Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)

  Shikime 17,494,229

FIFI OFFICIAL

Vit më parë

ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Follow Fifi on :
fifi.official.f...
FiFi.official

Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
Melody \u0026 lyrics : Fifi - Filloreta Raçi
Ork: Kledi Bahiti
Prod.by Threedots
Image director : JoniPeci

🎧 Listen \u0026 Download
Fifi - Marova 👇🏼
► fanlink.to/FifiMarovaOnline


Komente
Liljana Zema
Liljana Zema 16 ditë më parë
Fifi je e mrekullueshme ! Mos u dorezo ! Pune e madhe cmimi ,ne te duam shume per ate cfare je dhe cfare bene .Te lumte !
Dionida Dushku
Dionida Dushku 16 ditë më parë
Une dhe Shoqja ime I pelqejme shume kenget e tua
spikka 23 TV
spikka 23 TV 24 ditë më parë
I love fifi
Nexhmije Hasanaj
Nexhmije Hasanaj Muaj më parë
Fifi kete kenge e adhuroj
klea❤sy bukra
klea❤sy bukra Muaj më parë
Mbarova mas teje
baba bablok
baba bablok Muaj më parë
dardanija ne fronttttt
baba bablok
baba bablok Muaj më parë
fifi mbretresh dardane
Elida Kastrati
Elida Kastrati Muaj më parë
o zot se di ti se sa shum un te dua 🥰😍
The New Classic
The New Classic Muaj më parë
Marova me kete kengen,te shohim cfare perle do na nxjerresh sot o Fifi?😍🥰😘
Edlira Hoxholli
Edlira Hoxholli Muaj më parë
Ke ze fantastic me pelqejn te gjitha kenget e tua
Besnik Lusha
Besnik Lusha Muaj më parë
Dkdnignfidjwuhqbaudnfogmgphfkmsiqjuqhsxhjfjgignodpsnuqhdhfhfjkdmwpsmkdkdjfkfmfimapqpskmxifmficmfifndindianndkdnfomfofkfpslmdkfodknsnwjwieifkkcmxsjsjwjigkvkfkdjejovkjshagdufivjcnnxjsjfkvjnxjsjifjfjxjuxjsjifgkjdjdifkzkjsicjcjsiskfjcjkdfjncjskgnidkfoslpskfk
Vi Nz
Vi Nz Muaj më parë
ma e mira loqka
Baki Muçaj
Baki Muçaj Muaj më parë
Mos u torbo fare ketu do me coshe ⚰️⚰️⚰️⚰️ nuk kame asgje per te thene me shume se cfare te kame thene ok kam dite qe po merem me veten time sepse i kam perdorur te gjitha opsionet dhe ska me cfare duhet te perfore te kujtohet kur te kame thene kembanat po bien per mua kujtoje kete fjale deri sa te jeshe gjalle pas ca kohesh do me kuptoshe se sa shume keni gabuar me mua ok nuk po flase me shume se pastaj quhem se po beje viktimen
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu Muaj më parë
E ke qar kët këngën hallall e kishe çmimin e parë edhe pse dihet si ven punët po pati çmime në mes në Shqipëri
Den Isa
Den Isa 2 muaj më parë
E them me plot goje qe eshte 1 bythq!rllik hileja qe behet neper festivale te kenges ....Fifi e meritonte çmimin e pare ,publiku asnjehere nuk gabon ne zgjedhje,tpakten 90% e publikut...Turp qe nuk ja japin cmimin atij qr vertet e meriton....Kjo kenge eshte faktastike
Zamira Keta
Zamira Keta 2 muaj më parë
Shum e bukur👍
Rina Rusi
Rina Rusi 2 muaj më parë
Super kenge.
Sami Dermishaj
Sami Dermishaj 2 muaj më parë
❤️
Maria Petrilli
Maria Petrilli 2 muaj më parë
Bravissima
WWE X BTS
WWE X BTS 2 muaj më parë
Fifiii kete vit do fitosh tek kenga magjike e ndjejjjj
esmeralda nako
esmeralda nako 2 muaj më parë
Ne kte rast fifi eshte fituse po do qir motra ati Ardit qori kurva njeri me negativ se ai sgjen ne asnje cep te Botes kaq kisha
ER Channel
ER Channel 2 muaj më parë
Ju lutem beni subscribe kanalin tim ne linku i meposhtem: Please subscribe to my channel at the link below: alclone.info/match/hS5w1Hno2ffUl72pkBSxwA
Elena Guri
Elena Guri 2 muaj më parë
Wwooowww
Mineta S.
Mineta S. 2 muaj më parë
