Fifi - Ninullë dashurie ( Prod.by FatjonMiftari )

  Shikime 8,321,311

FIFI OFFICIAL

6 muaj më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Fifi - Ninullë dashurie
Written by : Filloreta Raci - Fifi
Music by : Filloreta Raci \u0026 Fatjon Miftari
Produced by: Fatjon Miftari
Recording Studio : BiniDiez
Mix\u0026Master: Ramon Erni
ImageDirector:Uron Esati
MakeUp: Arber Bytyqi
Wig by : AjkuneProfessional
Video: Imagine Films
Supported by @ONIMA

🎧 Listen on Spotify :
fole.fanlink.to/FifiNinulleDa...

FIFI ON IG:
fifi.official.fr

FATJON MIFTARI ON IG:
fatjonmiftari

BINIDIEZ ON IG :
bini_diez

RAMON ERNI ON IG :
ray_on_the_mix

URON ESATI ON IG :
uronesati

ARBERBYTYQI ON IG :
arber_bytyqi_mua

IMAGINEFILMS ON IG :
imaginefilms

Komente
FIFI OFFICIAL
FIFI OFFICIAL 6 muaj më parë
Listen on Spotify and other digital stores : fole.fanlink.to/FifiNinulleDashnie
Gjela Deda
Gjela Deda 2 muaj më parë
Wow qfar kenge Ooooo zot😍😍😘😘😚😚😚😙😙😙
Lorenc Cana
Lorenc Cana 2 muaj më parë
Oooaode
Engji Engji
Engji Engji 3 muaj më parë
WEB? 6yusjifgod
Arben Ismaili
Arben Ismaili 4 muaj më parë
@Buran Gashi ffjhds
Buran Gashi
Buran Gashi 4 muaj më parë
@ada flamuraj problemm se kapin nkosov
Kejsi Mihasi
Kejsi Mihasi 14 ditë më parë
💔🍯👏🏻
Daniela Maraj
Daniela Maraj 22 ditë më parë
Bravo fifiiii 😘
007
007 Muaj më parë
..Kini kujdes nga dashuria fallco....Mos e mendoni dashurine thjesht se ju pelqejne syte e saj/e tij (pamja e jashtme) Dashuria eshte gjeja me e bukure ne kete bot ❤ Eshte sakrifica dhe sprova e nje njeriu. Por , mos sakrifoni kur partneri ose partnerja juaj nuk ben asgje te tille, per ju .Nese ai nuk ju hedh nje here syte , ju sheh me perçmim atehere çfare dashurie eshte kjo ? Jua them une çfare eshte ...Eshte nje shfytezim i hapur ndaj jush qe ai/ajo po ben . Mos beni per njerez te tille dashuroni njerez qe ndjenjat dhe sakrificat i kane te ndersjellta. Ndryshe vetem do vuani dhe do digjni shpirtin tuaj...Thjesht harrojeni... Nuk ka qene personi i duhur
Anthony Beltran
Anthony Beltran Muaj më parë
Alguien en español.???
Liti Berisha
Liti Berisha Muaj më parë
Pa koment as nje fjale po vec nje e them e ke zerin te embel ce ta drithe zemren kure kendon e te degjoje bravo suksese ❤🤩👍👍😉
Ilgerkola Tirand
Ilgerkola Tirand Muaj më parë
7i8iuuiioö99
ely ely
ely ely Muaj më parë
Nje bravoooo e madhe per ty ylli bukur qe na kenaqe me keto kenge te bukura me vlera dhe plot ndjenja...😍
Ilir Dingo
Ilir Dingo 2 muaj më parë
Kush e gjen veten tek kjo kenge 💔💔👇👇👇💔💔 AH DASHURI DASHURI CA MBONE TI AH ZEMER E SHKRET AI KA MET DASHT JO NUK TE LEN VET POR KUR DO VI KUR KUR KUR 🤔😭😢😭💔💔💔 DASHURIA ESHT HELM PER ATE QE KA PERJETUAR NDARJE
Ariola Sula
Ariola Sula 2 muaj më parë
Feeling
Majlinda Ago
Majlinda Ago 2 muaj më parë
Bravoooo Fifi shume bukur suuuuper.
Gjela Deda
Gjela Deda 2 muaj më parë
😍😍sa e dukur😘😙
Perputhen Pikant
Perputhen Pikant 2 muaj më parë
Kenga me e re e Julit dhe Mevlanit alclone.info/net/video/mMSFnp-VoqOPZ3s.html
sabina noka
sabina noka 2 muaj më parë
super kenge ke bere fifi bravo prz
Fabi Xhulaj
Fabi Xhulaj 2 muaj më parë
Di njeri ca ndjenje esht kjo kur te mungon dikush dhe te ze gjumi me kt keng
Nadire Vezi
Nadire Vezi 2 muaj më parë
Thjesht rrenqethje!!
Fifi Updates
Fifi Updates 2 muaj më parë
Ah dashuri 🥺🥰
Fifi Updates
Fifi Updates 2 muaj më parë
