Fifi - Qaj

  Shikime 7,331,751

FIFI OFFICIAL

Vit më parë

ONIMA - smarturl.it/ONIMA

🎧Listen \u0026 Download :
FIFI - QAJ 👇🏼
fanlink.to/FifiQajON


Melody \u0026 Lyrics: Filloreta Raci - Fifi
Orkestrimi: KMaster \u0026 StrikeBeats
Prod. by KMaster
Video Director: Fatlum Nerguti
Image Director : Miranda Dupi

Follow Fifi on :
fifi.official.f...
FiFi.official


Teksti:

S’u mora kurrë me vetën tem
Sigurt jom lëndu
Se moren kurre te mirëqenë
Ooo, ndjenjen tem

E me vazhdu se kam ndërmen
Me i lon me m’hyp n’qafë mu
Ooo, krejte me ren

Ref:
Qaj o zemër qaj
Qaj lotin mos e mbajë
E lëndove veten nihesh n’faj
S’ke faj

Qaj o zemer qaj
Qaj lotin mos e mbajë
E dogje shpirtin ti ke faj


Ma n’fund u bona e sinqertë
Me krejtë çka m’ka ndodh mu
Menova qe nafaka jem
Ooo je ti sigurtë

E me vazhdu se kam ndërmend
Me i lon me m’hyp n’qafë mu
Ooo krejtë me ren

Ref:
Qaj o zemër qaj
Qaj lotin mos e mbajë
E lëndove vetën nihesh n’faj
S’ke faj

Qaj o zemër qaj
Qaj lotin mos e mbajë
E dogje shpirtin ti ke faj

Komente
Maisha Sanoh
Maisha Sanoh 2 muaj më parë
Je suis le commentaire français que tu cherches, la chanson est magnifique 💙💙💙😍
Altin Hanko
Altin Hanko 2 muaj më parë
Fifi te henksha zemren o ze i embel💋💋❤❤
Megi Igem
Megi Igem 3 muaj më parë
Super👌
Reis Memaj
Reis Memaj 3 muaj më parë
O fifi
Ester Fisheku
Ester Fisheku 4 muaj më parë
Fifi ti je e fort dhe nuk qan.
Fatmir Ferizolli
Fatmir Ferizolli 4 muaj më parë
Bravo Fifi brava !! Kush e dëgjon akoma vetëm të shkruaj se sa e duan fifin ?? Un e dua pafund.
Milena Miley
Milena Miley 4 muaj më parë
😭😭😭😭😭
marko raci
marko raci 5 muaj më parë
une mendoj qe fifi esht kengetarja ma emira ne shqiptari Calvin
driton kelmendi
driton kelmendi 6 muaj më parë
fifi qaj 🥂🍾♥️💋😰
Erjon Gashi
Erjon Gashi 6 muaj më parë
hit hit 2021
Artur Turi
Artur Turi 6 muaj më parë
Shum bukur Fifi 😘
Mark Julian
Mark Julian 7 muaj më parë
O shpirt me fal 😢😢😢
Mark Julian
Mark Julian 7 muaj më parë
ADISAAAAA je jeta ime je dashuriaaaaaa imeeeeee deri ne frymen e fundit skam per tu ndal deri sa te jemi bashke ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
freskida shametaj
freskida shametaj 7 muaj më parë
Ska keng tendja mos te na pelqej se i kendon me shpirt te adhuroj ❤️
zylfi elezi
zylfi elezi 7 muaj më parë
Je me e mira 😊
Paolo Docaj
Paolo Docaj 7 muaj më parë
1110
Dona Xhemajli
Dona Xhemajli 7 muaj më parë
Oj bukuroshe ski nevoj me want❤️me qajt
nicky 641
nicky 641 7 muaj më parë
Eshte kenaqesi te degjosh Fifin te kendoj, cdo kenge eshte njera me e bukur se tjetra. Brava😍🧡
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 8 muaj më parë
Femen me qitha tmirat bravo fifi😍👏
Lumturie Prelezi
Lumturie Prelezi 8 muaj më parë
💖
Florije Baruti
Florije Baruti 8 muaj më parë
Opse je kaq e mire bre !
Agron berisha
Agron berisha 8 muaj më parë
je yll
Labi na vlora
Labi na vlora 8 muaj më parë
A
Shabane Elezi
Shabane Elezi 8 muaj më parë
Sa mpelqen kjo keng fjale qe te godasin zemren
Ermira Rina
Ermira Rina 8 muaj më parë
Je nje kengetare e mrekullushme per mua I pelqej te gjitha kenget tua♥️⭐
Beqir Skenderi
Beqir Skenderi 9 muaj më parë
Te dua fifi shum ❤️❤️❤️
Armanda manda
Armanda manda 9 muaj më parë
Lop
Armanda manda
Armanda manda 9 muaj më parë
Lop
FELJUNTV
FELJUNTV 9 muaj më parë
Thank you my friend you are so beautiful
Anesa Fazliu
Anesa Fazliu 10 muaj më parë
love
bb4live inter
bb4live inter 10 muaj më parë
Lopa nmaksimum
Only Remix Music
Only Remix Music 10 muaj më parë