Në kopshtin e lotëve po djegem si e mjerë Po pres ti me m'kap prej errësirë me m'nxjerr Rrugë me gjilpana mi shtru si përherë Që ti kurrë mos me m'prek Ah-ah-ai, që ti kurrë mos me m'prek [Chorus] Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Prekma shpirtin nëse do ti theje Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Ti veç pak t'kishe bo mas meje [Verse 2] Zemra e lodhur pa gjak po shlon vlerë Pres të më thuash "Të dua" njëherë Nga ti të lëndohem s'e prisja najher Kush dhimbjen mu ma njeh Ah-ah-ai, kush dhimbjen mu ma njeh
Den Isa
Den Isa 2 muaj më parë
Sa fiksim kjo kenge... dhe sa me pershtatet 🥲🥲
suela laci
suela laci 2 muaj më parë
Mjaft qe e kendon Fifi,çdo kenge mer dimension tjeter. ❤
Roli Landi
Roli Landi 2 muaj më parë
Ske faja ti qe mbarova pas teje
Elena Gjorjioska
Elena Gjorjioska 2 muaj më parë
👌👌👏👏👏
Lisbet Ascon
Lisbet Ascon 3 muaj më parë
Anybody knows the lyrics in English? I love ❤️ sounds beautiful
Lisbet Ascon
Lisbet Ascon 3 muaj më parë
Thank you so much
Still Alive
Still Alive 3 muaj më parë
Here you have ( lyricstranslate.com/en/marova-i-was-obsessed.html ), also almost all Albanian songs have been translated in English, just search on google and you will find them! Greetings!
Κλαρα Σοφια
Κλαρα Σοφια 3 muaj më parë
❤️❤️❤️ Respekt!!!
Entela Shehu
Entela Shehu 3 muaj më parë
Teksti yll zeri ksaj i bukur
Leo Gjura
Leo Gjura 3 muaj më parë
Respect Fifi suksese
Briland Laci
Briland Laci 3 muaj më parë
🤩🤩
Franc Grimaj
Franc Grimaj 3 muaj më parë
Teksti i kenges duket sikur jane fjale qe Kosova ia thote Shqiperise!
Resmie PACA
Resmie PACA 3 muaj më parë
It is beautiful.
Asia Doku Asia Doku
Asia Doku Asia Doku 3 muaj më parë
Kush ben like zoti i plotesofte deshiray
Asia Doku Asia Doku
Asia Doku Asia Doku 3 muaj më parë
Fifi eshte 1 nder kengetaret me te mira ne vendin tone dhe nje shembull per te tjeret.Kenget e saj te prekin ne zemer.Nga fansi yt i zjarrt
Esc Shadow!
Esc Shadow! 4 muaj më parë
Po shko moj Fifi ne FEST 60 dhe trego talentin tend te mbrrekullushem dhe jashte ne Eurovision 2022 plz!! Ju super!
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 4 muaj më parë
Loqka ime maca ime❤🍇
Shasena Ramaj
Shasena Ramaj 4 muaj më parë
Ti veç pak te kishe bere mbas meje 👏🏼👏🏼
Era X
Era X 4 muaj më parë
😭😭😭😭💔💔
Polovina Eduart
Polovina Eduart 4 muaj më parë
Fifi e meritonte jo Eneda😤😤
Ester Fisheku
Ester Fisheku 4 muaj më parë
Kenga me e bukur.
Anxhelina Hysa
Anxhelina Hysa 4 muaj më parë
2021?
TAYNA
TAYNA 4 muaj më parë
Oj fifi munohu sa te dush po kurr nuk munesh me za taynen Like nese mendoni sikur une 👇
Rovena Gjoni
Rovena Gjoni 5 muaj më parë
Like kush e degjo akoma ne 2021🥰🥰
In Om
In Om 5 muaj më parë
These Albanians voices r making me nuts !!
Sevdi Sulaj
Sevdi Sulaj 5 muaj më parë
Tropo Bella agouri bravooooo👌♥️🇮🇹🇦🇱 perfect
eriola bena
eriola bena 5 muaj më parë
So cool
Teuta Bardhi
Teuta Bardhi 5 muaj më parë
Kenge per Eurovision ! Interpretin fenomenal ! Teper e bukur kenga ! Te lumte Fifi ! ❤️
Anisa Balla
Anisa Balla 5 muaj më parë
Gishdywhzonpdxynsuvsgsu hahshYb as hxyshzyv as hicyehzybsgjct
Anisa Balla
Anisa Balla 5 muaj më parë
Gisbsygzi h wss GB subdicyegUhshdjvy
Elbasanlliu erina cenga 97
Elbasanlliu erina cenga 97 5 muaj më parë
Nuk me pelqen edhe aq shume mos me keqkuptoni sepse nuk kisha ku te shkruaja tjeter Fifi
florika varfaj
florika varfaj 5 muaj më parë