Diva 💁🏻‍♀️
Fifi Updates
Fifi Updates 2 muaj më parë
I can’t sleep without listening to this song 🥺
Enerisa Beke
Enerisa Beke 2 muaj më parë
Ne
Brajan Prifti
Brajan Prifti 2 muaj më parë
Bravo per fation miftarin😂😂😂
Eliverta Cuko
Eliverta Cuko 2 muaj më parë
9
Nebi Rexhepi
Nebi Rexhepi 2 muaj më parë
qu
Lyrix Gango
Lyrix Gango 2 muaj më parë
@LYRIX GANGO
Rud Wat
Rud Wat 2 muaj më parë
Filloreta talent i lindur shqiptar! Respekt!
STELJANA SERJANI
STELJANA SERJANI 5 ditë më parë
fifi eshte kengetare aq e njohur ne shqiperi me kujt i mungon gjyshi qe e ka jashte shtetit
Diar Uka
Diar Uka 2 muaj më parë
Diar uka fajtyar tia mua
Bashaalbion bashaalbio
Bashaalbion bashaalbio 3 muaj më parë
755 dislike 😬😬🤬🤬😡😡i kan bere ato qe nuk ia din vleren artit dhe muzikes😉
migena cerona
migena cerona 3 muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Diloo S.
Diloo S. 3 muaj më parë
kujtiim:(
elvira luzha
elvira luzha 3 muaj më parë
une mendoj qe eshte kengetare e mire dhe e embel
Igli Haxhillari
Igli Haxhillari 3 muaj më parë
u
leeeooonnaaa💚
leeeooonnaaa💚 3 muaj më parë
Ta ha zemren😚😚😍
Ela Myrteza
Ela Myrteza 3 muaj më parë
🥰🥰🥰🥰🥰
Ela Myrteza
Ela Myrteza 3 muaj më parë
🥰🥰🥰🥰🥰
Donald Meto
Donald Meto 3 muaj më parë
perl
Risa Erisa
Risa Erisa 3 muaj më parë
FIFI-Ninulle dashurie-lyrics Teksti! Vemendjen ta thash e ca mora mbrapsht Asgje Me fal ty te thash kaq shum qe t'kam dashte the SKA GJE Te pakten shkruajta ca kenge e kjo peshe e rende me dhemb ama e kuptova Ate qe m'ka tremb te humbas doja t' mendoja -aaa Ah dashuri, dashuri Ca mbone tii Ah zemer e shkret ,ai ka me t' dasht Jo nuk t' len vet Ah dashuri ,dashuri Ah dashuri ca m'bone ti-ii Krejt un dallash e pash po Pishmon nuk jom Vet un ty t'lash me bo ti me mu ca donn nuk ngova, asnje se ngova Zemra un po I besoja Pa ty sjam gjaaall Ah dashuri ,dashuri ca mbone ti Ah zemer e shkret ,ai ka me dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri ,dashuri Ah dashuri ca mbone tii Ahhh dashuri ,dashuri ca mbone tii Ah zemer e shkret,ai ka me t'dasht Jo nuk t'len vet Ah dashuri,dashuri Ah dashuri ca mbone tii-iiiii Ah dashuri,dashuri ca mbone tii Ah dashuri,dashuri ca mbone tii-iiiii COST A LIKE !👇❤
Vali Hana
Vali Hana 3 muaj më parë
❤❤🥰🥰
Arianit
Arianit 3 muaj më parë
Kenga ime, thjesht art. Fifi ke shumë talent, shumë dhe shumë 👏👏
GANGGANG PROJECT / Official Video
GANGGANG PROJECT / Official Video 3 muaj më parë
Nice song n video
Neki Lleshi
Neki Lleshi 3 muaj më parë
Love you fifi
kelvin kasa
kelvin kasa 3 muaj më parë
Ngjet me kengen lov story
avni ismaili
avni ismaili 3 muaj më parë
Nje veper arti me shume shtuar ne sirtaret e kultures dhe muzikes sone! Bravo Fifi, koha do ta deshmoje artin tend perle
Esc Shadow!
Esc Shadow! 4 muaj më parë
Po shko moj Fifi ne FEST 60 dhe trego talentin tend te mbrrekullushem dhe jashte ne Eurovision 2022 plz!! Ju super!
Mia Tips
Mia Tips 4 muaj më parë
Kjo keng meriton miliona views..Sa keq qe Fifi nuk vleresohet sa e meriton
Dolor Ori
Dolor Ori 4 muaj më parë
alclone.info/net/video/lKOlmNiUpISmdHM.html
Estela Zisllari
Estela Zisllari 4 muaj më parë
Super it i bukur bravo
Meri Met'hoxha
Meri Met'hoxha 4 muaj më parë
Nji keng shum emocionale per mua sa her e degjoj ❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💋💋💋💋
Besnik Limani
Besnik Limani 4 muaj më parë