Versioni Remix !! alclone.info/net/video/os6onJqmwpeKi5k.html
Fiona Kastrati
Fiona Kastrati 11 muaj më parë
Je fantastike❤️❤️❤️
Lori King Zefi
Lori King Zefi 11 muaj më parë
Shumë e keqe je tu qift pilli
Markelo Markleo
Markelo Markleo 11 muaj më parë
👏👏👏👏👏
Mario M
Mario M 11 muaj më parë
👽👽
Damn Do
Damn Do 11 muaj më parë
❤🥰🌞
Ervis Korra
Ervis Korra 11 muaj më parë
Fifi jame kamila jame 11vjece dhe jame fancja jote te uroj suksese❤❤❤
Adelina Kajo
Adelina Kajo 11 muaj më parë
O Mrekulli...kush tban ty me qajt.. 🌟 Zot kenget e tua te gjitha jane dashuri..❤️ secilen te degjosh njera me e bukur se tjetra...👏👏
MAD • MACHO
MAD • MACHO 11 muaj më parë
Hahaha
klea Kamela
klea Kamela Vit më parë
😍😍
klea Kamela
klea Kamela Vit më parë
Klea
klea Kamela
klea Kamela Vit më parë
Sa kot e ke knu🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶
Rrushe Peka
Rrushe Peka Vit më parë
O yll sa e Mir je ca zeri ke je 1sh
klea Kamela
klea Kamela Vit më parë
Geibe
klea Kamela
klea Kamela Vit më parë
,😍😍🤩🤩😘😘😘
Fjorela Bajraktari
Fjorela Bajraktari Vit më parë
Shumë bukur
hercai love
hercai love Vit më parë
fifi te dua shum
Skenda 1234
Skenda 1234 Vit më parë
Qaj me shiqer a pa te
Ori Ori
Ori Ori Vit më parë
nuk e di pse sme pelqen
Ori Ori
Ori Ori Vit më parë
kete keng e ke ber shum te cpifur 😠😠😠😠😠😠😠
my music Rozita
my music Rozita Vit më parë
Love Fifi and your song💖😘😘
Naimo Sadiko
Naimo Sadiko Vit më parë
Je shum e madhe Sukses
Ilary Cavaro
Ilary Cavaro Vit më parë
Shummm e bukur kenga ✌Fifi👏👏
Tiku Tiku
Tiku Tiku Vit më parë
Bravooooooooooooooooooo fifi te lumte 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤
Alma Kuqi Muca
Alma Kuqi Muca Vit më parë
Fifi🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Ridjana Mera
Ridjana Mera Vit më parë
Superrrrrrrrrrr ❤❤❤❤❤
Fejzi Toshkezi
Fejzi Toshkezi Vit më parë
Kjo fifi nje kengetare super e bukur e talentuar dhe me nje ze brilant super e kompletuar ne te gjitha gjonat e saja..
Only Gaming
Only Gaming Vit më parë
Ma e mira
Erjon Gashi
Erjon Gashi Vit më parë
👌👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏
Vale R
Vale R Vit më parë
You go girl
Ermir Gode
Ermir Gode Vit më parë
Melisa gode 🙃🙂🙃🙂🙃🙂
Nesa Shqipe
Nesa Shqipe Vit më parë
Teeeeper e mir 😍😍
rigers cercia
rigers cercia Vit më parë
O Fifi na bone ne qajt me verte ahaha😭😭🙈🙈😂
Xhuljeta Kamberaj
Xhuljeta Kamberaj Vit më parë
Sa bukur!
Edison Kurti
Edison Kurti Vit më parë
Fifi ngjaso me kengetaren Adele apo Jo .
Suhera Nimani
Suhera Nimani Vit më parë
😢😢😢😢
Gëzim Selami
Gëzim Selami Vit më parë
Arti nuk aktrohet, dhe kjo kënga është art.
Gani Thaqi
Gani Thaqi Vit më parë
Wow fifi je shun e veqant❤
Horoskopi SOT
Horoskopi SOT Vit më parë
❤️❤️Teksti me poshte❤️❤️. [Teksti i "Qaj"] [Verse 1] S'u mora kurrë me veten tem, sigurt jom lëndu S'e morrën kurrë të mirëqenë, oh ndjenjën tem E me vazhdu s'e kom nërmen Mi lon me m'hyp n'qafë mu Oh-ho krejt me ren [Chorus] Qaj oh zemër qaj, qaj lotin mos e mbaj E lëndove veten nihesh n'faj, s'ke faj Qaj oh zemër qaj, qaj lotin mos e mbaj E dogje shpirtin ti ke faj [Verse 2] Ma n'fund u bona e sinqertë Me krejt ca m'kanë ndodh mu Menova që nafaka jem, oh je ti sigurt E me vazhdu s'e kom nërmen Mi lon me m'hyp n'qafë mu Oh-ho krejt me ren [Chorus] Qaj oh zemër qaj, qaj lotin mos e mbaj E lëndove veten nihesh n'faj, s'ke faj Qaj oh zemër qaj, qaj lotin mos e mbaj E dogje shpirtin ti ke faj [Outro] Qaj oh zemër qaj, oh uh Qaj lotin mos e mbaj, uh yay
Horoskopi SOT