Me vjen keq po kjo te jenga magjike stonoj komplet Nuk krahasohet meEneden mendimi im
Entina Limaj
Entina Limaj 5 muaj më parë
Fifi e meriton fitoren
Andrea Hoxha
Andrea Hoxha 5 muaj më parë
🤨
N M
N M 6 muaj më parë
●LYRICS● Në kopshtin e lotëve po djegem si e mjerë Po pres ti me m'kap prej errësirë me m'nxjerr Rrugë me gjilpana mi shtru si përherë Që ti kurrë mos me m'prek Ah-ah-ai, që ti kurrë mos me m'prek [Chorus] Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Prekma shpirtin nëse do ti theje Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Ti veç pak t'kishe bo mas meje [Verse 2] Zemra e lodhur pa gjak po shlon vlerë Pres të më thuash "Të dua" njëherë Nga ti të lëndohem s'e prisja najher Kush dhimbjen mu ma njeh Ah-ah-ai, kush dhimbjen mu ma njeh [Chorus] Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Prekma shpirtin nëse do ti theje Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Ti veç pak t'kishe bo mas meje [Verse 3] S'ke faj ti, jo, oh Që për ty detit n'kom unë i kisha shku Ke faj ti po, oh Nuk ka shkronjë, nuk ka fjalë që ti e ke besu [Bridge] E prapë marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Prekma shpirtin nëse do ti theje [Chorus] Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Ti veç pak t'kishe bo mas meje T'kishe bo mas meje
Violeta Mazreku
Violeta Mazreku 17 ditë më parë
Marova
Leonel Gjeta
Leonel Gjeta Muaj më parë
Shum bukur Text!
fshatisos15 fshatisos15
fshatisos15 fshatisos15 2 muaj më parë
O zot o fifi
Entela Shehu
Entela Shehu 3 muaj më parë
Super tekst
Fatjin Ziba
Fatjin Ziba 3 muaj më parë
🖒🖒
Simon Wendy
Simon Wendy 6 muaj më parë
The cooperative layer basally satisfy because mile briefly gaze a a tasty deposit. guttural H habitual, erratic arm
Réduire Tu
Réduire Tu 6 muaj më parë
Sa mire
M.W.A TV
M.W.A TV 6 muaj më parë
loqka sa bukur interpreton ja jep shijen kèngès tè lumtè e dashur♥️♥️
Avdili Vadzhide
Avdili Vadzhide 6 muaj më parë
1w I don't now
Matteo Francesca
Matteo Francesca 6 muaj më parë
100% talent!!!! me duket se kam ra n'dashni se ndryshe nuk ka mundesi
Eli Laç
Eli Laç 6 muaj më parë
Me e mira Fifi 🇦🇱⭐
Jonida Pllaha
Jonida Pllaha 6 muaj më parë
1 Dhjetor 2020 kjo kenge do degjohet edhe pas 100 vitesh se Fifi eshte mbreteresha e baladave🥰
Lumturi Hadaj
Lumturi Hadaj 6 muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👍👍👍
anila deda
anila deda 6 muaj më parë
Shum emozionante kjo keng se kisha degjuar kurr. 👏💜
Valbona Dauti
Valbona Dauti 6 muaj më parë
Kenga shum e bukur por na hapi barkun
Vasjan Pano
Vasjan Pano 6 muaj më parë
Me too good
Hasim Beqiraj
Hasim Beqiraj 6 muaj më parë
Keng shum e bukur superrrr❤️❤️
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 7 muaj më parë
Te duaaa shummmm fifi😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Elena leni
Elena leni 7 muaj më parë
Sa her e degjojm, aq her na prek ne tela ky hit. Love Fifi ❤🌹👏👏👏👏👏👏❤❤❤
Ahlam Boufqir
Ahlam Boufqir 7 muaj më parë
congratulations for your voice , i lovee so much your song
Mariela Skendo
Mariela Skendo 7 muaj më parë
👏👏
Ilva Ina
Ilva Ina 7 muaj më parë
One year ago 💜
Leli Gjergji
Leli Gjergji 7 muaj më parë
Fifi 👏👏👌
Leona Mustafa 5 Ättekullaskolan
Leona Mustafa 5 Ättekullaskolan 7 muaj më parë
shum e mir mozzika fiffi love youehde one jag shiptar pi kosoves Leona mustafa
K&M Hublina
K&M Hublina 7 muaj më parë
Teper profesioniste. Komplimente dhe faleminderit per kenaqesine qe na jep.