Je ma e miiraa FiFi💘💘😻
Ajete Krasniqi
Ajete Krasniqi 4 muaj më parë
fifi krejt kenget i ki te mira po me e mira eshte ninull dashurie
medina latifi
medina latifi 4 muaj më parë
kenga shumm e mir porr spotiii taman filmmmm👍🥰
Usser Usserusser
Usser Usserusser 4 muaj më parë
💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
Glisi l
Glisi l 4 muaj më parë
LYRICS NINULLË DASHURIE UNE MENDJEN TA DHASHË E CFARË MORA MBRAPSH? ASGJË! MË FAL TY TË THASHË KAQ SHUMË QE TKOM DASHT MTHE : SKA GJE TË PAKTËN SHKRUJTA CA KËNGË E KJO PESHË E RËNDË MË DHEMB AMA E KUPTOVA ATË QË MKA TREMB TË HUMBAS SDOJA TË MENDOJA AH DASHURI DASHURI CA MBONE TI AH ZEMER E SHKRETË AI KA ME TDASHT JO NUK TLEN VETË AH DASHURI DASHURI AH DASHURI CA MBONE TI KREJT UNË TI DHASHË E I PASHË PO PISHMAN NUK JAM VETË UNË TY TLASH ME BO TI ME MU CA DON NUK NGOVA ASNJË SE NGOVA ZEMRËS UNË PO I BESOJA PA TY SJAM GJALLË AH DASHURI DASHURI AH DASHURI CA MBONE TI AH ZEMER E SHKRETË AI KA ME TDHASHT JO NUK TLEN VETË AH DASHURI DASHURI AH DASHURI CA MBONE TI AH DASHURI DASHURI CA MBONE TI AH ZEMER E SHKRETË AI KA ME TDASHT JO NUK TLEN VETË AH DASHURI DASHURI AH DASHURI CA MBONE TI AH DASHURI DASHURI AH DASHURI CA MBONE TI ❤❤
Vilma Shpani
Vilma Shpani 4 muaj më parë
O perle e muzikes shqiptare
Ilirian Kurdina
Ilirian Kurdina 4 muaj më parë
👏👏👌👌
Soela Prifti
Soela Prifti 4 muaj më parë
kenge fantastike
Dur 1
Dur 1 4 muaj më parë
♥️♥️♥️♥️ ❤❤❤ ❤❤ ❤ 😘😘😘😘😘😘😘😘
Eralda Lekstakaj
Eralda Lekstakaj 4 muaj më parë
🥰😍♥️
Renata Kamami
Renata Kamami 4 muaj më parë
Ah dashuri cka mbone ti😢 Sa prekse Kenge super
Dori Sulovari
Dori Sulovari 4 muaj më parë
Am feeling the same 😢😢💔😢
STUDIO FASAJET
STUDIO FASAJET 4 muaj më parë
super
M.W.A TV
M.W.A TV 4 muaj më parë
Fifi loqka ime té dua tè adhuroj je njè artiste me njé zè qè tè shkrin sikur akulli nè diell tè lumté e dashur jetofsh sa malet e mos u plakèsh kurr po ishalla jet kèshtu sikurse je plot energji kénget tua tè pavdekshme zemèr 👍🏻🙏
Evelin Musta
Evelin Musta 4 muaj më parë
Kush është interesuar për punë online nga shtëpia me shkruani në inbox në fb 😊😊
Ajana Berbatovci
Ajana Berbatovci 4 muaj më parë
fif
Ajana Berbatovci
Ajana Berbatovci 4 muaj më parë
dashuri e vertet
Denis Rusho
Denis Rusho 4 muaj më parë
Fifi je me e mira. Kenget e tua i pelqejne dhe koleget gjermane 😇😇😇
Adelina Kajo
Adelina Kajo 4 muaj më parë
Mbreteresh...❤️👏
FLORDI
FLORDI 4 muaj më parë
alclone.info/net/video/nZual7fUq5aJfIs.html
kimete Ademi
kimete Ademi 4 muaj më parë
Fifi bukuroshja jon
Lediona Taf
Lediona Taf 4 muaj më parë
To be continued amo kur a tu continue se spo presim dot ma 🥺💖
arjana Podujeva
arjana Podujeva 4 muaj më parë
Te dua shume 💋💎🥂✨
Egzona
Egzona 4 muaj më parë
Teper keng e bukur. Jam shum e lumtur, por me kete keng me erdhen do emocione sikur te ndjeja edhe vet se qfare po thot kenga. Poashtu edhe videoja.. Ndoshta me shenderru ne nje film nuk do ishte ide e keqe :)
Argjend C
Argjend C 4 muaj më parë
🔥🔥
Xheni Tafa
Xheni Tafa 4 muaj më parë
🥰🥰🥰🥰🥰
Anisashehu17 Anisashehu17
Anisashehu17 Anisashehu17 4 muaj më parë
Koti fare
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 4 muaj më parë
Bukuroshja ime shum shum duaa 👸❤🥰
esma power
esma power 4 muaj më parë
🇦🇱🍇💫
Shpresa Berisha
Shpresa Berisha 4 muaj më parë
😔
Alba Dabroja
Alba Dabroja 4 muaj më parë