Horoskopi SOT Vit më parë
Kush ka bere Dislike eshte tutkun 😂😂😂
Linda Linda
Linda Linda Vit më parë
Thjesht te dua Fifi je thjeshtesi e pa pare🌹🌹❤❤🥰🥰👸👸
Klevi Hasa
Klevi Hasa Vit më parë
Fifi si gjithmone ti ben kenge te bukura prandaj e meriton dashurine e fansave
Marijeta Luli
Marijeta Luli Vit më parë
You are the best
Igli Jella
Igli Jella Vit më parë
Pa mthoni kush e ka bo me qajt Fifin qe esht si yll😭😍❤💋👸
Andi Pllana
Andi Pllana Vit më parë
Super fifi
Ilary Cavaro
Ilary Cavaro Vit më parë
Super fifi ✌✌♥️
Indrita Bejtullai
Indrita Bejtullai Vit më parë
P0
frank kola
frank kola Vit më parë
👍
Visar Reci
Visar Reci Vit më parë
👍
Enida Mock
Enida Mock Vit më parë
Yll drite je me fat qe je ne shqipri por dhe ne jemi me fat qe te kemi ty je shum origjinale kjo te ben edhe me te bukur
Mira Korfuzi
Mira Korfuzi Vit më parë
Bravo fifi
fredeich Schöne
fredeich Schöne Vit më parë
Oooo qaj qaj dua qaj 😣😣😣😣
Landi Kapurani
Landi Kapurani Vit më parë
Jeta ka shume momente te bukura po kto minuta qe degjova kengen tende fifi me jane shtuar dhe disa minuta te bukura🌟🌟🌟💞💞💞
Artur Hoxha
Artur Hoxha Vit më parë
Fantastic Fifi. Kengetaret ma origjinale ne vendet tona. Dont worry what people say about you remember jealous do exist. Pure talent. X
ket ad
ket ad Vit më parë
Fifi je shm e mir
Jusuf Elezi
Jusuf Elezi Vit më parë
fenomenal :)
Eris Hoti
Eris Hoti Vit më parë
Fantastike Fifi te dua shum
Ardian Farruku
Ardian Farruku Vit më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Super si gjithmone ,zeri yt fantastik🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
albion zogaj
albion zogaj Vit më parë
Zakonisht cajin e pi pa limon
35mFilms
35mFilms Vit më parë
Beautiful song and beautiful performance. 🎥🎥
Besi Malluta
Besi Malluta Vit më parë
Ne momentin qe e degjon dhe ndien qe gjaku fluturon neper trup,,,,,,,,,,, bravo fifi
Rrezarta Sylejmani
Rrezarta Sylejmani Vit më parë
Veq vazhdo qesht 💕❤💖🖤💋💞🥰
olti
olti Vit më parë
kejt ti qifsha o shrek
A A
A A Vit më parë
👏👏
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos Vit më parë
O fifi je e modhe ke ze shum prekes te bon me qa dhe te jesh tu honger bakllava .je yll .plast ai qe nuk te do .sa mir nga inati e lyve ftyren me qymyr dhe un nga nervat e kam ly me salc ....👄💋💘❤😀😁😂🤣😅
AK47 GAMING
AK47 GAMING Vit më parë
Y lope
Danja Cupani
Danja Cupani Vit më parë
Super kenge dhe videoklip i mrekullueshem ly ❤
Nossa Production
Nossa Production Vit më parë
Respekt te vecante per FiFi-n , Nje nder tekstshkrueset me te mira ne tregun shqiptar. Vazhdo keshtu FiFi Respekt!
Miri Lani
Miri Lani Vit më parë
fifi si mude ti bësh ato këka
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 4 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 949 mijë
TIKA - QELE
2:49
TIKA
Shikime 1,9 mln
Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
3:18
FIFI OFFICIAL
Shikime 17 mln
Fifi - Zogo (prod.by BiniDiez & Apollo)
3:29
FIFI OFFICIAL
Shikime 12 mln
Fifi - Krimineli zemres (Official Video 4K)
3:13
Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)
2:55
Klajdi Haruni - Jetë
3:17
KlajdiHaruniOfficial
Shikime 6 mln
Fifi - A po vjen (prod. by BiniDiez)
2:54
FIFI OFFICIAL
Shikime 9 mln
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 4 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 949 mijë
TIKA - QELE
2:49
TIKA
Shikime 1,9 mln
Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)
3:15
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 236 mijë