Ened Matraku
Ened Matraku 7 muaj më parë
Z
Dede Koca
Dede Koca 7 muaj më parë
Super kenge.
Erind Lleshanaku
Erind Lleshanaku 7 muaj më parë
Kjo kenge esht per njer person i vecante..JOLI
Anila Prici
Anila Prici 7 muaj më parë
🙏🙏❤️❤️👏👏💗💗
Rebiola Bostanxhi
Rebiola Bostanxhi 7 muaj më parë
O gjigande me ate zer si kristal nje artiste e vertet pa komlekse dhe me super talent
Ilmije Abdyli
Ilmije Abdyli 7 muaj më parë
ma e mire kangtare ne bot kurr mos u nal🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍😍
dua
dua 7 muaj më parë
Shikoni videon për të mësuar se si të humbuni peshë më shpejt alclone.info/net/video/rpd7dM65qpt_gqk.html
Durres Durres
Durres Durres 7 muaj më parë
Te dua isi lov yuo
Kledi Kaftirani
Kledi Kaftirani 7 muaj më parë
Jjj0hh8hgyu77
Durres Durres
Durres Durres 7 muaj më parë
Te dua isi nuk e preshukarj dot sa te dua ty ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️♥️♥️♥️♥️
Deopreso Liber
Deopreso Liber 7 muaj më parë
O ardit a i marove qokat se kjo goca e ka merituar nja tre here fitoren e kenges magjike,apo ste le sandri me klanistat te jeni nji here te vertete jepini cezarit ate qe i takon nqs keni pak dinjitet.
nicky 641
nicky 641 7 muaj më parë
Kenga, interpretimi, zeri, nje mix i persosur. Shume bukur❤
Arben Alcani
Arben Alcani 7 muaj më parë
............................................................. edhe pak t'kisha pas bo mbas teje .............................................................
Mirela Gjonaj
Mirela Gjonaj 7 muaj më parë
Je Div🤩🤩🤩🤩
Ervin Juvechfrt
Ervin Juvechfrt 8 muaj më parë
Dgjgf🧚‍♀️🧚‍♀️💄☕🥰🏖
Ervin Juvechfrt
Ervin Juvechfrt 8 muaj më parë
Dfghdeijgdsa1☀️💋❤💯👩‍🦰🙏😍🌞
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 8 muaj më parë
Te dua shummm fifi
Koshi Bora
Koshi Bora 8 muaj më parë
Je shume e mire 💜💜💗💗😘😘💗😘😘💗
Arlinda Bajrami
Arlinda Bajrami 8 muaj më parë
O Zot ti je fantastikeee😘😘❤❤❤
Korca Korca
Korca Korca 8 muaj më parë
⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Maxim Simona
Maxim Simona 8 muaj më parë
📌📍❤️
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 8 muaj më parë
O zot kjo asht super kange shum um pelqen
Hedije Hoti
Hedije Hoti 8 muaj më parë
Simply amazing voice , love this song
dua
dua 8 muaj më parë
Ja cilat janë 10 këngë të vjetra që ngjallin nostalgji përmes muzikës alclone.info/net/video/qaysg5bKo5yOhWY.html
Tuna ft. Yll Limani - A don hala
3:26
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 4,5 mln
Mimoza Shkodra - Largohu
3:19
Mimoza Shkodra
Shikime 783 mijë
Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - Therrime Dashurie
3:43
Marsela Cibukaj Official
Shikime 1 mln
Nikos Vertis - Thelo na me nioseis (Official Videoclip)
4:27
Alberije Hadergjonaj - Asnjehere Official Video HD
4:32
Alberije Hadergjonaj
Shikime 703 mijë
Rafet El Roman feat. Derya - Unuturum Elbet
3:35
Fifi - Qaj
2:54
FIFI OFFICIAL
Shikime 7 mln
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 4,5 mln
Mimoza Shkodra - Largohu
3:19
Mimoza Shkodra
Shikime 783 mijë
Kuruluş Osman 62. Bölüm
2:10:02
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
DULLA - FAKTE (Official Video 4K)
3:32
ArkivaShqip
Shikime 755 mijë
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 427 mijë
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 311 mijë
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 740 mijë