e te nderuar si ti jemi krenare.Te flm e suksese te pa fundshme.Perqafim nga Belgjika.💌💋💫🇦🇱🇽🇰🤝
Lorent adria
Lorent adria 6 muaj më parë
Sccsszedhrdfofseu
Rexhie Jahiu
Rexhie Jahiu 6 muaj më parë
Te lumte
Drita Nuredini
Drita Nuredini 7 muaj më parë
Une jom te 🇦🇱
Drita Nuredini
Drita Nuredini 7 muaj më parë
Wowowowowowow
Faruk . Syl . Novaj
Faruk . Syl . Novaj 7 muaj më parë
wow sa bukur nostalgji dhe moderne super
Aferdita Qershija
Aferdita Qershija 7 muaj më parë
👑👑👑😍😍😍😍👍👍👍👍🌹😁😁💟💟💟 Love. FiFi 🌹🌺🌺🌺🌺🌺😘😘😘🤗🤗
Hazir.hasani11 Hazir.hasani11
Hazir.hasani11 Hazir.hasani11 7 muaj më parë
7uy
Antigona Kola
Antigona Kola 7 muaj më parë
FIFI
Antigona Kola
Antigona Kola 7 muaj më parë
AMAZING SONG FIFU
rexhep rasica
rexhep rasica 7 muaj më parë
Yassin
Pellazgu Ilir
Pellazgu Ilir 8 muaj më parë
alclone.info/net/video/jdJocs-usoZnp38.html Calm down people; ( this is not for albanians) this is a bit of taste of what the real thing this amazing 500+ years old song is. Now you can enjoy it for real 😁
B Mira
B Mira 8 muaj më parë
👌🏻
I’am Illyrians
I’am Illyrians 8 muaj më parë
Bravooo fifi; komplimente per intepretimin e kenges sidomos ai kolazhe i bukur ne top Channel fantastik shume bukur perfekt dhe i jepje atmosfere jo vetem kolazhi por dhe ti vete bravooo bravooo shqipe👊🇦🇱👊💪
kimete Ademi
kimete Ademi 9 muaj më parë
Ylli i kosoves
Sole e bello Aidini
Sole e bello Aidini 9 muaj më parë
O ylle o talent i lindur 👏❤️🇺🇸
Kristi kristi Kristi kristi
Kristi kristi Kristi kristi 10 muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺
Besa Morina
Besa Morina 10 muaj më parë
Shum e mir jee
Kristel Qarri
Kristel Qarri 10 muaj më parë
Fifi je jet ❤
Nano Jay
Nano Jay 10 muaj më parë
I Love my Shqip Brothers & Sisters ❤ Big Love & greez from 🇭🇷 🇦🇱❤🇦🇱
Arjan Gega
Arjan Gega 10 muaj më parë
Bravo Fifi
emine ymeri
emine ymeri 10 muaj më parë
kënka më e mir
Feride Morina
Feride Morina 10 muaj më parë
A i ki pa shoqet e mia😁😁
Fatime Shakiri
Fatime Shakiri 10 muaj më parë
Sa mir
lina coeur
lina coeur 10 muaj më parë
😍🇦🇱🇩🇿🇦🇱🇩🇿🇦🇱🇩🇿😍😍😍
Ertemis Simetre
Ertemis Simetre 10 muaj më parë
Great, Albanien Soul
lola jeshili
lola jeshili 10 muaj më parë
❤️❤️❤️
Seldi Alla
Seldi Alla 10 muaj më parë
SUPER 🇦🇱
R. Esati
R. Esati 10 muaj më parë
OPRAW🤩
Arturi Çeliku
Arturi Çeliku 10 muaj më parë
ATI RREFRENIT JA KE FUTE KOTE
Artina Beqiri
Artina Beqiri 11 muaj më parë
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ bokoroshe I love you
Zyrdi Beshaj
Zyrdi Beshaj 11 muaj më parë
Degjoje irini qirjako cfare do me then muzika kjo qe ti e ke marr e ke prish keshtu lop
Zyrdi Beshaj
Zyrdi Beshaj 11 muaj më parë
E ka prish muziken e ke ber si pall kjo muzik nuk eshte keshtu
In Om
In Om 11 muaj më parë
Ahh nonen e Kosovareve.. på ta skemi mbijetesë !!