Teksti i "Ninullë Dashurie"👇 [Verse 1] Unë mendjen ta dhashë, e çfarë mora mbrapsht? Asgjë! Më fal ty të thashë, kaq shumë qat kom dasht M'the: "S'ka gjë" Të paktën shkruajta ca këngë E kjo peshë e rëndë më dhemb, ama e kuptova Atë që m'ka tremb të humbas s'doja të mendoja [Chorus] Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti Ah zemër e shkretë Ai ka me t'dasht jo nuk t'len vetë Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bone ti [Verse 2] Krejt unë ti dhashë e i pashë Po pishman nuk jam Vetë unë ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnjë s'e ngova Zemrës unë po i besoja Pa ty s'jam gjallë [Chorus] Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti Ah zemër e shkretë Ai ka me t'dasht jo nuk t'len vetë Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bone ti [Chorus] Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti Ah zemër e shkretë Ai ka me t'dasht jo nuk t'len vetë Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bone ti Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bonе ti.
Jonida Bico
Jonida Bico 4 muaj më parë
⭐⭐
Savisma Ekremović
Savisma Ekremović 4 muaj më parë
this song is so emotional, i love it! much love from bosnia and serbia 🇧🇦🇷🇸 very nice music ❤
diers brother
diers brother 4 muaj më parë
Je nje ylle per muzik te LUMTE 👏👏❤
TAYNA
TAYNA 4 muaj më parë
Shum te keqe e ka qit kengen mua fifi nuk me pelqen like nese Mendoni sikur une 👇
Asi Asi
Asi Asi 4 muaj më parë
i kove you fifi
Asi Asi
Asi Asi 4 muaj më parë
perle
Sazan Dumani
Sazan Dumani 4 muaj më parë
Super😍😍😍😍
Leo leo
Leo leo 5 muaj më parë
O fifi per mu e ke ba 😭per gjendjen qe une ndodhem 😭
Pikepamje
Pikepamje 5 muaj më parë
alclone.info/net/video/o9R3dt7Oy4qllZk.html
Arber Rama
Arber Rama 5 muaj më parë
marko raci
marko raci 5 muaj më parë
perfekt je fifi
Suela Ziu
Suela Ziu 5 muaj më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 5 muaj më parë
🍇🍇 ja ime fort pre dua ❤🐱❤🙏
Stela Feneri
Stela Feneri 5 muaj më parë
Bravo Fifi 🥰😍 je legjenda qe shkaterroj zemra pa meshire 😔
kalaja kalaja
kalaja kalaja 5 muaj më parë
Po p
kalaja kalaja
kalaja kalaja 5 muaj më parë
Loo
Privato Privato
Privato Privato 5 muaj më parë
Fifi🇮🇹👑🎙🎶
tozajneri
tozajneri 5 muaj më parë
Je si engjell fifi ❤ flm per emocionet qe na i trasmeton deri ne zemr 🙏👸🏽❤❤
Ro Vena
Ro Vena 5 muaj më parë
Like Indila
Bjonda 07
Bjonda 07 5 muaj më parë
♥️✨
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao 5 muaj më parë
👍
Rozana Semema
Rozana Semema 5 muaj më parë
Un mbaroj per kete kenge.Fifi je ma e mira te dua shum zemer
Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
3:18
FIFI OFFICIAL
Shikime 17 mln
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 4,6 mln
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 122 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Fifi - Akoma (prod by Apollo)
3:17
FIFI OFFICIAL
Shikime 6 mln
Tuna ft. Yll Limani - A don hala
3:26
Young Zerka x Fifi - PaGajle
3:15
Young Zerka
Shikime 7 mln
Flori Mumajesi - Dhemb
3:00
FloriMumajesiOfficial
Shikime 2 mln
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 4,6 mln
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 122 mln
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Grido - SJE KON ME MU (Prod by TH£ZOO)
2:49
OfficialGrido
Shikime 108 mijë