Dj NeLi
Dj NeLi 11 muaj më parë
👏👏
Alban Banushi
Alban Banushi 11 muaj më parë
Shame on you you stupid dum singer. You are converting the beutiful traditional Albanian music in to Turkish/Arabic music. Per me marr ca LIKE arabie po shisni edhe bythen dhe gjakun qe ju eshte thartuar. Ju vrafte Zoti i Skenderbeut ju qelbesira njerez qe shisni edhe nanen tuaj per 2 lek.
Ergen Manjani
Ergen Manjani 11 muaj më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖💖💖💖💗💗💗💗💗💟💕💕💕💟💞💝💝👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Ida Braimllari
Ida Braimllari 11 muaj më parë
Je shume e talentuar ❤
Lijana Rexhep
Lijana Rexhep 11 muaj më parë
Fal. Çvidi
Alda Duka
Alda Duka 11 muaj më parë
Bravo❤
Imene Saad
Imene Saad 11 muaj më parë
Looks like our Algerian traditional outfit Big up from Algeria for this beautiful song
Imene Saad
Imene Saad 11 muaj më parë
Teliot so it seems that we have a common background in history
Dutaguta
Dutaguta 11 muaj më parë
Its Illyrian (Albanian) dress🇦🇱🦅
Fabiola Gjini
Fabiola Gjini 11 muaj më parë
❤️❤️❤️❤️moj zogo 😘😘😘
Marsy M
Marsy M Vit më parë
Zjarr🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Arilda Dauti
Arilda Dauti Vit më parë
Suksese bishaa ❤❤❤
Liljana Sufaj
Liljana Sufaj Vit më parë
This is the best video recording ever! So sweet and spontaneous!
Shkurte Gashi
Shkurte Gashi 6 muaj më parë
7vm9wk1ii8
minivere pllana
minivere pllana 6 muaj më parë
@Anuar-Visar Islami segfItfgshgshfskggj385295835djvsjgsjgshtejgdjvs
minivere pllana
minivere pllana 6 muaj më parë
@Anuar-Visar Islami hahahahahhahaeug.5dhgsjgssnhsjgsjhsjhsjgsjgjsghhhahahhasbhbsjhhdjsjvdjfgshsjgshgvdhvytysbygsjgvvsyyyysgfeo
Anuar-Visar Islami
Anuar-Visar Islami 6 muaj më parë
ifgd9dbifhfufhdjbergeocoegyggyggyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy7yyy7777y777y7yy7667y77767777y7y777y7yy7y7yy8y78y8y8y8y8yg7g8g8y8y8y7g7ggg8
Fadwa Almaz
Fadwa Almaz Vit më parë
شكون عربي يسطاسيوني حدايا
zenel hasa
zenel hasa Vit më parë
Fifi je si★★♥♥
none none
none none Vit më parë
mehdhv
Naser Llashtica
Naser Llashtica Vit më parë
Brravo shum bukur🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Kuruluş Osman 63. Bölüm
2:11:20
Kuruluş Osman
Shikime 2 mln
Shaliani - Mungesa jote (Official Video 4K)
2:52
Klajdi & Bruno - Oj Lulije
1:23
KlajdiHaruniOfficial
Shikime 15 mln
Greta Koci - Lum kush m'ka
2:44
United Records
Shikime 6 mln
Young Zerka x Fifi - PaGajle
3:15
Young Zerka
Shikime 7 mln
Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela
3:19
Kuruluş Osman 63. Bölüm
2:11:20
Kuruluş Osman
Shikime 2 mln
Shaliani - Mungesa jote (Official Video 4K)
2:52
Stuhi shiu dhe breshëri në Elbasan
0:45
Ora News
Shikime 45 mijë
Kuruluş Osman 62. Bölüm
2:10:02
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln